>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ligi Pozostałe (Turcja, Francja,Rosja,Niemcy, Ukraina, Belgia, Izrael)

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Pinar - Fenerbahce 2.0 2/10 marathon ⛔
Goście przegrali pierwszy mecz i są blisko podzielenia losu Dunkierki. Fatalnie zagrali w ataku, tylko 68 punktów, a za trzy punkty 5 na 24. Jeśli Bo i Preldzić mają za trzy 0/9 a Bogdanovic rzuca tylko 10 punktów no to cieżko wygrać. Nie chce mi się wierzyć, że po wydaniu takiej formy na Andersona i McCalebba oni przegrają już w pierwszej rundzie. Trener nie wykorzystuje potencjału tej drużyny. Mając McCalebba, Andersona, Onana, Preldzica, Bogdanovica, Savasa, Ermisa, Tripkovica, Pekera, Batiste, Karamana i Sato to powinni spokojnie bić sie o finał a nie drżeć czy przejdzą chociaż jedną rundę.

Brose - Bayern(+6.5) 1.82 1.5/10✅
Trochę przeszacowany kurs na Bayern, play off druga runda i ponad 3 na taki zespol? Dziwne bo w sezonie regularnym to lepiej wyglądal Bayern w tych pojedynkach pomiędzy. W lidze 1-1:
Bayern - Brose 85:71
Brose - Bayern 76:68
Za to pamiętam puchar gdzie monachium rozjechał Brose, które grało w domu. Ostatecznie było tylko 69:77 ale tam do połowy goście prowadzili 22-45. Cup w hai Brose, wielka mobilizacja a zaraz tylko bezradność i patrzenie jak Bayern odjeżdza. Ladnie tez Bawarczycy zlali Albe w poprzedniej rundzie. Szybkie 3-0 wskazuje, ze forma jest wysoka. Brose z Hagen jeden mecz wdupiło. Co ciekawe w tym drugim meczu ligowym gdzie Bayern gral u siebie mozna bylo złapać kurs 2,0 na gospdoarzy. Widać, że buki przesadzają z kursami na Brose jakby to był zespół poza zasiegiem. Oni ledwie do top16 awansowali, we własnej hali była dogrywka z przeciętnym Partizanem i fartownie się udalo, Ford jakiś mecz życia miał. Bayern stac na niespodziankę.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Wczoraj odpuściłem granie na Chalon w jakikolwiek sposób bo bałem się tej szalonej ekipy Nanterre. Nie wiem jak to możliwe ,że ta ekipa z tak dość przeciętnym składem pokonuje lidera po zasadniczym , a teraz mistrza z zeszłego roku na wyjeździe, teraz już im brakuje tylko 1 zwycięstwa do wielkiego finału.

Na dzisiaj wybrałem

Strasbourg –Lyon : Typ Strasbourg – 4 (1,60 bet365)✅✅✅

Dzisiejsi gospodarze to dla mnie na ten czas i na te play off ekipa grają najlepiej i najpewniej, z tej mocno wyrównanej ligi Francuskiej. Myślę ,że jeśli zagrają na podobnym poziomie jak w 1 rd. spokojnie dzisiaj ograją Lyon i tym samym ogarną niezbyt wysokie handi. Lepiej wyglądają kadrowo, lepiej są zgrani, dłużej odpoczywali, grali 1 spotkanie mniej, mają atut własnego parkietu. Sądzę ,że dzisiaj gospodarz wygrywa zgodnie z planem i prowadzi w serii 1-0. 5/10


Tofas – Galatasaray Typ: Tofas +12 (1,82 Pinnacle)⛔⛔⛔

Przepaść to dzieli te dwie ekipy , w Turcji 1 rd PO gra się mecz i rewanż sumuje się wynik i ekipa która zdobyła w dwumeczu więcej pkt, awansuje dalej. Wynik 1 spotkania to 92-64. 28 pkt przewagi wiec już przed tym meczem wiadomo kto awansuje dalej. Zapewne Galata rozpocznie rezerwowo ,a jeśli nawet 1 skład, to na pewno długo nie pogra. Obydwie ekipy zapewnę podeją do tego spotkania na luzie. Może Tofas jedynie jakoś godnie będzie chciał się pokazać swojej publiczności i pożegnać z nimi w tym sezonie, walczą w meczu z Galatą. Na gości już czeka 2 rd , gdzie poprzeczka będzie znacznie wyżej i już trzeba myśleć o tym spotkaniu, wiec dziś zapewne oszczędzanie najlepszych graczy. Na taki komfort może pozwolić Sobie tylko Galata, reszta musi ostro walczyć o kolejną rd do ostatnich sec. 1/10

EDIT w Turcji jednak 1 rd PO jest rozgrywana inaczej niż systemem o którym pisałem wyżej. Sporo zamieszania było z tym na stronach z kursami,tabelkami i drabinakami z danej ligi. Jeszcze do dzisiaj rano było informacja, że sumują sie 2 mecze. Teraz ,że gra się do 2 zwycięstw. Mimo wszystko typy z TBL podtrzymuje tylko za nieco niższe stawki. Za zaistniałem zamieszanie przepraszam.

Oldenburg-ULM over 161 (1,66 bet365)✅✅✅

Liga niemiecka czyli ofensywa z dość kiepską obroną. I niemal idealni przedstawiciele. ULM i Oldenburg. Buki w roli faworyta widzą Oldenbrug, ja mimo wszystko wyżej cenie ekipę ULM i to oni dla mnie są dzisiaj minimalnych faworytem w tym spotkaniu. Over, wystarczy spojrzeć na większość spotkania, to tam pada grubo ponad 160 pkt. Ulm nie gra obroną, tam jest atak i atak i do przodu i byle by więcej rzucić od rywala. Zapewne dzisiaj będzie podobny scenariusz tego spotkania. Zauważyłem ,że rano było mocne value. Bo po takim kursie można było złapać bodajże 155. 3/10


Pinar – Fenerbahce Typ: under 148 (1,85 Pinnacle)⛔⛔⛔

Co z tego ,że Fener ma dobrą pakę, cenione nazwiska jak klub jest prowadzony nieudolnie I dla mnie tylko cud ich dzisiaj uratuje. Pinar na pewno ma ciśnienie na dobry wynik, zagrali w final four Eurochallange , byli blisko zwycięstwa. Fenerbahce było totalnym outsiderem w TOP16 Euroligi ,przegrywając niemal wszystko w grupie. W lidze jak na ten skład dość przeciętnie.
W dzisiejszym mecuz wydaje mi się dobry under. Pinar pewnie będzie grał długo i żeby jak najdłużej przeciągać grę. Zapewne skupią się na obronie by obronić tą 6 pkt. przewagę.1/10

Typy w tureckiej były szykowane pod inny system...
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Też tak wlasnie myślałem ze w Turcji sumują sie pkt po tym jak było pokazane że Efes ma juz następna runde po wysokim zwycięstwie na wyjeździe. Ogólnie zgadzam sie ze wszystkimi typami , Tofas dzielnie walczył do połowy z Galatą było wyrównanie i w 2 połowie miazga. Licze że dzisiaj jednak nie przegrają wiecej jak te 12 pkt. Moje typy na dziś które zagrałem:

Tofas + 12,5 pkt 1,60 toto ⛔ Arroyo &gt; Tofas
Fenerbahce win 2,20 toto ⛔
Strasbourg - 4,5 pkt 1.80 toto
ULM + 4,5 pkt 1.80 toto ✅ 79:79
Sassari - 6,5 pkt 1.85 toto
Reggiana + 8,5 pkt 1.65 Toto


O większości spotkaniach napisał już Rogz ,przeczytałem jego typy tutaj już po tym jak puściłem rano kupony. Okazało się że myślimy dziś bardzo podobnie. Lyon słabo gra na wyjazdach co pokazał w meczu 1 rundy z Le Mans , równiez w 2 meczu mieli duże problemy u siebie, 2 pierwsze kwarty to porażka. Licze ze Strasbourg dziś minimalnie u siebie zwycięży. Fener jak teraz przegra to odpada , nie ukrywam że tutaj troche zasugerowałem się tym co napisała Roxanne. Oldenburg jest u siebie mocny aczkolwiek Bonn z niczym sie nie porównuje do drużyny Ulm. Licze że dzisiaj powalczą i wynik będzie oscylował w granicach remisu. Z racji że dziś ostatnie spotkanie rundy włoskiej , 7 mecze ,stawiam na Sassari bo jest poprostu lepszą drużyną od Cantu do tego własny parkiet powinni dziś wygrać. W meczach Romy z Reggiana roznie bywało , z racji że to ostatnie 7 spotkanie które zadecyduje kto przechodzi dalej licze ze bedzie wyrównane spotkanie i Reggiana bedzie walczyc nie przegra wiecej jak te 8 oczek. To by było na tyle.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Oberwart - Vienna 1.70 Oberwart toto-mix 1,67 bwin✅✅✅

Dziś 3 mecz finałowego pojedynku miedzy Oberwart a Vienną. 2 pierwsze spotkanie wygrała Vienna w tym drugi minimalnie po dogrywce. Oberwart nie przegrał żadnego spotkania na własnym parkiecie w 1/8 finałów jak i w 1/4. Vienna często miewa problemy w meczach wyjazdowych. Jeżeli drużyna Oberwart chce przedłużyć swoje szanse na zwycięstwo musi dziś koniecznie wygrać. Gorąco polecam typ ????

97;72 ???? )✅✅✅ OMER ASIK FTW. Zapraszamy do Zastalu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Galatasaray- Pinar Typ: Pinar +12 (1,88 bet365)✅✅✅

Galata nie przegrał w tym roku w swojej lidze. Pokonała niemal wszystkich najmocniejszych rywali i wygrała zawsze zdecydowanie ze sporą przewagę. Jak dla mnie ekipa na poziom Turecki kompletna i tylko kilka spotkań dzieli ich od tytułu mistrza. 1 spotkanie w tej serii PO wygrali +15. Dzisiaj postanowiłem pograć +12 na Pinar bo liczę ,że ekipa gości zaprezentuje się na swoim poziomie i będzie wstanie powalczyć z Galatą. Głównym i zdecydowanym faworytem gospodarze, ale stawiam ,że dzisiaj już tak gładko jak w 1 meczu nie będzie i Pinar chodź trochę się przeciwstawi i co za tym idzie wynik będzie bliższy niż ostatnio te 15 pkt. Tym bardziej ,że liczy się tu zwycięstwo a nie jakieś ogromne przewagi. 3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Turcja, godzina 19:00
Spotkanie: Banvitspor - Anadolu Efes
Typ: połowa/koniec Anadolu Efes/Anadolu Efes
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś o godzinie 19:00 w Turcji w koszykówce odbędzie się spotkanie półfinałowe: Banvitspor - Anadolu Efes. Według bukmacherów faworytem jest zespół gospodarzy, jednak ja mam inne zdanie i stawiam na gości. Anadolu Efes w ćwierćfinale pokonało 2:1 ekipę Kolejliler, z kolei Banvitspor pokanał w ćwirćfinale Besiktas Stambuł 2:0. Tutaj w półfinale mamy jak narazie 1:1, oba mecze były niezwykle wyrównane w pierwszym Anadolu Efes wygrało 72:70, w drugim już górą była ekipa Banvitspor 78:76. W ogóle obie ekipy są bardzo wyrównane: Anadolu Efes po sezonie zasadniczym w Turcji 2 miejsce: 25 zwycięstw, oraz 5 porażek, podobnie ich dzisiejszy rywal czyli Banvitspor 3 miejsce: 25 zwycięstw, oraz 5 porażek. Obie eikipy bardzo mocne jeśli chodzi o wyjazdy, jaki i mecze u siebie. Banvitspor: 14 zwycięstw, oraz 1 porażka, z kolei Anadolu Efes 11 zwycięstw, oraz 4 porażki. Ten mecz ogólnie jest bardzo ważny bo gra się do 3 zwycięstw, a wiadomo 2:1 musi być dla jednego z zespołów co daje przewagę psychologiczną. Ja stawiam na Anadolu Efes a dlaczego, bowiem jest to ekipa bardzo mocna przekonała mnie grą w Eurolidze, gdzie sprawiała ogromne problemy ekipie która wygrała Euroligę czyli Olympiakosowi Pireus. Na dodatek Anadolu Efes z ostatnich 3 meczy na wyjeździe z Banvitsporem wygrał aż 2 więc nie można powiedzieć że jest to ich kat. Anadolu swoją grą w Eurolidze udowodniło że jest dobrą ekipą, a Banvitspor w Eurocupie mnie nie przekonał. Będzie to zapewne mecz wyrównany, ja stawiam jednak na gości, są bardziej doświedczoną ekipą, i myślę że to oni zagrają w finale z Galatasaray Stambuł. Mój typ to wygrana gości zarówno do przerwy i jak na koniec meczu, ale tak naprawdę wszystko może się zdarzyć, wiemy bowiem jaka jest koszykówka, ale za drobne naprawdę można pograć.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Efes 2.10 bet365
cóż kolega wyżej stawiał na Efes i nie udało się, ale ja myślę że dziś dadzą radę. Do składu powrócił Farmar, ale jego ostatni mecz nie był najlepszy, jednak dziś mam nadzieję że zagra lepiej. Efes w ostatnim meczu trafił tylko 2 z 18 rzutów za trzy. To zadecydowało o ich niepowodzeniu. Pomimo paru naprawdę czystych pozycji nie udawało się rzucić. Dziś grają z nożem na gardle. Porażka oznacza brak awansu do finału. Banvit to dobra ekipa, mają w swoim składzie ciekawych zawodników, tworzą zgraną paczkę. Efes jednak to zespół bardziej doświadczony, z znanymi nazwiskami. Dziś w końcu pora aby udowodnić swoją wartość. Typ bardzo ryzykowany, jednak szansa na jego wejście jest spora, potencjał jest większy po stronie Efesu, trzeba tylko go wykorzystać .
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Turcja, godzina 15:00
Spotkanie: Banvitspor - Anadolu Efes
Typ: połowa/koniec Anadolu Efes/Anadolu Efes
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś o godzinie 15:00 w Turcji w koszykówce odbędzie się spotkanie półfinałowe: Banvitspor - Anadolu Efes. Według bukmacherów faworytem jest zespół gospodarzy, jednak ja mam inne zdanie i stawiam na gości. Anadolu Efes w ćwierćfinale pokonało 2:1 ekipę Kolejliler, z kolei Banvitspor pokonał w ćwierćfinale Besiktas Stambuł 2:0. Tutaj w półfinale mamy jak na razie 2:1, wszystkie mecze były niezwykle wyrównane w pierwszym Anadolu Efes wygrało 72:70, w drugim już górą była ekipa Banvitspor 78:76, Banvitspor wygrał również w piątek na własnej hali. W ogóle obie ekipy są bardzo wyrównane: Anadolu Efes po sezonie zasadniczym w Turcji 2 miejsce: 25 zwycięstw, oraz 5 porażek, podobnie ich dzisiejszy rywal czyli Banvitspor 3 miejsce: 25 zwycięstw, oraz 5 porażek. Obie ekipy bardzo mocne jeśli chodzi o wyjazdy, jaki i mecze u siebie. Banvitspor: 14 zwycięstw, oraz 1 porażka, z kolei Anadolu Efes 11 zwycięstw, oraz 4 porażki. Jest to skopiowana analiza z poprzedniej mojej gdzie również grałem na gości niestety się nie udało i to Banvitspor wygrywa w rywalizacji 2:1, więc teraz Anadolu Efes musi dać z siebie wszystko inaczej zakończy rywalizację na półfinale. W piątek Banvitspor wygrał 75:69, jednak goście przegrali głównie dlatego że zagrali fatalnie w ostatniej kwarcie, do połowy Banvitspor wygrywał tylko 3 punktami, a Efes wygrało 3 kwartę 21:11 i miało 7 punktów przewagi przed ostatnią kwartą, jednak w 4 kwarcie zagrali fatalnie zdobyli tylko 10 pkt przy 23 Banvitsporu, i dlatego też przegrali to spotkanie. Ja również uważam Efes za lepszą ekipę, dobry wynik w Eurolidze o tym świadczy, myślę że zagrają na 100 % jeśli muszą wygrać ten mecz. Jak widzimy 2 na 18 za 3 pkt to słaby rezultat więc wystarczy nieco poprawić tą statystykę i będzie lepiej. Stawiam na Efes bo są lepsi, jeśli zagrają na full swoich możliwości to wygrają bo skład i zawodników mają na pewno lepszych. Nie polecam grać jednak grubo, nigdy tak nie robię jeśli chodzi o ligę turecką niezależnie od sportu.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Ale jaja , niektórzy mogą mnie wyśmiać za mój wpis bo pewnie wiele razy przelecieli na takim farcie. Chciałem opisać mój dzisiejszy przypadek z Maccabi Tel Aviv. Dałem Żydków jako dodatek do Jankovic -3,5 Gema za 1,15. W przerwier meczu przy + 2 dla Hapoelu pograłem dwukrotnie Live -3,5 dla Maccabi. Byłem pewien ze po przerwie sie przebudzą i dojadą Hapoel. Nic mylnego , 3 kwarta zaczeła sie fatalnie , Hapoel miażdzył Maccabi pod kazdym wzgledem , zbierali po swoich nie celnych osobistych i do 4 kwarty było 53:68 dla Hapoelu. Zdesperowany przypomniałem sobie jakie nazwiska i solówki grają w Maccabi i pograłem live za 2 dyszki znów na win maccabi po kursie 7,25. Początek 4 kwarty , + 4 , +7 , +10 , +13, +16 Maccabi. Nie wierzyłem w to co sie dzieję , w takiego fuksa. Mało tego po niskim wyniku pierwszej kwarty zagrałem under 152,5 pkt gdzie po 2 kwarcie wychodziło że bedzie grubo ponad 160 pkt. Wszystko szło na odwrót nie po mojej myśli. 4 kwarta 25:4 dla Maccabi i win 78:72 gospodarzy. Wszystkie typy weszły. Dubel Jankovic Maccabi za 1,15 . 2x live 1.85 -3,5 , win za 7,25 i under 152,5 pkt. Wiem że to zły temat na takie opowiadania ale musiałem o tym napisać. Żydzi pokazali klase , bóg jednak istnieje : P
Pozdrawiam i życze wszystkim podobnie równie szczęśliwych sukcesów :p ???? .7

edit: Siena win live 3.10 bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? Nanterre (-1) - Strasbourg @2.56 Bet365 (70-60)
I o tym właśnie mówiłem. Kopciuszek dalej szokuje! Piękna 2 połowa w wykonaniu gospodarzy i pewna, 10 punktowa wygrana! Kolejny mecz w sobotę i znów zagramy na biało-zielonych.

Fantastycznie zapowiada się końcówka sezonu we Francji. W paryskiej hali Stade Pierre de Coubertin skazywana na porażkę już w 1 rundzie, 8 drużyna sezonu zasadniczego, ekipa Nanterre stoi przed olbrzymią szansą na prowadzenie w serii 2:1 i bycia tylko jeden mecz od mistrzostwa Francji. W 1 rundzie Playoffs pokonali najlepszą drużynę sezonu zasadniczego 2:0. Ale to co ekipa Pascala Donnadieu zrobiła 2 rundzie przeszło najśmielsze oczekiwania - 2:0 a mistrzem Francji z 2012 roku, ekipą Chalon/Saone. Wydawało się, że to koniec pięknej przygody, tym bardziej bo 1 meczu finałowym, gdzie zostali &quot;zgwałceni&quot; przez ekipę Strasbourg&#39;a przegrywając mecz 34 (!!!) punktami. Jednak 2 dni później ekipa biało-zielonych po raz kolejny zaskoczyła i wygrała 2 mecz finałów, do tego na wyjeździe. Teraz powrót do swojej hali i wsparcie własnej publiczności. Chłopaki wiedzą o co grają, poza tym oni nic nie muszą, i tak zrobili więcej niż od nich oczekiwano. A ja liczę, że przy okazji pokażą wszystkim niedowiarkom, że to nie przypadek i ograją dzisiaj ekipę Strasbourga.
Warto zwrócić uwagę na statystki ekipy Strasbourga w meczach finałowych (w nawiasach ekipa Nanterre):
1 mecz: skuteczność ponad 65% (34.5%) za 2pkt, prawie 44% (38%) za 3pkt i prawie 78% (64%) z osobistych. Do tego 29 zbiórek (17 zbiórek).
2 mecz: skuteczność ponad 47% (49%) za 2pkt, 30% (50%) za 3pkt i 72% (57%) z osobistych. Zbiórek mieli 37 (Nanterre 28).

Pierwszy mecz ewidentnie w stronę gospodarzy. Goście kompletnie bez rzutu, do tego wyraźna przegrana w walce na tablicach. Ale drugi mecz już tam Strasbourgowi nie wyszedł, a czemu? Bo Nanterre poprawiło grę w obronie. Sami zaczęli trafiać i wynik zgoła odmienny. Dzisiaj liczę na powtórkę z meczu nr 2 i zwycięstwo biało-zielonych!

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki! :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Brose Basket - Bayern Monachium 2 @ 2.75 Bet365

Bayern buduje mistrzowską drużynę. Z zapowiedzi szefów klubu wynika, że chcą zawojować w przyszłym roku Euroligę. Jeśli przejdą Brose, bardzo prawdopodobne są transfery Koszarka oraz Ponitki. W tym sezonie drużyna Brose Basket już nie jest poziom wyżej od reszty czołówki, a Monachijczycy z pewnością należą do tych, którzy są w stanie stawić im czoła.

Stawka: 100 zł
Kurs:
2,75
Wygrana:
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? Nanterre (-1) - Strasbourg @2.21 Bet365 (83:77)
Taaaaak jest, o to chodziło! Uwielbiam niespodzianki w sporcie, zasadę bij mistrza. Niebywały sukces biało-zielonych! ????

No i w końcu nadeszła sobota. Dla kibiców, zawodników i wszystkich osób związanych z biało-zielonymi może być to jak do tej pory najpiękniejsza chwila w historii klubu. 4 mecz finałów, prowadzenie w serii 2:1 i mecz na swoim parkiecie, gdzie pokonywali nie takie ekipy jak Strasbourg. We wtorek wygrana 70:60 po bardzo dobrej 2 połowie i dzięki temu przewaga psychiczna zdecydowanie po stronie gospodarzy.
Dużo napisałem o tym meczu w poprzedniej analizie i pozwolę sobie skopiować tamte statystyki, ale dokładając do tego wszystkiego jeszcze statystyki z meczu nr 3: (w nawiasie ekipa Nanterre)
1 mecz: skuteczność ponad 65% (34.5%), prawie 44% (38%) za 3pkt i prawie 78% (64%) z osobistych. Do tego 29 zbiórek (17).

2 mecz: skuteczność ponad 47% (49%), 30% (50%) za 3pkt i 72% (57%) z osobistych. Zbiórek mieli 37 (28).
3 mecz: skuteczność ponad 47% (49%), 0% (41%) za 3pkt i 61% (78%) z osobistych. Zbiórek mieli 33 (27)
Ewidentnie widać, że ekipie gości załamuje się grunt pod nogami. Słaba skuteczność, 0/7 (!!!) za 3 punkty. Mimo tego, że za każdym razem wygrywają walkę na tablicach, nic z tego nie wychodzi. Chciałbym, żeby dzisiaj było podobnie. Fantastyczna atmosfera niosąca gospodarzy, bardzo dużo szansa na sprawienie niebywałej sensacji. Nie wypuszczą takiej okazji z rąk, tak myślę. Poza tym gospodarze, w porównaniu do Strasbourga, mają margines błędu i w razie czego, mogą wygrać w meczu nr 5. I z tego powodu myślę, że gościom będą drżały ręce, zje ich presja i nie wygrają tego meczu.
Do tego można zagrać coś na under punktowy, ja proponuje under 150pkt @1.92 ⛔
Jeśli pomogłem, kliknij dzięki! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Banvit-Galatasaray typ: 1 po 1 połowie (1,90 bet365)✅✅✅

Krótko o tym typie. 3 spotkania za nami ,prowadzenie pewne i zasłużone ekipy Galata, która jest poza zasięgiem całe ligi Tureckiej.
Przemawia za tym wszystko ,kadra, gra, wyniki, forma. W lidze nie przegrali w tym roku w ogóle, a ostatni mecz który przegrali to Eurocup 13 lutego, więc bardzo dawno. Seria robi wrażenie. Mimo to gram dzisiaj w stronę Banvitu, który stara się jak może, dobrze rozpoczynają spotkania, by później całkowicie dać plamę w 2 połowie i przegrywać spotkania ( wszystkie 3 spotkania podobny przebieg). Galata zawsze rozkręca się by mieć zabójczą końcówkę, przewiduje że dzisiaj będzie podobnie, a do tego może w końcu Banvitowi uda się chociaż wygrać honorowy mecz, bo sprawa tytułu jest już rozstrzygnięta i obydwie drużyny dobrze o tym wiedzą. Stawka 4/10

Scenariusz tak jak przewidywałem. Banvit po 3 Q miał 18 przewagi i wszystko niemal stracili w ciągu 5 min. Ledwie zdołali ogarnąć i wygrać mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Oldenburg - Brose 1.73 1.5/10 willhill ✅
Kto wygrał rywalizację Brose - Bayern będzie mistrzem. W finale jest Bamberg więc to oni znów zgarną trofeum. Pierwszy mecz ciekawy i dramatyczny. Mało punktów, średni poziom. Grę zdominowała obrona. Jeśli chodzi o Oldenburg to nic nowego ale 65 punktów Brose u siebie to słaby wynik. Tylko w drugiej kwarcie przekroczyli 20 pkt na część gry. Zapewne więszkość z was się już pogubiła ze składem Bamberga bo ciągle był w tym sezonie zmieniany, a więc w piątce wyszedł: oczywiscie na 1 Gavel, potem 2 Renfroe, 3 Jacobsem, PF Ford i center Zirbes. Ławka dość szeroka jak ten zespol bo trener Fleming ma takich graczy jak: Tadda, Nachbar, Oglivy, Goldsberry i Neuman. Oldenburg wiekszosc doskonale zna z FF w Turcji Eurochallenge. Fajny, solidny zespol ale bez bez szału w ataku. Dla mnie to ekipa numer 3-4 w lidze. Napewno za Brose i za Bayernem. Bamberg pokazał w tym sezonie, że wyjazdów się nie boi, czesto byli grozniejsi niż w domu. Nie lubie tej ekipy ale w finale są lepsi i powinni wygrac mistrza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom