>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ligi Pozostałe (Turcja, Francja,Rosja,Niemcy, Ukraina, Belgia, Izrael)

Status
Zamknięty.
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: KoszykówkaNiemcy BBL
Spotkanie: Tugingen - Oldenburg
Typ: Tubingen
Kurs: 2,35⛔⛔⛔
Bukmacher:bwin


Analiza:

Stawka 6/10

Typ ma sporo powodzenie i liczę na niego .
Spotykają się 2 Niemieckie drużyny z czołówki Oldenbrug (4 miesjce w lidze) i Tubingen (9 miejsce).
W dotychczasowych spotkaniach w ostatnich latach zawsze wygrywa gospodarz spotkania w lidze.

Co przemawia jeszcze za tym typem?
Drużyna Oldenburga będzie grała 3 spotkanie w ciagu ostatnich 5 dni i to nie koniec , bo we wtorek czeka ich arcyważny mecze o awans do Półfinału Eurochallange. Ich sytuacja jeśli chodzi o lige jest dość komfortowa , mają na koncie rozegranych 23 spotkania ( rywale z czołówki 25,26) zajmują 4 miejsce z przewagą 6 pkt nad 8 premiowanym awansem do PO .
Oldenburg solidnie musiał walczyć w dwóch spotkaniach z Khimkami z Ukrainy, a i tak stan rywalizacji jest 1-1 i zadecyduje wtorkowe spotkanie.
Drużyna Tubingen podbudowana pokonaniem niezwykle groźnego Bayernu na własnym terenie, uwierzyła w dalszą walkę o PO , takie właśnie spotkania z wyżej notowanym rywalem muszą wygrywać. Po mają na wyciągniecie ,ręki trzeba tylko walczyć do końca. Do ich hali przyjeżdża drużyna która nie wygrała tutaj od 2008 roku .

Reasumujac : Podbudowana i na pewno mocno zmotywowana ,drużyna Gospodarzy która ma realne szanse na PO jest wstanie spokojnie pokonać goście , którzy mają niezwykle ważne spotkanie we wtorek ( będzie to 4 spotkanie w ciagu 7 dni). Liczę ,że z ich strony nie będzie zaangażowania na 100 , tym bardziej ze ich sytuacja w lidze wygladą dobrze, a porażka nie wpływa na ich miejsce w tabeli jak i awans do PO.

Dla kogoś szukającego niższego kursu typ Tubingen +5,5(1,61 bet365)


No no pomyłka zła drużynę napisałem już zmienione

Konkretna tragedia,nie spodziewałem sie ze Oldenburg do końca będzie grał ,najważniejsi gracz grubo ponad 20 min zobaczymy czy im sie to nie odbije na Khimki!
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Podbijam typ Rogza na Tubingen. Ja dodam jeszcze z tej samej serii typ na Le-Havre z Paris @1,65 można złapać. Paris po ciężkich meczach z Pinarem, grają bez najlepszych strzelców - kapitana Jawada Williamsa i Seana Maya. We wtorek decydujący mecz z Turkami. Le-Havre u siebie mocna ekipa, notują serię 5W w domu. W dublu z Tubingen +5,5 całkiem niezłe zestawienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 4

linek_75

Użytkownik
Koszykówka;NIEMCY: BBL
Tübingen - Oldenburg
Typ:1
Kurs:2.40
Buk:bwin

Dzisiaj o godz.20:00 odbędzie się spotkanie Tübingen-Oldenburg.Tübingen zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli ligowej natomiast Oldenburg czwarte miejsce.Jednak w tym spotkaniu nie stanowi to istotnej roli.W tym spotkaniu drużyna Oldenburg odstąpi wygraną dla Tübingen.Możliwe,że jest zawarty między tymi dwoma drużynami układ.Ostatnie cztery mecze berzpośrednie wyglądały następująco:wygrana u siebie Tübingen,wygrana u siebie Oldenburg,wygrana u siebie Tübingen i wygrana u siebie Oldenburg.Teraz przyszła kolej na wygraną drużyny Tübingen.Kurs jest zadowalający.Tübingen u siebie wygrał już cztery razy z rzędu.Ostatnio Tübingen wygrał z bardzo ciężkim przeciwnikiem do ogrania jakim był Bayern.Oldenburg ostatnie swoje spotkanie przegrało ze słabym przeciwnikiem Khimik Yuzhny.Forma u siebie Tübingen wygląda następująco:cztery wygrane,jedna przegrana natomiast forma Oldenburg na wyjeździe:dwie wygrane,trzy przegrane.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Bologne- Strasburg zw 2 1.4 STS ⛔⛔ mieli widocznie gorszy dzień

Ćwierćfinał Pucharu Francji przed nami. Gospodarze w tych rozgrywkach wyeliminowali już Nancy i Cholet ale dziś zagrają z przeciwnikiem dużo lepszym. W Pro B gospodarze zajmują 5 miejsce z bilansem 17-10. Goście są vice liderami w Pro A z bilansem 16-7. Skład gości robi wrażenie na Centrze Ajinca (215 cm) do tego bracia Greer , Fitch czy Cambell. W rezerwie mają solidnego Duporta (215 cm) czy Shurme , który miał tam jakiś epizod w NBA w New York. Goście ostatnio przegrali z Choletem u siebie ale oni chcą zdobyć puchar i mają na to wielkie szanse. Są lepszym zespołem, mają lepszy skład, lepszych rezerwowych i nie widzę tutaj innej opcji jak ich zwycięstwo. Przewaga pod koszem jest ogromna po stronie gości.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Koszykówka Austria

Gmunden- Oberwart Gunners 1 1.65 STS⛔⛔⛔

Zespół Gospodarzy przegrał ostatnio dwa mecze z BC Vienna, czyli z klubem który jest najlepszy nie tylko pod względem sportowym, ale także finansowym. Gospodarze ogólnie przegrali 4 z ostatnich 5 meczy, ale tylko dwa mecze grali na swoim Terenie. Trzech zawodników, Arnold, Opland i Brown mają średnią 15 ptk na mecz. Zespoły te spotkały się trzy razy. Na wyjeździe Gmunden przegrało minimalnie dwa razy, a u siebie wygrali 14 ptk. Warte podkreślenia jest to że Gmunden u siebie wygrał 10 meczy przegrywając tylko dwa. Goście natomiast mają bilans 5-7 na wyjeździe gwiazdą zespołu jest Boxley, który rzuca średnio 18.7 ptk na mecz. Najlepszy zawodnik zespołu gości i najlepszy strzelec ligi Hinson odszedł z drużyny i właśnie to skłania mnie do postawienia na zespół Gmunden. Uważam że własna hala, chęć przerwania złej passy i brak najważniejszego gracza w zespole gości sprawią że Gospodarze wygrają ten mecz. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
http://basketball.eurobasket.com/team/Redwell_Gunners_Oberwart/1380
stronka sprawdzona więc nie chce mi się wierzyć że jaja sobie robią z strony głównej zespołu nie usuneli zawodnika jeszcze
jednak zagrał ale jaki cudem? skoro nawet na stronie peurtorytańskiej ligi basketu jest w rostrzerze swojej nowej drużyny?? nie wiem dziwne bardzo , tam liga rusza w kwietniu chyba ale skoro podpisał kontrakt to nie powinien grać w gunnersach.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Widze że troszke sie uciszyło na forum. Szkoda że nikt wczoraj nic nie pisał bo podzielił bym sie swoimi myślami i może ktoś by wygrał razem ze mną. To moje wczorajsze kuponiki , było blisko 100% 3/3 ale 2/3 to i tak ladnie ????

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/2na3.jpg/]
[/url]

Uploaded with ImageShack.us


Moje typy na dziś z zagranicznej ligi to przedewszystkim Czeski Prostejov. W ostatnich 5 spotkaniach 5 zwycięstw. Dziś Prostejov mierzy się z Ostravą która ostatnio słabiutko. Ostatnie 5 spotkan na wyjazdach to 3 porazki zwyciestwo i porażka ( 1-4). Wydaje mi się że aktualnie na fali Prostejov powinien spokojnie wygrac na własnym parkiecie tymbardziej że są niemalże równe kursy.

Prostejov win 1.65 Toto-mix , ( -3,5 Prostejov 1.85 Toto-mix) &lt;- To typuje osobisice.✅✅✅

Zastanawiam się równiez nad handi na Bayern Munich ( +5,5 1.55 Toto-mix). Tylko że to puchar i nie wiem jak to będzie, Alba ostatnio dobry mecz w eurolidze i nie wiem czy dziś nie moga pokonac gładko Bayernu w Pucharze Niemiec. Pozdrawiam

Pewne zwycięstwo Prostejova 10pktami ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Turcja, godzina 14:00
Spotkanie: Mersin Buyuksehir - Antalya Bsb.
Typ: 2
Kurs: 4.05
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Dziś o godzinie 14:00 w Turcji w najwyższej klasie rozgrywkowej w koszykówce odbędzie się spotkanie: Mersin Buyuksehir - Antalya Bsb. Spotkanie te nie powinno nikogo zbytnio ekscytować. Mersin Buyuksehir to bowiem obecnie 12 zespół ligi, a goście czyli Antalya Bsb. to przedostatnia ekipa ligi. Według mnie jednak w mecz tym może dojść do niespodzianki. Mimo, że obie drużyny dzieli kilka miejsc to Mersin ma tylko jedno zwycięstwo więcej, od gości dzisiejszego spotkania. Mersin ma bowiem na swoim koncie 6 zwycięstw oraz 16 porażek, a Antalya 5 zwycięstw oraz 17 porażek. Jeśli patrzeć na 5 ostatnich spotkań każdej z drużyn to goście wyglądają lepiej. Mesin 5 ostatnich meczy to 1 zwycięstwo oraz 4 porażki. Wygrali u siebie z Hacettepe 89:69, oraz przegrali 77:81 z Fenerbachce, 86:98 z Gaziantep BB, 90:92 z Banvitspor, oraz 68:95 z Galatasaray Stambuł. Antalya Bsb z kolei 5 ostatnich ligowych konfrontacji to 2 zwycięstwa, oraz 3 porażka. Udało się wygrać z Aliaga Bld. 83:78, oraz 100:93 z Kolejliler, przegrali z kolei z Anadolu Efes 72:96, 59:71 z Olin Edirne, oraz 50:77 z Erdemirspor. Dzisiejsi gospodarze czyli Mersin Buyuksehir to najsłabsza ekipa ligi jeśli chodzi o występy na własnym parkiecie: 8 spotkań, 7 porażek i tylko 1 zwycięstwo wygrali tylko u siebie z zespołem Hacettepe. Antalya Bsb to z kolei jeśli chodzi o tylko konfrontacje wyjazdowe to 12 ekipa na 16, na wyjeździe 3 zwycięstwa oraz 8 porażek. Ostatnie 10 meczy Mersin uwzględniając mecze u siebie i na wyjeździe to 2 zwycięstwa, oraz 8 porażek, z kolei Antalya to 3 zwycięstwa oraz 7 porażek. Ogólnie 5 ostatnich konfrontacji między tymi ekipami to 3 zwycięstwa Mersin oraz 2 wygrane Antalya Bsb. Według mnie patrząc na kursy i na tabele, oraz ostatnie dokonania obu ekip śmiało można zagrać na gości, którzy wydaje mi się są w troszkę lepszej formie, od gospodarzy, a kurs jest naprawdę zachęcający. Według mnie typ ma 50 % szans wejścia, jeśli szukać dziś niespodzianek w koszykówce, to jest to właśnie jeden z tych meczy, przynajmniej mi się wydaje, a za drobne według mnie można śmiało zagrać.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: KoszykówkaNiemcy BBL
Spotkanie: Bonn – Phoenix Hagen
Typ: Bonn – 3,5 pkt
Kurs: 1,76✅✅✅
Bukmacher: bet 365

Po raz kolejny spróbuje w lidze Niemieckiej , bo dość często ją gram i sporo typów wchodzi gładko.
Dzisiaj wybrałem spotkanie drużyn, które bezpośrednio ze Sobą walczą o PO w lidze.
Bonn, w ostatnim okresie ,szczególnie w lidze grał słabo , na pewno spowodowane to było graniem w Eurochallange , gdzie jednak nie udało im się awansować ( odpadli po dwu meczu z Krylią). Teraz dla nich tylko i wyłącznie liczy się liga i gra w PO, obecnie zajmują 9 miejsce i trzeba walczyć, co pokazali w ostatniej kolejce pokonując na wyjeździe średniaka Mitteldeutscher, wiec moim zdaniem drużyna wróciła na dobry tor zwycięstw, tym bardziej że Hagen jest zdecydowanie w ich zasięgu, pokonanie ich to nie tylko kolejny krok w stronę PO ale także wyprzedzenie ich bezpośrednio w tabeli i zajęcie miejsca premiowanego awansem.
Hagen notują świetny marzec w lidze i to w sumie dzięki tej serii 4 zwycięstw z rzędu mają realne szanse na PO. Pokonali u Siebie nie byle kogo bo : Brose,Albę, Oldenburg czyli najlepsze ekipy w Niemczech robi to wrażenie ,ale spotkania rozgrywali u Siebie do tego Brose i Alba często nie Graja na 100 możliwości w takich spotkaniach mając inne ważniejsze cele (puchar Niemiec, i mimo wszystko Euroliga )tym bardziej ,że te ekipy nie muszą do końca sezonu zasadniczego walczyć o PO, tak więc moim zdaniem zacieniam to trochę siłę tej drużyny. W ekipie kluczowi gracze sprawi wiec wygra drużyna lepsza ,a dla mnie w tym spotkaniu to Bonn.

Tym razem szczęscie dopisało ???? Szalony mecz. Bonn Po 1 połowie -20, by w pełnym momencie drugiej połowy mieć +8, najważniejsze że siadło ????
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dziś spotkanie szwedzkiej ligi Play offów. Mianowicie mecz Norrkoping - Sundsvall. Jak dla mnie drużyna gospodarzy jest lepszym teamem. Niektórzy bardziej zagorzali typerzy koszykówki mogą kojarzyć ten zespół z rozgrywek Eurochallange. W 1 spotkaniu po zaciętej końcówce mecz wygrało Sundsvall 74:72. Kursy są w miare równe więc myśle że warto zaryzykować tymbardziej że gospodarze nie mogą sobie pozwolic na drugą porażke bo 3 spotkanie odbędzie sie znów u gości. Typuje czysty win Norrkoping dziś.

Norrkoping - Sundsvall Norrkoping 1.75 Toto-mix. 77:66 ✅✅✅

powodzonka
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Turcja, godzina 17:00
Spotkanie: Besiktas - Aliaga Bld.
Typ: Besiktas (-7 pkt)
Kurs: 1.78 ✅ 79:66
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Dziś o godzinie 17:00 w koszykówce tureckiej odbędzie się spotkanie: Besiktas - Aliaga Bld. Faworytem oczywiście są gospodarze, Besiktas to 6 ekipa ligi, z kolei Aliaga Bld. to 11 zespół ligi. Besiktas musi walczyć by jak najlepiej trafić w Play Offach o wysokie miejsce będzie ciężko, ale trzeba wygrywać by obronić obecnie zajmowaną 6 pozycję. Goście z kolei mają jeszcze jakieś tam szanse na 8 miejsce dające w Play Off, ale chyba nikt w to nie wierzy. Obie ekipy w podobnej formie ostatnie 5 meczy to 2 zwycięstwa, oraz 3 porażki, zarówno gospodarzy jak i gości. Wydaje mi się jednak że Besiktas jest w nieco lepszej dyspozycji: trzy ostatnie mecze to 2 zwycięstwa, oraz 1 porażka. Trzeba jednak powiedzieć że z tych ostatnich 3 porażek, to jedna z Galatasaray Stambuł u siebie 4 punktami, czyli z liderem, oraz z Banvitsporem, czyli 3 ekipą ligi. Z kolei Aliaga Bld. wygrali z 13 i z 14 zespołem ligi. Besikatas u siebie średnio, 7 zwycięstw oraz 5 porażek, fatalna passa 4 kolejnych porażek u siebie, więc myślę że pora ją przerwać, chociaż trzeba przyznać że wszystkie porażki to z zespołami z pierwszej piątki: Pinar Karsiyaka, Banvitspor, Fenerbahce, oraz Galatasaray, teraz na pewno będzie łatwiejszy mecz i chęć przełamania. Tym bardziej że goście czyli Aliaga Bld. to jedna z najsłabszych ekip jeśli chodzi o dokonania wyjazdowe: 3 zwycięstwa, oraz 9 porażek. Głównie ostatnie dobre wyniki Besiktasu u siebie w Eurolidze skłoniły mnie do gry na gospodarzy: wygrana 72:70 ze Sieną, oraz 80:73 z Fenerbahce. Ostatnie 5 meczy między Besiktasem, a Aliaga Bld. to same zwycięstwa Besiktasu, zwycięstwo ich wydaje mi się formalnością, teraz tylko pytanie czy są w stanie pokryć linię punktową handicap? Według mnie tak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Ukraina
Spotkanie: Budivielnik - Hoverla
Typ: Budivielnik – 9,5 pkt
Kurs: 1.78⛔⛔⛔
Bukmacher: Pinnacle



1 spotkanie play off w lidze ukraińskiej ( dodam ,ciekawiej jak dla mnie). Zagra zwycięzca sezonu zasadniczego i półfinalista Eurocup –Budivielnik kontra 8 drużyna sezonu Hoverla. Spotkanie odbędzie się w Kijowie. Co tu dużo pisać, różnica między drużynami ogromna. Gracze z Kijowa niedoceniani w Europie doszli do Europejskiego pucharu nr 2 aż do półfinału, pokonując wcześniej znacznie wyżej notowane zespoły.( odpadli pokonani zdecydowanie przez Bilbao). Patrząc na ten dwu mecz z Hiszpanami + ostatnie wyniki w lidze można odnieść wrażenie ,że drużyna znacznie obniżyła loty. W lidze na kilka kolejek do końca mieli zapewnione 1 miejsce , wiec totalnie nie grali o nic , a rywali mieli z topu swojej ligi, pisząc krótko żadnego znaczenia nie miały te spotkania przez rozpoczynającymi się Play off. Co do spotkań w Eurocupie przegrać dwumecz z jednym z faworytów czyli Bilbao na pewno wstydu drużynie nie przynosi.
Co do dzisiejszego spotkania handi dość wysokie ,ale odpowiadające mniej wiecej klasom drużyn. Licze ,żę dzisiaj Budivielnik zagra po prostu swoje i będzie chciał zdecydowanie wygrać ten mecz.
Stawka 4/10

Ehh jak sie dawało przeciw nim niższe handi w Eurocupie to grali jak natchnieni, jak teraz mecz z ekipą o wiele słabszą to męczarnia całe spotkanie i ledwie kilka pkt zwyciestwo, trzeba znowu odpuścić tą lige..
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wurzburg - Bremerhaven 1 1.50 2/10✅
Nie rozpieszcza ten kurs, stawke tez proponuje niska. Jednak sa argumenty za zagraniem tego typu stad ta propozycja. Wurzburg zajmuje 9 miejsce a 8 awansuje do play off. Maja o co grac, konczy sie liga. Kazda wpadka teraz bedzie oznaczala koniec nadzieji o grze dalej. Ostatnio zanotowali dwie porazki wiec srodowy mecz jest bardzo wazny. Przed sezonem wydawalo sie, ze spokojnie w play off zagraja, moze mocniejsze jest Brose, Alba, Ulm czy Bayern ale z reszta mozna powalczyc. Ciut lepiej wyglada jeszcze tylko Oldenburg. W skladzie Wurzburga bardzo ciekawi gracze jak Anderson, Little Lenzly, Robinson, Boone i inni. Nie wiem skad te klopoty z atakiem bo ma kto rzucac. U gosci dwoch bylych graczy Czarnych Slupsk Morisson i Burrell. Mnie sie podoba tylko Stanley, Burtschi i Jackson. Reszta slaba. Harris, Drevo, Zwiener bez rewelacji.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Liga Niemiecka
Spotkanie: Wurzburg - Bremerhaven
Typ: Wurzburg -6,5 pkt✅✅
Kurs: 1.87
Buk: Bwin
Analiza:

W lidze niemieckiej trwają ostatnie spotkania rundy zasadniczej. Do końca pozostało każdej z drużyn około 3-4 mecze. Drużyny które walczą o wejście do PO ligi niemieckiej spinają teraz poślady i dokładają wszelkich starań aby to sie udało. Taką drużyną jest ekipa Wurzburga. Ostatni bilans drużyny gospodarzy na własnym parkiecie to 4 zwycięstwa i jedna porażka , 4-1. Warto zaznaczyć że ostatnia porażka nisko , z Frankfurtem które równie jak rok temu przebudza sie na koniec sezonu i robi niespodzianki. Pozostałe zwycięstwa wszystkie powyżej 10 pkt przewagi. Kolejny powód dlaczego typuje ten mecz w taki sposób to postawa gości na wyjeździe. Ostatnie pięć spotkań na wyjeździe goście przegrywali , ostatni mecz 86:73 z Frankfurtem. Jeżeli ekipa z wurzburga marzy o wejściu w rozgrywki play off musi dzisiaj koniecznie wygrać. Szansa jak dla mnie jest spora ponieważ goście to nie jest silny stabilny przeciwnik a tymbardziej na wyjeździe. Pozdrawiam i zachęcam do typowania.

63:53 dla Wurzburga. Przez caly mecz pewne prowadzenie i 0 stresu. Wszystko tak jak sądziłem ???? ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , play off liga Szwedzka
Spotkanie: Norrkoping - Sundsval⛔
Typ: Norrkoping -6 pkt
Kurs: 1.85
Buk: William hill
Analiza:

Dziś typuje kolejny raz ten sam mecz , rozgrywane jest 4 spotkanie play off ligi Szwedzkiej , pary Norrkoping - Sundsvall. W dotychczasowej rywalizacji prowadzi Sundsvall 2-1. Pierwsze spotkanie rozgrywane w Sundsvall zakończyło sie niskim zwycięstwem gospodarzy po wyrównanym meczu 74:72 , co tez zauważylem i w nastepnym spotkaniu w Norrkoping śmiało postawiłem na gospodarzy gdzie też sie nie myliłem. Norrkoping wygrało 11 pktami 77:66 , przez cały mecz prowadzili wyraźnie tymi 8-10 punktami i konsekwentnie dowieźli to do końca. 3 mecz w Sundsvall znów rostrzygnął się w koncowce i minimalnie wygrali gospodarze 79:76. Dziś 4 spotkanie w Norrkoping i sądze że gospodarze po 2 pechowej porazce na wyjeździe wyjdą ze zdwojoną siła i determinacją i pokażą wyraźnie swoją wyższość nad Sundsvall.
Norrkoping -6 pkt
 
smarkinfl 39

smarkinfl

Użytkownik
13.04.2013 KK Pärnu - BC Rakvere Tarvas
19:00 ESTONIA - MEISTRILIIGA - MEN BASKETBALL
Pick: KK Pärnu +5.00 ✅
ODD: 1.89 SBOBET
Stake: 5/10
Reason: The teams are quite equal. Tarvas is more experienced and Pärnu is younger. Both teams with very short bench. Tarvas has struggeled quite a lot since Renato Lindmets got injured and he is out for the season. Also Juris Umbrasko is doubtful, he probably will play, but is not 100% healthy.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Nanterre -6,5 pkt - na ostatnie 5 spotkań , 4 zwycięstwa , m.in z Gravelines i Chal&#39;saone na wyjezdzie , Pari Levalois u siebie. W puchare francji pewne zwycięstwo z Bolougne na wyjeździe. ✅✅✅
Roanne - wysoka forma w ostatnim miesiacu , na wyjeździe graja różnie ale u siebie sa bardzo silni i trudni do ogrania. W ostatnich 5 spotkaniach , 4 zwycięstwa z rzędu, przeciwnik Orleans słabo spisuje sie na wyjazdach.✅✅✅
Ludwigsburg- ostatni mecz pechowo przegrany w koncówce , prawdopdobnie zabrakło sił lub sie wyfaulowali. Nie ogladalem na zywo spotkania. Walcza przed spadkiem , ostatni mecz wygrany u siebie z Artland dlatego mysle ze i dzis minimalnie wygraja.✅✅✅
Lokomotiv Kuban- finał rozgrywany na neutralnym terenie. Kuban ma lepszy skład od Bilbao i sa bardziej poukładani. Jezeli nie bedzie zadnych dziwnych zwrotow akcji w meczu to Kuban powinien kontrolowac przez caly mecz zwycięstwo. ✅✅✅
Frankfurt- handi + 7,5, jak zwykle przebudzili sie na koniec sezonu no i maja mocna koncowke, Pokonali w ostatnich 5 meczach m.in Brose Baskets i byli blisko ograc Oldenburg. Bonn walczy o wejscie do PO ale gra lacho tacho. Niby rozwalili ten BB u siebie ale dziś bedzie zupelnie inne spotkanie i typował bym handi na Frankfurt +7,5. ✅✅✅
Brose baskets -9.5 pkt. Dalem ostatnio BB z ulm -6,5 pkt i skonczylo sie ostrym wpierdolem - 30 pkt. Bayeruth jest slabiutki wiec BB powinno im spokojnie ta dyszke wsadzic tymbardziej że juz nie maja zadnych innych rozgrywek na głowie jak Liga.✅✅✅
No i dzisiejszy rodzynek , Trefl Sopot win 2,45 kursik. Nie wiem czemu ale czuje ze Trefl dzisiaj pokona Anwil. Bedzie chcial sie odegrac za pechowa minimalna przegrana u siebie 2 pktami. Asekuracyjnie można zagrać handicap +3,5 lub + 5,5.✅✅✅
Reasumujac:
1. Nanterre - Le Havre ( Francja ) -6,5 pkt Nanterre 1,80 Toto-mix ✅✅✅ 82:75
2. Roanne - Orlenas ( Francja ) -5,5 pkt Roanne 1,75 Toto-mix✅✅✅ 85:78
3. Ludwigsburg - Braunschweig -4,5 pkt Ludwigsburg 1,85 Toto-mix✅✅✅ 80:65
4. Bilbao - Lokomotiv Kuban ( Final Eurocup) Lokomotiv Kuban win 1.80 Toto-mix✅✅✅ 64:75
5. Bonn - Frankfurt (Niemcy) Frankfurt + 7,5 pkt 1,60 Toto-mix✅✅✅ 81:75
6. Bayeruth - Brose Baskets (Niemcy) Brose Baskets - 9,5 pkt 1.75 Toto-mix✅✅✅ 77:95
7. Anwil Włocławek - Trefl Sopot Trefl Sopot win 2,45 Toto-mix , + 3,5 Trefl Sopot 1,85 Toto-mix 64:70 Trefl✅✅✅ 64:70
Życze powodzenia w ta słoneczna sobote = )
No cóż , dzisiaj 7/7 100% skuteczność. Mam nadzieje że ktoś skorzystal z typów i opija dzis spory przypływ gotówki razem ze mną ???? Pozdrowienia , Udanej soboty ^^
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Może i ta słoneczna Niedziela będzie taka udana jak sobota :p
Dzisiaj typuje 3 meczyki , 2 z ligi Fińskiej i jedno z Polskiej.
Pyrinto Tampere - Karhu -8,5 pkt Pyrinto 1,80 Toto-mix⛔⛔⛔
W lidze fińskiej zaczynają sie PO. Pierwsza runda , w ostatnim meczu rundy zasadniczej Pyrinto Tampere rozniosło Laperararen czy coś takiego ponad 40 pktami na wyjeździe o którym wspomne zaraz również w 2 analizie. Tak na prawde w lidze fińskiej licza sie 2 góra 3 zespoł , Pyrinto , Kataja i Nilan Bisons. Pyrinto i Kataje które dziś typuje możecie kojarzyć tak samo jak wczesniej Norrkoping , z rozgrywek Eurochallange. Karhu ostatnio porażka 9 pktami z KTP Basket. Zaczynają sie play offy , koniec żartów , wydaje mi sie że Pyrinto dziś pójdzie na całego i zjedzą biedne Karhu.
Joensun Kataja - Lappenraanan -22,5pkt Joensunn 1.80 Toto-mix✅✅✅
Tak jak mówiłem Lapp~~ ostatnio wysoka porazka u siebie z Pyrinto 40 punktami , Kataja i Pyrinto to prawie ten sam poziom. Kataja nie lepsi , również na wyjeździe rozjechali Namike Lahti 50 pktami 54:103. Niektórzy mogą kojarzyć ten zespół z pojedyunku w Eurochallange z Gravelinesem który narobił tam troche smrodu francuzom. Tak samo kieruje sie tym że zaczynaja sie Play Offy , wydaje mi sie ze te 2 zespoł nie powinny dzis odpuscic i powinny wysoko wygrać
Kotwica Kołobrzeg - Start Gdynia, Kotwica -2,5 pkt 1.85 Toto-mix✅✅✅
Tu już pisałem o tym meczu , analiza znajduje sie w zakładce PLK.
Reasumując:
Joensuun Kataja - 22,5 pkt 1.80 Toto-mix✅✅✅ 91:67
Pyrint Tampere- -8.5 pkt 1.80 Toto-mix⛔⛔ 99:93 ( 3 oczka zabrakły :S)
Kotwica Kołobrzeg - -2,5 pkt 1.85 Toto-mix✅✅✅
71:65
Oczywiście odpowiedniki tych meczów znajdziecie na innych stronach bukmacherskich , tam gdzie każdy gra. Pozdrawiam powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Litwa
Spotkanie: Zalgiris - Nevezis
Typ: Nevezis + 40,5 pkt
Kurs: 1,85⛔⛔⛔
Bukmacher:William Hill

Spotkanie play off ligi Litewskiej, spotyka się 1 dobrze znana drużyna Zalgirisu i z pozycji 8 Nevezis. Już przed meczem wiadomo, kto wygra ten mecz, w ofercie nawet nie można obsatwić zwycięstwa Zalgirsu.
Nie ma co dużo pisać na temat tych dwóch drużyn, różnica conajmniej 3 klas.
Handi jest niesmaowice wysokie, blowout w tym spotkaniu będzie i to jest pewne, ja licze jednak ,że nie większy niż te 40 pkt oferowane przez WH.
Grając z wysoką przewagą napewno nie będzie Zalgirisowi zależa za wszelką cenę wygrać np 50 pkt. Tak naprawdę rozmiar wygranej nie ma tutaj żadnego znaczenia.
Przewaga 41 to bardzo dużo, nawet porównując te 2 drużyny. Zalgiris prowadząc wysoko np 30 pkt nie będzie się spinał by rzucić więcej i więcej. Tym bardziej ,że przed drużyną napewno większe wyzwania, dalsza cześć PO w lidze litewskiej i PO w VTB , które już nie długo sie rozpoczynają, najlepszych graczy trzeba oszczędzać na finiszu seozonu, przy takim spotkaniu w drugiej połowie prowadząc wysoko napewno można to zrobić.
Patrząc na historie spotkań obydwóch ekip w ostatnich 2 latach grali 5 razy i tylko raz udało się osiągnąć przewage 41 pkt w ostatnim meczu. Oczywiście radze nie szaleć ze stawką , można spróbować za jakieś drobne 2/10
Pechowo , brakło 3 pkt :-(
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom