>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ligi Pozostałe 2014/2015

Status
Zamknięty.
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Regatas(-4) 1.84 4/10 Marathonbet
✅ 70:57

Regatas w świetnym stylu zaprezentowali się w wekend wygrywają swoją grupę w lidze amerykańskiej.Wygrali wszystkie mecze i awansowali do kolejnej rundy z pierwszego miejsca.Jednak dla nich kluczowy jest mecz ligowy z silnymi Obras, Regatas ostatnio przerwali fatalną passe wygrywając dwa ligowe mecze z rzędu ale dzisiaj prawdziwy sprawdzian przed nimi.W mecz z Rojo trener oszczędzał trójke swoich kluczowych graczy.Somerville, Quinteros dzisiaj zagrają, występ Sallesa jest niepewny, w meczu z Atenas skręcił kostke ale już trenuje z zespołem i być może dzisiaj się pojawi.
Obras mocni ale nie tak mocni jak pokazuje tabela, Regatas wyglądają lepiej moim zdaniem.Regatas są w gazie, będzie to czwarty z rzędu mecz w ich własnej hali i wydaje mi się ,że powinni tą przewage wykorzystać.Handi cały czas rośnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Goyang Orions(-3.5) 1.93 6/10 Pinnacle ⛔ 89:87
Krótko bo dzisiaj z czasem mam lipe.Spodziewam sie ostrej reakcji i zdecydowanie lepszej gry Orions po tym co zaprezentowali w hali Mobis.Goyang gra w kratke i tak naprawdę nie wiadom czego się po nich w danym meczu spodziewać.Przeszedł Lyons i te pierwsze mecze z nim wyglądały dobrze, teraz coś się posypało_Ostatnie trzy mecz porażki z mocnymi Promy, Sakers i Phoebus.W serie 0-4 nie wierzę, nie z Anyang.Goście o dziwo ostatnio lepiej, ten ostatni mecz powinni w sumie przegrać jednak Promy roztrwonili całą przewaga jaką zrobili na początku czwartej kwarty.Gram tu na przełamanie, w przypadku Orions 4pkt to jest mały prezent.Są lepszym zespołem.Tyle
IVQQQQQQQQQQQQQQQQQQ fatum trwa w najlepsze.Mam dosyć
Który to już mecz z kolei gdzie handi upierdalają mi w czwartej kwarcie.Na 4min przed końcem mieli +11.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia NBB
Paulistano(-5.5) 1.82 5/10 Pinnacle
✅ 88:79
Paulistano wraca do siebie po turnieju grupowym ligi amerkańskiej.Chłopaki byli myślami już przy starciu ligowym bo wygrali tylko jeden mecz, reszte przegrali nawet jakoś specjalnie nie podejmując walki.
W lidze seria 0-4 a z mocnymi rywalami, porażki kolejno Limeirą(po OT), Flamengo, Macae i Bauru.Trzy mecze wyjazd i z bauru u siebie.Widać więc, że ostatnio kalendarz nie rozpieszcza.Dzisiaj dużo łatwiejszy rywal, grająca w krate Franca.Franca w ostatniej kolejce sie skomprmitowała ulegając wyraźnie słabiutkiej Sorocabanie 88:67.Dzisiaj będzie im cholernie trudno bo Paulistano są głodni wygranej i są lepszym zespołem szczególnie grając u siebie.Franca cały czas bez Marcosa Maty co jest dla nich strzałem w stope.Paulistano w pełnym składzie, będzie przełamanie.Paulistano +13
Changwon LG Sakers(-4) 1.92 6/10 Marathonbet ⛔
Pisałem o Sakers już tyle, że nic nowego nie wymyśle.W tym momencie wyglądają najlepiej w całej lidze, w dodatku ściągneli nowego gracza który będzie zmiennikiem dla Jeffersona.Świetny ruch, widać że myślą już o PO a to będzie klucz bo Davon w takiej formie nie może grac po 35min.Nowym graczem jest Kwame Alexander któy zaliczył w tym sezonie 12 spotkań w cypryjskiej Division A gdzie notował 17ppg 8rpg czyli całkiem solidnie ???? Sakers wyrastają na głównego faworyta do wygrania ligi w tym momencie.Poważnie traktuje Dongbu w każdym meczu, wiele razy na nich grałem ale z Sakers są moim zdaniem bez szans.Kto tam zatrzyma Jeffersona? nie ma kogoś takiego, zdrowi Sakers = walec ????
Sakers &#39;&#39;zniszczeni&#39;&#39;, Dongbu bronią kapitalnie.Jefferson odcięty, Dongbu trafiają wszystko.Przerwa z KBL
 
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
Brazylia, NBB: Koszykówka
Mecz: Macae Basquete - Minas
Typ: Macae Basquete ML @ 2,00 Pinnacle 5/10
⛔
W Lidlu za pasem tydzień azjatycki a my tym czasem dalej w kraju gdzie karnawał w Rio De Janeiro jest jednym z największych oraz najbardziej spektakularnych imprez/karnawałów na ziemskim globie. Pod ostrzałem koszykówka facetów - mecz Macae Basquete - Minas. Rzut gałkami na tabelkę. Macae - 12 lokata, 8 wygranych, 12 porażek. Minas - 5 miejsce, 12 wygranych, 8 przegranych w tym jeden mecz przegrany po dogrywce. Macae - ostatnie 5 meczy:
03.02.2015 - Macae - Unitri Universo(13) 79-72
30.01.2015 - Franca(6) - Macae 74-66
28.01.2015 - Bauru(1) - Macea 85-69
21.01.2015 - Macae - Paulistano(9) 76-69
19.01.2015 - Macae - Sorocabana(16) 80-73
Minas gra swój drugi mecz na wyjeździe z rzędu, dziś rano przybyli z Rio De Janeiro do oddalonego o ok. 250km miasta dzisiejszych domowników. W ostatnim meczu Minas słabo zagrało z ekipą Flamengo, która ma dość silną obronę jeśli nie jedną z najlepszych w lidze. Chłopaki przycisnęli ich ostro w pierwszej kwarcie a cały mecz dostali w dupsko 77-59. Dzisiaj Macae powinno podjąć wyzwanie i wygrać mecz z Minas, kluczem do wygranej będzie dobre przygotowanie na własnym parkiecie. W porównaniu do gości mają lepszą skuteczność w rzutach za 3 punkty u siebie w domu niż dzisiejsi goście na wyjeździe, tym bardziej na dzisiejszy mecz celowniki powinny być precyzyjniej skalibrowane niż w poprzednich meczach. Jeśli Atilio poprawi skuteczność chociaż o 10-15% w rzutach za 2 punkty co jest dla mnie spokojnie do &quot;wykręcenia&quot; to powinien przybliżyć swoją drużynę do wygranej, kolejnym kluczowym graczem jest Marcio który był najlepszym punktującym w poprzednim meczu i na pewno po nim nie spocznie na laurach. Minas może statystycznie i na papierze wygląda lepiej, w rzutach za 2 na pewno ale jak dla mnie tylko na papierze.. skuteczność rzutów za 3 na wyjazdach jak wcześniej wspomniano - dupy nie urywa.. mają ją gorszą o ponad 50% od dzisiejszych rywali. Dzisiejszy typ nie jest za bardzo na Macae lecz na to, że poprawią rzuty za trzy co najmniej 7-12% oraz rzuty za 2 oczka o 13-15% procentowo wygląda to może nie zbyt ciekawie ale biorąc pod uwagę to, że grają dziś u siebie i mają czas na lepsze przygotowanie oraz patrząc na dane statystyczne jest to całkiem realna linia procentowa do zdobycia, jeśli ona zostanie &quot;pokryta&quot; to bez względu jak zagrają przeciwnicy to Macae powinno odnieść sukces w dzisiejszym spotkaniu, chyba, że będziemy mieli okazję zobaczyć &quot;Space Jam&quot; w wykonaniu Minas..
____________________________
Macae Basquete - Minas OT 85-87
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia NBB
Limeira(-4) 1.95 5/10 Pinnacle
73:77 zwrot
Limeira została całkowicie przystopowana przez bądących w gazie Mogi.Braków w ekipe żadnych nie ma, wątpie by oni drugi mecz rzęd zagrali tak słabo.Sao Jose o turnieju grupowego ligi amerykańskiej rozgrywanego u siebie gra fatalnie.W ostatnich sześciu meczach pięć porażek, wymęczony win z Rio Claro dwa dni temu.Skład nie powala, stary wyga europejskich parkietów 34letni Jimmy Baxkter, 34letni Laws i brak kompletnie ławki.Limeira miała 18 strat z Mogi i 5/21 za trzy, dzisiaj powinno być lepiej.Lepiej też powinien zagrać David Jackson który w meczu z Mogi został zatrzymany na 9pkt.
Limeira to lepszy zespół z mocną pierwszą piątka i ławką, nie powinni mieć problemu ze zrobieniem tych 4pkt.
Limeira +8
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Anyang KGC 2.34 4/10 Pinnacle ⛔

Miałem zrobić przerwe z KBL ale spróbuje jeszcze pograć na Anyang.Widziałem słonie w swoich sześciu ostatnich meczach u siebie i nie wygląda to dobrze.Powell sie stara jak może, rzuca, przechwytuje, blokuje i trafia ważne rzuty.Udało się im z KCC, z Anynang będzie już trudniej.Nie pochwalam tego co Anyang odjebali w trzeciej warcie, to był dziwny mecz.W pierwszej połowie dominacja, w trzeciej kwarcie antybasket i całkowicie się pogubili.Drugi raz takiej lipy raczej nie odwalą, poza tą trzecią kwartą Anynang wyglądali bardzo dobrze.Widać u nich pewnosć w grze, wszyscy są zdrowi, po każdym udanym rzucie ławka się cieszy, widać że im zwyczajnie zależy.Anyang ma teraz trzech czarnych, Leo Wiliams, Aaron McGhee i Joseph Taylor.Ale oni w przeciwieństwie do innych ekip stanowią tylko dodatek, w Anynang nie ma takiegoś czegoś że podajesz piłke czarnemu i czarny ma rzucać.Tam zdecydowanie pracuje cała ekipa, dlatego wchodzę w ML :] Anynang jest w gazie, mimo tej głupie trzeciej kwarty w meczu z Goyang

Definitywnie olewam tą *****aną skośną ligę ???? bookie leaque
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Australia
NZ Breakers(-4) 2.00 4/10 Pinnacle ⛔
Taipany dzisiaj poległy i Breakers jutro mogą umocnić sie na pozycji lidera.Po wpadce jaką zaliczyli z Sydney z Wildcast już na luzie wrócili do tego w czym są najlepsi czyli do wygrywania.Breakers to obok Taipans najrówniej grająca ekipa, trzy razy sie już mierzyli w tym sezonie z Crocs i trzy razy wygrali zdecydowanie.Noe rozumiem dlaczego jest tak niskie hcp, przecież crocs już są poza po, nie ma szans by awansowali do czwórki mając 6 spotkań w plecy do będącej na czwartym miejscu adelaidy.Tam chyba zostały jeszcze 3 albo cztery kolejki, crocs są już poza playoff.Łatwy mecz dla breakers.
Nic absolutnie nic nie chce siąść, radze grać moje typy na odwrót bo notuje fatalną serie.
NZ ma 30% z gry
 
S 382

skokmen

Użytkownik
Brazylia NBB
Limeira(-4) 1.95 5/10 Pinnacle

Limeira została całkowicie przystopowana przez bądących w gazie Mogi.Braków w ekipe żadnych nie ma, wątpie by oni drugi mecz rzęd zagrali tak słabo.Sao Jose o turnieju grupowego ligi amerykańskiej rozgrywanego u siebie gra fatalnie.W ostatnich sześciu meczach pięć porażek, wymęczony win z Rio Claro dwa dni temu.Skład nie powala, stary wyga europejskich parkietów 34letni Jimmy Baxkter, 34letni Laws i brak kompletnie ławki.Limeira miała 18 strat z Mogi i 5/21 za trzy, dzisiaj powinno być lepiej.Lepiej też powinien zagrać David Jackson który w meczu z Mogi został zatrzymany na 9pkt.
Limeira to lepszy zespół z mocną pierwszą piątka i ławką, nie powinni mieć problemu ze zrobieniem tych 4pkt.
Limeira +8
Na Bet365 sa handi w stylu +55 na gospodarzy wiesz cos o tym ?? jakis blad ?
Wklejam na dowód ????
Szczegóły zakładu Data/Czas Stawka Zwrot
Sao Jose +55.5 @ 1.83
Singiel 06/02/2015 22:39:35
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Turcja
Gaziantep(+7) 1.83 5/10 Pinnacle
✅ 70:81
Nie mam pojęcia jakim cudem Gaziantep gra tak słabo, mając taki skład i trenera oni powinni być w ósemce jak nie w czwórce.Ten terminarz też mają nieciekawy, co nie spojrze to oni grają z kimś mocnym.Dzisiaj z besiktasem który też ostatnio ma serie wtop z lepszymi rywalami.Ktoś się w tym meczu przełamie i ja po cichu licze na Gaziantep bo ich sytuacja jest już naprawdę nieciekawa.Gaziantep jest już na miejscu spadkowym więc jeżeli mają jaja i zależy im by uniknąc blamażu to muszą w tym meczu powalczyć.Besiktas gra na dwa fronty, euricup i liga.Jakiś czas temu grali jeszcze dobrze, teraz być może odbija im się to czkawką.Ten mecz to jakieś 60/50 w strone gospodarzy dlatego handi tutaj jest najlepszym rozwiązaniem.Wierze w gaziantep
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Regatas 2.37 5/10 Pinnacle
⛔
2.37 na Regatas który powoli wraca na odpowiednie tory? Całkowicie nie zgadzam się z tym kursem, Regatas gra zdecydowanie lepiej niż to było jeszcze przed turniejem ligi amerykańskiej dwa tygodnie temu.Mecz z Obras to była szósta wygrana z rzędu, wrócił Somerville i Salles i teraz w pełnym składzie trzeba zacząć wygrywać wyjazdy.Gimnasia niczym szczególnym się nie wyróżnia, pierwsza piątka ze staruszkiem Clancy wygląda średnio.Ławki tam nie ma, pierwsza piątka gra średnio po 30min.Ich jedynym atutem jest własna hala gdzie są 12-2.Jednak ostatnio przegrali w końcu u siebie z Quilmes i od tego momentu zaczęła się seria porażek.Cały czas poza zespołem są bracia Giaraffa, Musotto i Maranesi.To nie będzie łatwy mecz dla Regatas ale mimo wszystko warto po takim kursie spróbować.Regatas to jest lepszy zespół, są 8-7 jeśli chodzi o wyjazdy i jest szansa na urwanie kolejnych punktów.
Jak zwykle... czwarta kwarta :/
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia NBB
Flamengo(-2) 1.95 5/10 Pinnacle
✅ 72:80
Flamengo po porażce z Bauru dwie wygrane z rzędu, +18 z Minas i +33 z Uberlandią.I nagle buki wpadają na wspaniały pomysł by dać -2 w kolejnym spotkaniu zapominajac z kim chłopaki grają.To już chyba trzeci raz kiedy gram przeciwko Franca, 2L kolejno z Sorocabaną( ???? ) i Paulistano.Franca ciągle bez swojego lidera Marcosa Maty bez którego gra totalnie leży.Nic nie musze więcej dodawać, Flamengo są dwa poziomy wyżej.Tylko patrzeć jak hcp skoczy do 4-6pkt
Edit: -3 juz
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Americas Leaque
Bauru(-9.5) 1.85 5/10 Bet365
✅ 68:92
Wczoraj Bauru łatwa przeprawa z portorykańczykami i wygrana 82:71.Dzisiaj kolejny łatwy rywal, nawet łatwiejszy od Arecibo.Nie ma kogo tam wyróżnić, same no name dla mnie.Oni nawet nie wystartowali z ligą jeszcze, to jest ich drugi mecz w sezonie na poważnie.Bauru to zdecydowanie najlepszy klub w Brazyli jak i chyba całej ameryki łacińskiej.Nie ma na nich mocnych w tym sezonie i z tego co się orientuje zależy im na tej lidze.Wczoraj przez trzecią kwartę nie mieliśmy blowoutu, dzisiaj powinno już być lepiej.Bauru +17
 
K 276

koguttt

Użytkownik
na dziś wypatrzyłem ciekawe spotkanie z ligi tureckiej, gdzie moim zdaniem padnie duża ilość punktów. Mianowicie chodzi o mecz Turku Telekom z rewelacją ligi, Darussafaką. Obie dryżyny rzucają ostatnio na prawde sporo (gospodarze-79,82,91,83,79 goście-91,84,83,95,77).Ostatnie spotkanie tych drużyn (25.10.14) bardzo overowe - 108-82. Turk musi się bić o &quot;8&quot;, Darussafaka w każdym spotkaniu pokazuje gre na wysokim poziomie od 1 do ostatniej minuty, chcąc pokazać potentatom , że mogą powalczyć o przynajmniej podium ligi.
Turk Telekom - Darussafaka over 160.5 ✅✅
kurs - 2.50
WilliamHill
godz. 16
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Americas Leaque
Arecibo(-5.5) 1.85 4/10 Unibet
⛔

Trotamundos konkretnie wyłapali wczoraj od Bauru i dzisiaj raczej nie zanosi się na to by było ich stać na urwanie punktów portorykańczykom.Dużo bardziej cenie sobie Arecibo jaki i lige portorykańską od venezueli.W tym starciu nie widzę szans dla Trotamundoś, Arecibo ma fajną paczke i powinni spokojnie zrobić te +10 przewagi.Knox, Ahearn, Jones, Diaz, Santana, Cortez tam jest kim grać i przewaga Arecibo nie podlega dyskusji.Mają o co grać bo jest to mecz o drugie miejsce w grupie.
Arecibo +12
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jozzy22 604,6K

jozzy22

Użytkownik
Turcja
Anadolu Efes (-13) - Tofas
Patrząc na tabele obie ekipy dzieli przepaść.Gospodarze zasadniczo nikomu nie przepuszczają i w każdym pojedynku pokazują rywalom kto tu jest górą. Nie inaczej powinno być w dzisiejszym spotkaniu. Wyższość gospodarzy nie podlega dyskusji. Tofas nie może sobie ostatnimi czasy poradzić z dobrze dysponowaną ekipą Efesu.
Handi na spokojnie powinno być pokryte!
Wynik: 89:76-zwrot
e:jednak mój zamysł był bliższy prawdy
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Ja bym w tak duze handi nie wchodził...zwłaszcza ze juz za kilka dni pojedynek Euroligowy z Fene. Moim skromnym zdaniem Efes nie przeskoczy tu 10 pkt
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Efes Stambul - Tofas Bursa(+12.5) 1.88 3/10 bet365 ⛔ -13

Biorac pod uwage, ze Efes zaraz ma kluczowy mecz euroligowy z Fenerbahce i jest to wazny mecz nie tylko dlatego, ze trwa bitwa o awans ale tez dlatego, ze sa to derby. Akurat forma Tofasa poszla nieco w gore, wygrali dwa mecze z rzedu 80-78 na wyjezdzie z Eskisehirem i ostatnio miazga 75-47 w domu z Torku Konyaspor. Nie jest to udany sezon dla gosci, troche rotacji w skladzie, wydaje mi sie, ze teraz wygladaja lepiej niz na poczatku sezonu. Mniej wiecej od meczu domowego z Istanbul Bsb mimo porazki i to serii calej 4L gra sie zaczela poprawiac. Wtopy byly niskie a teraz dwie wygrane. Sklad calkiem solidny. Liderem jest bardzo dobry Dashaun Wood (poprzedni sezon udany w Albie Berlin), Lance Harris, Chinemelu Elonu, Lamar Paterson, Miro Todic, Brian Qvale. Todic przyszedl z Sassiri, dziwie sie, ze go puscili bo tam byl wyrozniajacym sie graczem. Qvale wczesniej w Aliadze, Bayreuth i Mons, Harris rowniez bogata przeszlosc Venezia, Halychyna, Ural, Cremona, Ikaros. Elonu gral w Pau, Panioniosie czy Saragossie, to nie sa przypadkowi zawodnicy. Szostka naprawde mocna plus krajowi Arslan, Geyik. Nie sadze aby Efes zmasakrowal dzis gosci majac na uwadze co to ich czeka za chwile.
 
K 276

koguttt

Użytkownik
Podpisuje się pod tym co napisała Roxy, ja też pogram ten meczyk, jednak jak to ja, poceluję w overek punktowy. Fakt że w głowach gospodarzy na pewno siedzą już piątkowe derby z Fenerbahce, jednak kolejkę wcześniej przed bardzo ważnym meczem z Milano, potrafili rozbić w pył na wyjezdzie dobry Trabzon (71-97). Dziś także taki mały trening rzutowy może się przydać. O Tofas wszystko napisała Roxy, też powinni powalczyć, żeby trzymać kontakt będą musieli na pewno troche podganiać wynik. Dwa ostatnie H2H overowe (70-93, 78-84, 2W Efesu).
Efes - Tofas over 152.5 ✅✅
kurs - 2.11
pinnacle
godz. 18
&quot; Ligi pozostałe&quot; 6/8 płaska stakwka 1k ✅5.9
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Regatas(-1.5) 2.12 4/10 Bet365 ✅ 75:82
Boca jest cieniem ekipy z poprzedniego sezonu, grają z meczu na mecz coraz gorzej.U siebie grają w krate ale generalnie wygląda to słabo.Siedem wygranych, osiem porażek to bilans juniors u siebie.Oba zespoły dzieli sporo, juniors z tym składem jaki posiadają raczej nic nie ugrają w tym sezonie zaś regatas po wzmocnieniach myślą poważnie o playoff.Pisałem już sporo o nich, ostatni wyjazd o dziwo okazał sie trudniejszy niż przewidywałem.Cały mecz na styku i czwarta fatalna kwarta.Dzisiaj powinno być dużo lepiej, value po stronie gości.
Typ jest na Regatas co nie znaczy, że Regatas na 150% ten mecz wygrają.To zdanie skierowane dla niekumatych hien które już czepiły się mojej gry.Nie podoba się, nie graj/graj na odwrót.90% z was pieprzonych hien nie ma nawet 1% tej wiedzy co my, piszący w działach tematycznych analizy podparte wiedzą i obserwacją lig/danej dyscypliny.
Regatas +5
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 276

koguttt

Użytkownik
Od razu mówię że typ czysto for fun. Zachęciła mnie niska linia(135.5) i ostatnie mecze obu drużyn . W brazylijskiej lidze kobiet grają sąsiadujące ze sobą drużyny Santo Andre i Barretos, awans w tabeli w przypadku zwycięstwa jednych czy drugich realny, gospodynie ostatnio złapały 95 pkt od mocnego Unimed,3 mecze temu z najgorszą drużyną ligi 72pkt (72-92 ZW), coś w obronie musiało nie zgrzytać,drużyna gości ostatnio po dogrywce 80-78 (P) , wcześniej wysoki wynik z Unimed (73-82 P).
Santo Andre(K) - Barretos(K) over 135.5⛔⛔ 134...
kurs - 1.75
bet365
godz. 23
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom