>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ligi Pozostałe 2014/2015

Status
Zamknięty.
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Goyang Orions(+5) 1.93 5/10 Marathonbet ⛔
Knights wygrali ale po wielkich męczarniach, w sobote mecz z Orions i tam już mogę nie mieć tyle szczęścia.Orions po bardzo dobrej pierwszej połowie przegrali z Promy jednak nie wyglądali źle.Knights wyglądali dzisiaj katastrofalnie, już od jakiegoś czasu ich obserwuje i nie wygląda to dobrze.Haynes dramat, Sims biega jak taki koń po tym parkiecie i nic nie wnosi, nie trafia prostych layupów, nie trafia sam na sam z koszem.Seul nie broni, są wolni, tracą w każdym elemencie.Tutaj nie ma co pisać więcej bo bym ich jechał i jechał.Jeśli Thunder, ostatnia ekipa w lidze dyktuje im swoje warunki to coś się w tym zespole posypało.Ta liga jest jedną z natrudniejszych do typowania to fakt, jednak tendencja spadkowa u Knights jest już od jakiegoś czasu a Orions to w tym momencie bardzo trudny rywal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Australia NBL
Melbourne United(-3) 1.95 6/10 Pinnacle
⛔

W NBL ostatnio dzieją się ciekawe rzeczy ale to nie zmienia faktu, że Wollongong sa i będa najgorszą ekipą tego sezonu.Hawks biją rekord porażek z rzędu, już mają siedem a jutro przyjżdżają do nich głodni United dla których wygranie tego meczu to konieczność.
W zeszłym tygodniu United zagrali fatalnie z Townsville, 39ers zmiażdżyli Sydney i tym oto sposobem Melbourne stracili miejsce w czwórce.Na tym etapie już nie mam jaj i Melbourne nie może pozwolić sobie jutro na porażke.Przed nimi jeszcze pięć spotkań, dwa mecze grają z Hawks, jutro i za tydzień kolejny.Nie musze mówić kto jest tutaj faworytem, spieprzyli sobie sytuacje porażką z crocks ale nie jest tak źle.Te dwa mecze z Hawks muszą koniecznie wygrać.Dziwi mnie tak niskie hcp chociaż ostatnio cuda sie dzieją w tej lidzie i w sumie to Hawks też chcieliby przerwać tą beznadziejną serie.Jednak Melbourne to klasowa ekipa, oni wejdą do PO kosztem 39ers, tak ja to widze.
Sydney już mają pozamiatane, Childress kontuzja i out na kilka miesięcy.

Brawo ????
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
(19:15) Randers – Bakken Bears
Siedem spotkań, i siedem porażek to wynik ostatnich meczów Randers, ostatni mecz wygrali ponad miesiąc temu. Było to dokładnie 12 grudnia poprzedniego roku, i nie zapowiada się aby dzisiaj mieli przełamać tę pasę. Dlaczego Randers gra tak fatalnie? Drużyna gospodarzy popadła w poważne problemy finansowe. Trener stracił swoich najlepszych zawodników ze względu na brak płynności finansowej, zaś sam klub dostał zakaz transferowy. Jednym słowem nie jest kolorowo (podobnie jak na Łazarskim rejonie) ale jakoś trzeba doczłapać do końca sezonu. Na chwile obecną klub opuścili: Miskovic (13.5 pkt, 7.5 zb), Adrian Casas (3.4 pkt, 1.1 zb), Charles Burgess (19.6 pkt, 4.5 zb, 3.6 as), Chnan Colman (12.1 pkt, 5.3 zb), Joe Benjamin (11.1 pkt, 6.8 zb), Dragan Petronic (7.9 pkt, 5.9 zb), Thorpe (18.2 pkt, 7.6 zb). Jak doskonale widzimy odeszło aż siedmiu zawodników, jak na drużynę koszykarska to bardzo dużo. Kadrę tworzy „aż” ośmiu zawodników w tym dwóch emerytów którzy mają 40 i 36 lat. No, no, no robi wrażenie ten zespół, na was też? Jakby tego było mało, kilka dni temu drużynę opuścił trener. A na problmy zdrowotne narzeka Colas Bonell (14 pkt, 8.6 zb) i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Zespół Bakken stoi po drugiej stronie barykady, pierwsze miejsce w tabeli, 14 zwycięstw, 2 porażki, i dla porównania w ostatnich siedmiu ligowych pojedynkach przegrali tylko raz. Dzisiaj szykuje się ogromne lanie drużyny Randers. I każdy wynik od ponad 20 punktowej wygranej będzie niespodzianką. Warto również zainteresować się druga kwarta, ale tutaj odsyłamy was już do statystyk, liczb i sami sprawdzcie jak gra w drugich kwartach drużyna Randers. hi5!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 8

remigiush

Użytkownik
30.01.15
Mobis (-8.5)-Anyang --- 1
STS
dawny lider naszej ulubionej ligi oprócz chin gra z przeciętną drużyna nie walczącą o nic druzyna
Anyangw ostatniej kolejce dokonała rzeczy wspaniałej ulegając najsłabszej w tej chwili nie liczac tabeli druzynie KCC z tego co sie doczytałem reakcja zarzadu jest taka ze na mecz z Mobis maja wyjsc zawodnicy młodzi na ktorych w wiekszosci ma byc oparta gra w nastepnym sezonie
Mobis nadal walczy o pozycje lidera i przewaznie bo niemiłych niespodziankach czyli porazkach w nastepnym meczu udowadnia wyższosc jedynie ryzyko to takie ze przy wysokim prowadzeniu wejda rezerwy i....
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik

Brazylia NBB
Bauru(-5.5) 1.80 5/10 Pinnacle
✅ 92:84
Bezjajowe chłopaki z Melbourne poskładali mnie psychicznie ale trzeba grać dalej ???? Dzisiaj w NBB szlagier, dwie ekipy aspirujące do mistrzostwa.Bauru bije rekord ligi nie przegrywając od czternastu spotkań, Bauru ma zespół w którym każdy element jest na odpowiednim miejscu.Zdecydowanie najmocniejszy rooster w tej lidze.Ten zespół to mój murowany faworyt do wygrania ligi w tym sezonie i nawet Flamengo z emerytami w składzie nie stanie im na drodze.
W zeszłym sezonie Flamengo zdominowało lige, w tym już nie jest tak kolorow.Nadal mają bardzo mocną pierwszą piątke ale poza tym niczym szczególnym sie nie wyróżniają.Odszedł Washam, Magalhaes a sprowadzono Meyinsse który zawodzi na maksa.Flamengo jest tak wysoko ponieważ doświadczona piątka z Hermannem, Machado, Rodriguezem czy świetnym Laprovittolą ciągną ten zespół.Zdarzyło im sie już kika wpadek w tym sezonie, a ostatnio przegrali nawet z Pioneros.Bauru jest w gazie, 14tego stycznia ograli flamengo na wyjeźdźie i u siebie mobilizacja na kolejny win będzie ogromna.W zeszłym sezonie Flamengo wygrało 5/6 spotkań z Bauru ale wtedy to były zupełnie inne ekipy.
To jest kolejny mecz dla gospodarzy w któym będą chcieli udowodnić, że w tym roku są głównym kandydatem na wygranie tej ligi.Rywal idealny, o odpuszczaniu nie ma tutaj mowy, Bauru zagra na 100% i od pierwszej minuty wyjdą na pełnej piździe.

Macae Basquete(+8) 1.93 4/10 Pinnacle zwrot 74:66
Tutaj krótko, Franca cały czas bez Maty który na dniach ma przejść operacje.Mata to czołowy zawodnik w rotacji i jego brak jest mocno odczuwalny.Franca niczym szczególnym się nie wyróżnia, pisałem już jakiś czas temu, oni mają solidną piątke bez gwiazd i są dosyć wysoko.Macae ostatnio dosyć dobrze wygląda, wygrali nawet z Paulistiano.To jest mecz 50/50 jednak ze względu na brak Maty więcej szans daję Macae.Na początku listopada minimalnie lepsza była Franca więc Macae jeśli chce grać w playoff powinna się teraz sprężyć i wygrywać to co można wygrać a dzisiejszy rywal zdecydowanie w zasięgu.
Ze stawkami bym nie szalał bo nie jestem pewien czy zagra Jamal Smith któy ostatnio opuścił mecz z Bauru.
Edit: zmiana hcp
Edit: Jamal Smith zagra dzisiaj ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Turcja TBL
Istanbuł BSB(-5) 1.81 5/10 Pinnacle
✅ 84:75
Jak to szybko sytuacja się potrafi zmienić ???? Po słabiutkim początku sezonu BSB zakontraktowali kilku graczy i wygrali pięć z ostatnich sześciu spotkań.I to nie z byle kim, wyjazd z Tofas, dom z Karsiyaką, wyjazd z Galatą, wyjazd z Ankarą.Teraz po przyjściu Markoty, Vujacica i Jenkinsa pierwsza piątka jest jedną z mocniejszych w tej lidze.Ciężko będzie o playoff ale właśnie te transfery były po to robione by jeszcze ratować sezon i ja ich nie skreślam.Trzeba wygrywać co sie da, jutro mecz Usakiem jedną z najbardziej nieobliczalnych ekip w tej lidze.Stracili Holmana który był kluczową postacią w zeszłym sezonie.Teraz jeszcze niedawno do galaty odszedł Justin Carter i w tym momencie Usak wygląda marnie.Co zrobili w meczu z Le Mans każdy widział, nie będe tego komentował.W meczu z BSB w 3Q powinni założyć kartony na łby i tak grać przez całą kwarte, wstyd i dramat.
BSB mocno zmobilizowany, jak nie szło tak teraz idzie im zajebiście i Usak to najlepszy rywal do odniesienia kolejnego jakże ważnego zwycięstwa.
Istanbuł BSB +14
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
LG Sakers(-4) 1.93 6/10 Pinnacle ✅ 66:79
Skusiłem sie na tą linie, co to jest 4pkt.Jutro wraca Massie i LG zagrają pełnym składem a zdrowi Sakers to walec jak pokazują ostatnie mecze.O dziwo bez Massie ograli Mobis czym zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie.Słonie nie mają nikogo kto może zatrzymać duet Jong-Kyu Kim - Davon Jefferson.Ta para ostatnio miażdży a sam Jefferson przechodzi samego siebie.Ostatnie jego cztery mecze:
vs Goyang eval 27
vs Thunders eval 26
vs Anyang eval 47
vs Mobis eval 38
Jak widać Davon życiówke gra w tym sezonie i ze słoniami powinien zbliżyć sie ponownie do double double.Słonie strasznie nierówni, LG są tutaj zdecydowanym faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
K 276

koguttt

Użytkownik
Bauru - Flamengo over 170.5 ✅✅ 92-84
kurs - 2.12
bet365
godz. 22 30
Witam, dziś ponownie próbuje pograć typ na over w meczu Bauru, ostatnio była wtopa, ale przeciwnicy - Macae nie wykazali sie oczekiwaną przeze mnie skutecznością, dziś rywal znacznie silniejszy . Bauru ostatnio notorycznie 85+ pkt. i myślę że dziś może być podobnie, nie odpuszczają i całe spotkania grają bez większych postojów zdobywając 20pkt i więcej w kwarcie. Po drugiej stronie Flamengo, 3 drużyna w tabeli , która miała świetny poprzedni sezon. Jednak jak wspomniał Jaimeq dysponują mocną pierwszą piątką i znacznie gorszą ławką, przy grze zmienników Bauru będzie punktować aż miło. Flamengo też ostatnio sporo rzuca, nie wliczając meczu z Pineros (81), 4 ostatnie spotkania to wysokie wyniki (110,97,98,97). Typ na handi -5.5✅ w strone Bauru też ciekawy. Pozdro i z fartem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
La Union(-1.5) 1.81 4/10 Pinnacle ⛔ 84:90

Kolejny ciężki mecz dzisiaj przed La Union o któych pisałem tutaj.Obras mają fajną pierwszą piątke z Clemente, Delia, Safar, Aguiar i Fitipaldo na jedynce ale nie są aż tak mocni jak pokazują wyniki.La Union teraz musi zacząć wygrywać, przyszedł Lowhom, jest Frazier, West, Javeir Martinez tam jest kim grać.Ostatnio zmiażdżyli Sioniste ale to rywal dwie półki niżej od Obras.Gdyby Obras grali u siebie to zdecydowanie w strone Obras ale dzisiaj wyjazd i to nie będzie łatwy mecz dla nich.Jak już pisałem wcześniej La Union teraz nie ma łaskwaego kalendarza i trzeba się spiąć i ciułać te punkty u siebie.Za dwa tygodnie mają wyjazd z Obras, historia nie jest dla nich łaskawa ale Obras w tym sezonie nie jest tak mocny jak jeszcze kilka lat temu.

+6 przed czwartą kwartą, 13:25 czwarta kwarta - bez komentarza.Cały mecz prowadzić i upierdolić...
 
K 276

koguttt

Użytkownik
Podpisuje się obiema rękoma pod typem Jaimeqa na Istambuł BSB, ostatnio grają bardzo dobrze, pokonali dużo solidniejsze marki niż Usak, porażka tylko z Darussafaka. Złapali świetny rytm i muszą wygrywać takie mecze jak dziś , żeby jak najszybciej znalesc się w pierwszej &quot;8&quot;. A Usak? W 3 KW 29-0 z Le Mans, co to wogule było ???? Fakt że ekipa francuska gra ostatnio dobrze (wygrane z Cholet i Nanterre), ale wynik do 0 do kpina, myślę że jakbyśmy sklepali na szybko jakiś skład z forum, to byśmy do zera nie dostali ???? Na ostatnie 5 spotkań jedynie wymęczona wygrana z Gussing...
Istambul BSB (-11.5) - Usak 1 ⛔⛔ 84-75 połasiłem sie na zbyt wysokie handi
kurs - 3
WilliamHill
godz. 15
Kolejnym spotkaniem, które gram z ligi tureckiej jest mecz robiącej na mnie wrażenie Darussafaki z Kolejliler . Tu będę polował na overek punktowy, już wyjaśniam dlaczego. Ekipa gospodarzy do zdecydowanie największe zaskoczenie na + w tej lidze. Ostatnio rozgrywają bardzo dobre spotkania( zwycięstwa z będącym w gazie Besiktasem i Istambulem, wygrana na wyjezdzie z Fenerbahce, wcześniej minimalne porażki z Galatą i Efes). Ostatni mecz grali 25 stycznia, a wcześniej 10 stycznia, są więc na pewno wypoczęci i głodni gry. Stąd mój pomysł na pogranie overu w tym meczu. Skoro potrafili ostatnio rzucić na wyjazdach mocnemu Besiktasowi 84 pkt i 95 (!!!) Fenerbahce, to wydaje mi się że dziś mogą spokojnie ogarnąć 90+pkt z ligowym średniakiem, drużyną Kolejliler. Goście w ostatnim czasie pokazali że potrafią rozegrać szalone mecze (np. wygrana 113-112 po dogrywce z Gaziantep, porażka 96-89 z Pinarem). Nie ukrywam, że licząc na dużo pkt w tym meczu liczę głównie na skuteczność ekipy gospodarzy, którzy w każdym meczu starają sie udowodnić potentatom ligi że nie są na 2 miejscu przez przypadek. Goście myśle że też powinni ogarnąć około 65-70 pkt, Darussafaka jak już wspomniałem, podejrzewam że zdobędą co najmniej 90 pkt.
Darussafaka - Kolejliler over 160.5 ✅✅ 91-93
kurs - 2.50
WilliamHill
godz. 16
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dongbu Promy(-5) 1.97 5/10 Pinnacle ⛔ 71:66

Co się kuźwa dzieje w tej lidze ostatnio, Knights ostatnio ledwo co chodzili parkiecie a dzisiaj ogrywają Goyang w meczu wyjazdowym.Anyang też na wesoło, kilka dni temu uwalili z KCC a wczoraj ograli Mobis.Świetny mecz miał Leo Wiliams który zaliczył konkretne double double 28pkt 18zb a Anyang wygrali zbiórki 41-28.Anyang od początku kontrolował mecz i wygrał.Czy stać ich na serie? moim zdaniem nie, Promy są w gazie, wygrana z KCC była ich trzynastą wygraną na wyjeźdźie.Anyang ma Leo Wiliamsa zaś Dongbu ma Simona i Joo Sung Kima i tutaj goście mają zdecydowaną przewage.Dongbu musi zagrać naprawdę fatalny mecz by Anynang był w grze.Cztery razy już grali ze sobą w tym sezonie i trzy razy wygrali chłopaki z Promy.Trzy razy wygrali też zbiórki i walka na tablicach będzie kluczem w tym meczu.
Anyang w ostatnich czasie pokonał już Knights, Mobis i Thunders i to wszystko w meczach wyjazdowych.Potrafili też uwalić u siebie z KCC więc widać, że to nie jest pewna ekipa na serie.Promy mają lepszą pare czarnych plus cenne wsparcie swoich skośnych o których jakiś czas temu pisałem.
Od stanu +7 w IVQ grał już tylko Anyang.
 
K 276

koguttt

Użytkownik
Typ bardziej for fun. Wypatrzyłem ciekawe spotkanie z Ligi Amerykańskiej, meksykańska drużyna Halcones gra z drużyną Marinos. Celował bym tu w jakiś overek punktowy, licząc że drużyna gospodarzy może dziś troche pkt zdobyć, ostatnio wysokie wyniki (89,79,102,85), sporo ostatnio grają i trzymają dobry poziom, o gościach niewiele mogę zmalesc, jedynie mecz dzisiaj z rana z Regatas (63-57 P ). Myśle że goście będą musieli dostosować sie do overowego stylu gospodarzy, którzy w moim odczuciu są dziś faworytami.
Halcones Rojos - Marinos over 164.5 ✅✅ 91-76

kurs - 2.12
bet365
godz. 23 30
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Weber Bahia Estudiantes(-3) 1.93 5/10 Pinnacle
⛔
Bahia w formie i w końcu zaczeli grać na miare swoich możliwości.W ośmiu ostatnich meczach sześć razy wygrywali, dwa razy przegrali ale były to minimalne porażki z dużo mocniejszym rywalem, kolejno z Obras i Lanut po dogrywce.To są dwa porównywalne zespoły, Bahia na początku sezonu miała swoje problemy z kontuzjami, teraz wszyscy zdrowi i gra wygląda zupelnie inaczej.Dwa mecze już między sobą grali w tym sezonie, bahia dwie porażki w tym jedna u siebie po dogrywce.Bahia jest w gazie, przegrali dwa ostatnie mecze po walce z wyżej notowanym rywalem.Teraz powrót na własne smieci i rewanż.
sorry, że tak krótko ale kompletnie nie mam dzisiaj czasu
Druga moja wtopa z rzedu na argentynie, cholernie ciężka i nieprzewidywalna liga.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Aris - PAOK
Over 146.5 @ 2.50 by William

Niby szaleństwo. Underowa liga. Dobrze broniący Aris. Słabo rzucający na wyjazdach PAOK. No ale to derby.

W XXI wieku w derbach Salonik rozgrywanych w hali Arisu padało na takiej linii 12 overów, przy zaledwie 3 underach.

Sam Aris u siebie średnio 77.3 per game rzucane / 68.4 per game tracone. Na takiej linii są 3-4 w tym roku u siebie.

PAOK średnio na wyjazdach, biorąc pod uwagę tylko mecze ligowe rzuca 69.6 per game, tracąc przy tym 71.8 per game. Podobnie jak Aris u siebie, są 3-4 o/u na takiej linii na wyjazdach.

No ale tak jak pisałem na początku - statystycznie i na zdrowy rozsądek tutaj powinien być under, ale derby mają swoje prawa.

Szczerze mówiąć nie mam pojęcia czy spotkanie się odbędzie przy pustej hali czy z kibicami. Ostatnie kilka meczów derbowych w Salonikach, z tego co pamiętam, było przy pustej hali. No ale jeśli będą kibicie, to...

 
Otrzymane punkty reputacji: +11
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka Turcja TBL
1.02.2015 18:00
Trabzonspor - Efes Stambuł (-3,5 pkt)
typ: 2 ✅
1,65
Pinnacle
Analiza
Dziś hit w koszykarskiej TBL w Turcji, Trabzonspor zagra z Efesem Stambuł. Gospodarze dzisiejszego spotkania notuja w ostatnim czasie wspaniala serie, wygrali 5 spotkan z rzedu, w tym 3 w Europie. Druzyny jakie pokonali nie powalaja jednak na kolana, w kazdym z nich byli faworytem. Trabzonspor to aktualnie 9 ekipa ligi, z bilansem 8-8, handicap wlasnego parkietu praktycznie nie istnieje w ich przypadku, legitymuja sie bilansem 4-3. Efes to aktualny wicelider rozgrywek, w przypadku zwyciestwa zostana liderem ligi. To ekipa niezwykle utytulowana w Turcji, w tym roku rowniez celuja w mistrzostwo kraju. Wydaje sie rowniez ze po tygodniach slabszej dyspozycji, gorszy okres maja juz za soba, pokonali w tygodniu dosc pewnie Olympiakos. Na papierze Efes to silniejsza ekipa i jesli tylko nie zlekcewaza rywali, powinni spokojnie wygrać dzisiejsze spotkanie.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
LG Sakers(-1.5) 2.60 4/10 Bet365 ✅ 71:95
Sakers nie spuszczają z tonu, wczoraj w dosyć łatwy sposób uporali się z Orions i jutro mecz na szczycie który dla mnie osobiście pokaże na ile stać Sakers w tym sezonie.
Jakiś czas temu ograli jednego ze głównych faworytów do wygrania ligi.Mecz z Phoebus był wyrównany i dopiero w czwartej kwarcie LG po runie odskoczyli.Sakers mają coś do udowodnienia Knights, w tym sezonie już cztery razy grali ze sobą i cztery razy lepsi byli Knights.Tyle, że to było jest zanim zaczęła się seria Sakers, zdrowych Sakers.W genialnej formie jest Jefferson który w meczu przeciwko Elephants zaliczył już któreś z kolei double double.Przy tak nie równo grających Knights ten mecz się albo odpuszcza albo szuka value w strone LG.Ja wybieram to drugie bo zdowi Sakers to ekipa na którą warto grać.0-4 z Knights już w tym sezonie, czy będzie 0-5? nie sądze, Sakers w tym momencie wyglądają zdecydowanie lepiej, Sakers są zdrowi i nie mają tych beznadziejnych przestojów w grze.Knights nie mają nikogo kto byłby w stanie zatrzymać Jeffersona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia
Flamengo(-4.5) 1.95 4/01 Pinnacle
✅77:59
Krótko, po hicie z Bauru Flamengo wraca na własne śmieci i będą chcieli się zrewanżować za dziwny mecz z listopada który przegrali minimalnie 78:76.Minas jest wysoko to fakt ale oni ten wynik nabili sobie na początku sezonu mając dosyć łaskawy kalendarz.I już od jakiegoś czasu widać, że powoli siadają.Pierwsza piątka nie najgorsza ale ławki tam praktycznie nie ma.Flamengo mocno przykłada sie do meczów na własnym parkiecie, mają bilans 6-1 i praktycznie w każdym meczu wygrywają zdecydowanie.To jest bardzo doświadczony zespół o czym już pisałem, taka mieszanka młodości z doświadczeniem.Nie widze minas w tym starciu, Flamengo już od samego początku będzie starało narzucić swój styl i podejrzewam, że do przerwy już powinno być po meczu.Różnica klasy dzieli te dwie ekipy, Flamengo +12
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
MBA Moskwa 4.00 3/10 Bet365 ⛔
Jakiś czas temu grałem chłopaków z MBA w meczu z ałmatami, wygrali.Wtedy chyba był podobny kurs ale ja grałem hcp.Dzisiaj kolejny raz jestem zdzwiony tak wysokim kursem.Rayazan był mocny ale rok temu, w tym sezonie to zupełnie inny zespół i nie mają już takiego potencjału.Odeszli Kurtsevich, KC Robbins, Zakharov, Iurchik.Nikt kto wzmocniłby zespół nie przyszedł i na tle ekipy z tamtego sezonu wyglądają mizernie.
O MBA już pisałem, młody zespół który stara sie traktować poważnie każdy mecz u siebie.I prosze co się ostatnio dzieje, wygrana z ałmatami, porażka pod dogrywce z Khimkami MB(nie mylić z Khimki Moskwa) i wygrana kilka dni temu na Dynamem Moskwa co jest mega niespodzianke kolejki.Ten zespół ma potencjał, chłopaki mają jaja i nie kładą się na widok silniejszego rywala.Ten kurs jest przesadzony zdecydowanie, Ryazan to nie jest ekipa na wyjazdy, czuje dzisiaj kolejną niespodzianke ze strony MBA.
Ławka nieogary, po pierwszej remis, po drugiej już w plecy.Pierwsza piątka w trzeciej zrobiła przewage, w czwartej wlazły nieogary i w pizde znowu.Szkoda, ale wk*** sie solidnie.
Kolejna IVQ uwalona i typ również, odechciewa sie cokolwiek pisać w tym dziale
I jeszcze jebane osły wolnych nie trafiają w kluczowym momencie.
75:76 !!!!!! I gdyby kutafony trafiły wolne w ostatniej minucie to wygraliby.Bez komentarza
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Incheon Elephants(-5) 1.84 6/10 Pinnacle ⛔ 79:77
Mocny typ na jutro KBL, słonie w ostatnich sześciu meczach cztery porażki ale grali z Promy, Goyang, Phoebus i Sakers.Tylko z Phoebus i Sakers wyłapali konkretnie po dupie, reszta na styku.To jest ważny mecz dal nich jutro, zrównali się punktami z Sonic i w tym momencie wypadli nawet poza ósemkę.A rywal marny, KCC ograli Anyang i potem dwie porażki kolejno z Phoebus i Promy.Tyler Wilkerson wciąż gra dla KCC bo liga portorykańska jeszcze nie ruszyła ale prawdopodobnie konkretnego urazu nabawił sie koń Seung-Jing Ha.Ha w każdym meczu swoim wzrostem daje sporo KCC, jak jutro go zabraknie to blowout bardzo prawdopodobny.Incheon to lepsza ekipa z lepszym zestawem czarnych, rywal idealny na przełamanie u siebie.Jutro słonie przełamują sie i zdecydowanie wygrywają.Incheon +13
Gonili gonili i dogonili ale handi nie zrobili ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia NBB
Mogi Das Cruzes(-1.5) 1.93 4/10 Marathonbet
✅ 98:82

Któryś z kolei raz gram na Mogi i to nie powinno nikogo dziwić, chłopaki grają podręcznikowo ostatnio.W genialnej dyspozycji jest praktycznie cały zespół ale największą różnice robie Stallwort który jest gwiazdą tej ligi.Mogi i Bauru to obecnie dwa najbardziej gorące zespoły w lidze na któe warto stawiać pieniądze.
Limeira z tym składem jaki posiada ma fantastyczny bilans 17-2, mają kilku świtnych graczy jak Jackson, Dos Santos czy Ramon jednak w końcowym rozrachunku nie przekonuja mnie na tyle bym miał zaliczać ich do faworytów ligi.Są lepsi i do nich należy m.in Mogi, Bauru czy Flamengo.Limeira ostatnio porażka z Palmeiras wyjazd i męczarnie u siebie z Sorocabaną.Dzisiaj faworytem zdecydowanym dla mnie jest Mogi, chłopaki wracają z długiej serii wyjazdowej i czas wygrać u siebie.Zanim zaczeli grać dobrze zaliczyli 3 wtopy u siebie m.in z Francą.Ten mecz to dla nich test i doskonała okazja na przełamanie sie na własnym parkiecie.Są w gazie i takie hcp to lekka pomyłka, Limeira nie będzie wiecznie wszystkiego wygrywać i regres już pomału jest widoczny.Do 3.5 handi powinno wzrosnąć do wieczora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom