>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ligi Pozostałe (Turcja, Francja,Rosja,Niemcy, Ukraina, Belgia, Izrael)

Status
Zamknięty.
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Phoenix Hagen v Bayern Monachium under 167,5 @1,9

Typ czysto ze statystyk. Hagen u siebie nigdy nie przekroczył tej linii, tak samo Bayern na wyjeździe. I to w zasadzie tyle. Oczywiście mam świadomość, że oba teamy grają ofensywnie ale zdecydowanie bardziej w odwrotnym zestawieniu Hagen away a Bayern home. Spodziewam się close game i minimalnej wygranej gości, 81-78.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Spartak St. Petersburg – BC Nizhny Novgorod under 144.5 1.87 Bwin ✅✅✅ 68:67
Sytuacja adekwatna do dwóch poprzednich spotkań z udziałem Petersburga które zagrałem w ostatnich dniach.Czemu by jeszcze raz nie spróbowac skoro granie underów w meczach Petersburga przynosi zyski?Novgorod to nie jest jakiś ultraofensywny zespół,jak trafi na dobrze broniący team to ma wyrazne problemy.Praktycznie wszystkie mecze w tym roku z defensywnymi teamami kończyły sie underowo choćby nawet ostatni mecz z Żalgirisem w VTB.Petersburg broni jak do tej pory świetnie,na swojej hali bardzo ciężko z nimi cokolwiek ugrać.Wobec bidy w zespole Novgoroda spodziewam sie kolejnego brudnego spotkania i wyniku w granicach 140pkt.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Tofas(+3.5) 1.83 Marathonbet ⛔
Ostatni mecz jaki sobie wybrałem na jutro to spotkanie Aliaga - Tofas.Aliaga przed sezonem zrobiła kilka dobrych transferów,może inaczej to miały być dobre transfery ???? Jednak jak sie okazało pomysł budowania tej ekipy okazał sie niewypalem.Wszystko zaczeło sie od fatalnej porażki w eliminacjach do eurochallenge z fińskim teamem Kataja,pamiętam to doskonale bo sam na tym uwaliłem.Aliaga wygrała do tej pory zaledwie cztery mecz w lidze i to z przeciętnymi rywalami typu Hacettepe czy Turk Telekom.W zespole ciągle brakuje zgrania i skład mają dosyc wąski przez co Shumpert,Arnold czy Francis muszą grać czasami po 35min.Shumpert dołaczył do zespołu znacznie pózniej ze względu na kontuzje,stary wyga który ma już na karku 33 lata.Tofas to całkowite przeciwieństwo Aliagi.Zespół ktory z powodzeniem występuje w eurochallenge i nie ma problemów ze zgraniem etc.Sytuacja jest o tyle dla nich skomplikowana że jak do tej pory wszystkie mecze wyjazdowe poza spotkaniem z Ankarą na początku sezonu kiedy jeszcze sie docierali tak naprawde grali z czołówką ligi.Besiktas,Fener,Banvit,Galata to kolejni rywale Tofas w meczach wyjazdowych.Wszystkie cztery przegrali jednak były to porażki po walce gdzie tak naprawde przez całe spotkania byli równym przeciwnikiem.Teraz tener Caki jest szczególnie podekscytowany bo wkońcu normalny rywal i bardzo duża szansa na wygraną,pierwszą wyjazdową w tym sezonie.Tofas zagra kompletnym składem,Aliaga również z tego co sie oreintuje.Doskonale miejsce na przełamanie sie dla Tofas i jestem raczej spokojny o wynik choć nie jest to mecz typu 8/10.Tofas to zespół lepszy i bardziej poukladany w przeciwieństwie do Aliagi stworzonej jakby na siłe.
Miałem dylemat wybierać Tofas czy Mersin z handi,Mersin ma lepszy zespół od rywala jednak Erdemir zmienił coacha mają serie 3L więc jakoś nie widzi mi sie granie tego.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bayern Monachium(-7.5) 1.80 Marathonbet ✅✅✅ 104:71
Bayern Monachium over 84 1.90 Marathonbet
✅✅✅
Pesic obudził ten zespół i wkońcu Bayern gra na miare oczekiwań.Trzy ostatnie mecze to miazga jeśli tak można to określic.Rywale bezlitośnie wypunktowani,trzy razy z rzędu Bayern rzuca powyżej 100pkt prezentując szybką i urozmaicona koszykówke.Co mnie najbardziej cieszy to obudzony wkońcu Troutman.W ostatnich meczach prezentuje sie najlepiej jak tylko potrafi i znowu jest agresywny tak jak to robił grając w Avellino.Miśki jak co roku potencjał mają ale to w tym momencie może nie wystarczyć na bedący w znakomitej dyspozycji Bayern.Gram w tym meczu dwa typy,pomniejszone nieco handi oraz ilość pkt gospodarzy.Mógłbym tutaj pisać o jednych i drugich w nieskończoność,wymieniać przewagi etc ale po co skoro Bayern jest w takim gazie że jest w stanie ograć każdego w lidze w tym momencie.Przy dziurawej obronie Bremerhaven są w stanie spokojnie sypnąć ponad 90pkt.Bayern +14
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Donieck(-4.5) 1.87 Pinnacle ⛔
Donieck od czasu przykrej porażki z Turowem w VTB notuje niesamowitą serie.To było do przewidzenia,że ta drużyna predzej czy pózniej zacznie grać dobrze.Donieck po odpadnięciu z eurocupu może teraz w pełni skupić sie na lidze jak i VTB.Tak jak już pisałem trwa niesamowita seria,w świetnym stylu ograli m.in Kubań na cieżkim terenie w Rosjii,Galate po dogrywce,przegrali z Lietuvosem na ich terenie również po OT ale też wygrali bardzo ważny mecz w Petersburgu prezentując świetną defensywe.To właśnie defensywa jest kluczem do gry tego zespołu.Mają świetnych obrońców i swoje braki w ofensywie nadrabiają twardą obroną.Donieck ma również serie trzech zwycięstw w lidze gdzie m.in pokonali Khimik czyli jedną z najgrozniejszych ekip w lidze.Dzisiaj mecz z Mykolaiv,drużyną niewygodną ale jak najbardziej w zasięgu Doniecka.Główną gwiazdą gospodarzy jest niesamowity dunker Dwayne Mitchell którego pamiętam z efektownych akcji jeszcze z czasów gry w Holon.Mają też utalentowanego Josha Mayo który pomału pnie sie w góre wcześniej grając w przeciętnych ekipach.Mykolaiv to niewygodny rywal,w tym momencie mają serie 3W na własnym parkiecie i również ich celem jest awans do play off.Jednak z całym szacunkiem ale Donieck to drużyna mają graczy z ogromnym bagażem doświadczeń.Donieck po rozczarowującym wystepie w eurocupie chce teraz ratować swoją pozycje właśnie występami w lidze a w tym momencie balansują na granicy play off i każdy mecz jest cholernie istotny dla nich.Mobilizacja ogromna,jak nie ukladało sie na początku sezonu tak teraz gra wygląda lepiej i jest jeszcze o co walczyć.Do składu wraca Ivan Radenovic i trener Berrocal ma do dyspozycji pełny skład.W tym momencie Donieck rozgrywa serie spotkań wyjazdowych,trzy wygrali i wierze że dzisiaj będzie kolejna wygrana.Donieck +7
Dno...Obudzili sie dopiero w IVQ ale juz było za pózno.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Strasbourg(-5.5) 1.87 Pinnacle ✅✅✅ 87:68
Po ostatnich wyczynach Le Mans w lidze inny zespół pokazał niesamowitą koszykówke,pokazał że jest jedną z najmocniejszych ekip obecnie w lidze.Mowa oczywiście o zespole Vincenta Colleta.Strasbourg gra ostatnio świetnie,blowout z Le Mans i ważne zwycięstwo z podbudowanym zespołem Boulazac.Sam Collet przyznał w wywiadzie że od początku sezonu nie widział takiej energii w zespole jak w ostatnich meczach.Co najważniejsze Gerald Fitch stał sie prawdziwym liderem zespołu.Jego 29pkt z Le Mans to było coć niewiarygodnego tym bardziej że miał ostatnio problemy ze zdrowiem.Strasbourg po zakontraktowaniu Duporta i Shurny znacznie zwiększył rotacje bo na początku sezonu mieli z tym problem.Nanterre to chyba jedna z najbardziej niedocenianych drużyn w lidze.Jest tam kilku ogranych i dobrych zawodników jak Chris Oliver którego zajebiście cenie za gre w Goettingen.Facet ma u mnie pełen szacunek i fajnie będzie jak wróci ponownie do bundesligi.Są cholernie groznym teamem i mimo wygranej ostatnio nawet z Chalon ja jestem optymistą.Collet to świetny taktyk i napewno zdaje sobie sprawe z czym Nanterre ma największy problem.Chodzi oczywiście o defensywe.Strasbourg zaimponowal tym że zatrzymał Le Mans na 63pkt,w zasadzie to nie widze w zespole gości kogoś kto miałby zatrzymać Fitcha ale nie widze też kogoś kto bedzie w stanie ograniczyć potężnego Ajince.Ajinca nie dość że jest wysoki to jeszcze jego post-moves to czołówka ligi.Nanterre to nieobliczalny zespól i nie można ich zlekceważyć,kluczem w tym spotkaniu będzie defensywa.Strasbourg broni coraz lepiej a własna hala dodatkowo ich napędzi.Strasbourg +12
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Dijon(-4) 1.90 Bet365 ✅✅✅ 72:59

Oprócz Strasbourga zdecydowałem sie również na Dijon.Jest to cholernie wazny mecz dla zawodników trenera Borga.Sezon nie uklada sie po myśli kibicow ale to było do przewidzenia bo nie mogło być lepiej jak ogranicza sie prawie dwukrotnie budżet.To przełożyło sie na zespół,włodarze poszli w ilość a nie w jakość.Jednak wciąż nie brakuje talentu w tym zespole.Borg ma do dyspozycji m.in Zacha Mossa którego przedstawiac nie trzeba,Leloupa,Harrisa czy Davida Melody który jest niczym Wójcik w polskiej lidze ???? Jak już napisałem ten mecz jest kluczowy dla gospodarzy,jeśli chcą oddalić sie od strefy spadkowej muszą za wszelką cene go wygrać.Grałem ostatnio przeciwko Poitiers i gram ponownie.Nelhomme nie ma takiej głebi skladu jak Dijon,może polegać tak naprawde na swojej trójce Smith-Dobbins-Nivins.W dodatku już od jakiegoś czasu graja bez Lamine Kante co dodatkowo ich osłabia.Trener Borg jest znany ze swojego zamiłowania to gry defensywnej i jestem pewny że postawi tutaj zdecydowanie na obrone.Poitiers ma ogromne problemy z rotacją i właśnie defensywą Borg ograniczy ich do minimum.Dijon +7 polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Artland Dragons(-5.5) 1.86 Marathonbet ✅✅✅ 85:75
Artland po fatalnej serii trzech porażek z rzedu wygrał bardzo ważny mecz z dobrze grającą drużyna Trier.Wkońcu było widac walke o każdą piłke czego brakowalo choćby w mecz z Oldenburgiem przegranym w fatalnym stylu.Teraz wypoczęci po przerwie świątecznej mają szanse zrehabilitować sie fanom za dwie ostatnie porazki we własnej hali ???? Smoki to bardzo utalentowny team,szok w jakim tempie rozwija sie ta liga.W tym roku aż 4zespoły mają sklady na poziom euroligi/eurocupu.W tym gronie oczywiście znajdują sie smoki.Ostatnio głośny transfer Ryana Gomesa którego znamy z wystepów w Celtics czy Clippers.Ryan narazie wyluzowany,bawi sie samą obecnościa w europie i bedzie ważnym wzmocnieniem w kontekście play off. Problemem smoków są indywidualności,tam bogactwo talentu jest tak duże że często negatywnie wpływa to na wyniki spotkań ale wierze że tak ogarniety coach jak Koch opanuje ambicje zawodników.Brunszwik jak zawsze nieobliczalny,nierówny.Ich co roku trzeba traktować poważnie bo zawsze potrafia niespodziewanie zaskoczyć.Harding Nana,Jermaine Anderson,stary wyga Mcelroy czy Davis to naprawde dobry zespół.Szczególnie Nana robi furore w niemczech :p Jednak na powracające smoki to za mało.Brunszwik ma problemy z regularnością,potrafią przeplatać świetne mecze z fatalnymi.Przed nimi bardzo ciężka seria,jutro smoki potem u siebie z Bambergiem i wyjazd z Albą.Prawdopodobnie wszystkie trzy mecze przegrają.Smoki po fatalnych meczach w ostatnich tygodniach teraz wypoczeci zrobią show.Ten zespół ma kilku graczy na poziomie euroligi i doświadczenie jest zdecydowanie po ich stronie.Nie wierze w trzecią porażke we własnej hali,będzie show ???? Artland +11
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bayern Monachium(-5) 1.82 Marathonbet ✅✅✅ 59:73
No co ja ma tutaj napisać ???? Bayern dokonuje rzeczy niebywałej wygrywając czwarty mecz z rzedu i czwarty mecz z rzędu rzucają powyżej 100pkt.Pesic sprawił że wszystko chodzi jak w zegarku.Ponownie świetny mecz zagrał Troutman,widziałem że prędzej czy pózniej będzie miażdżył.To będzie maly sprawdzian dla Bayernu,Frankfurt świetnie broni i ciekaw jestem jak ten rozpędzony walec poradzi sobie z solidną defensywa Katzurina.Frankfurt do tej pory zawodzi na maksa,grają strasznie nierówno a super strzelec Tedd Scott nie jest sobą.Scott wyraznie nie może sie odnaleźć w BBL,tutaj są zdecydowanie cięższe warunki i zdobywanie punktów nie przychodzi mu już z taką łatwością jak w PLK.Nie ma go nawet w pierwszej dziesiątce strzelców więc widac wyraźny regres w jego grze.Reszta zespołu nie zachwyca,mniej więcej ten sam poziom utrzymują od trzech lat.Zmienił sie trener i wolałem kiedy zespół prowadził Herbert bo do Katzurina nie mam przekonania.Fakt faktem Frankfurt to nie jest zbyt wygodny rywal,pokonali u siebie Ulm zatrzymując ich na 62pkt.Zdaje sobie sprawe z tego,że każda seria sie kończy ale wydaje mi sie że jeszcze nei teraz ???? Na over drużyny już nie zdecyduje sie zagrać bo to może byc underowe spotkanie.Pesic zapowiadał że zacznie od poczynań ofensywnych swojej drużyny a potem zajmie sie defensywą.Po straconych 97pkt z Hagen Bayern zatrzymuje miśki na 71pkt.Rozluźnienie przyjdzie ale czy już w piątek?nie sądze... Bayern +14
Narazie wystawiam typ z handi 6.5 ale jak pojawią sie linie na Marathonie to delikatnie zmniejsze.
Edit:zmniejszona
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Ludwigsburg - Phoenix Hagen - 2 @ 2,51 Pinnacle ✅

Kursy lecą i będą leciały. Jak tylko zobaczyłem ten kurs szepnąłem sam do siebie: że co?
Przedostatni Ludwigsburg podejmie ekipę Hagen. Bilans gospodarzy to 4-10 z czego 1-4 w ostatnich meczach. Wszystkie 4 porażki z zespołami dolnej części tabeli, natomiast wygrana z... Trierem. Sick! Obok Wurzburga najsłabiej punktujący zespół w lidze, tyle że Wurzburg ma najlepszą obronę...
Hagen zaskakują in minus - tylko 6-8, z czego ostatnio 2-3. Tyle, że porażki z Brose, Oldenburgiem (lider i vicelider) oraz silnym Bayernem Monachium.
Jeśli chodzi o składy obu ekip, są bardzo wyrównane (z lekkim wskazaniem na gości). W Ludwigsburgu grają znani z polskich parkietów Weaver i John Turek, ale większość kadry to młodzi wychowankowie klubu. W Hagen trzeba wyróżnić Davina White, Davida Bella i Larego Gordona, którzy ciągną grę Feniksów. Fajnie wchodzi czasami młody, 20letni Niemiec Ole Wendt.
Przede wszystkim Hagen będą mieli przewagę na obwodzie, co moim zdaniem pozwoli im wygrać to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Lf Basket - Boras 1.62 William Hill ✅✅✅ 91-106
Mecz 2 drużyn w lidze szweckiej, u których jedna za cel ma postawione utrzymanie się w najlepszej 8-semce i wejście do playoffów (mowa tu o ekipie Lulea Basket), natomiast dzisiejsi goście czyli drużyna Borasu będzie z pewnością w tym sezonie walczyć o najwyższe miejsca w kraju.Zacnę od tego, iż obie ekipy spotkały się w tym roku 3-krotnie i 3 razy wygrał Boras, który ma zdecydowanie lepszy skład i jest lepiej poukładaną ekipą.Aktualnie 3 miejsce i 4pkty straty do lidera Sundsvall.Bilans gości to 13 zw. i tylko 5 porażek.Teraz trochę o ekipie gospodarzy czyli Lf Basket.Jest to zespół tak jak wcześniej wspomniałem, który stawia sobie jako cel wejście do najlepszej ósemki(jak narazie plasują się na ostatnim 8 miejscu dającym wejście do play-off).Nie widzę dzisiaj innej opcji jak zwycięstwo Borasu, któremu najwidoczniej leżą mecze z LF Basket i wygrają oni dziś poraz 4 w tym roku z tą ekipą.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Limoges(+8) 1.96 Marathonbet ⛔
Do tej pory nie jestem w stanie sie przekonać do obecnego Lyonu i raczej sie nie przekonam.Typowy mecz gdzie oba teamy grają po zaledwie 48h przerwy i jak znam życie pójdzie o defensywe ???? Lyon wygrał wyraźnie wyjazd z Dunkierką i jak znam ten zespół przyjdzie rozluźnienie.Asvel mial w tym meczu 56% z gry i trafił 10 trójek.Problem w tym że jutro grają z Limoges czyli z jedną z najlepszych defensyw w lidze.Limoges w ostatniej kolejce pokonali rozpędzony Orleans 75:64.Od początku sezonu wiadomo było jak ten zespół bedzie grał.Przecież prowadzony jest przez trenera legende w osobie Giannakisa ???? Grek to świetny taktyk,on dobrze zdaje sobie sprawe z tego że jego drużyna nie zalicza sie do top ligii w zdobywaniu pkt bo poprostu nie mają zbytnio kim tych punktów zdobywać.Za to potrafią świetnie bronić przez co mogą postawić sie najlepszym w tej lidze.Ostatnio do zespołu doszedł Plaisted i Brockman co tylko wzmocniło ich sile pod koszem.Potężny Uche(którego osobiście uwielbiam) jak i Joseph z miejsca mają utrudnione zadanie pod koszem.Stawiam na Giannakisa i jego zgrany kolektyw.
Miałem grać jeszcze Orleans(-4.5) ale uznałem, że jeden typ z Pro A wystarczy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Orleans(-3.5) 1.69 Marathonbet
✅✅✅ 98:87
Orleans wraca na własne śmieci i dzisiaj zmierzy sie z Nancy.Porażka z Limoges przerwała ich świetną serie i teraz poszukają kolejnej wygranej.Drużyna Herve po transferach Viney&#39;a i Hilla spisuje sie ostatnio naprawde świetnie.Odpadli z eurocupu i teraz mogą skupić sie wyłącznie na lidze.W zupełnie odmiennej sytuacji znajduje sie Nancy.Nie pamiętam sezonu kiedy Nancy wyglądała tak słabo.Mniejszy budżet przełożyl sie na trasfery,marnej jakości transfery.Jednak głównym porblemem trenera Monschau jest plaga kontuzji.Weteran John Linehan out,pierwszy center Shawn King out,drugi center Sylla out,Hervé Toure out + kilku młodych out.Udało sie ściągnąć Marquis&#39;a ale on potrafi zagrać jeden dobry mecz na 10 rozegranych więc żadne z niego wzmocnienie.
Tymczasem Nancy nieoczekiwanie wygrywa z Levallois ???? Jednak mnie to wogóle nie rusza,wyszedł im ten mecz ewidentnie a Levallois pokazuje kolejny raz jak nierówną są ekipą.Sommerville i Diabate zagrali po 40min,Marquis,Pope i Martin po 35min.Grało praktycznie pięciu zawodników i nie ma szans by powtórzyli ten wyczyn tym bardziej, że mineło zaledwie 48h.To chyba wystarczające argumenty za gospodarzami.Ja jeszcze zmniejszyłem nieco handi.Orleans +8
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Boulazac - Dijon - Dijon @ 2,25 bet365 ✅
Znów przeszacowany kurs na gości.
Już dziś trzynasta ekipa LNB przyjedzie na parkiet ostatniego Boulazac. Dijon po nieudanym starcie w Eurochallenge skupia się na lidze. Po zakończeniu rozgrywek europejskich dostali nie lada terminarz - na początek przyszło im się zmierzyć z Paris i Orleans, ale wczoraj dostali mecz na przełamanie z Poitiers, który wykorzystali bezbłędnie. Bilans 5-8 zupełnie nie oddaje potencjału tej ekipy, która swobodnie może jeszcze powalczyć o miejsca 7-8. Na pozycji numer 1, jedyną sensowną opcją pozostaje mierzący 177 cm TJ Campbell. Ma dość słaby wskaźnik przechwytów (0,4) i asyst (2,9) jak na PG, jedyne co zauważyłem in plus to szybko podejmowane decyzje odnośnie rzutów dystansowych (coś w stylu Allena tylko na niższym poziomie). Na dwójce zaklepane miejsce ma David Melody, który robi dużo dobrego dla zespołu, ale zwłaszcza wtedy, gdy nie podejmuje samotnych prób kończenia akcji (jest szczególnie dobry przy rozrzucaniu obrony rywali i ma &quot;szybkie ręce&quot; w obronie). Na trójeczce (trochę oszukanej) Leloup, który gra tu głównie dzięki swojej wszechstronności. Moim zdaniem równie dobrze sprawdzi się na czwórce, ale tam go nie potrzeba, albowiem jako silny skrzydłowy gra najczęściej Andre Harris, który poza tym, że jest brzydki jak noc, to ma czasami zauważalną piętę Achillesowa - rzuty za 3 pkt i skuteczność osobistych (u niego sporo jednak zależy od formy dnia). Poza tym jest dobrze zbudowany, sporo zbiera i potrafi przepchnąć większość rywali w lidze. Na koniec największy problem, czyli absolutnie fałszywy center, mierzący 197 cm - Zach Moss. Nadrabia ruchliwością i zwrotnością, mimo wszystko nie jestem fanem tak niskich rozwiązań na pozycji numer 5. Z ławki dobrze wchodzą głównie Larry Owens i Prenom Ferdinand.
Zespołu gospodarzy nie znam zbyt dobrze i szczerze mówiąc nie przypominam sobie, abym oglądał choć fragmenty ich spotkań w tym sezonie. Przede wszystkim będą mieli przewagę wzrostu pod tablicami, ale grają praktycznie cały czas 6 zawodnikami, co może być problemem zwłaszcza przy serii meczów. Wczoraj szóstką grali z Roanne przegrywając ok 20 punktami, co uważam za kompletną głupotę zważywszy na termin spotkania z Dijon. Wskaźnik rzutów dystansowych mają marny, a przy wysokiej obronie jaką zastosuje Dijon, może zejść poniżej 30%.
Podsumowując - widzę przewagę gospodarzy na tablicach i gości na dystansie. Biorąc pod uwagę lepszą obronę Dijon i fakt, że nareszcie skupią się tylko i wyłącznie na lidze (całosezonowe statystyki nie oddają w pełni potencjału tego zespołu), liczyłem na kurs w granicach 1,8 na zespół Dijon. Ponad 2 biorę z uśmiechem.
PS: Sorry za składnię i chaotyczny post, ale spieszy mi się na AHL ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Donieck - Budivelnyk
under 154 1.81 Marathonbet
✅✅✅ 56:68
Kolejny mecz z udziałem Doniecka i kolejny raz widze wyraźnie underowe spotkanie.To będzie wielki rewanż za mecz z października kiedy to Donieck został zmiażdżony na parkiecie rywali 81:60.Teraz Donieck gra lepiej a ich główną bronią jest defensywa.Przeważnie między nimi padały wyniki underowe i tak też widze ten mecz.Donieck nie pójdzie raczej na wymiane ciosów bo sila Budivelnyka jest bardzo duża.Budivelnyk ma serie 6W i prawdopodobnie zostanie ona dzisiaj przerwana.Ja jednak nie zdecyduje sie grać na Donieck bo jest to jednak zespół cały czas nierówny i wybieram under ponieważ linia jest obiecująca ???? Więcej niż 147-149pkt nie powinno paść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Kouvot - Lappeenrnnan 2.80 Bet365 - Korisliiga Finlandia ⛔⛔⛔ 75-63
Szybka analiza - goście o wiele lepsza ekipa od drużyny z Kouvot(w tym sezonie bilans 10zw/7por.).H2h zdecydowanie na korzyść Lappeenrnnan, ostatni mecz tych ekip odbył się 1,5 miesiąca temu i zwycięsko wyszła z niego właśnie ekipa Lappeenrnnan.Gospodarze bilans 7zw/10por, ostatni mecz w lidze przegrali 54 pktami więc nie są napewno pozytywnie podbudowani.Wszystkie argumanty wskazują dziś na ekipę Lappeenrnnan, więc nic tylko pobierać.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Gaziantep(-5) 1.93 Pinnacle ✅✅✅ 79:72
Krótko ponieważ o gospodarzach miałem okazje już pisać kilka razy.Gaziantep po porażce z Galatą ma szanse na kolejne zwycięstwo.Buki wyraźnie podekscytowane tym, że Antalya postawiła sie Ulkerowi.Mnie ten wynik wogóle nie rusza, Fener zrobił to co mial zrobić czyli wygrał trudny mecz z Galatą kolejke wcześniej.Bez większych nakładów sił ograli też Antalye jednak mecz był wyrównany.Antalya dobrze wiedziała, że Ulker szykuje sie do euroligi i jest po wygranej z Galatą.Każdy zespół w takim momencie zdaje sobie sprawe z tego, że przeciwnik może być rozluźniony.Sam osobiście grałem handi na Antalye.Problem w tym, że to nie jest zespół któremy wyjdą dwa dobre mecze.Tam gra praktycznie sześciu zawodników,nie ma też większego wsparcia od graczy tureckich.Skład generalnie nie przekonuje bo czego sie spodziewać po zespole który ma w składzie Warrena Cartera który skacze z kwiatka na kwiatek i praktycznie w żadnym klubie sie nie sprawdził.Gaziantep na ten moment to zespół wyraźnie lepszy.Mają bardzo dobrego coacha i szerszy skład.Antalya nie ma też odpowiedzi na szalejącego ostatnio Dorseya.Joey odkąd pojawił sie w Gaziantepie prezentuje sie bardzo dobrze.Reasumując wybieram kolejny raz Gaziantep,handi mnie przekonuje.Miało być krótko...
Aha..stawka na ten mecz lekka,bez szaleństw
Udało się ???? Na farcie ale siedzi ???? Dorsey ponownie double double ????
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Orleans - Nancy 3.56 Pinnacle Sports
Niby wszystko przemawia za gospodarzami dzisiejszego spotkania jednak ja gram na przekór temu.Gram tak, ponieważ Nancy to pomimo wszystko drużyna doświadczona.W tym sezonie grają poniżej oczekiwań ale wierzę w to że wreszcie przyjdzie lepszy okres gry.Być może po ostatnim zwycięstwie z mocnym Paryżem odbudują swoje morale i dziś odniosą kolejne zwycięstwo.Bardzo na to liczę i polecam dziś lekko spróbować Nancy.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Alba Berlin(-8) 1.85 Marathonbet ⛔
Trzy zdania zaledwie ???? Bayeruth po dosyć obiecującym początku sezonu od jakiegoś czasu gra fatalnie.Od kilku kolejek leją ich wszyscy i zdziwie sie jeśli dzisiaj będzie inaczej.Od początku sezonu widziałem, że nic z nich nie będzie.I teraz wszystko wychodzi,marne transfery,brak ławki.O ile taki Hamilton czy Bailey byli kimś w PLK tak w bundeslidze nie są w stanie zapewnić druzynie stabilności.Brakuje ławki w tym zespole zdecydowanie.Kontuzja Wyricka jeszcze pogorszyła sytuacje gospodarzy.Dzisiaj przyjeżdża Alba która ma za sobą trzy porażki jednak w EL zaprezentowali sie bardzo dobrze.Obradovic nie pozwoli na kolejną wtope.Alba to zespół dwie półki wyżej,doświadczenie,nazwiska i trener to jednak istotne elementy.Mecz telewizyjny,wszystkie bilety wykupione.Własna pełna hala to jedyny atut Bayeruth.Gdyby Alba nie przegrała dwóch ostatnich mecz w BBL to pewnie bym tego nie ruszał ale w takiej sytuacji ciężko nie skorzystać.Handi jak zwykle nieco obniżam bo Alba lubi puszczać koncówki.Jednak spodziewam sie blowoutu i dosyć łatwej wygranej.Alba +14
Brawo,automatycznie tracą w moich oczach.Losers...90:65:jupi:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Alba 1Q + Brose 1Q @ 2,06 ⛔ Brose ok, Alba dała po całości i tak jak myślałem - z każdą minutą było gorzej
Albę opisał wyżej wilQ. Brose to drugi przedstawiciel BBL w Eurolidze. Jednych i drugich czekają za kilka dni bardzo ciężkie mecze, odpowiednio z CSKA i Realem. Z drugiej strony, są przecież kilka dni po przegranych z Realem i Unicaja. To, że obie ekipy są kadrowo zdecydowanie mocniejsze od swoich dzisiejszych rywali jest pewnikiem i nikogo nie trzeba o tym przekonywać. Dlaczego taki typ? Alba przegrała dwa ostatnie spotkania ligowe, a sezon zasadniczy pasuje jej zakończyć na jednym z dwóch pierwszych miejsc (uniknięcie Brose w pierwszych fazach). Brose jest liderem, ale przewaga nad grupą pościgową nie jest znacząca. Zarówno jedni jak i drudzy dostają dziś ekipy z dolnej części tabeli i muszą jak najszybciej zapewnić sobie w nich odpowiednią przewagę, aby mecz ligowy nie pochłonął zbyt wielu sił. Ponadto koszykarze Brose, po meczu walki i niewątpliwych rozczarowań na koniec (Unicaja), mogą pod koniec dzisiejszego meczu być lekko przemęczeni.
Jak dla mnie zamiast szukać handi, które mogą zostać popsute w ostatnich kwartach, lepiej zagrać zwycięstwa faworytów w pierwszych kwartach - jeśli chcą wygrać swoje dzisiejsze spotkania muszą sobie wyrobić odpowiednie przewagi w pierwszych minutach meczu, a rywale z najwyższej półki nie są (Bayeruth z serią 0-6 i Braunschwieg, który ostatni dobry mecz zagrał miesiąc temu z Bayernem).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom