>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ligi Pozostałe (Turcja, Francja,Rosja,Niemcy, Ukraina, Belgia, Izrael)

Status
Zamknięty.
hayto 631

hayto

Użytkownik
Cairns Taipans - New Zealand Breakers (Australia NBL) Breakers (1.58 Bet365) ✅ 61-66
Nie wiem czy jest to dobry temat bo nie znalazłem nic z Australijskiej NBL ale, że jest to temat pozostałe ligi więc piszę tutaj. W ostatnim spotkaniu Breakers zaimponowali mi charakterem i wolą walki po 2Q przegrywali 21 punktami jednak zdołali wyjść z tej trudnej sytuacji i wygrać spotkanie pięcioma oczkami. Faworytem dzisiejszego spotkania jest drużyna gości. Gospodarze na dwanaście spotkań wygrali tylko cztery, natomiast goście dziesięć wygranych, trzy porażki. H2H również przemawia za drużyną Breakers, obie drużyny zagrają w najmocniejszych zestawieniach ;)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Tofas(+10.5) 1.98 Pinnacle ⛔
Tofas ma bilans 5-1 u siebie i to nie jest typowy średniak.Przed sezonem udało im sie skompletować skład który bez problemu może walczyć u siebie z najlepszymiJutro mają kolejną szanse na wygraną,rywal cholernie ciężki ale ja tutaj nie widze aż tak wielkiej przewagi przyjezdnych.Uwielbiam sytuacje kiedy drużyna euroligowa po ciężkim meczu gra w lidze wyjazd i to jeszcze z tak niewygodnym rywalem jak Tofas.Już kilka razy w tym sezonie zauważyłem jak owocne może byc granie przeciwko ekipom które muszą łączyć eurolige i lige.Efes przegrał mecz z CSKA i teraz przed nimi mecz z Panatą który już za kilka dni a przegrana znacznie ograniczy ich szanse na dalszy awans z grupy.Tofas miał cały tydzień by przygotowac sie do tego spotkania,Efes jak znam życie będzie już myślami przy meczu z Panatą.Często trener Mahmudi w spotkaniach wyjazdowych daje odpocząć Farmarowi bądź Vujacicowi.Podejrzewam, że jutro któregoś z nich ponownie nie zobaczymy.Pisałem o meczu z Panatą a zaraz po eurolidze mecz ligowy z Ulkerem.Tak więc ciężki tydzien przez Efesem i jeżeli mają odpuścić mecz to właśnie spotkanie z Tofas.
Analiza pisana na szybko wczoraj pod typy dnia ale już dzisiaj moge potwierdzić, że prawdopodobnie zabraknie Farmara bądź Vujacica a najlepiej będzie jeśli jednego i drugiego nie zobaczymy ???? Jeżeli ta onformacja sie potwierdzi to raczej widze dobrze ten typ.Jednak ze stawką nie radziłbym szaleć.
Edit: Farmar gra tylko nie wiadomo ile czasu spędzi na parkiecie.
Pierwsza kwarta przegrana 16:22,druga zaczynają od runa 18:8 i momentalnie tracą przewage +5.W III walczą aż nagle przychodzi IV i oddają bez walki mecz który był na styku - 12:29 i wynik końcowy 71:94.Brutalne są dla mnie te czwarte kwarty.
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Czechy liga mationii
Spotkanie: Prostejov-Pordubice
Typ:pordubice
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet

Analiza;
Moja perełka na jutro,mecz bardzo ale to bardzo zaprzyjażnionych drużyn;w czeskiej Mattionii NBL PRostojev -Pordubice drużyny jak zawsze w czołówce tabeli.W tym sezonie jak na razie sąsiedzi;
odpowiednio Prostejov 4 pozycja 18 pkt bilans 11-7.natomiast Pordubice 11-6 5 pozycja.Forma obydwu zespołów bardzo dobra;prostojev bilans 4-1 zaś pordubice 5-0,mały plus dla pordubic.
Napisze tak ;gram te drużyny już od 3 sezonów ponoszac tylko zjedną porażkę ,właśnie w pierwszym meczu tych
drużyn w tym sezonie ,gdzie nie spodziewanie rzutem na taśme Prostejov wygrał w pordubicach 92-91.
Dlaczgo makm zapisany ten mecz w moim archwiwum ;a no dlatego zobaczcie bilans bezpośrednich spotkań obu drużyn;

Mattoni NBL 2012/2013

Pardubice-Prostejov 91:92 24.10.2012

Mattoni NBL 2011/2012

Pardubice-Prostejov 81:79 ET 17.03.2012
Prostejov- Pordubice 64:79 10.02.2012
Pardubice-Prostejov 74:76 30.12.2011

EuroChallenge 2011/2012

Pardubice-Prostejov 98:84 07.12.2011
Prostejov-Pardubice 82:76 15.11.2011

Mattoni NBL 2011/2012
Prostejov-Pardubice 83:68 19.10.2011

Mattoni NBL 2010/2011
Prostejov-Pardubice 84:77 28.05.2011 play-off
Pardubice-Prostejov 92;70 24.05.2011 play-off
Prostejov-Pardubice 90:86 20.05.2011 play-off
Pardubice-Prostejov 77;72 17.05.2011 play-off
Prostejov-Pardubice 85:70 14.05.2011 play-off
Pardubice-Prostejov 89:68 20.04.2011
Prostejov-Pardubice 84:74 30.03.2011

Czech Cup 2010/2011
Prostejov-Pardubice 76:75 17.03.2011

Mattoni NBL 2010/2011

Pardubice-Prostejov 81:83 08.01.2011
Prostejov-Pardubice 85:87 23.10.2010

Mattoni NBL 2009/2010
Pardubice-Prostejov 91:86 16.04.2010
Prostejov-Pardubice 88:69 03.03.2010
Pardubice-Prostejov 76:78 09.01.2010
Prostejov-Pardubice 77:46 07.11.2009

Mattoni NBL 2008/2009
Pardubice-Prostejov 89:78 17.03.2009
Prostejov-Pardubice 74:71 04.02.2009
Pardubice-Prostejov 81:75 18.01.2009
Prostejov-Pardubice 69:81 13.11.2008

Mattoni NBL 2007/2008
Pardubice-Prostejov 70:80 13.04.2008
Prostejov-Pardubice 70:66 01.03.2008
Prostejov-Pardubice 90:60 06.01.2008
Pardubice-Prostejov 73:76 31.10.2007

JAk widac są dośc poważne argumenty aby grac na gości jutro;
ja złapałem jeszcze wczoraj dobry kurs ;dzisiaj troche już poleciały
;ale do meczu jeszcze dużo czasu i może byc ok;1,60 jutro;
dzis spadki w;
Expekt 2;32----2,03
pinaccle 3.10---2.11
Unibet 2.50----2,15

wynik;66-75????????????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bayern Monachium(-3.5) 1.96 Marathonbet ⛔
W zasadzie to wszystko na temat Bayernu już napisałem.Prawdziwy test dla drużyny Pesica który powinni zaliczyć wzorowo.Cały zespół chce udowodnić swoją siłe i pokazać, że mogą wygrywać z każdym.Ulm gra szybką i urozmaiconą koszykówke i w tym meczu Pesic musi zdecydować sie na taką obronę jak w meczu z Brunszwikiem.Pełne 40minut z agresywną defensywą, inaczej nie da sie wygrać z ekipą Leibentha.Kolejna sprawa to od początku starać sie ograniczać Bryanta który jest maszyną do zbierania piłek a potrafi też sieknąć zza łuku w najmniej spodziewanym momencie.Bayern to na papierze zdecydowanie lepszy zespół ale atutem gości jest zgranie bo grają tym składem już praktycznie trzeci sezon.Dlatego mimo bardzo dobrej gry Bayernu i ostatnich wyników w tym meczu już radze ostrożniej ze stawką.Ja złapałem dosyć przyzwoite handi,teraz już jest chyba ~ 4,5? Bayern +7
80:78 , Tofas 72:73.... normalnie szczęście mnie dzisiaj nie opuszcza
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Tofas(-1.5) 1.94 Marathonbet ⛔
Wszystko co pisałem o Tofas podtrzymuje.Można sobie poczytać na tej i poprzedniej stronie.Jutro kolejna szansa na przełamanie fatalnej passy w meczach wyjazdowych.Mecz w którym nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż wygrana Tofas.Grają z najbardziej żenującym teamem w TBL który właśnie stracił swojego najlepszego strzelca Mehmeta Yagmura(16.3ppg),najlepszego rzucającego za trzy punkty i jednego z najlepszych asystująch w zespole.Więcej dodawać nie trzeba, jeśli Tofas chce wygrać w końcu mecz wyjazdowy to jutro mają ogrmną szanse na powodzenie.Olin grał zazwyczaj typowy inside outside ale wobec braku Yagmura będą zmuszeni do ciągłego grania pod kosz a tam Tofas potrafi świetnie bronić.Tofas powinien na luzie wygrać ten mecz, wielce prawdopodobny jest też under.Tofas +9
Cztery ostatnie rzuty wolne nie trafione!!! 4 sekundy i dwa rzuty wystarczyło jeden trafic, normalnie pocisneli mnie do reszty!!!!
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ludwigsburg vs Walter Tigers Tubingen ⛔⛔⛔ 73-78
Ludwigsburg +2,5
1,48
bet365

Siedemnasta drużyna w tabeli vs dziesiąta ekipa rozgrywek.
Gospodarze spisują się fatalnie w obecnym sezonie. Bilans 5-11,10pkt w tabeli i co za tym idzie miejsce spadkowe,przedostatnie w lidze. Jednak wierzę w ten zespół i gram w ich stronę.Tym bardziej,że w ostatnim meczu odnieśli cenne zwycięstwo z Wurzburgiem i uświadomili sobie,że trzeba się wspinać w górę tabeli. Na pewno nie są gorszą ekipą niż goście,którzy mimo tego,że są aż 7 lokat wyżej to bilans meczów mają dosyć podobny (7-9). Forma także nie jest najwyższa bo to tylko 2 wygrane mecze w ostatnim czasie.
Własny parkiet w tym meczu według mnie zadecyduje o wygranej gospodarzy,a mecz może być bardzo wyrównany. Na wszelki wypadek mały handicap w stronę gospodarzy.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Wurzburg(+15) 1.94 Marathonbet ⛔
W tej chwili Marathon daje już 15pkt co moim zdaniem jest błędem.Nie widze sensu by Bamberg miał sie tutaj mocno spinać.Zaledwie jeden dzien przerwy, tyle czasu miały te zespoły na regeneracje.Bamberg zaraz gra eurolige i raczej nie będą w tym meczu sie maksymalnie spinać, z tego co udało mi sie dowiedzieć to możliwe że Fleming da odpoczać dzisiaj kilku swoim graczom właśnie ze względu na eurolige.Wobec tego nie widze w tym meczu aż 15pkt przewagi gospodarzy.Wurzburg jak znam życie szykował sie specjalnie na ten mecz.Sinusoida w ich wykonaniu jest niesamoita, potrafili wygrać w świetnym stylu z Albą Berlin by przegrać teraz dwa kolejne spotkania.Grają strasznie nierówno ale potencjał w tym zespole wciąż jest ogromny.To będzie tez ważny mecz dla trenera Schroedera który walczy o posade.Jego pozycja jest zagrożona i mówi sie już o powrocie do klubu Johna Patricka(ah co to by było).Dlatego jak podejrzewam Wurzburg podejdzie do tego spotkania na poważnie i będzie walczył do końca.Piętnaście punktów to zbyt dużo moim zdaniem dlatego pobieram ten handik.Oczywiście może sie też zdarzyć blowout ale jakoś nie widze tego w tym meczu.
-27pkt do przerwy... dawno nie widziałem takiego kretyństwa na parkiecie, wydaje mi sie że zawodnicy grają przeciwko trenerowi bo tak fatalnego meczu Wurzburg nie grał od 3 lat!!! Nie pamiętam kiedy byłem tak wk*****
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Anadolu Efes - Fenerbahce Ulker 1
Co myślicie eksperci ? Dla mnie ten mecz jak najbardziej do grania na gospodarzy, Efes to ekipa, która tworzy drużynę nawet zgraną w przeciwieństwie do Fenerbache, ostatnio pokonali Panate co prawda osłabioną ale w dobrym stylu, ogólnie oprócz meczu z CSKA gdzie i tak stawiali się przez 3 kwarty to w lidze wygrywają mecz za meczem m.in na wyjeździe z Besiktasem. W lidze w przypadku wygranej Efesu zrównają się bilansem zwycięstw i porażek, większego znaczenia to nie ma ale argumenty inne to choćby, że Fenerbache 2 mecze w Eurolidze i 2 przegrane. Dwa dni przerwy tylko po piątkowej wtopie u siebie ze Sieną, a już w czwartek czeka ich mecz z Maccabi na wyjeździe. Za to Efes nie dość, że grał w czwartek swój mecz to znowu teraz kolejkę gra w piątek i znowu u siebie z Albą także śmiało powinni się skupić na dzisiejszym meczu, a o gościach do końca tego nie można powiedzieć ( taka być może dość durna teoria ale coś prawdy może być ).
Przydałoby się info dla pewności o jakiś osłabieniach czy coś, ale z tego co wyczytałem to Efes bez osłabień...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Fenerbahce(+4) 2.00 Pinnacle ⛔
Handi już wzrosło do akceptowalnego dla mnie stanu więc można spróbować ???? Panowie to są derby i niech nikt nie łudzi sie że Fener przyjedzie na ten mecz z moralnym kacem bo Bobby Brown zepsuł im spektakl w Sinan Erdem Sport Hall.Porażka z włochami może ich jeszcze dodatkowo nakręcić na ten mecz.Taka sama linia była z tego co pamiętam na meczu Efes - Galata.Dla mnie wyraźne value jest po stronie gości.Efes wygrał z Panatą ale zadanie mieli zajebiście ułatwione.Zarówno jedni jak i drudzy są beznadziejni ale dawać 2.66 w tak wyrównanym meczu to jakaś porażka.To samo było wczoraj gdy buki zrobiły z Bilbao mega doga i mało co sie nie przeliczyli.Fener mimo tego całego bajzla jaki sie wokół nich ostatnio wytworzył i mimo tego, że zbłaźnili sie z Sieną wciąż są dla mnie zespołem lepszym od dzisiejszego rywala.
Fener 10 strat w pierwszej połowie... ten zespół jest skończony.
-20 FT, Pianigiani na 100% zostanie zwolniony
 
bezcenny 2,3K

bezcenny

Użytkownik
Również chciałbym zapytać osoby które siedzą w europejskim koszu.
Co myślicie o spotkaniu szwedzkiej ligi Jamtland - Norrkoping we wtorek o 19. Buki wystawiły na over 160 kurs 1,952 a w h2h między tymi drużynami pada prawie zawsze over 160 Przez ostatnie 5 lat tylko 2 razy under, a wcześniej to już było różnie. W lidze lubią obie również czasami po 90 - 100 pkt ładować. Nie znam strony gdzie mogę popatrzyć ile grają poszczególni gracze i ile rzucają i czy w tym meczu zagrają.
Ale może ktoś wie czemu taki wysoki kurs na takie spotkanie.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Strasbourg(-4) 1.96 Marathonbet ✅✅✅ 81:70
Strasbourg ma aktualnie świetną serie czterech zwycięstw i zanosi sie na kolejne choć rywal do łatwych nie należy.Orleans cztery razy pokonał Strasbourg w ostatnich sezonach ale wtedy drużyna Colleta nie była tak mocna jak jest teraz.Wzmocniony transferami Duporta i Shurny Strasbourg wygrał cztery kolejne spotkania w tym różnicą 20pkt poknał Le Mans oraz niespodziewanie w ostatniej kolejce ograł Chalon.W meczu z mocnym Chalon nie grał Fitch oraz R.Greer co tylko pokazuje jak mocny jest ten zespół skoro w osłabionym skladzie potrafili ograć Chalon na ich parkiecie.Na mecz z Orleans wraca Fitch i Greer, zobaczymy więc Strasbourg w najmocniejszym zestawieniu.W ostatnich dniach wyjaśniła sie sprawa Jahmara Younga i zostaje on w Orleans.Miał być transfer do Nymburk jednak czesi wycofali się.Orleans w ostatniej kolejce wygrał zdecydowanie z Nancy ale miał ułatwione zadanie ze względu na plage kontuzji u przeciwnika.Tym razem dużo cięższy rywal, Strasbourg u siebie jest cholernie solidny i kolejny już raz nie widze odpowiedzi na świetnie grającego ostatnio Ajince.Orleans nie ma plastra na Ajince który jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym centrem w LNB.Dodatkowo w świetnej dyspozycji jest Fitch który w tym momencie stał sie prawdziwym liderem zespołu.Strasbourg przy korzystnych wynikach w pozostałych meczach ma nawet szanse wskoczyć na pierwsze miejsce w tabeli jeśli wygrają to spotkanie.Strasbourg zatrzymał Chalon na 66pkt, Le Mans na 63, Nanterre na 68 i widać jak ważna jest defensywa w zespole Colleta która z meczu na mecz wygląda coraz lepiej.Spodziewam sie ponownie dobrego meczu w wykonaniu Strasbourga i przełamania w starciu z Orleans.Strasbourg jest u siebie 5:1 i nie sądze by Herve był w stanie im zagrozić.Strasbourg +9
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Kavala(-1.5) 1.94 Marathonbet ⛔

Moje pierwsze podejście w tym roku do greckiej ESAKE.Staram sie trzymać od tej ligi z daleka ale jak widze okazje to pobieram.Kavala oprócz ligi gra jeszcze w tym śmiesznym BIBL, nie wiem po co wogóle ta liga istnieje ale mniejsza o to.Być może nieco słabsze wyniki Kavali biorą sie właśnie z grania na dwóch frontach.Kryzys szalejący w Grecji spowodował znaczne odchudzenie budżetów wielu klubów ESAKE.Wydaje mi sie, że Kavala aż tak na tym nie ucierpiała.Jest tam kilku bardzo dobrych zawodników jak Grudny, Mitrovic czy Coleman.Jest jeszcze Jeremy Fears ale on akurat wypadł ze skladu ze względu na kontuzje.W przeciwieństwie do rywala Kavala wygląda całkiem dobrze.Aris ucierpiał konkretnie na cięciach i teraz w klubie są praktycznie sami greccy zawodnicy + zaledwie jeden amerykanin Jeremy Hunt.Jakościowo sklad żółtych jest cholernie przeciętny, nie ma tam kogoś kogo mógłbym szczególnie wyróżnić bo też wiele nazwiski niewiele mi mówi ???? Kavala w ostatnich czterech spotkaniach wygrała trzy razy.Szczególnie wygrana tydzien temu nad Kolossos w meczu wyjazdowym jest niezwykle cenna i wiele mówi o tym zespole.Aris może jeszcze liczyć na swoich fanów i tez dzięki nim cały czas są mocni u siebie.W meczach wyjazdowych to już zupełnie inny team.Kavala jest zaraz nad strefą spadkową i takie mecze sa dla nich niezwykle ważne.Nie wyobrażam sobie by ten klub spadł do niższej ligi.Ja ti widze spore value na gospodarzy, handi nie jest duże a kurs na wygraną świetny.Kavala +6 po ciężkim meczu.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Gravelines vs Elan Chalon ⛔⛔⛔ 102-69
Elan Chalon (+5,5)
1,81
MarathonBet

Bardzo ciekawe spotkanie w 15 kolejce LNB.Mecz sąsiadów z tabeli.
Obie ekipy spisują się bardzo podobnie,czyli po 23pkt i bilans spotkań (9-5). Widać bardzo wyraźnie,że są to zespoły o zbliżonym potencjale i mniejszy kurs na gospodarzy jest spowodowany grą na własnym parkiecie przy swojej publiczności.Uważam,że Chalon po odpadnięciu z Euroligi wszystkie siły koncentruje na lidze. Może na razie nie daje to jakiś super rezultatów,ale na tak ważny mecz na pewno się zmobilizują na 100%.
Lepiej jest zagrać dodatni handicap na gości niż po mniejszym kursie zwycięstwo gospodarzy. Tym bardziej,że Gravelines o dziwo lepiej spisuję się w meczach wyjazdowych niż u siebie.
Typowy no bet,ale mnie coś popycha w stronę Elan i tak też gram,ponieważ mecz być może będzie na styk i te 5pkt może dać trafiony typ,nawet przy minimalnej porażce.
Mecz się rozpoczął cudownie.Twarda obrona i +9 do przerwy. Co sie potem stało to niech zostanie bez komentarza.Q3 przegrana 11-39 :-( i tak to się odwróciły losy meczu. Po takich cyrkach to nie chce się dalej grać.
 
rivaldo777 21

rivaldo777

Użytkownik
Chomutov - Prostejov
Prostejov 2.6 ✅
Fortuna


Spotkanie w czeskiej republice pomiedzy drużyną z dołu tabeli Chomutov a drużyną aspirującą o finał z Nymburkiem ????
Przeszedłbym pewnie obojętnie obok tego spotkania ale kurs wystawiony na drużyne gości mi na to nie pozwala i bez zastanowienia gram na Prostejov. Za drużuną gospodarzy przemawia tylko własny parkiet ale myśle że Prostejov podrażniony jeszcze porażką z Pardubicami odniesie pewne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Artland Dragon(-5) 1.74 Marathonbet ⛔
Zabieram sie ponownie za smoki, częste granie na nich jest nieopłacalne, trzeba poprostu wyczekać na odpowiedni moment ????

Artland Dragons(-5.5) 1.86 Marathonbet ✅✅✅ 85:75
Artland po fatalnej serii trzech porażek z rzedu wygrał bardzo ważny mecz z dobrze grającą drużyna Trier.Wkońcu było widac walke o każdą piłke czego brakowalo choćby w mecz z Oldenburgiem przegranym w fatalnym stylu.Teraz wypoczęci po przerwie świątecznej mają szanse zrehabilitować sie fanom za dwie ostatnie porazki we własnej hali ???? Smoki to bardzo utalentowny team,szok w jakim tempie rozwija sie ta liga.W tym roku aż 4zespoły mają sklady na poziom euroligi/eurocupu.W tym gronie oczywiście znajdują sie smoki.Ostatnio głośny transfer Ryana Gomesa którego znamy z wystepów w Celtics czy Clippers.Ryan narazie wyluzowany,bawi sie samą obecnościa w europie i bedzie ważnym wzmocnieniem w kontekście play off. Problemem smoków są indywidualności,tam bogactwo talentu jest tak duże że często negatywnie wpływa to na wyniki spotkań ale wierze że tak ogarniety coach jak Koch opanuje ambicje zawodników.Brunszwik jak zawsze nieobliczalny,nierówny.Ich co roku trzeba traktować poważnie bo zawsze potrafia niespodziewanie zaskoczyć.Harding Nana,Jermaine Anderson,stary wyga Mcelroy czy Davis to naprawde dobry zespół.Szczególnie Nana robi furore w niemczech :p Jednak na powracające smoki to za mało.Brunszwik ma problemy z regularnością,potrafią przeplatać świetne mecze z fatalnymi.Przed nimi bardzo ciężka seria,jutro smoki potem u siebie z Bambergiem i wyjazd z Albą.Prawdopodobnie wszystkie trzy mecze przegrają.Smoki po fatalnych meczach w ostatnich tygodniach teraz wypoczeci zrobią show.Ten zespół ma kilku graczy na poziomie euroligi i doświadczenie jest zdecydowanie po ich stronie.Nie wierze w trzecią porażke we własnej hali,będzie show ???? Artland +11
Tak pisałem o nich przy okazji meczu z Brunszwikiem.Artland ma serie 2L w tym mecz przegrany z Hagen u siebie gdzie dali im rzucić ponad 100pkt.W czym tkwi problem?Wyżej zaznaczyłem grubym drukiem ???? Już w meczu z Tubingen było znacznie lepiej w obronie ale to wciąż mało.Wydaje mi sie że jutro jest odpowiedni moment by na nich ponownie pograć.Miśki wyraźnie im leżą, 30 grudnia Artland wygrał na ich terenie 73:51.Można dobrze bronić? Pewnie że można, ale wystarczy ich troche popuścić ze smyczy i robi sie źle.Tak ekipa to potencjał ogromny ale wydaje mi sie że Koch nie potrafi nad nimi zapanowac a przecież coach z niego bardzo dobry.Miśki miały aż dwa tygodnie przerwy i jestem pewny, że trener Spradley dokladnie przeanalizował sobie porażke z końca roku i zobaczymy zupełnie inny zespół Eisbaren.Jednak ja cały czas obstaje przy smokach kótrych potencjał jest nieporównywalnie większy w przeciwieństwie do rywala gdzie tak naprawde wszystko zależy od gry Burrela.Pomniejszyłem jeszcze handik i te 5pkt powinni pokryć na luzie.Wierze w przełamanie i dużą lepszą grę w tym meczu.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ludwigsburg(-2) 1.99 Marathonbet ⛔

Na szybko, Wurzburg z plaga kontuzji.Pingram, Little, Jacobson, McNaughton, Kleber out.W Ludwigsburgu nowy coach, John Patrick czyli twórca sukscesu Goettingen i Wurzburga z poprzednich lat.Próbujemy
Edit: kursy na gospodarzy gwałtownie lecą w dół
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Artland trzecia porażka z rzędu.Ponownie zero obrony, prawie 100pkt rzuca Eisbaren.W tym wypadku bedzie podobnie jak w Bayernie, nikt nie będzie pieprzył sie z Kochem tylko zostanie zwolniony.Mamy już styczeń a Artland ze składem na półfinaly play off jest w ciemnej dupie a czarnuchy robią sobie co chcą.Ktoś to musi uporządkować bo wyglądają tragicznie.Ludwigsburgowi to chyba nawet Patrick nie pomoże...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
misiek_ 0

misiek_

Użytkownik
berwart-Swans Gamuden 18.01.2013 19:30
Swans 1.52 EFORTUNA
Witam serdecznie wszystkich na forum ???? To mój 1 post jak i typ mam nadzieję że na plus będzie. Noo ale do rzeczy napisze krótko bo jak zobaczyłem kurs zdziwiłem się bardzo.
Swans ciekawy skład z fajnymi juniorami i szeroką ławką. Oberwart hmm to paru czarnych i strasznie daremni juniorzy , jedyną postacią wyróżniająca w zespole gospodarzy jest Darnell Hinson który znany jest z parkietów PLK! Ostatnio zanotował znakomity występ rzucając 41 pkt :O! Ale sam zawodnik meczu nie wygra w koszykówce. Drużyna gości wygląda o wiele lepiej na papierze , forma także przemawia za drużyną gości a więc 1.52? biorę z pocałowaniem w rękę i sądze że ekipa prowadzona przez Chorwata Kres imira B asi c wygra to spotkanie i pod trzyma passe 10 meczy bez porażki!
Powodzenia
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Donieck 1.73 Marathonbet ⛔
Donieck gra już tylko w lidze i VTB jednak to liga jest dla nich najważniejsza.Po odejściu Perkinsa do zespołu przyszedł Millage i Fesenko co powinno wzmocnić zespół.Donieck cały sezon gra falami, potrafili pokazać sie z dobrej strony w eurocupie by ostatnio przegrywać nawet ze słabymi łotyszami.Azovmash nie prezentuje sie lepiej, mimo świetnej dyspozycji weterana Greera reszta wygląda katastrofalnie.Azovmash przeżywa w tym roku regres, jeszcze kilka lat temu byli liczącą sie siła uleb cupu tak teraz ten zespół jest w opłakanym stanie.Ten mecz to rewanż za spotkanie z końca listopada wygrane przez Azovmash dosyć wysoko.W tym momencie sytuacja jest nieco inna, Donieck skupia sie teraz głównie na lidze i jak najlepszym miejscu przez PO bo wpadnięcie na Azo byłoby klęską.Mecz 60/50 ale wyjazdy w wykonaniu Azovmashu to parodia koszykówki i uważam że home advantage tutaj wystarczy.Mobilizacji w drużynie Doniecka nie zabraknie.U gości każde zejście Greera grozi katastrofą bo taki Harris to jeździec bez głowy dać mu piłke a wszystko kaleczy.Donieck win i basta
BRAWO
 
grabowski 36

grabowski

Użytkownik
Witam, czy gra ktoś ligę Czeską w kosza ? Dużo ciekawych meczy i fajne kursy na HC. Dzisiaj zainteresował mnie mecz Prostejov - Kolin gdzie kursy na Win to odpowiednio 2.53 - 1.4 . Jest to dość zaskakujące, ponieważ gospodarze są wyżej w tabeli w starciach h2h jest 16-3 , a ost spotkanie w tym sezonie rozegrane w listopadzie również wygrał
Prostejov. Jeżeli ktoś, coś wie na ten temat byłbym wdzięczny, ponieważ pograłbym na gospodarzy, a dodatkowo dodam, że o dziwo jest to jedyny kurs na ten mecz, w przypadku innych standardowo są HC , połowy itd itp , a tutaj tylko WIN ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom