>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ligi Pozostałe 2014/2015

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Aris - Rethymno
Over 144 @ 1.77 by Marathon
Aris u siebie średnio 78.8 per game (69 Patron, 83 Kifisia, 65 Rhodes, 86 AEK, 91 Trikala). Tracą średnio 71.2 per game.
Fajnie zbudowana ekipa. Wrażenie robi głównie młody Vezenkhov, który powinien zrobić ładną karierę w Eurobaskecie. Jako team rzucają ok. 37% za trzy, w tym dwóch powyżej 40% (Vazenkhov i Pasalic). Dużo fajnych akcji pick&amp;pop między Thomasem a Vazenhovem oraz Naymickiem. Ogólnie, tak jak oglądałem ich pare spotkań w tym roku, widać jakiś system w tej grze. Niewiele jest przypadku.
Rethymno rzuca na wyjazdach średnio 74.2 (nie liczę dogrywek). W każdym meczu wyjazdowych przekraczali granice 70 pkt rzuconych, w tym nawet z Panathinaikosem.
Siłę zespołu stanowią oczywiście Amerykanie + Faye. Dużo grają pod kosz. Na obwodzie bez rewelacji.
Tracą na wyjazdach średnio, bez dogrywek, ok. 73 per game. I tu również ciekawa sprawa - tylko raz rywale nie rzucili im 70 pkt (Kifisia).
Linia 144+ w meczach wyjazdowych AGOR: 5-0-1
Linia 144+ w meczach u siebie Arisu: 3-0-2
Mi wychodzi over. Obie ekipy powinny dojechać do 70+
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Ponownie gram Goyang który może nie zachwycił w meczu z Sonic ale za to drugą połowe mieli świetną.Jutro grają z ogórkami, KCC sprawiło ostatnio niespodzianke ogrywając słonie i raczej nie powtórzą tego jutro.Egis są cholernie słabi, w dodatku mają ciągle problemy z kontuzjami.Goyang powinien ich jutro zniszczyć już do przerwy.Takie niskie handi powinno zostać pokryte bez problemu.Wzrośnie pewnie spokojnie do 10pkt.Goyang to zespół dwie klasy lepszy i teraz po wygranej nad sonic powinni zaliczyć serie kolejnych zwycięstw.W tym sezonie spotkali się już cztery razy, w tchech spotkaniach linia została na luzie pokryta.Teraz kiedy po przyjściu Leo Lyonsa są jeszcze mocniejsi ich celem jest jak najwyższe miejsce przed PO dlatego z takimi górkami jak KCC u siebie powinni wygrywać bez najmniejszego problemu.
Są trzy mecze, gram tylko to.Thunders pewnie znowu dostaną -20 ale ja mam jakieś dziwne przeczucie że po ostatnim laniu jakie dostali(46:100) ze słoniami jutro ogarną sie i będa chcieli zmazać ta plame.Chociaż w sumie to oni są teraz jak Knicks w NBA.
Sonic gra z LG, gsopodarze mocni ale LG to bardzo utalentowany zespół i teraz też mają fajną serie i PO dla nich to podstawa a jeszcze pewnej ósemki to oni nie mają.No bet, powodzenia.
Goyang Orions(-7.5) 1.90 5/10 Bet365 ✅
Na luzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Chłopaki z Adelaide w końcu grają tak jak od nich sie oczekuje.To piąte miejsce mało mówi o ich możliwościach.39ers mają jedną z lepszych paczek w lidze, ostatnio po kapitalnym meczu wygrali z Wildcast i są już bardzo blisko playoff.Teraz ogromna szansa by przeskoczyć w tabeli Melbourne które jutro gra trudny mecz z NZ.
Adelaide gra jutro ze słabymi Hawks i to będzie pierwsze z dwóch spotkań w przeciągu tygodnia.Pięć dni później grają ponownie.Mobilizacja jest duża, szczególnie po takim meczu jak ostatnio kiedy Motum robi 31pkt i po zajebistym finishu przychodzi wygrana nad mocnymi wildcast.
Hawks są fatalni jeśli chodzi o wyjazdy, ostatni bilans w lidze i zerowy dorobek wygranych w meczach wyjazdowych.Teraz dwumecz 39ers i nie widze ich kompletnie w tym starciu, 39ers są rozpędzeni, brakuje im niewiele by wskoczyć na czwarte miejsce i zrobią wszystko by jutrzejszy mecz wygrać.Bet365 ma w tym momencie handi na poziomie 7pkt i dla mnie to jest prezencik.
Adelaide +15
Adelaide 36ers(-7) 1.90 5/10 ⛔
Szkoda tej czwartej kwarty, po trzeciej mieli +11 i wystarczyło dograć do końca.Hawks doszli i skończyło się tylko +5.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Knights grają jak nakręceni, zwycięstwo nad Promy było ich dziewiątym w ostatnich dziesięciu spotkaniach.W zupełnie odmiennej sytuacji jest Anyang.Seria kolejnych porażek i fatalna gra sprawiły, że wypadli już całkowicie z gry o playoff.Jakiś czas temu wyglądali o wiele lepiej, teraz coś sie spieprzyło i zaliczają serie porażek.Nie sądzę by byli jutro w stanie nawiązać walke z bedącymi w gazie Knights.Następny mecz grają już z Thunder i tam będzie okazja by sie przełamać.Handi na poziomie 9pkt są w stanie pokryć bez problemu, Knights to nie ekipa która lekceważy rywala.Są w gazie i ta linia jest niska, prawdopodobnie wzrośnie do ok 12pkt.Na początku stycznia grali już ze sobą i Knights wygrali dosyć łatwo 87:74.W sumie grali już ze sobą w tym sezonie cztery razy wygrawając trzykrotnie.Dwa razy linia została pokryta.
Reasumując Anyang nie ma żadnych szans z rospędzonymi Knights dla których priorytetem jest pierwsze miejsce w tabeli a Moibis cały czas depcze im po piętach.
+13 Knights
Seul Knigts(-9) 1.99 5/10 Pinnacle ⛔
Info z ostatniej chwili, w Knights ma nie zagrać Sang-Oh Park który jest ważny w rotacji.Handi poleciało w dół, więc radze nie szaleć ze stawkami.Ja z -9 czuje sie niepewnie ????
Eh, Knights myślami chyba przez meczu z Phoebus bo wyglądali dzisiaj słabiutko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Bardzo dobry kurs bukmacherzy zapodali na Spartak.To jest jedna z bardziej utalentowanych ekip w super lidze.U siebie mają świetny bilans 8-1 i motywacji dzisiaj im napewno nie zabraknie.Bardzo im zależy na rewanżu za pierwszy mecz który przegrali pod koniec pażdziernika.
Parma mocno weszła w sezon i wątpie by takie tempo utrzymali.Teraz grają długą i ciężką serie wyjazdową na wschodzie.Kolejno Spartak, Irkutsk, Khimky, Ałmaty i to właśnie Spartka jest ich najtrudniejszym rywalem.
Własny parkiet to główny atut gospodarzy, oni nie powinni być na ósmym miejscu.Stać ich spokojnie na pierwszą czwórke ale to typowo ekipa własnego parkietu, na wyjazdach sobie nie radzą.Grałem ostatnio przeciwko Parmie, mało brakowało a Dynamo przerwałoby ich passe.
Parma nie wygrała na parkiecie Spartaka od pięciu lat i dzisiaj zdecydowanie uważam, że to sie nie zmieni.To są porównywalne ekipy, Spartak przedłuży dziś swoją świetną serie na własnym parkiecie.
Spartak Primorje 2.20 5/10 Bet365 ✅
Rozklepali ich na luzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna ciężka do grania, tam poziom jest cholernie wyrównany.Regatas wpadł w jakiś dziwny kryzys, początek sezonu szli jak burza teraz same porażki.Ale ten kurs i handi wyglądają dziwnie, niby są w kryzysie, niby zostali kilka dni temu ograni prze Quilmes u siebie i tylko -3 na Quilmes? Regatas kadrowo wyglądają zajebiście, Sommerville, Hopson, Quinteros, Espinosa czy Rollins to nie ogórasy i prędzej czy później muszą zacząć grać lepiej.A dzisiaj okazja do rewanżu ale w czysty win nie wejde.Te porażki które zaliczają ostatnio wszystko na granicy 2-3pkt więc handi +3 będzie najlepszą opcją.Nie sądze by w przeciągu tygodnia przegrali drugi raz z Quilmes którzy kadrowo są półke niżej.Trudny typ ale wydaje mi sie, że będzie dobrze.
Regatas(+3) 1.93 4/10 Pinnacle zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bossm 692

bossm

Użytkownik
ja w tym meczu daje win Regatas, ta liga jest bardzo fajna do typowania, i często wchodzi h2h więc polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Powiem szczerze, że wczoraj jeszcze mocno wchodziłbym w LG.Są w tym momemncie w pełnym optymalny składzie, grają na poziomie zbliżonym do gry w playoff, wygrywają wszystko.Ale bez przesady, Goyang to nie ogórasy.Grali ze sobą już cztery razy w tym sezonie , dwa razy wygrał Goyang i to zdecydowanie.Wtedy w składzie nie było jeszcze Leo Lyonsa, teraz są mocniejsi.To jest ciężki typ, kursy drastycznie od wczoraj poleciały na LG.Ludzie wchodzą w LG, na różnych forach ludzie wbijaja w LG.Ja gram na Goyang bo przy tak wyrównanych składach value jest zdecydowanie po stronie gospodarzy.Oni się nie położą, w meczach na szczycie wygrywali juz z Mobisem, Knights czy właśnie LG.
Goyang Orions(-1.5) 2.59 3/10 Pinnacle ⛔
Sakers w mega formie, dałem ciała z typem na Goyang.Do przerwy było dobrze, 3 kwarta to festiwal strat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Wow, pinnek jak zwykle zaczyna z niskim handi by krok po kroku zwiększać linie.Bauru gra kapitalnie, będe w mega szoku jeśli oni w tym sezonie nie wygrają ligi.Są kompletni, potrafią zdominować rywala w każdym aspekcie.Nie przegrali od 10 spotkań i ciężko wierzyć w to, że dzisiaj ich seria może zostać przerwana.Są w tak zajebistym gazie, że te 7pkt zrobią bez najmniejszego problemu.
Brasilia to rywal dwa poziomy niżej, walczą o playoff ale z pierwszą czwórką praktycznie nie mają żadnych szans.Powalczyli z Flamengo na początku grudnia ale flamengo gra chimerycznie, to ekipa weteranów emerytów która jakimś cudem utrzymuje się w trójce.Limeira i Bauru wyglądają najlepiej w tej stawce.
Gram na Bauru od ośmiu spotkań, jeszcze mnie nie zawiedli.Ta linia jest bardzo niska, wzrośnie pewnie do 10pkt.Bauru jest cholernie mocne i nie widze żadnych szans dla gospodarzy.
Brazylia NBB
Bauru(-6.5) 1.93 6/10 Pinnacle✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Spóźniłem się trochę z tym handi ale 3.5 jeszcze grywalne.Lulea spisuje się fantastycznie na własnym parkiecie.Mają bilans 9-1 i ich atutem kiedy grają u siebie jest kapitalna defensywa.Do tej pory zatrzymują średnio rywali na 74pkt.Sodertaljne mocni ale kiedy przyjdzie im grać z dobrze broniącym teamem mają ogromne problemy.
W ostatnim meczu Lulea musiała zmagać sie z brakiem dwóch graczy, Ryan i Kearney nie grali.Dzisiaj obaj wracają do składu , na początku stycznia Lulea przegrała z Sodertalje 99:89 a wtedy w meczu wyjazdowym grali ponownie bez Ryana.
Ogromna szansa dzisiaj by przełamać passe lidera i wygrać bo u siebie Lulea może pokonac każdego w tej lidze.
Szwecja
LF Basket(+3.5) 1.99 5/10 Pinnacle ✅ blowout
Dynamo u siebie mocne, generalnie jak już kiedyś pisałem ten zespół powinien być w pierwszej trójce.Słabo weszli w sezon plus dodatkowe granie w lidze bałtyckiej sprawiło, że teraz muszą gonić by zagrać w playoff.Handicap na to spotkanie bardzo dobry, 2.5pkt Dynamo jest w stanie na luzie pokryć.Grają bardzo dobrze w ostatnim czasie, szkoda tej minimalnej porażki z Parmą jakiś czas temu.Prowadzili przez całe spotkanie i końcówka niestety dla gospodarzy.Ural doświadczony, mają nawet Killingswortha w składzie ???? To jedyny czarny gracz w superlidze, ale on już tam kilka lat siedzi z tego co się orientuje.To będzie ciężki, wyrównany pojedynek.Ural dobrze sobie radzi na wyjazdach ale Dynamo ma ogromną motywacje by awansować do playoff i takie mecze muszą wygrywać.Ich minusem są przestoje, potrafią zrobić przewage 20pkt by wszystko roztrwonić w jednej kwarcie.
Ale jestem zdecydowanie za dynamem.
Dynamo Moskwa(-2.5) 1.85 5/10 Bet365 ✅
Uf..
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Mogi kontynuuje serie wyjazdową i dzisiaj kolejna okazja na wygraną.Dziwne są te kursy, buki wyraźnie sugerują przełamanie Uberlandi ale ja raczej nie daje im dzisiaj szans.Poza własnym parkietem wyglądają słabiutko.Na dziesieć ostatnich spotkań tylko jedna wygrana nad słabiutką sorocabaną.Dzisiaj przyjeżdża do nich silne Mogi z najlepszym strzelcem ligi Stallworthem i cieżko będzie cokolwiek tutaj ugrać.
Mogi w ostatnim meczu po thrillerze ograli mocną u siebie brasilie.To tylko ich dodatkowo zmotywuje na dzisiejszy mecz, to jest silny zespół któy spokojnie powienien być w pierwszej czwórce.Mają teraz długą serię wyjazdów, Uberlandia zdecydowanie do ogrania bo później będzie m.in Minas i Flamengo.
Zastanawiają mnie tylko cały czas te kursy, dla mnie tutaj powinno być spokojnie z -5 na Mogi.Kontuzji żadnych nie ma, pełny skład.Miałem do wyboru Mogi albo Paulistiano ale wybrałem Mogi co nie znaczy, że typ na Paulistiano jest zły.Powodzenia
Brazylia NBB
Mogi(-2) 1.95 5/10 Pinnacle
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
TLU zakontraktowali ostatnio kilka dobrych nazwisk co czyni ich teraz zdecydowanie mocniejszą ekipą.Dzisiaj rewanż za blowout z połowy listopada.Ale co mnie najbardziej zachęca do tego typu to b2b Prienai.Oni wczoraj grali z TTU(L65:61) i w dodatku grają tylko ósemką.Kilku graczy grało po 35-40min.TLU wypoczęte i mogą dzisiaj pokusić się nawet o zwycięstwo.Spore value dlatego wchodze w to.
Liga Bałtycka
Tallinna Kalev(+4) 1.85 5/10 Bet365
zwrot
Brawo, wzorowo uwalona 4Q i później dogrywka.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Wyczekałem na spadek i doczekałem, handi na Sonic spadło z 8 do 6.5 i to jest zdecydowanie grywalne.
Sonic jutro po ciężkich meczach z Goyang i będącymi w mega gazie Sakers mają dosyć łatwe zadanie.Mecz z nagorszą obok Thunders ekipą nie powinien skończyś sie inaczej niż wygrana gospodarzy.
Jutrzejszy mecz jest z kategori must win, Sonic musi teraz wygrywać mecz za meczem ponieważ na dupie siedzą im rozpędzeni Sakers dla których również priorytetem jest gra w plaoff.Sonic to łatwy rywal ale nie mogą ich zlekceważyć.Tydzień temu słonie poczuły sie zbyt pewnie i uwaliły mecz z KCC.Dotychczas zagraliu ze sobą już cztery razy, Sonic wygrał trzy spotkania.
Jeśli zagrają na swoim poziomie i nie zlekceważa rywala to powinno być na spokojnie około 15pkt.
Sonic Boom(-6.5) 1.93 5/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Franca nieoczekiwanie wysoko, zespół bez gwiazd oparty o doświadczonych graczy rodzimych.Nie wiem jakim cudem oni są tak wysoko, tam praktycznie nie ma ławki, pierwsza piątka gra średnio po 35min.Nie sądze by oni takie tempo utrzymali do końca sezonu.
Przeciwko brasili grałem ostatnio w meczu z Bauru, nie mieli szans.Jednak brasilia to wciąż topowy zespół mocny szczególnie u siebie.Ostatnio zakontraktowali Kyle&#39;a Lamonte co czyni ich jeszcze mocniejszym teamem.Brasilia w małym kryzysie, trzy kolejne porażki ale nie z byle kim.Przegrane mecze kolejno z Paulistano, Mogi, Bauru.
Dzisiaj mecz z dużo łatwiejszym moim zdaniem rywalem.Franca to nie ten poziom co poprzednicy i Brasilia sie dzisiaj przełamie.Kurs świetny i pewnie do wieczora jeszcze konkretnie poleci w dół.Brasilia powinna wykorzystać swoją przewage na ławce i własny parkiet.Moment na przełamanie idealny, Franca być może dzisiaj bez Maty. Brasilia +8
Brazylia NBB
Brasilia 2.15 5/10 Marathonbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Boca gra strasznie nie równo, jeszcze jakiś czas temu potrafili pokonać mocny Penarol by teraz grać w kratke i męczyć się nawet ze słabymi Olimpico.Juniors grają czasami szalony basket, mnóstwo bieganiny i kanonada zza łuku.Dobrze sie ich ogląda, jest tam kilku fajnych strzelców i to jest typowa ekipa własnego parkietu.Linia mi pasuje, Bahia na wyjazdach gra tragicznie.Juniors na papierze mocniejsi, cały czas walczą o playoff i w końcu powinni wygrać przekonująco a nie po męczarniach.Bahia niczym specjalnym nie zachwyca, ostatnio seria 3win może nieco mydlić oczy ale tak naprawde to jest ekipa poziom niżej od Juniors.Pod koniec października Boca rozbiła rywali 80:62 i teraz powinno być podobnie.
Argentyna
Boca Juniors(-7.5) 1.93 5/10 Pinnacle⛔

Już raczej w tym roku nie pogram na Juniors.Jeśli się wygrywa 1Q +20 i przegrywa cały mecz to nie można tej ekipy traktować poważnie.... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Ponownie wchodze w Adelaide, chłopaki za wszelką cene chcą grać w playoff.Mają świetny zespół i grają z Hawks czyli z najgorzej broniącą a właściwie nie broniącą ekipą w lidze.W ostatnim meczu odpuścili w IVq i skończyło sie tylko na +5.Jutro ponownie wyjdą mocno zmobilizowani i nie powinni mieć problemów z wygraniem tego meczu.Linia niska, oba zespoły dzielić przepaść.
Za kontuzjowanego BJ Anthony do zespółu wrócił Daniel Johnson i to jest konkretne wzmocnienie.
Reasumując Hawks nie grają już o nic, Adelaide walczy o playoff będąc jednocześnie zespołem o klase lepszym.Bierem to
Adelaide 39ers(-4) 1.93 5/10 Pinnacle zwrot
Brawo, drugi mecz i ponownie cała przewaga rozwalona w 4Q!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Mogi pnie się w górę, już tylko dwa mecze dzielą ich od pierwszej czwórki.Ostatnio dwa mecz wygane po thrillerach ale za to w jakim stylu.Teraz czas na minas i rewanż za mecz z listopada.
Dla mnie fenomenem jest, że Minas przy tym składzie jaki mają są tak wysoko.Trzonem zespołu są brazylijczycy, tam nie ma żadnej gwiazdy.Ta ekipa jest poprostu zajebiście zgrana.Jednak porównując ich do Mogi wyglądają moim zdaniem słabo.Mogi ma zdecydowanie więcej opcji, szerszą i lepszą ławke.Minas ostatnio przegrał z Limeirą u siebie, dzisiaj zdecydowanie jest szansa by przegrali ponownie.Mogi w gazie, mecze może i szarpane ale takie wygrane mobilizują podwójnie.Nie zdecyduje sie na wygraną ale takie handi biore bez popity.To będzie wyrównany pojedynek.Mecz o 13
Brazylia NBB
Mogi(+4.5) 1.95 5/10 Bwin
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Rincon po serii blowoutów wreszcie zagra w pełnym składzie.Sanchez i Guillen wracają do składu co oznacza, że są w stanie nawet ten mecz wygrać.Handi już spada, było -8 jest -6,5.
Trener Francis ma teraz zdecydowanie łatwiejsze zadanie, większa rotacja i powrót jakże ważnych graczy.Valladolid jakimś cudem wysoko, mają bardzo przeciętny skład, nic specjalnego.W Rincon mobilizacja zajebista, przez ostatnie braki spadli na ostatnie miejsce.Czuje, że w tym meczu odniosą zwycięstwo.Pod koniec października minimalnie lepsze Valladolid, czas na rewanż.Brak kontuzji i własna hala, Rincon +5
Hiszpania Adecco Oro
Clinicas Rincon(+6.5) 1.93 5/10 Pinnacle ⛔
Grubo... ????
Ale pojechali, tak szybko to nigdy nie popłynełem ???? Nie wiem, może wczorajsi :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Ale handi zapodali ???? Buki nie zdają sobie sprawy, że rywalizacja Knights z Mobisem to walka na noże.Knigts w hicie po bardzo dziwnym mecz przegrali z Mobisem i stracili pierwsze miejsce.Co to oznacza? to oznacza, ze jutro wyjdą na pełnej bombie i postarają sie o zdecydowaną wygraną i powrót na samą górę w tabeli.O KCC pisałem już kilkukrotnie, różnica dwóch klas.Mecz z Mobisem był o tyle dziwny, że praktycznie żaden zespół nie miał wyraźnej przewagi czy to w kuteczności, czy to w zbiórkach.Knights przegrali bo ponownie grali bez Sang-Oh Park i zdecydowanie zawiódł w tym meczu Haynes.W Mobisie kapitalnie zagrał duet Stevenson-Ratliffe, ten drugi zanotował double-double.
Czy to jest kryzys Knights? nie sądze, jutro powinni zdecydowanie wygrać ten mecz, ich ambicje zostały podrażnione, pojedynek z Mobisem to dla nic coś więcej niż zwykły mecz ligowy.Priorytetem na jutro jest wygrana i powrót n pierwsze miejsce.Knights+13
Seul Knights(-6) 1.94 5/10 Marathonbet ⛔
Chyba nie musze nic pisać, jestem solidnie wk***... tak zwalić drugą połowe.
Dali dzisiaj wyraźny sygnał by na jakiś czas ograniczyć granie na nich ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Ponownie uderzam w Regatas o których pisałem tutaj.
Estudiantes ma poważny problem, ich najlepszy gracz Reynaldo García wrócił na kube ze względu na poważne problemy ze zdrowiem.Wobec tego Estu bardzo dużo traci w ofensywie, dziure starają sie załatać rodzimymi graczami ale też ściągnięto trzech amerykanów.Dwóch z nich raczej odejdzie z klubu bo wyraźnie się nie sprawdzają, zaś Demetrius Treadwell to trafiony zakup i z niego Estu będzie miał pożytek.
Jednak to moim zdaniem za mało na Regatas który overall jest lepszym zespołem.Regatas za wszelką cene chce sie przełamać po serii 3L poza domem gdzie wszystkie mecze przegrali na styku.
Estudiantes jest tragiczny w meczach wyjazdowych gdzie mają bilans 3-10.Nigdy nie wygrali z Regatas czy to u siebie czy wyjazd i raczej nie zmieni się to w najbliższym meczu.Mecz na niedziele ;D
Argentyna
Regatas(-6.5) 1.93 5/10 Marathonbet✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom