>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Ligi Pozostałe 2014/2015

Status
Zamknięty.
wer890 300

wer890

Użytkownik
Ślęza Wrocław - Basket Gdyna 1 @ 1.26
marathon
Do zawodniczek z wrocławia dołączyła nowa rozgrywająco - rzucająca Amerykanka Ross , ktora byla najmocniejszym punktem ekipy z Łodzi, jest to duże wzmocnienie, mozemy obawiac sie o jej zgranie z zespołem , ale napewno jest w stanie utrzymać gre zespoly przez 15 minut na wysokim poziomie i zmienic tym samym pierwsza rozgrywająca Pawlak. Do zespołu po świetach dołaczyła juz najlepsza snajperka druzyny z Wrocławia. Zespół z Gdynii na swoim koncie notował 10 porażek przy tylko 2 wygranych. Zespoły spotkały sie już raz w tym sezonie wygrała Ślęza na wyjezdżie 77;72.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka Turcja TBL
5.01 20:00
Fenerbahce - Darussafaka (5,5)
typ: 1
1,77
Pinnacle
Analiza
Dziś dwa spotkania na szczycie tureckiej TBL, ja wybrałem pojedynek Fenerbahce i Darussafaki. Goście to rewelacja tegorocznych rozgrywek, jeszcze niedawno liderowali lidze, teraz po dwóch porażkach znajdują się na 5. miejscu. Wydaje się, że wracają na właściwe miejsce, bo chyba nikt nadal nie wierzy, by mogli zagrozić wielkim tureckim klubom. Sadzę, że dziś Fenerbahce pokaże im miejsce w szeregu. To drużyna dla której liczy się tylko mistrzostwo kraju, wydaje się, że najsilniejsza w lidze kadrowo, jak również ścisła czołówka europejska. We własnej hali z rzadka przegrywa, a w lidze to już w ogóle zdarza się od święta. W obliczu lekkiej zadyszki rewelacji rozgrywek, typuje pewne zwyciestwo gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
Filipiny Cup - Play Offs, Koszykówka
San Miguel Beermen - Alaska Aces
Szybki lot na Filipiny puki kursy się trzymają kupy, mecz jutro o 11:00. Finałowa seria pucharu Filipin, po jednej stronie jak w wyżej. Obie ekipy spotkały się w zeszłym roku 05.11.2014 padł wynik 63-66 dla gości (Alaska Aces). Kursy oscylowały w granicach 2,00 - 1,75. Mecz jak widać dość underowy. I wynik nie zaskakuję, bo w drużynie drużynie gospodarzy było kilka kontuzju które moim zdaniem miały wpływ na przegrane spotkanie oraz tak niski wynik. Piwowarzy mają dwie ciekawe gwiazdki mianowicie mowa o Fajardo June Mar oraz Santos Arwind. Fajardo w 2014 otrzymał nagrodę MVP i jego marzeniem z tego co mówi jest zdobycie pucharu poraz pierwszy w życiu. Wraz z Santosem napędzają całą drużynę do gry. Nie można pominąć również takiego gracza jak Lutz Christopher, Cabagnot Alex i Lassiter Marcio główni punktujący w team&#39;ie. Ostatni mecz rozegrali 26.12.2014 z Talk N Text wygrywając mecz 100-87 a całą serię 4-0 czego wynikiem jest gra w finale z Alaską. San Miguel oczekuje ona pierwszy tytuł od kilku sezonów. Trener Austria martwi się jedynie o przygotowanie psychiczne oraz fizyczne zawodników. Bierze pod uwagę głównie przyczynę jedną - bardzo długi okres od ostatniego meczu. Co prawda dało im to wiele czasu na przygotowania i analizę przeciwnika po trzeciej wygranej ekipy przyjezdnych w poprzednim etapie rozgrywek o pozłacany &quot;kubek&quot;, a po wygraniu 4 spotkania mogli zacząć przygotowania już w 100% pewności pod kątem tego przeciwnika. Alaska jest w gazie, mało czasu na przygotowanie ma do meczu. Trener Austria się tego obawia mówiąc, że ich przeciwnik jest w ciągłej grze w ferworze walki. Co ma zasadniczy minus brak świerzości zawodnikó, zmęczenie, brak czasu na psychiczny odpoczynek, oraz bardzo krótki okres przygotować pod kątem tego meczu, a w całokształcie serii meczy o najwyższą stawkę. Trener przeciwników San Miguel, twierdzi całkiem inaczej. Obawia się, że pierwszy mecz w wykonaniu jego podopiecznych może być bardzo &quot;zardzewiały&quot; co nie oznacza, że całkowicie odpuszcza ten mecz i skupia się na następnych. To są tylko jego obawy. Skoro trener tak twierdzi to wątpię żeby była to akcja typu false flag bo nie miała by ona żadnego celu. Trener będzie szukał sposobu w defensywie żeby powstrzymać szalejących zdobywców MVP. Wygranie pierwszego meczu da zawodnikom solidnego pozytywnego kopa. Jednak ciężko będzie trenerowi gości utrzymać w takim samym &quot;gazie&quot; zawodników, a z meczu na mecz będzie to oraz cięższe. Mecz na pewno będzie ciekawy, lecz myślę, że szalę zwycięstwa przeciągną na swoją stronę w tym wypadku gospodarze, pobieram ich z handi -4,5 @ 1,9 Pinnacle.
Mecz: San Miguel Beermen - Alaska Aces OT 82-88 ⛔
Typ:
San Miguel Beermen hc -4,5 6/10
Kurs:
1,9 Pinnacle
P.S.: A po pierwszej kwarcie zapowiadało się obiecująco.. 27-5.. chyba jednak osiedli na laurach i psycha siadła a jajka zmiękły.. żal..
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Nie rozumiem tych kursów, Dynamo z bliansem 8-6 rozkręca sie z meczu na mecz.Początek mieli słaby,grają też w lidze bałtyckiej ale ostatnio ich ofensywa wygląda imponująco.Dynamo to zespół składający sie z młodych i starszych bardziej doświadczonych zawodników.To nie jest już ten zespół co lata temu kiedy trenował ich Blatt czy Ivkovic ale superlidze to jest topowa ekipa.Bilans jest mylący, oni powinni być w trójce ale przez gorszy początek sezonu i dodatkowe granie w bałtyckiej jest jak jest.
Parma ma zgraną ekipe i to jest ich największa siła, buki jednak przesadziły.Wyraźnie widać, że sugerują sie tutaj głównie bilansem gospodarzy.Parma już od 4 lat dostaje lanie od dynama i dzisiaj co może brzmieć śmiesznie czuje, że będzie tak samo.I obym się nie mylił bo takie kursiwo to jest ekstremalna pomyłka buków.
Dynamo zawsze wchodzi grubo w mecz, gorzej jest jak wysoko prowadzą.Zdarzają im sie mega przestoje i tylko tego sie obawiam.
Dynamo Moskwa(+8.5) 1.85 5/10 Bet365 ✅✅✅ 66:64
Dynamo Moskwa 4.00 3/10 Bet365
⛔⛔⛔
Jedna kwarta i pozamiatane...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Sydney Kings(-4) 1.93 5/10 Pinnacle ⛔
Jutro Sydney drugi raz w przeciągu dwóch tygodni zagra z krokodylami.W ostatni dzień starego roku przegrali minimalnie, grając w dodatku z obciążeniem w postaci braku ich najlepszego strzelca, pierwszego strzleca całej ligi Josha Childressa.Teraz Childress wrócił do składu i to powinien być zupełnie inny mecz.Sydney generalnie to mocniejszy team a w tym sezonie wyraźnie zawodzi przegrywając mecze które powinni wygrać.Notują serie 4L i nie chce mi sie wierzyć by jutro kolejny raz przegrali.
Ten mecz to dla nich must win w kontekście dalszej gry w playoff, handi jest niski ja jednak uważam, że jutro skończy się coś w granicach 15-20pkt na korzyść Sydney.
Najgorszy mecz w sezonie sydney...
 
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
Islandia Premier League, Koszykówka
Grindavik - Haukar
Ostatni męcz między tymi ekipami odbył się na terenie dzisiejszych gości w Hafnarfjorour dnia 10.10.2014. Drużyna Haukar wygrała mecz 97-77 a kursy na nich był w okolicach 2,55. Trochę statystyk z tego spotkania. Kwarty przebiegały następująco 30-22, 18-20, 26-21, 23-14. Drużyna gości w tym meczu jednopunktowe prowadzenie objęła dopiero w 16 minucie a stan na tablicy wskazywał 36-37, natomiast największa strata jaką do tej pory mieli względem ekipy Haukar wynosiła 8 punktów, w dwóch momentach meczu. Przy stanie 20-12 w 6:45 min oraz po pierwszej kwarcie 30-22. Prowadzenie w 16 minucie jednym punktem (36-37) nie trwało zbyt długo, bo dokładnie 114 sekund później przegrywali 5 punktami a stan meczu byl 44-39 a po kolejnych 37 sekundach prowadzili domownicy już 7 punktami (46-39). Ponowne prowadzenie ekipy przyjezdnych przyszło z chwilą kiedy zegar wskazał 23 minutę i 39 sekund wynik był znów jednopunktowym prowadzeniem (52-53). Niestety pozytywna energia była z drużyną gości tylko do 24 minuty i 43 sekundy ostatni raz w tym meczu wyszli na prowadzenie 53-55. W tym momencie domownicy odpalili ostatecznie wrotki zaczęli nabierać rozpędu w zdobywaniu punktów atakując kolejno za 2,3 i 2 punkty obejmując tym samym prowadzenie 60-55 na niecałe 4 minuty do końca trzeciej kwarty. Ostatnia kwarta była już tylko powiększaniem przewagi ekipy Haukar by finalnie wygrać mecz różnicą 20 punktów osiągając wynik 97-77. Najbardziej wartościowym graczem domowników był Haukur Oskarsson zdobywając łącznie 27 punktów w ciągu 26:41 minut gry, trafiając 5 na 8 rzutów za 3 punkty. Wspierali go Alex Francis z dobytkiem 20 punktów i był najlepiej punktującym zawodnikiem za 2 punkty w ekipie a obok nich z kolejnymi 17 punktami stał Kristinn Marinosson oraz z 16 oczkami Kari Jonsson. Kilka słów o druynie gości, najwięcej punktów dał im Magnus Gunnrsson który zdobył 21 punktów gdzie 15 z nich zdobył rzutami za trzy punkty a 6 punktów dołożył już przekraczając linie 3 punktów kroku temu zawodnikowi dotrzymywał Joel Hayden Haywood bo aż 19 oczek, trafiając 3 z 4 rzutów za trzy punkty i 5 z 15 za 2 punkty. Reszta zawodników pod względem zdobytych punktów widocznie dostawała od tej dwójki a ich średnia punktów oscylowała w granicy 5-5,5 punktów. Ostatni mecz dzisiejszych domowników obył się 18.12.2014 z drużyną Snaefell(aktualnie ekipa dwa oczka wyżej w tabeli) mecz wygrali zawodnicy Grindavik 98-87. Mecz odbył się na terenie Grindavik. Najlepszym punktującym okazał się Rodney Alexander z 27 punktami a obok niego Olafur Olafsson z 17, reszta ekipy miała wkład punktowy na zadowalającym poziomie. Łącznie ekipa trafiła aż 14 koszy za 3 punkty i skuteczność mieli lepszą w tym elemencie niż za 2 punkty. Ekipa Snaefell trafiła o jeden kosz więcej za 3 punkty natomiast słaba skuteczność w rzutach za 2 punkty. A wynik jak wyżej. Drużyna Haukar ostatni mecz przegrała z ekipą o jedną pozycję niżej w tabeli - Keflavik(5), aczkolwiek jest to ekipa typowo domowa. Trzeba przyznać, że twardo ich przytrzymali w obronie zarówno w trumnie jak i za linią rzutów za 3 punkty co przełożyło się na słabą skuteczność i w efekcie przegrany mecz. Ekipa przyjezdnych ma według mnie lepszy skład i dzisiaj powinni odnieść zwycięstwo co najmniej 4-5 punktami. Nie sądzę żeby domownicy przytrzymali ich w obronie mocniej niż poprzedni przeciwnik ekipy Haukar co może otworzyć pole rzutów za trzy punkty które powinni wykorzystać i odnieść dziś zwycięstwo. Łapię hc na gości.
Mecz: Grindavik - Haukar 94-80 (3qt 34-17...) ⛔
Typ:
Haukar hc -4,5 4/10
Kurs: 1,72 Bet365
 
F 24

fibak90

Użytkownik
Koszykówka
Australia - NBL
09/01/2015 9:30
Mecz - Suma punktów
Sydne*y Kin*gs
-vs-
Towns*ville* Croc*odile*s
Total Points: 170.5
Powyżej
@ 1.900
Spotkanie australijskiej ligi koszykówki a konkretnie 5 i 7 ekipy ligi.Zdecydowałem się na taki typ ponieważ Gospodarze w meczach domowych rzucają średnio 83pkt na mecz natomiast goście co prawda tylko 79 więc z tego ni jak nie wychodzi powyżej ale no własnie jeśli chodzi o punkty tracone to przedstawia się następująco 84 i prawie 89 to skłania do gry na over i dlatego tez idę w tym kierunku co prawda ostatnie bezposrednie spotkania tych drużyn nie napawają optymizmem ale sądze że dziś będzie inaczej i linia zostanie pokryta.No i to spotkanie powinno się zakończyć zwycięstwem gospodarzy kurs 1.50 można brać pewniejsza opcja ale ja gram over.
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Koszykówka
Australia - NBL
09/01/2015 9:30
Mecz - Suma punktów
Sydne*y Kin*gs
-vs-
Towns*ville* Croc*odile*s
Total Points: 170.5
Powyżej
@ 1.900

Spotkanie australijskiej ligi koszykówki a konkretnie 5 i 7 ekipy ligi.Zdecydowałem się na taki typ ponieważ Gospodarze w meczach domowych rzucają średnio 83pkt na mecz natomiast goście co prawda tylko 79 więc z tego ni jak nie wychodzi powyżej ale no własnie jeśli chodzi o punkty tracone to przedstawia się następująco 84 i prawie 89 to skłania do gry na over i dlatego tez idę w tym kierunku co prawda ostatnie bezposrednie spotkania tych drużyn nie napawają optymizmem ale sądze że dziś będzie inaczej i linia zostanie pokryta.No i to spotkanie powinno się zakończyć zwycięstwem gospodarzy kurs 1.50 można brać pewniejsza opcja ale ja gram over.
Nie rozumiem po co piszesz analizę i umieszczasz post 4 minuty przed rozpoczęciem spotkania. Nikomu to się już nie przyda. Szkoda czasu.
Warto umieszczać minimum godzinę przed. Regularnie odwiedzam portal,
ale przeczytałem dopiero teraz, kiedy już się mecz kończy.
Szanuje każdego kto poświęca czas i podaje typy w tym miejscu - ale
nie rozumiem użytkowników którzy podają typy tuż przed meczem i nikt z tego nie korzysta.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
(21:00) Rincon - Palencia (Spain » Adecco Oro 2014/2015)
Przenosimy się na Półwysep Iberyjski, gdzie dziś o godzinie 21:00
obędzie się bardzo ciekawe spotkanie pod względem bukmacherskim. Przed sezonem według ekspertów drużyna Palencia była typowana jako jeden z głównych faworytów do awansu. Dzisiejsze zwycięstwo może sprawdzić że koszykarze Palencia po 15 kolejkach będą zajmować tak zwany &quot;fotel lidera&quot;. Jak widać, mają o co dzisiaj walczyć. Na drugim biegunie jest drużyna Rincon, 4 zwycięstwa przy 11 porażkach mówią wszystko na ich temat. To zespół słaby, bardzo słaby, znajdujący się w strefie spadkowej. Kadrę tworzą głównie niedoświadczeni gracze, którzy jak widać nie dają sobie rady w spotkaniach ze starszymi zespołami. Dzisiaj trener gospodarzy ma spory problem, trzech najlepszych zawodników jest kontuzjowanych, mowa tutaj o: Sanchez (10,7 pkt, 2.4 zb), Guillen (13,6 pkt, 5.5 zb) i Soluade (10,3 pkt, 3,1 asyst). Przy pełnych składach Rincon nie mieliby szans, w tym przypadku jeśli tylko Palencia zagra przez cały mecz na wysokim poziomie, mogą wygrać ten mecz różnica około 20 punktów, wszystko zależy od ich ambicji. Ostatni mecz w październiku między tymi zespołami zakończył się pogromem 91:59. Liczę może nie na taki pogrom, ale tak jak wspomniałem przewagę ~ 15-20 pkt. ;-)
 
F 24

fibak90

Użytkownik
Koszykówka
Finland - Korisliiga
10/01/2015 16:00
Mecz - Suma punktów
Tapio*lan H*onka
-vs-
Lapua*n Kor*ikobr*at
Total Points: 165.5
Powyżej
@ 1.900


Spotkanie drużyn z dołu tabeli 9 zespół gospodarzy podejmie gości którzy są tuż za nimi ,ale ja jak zwykle zreszta nie będe typował na końcowe zwycięstwo tylko na łączną sume punktów.Honka u siebie rzuca średnio 81,1 punkta na mecz a traci 86,4 .Korikoborat natomiast na wyjazdach rzuca 78,3 a traci prawie 90 i własnie to skłania mnie do grania w kierunku overa spodziewam sie otwartego spotkania ze słabą obroną i dużą ilością punktów linia wystawiona przez pinka jak najbardziej do gry
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Seul to czerwona latarnia ligi ale po ruchu jaki wykonali kilka dni temu ich notowania jeszcze bardziej spadły.
Thunders oddali swojego najlepszego gracza do Goyang Orions.Leo Lyons już nie jest graczem Thunders i teraz będzie im bardzo ciężko wygrać cokolwiek.Mobi ma przewage na wszystkich pozycjach, o głebi skadu nawet teraz nie wspominam.
Mobis -16

Mobis Phoebus(-9.5) 1.94 6/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
F 24

fibak90

Użytkownik
Koszykówka
Korea - Korea Basketball League
13/01/2015 11:00
Mecz - Suma punktów
Jeonj*u KCC* Egis
-vs-
Busan* KT S*onicb*oom
Total Points: 147
Powyżej
@ 1.934
Z Chin przenosimy sie do Korei PŁD .Spotkanie 9 i 5 drużyn w tabeli.Gospodarze szans na play off nie mają żadnych ich bilans 9-25 sam mówi za siebie Busan natomiast legitymuje się bilansem 17-17 co zapewnia mu praktycznie awans do najlepszej 6 gdyz kolejek do konca sezonu zasadniczego zostało już nie wiele.Ja w tym meczu jak prawie zawsze będe typował ilość punktów.Znalazłem sporo argumentów ,które bardzo optymistycznie pozwalają mi myśleć o tym typie .Zaczne od najważniejszego bilans h2h tych drużyn i uwaga od 2010 roku te zespoły grały z sobą 13 razy i w aż 11 przypadkach ta linia została przerzucona ktoś może powiedzieć co ma h2h z iluś tam lat wstecz do tego a ja uważam że bardzo dużo .Jesli chodzi o bilans ostatnich spotkań Gospodarzy u siebie to jest 5-5 jeśli chodzi o linie wystawiona przez pinka ,goscie natomiast 6-4 na korzysc overa,dodatkowo brak stawki w tym meczu skłaniają mnie do grania w stronę overa i mam dziwne przeczucie że ten typ spokojnie wejdzie .
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Incheon ET Land Elephants(-5) 1.93 5/10 Pinnacle ✅
Seoul SK Knights(-5.5) 1.93 5/10 Pinnacle
✅
Jedni i drudzy nie powinni mieć problemów z pokryciem handi.Słonie grają w kratke, jednak wygrane nad Promy czy Mobisem ostatnio mówią dużo o tym zespole, są mocni.Anyang będzie chciał sie jutro przełamać ale słonie im nie leżą, nie widze ichich jutro.Goyang sie wzmocnił Leo Lyonsem, w zamian do thunders poszedł Garcia.Jednak nie wiem czy Lyons jutro już zagra, dzisiaj siedział jeszcze na ławce thunders.
Knights to mój faworyt do mistrza w tym roku, niezmieniony praktycznie skład, najbardziej poukładana ekipa w lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia NBB
Cearense dosyć łatwo poradzili sobie ostatnio z mocniejszym moim zdaniem Universo i cały czas mają szanse na playoff.Dzisiaj rywal zdecydowanie lepszy, Mogi ma serie trzech porażek z rzędu i wielką szanse na przełamanie.
Cearens dzisiaj bez dwóch ważnych graczy, Erick Camilo i Guilermo Araujo out.Te braki Mogi powinien wykorzystać i spokojnie kontrolować walke na tablicach.Handi niskie, kursy już spadają.
Mogi +8
Mogi(-3.5) 1.99 5/10 Pinnacle✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dongbu są hot, skompletowali zajebistą ekipę i dla mnie obok Knights i Mobis mają realne szanse nawet na finał.Poprzedni sezon kończyli z bilansem 13-41 !!! W tym sezonie są zaraz za Mobis z bilansem 22-12.Dlaczego zdecydowałem się na Dongbu dzisiaj? To jest naprawdę bardzo dobry i poukładany zespół.Są w stanie ograć Mobis który miewa ostatnio dosyć często przestoje.Nie wiem, być może jest to spowodowane tym, że jak zwykle mocno weszli w sezon.Dongbu są w stanie ustać dzisiaj mobisowi w defensywie, to jedna z lepiej broniących ekip w lidze.W tym sezonie już trzy razy grali ze sobą, przegrali wszystkie mecze ale u siebie byli bardzo blisko wygranej.
Dongbu już dwa pokonali w tym sezonie Knights co wyraźnie oznacza, że nie można ich lekceważyć.Mobis ostatnio zniszczył Thunders, nie wiem jak wpłynie to na nich ale mogą być dzisiaj nieco rozregulowani.Kurs jest grubo przesadzony.
Dongbu +9

Wonju Dongbu Promy 2.52 4/10 Pinnacle ✅

Co do drugiego spotkania, to nie widze problemu by Thunders ponownie dostali w pysk -20. (95:77)
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Długo myślałem nad tym typem i zdecydowałem, że ponownie wejde w Sydney.Jak ważne jest dla nich teraz każde spotkanie pisałem kilka postów wyżej.Ostatnio kompletnie zawalili mecz, pozwalali krokodylom na wszystko a tamci zbierali, ponawiali i wykorzystywali każdy bład graczy Kings.Do tego Childress ma za mało wsparcia, dwoi się i troi a pod koniec meczu był totalnie zaorany.
Sydney ma teraz cholernie nieciekawy terminarz, kilka spotkań wyjazdowych pod rząd z czego właśnie krokodyle to najłatwiejszy rywal, w ich &#39;&#39;zasięgu&#39;&#39;.
To będzie ich czwarte starcie w tym sezonie, Sydney jest 0-3 i ja sobie nie wyobrażam by uwalili czwarty z rzędu z tym samym rywalem.
Gram to zdecydowanie na przełamanie serii z Townsville, nie bawie się w handi bo jestem przekonany, że jutro sydney postawi sie i bez problemów ten mecz wygra.
Sydney Kings 2.94 4/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Czekałem na taki kurs i sie doczekałem.Wow, Goyang jest teraz cholernie mocny, jutro Leo Lyons zagra swój drugi mecz.Wczoraj Goyang pokazał sie z bardzo dobrej storny w meczu wyjazdowym z mocnymi Knights.Jutro okazja na przerwanie złej passy jaka ostatnio im towarzyszy.Pięć ostatnich spotkań to ciężkie pojedynki z Promy(-4), Mobis(-7), Sakers(-9) i Knights wczoraj przegrany minimalnie po walce.Meczu z KCC nie wliczam bo to ogórki.
Jutro mobilizacja jest zajebista w ekipie, Goyang chce koniecznie przerwać złą passe a przyjeżdża Sonic który z kolei jest w mega gazie.Trzy razy grali już ze sobą w tym sezonie i Goyang dwukrotnie zebrał konkretne baty.Więc okazja do rewanżu bardzo dobra, seria Sonic też nie będzie wiecznie trwała.Kurs świetny, pobieram.
Goyang Orions 2.21 4/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Bardzo dziwny kurs buki wystawiły na ten mecz, zarówno jedni i drudzy to czerwone latarnie ligi.Kazachy nieco bardziej doświadczeni od młodych graczy MBA ale żeby dawać 4.00 to lekkie przegięcie.MBA jeśli tylko gra z rywalem który jest w ich zasięgu zawsze pokazuje sie z najlepszej strony.Ja w czysty win nie wejde ale handi na poziomie 8.5pkt jest koniecznie do wzięcia.W tej lidze dogi wygrywają bardzoi czesto, MBA przegrała pierwszy mecz z kazachami zaledwie różnicą 4pkt więc dzisiaj okazja do rewanżu jest znakomita.Zespoły bez gwiazd, zbudowane z rodzimych graczy.MBA dzisiaj pokaże jaja i powinna bez problemu pokryć tak wysokie handi.Dla odważniejszych ML przy kursie 4.00.
MBA Moskwa(+8.5) 1.85 5/10 Bet365 ✅
Moskwa wygrała 73:67
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Huesca dzisiaj ponownie bez trójki swoich kluczowych graczy, Dario Brizuela, Josep Perez i Joseph Hart.Bez nich Huesca to całkowicie inny zespół, tydzień temu bez tej trójki dostali lanie od Burgos a dla mnie Rio Breogan to zespół jeszcze poziom wyżej.Breogan są w gazie, na ostatnie 6 spotkań wygrali pieć i nie powinni mieć najmniejszych problemów z pokryciem tego handi.Są zdecydowanie lepszym zespołem, handi pewnie wzrośnie do meczu o 3-4pkt
Rio Breogan(-4) 1.93 4/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Hit kolejki jutro, Promy grają z Knight którzy za wszelką cene będą szukali rewanżu za blowout z końca listopada.Knights to najmocniejsza ekipa w lidze, mój murowany faworyt do wygrania całej ligi.Mają najrówniejszy i najbardziej poukładany zespół.W zasadzie to nic sie nie zmieniło od poprzedniego sezonu i to jest cała siła tej ekipy.
W jutrzejszym meczu motywacja ogromna, Knights przegrali już dwa z trzech spotkań z Promy w tym sezonie i jak na tej klasy ekipe nie wierzę by po takim laniu jakie dostali miesiąc temu przegrali ponownie i to jeszcze we własnej hali.Handi niskie zważając na to w jakim gazie ostatnio są Knights.Seul na dziewięć ostatnich meczy wygrał osiem.
Wchodzę w to z bananem na gębie, to będzie świetny, szybki mecz i to Seul powiezie jutro Promy.
Seul Knights(-3.5) 1.97 6/10 Pinnacle✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom