>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ligi Pozostałe (Turcja, Francja,Rosja,Niemcy, Ukraina, Belgia, Izrael)

Status
Zamknięty.
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dzisiaj drugie spotkania play off ligi Fińskiej. Bardzo mnie zainteresowały szczególnie 2 mecze ale napisze krótkie moje przemyślenia i do 3 spotkania.

Lappeenrannan - Joensunn Kataja / Joensunn Kataja -13,5 pkt 1.85 toto-mix
Karhu - Pyrinto Tampere / Pyrinto Tampere win 2.00 toto-mix

Wydaje mi się że obydwie drużyny są bardziej zmobilizowane na meczach wyjazdowych. Chcą się pokazać przed publicznościa na wyjeździe co prawda nie liczną bo Koszykówka nie jest tak popularna w skandynawii jak np, Hokej czy inne sporty zimowe każdy wie dlaczego. Aczkolwiek obydwie drużyny mają swoich murzynów w drużynie, dla nich liczy sie kasa i pokazanie się z jak najlepszej strony no i ewentualny prestiż ze zwycięstwa. Joensunn pierwszy mecz wygrał różnicą 24 pkt. Drużyna gospodarzy tylko przez 1 kwarte postawiła opór. Sprawdziłem ten sam mecz w rundzie zasadniczej i Kataja wygrała większa iloscią punktów z Lapp~~ na wyjeździe ( 30 + ) niż u siebie 25~~. Dzis handi niższe co sie oczywiście zgadza 13 pkt. Ostatni mecz w rundzie zasadniczej goście wygrali 50 pktami z Namiką Lahti , u siebie rzadziej odprawiali takie blowouty. To są play offy także nie ma mowy o odpuszczaniu , to że Kataja gra na wyjeździe wcale mnie nie zraża do tego żeby nie grac na nich , są o klase zespołem lepszym od Lapp~~ i nie zdziwibym sie jakby dziś wygrali większą iloscia punktów jak w meczu u siebie.

Karhu w rundzie zasadniczej wygrało z Pyrinto bodajże 9 pktami , ale również potrafili przegrać z najgorsza drużyna ligi Namiką Lahti na własnym parkiecie. W 1 spotkaniu Tampere wygrywało do połowy 7 pktami i byłem mocno przekonany że tego meczu już nie oddadzą a w 2 połowie tylko powiekszą przewage. Niestety tak sie nie stało ( tylko ten mecz właśnie nie wszedł a były by ładne pieniażki) i mecz skonczyl sie remisem , została rozegrana dogrywka. Tam już Pyrinto od początku prowadziło i nie odpuściło do końca wygrywając 99:93. Dziś faworytem jest Karhu kurs na nich to 1,85 , ja jednak sądze ze po tym pierwszym meczu drużyna Tampere wyciągnie wnioski, przeanalizuje pierwsze spotkanie i teraz będzie kontrolować mecz od początku , ponieważ jak dla mnie zdecydowanie są drużyną lepszą i kandydatem do finałów ligi.

Salon Vilpas - Nilan Bisons / Salon Vilpas + 8,5 pkt 1.85 Toto-mix

To trzecie spotkanie które równiez zagrałem ale osobno w innym kuponie. Sledziłem całe pierwsze spotkanie , Vilpas niczym nie odstawało od drużyny gospodarzy a nawet wygrali pierwszą kwarte 13:15. Do połowy spotkania był wynik -8 dla Nilanu. Wyrównana 3 kwarta i wynik ciągle był w zasięgu gości. Tak sie działo do połowy 4 kwarty , 8 szybkich punktów Nilan i z -8 było juz (-14 ~~ - 16). Mecz zakonczyl sie niby wysokim zwycięstwem gospodarzy aż 16 punktami ale jak dla mnie przebieg meczu tego nie pokazywał wyraźnie. Licze że ze wzgledu że są to Play offy drużyna Salon Vilpas powalczy dziś i nie przegra więcej jak 9 oczek.

Życze powodzenia ,Suchy.

Kataja -13,5 pkt 1.85 Toto-mix⛔
Pyrinto Tampere win 2.00 toto-mix⛔
Salon Vilpas + 8,5 pkt 1.85 toto-mix⛔

Amatorom ze skandynawii ja już podziękuje.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wurzburg - Ulm 2 1.85 1.5/10✅

Ulm to juz nie ten zespol jak w poprzednim sezonie ale nadal graja niezle, bardzo pozytywnie zaskoczyli w pucharach i teraz walcza o jak najlepsze miejsce w play offach. Na teraz maja swietnie trzecie miejsca za Oldenburgiem i Brose ale za nimi Bayern wiec nie trudno sie domyslic, ze moga spasc na czwarte a wtedy nie ma przewagi parkietu. Jesli trafia na Bayern no to granie u siebie a wyjazdy chyba nie trzeba nikomu tlumaczyc jakie to ma znaczenie. Trzy mecze im zostaly, wszystkie powinni wygrac ale latwo nie bedzie. Mecz z Wurzburgiem jest kluczowy, wygrana daje dobra sytuacje i spokoj. Potem maja wyjazd z Mitteldeutscher i u siebie Tubingen. Wszystkie druzyny w zasiegu ale nik nikomu za darmo nic nie da. Trzeba swoje wywalczyc na parkiecie. Wurzburg tez ma o co grac ale napewno ta himeryczna druzyna nie jest faworytem z Ulmem nawet u siebie. Sklad maja fajny ale ogromne przestoje w grze powoduja, ze sporo meczow przegrywaja. Ulm potrafi takie sytuacje wykorzystywac. Tacy gracze jak Bryant i Ray robia roznice na parkietach ligi niemieckiej.


Tofas - Aliaga Petkim 1 1.57 3/10✅

Jakby Aliaga grala w tym pelnym skladzie tzn. majac tych wszystkich Amerykanow jednoczesnie to moze ale teraz to ich sklad ogranicza sie do Chalmersa, Arnolda i Francisa. Reszta wyglada slabo. Brakuje szczegolnie Prestona Shumperta. Amerykanin zbieral prawie 5 pilek wkazdy meczu, 2 asysty i niecale 14 punktow. Teraz atak rozklada sie na trzech graczy i to wszystko jest cholernie przewidywalne. Tofas juz tez tak nie blyszczy ale fajnie sie pokazali w pucharach, maja kilku dobrych graczy jak Nichols, Heytvelt, Sipahi, Ruzic, Elonu, Altintig. W trakcie sezonu doszedl doswiadczony Litwin Lukauskis. Jeszcze jeszcze na lawce solidny Koc. Maja wiec lepszy sklad, wieksza rotacje i wlasna hale. Na wyjazdach Alliaga ma slaby bilans 3-10. Jeden z najgorszych w calej lidze. W pierwszym meczu wygrala Aliaga, teraz powinien byc dobry rewanz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Szukam dzisiaj niespodzianek, kurs grubo powyżej 2. W Skandynawii grają w ligach już finały lub PO.



Pyrinto Tampere – Kauhujonen Karhu Typ: 2 (2,88 Pinnacle) ✅✅✅

Faworytem są gracze z Tampere, w tym sezonie występowali w Europejskich pucharach (Eurochallange) odpadli w 1 rd. W rywalizacji w PO w tych spotkaniach jest 1-1. Po 1 spotkaniu u Siebie. Tym, razem gra rozgrywa się w Tampere. Wybrałem tą parę i grę na Karhu ponieważ, w tym Po mierzą się ze Sobą ekipy 4 i 5 . Karhu zdecydowanie lepiej Sobie radzi z grą i prezentowała się w dotychczasowych 2 spotkaniach lepiej niż Pyrinto. W dwóch pierwszych spotkaniach, Karhu gra na znacznie wyższym poziomie skuteczności. Oddają mnie rzutów ,a trafiają więcej lub porównywalnie.
Za niską stawkę warto spróbować. 1/10

Sundsvall- Sodertalje Typ : 2 (2,93 Pinnacle)✅✅✅

1 i 3 ekipa po sezonie zasadniczym, spotykają się w finale ligi szwedzkiej. Sodertalje w SF pokonało , wyżej notowaną po sezonie zasadniczym ekipę Uppsala, 3-0 pokonując już dwa razy na wyjeździe.
Sundvall 3-1 pokonali Norrkoping.
Gram ten typ bo ostatnie spotkania ekipy gości pokazują ,że są w formie i nie przeszkadza im gdzie rozgrywane jest spotkanie. Ekipy na pewno na podobnym poziomie, z tą różnicą że dzisiaj spotkanie na terenie Sundsvall. Patrząc na historie spotkań z tego sezonu ,to zawsze były wyrównane spotkania, dlatego uważam, że po takim kursie można śmiało spróbować.1/10

Polecam także plusowe handi na obydwóch gości +5,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Obydwa mecze które typuje Rogz gram dzisiaj odwrotnie. Pyrinto w 1 spotkaniu u siebie prowadzili przez caly mecz , w 2 połowie goście sie przebudzili i mecz skonczyl sie zwyciestwem Pyrinto po dogrywce. Dziś kurs już wyzszy ale typuje i tak tylko czysty win dla Pyrinto 1.45 toto-mix. Sundsvall tak 1 miejsce w rundzie zasadniczej. W ostatnim meczu półfinałów skopali Norrkoping na ich parkiecie 30-pktami. Mam złe wspomnienia z nimi bo zazwyczaj grałem przeciwko im. Dziś na rozpoczęcie finałów gram czysty win w ich strone 1.50 też w toto-mixie. Pyrinto win 1.45 , Sundsvall win 1.50 toto-mix ⛔

Dziś jednak mój typ dnia to:

Swans Gmunden - Oberwart / Swans Gmunden -3,5 pkt 1.87 bwin ✅✅✅ 89:80

Swans Gmunden i Oberwart to przedewszystkim drużyny swojego parkietu. Można to sprawdzić po statystykach rundy zasadniczej jak te drużyny graly u siebie. W dotychczasowej rywalizacji prowadzi Oberwart 2-0 , wygrywając 6 i 5 punktami w 1 i 2 meczu. Dziś 3 spotkanie , gospodarzami Swans Gmunden, jeżeli chcą jeszcze powalczyć w tegorocznych play offach ligi Austriackiej muszą dzisiaj koniecznie wygrać. Czyste zwycięstwo na nich to 1.57 kurs ale wydaje mi się że powinni bez problemu pokryć linie handi i wygrac przynajmniej tymi 4 pktami. Powodzenia. ( ps. nikomu nie karze grać tych meczy co ja na siłe , każdy ma prawo wyboru)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Francja `
Spotkanie: Lyon - Gravelines
Typ: Lyon
Kurs: 2,15✅✅✅
Bukmacher: Bwin


Jedna z ostatnich kolejek ligi Francuskiej. Bezpośrednie spotkanie po którym gracze z Lyonu zapewniają Sobie awans do PO i walczą o wyższe miejsce, nawet 4 co daje teoretycznie łatwiejszego rywala w następnej rd. Drużyna Lyon w tym sezonie wygląda bardzo dobrze u Siebie na parkiecie mają 11- 2 w tym porażki z drużyna z górnej części tabeli Roanne i outsiderem ligi Poiters. Tą drugą porażkę uznaje jako zlekceważenie rywala, ponieważ to Lyonu przyjeżdżały znacznie silniejsze ekipy i przegrały swoje spotkania. Lyon to najlepsza ekipa w lidze grająca u Siebie. Przyjeżdża do nich lider, mobilizacji i koncentracji na pewno nie zabraknie tym bardziej ,że takie zwycięstwo daje im awans.
W drużynie zabraknie dzisiaj trzech graczy Charles Livio, Georgi i Abromaitis z czego tylko ten ostatni to osłabienie ,który często zaczyna w pierwszej 5 i gra 15 min i więcej , pozostałych dwóch to zmiennicy.
Co do drużyny Gravelines lider ligi francuskiej , który tylko przez katastrofę może jeszcze stracić 1 miejsce w lidze, tak więc dla nich to spotkanie nie ma większej stawki , do tego za tydzień rozpoczynają final four Eurochallange , gdzie zmierzą się z silnymi ekipami i myślę ,że to jest ich cel nr 1 w najbliższym czasie. Nie widzę tutaj aspektów za którym gracze lidera musieliby grać na pełnym zaangażowaniu. Nie znalazłem informacji na temat braków kadrowych.
Do tego jeszcze trzeba dodać, że historia spotkań tych dwóch ekip to wyrównane boje , gdzie raz wygrywała jedna drużyna, raz druga. Myślę że po takim kursie można spróbować. 3/10
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Decin - Pardubice / Decin - 4,5 pkt 1.75 Toto-mix ( -5,5 bwin 1.85) 101:89 ✅✅✅

Dziś pierwsze mecze Play offów ligi czeskiej. W etapie zwycięzców ostatnie 5 spotkań to 3 zwycięstwa i 2 porażki , porażki z Nymburkiem jak dla mnie najlepsza aktualnie drużyna ligi czeskiej tylko 2 pktami 65:68 i jak dla mnie 2 najlepszym zespołem ligi czeskiej Prostejovem 74:77. Jak widać porazki minimalne po walce. Decin już spotykał się w 2 etapie rozgrywek z Pardubicami i wygrali ten mecz wyraźnie przewaga 16 pktów 89:73 (3 kwietnia). Pardubice ostatnie 5 spotkań wyjazdowych to prawie same wyraźne porazki. Tylko 1 mecz wygrali ze słabsza ostatnimi czasy Ostrava i to minimalnie 79:80. Z racji że to pierwszy mecz PO myśle że gospodarze beda chcieli dobrze rozpoczac rywalizacje pewnym zwyciestwem na własnym parkiecie. -4,5 Decin. ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Witam, dzisiaj znowu liga czeska pierwsze rundy Play off. Dzisiaj meczyk:

Prostejov - Levice / Prostejov -6,5 pkt toto- mix ( -6.5 bwin) 1.85✅✅✅ 86:74

Levice to drużyna z grona &quot; spadkowiczów&quot; , okazali sie tam najlepsi pomiędzy burkami z czech, na wyjazdach ograli m.in tak świetne zespoly jak Chomutov , Usti Nad Labem czy USK Prahe 5 pktami. Oczywiście te drużyny grają na poziomie 2-3 ligi w polsce i granie tych spotkań wiąże się z wielkim ryzykiem ponieważ wynik może się skończyć dziwny w jedną i drugą strone. Dzis jednak gospodarzami Prostejov , 2 miejsce po meczach 2 rundy i grają z 7 zespołem czyli Levicami. Na własnym parkiecie ostatnie spotkan 4 zwycięstwa i 1 porażka z najlepszym jak narazie w lidze czeskiej Nymburkiem. Reszta spotkań to wyraźne zwycięstwa z zespołami jak dla mnie dużo lepsze od Levic. Dziś kurs o dużo za wysoki i handi -6,5 jest spokojnie do pokrycia tak samo jak wczoraj w przypadku Decina. Prostejov -6,5 pkt

Inne typy na dziś:

Ludwigsburg - Bayern / Ludwigsburg + 7,5 pkt 1.65 toto -mix

Ludwigsburg ciągle broni się przed spadkiem. Mają tyle samo zwycięstw co przedostatni teraz Braunschweig więc każdy mecz jest bardzo ważny jeżeli chcą utrzymać się w lidze a z pewnością chcą. Ludwigsburg to bardzo waleczna drużyna szczególnie na własnym parkiecie , ostatnio typowałem ich niskie zwycięstwo u siebie a zaskoczyli i ograli właśnie Braunschweig z ktorymi walcza o utrzymanie aż 15 pktami. Dziś goście Bayern , nie zdziwiłbym się gdyby był dziś bardzo wyrównany mecz i Ludwigsburg po walce by zwyciężył , wykorzystuje tu m.in wielką indolencje gości na wyjazdach , ostatni bilans 0-5 , żadnego spotkania wygranego na wyjeździe. Handi + 7,5 jak nabardziej warte zagrania

Oldenburg - Bonn / Bonn + 9,5 pkt 1.65 toto-mix

Oldenburg ma już pewne miejsce w PO , i spokojną przwage 2 zwycięstw nad Ulmem na drugim miejscu. Bonn natomiast ostatnio przyjął ladnie od Alby , niestety Alba też nie była pewna gry w PO bo w lidze niemieckiej bardzo ciasno i w 2 pierwszych kwartach rostrzygneli wynik spotkania. Mimo iż Bonn sie starał powrócić do meczu ( 2-22 dla Bonnu 3 kwarta ) przewaga Alby była zbyt duża by dojśc przeciwników. Dziś Oldenburg, może podejść na luzie do tego spotkania. Nie wykluczam zwycięstwa Oldenburgu ale wydaje mi się że Bonn na pewno dziś będzie walczył i nie przegrają więcej jak 10 pkt.

Frankfurt - Trier / Frankfurt -5,5 pkt toto-mix

Frankfurt niestety już bez szans na wejście do PO , tak samo jak trier. Trier ostatnie 5 spotkań 5 porażek , na wyjazdach 4 ostatnie mecze 4 porażki w przeciwieństwie do gospodarzy na własnym parkiecie ( 4-1 last 5). Najmniej pewny z dzisiejszych spotkań bo nie widze powodu dla którego gospodarze mieli by dać tu z siebie wszystko aby wygrać to spotkanie. Jedyny powód atut to własny parkiet i widownia.

Prostejov -6,5 pkt 86:74 ✅✅✅
Ludwigsburg +7,5 pkt ✅ 68:74
Bonn + 9,5 pkt ⛔ 1 pkt... 84:74
Frankfurt -5,5 pkt ⛔ 70:78

Tydzień temu miałem skuteczność 7/7 lecz nie chce żeby ktoś miał mi za złe jeżeli jakiś typ nie wejdzie więc prosze nie typować na siłe jak ktoś nie jest pewien. Powodzenia
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Boulazac vs. Nanterre Typ: 1 (2,61 Pinnacle)✅✅✅

Poluje dzisiaj na niespodziankę w lidze francuskiej. Przedostatnia drużyna, która ma jeszcze jakieś szanse na utrzymanie, prezentuje się dość solidnie u Siebie, motywacja na pewno będzie po ich stronie. Pokonywali znacznie wyżej notowanych rywali, sytuacja że mają szansę na utrzymanie myślę ze ich zmobilizuje na tyle ,że będą wstanie dzisiaj powalczyć o zwycięstwo. Dla mnie liga francuska jest niezwykle wyrównana, wystarczy spojrzeć na to ile ekip jeszcze walczy o PO , jakie padają wyniki. Dodatkowo warto zaznaczyć ,że w tej lidze często padają niespodzianki ( gdy mamy no do czynienia z kursami 1,3-3,50) śledząc to ligę na bieżąco można znaleźć takie wysokie kursy.
Kilka słów o Nanterre, tylko wielka katastrofa pozbawia tą ekipę PO, owszem mają szansę na walkę o wyższe miejsce w PO, ale gospodarz dzisiejszego spotkania na pewno postawi trudne warunki, jak pisałem to jest szukanie niespodzianki w dzisiejszym dniu, tak więc typ jest do zagrania za drobne, i w moim przypadku jest to 1/10 ale biorąc pod uwagę, że we Francji między drużynami z dołu tabeli a z górnej części ( no może poza pierwszą 3) poziom jest dość wyrównany , myślę że taki kurs można zaatakować.


Tubingen – Braunschweig Typ: Tubingen – 5 pkt (2,03 Pinnacle)⛔⛔⛔

Myśle, że po kursie warto spróbowąć zagrać ekipę gospodarzy. Obydwie walczą jeszcze o jakiś cel w tym spotkaniu, wiec dla nich stawka wysoka. Gospodarze o PO ,a goście o utrzymanie w lidze,na razie zajmują przedostatnie miejsce spadkowe. Tubingen to taka solidna ekipa, którą w nieźle gra i jest wstanie wywalczyć PO, drużyny pokroju Braunschweig pokonuje i to zdecydowanie, tym bardziej u Siebie. Do tego drużyna Gości osłabiona jest od początku kwietnia brakiem jednego z najważniejszych strzelców Hardinga (10,6 pkt na mecz i 5,4 zbiórki) do tego w dzisiejszym spotkaniu , do tego nie zagra kolejny wysoko notowany gracz ze statystykami młody rozgrywający Schroeder(12 pkt. mecz 3,2 asysty). Myśle, ze brak tak kluczowych graczy przesądzi dzisiaj o zwycięstwie gospodarzy. 2/10

Aż dziw,że na swoim ekipa dostaje baty od druzyny która gra bez dwóch najważniejszych graczy -26 w tym momencie ostro śmierdzi ustawką
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Swans Gmunden - Oberwart / Swans Gmunden -4,5 pkt 1.87 bwin⛔⛔

Tak jak już pisałem wcześniej , obydwa zespoły to przedewszystkim ekipy własnego parkietu. Dziś 4 spotkanie. W 2 pierwszych wygrali goście 6 i 5 pktami. W 3 meczu zwycięstwo gospodarzy ( Gmunden) 89:80. Dziś 4 spotkanie , drugi raz gospodarzami Swans Gmunden i jak dla mnie drugie zwycięstwo gospodarzy. Tak czy siak gospodarze musza dziś wygrac i doprowadzić do remisu w rywalizacji 2-2 bo w innym przypadku odpadaja z rozgrywek PO juz w 1 rundzie.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Grecja, godzina 17:00
Spotkanie: Olympiakos - Panelefsiniakos
Typ: Panelefsiniakos (+12,5 pkt)
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś o godzinie 17:00 w lidze greckiej w koszykówce odbędzie się spotkanie: Olympiakos - Panelefsiniakos. Gram handicap na gości, a dlaczego? Bowiem w piątek Olympiakos gra w piątek bardzo ważny mecz w Eurolidze, 5 spotkanie decydujące kto awansuje do półfinału Euroligi, a ich rywalem będzie ekipa Anadolu Efes. Dlatego też myślę, że dziś gospodarze zagrają rezerwowym składem, bądź zawodnicy z pierwszego składu nie będą dawać z siebie wszystkiego, bowiem praktycznie pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej ekipa z Pireusu praktycznie ma już zapewnione. Mimo wszystko nie ma co się spodziewać niespodzianki, Olympiakos 22 mecze w lidze, 21 zwycięstw oraz 1 zwycięstwo z PAOK-iem. Co do gości będą walczyć, jest to 13 zespół, czyli są na miejscu spadkowym dlatego będą walczyć z całych sił, ogólnie mają na swoim koncie 6 zwycięstw, oraz 17 porażek. Ostatnio goście są w niezłej formie: wygrali z PAOK-iem czyli z 3 ekipą ligi, oraz z Panioniosem, czyli z drugą ekipą ligi, jak widzimy nie są aż tacy słabi. Olympiakos oczywiście u siebie wszystkie mecze wygrane 11 zwycięstw Panelefsiniakos z kolei najsłabsza ekipa na wyjazdach: 0 zwycięstw oraz 11 porażek, jednak dwa ostatnie mecze przegrane tylko dwoma punktami. Goście to beniaminek u siebie przegrali z Olympiakosem i nie ma się co dziwić. Liczę że dziś gospodarze będą się oszczędzać, zlekceważą przeciwnika i będą już myślami przy kolejnym meczu, myślę że za drobne warto zagrać.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Czechy
Mecz: Levice - Prostejov
Data: 24.04.2013 18:00
Typ: 2
Kurs: 2.54
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Spotkanie czeskiego kosza, gdzie rozgrywki wkraczają w finałową fazę. Dzisiaj dojdzie do pojedynku odpowiednio 7. i 4. drużyny w lidze po sezonie zasadniczym. Levice zakończyły rozgrywki z bilansem 11 zwycięstw i 13 porażek, natomiast dzisiejsi goście (i moi faworyci) zanotowali 15 zwycięstw i 9 porażek. Chociażby z tego względu uważam, że powinni dzisiaj pokonać Levice, czyli zespół, który grając z tymi gorszymi drużynami czeskimi zanotował ostatnio 8 zwycięstw pod rząd. Passę przerwała porażka z Chomutovem 89:87 na wyjeździe, aby później ich pokonać we własnej hali 107:74. Ostatnio w nowej fazie gier spotkali się właśnie z Prostejovem i przegrali 86:74 w Prostejovie. Dzisiaj czas na rewanż, jednak własna hala to nie jest na tyle duży atut, aby móc pokonać zespół z innej półki, bo nie można porównywać zwycięstw Levic z outsiderami ligi z bojami Prostejova z Pardubicami, Kolinem czy Decinem, bo Nymburk to też już zupełnia inna bajka. Prostejov gra ostatnio bardzo dobrze i widać wzrost formy od dłuższego czasu już od rozgrywek w lidze. Od marca zanotowali jedynie 3 porażki, z czego dwie z Nymburk oraz przegrali w Pardubicach 84:74. Poza tym wygrywają wszystko ze znacznie lepszymi zespołami, z jakimi grali ostatnio Levice. Nie widzę tutaj innego możliwego rezultatu niż zwycięstw gości!
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Turcja
Spotkanie: Galatasaray – Banvitspor
Typ: Galata – 8,5
Kurs: 2,09⛔⛔⛔
Bukmacher: Pinnacle

Galata ostatnio m lidze ma wspaniałą serię zwycięstw ,ekipa nie przegrała w lidze od 30 grudnia 2012. Czyli w tym roku są niepokonani, ich ostatnim pogromcą był właśnie Banvitspor. Obie ekipy mają o co walczyć o 1 miejsce w lidze i zdecydowanie łatwiejszego rywala w 1 fazie Play off.
Galatasaray gra w końcu na miarę swoich możliwości i aspiracji. W swojej lidze pokonują ekipy zdecydowanie, mając komfort wysokiego prowadzenia w 4 kwarcie. W ostatnim okresie pokonali nie byle kogo , bo drużyny z czołówki i te które są tuż na zapleczu Tureckiego TOPu, na wyjeździe Czy u Siebie nie ma znaczenia.
Dzisiaj mecz z ich ostatnim pogromcą z grudnia 2012 z tego sezonu. Własny parkiet , duże szanse na 1 miejsce w lidze ,wyeliminowanie jednego z bezpośrednich rywali o 1 miejsce + przeciętna gra w ostatnim okresie Banvitsporu. Moim zdaniem to wystarczające aspekty ,żeby grająca w końcu swoje drużyna Galaty wygrała dzisiaj spotkanie zdecydowanie.5/10

Nilan Bisons - Kauhajoen Karhu Typ: Nilan – 8 pkt (1,85 bet365)✅✅✅

Fińska liga i SF PO . Pograłem kilka dniu temu na Karhu gry grali z przereklamowanym Pyrinto i się nie zawiodłem, tym razem jednak spotykają się z ekipa która wygrała rywalizacje po fazie zasadniczej, Szybko i zdecydowanie odprawali w 3 spotkaniach ekipę Salon Vilpas, nie dając im żadnych szans w 3 meczach. Dzisiaj rywalizacja się rozpoczyna i silniejsza ekipa ,grająca u Siebie pewnie będzie chciała pokazać swoją siłę ( a są zespołem znacznie lepszym). To już nie liga, każde spotkanie ważne, więc takie trzeba wygrać i stawiam dzisiaj na pewny zwycięstwo gospodarzy 3/10

BC Kalev/Cramo - Piimameister Otto/Rapla Typ: Otto/Rapla + 21 (1,78 bet365
)✅✅✅

Estońska liga, jej granie może się wydawać nieco dziwne, ale buki często oferują bardzo duże handi jak w przypadku dzisiejszego spotkania. BC Kalev Cramo to obecnie najlepsza ekipa z Estonii grająca na 3 frontach, VTB, liga Bałtycka i w swojej rodzimej lidze. VTB to dla nich za wysokie progi i tam zajeli ostatnie miejsce w grupie z bilansem 3-15. W lidze bałtyckiej zaprezentowali się znacznie lepiej ,zajmując 3 miejsce ,ale i rywalizacja stała na niższym poziomie. Kalev w swojej lidze ma przewagę nad innymi zespołami, ale nie jest to taka przepaść jak bp w lidze Litewskiej (Zalgiris i inne ekipy). Wygrana 22 pkt to sporo ,tym bardziej ,ze nie liczy się tutaj wysokość zwycięstwa tylko samo zwycięstwo , historia spotkań z tego sezonu ,pokazuje że przewaga nie jest bardzo wielka. + 21 na zespół goście jest moim zdaniem jak najbardziej warty grania.

Sodertalje- Sundsvall typ: Sundsvall +5,5 pkt. (1,81 Pinnacle)
⛔⛔⛔

I na koniec typów na dzisiaj , finał ligi Szwedzkiej. Wystarczy spojrzeć na wyniki spotkań od początku rywalizacji, wszystko rozgrywa się w okolicy właśnie tych 6 pkt. Ostatni mecz wygrali dzisiejszy goście , grajać przed własną publicznością i dają Sobie jeszcze nadzieje w tym finale, stan rywalizacji to 2-1. Tydzień temu w 1 ich spotkaniu grałem na czysty win Sodertalje, po tyg. widać że ekipa Sundsvall , zaczęła grać swój najlepszy basket. Stawiam dzisiaj znowu na zacięty bój , bo te ekipy są na dość wyrównanym poziomie, a zwycięstwie którejś decyduje dyspozycja dnia.2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Niemcy
Spotkanie: Wurzburg – Brose Basket
Typ: Wurzburg – 1,5 pkt
Kurs: 2,23⛔⛔⛔
Bukmacher:bet365


Ostatnia kolejka ligi Niemieckiej i ostateczne rozstrzygnięcia. Sytuacja ekip wygląda następująco.
Wurzburg must win by myśle o PO , natomiast Brose gra o nic w tym spotkaniu. 1 miejsce w grupie zapewnione i nic tego nie zmieni. Krótko pisząc Wurzburg ma swój awans we własnych rękach na nic nie musi się oglądać. Zwycięstwo daje im ten awansi na tym na pewno się skupią. Do tego z wypowiedzi prze meczowych trenera Brose wynika ,że mają problemy z lekkimi urazami swoich kluczowych graczy ,tak więc możliwe że prze PO w dzisiejszym spotkaniu zagrają nieco innym składem. Presja na pewno po stronie gospodarzy , ale dostają rywala któremu na pewno nie będzie zależało za wszelką cenę na zwycięstwie. Wurzburg w cały sezonie jak i w ostatnim czasie ,gra w kratkę, słabsze mecze przeplata z lepszymi, pokonując silniejszych rywali by potem przegrać z kimś z dołu tabeli. Jak pisałem wyżej Brose gra o pietruszkę, więc liczę na to ,że zmotywowany Wurzburg u Siebie poradzi Sobie z Liderem. 4/10. Jeżeli ktoś poszukuje niższego kursu można spróbować jeszcze + handi w stronę Gospodarzy.

Całkowita kpina ze strony gospodarzy dostać rywala nie walczącego o nic i wogóle nie nawiazać walki, przegrać w sromotnym stylu u Siebie blowutem to tragedia...


Braunschweig- Bremerhaven typ: 1 – 4 pkt (1,82 Pinnacle)✅✅✅

Tutaj krótko. Gospodarze podejmują ekipę środka tabeli ,która o nic w tym momencie nie walczy ,zresztą już od poprzedniej kolejki ma zapewnione utrzymanie ,bez żadnych szans na PO.
Braunschweig przeciwko któremu kilka dni temu typowałem ,walczy o utrzymanie i zwycięstwo dzisiaj daje im pewne utrzymanie. Po gładkiej przeprawie w Tubingen i wygranej 19 pkt ,jestem przekonany ,że ekipa u Siebie dzisiaj zapewni Sobie utrzymanie i wygra dzisiaj ten mecz zdecydowanie. Przeciwko Tubingen nawet osłabieni potrafili wysoko pokonać znacznie wyżej notowaną ekipę. Tak więc dzisiaj zwycięstwo gospodarzy i zapewnienie utrzymania. 3/10

Besiktas – Kolejiler Typ: Besiktas – 7,5 pkt (1,99 Pinnacle)⛔⛔⛔

Besiktas po katastrofalnym występie w Eurolidze , odbudował się trochę i notuje jak na razie w kwietniu same zwycięstwa w lidze, mierzył się z rywalami jak na standardy Tureckiej średnimi ,ale ekipy pokonane walczą o PO ,a zdecydowane zwycięstwa przekonują do nich oczywiście w lidze tureckiej. Dzisiaj mierzą się z ekipą z którą bezpośrednio walczą o lepsze miejsce w PO. Besiktas ma kim grać, z ekipą Kolejiler grali w tym sezonie 2 razy, wygrywając swoje spotkania .Besiktas jest drużyną lepszą i jeżeli zagra to co ostatnio grają swoje w lidze ,myślę że spokojnie pokryją handi .3/10

Prostejov – Levice Typ: Prostejov – 6,5pkt (1,95 Pinnacle)⛔⛔⛔

Było już pisane w ich 1 spotkaniu przez użytkownika Suchy, o różnicy w tym pojedynku. Levice po środowej walce zdołały ugrać zwycięstwo z wyżej notowaną ekipą Prostejova, moim zdaniem to jedyny wyczyn ekipy z Levice w tej parze. Drużyna gospodarzy dzisiejszego spotkania ,posiada lepszy skład, i w całości jest drużyną lepszą tak więc dzisiaj wygrywa to spotkanie podobnie jak 1.3/10

Szalone te spotkania w Turckiej i Czeskiej , nie liczyłem na tak mocne postawienie się słabszych ekip..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Nanterre – Strasbourg (-2.5) 2.56 bet365✅✅✅✅✅✅ 69-79
fajnie weszło ale co z tego skoro rano Mayer mi zwalił kupon, a do tego dodałem Anwil -4.5 i Villareal, po raz kolejny złamałem zasadę iż nie stawiam nożnej i żałuje a początkowo miałem Brouszweing i Valladolid dać ech

Zacznę od tego iż ekipa gości nie wygrała od trzech meczy. A dlaczego? Ponieważ Fitch jest kontuzjowany, i w jego miejsce sprowadzony został zawodnik Lille Siggers, który zdobywał średnio 19 ptk w Pro B. Strasburg miał duże szanse na zajęcie pierwszego miejsca w rundzie zasadniczej, i uważam że tak by się stało gdyby nie kontujza Fitach, oraz Cambella, który już powrócił. Gospodarze radzą sobie dobrze, szansa na play orfy, ale żeby je sobie zapewnić trzeba dziś wygrać. Zespół jest fajnie zbalansowany, aż 4 zawodników zdobywa średnio powyżej 10 ptk na mecz. Problemem jest natomiast to, iż Nanterre nie ma żadnego wysokiego zawodnika, często mają sporo mniej zbiórek. W pierwszym meczu tych ekip w Strasburgu gospodarze wygrali aż 19 ptk i uwaga mieli aż 41 zbiórek przy 17 zbiórkach gości. Dziś uważam że może być podobnie. Ajinca (215) i Duport (215) mają zdecydowaną przewagę wzrostową nad zawodnikami podkoszowymi Nanterre. Tam najwyższy zawodnik ma 204 cm.
Uważam że to może być bardzo ważne. Strasburg jeżeli przegra to może nawet spaść na 5 pozycję , czego na pewno zawodnicy nie chcą, ale z drugiej strony gospodarze też muszą wygrać. Ciężki typ, bardzo ryzykowny, ale uważam że jest szansa powodzenia. Ważne aby zawodnicy Strasburga poprawili skuteczność, bo z tym ostatnio kiepsko u nich. Powodzenia!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP

Sezon w BBL wkracza w decydującą fazę. 4 i 5 maja pierwsze mecze w play off. Rywalizacja pomiedzy Bayernem i Alba oraz Ulm i Artland zapowiada się bardzo ciekawie. ALBA po raz kolejny zawalila sobie sezon regularny. Ciezko zrozumiec postawę gracze z Berlina. Masa meczów oddanych bez walki i przez to mają Bayern a na dodatek to rywal ma przewagę parkietu. Bamberg i Oldenburg nie powinni mieć żadnych kłopotów. Wydaje mi sie, ze rowniez po walce awansuje Ulm. W pierwszej parze najtrudniej wskazać faworyta ale wydaje mi sie jednak, że zdecyduje wlasna hala i zaagazowanie zawodnikow Bayernu. Z Alba jest cos nie tak i kolejny sezon wyglada podobnie. Brakuje im ambitnej walki i zacietosci. Taka postawa moze sie w Po zemscic.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Francja
Spotkanie: Le Havre - Boulazac
Typ: Boulazac – 7,5 pkt⛔⛔⛔
Kurs: 2,75
Bukmacher: William Hill


Ostatnia kolejką ligi Francuskiej, a więc padną ostateczne rozstrzygnięcia w lidze w sezonie zasadniczym. Kilku dniu grałem w stronę dzisiejszych gości, gdzie nie byli faworytem a kurs na nich był dość wysoki ( mecz z Nanterre z 20 kwietnia wygrany 75-63 przez Boulazac). I nic się nie zmienia niemal ta sama sytuacja, jeśli wygrają ,a w innym spotkaniu padnie dla nich korzystny wynik utrzymają się w lidze , na pewno więc na pewno mają o co walczyć, tym bardziej ,że ostatnie spotkanie też zdecydowanie wygrali. Liczę na to ,że dzisiaj także zagrają jak w dwóch ostatnich meczach i przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Dodam ,że liczę tutaj na ich pewne zwycięstwo. Oczywiście ten typ to raczej szukanie wysokiego dobrego kursu , jeśli ktoś potrzebuję niższe myślę ,ze może spokojnie zagrać czysty win Gości. Le havre już o nic nie walczy , miejsc w srodku tabeli zapewnione , bez PO i spadku więc już można myślę o następnym sezonie. Wydaję mi się ,że po 2 ostatnich spotkania które goście wygrali , warto dzisiaj na nich postawić. Ze stawką oczywiście nie szaleje 1/10 na czysty win można przeznaczyć ciut więcej.

3 pkt brakło ale win Boulazac jest , mimo wszystko nie udało im się utrzymać Bo Nancy wygrało.
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Ja z kolei proponuje pograć za niewielką stawkę Le Havre @2,35 i Le Mans @3,02 Pinek. Grają z drużynami walczącymi o utrzymanie no ale Le Mans też walczy o przywilej parkietu w PO. Potencjał na pewno po stronie Le Havre i Le Mans. Havre ostatnio rozbili na wyjeździe Chalon(gdzie teoretycznie mogli odpuścić końcówke sezonu). Przed własną publiką godnie pożegnają się z kibicami.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Witam ;] czy moze mi ktos powiedziec czy zespol Entente Orleanaise 45 ma jakiekolwiek jeszcze szanse na PO w przypadku porazek zespołów które ich wyprzedzaja ? mam na mysli tu Cholet i Nanterre ?

I czy warto jeszcze stawiac na zwyciestwo SAOS Chorale Roanne ? SAOS walczy o przewage parkietu w PO a Poitiers i tak juz spadło .
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Nanterre ma zapewniony już awans do PO. O miejsce w PO walczą jeszcze Dijon , i Cholet.
Dijon gra spotkanie u Siebie z Cholet i ten zadecyduje która ekipa awansuje do PO, kursy na ekipę to coś stosunku 1,8 do 1,9 wiec niemal równo. Jeżeli miałbyś stawiać to dałbym na win gospodarzy.
Natomiast Orleans nie ma szans na PO , ponieważ kolejkę temu przegrali ponad 30 pkt. z zajmujący właśnie 8 miejsce Choletem, tak więc dla nich sezon jest skończony i zakończą go na 9 lub 10 miejscu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom