>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Ligi Pozostałe 2014/2015

Status
Zamknięty.
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Po tym co odwalili Knights myślałem, że już dzisiaj nic nie napisze ale nie mogę przejść obojętnie obok Bauru.
Ta ekipa jest poza zasięgiem każdego w tej lidze, to co zrobili ostatnio z Cearense(109:67) pokazuje jaka atmosfera panuje w tym klubie i jak cholernie mocni są.Siedem kolejnych zwycięstw na wyjazdach, Flamengo-Brasilia-Mogi-Sao Jose wszyscy rozjechani przez walec zwany Bauru.
A buki nic sobie z tego nie robią, ponownie zaczynają z linią którą trzeba brać.Żaden argument nie przekona mnie na granie przeciwko Bauru.Chłopaki tym meczem kończą wyjazdową serie i będą chcieli zakończyć ją kolejną wygraną.O Paulistiano już pisałem, to nie są ogórki.Jednak ich ostatnia seria wyraźnie pokazuje, że do czołówki im jeszcze brakuje.Solidne baty z Flamengo, Limeirą po dogrywce aż w końcu porażka z Macae(sick!).W dodatku dzisiaj ponownie będą musieli sobie radzić bez Renato Carobonari i być może ta kontuzja miała wpływ na słabą ostatnio gre całej ekipy.
Z Bauru jest jak z Atlantą ostatnio, idą jak walec, tam wszystko chodzi jak w zegarku.Jak zawsze w przypadku Bauru do wieczora handi wzrośnie o 3-4pkt.
Brazylia NBB
Bauru(-5.5) 1.95 5/10 Pinnacle ⛔ 89:90
Wow! Tego to sie chyba nikt nie spodziewał, jak Bauru w IIq wyszli na +5 to już liczyłem na większy odjazd a tymczasem Paulistano się postawiło.Jeszcze na minute przed końcem Bauru byli +4 ale końcówke w fatalny sposób uwalili.Po męczarniach, jednak ponownie wygrali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Alkar nie jest taki mocny jak sugerują buki.To są dwa wyrównane zespoły, Gorica ostatnio zakontraktowała amerykanina Davida Usica który solidnie wzmocnił zespół.Oba teamy grają w kratke, Alkar ostatnio przegrał u siebie ze słabą Dardą a następnie z Joly wyjazd.Siła gospodarzy jest własna hala i kibice tzw &#39;&#39;Maligani&#39;&#39;.Jednak Gorica jasno określiła, że jedzie po wygraną i fanatyków sie nie boją.Gorica w pażdzierniku rozbiła alkar u siebie 87:67.Handicap winien być ustawiony w granicach 3-4pkt a nie dziewięciu.
Chorwacja
Gorica(+9.5) 1.96 4/10 Marathonbet
✅ 81:79
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Sydney zrobili to co do nich należało, z serii trzech spotkań wyjazdowych wygrali dwa.Wczoraj po niesamowitym spotkaniu roznieśli dużo mocniejszych Breakers.
Pan którego mam w avatarze od kilku spotkań jest w niesamowitym gazie, przeciwko Breakers zdobył 28pkt ale nie tylko on zagrał zajebiście.Cała drużyna pokazała, że bardzo zależy im na grze w playoff.Jutro mecz z głównym rywalem, grają z 36ers.Adelaide jest w gazie to fakt, ale oni nie potrafią jak do tej pory znaleźć recepty na King a w szczególności na Childressa.Josh w dwóch ostatnich meczach przeciwko 39ers zdobył 57pkt i 27zb.Jak widać Josh zgwałcił Adelaide i wątpie by teraz nagle znaleźli sposób by go ograniczyć szczególnie teraz jak jest w gazie.
Kurs zapewne do jutra poleci w dół, Adelaide ostatnio wygrywa ale te końcówki mają nieciekawe.Za dużo przestojów, Sydney to są kozaki i jak zrobią przewage to jej nie tracą.Oglądałem ostatnie trzy mecze Kings i im bardzo zależy, w każdym meczu.Childress jest w gazie, cała ekipa jakby zaczęła grać lepiej.Własny parkiet i główny rywal do playoff, Kings +8
Sydney Kings 2.10 5/10 Unibet ⛔ 86:105
...
Nie wykorzystali szansy i teraz mogą sie pożegnać z playoff, katastrofalna dyspozycja.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Krótko:
Goyang jutro podejmuje słabych Thunders którym mało zabrakło a wygraliby z Sakers.Nie udało się, końcówce spartolili w swoim nieudolnym stylu i jutro już raczej nie będzie im tak wpadało.Goyang musi wygrywać bo cały czas mają na plecach LG.Jutro wyjątkowy mecz dla Leo Lyonsa który zagra przeciwko swojej byłej ekipie i napewno wyjdzie na ten mecz mocno zmotywowany.Goyng na cztery mecz wygrał w tym sezonie już trzy razy z Thunders i to bez Lyonsa w składzie ???? Sezon wkracza w taką faze, że granie takich hcp jest trochę ryzykowne ale spróbuje jeszcze raz, ufam Orions.
Goyang Orions(-9.5) 1.95 4/10 Pinnacle ⛔ 69:75
Incheon zawsze gra dobrze u siebie, ostatnie dwie porażki pechowe na styku.W tym sezonie Mobis strasznie się męczy ze słoniami.W ostatnim czasie dwa mecz niespodziewanie ze słoniami uwalili.Nie leży im ta ekipa i to widać.Moim zdaniem słonie mają lepszy zestaw czarnych, Powell jest w stanie zrobić różnice a Leather zawsze wchodzi nabuzowany i daje dobrą zmiane.Mobis może po zwycięstwie nad Knights być lekko rozregulowany i po cichu czuje nawet na wygraną słoni.W win nie wejde ale nie widze tutaj ewentualnej wygranej gości róźnicą więcej niż 2-4pkt.
Incheon(+7) 1.85 4/10 Pinnacle⛔ 66:90 pozamiatali
Jeśli chodzi o LG to z tego co nabazgrolili na ich stronie wynika, że Jong-Kyu Kim ma problem ze ścięgnem.Jeśli nie zagra to będzie to ogromna strata, zaś Chris Massie ostatnio upadł na parkiet, złapał się za łydke i już nie zagrał do końca spotkania.Więc LG jutro niepewne.
KCC Egis stracili swojego najlepszego gracza, Tyler Wilkerson przeszedł do Piratas(Portoryko).
KBL nie była dzisiaj łaskawa
Goyng na stojąco ostatnia minuta, z +12 zrobiło sie momentalnie +5
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
La Union po problemach z początku sezonu chyba wraca do optymalnej dyspozycji.Ostatnia seria porażek nieco przysłania obraz dobrej gry ale ja w ten zespoł wierze i wiem, że będzie lepiej.
Dziwne te porażki ostatnio, przegrana z Quimsa była wkalkulowana, później wygrana z wyżej notowanymi Olimpico, przegrana z Atenas mimo że prowadzili różnicą 26pkt!.Porażka z ostatniego tygodnia z mającymi ogromne problemy Estudiantes mimo, że weszli w ten mecz bardzo dobrze.
Czas wygrywać, La Union początek sezonu mieli fatalny.Eksperymenty z graczami, ciągłe roszady w składzie aż w końcu mają już zespół który powinien wygrywać.
Ich najwiekszą gwiazdą jest ostatni nabytek czyli Dior Lowhorn.Ale jest też kilka solidnych nazwisk stanowiących o sile zespołu jak choćby znany z europy Frazier czy Mario West.Sionista nic szczególnego, Mike Hall, Mcfarlan, Johnson oni nie grają już od dłuższego czasu z powodu kontuzji.O sile zespołu stanowi teraz Darren Philip który jest typowym koniem i to na nim opiera się większość akcji zespołu.
Sionista gra fatalnie wyjazdy, ich bilans to 2-11 i nie sądze by w tym meczu mogli coś ugrać.La Union są głodni zwycięstw i ten mecz powinni wygrać na luzie.Są lepszą ekipą i własny parkiet powinien być tutaj decydujący.
Argentyna
La Union(-5.5) 1.93 5/10 Marathonbet
✅ 90:68
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Jeśli kurs wyraźnie spada to zazwyczaj nie gram już niczego po niższym kursie ale w tej sytuacji uważam, że jeszcze można sie załapać.
Odrazu powiem, że generalnie ta liga wisi mi po całości.Tam dochodzi do kuriozalnych sytuacji, zarabiać sie w tej lidze nie da ale czasami można coś ciekawego wyłapać.
Jednych i drugich lubie, Trbzon ma ciekawy zespół i po fatalnym początku sezonu wreszcie zazębiła sie ich gra i są już w jakiś sposób regularni.Torku ma też fajną ekipą tyle, że tam wszystko opiera sie na dystansie.Jak mają dzień to bobardują zza łuku i wtedy mogą wygrać z każdym.Jednak teraz będzie im nieco trudniej, dlaczego? Dwa dni temu zwolnili swojego najlepszego gracza.Josh Mayo nie jest już graczem Torku! Josh był mózgiem tej ekipy, teraz kiedy jeszcze Devries boryka sie kontuzjami Torku mają problem.Trabzon powinien to wykorzystać, dodatkowo to będzie rewanż za ostatni mecz kiedy przegrali i ja wtedy również popłynełem ???? Trabzon ma ekipe na pierwszą piątke, Hardy, Stipanovic, Marshall, Velickovic, Lawal, Acik, Dee Bost.Wow, no właśnie tylko weź to wszystko ogarnij.I właśnie Markovic jest odpowiednim trenerem który pomału ten zespół nastawia na odpowiednie tory.Trabzon to wygra, takie jest moje zdanie.Tyle, że moje zdanie a realia tej popieprzonej ligi to dwa różne bieguny ???? Powodzenia
Turcja TBL
Trabzonspor(-1.5) 1.97 5/10 Marathonbet
✅ 74:92
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Ponownie gram przeciwko Estu, mózg zespołu Reynaldo Garcia cały czas poza grą.Reynaldo wrócił na kube ze względu na poważne problemy ze zdrowiem.
Z trzech zakontraktowanych emerykanów zostało już tylko dwóch i zespół jest cholernie ograniczony ofensywnie, tam w tym momencie oprócz Treadwella nie ma kto rzucać.Tylko 53pkt rzucone Regatas w ostatnim meczu potwierdzają moje słowa.
San Martin to nie jest ofensywny walec jednak u siebie potrafią przystopować rywala na średnio ponad 60pkt.Oni są jedną z lepiej broniących ekip w lidze, w zespole w tym momencie nie ma żadnych kontuzji i z mającym problemy Estudiantesem powinni ten mecz na spokojnie wygrać.Handi ustawione na poziomie 7pkt ze względu na ostatni dwa pojedynki, jednak wtedy Estu miał jeszcze swojego lidera w zespole.Teraz będą musieli kolejny mecz radzić sobie bez niego.Estu to jedna z najgorzej radzących sobie ekip na wyjźdźie, 3-11.
San Martin +13
Argentyna
San Martin(-7) 1.93 5/10 Marathonbet ⛔ 68:64
 
grabowski 36

grabowski

Użytkownik
Seoul Knights - Busan Sonicboom
Typ: Seoul -5,5pkta ✅✅✅
Kurs: 1,99
BET365
Dzisiaj mecz ligi Południowo Koreańskiej. Gospodarze to drugi zespół owej ligi cieszący się bilansem 29-10, natomiast goście to 6-sta siła ligi z bilansem 19-20. W tym sezonie oba zespoły spotkały się już 4 razy, wszystkie 4 mecze wygrał Seoul 72-60, 76-73, 72,61 oraz 72-55. 3 mecze były rozgrywane na wyjeździe, 1 tylko u siebie zakończony 72-61. Jak widać Seoul ma patent na gości, a dokładniej lepszy zespół, co widać po historii pojedynków i tabeli. Gospodarze u siebie bilans 15-5, goście na wyjazdach zdecydowanie słabiej 9-11. Zdecydowany faworyt to Seoul i bez problemu wygrana conajmniej 6-cioma punktami jest w ich zasięgu
Na spokojnie, 75-65
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Wybaczcie, że podaje już teraz ten typ ale jestem na 100% przekonany, że kursy drastycznie polecą w dół.
Anyang gra ostatnio dużo lepiej a teraz zagrają z mocno osłabionymi KCC.Pisałem o KCC ostatnio, ich najlepszy gracz Tyler Wilkerson(19.2ppg) nie jest już graczem KCC.Tyler odszedł do Piratas de Quebradillas.To jest ogromne osłabienie dla grających i tak marnie KCC.Anyang powinien to osłabienie bezwzględnie wykorzystać i wygrać ten mecz wysoko.KCC nie mają zmiennika dla Tylera i w tym momencie są moim zdaniem najgorszym zespołem w lidze.Mecz w środe
Anyang+15
Anyang(-5.5) 1.94 6/10 Marathonbet ⛔ 63:72
Edit: już jest -7
Jong-Kyu zagrał w meczu ze słoniami a LG wygrali 75:64.Jednak Chris Massie kontuzjowany i nie zagrał przeciwko Incheon.W rezultacie Jefferson zagrał pełne 40min i nastukał 40pkt.To jednak nie wróży dobrze przed meczem z Mobis którzy akurat w tym momencie są w gazie.
Mobis wygrał mecz z Knights a następnie przejechał się po słoniach.Jeśli Massie nie zagra co jest wielce prawdopodobne to LG dla mnie w tym meczu są bez szans.Jefferson będzie zajechany, reszta ekipy też prawie 35min musi grać, nie ma ławki i to jest woda na młyn do Phoebus którzy chcą utrzymać pierwsze miejsce.
Moim zdaniem świetna seria Sakers się jutro skończy.
Mobis Phoebus(-1.5) 5/10 1.94 Marathonbet ⛔ 81:74
Ale mnie te czwarte kwarty gnębią ostatnio...Czwarta kwarta to punkt za punkt Ratlliffe - Jefferson - Ratlliffe - Jefferson tyle że LG coś bronili a Mobis na stojąco,Zero, poprostu zero obrony.I jak tu sie nie wku****
Wilkerson nadal gra w KCC, ale mnie zrobili w...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik

Brazylia NBB
Mogi das Cruzes(+3) 1.93 5/10 Pinnacle ✅ 68:84
Na wszystkich przychodzi czas w tej lidze, czas na Palmeiras.Wygrana nad Limeirą w ostatniej kolejce to spora niespodzianka jednak ja już wcześniej pisałem, że Limeira nie ma tak mocnego zespołu jak miejsce w którym się znajdują.Palmeiras jest mocny u siebie, 7-1 musi budzić respekt.W porównaniu do Mogi nie ma tam większych gwiazd, ich największym asem jest PG Stanic który prowadzi w lidze w liczbie rozdawanych asyst.Zespołowość to główny plus tego zespołu.Jednak każda seria się kiedyś kończy, dzisiaj grają z zespołem który overall jest mocniejszy i jest w niesamowitym gazie.Mogi ma mocną pierwszą piątke, tam co mecz 3-4 graczy robi powyżej 10pkt.Każdy sie dokłada, są naprawdę mocni.Dzisiaj jest szansa by przeskoczyć Flemengo i wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli.

Brazylia NBB
Uberlandia(-2.5) 1.93 5/10 Marathonbet ✅ 91:74
Uberlandia zagrała świetny mecz i ograła mocniejsze Sao Jose.Okazja na kolejną jakże ważną wygraną będzie dzisiaj kiedy zagrają z przeciętną Brasilią.
Brasilia mocna ale tylko u siebie, na wyjazdach to całkowicie inny zespół i w tym wyrównanym starciu to uberlandia jest faworytem.Ważny mecz dzisiaj dla nich, wygraną nad Sao Jose podbudowała ich.Przerwali wcześniejszą fatalną serię dziewięciu porażek i teraz mam nadzieje będzie już tylko lepiej.Więcej musi dawać Sims który od dwóch spotkań cieniuje a to ważny postać w rotacji.
2.5 trzeba brać, wielkiej przewagi tutaj nie będzie dlatego wszystko poniżej 6-8pkt jest do zagrania.
No i zajebiste logo ma Uberlandia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 276

koguttt

Użytkownik
Solna - LF Basket 2 ✅✅ 68-83
kurs 2.55
bet365
godz. 19.04
Witam, dziś zapraszam do Szwecji, na mecz Solnej z LF. moim zdaniem wygra ekipa gości, która pnie sie w góre tabeli, ostatnio mają do dyspozycji pełny skład, co zaowocowało rozgromieniem mocnego Sodertajle. LF ma bardzo dobrą defensywę, o czym wspomniał na poprzedniej stronie Jaimeq. Drużyny w tabeli dzieli 1 pozycja, ale aż 10 pkt!. LF ma o co grać, przyda sie dobra pozycja przed play-off, natomiast Solna będzie sie musiał do końca walczyć o play-off z Nassjo i Umea, moim zdaniem będą sie skupiać na meczach z drużynami z dołu tabeli, kurs wyśmienity, tylko brać, pozdro .
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Kogutt następnym razem sprawdź dokładnie, Lulea dzisiaj bez swojego najlepszego gracza.Jaraun Barrows został zawieszony na 3 spotkania za łokieć w meczu z Sodertalje.Dodatkowo występ Sigounasa też niepewny.Za to Solna ma nowego gracza, Kenny Williams już w swoim pierwszym występie przeciwko Nassjo rzucił 28pkt i zebrał 11piłek.
Typu nie neguje ale bedzie ciężko, bez Burrowsa to nie ten sam zespół.GL
 
K 276

koguttt

Użytkownik
tak czy owak próbuje, LF przy dobrej defensywie mam nadzieje nie da tak rozwinąć skrzydeł Williamsowi jak Nasjo, nie doczytałem o braku Barrowsa :/ ale już póściłem w totomix, + Twoje 2 z brazylijskiej ov Frankfurtu i handi Cedevity, więc i tu umieszczam, dzięki i pozdro ????
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik

Dongbu Promy(-4) 1.83 5/10 Marathonbet ✅ 89:78
KBL ostatnio nie jest dla mnie łaskawa ale obok Dongbu nie mogę przejść obojętnie.To jest jedna z nielicznych ekip w tej lidze która nie gra po koreańsku.O co mi chodzi? chodzi o to, że oni szczególnie u siebie przykładają sie do gry na 100%.Nawet jeśli przegrywają to nie poddaja się tak łatwo jak np. dzisiaj zrobili to gracze Mobis.Dongbu to jeden z najbardziej doświadczonych zespołów w tej lidze, dla kilku zawodników jest to już któryś z kolei sezon w KBL.Podobają mi sie czarni w tym zespole, doświadczony David Simon który jest typowym koniem pod dziure, potrafi sie zastawić i wymanewrować rywala, nie podpala sie zbytnio, mysli i nie traci głupio piłki.Richardson daje sporo energii z ławki i również ma wysokie IQ.Średnia wieku pierwszej piątki to coś koło 32 lat ????
Żeby było ciekawiej Dongbu kilka dni temu wzmocnili sie, zespół zasilił Reggie Okosa.Reggie kilka lat temu grał dwa sezony w Dongbu i zdobył z nimi mistrzostwo.Teraz wrócił i jak to powiedział coach Jan Jin to jest odpowiednik klocek do ich układanki.Okosa to jedna z najbardziej zasłużonych postaci w historii klubu.
W tym sezonie grali ze sobą już 5 razy i Dongbu na bezczelnego wygrał wszystkie cztery mecze wyjazdowe.Pobrałem zmniejszone hcp które powinni pokryć, Goyang overall w tym momencie są gorszym zespołem i mają te swoje głupie przestoje.Gdyby Dongbu grał wyjazd to pewnie poszedłbym w strone Goyang ale u siebie Dongbu spisują sie bardzo dobrze.
Goyang sypie trójkami
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik

Argentyna
Olimpico LB 2.20 5/10 Bet365⛔ 96:77
Libertad nadal bez swojego kluczowego gracza Keyrona Shearda, dodatkowo wypadł Anthony Danridge i w jego miejsce ściągnięty został Shaquille Johnson który być może dzisiaj już zagra ale nie sądze by miało to jakiś wpływ na przebieg meczu.Libertad w ostatnich sześciu meczach wygrał raz, dokładnie tydzień temu z najsłabszą w lidze Ciclistą.Olimpico mocniejsze i zagra w pełnym składzie.
Olimpico +7
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 276

koguttt

Użytkownik
Bauru - Macare over 167.5

kurs - 2.12
bet365
godz. 23
Witam, dziś proponuje pograć overek z brazylijskiej ligi NBB. Co tu dużo mówić,Bauru w 4 ostatnich spotkaniach sporo pkt nabija (90,109,85,93,), walczą o 1 pozycję z Limeirą, myśle że nie odpuszczą i te 90 pkt trafią, Macae też ostatnio niezle (76,80,85,105). Ponadto oba zespoły grały z sobą całkiem niedawno (15.01.15) i padło 178 pkt, Bauru na wyjezdzie rzuciło 93 pkt, więc czemu nie mieli by tego co najmniej powtórzyć, pozdr
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik

Brazylia NBB
Mogis das Cruzes 1.93 5/10 Marathonbet
✅ 81:88

Brazylia NBB
Uberlandia(-3.5) 1.93 5/10 Marathonbet ✅ 78:71

Jak widać prawie dwa identyczne typy jak dwa dni temu.O Mogi i Uberlandi już napisałem sporo, jedni i drudzy ostatnie swoje mecze wygrali.
Palmeiras - Mogi 68:84
Uberlandia - Brasila 91:74
Mogi już od dłuższego w gazie zaś Uberlandia w meczu z Sao Jose sie przełamała a z brasilią tylko pokazali że jest znaczna poprawa w grze.Dzisiaj Mogi ma łatwiejszgo rywala od Palmeiras.Pinheiros to nie jest ten sam zespół co jeszcze rok temu, między innymi dlatego, że inch najlepszy gracz Stallworth przeszedł do Mogi ???? W jego miejsce przyszedł Jason Smith ale jak do tej pory zawodzic i nie jest to godny następca Stallwortha.Poza tym reszta zespołu nie robi wrażenia, od kilku lat zmienia się u nich nie wiele.Trzon stanowią gracze brazylijscy, kilku z nich już grubo powyżej trzydziestki.Pinheiros to nie jest wymagający rywal dla Mogi, stać ich na urwanie kilku zwycięstw ale z czołowką dostawali w ostatnich meczach konkretnie po dupie i tak też przewiduje dzisiaj.
Uberlandia zaczyna grać coraz lepiej, wygrali z brasilia która co prawda wyjazdy gra okropnie ale nie są ogórkami i wynik mnie pozytywnie zaskoczył.Dzisiaj mecz z Cearense czyli zespołem mającym jedną z najgorszych paczek w lidze.Jeśli uberlandia ograła zdecydownaie brasilie i sao jose to nie powinni mieć najmniejszych problemów z rozmontowaniem Cearense.Tam praktycznie nie jestem w stanie nikogo wyróżnić, budżetowy skład oparty na młodych brazylijczykach z jednym czarnym która raz na jakiś czas siepnie te 10pkt.To powinien być łatwy mecz dla Uberlandi.

Edit: Linia na uberlandie wzrosła do 8.5 ???? Oni powinni te 10pkt bez problemu wyrobić.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Nie wierze, że umieszczam ten wpis ale nie mogę patrzeć na tak niskie hcp ???? Seul jest jednym z tych zespołów który pokrywa hcp na własnym parkiecie.Linia 10.5 winna już być zrobiona w pierwszej kwarcie.Te dwie ekipy dzieli tak wiele, że tutaj nie ma oczym pisać.Chłopaki z Thunder chyba już sie wyszaleli i dzisiaj dostaną w swoim stylu lanie.Pisząc &#39;&#39;wyszaleli&#39;&#39; mam na myśli ostatnie chyba cztery mecze kiedy linie pokrywali bez problemu wykazując dużo lepszą grę mimo tego że tankują.
Reasumując ta linia jest za niska by jej nie brać, jak ostatnio miałem obawy za każdym razem grając na Knights tak dzisiaj wchodzę w to z bananem na twarzy.Jak nie prześpią drugiej połowy to powinni zrobić te +20pkt przewagi.

Seul Knights(-10.5) 1.95 5/10 Pinnacle ⛔

Dzieją sie cuda w KBL ostatnio
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Co do Mogi das Cruzes, jak długą serie zwycięstw mają? bo widziałem, że ostatnie 5 meczów, a nei wiem gdzie sprawdzić całe wyniki,
bo potrzebuję pewniaka, a boje się że &quot;każda seria musi się kiedyś skończyć&quot;
no i dlaczego jest az taki wysoki kurs? po czystych statystykach i wynikach Mogi powinno być zdecydowanym faworytem, prawda?
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
DL13 od kilku dni na Mogi są takie kursy na starcie, sytuacja zmienia się w ciągu dnia.Podejrzewam, że kurs na Mogi poleci i wieczorem będzie już -1.5/-2.5.Pewniaki masz przy stoliku w stsie.
Jeżeli chodzi o sprawdzenie zwycięstw, wchodzisz na http://lnb.com.br/ i tam masz wszystko.
Edit: już jest -3.5 na Mogi :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom