>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ligi Pozostałe 2014/2015

Status
Zamknięty.
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Estudiantes(-2.5) 1.81 5/10 Pinnacle
✅ 62:74

Estudiantes nadal bez swojego asa, Reynaldo Garcia jest ciężko chory i w klubie zajebiście nie mogą doczekać się jego powrotu.Czy z Reynaldo w składzie czy bez niego Estu to o klase lepszy zespół.Choć ostatnie wyniki gorsze to z Ciclistą nie powinni mieć problemu.Ostatnio seria 3L, zaś Ciclista wygrała niespodziewanie z Libertad ale to był raczej jednorazowy wyskok.Ciclista młody zespół bez rewelacji, żaden z zakontraktowanych amerkanów nie gra, wszyscy kontuzjowani.Doświadczenie zdecydowanie po stronie gości, przyjeżdżają na ten mecz pełnym składem wyłaczając Reynaldo.To będzie trzymeczowa seria wyjazdów dla Estu, kolejno Ciclista, Argentino, Lanus.Najtrudniejszy rywal to zdecydowanie Argentino, Ciclista i Lanus oba mecze do wygrania.
16.01 Estu wygrał zdecydowanie z Ciclistą 73:58

Brazylia
Brasilia(+5.5) 1.91 4/10 Pinnacle
✅ 67:78

Brasilia w ostatnich pięciu meczach cztery ważne wygrane, Sao Jose w wyraźnym dołku.Nic nie idzie ostatnio gospodarzom dzisiejszego meczu, Sao Jose ostatnio grali dobrze na turnieju ligi amerykańskiej.Od tamtej pory same porażki i nie wygląda to dobrze.Po zupełnie innej stronie jest Brasilia która po przyjściu Kyle&#39;a Lamonte wygląda świetnie.Sao Jose w każdej chwili może jeszcze opdalić zaś Brasilia nie wygląda za mocno na wyjazdach dlatego podpieram sie hcp.To nie powinien być mecz na dwucyfrową przewage, raczej powinno być na styku.Brasilia jako zespół podoba mi sie bardziej, tam jest więcej opcji w tym momencie.Jeśli byli w stanie wygrać ostatnio wyjazd z Minas to nie widze problemu by w tym meczu również powalczyli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
K 276

koguttt

Użytkownik
Ja z ligi brazylijskiej poclelował bym w overek Mogi. Ostatnio błyszczą skutecznością(93,98,88,84) i formą ( 8 zwycięctw z rzędu). Myślę że dziś mogą zakręcić się nawet 90+, skoro rzucili 98 Limeiras , będącym na przeciwległym biegunie tabeli niż dzisiejsi goście. Cearenze ostatnio też niezle, nieoczekiwane wysokie zwycięstwo z Palmeiras i 83 pkt, dobrt mecz z Pinheiros (85-91 P) i Unitri (78-71 P). Wszystkie te zespoły były wyraznymi faworytami bukmacherów w starciu z przed ostatnią drużyną w tabeli, dziś myślę że zakręcą się 70+. Dwa ostatnie H2H overowe (80-91, 96-74 2 ZW Mogi).
Mogi - Cearenze over 164.5 ⛔⛔ jaki pech 80-84, Mogi zawaliło 4 KW jak i w sumie cały mecz...
kurs - 1.79
Pinnacle
godz. 23
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia
Paulistano 1.98 5/10 Marathonbet
✅ 77:82
Dziwne te kursy Marathon wystawił ale na nich trzeba brać poprawke.Paulistano to zespół o klase lepszy, uberlandia pod koniec stycznia wyszarpała trzy wygrane z rzędu ale to raczej wszystko na co ich stać.Zresztą grali z będącymi w dołku Sao Jose, słabiutkim Cearense i Brasilią której wyraźnie tamten mecz nie wyszedł.Paulistano po serii wtop z trudnymi rywalami wreszcie wygrali i teraz będą gonić.Pełny skład, wszyscy zdrowi, to powinien być łatwy mecz dla nich.Paulistano +8
Limeira(-3.5) 1.93 5/10 Marathonbet ✅ 86:92
Tutaj nie będe nic pisał bo o jednych i drugich pisałem już kilka analiz więc nie ma sensu wymyślać czegoś nowego.Jak gra Limeira każdy widzi, jeden z głównych faworytów do wygrania ligi w tym roku.Franca ma cały czas jeden wielki problem, grają bez swojego lidera Marcosa Maty który jest mózgiem tego zespołu.Dzisiaj Mata ponownie nie wystąpi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia NBB
Mogi das Cruzes(-5) 1.87 5/10 Pinnacle
✅ 108:99

Krótko, linia jest niska bo brasilia dobrze ostatnio gra, głównie ze względu na forme Kyle&#39;a Lamonte.Jednak Mogi ma ma kim go zatrzymać i to będzie klucz do wygrania tego meczu.Tak niskie hcp może też brać sie z porażki Mogi z Cearense, tutaj nie ma mowy o żadnym kryzysie.Przez trzy kwarty mimo słąbej skuteczności Mogi miał ten mecz pod kontrolą.W czwartej małe rozluźnienie i cearense wykorzystali szanse.Dzisiaj już powinno być zupełnie inaczej, Brasila w gazie ale to Mogi nadal jest zdecydowanie lepszą ekipą i grają u siebie.Po meczu na słabym procencie z cearense dzisiaj spodziewam sie lepszej gry Mogi, Mogi +8
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Korea
Mobis(-9) 1.94 5/10 Marathonbet
⛔
Tutaj piłka jest krótka, Mobis mocno wkurzony po meczu z Promy, dobrym meczu który mogli nawet wygrać.Doszli nawet na 2pkt w czwartej kwarcie ale potem było już tylko gorzej.
KCC gra poprostu katastrofalnie, mało tego 3 dni temu zespół opuścił ich coach który zrezygnował z prowadzenia zespołu.KCC są rozbici psychicznie co było widać w meczu z Goyang(-23) ale już przeciwko Sakers(-20) działo się źle.Szykuje się kolejny blowout.Mobis +15
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Liga koreanska jest ciezka do stawiania. Narazie Mobis przegrywaja, ale wszystko moze sie odwrócic. Lepszym rozwiazaniem moim skromnym zdaniem jest granie na linie punktowe, najlepiej łapać w trakcie meczu jak koreance na poczatku pudłuja, pozniej natomiast sie rozkrecaja (oczywscie taki scenariusz ma miejsce nie zawsze, ale dosc czesto). Zawsze gram over. A granie zwyciestw z handi to czysta loteria, a wszczegolnosci w lidze koreanskiej. A tak na marginesie Jaimeq odwalasz kawał dobrej roboty, skup sie lepiej na lidze Brazylijskiej w której masz fajne wyniki. Pozdrawiam
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Bauru(-5.5) 1.75 5/10 STS⛔90:89
Mega problemy z netem mam więc i typ spóźniony.Nie będę też za dużo pisał bo męczarnia z telefonu pisać.Linia jeszcze znośna choć wiem, że rano jeszcze było 5pkt.Kto chce analizę niech poczyta moje wcześniejsze wpisy o Bauru, te 10pkt powinni zrobić na luzie.Przez lipę z netem do poniedziałku nie będę nic podawał w tym dziale
Edit: gram STS jednak
Jaki mecz!!! Jedni i drudzy dali z siebie wszystko.Co Bauru zrobił przewagę to limeira odpowiadała trójką i tak w kółko.Handi nie wchodzi, kiedyś musiał przyjść ten dzień.Kosmiczny mecz ???? Ostatnie 30sek limeira za trzy a potem buzzer za trzy Bauru haha pozamiatali
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Ukraina, Super Liga
Mecz: MBC Nikolaev - Ferro-ZNTU
Typ: MBC Nikolaev @ 2,50 Bet365 ⛔⛔⛔
Nie ma co się rozpisywać, jak dla mnie value, 2.50 na gospodarzy to lekka przesada. 16 stycznia Ferro-ZNTU uległo na wyjeździe Dnipro-AZOT 90:63, natomiast 4 dni później MBC Nikolaev wygrało z tą samą drużyną, tyle, że u siebie 79:64. Ostatnie spotkania to wygrana u siebie Ferro-ZNTU z 8 w tabelia Goverla 89:78 oraz wygrana MBC Nikolaev na wyjeździe z 9 w tabeli Odessą 72:80. Najwyraźniejszym atutem tego spotkania jest jednak gra we własne hali MBC Nikolaev. Ferro-ZNTU na 9 spotkań wyjazdowych wygrało jedynie 1. Trochę nie rozumiem kursów wystawionych na to spotkanie. Tak jak wcześniej pisałem, spore value, dlatego sam gram.
/Dziwny mecz, MBC przegrywali 31 punktami, w ostatnich 2 minutach 14 punktami, doprowadzili do stanu 90:92 i nie trafili 2 akcji spod kosza na czysty kosz. Trudno.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Levski - Metalac
Levski over 71.5 @ 1.90 by Marathon
Levski ML @ 3.20 by Expekt

W Levskim pozytywne zmiany. Do zespołu dołączył Filip Videnov, który najpierw poprowadził ich do wysokiej wygranej w lidze bułgarskiej, a ostatnio stoczyli bardzo wyrównane trzy kwarty w Belgradzie z Partizanem i dopiero w ostatniej odsłonie poszedł blow.
Poza Videnovem jest jeszcze jedna nowa twarz - Jimmie Hunt.

Metalac na wyjazdach w ABA notuje bilans 3-7, tracąc przy tym średnio 77.5 per game.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Levski do tej pory w 90% spotkań ligi adriatyckiej przegrywa mecz w ...czwartej kwarcie.Grając w pięciu oni nie maja szans wygrać żadnego spotkania w ABA.Za to wyniki w bułgarskiej pokazują jakie wały tam odchodzą
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Litwa LKl
Prienai
- Pieno Zvaigzdes 1 8,00
Polecam typowy mecz 3za3,poniżej to zaraz zobaczycie.
goście pewny udział w play-off,zaś gospodarze mają jeszcze szanse na 8 miejsce,aktualnie 9 miejsce 6 zwycięstw,zaś Lietabalikst 8 zwyciestw,przy dzisiejszym triumfie gospodarzy,walka o 8 pozycje bardzo realna,forma nie zachwyca drużyny Prienai,ale licze że dziś goście odpuszczą to spotkanie,dobrym znajomym!Polecam za małą stawkę@!
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
LG Sakers(-2.5) 1.87 4/10 Pinnacle⛔
Ciekawy mecz się zapowiada, Sakers nie mają zamiaru stracić czwartego miejsca zaś Goyang coś tam zaczął ostatnio lepiej pogrywać ale też nie grali z nikim wymagającym.Z LG będzie ponownie ciężko, Orions nie mają zupełnie odpowiedzi na Jeffersona.Najlepszym plastrem na niego jest Charles Rhodes z Sonic, on jak jedyny potrafi ustać mu w obronie.Goyng na tej pozycji ma same miękkie faje. Ale z obserwacji Orions w ostatnim czasie doszedłem do wniosku, że ten zespól jest chyba najprostszym do rozszyfrowania teamem w tej lidze.Oni nie grają niczego skomplikowanego ani w ataku ani w obronie.Tam jak rzut czarnym mię siądzie to cała ekipa jest w dupie.Sakers mają zdecydowanie więcej opcji, zestaw skośnych jeden z topowych w lidze.Do tego dwie czarne świnie pod koszem bo przecież Massie to też kawał mięcha. Sakers jak tylko zagrają na swoim optymalnym poziomie powinni ten mecz wygrać do przerwy.
Hitu Mobis-Knights nie tykam ale skłaniałbym się ku gospodarzom bo Knights w każdym elemencie wyglądają ostatnio fatalnie.
Hahaha koniec z graniem KBL, zdecydowanie!!!
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Koszykówka - Filipiny
Alaska Aces(+11.5) - San Miguel
San MIguel # 3.20 Unibet
Alaska Aces jest zdziesiątkowana przez kontuzje, przegrała wysoko dwa spotkania ze średniakami a jedno u siebie wygrała różnicą jednego punktu. San Miguel ostatnio troche gorzej się prezentuje, przegrali ostatnie trzy mecze ale chyba jednak warto ze względu na problemy kadrowe gospodarzy. Licze na przełamanie gości.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
San Martin Corientes(-5) 1.70 5/10 Marathonbet
⛔

Spóźniłem się trochę z tym typem ale jakieś mniejsze handi myślę, że jeszcze warto brać.San Martin wracają na własne śmieci po serii trzech spotkań wyjazdowych i ja tu nie widzę innego rezultatu niż wygrana.Bahia ostatnio niespodziewanie dobrze gra, ten zespół nie ma gwiazd, nie ma też szans na ugranie czegoś w tym sezonie.Mają za to świetnego coacha który potrafi maksymalnie wykorzystać możliwości graczy jakich posiada i przełożyć to na solidną grę, szczególnie u siebie.Trenerem jest nie kto inny jak Seba Ginobili, brat tego bardziej znanego ???? Jednak Bahia to całkowicie inny zespół kiedy trzeba grać wyjazdy a tam wyraźnie sobie nie radzą(2-13).Zdecydowanie jestem po stronie gospodarzy, to lepszy bardziej doświadczony zespół i grają u siebie co w tej lidze jest często kluczowe.

Lol +12 do przerwy a po przerwie wyszli najebani
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Gimnasia Indalo 2.04 3/10 Pinnacle✅ 61:80
San Martin zawiódł na maksa, po pierwszej połowie w której w pełni kontrolowali gre wyszli na drugą i uwalili mecz.Masa przestrzelonych wolnych, straty i fatalna skuteczność sprawiły, że Bahia wykorzystała szanse.Ale nie o tym chciałem, gram dzisiaj Indalo bo wyglądają zdecydowanie lepiej w ostatnim czasie to raz.Dwa to wciąż osłabiony estudiantes który ponownie będzie musiał sobie radzić bez swojego mózgu Reynaldo Garcii.Bez niego Estu na sześć ostatnich spotkań wygrali tylko raz i to ze słabą Ciclistą.
Jedyne czego się obawiam w tym meczu to słaba gra na wyjazdach gości, 2-11 wygląda słabiutko.Jakaś dziwna seria niespodzianek ostatnio w tej lidze, dzisiaj w nocy 2W dogów, wczoraj Sionista ogrywa na wyjeźdźie Argentino, dzieje sie ostatnio.Stawka mała
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Weber Bahia(+5.5) 1.88 4/10 Bet365 ⛔
Dwa posty wyżej pisałem o zespole prowadzonym przez brata Ginobiliego.Sprawili kolejną niespodzianke a dzisiaj są dogiem w meczu z La Union? Dziwne to jest tym bardziej, że to sa dwie porównywalne ekipy.La Union ostatnio słaba seria, z dziesięciu spotkań wygrali trzy ale dwa ze słabą sionistą i lanus.Poza grą jest Mario West, reszta z Frazierem zagra.Ciężko mecz bo tak naprawdę nie wiem czego sie spodziewać po gospodarzach, Bahia w niczym nie ustępuje na razie lepszym ekipom, walczą i robią niespodzianki ale La Union też chce sie przełamać.Jednak to handi jest troche za wysokie w tym momencie.To jest mecz 50/50 i wyiberam gości bo lepiej ostatnio grają.Oni do każdego spotkania podchodzą bez większego ciśnienia i to sie na razie sprawdza.
Myślałem też nad Boca Juniors ale to co oni odpi*** ostatnio przechodzi ludzkie pojęcie dlatego odpuszczam.Lanus ma kim ich postraszyć.
Polegli sromotnie
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
MASOWKA/BOOKMACHER SPOILER!!;D ✅
KCC Egis +5.5 vs Anyang @ 1.909 5Dimes
Typ bardziej podparty 2 pseudo-analizami. Pierwsza to ze znajac zycie na 3 mecze w Korei, wszystkie 3 faworyci nie wejda, a Sakers i Seul wygrywaja, wiec limit sie wyczerpal;p. Po drugie, Egis przegrywa wszystko jak leci i jest to juz 9-ta przegrana pod rzad, chociaz mieli raz taka serie, to w 10tym spotkaniu wygrali po astronomicznym kursie 4.25, i wnioskuje ze tutaj jesli nie wygraja to handi powinni pokryc.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Liga Amerykańska
Bauru(-3) 1.85 7/10 Bet365
✅
Wszystko poniżej -8 w tym meczu to prezent.Bauru specjalnie się nie wysilając niszczy na tym turnieju wszystkich w granicach 20pkt.Pisałem już o nich kilka razy, to jest najlepszy zespół ameryki łacińskiej i nikt nawet choć trochę się do nich nie zbliży.Pioneros ma tylko jeden atut, grają u siebie.Pozatym niczym innym w żaden sposób nie są w stanie mnie przekonać.Brazylijczycy jak mocniej zepną się na ten mecz to zrobią wynik w granicach +20pkt.Trzeci dzień turnieju i kolejny raz powinno być łatwo z pokryciem tak niskiej linii.W ciągu dwóch godzin hcp wzrośnie do 5/7pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Pioneros +6 vs Bauru, 1.99 PINNACLE
A ja wrecz przeciwnie do kolegi Jaimeq, zagram na Pioneros bo widze tutaj ogromne value. Bauru, widac niszczy to prawda, ale tez warto popatrzec na niektore mecze i zobaczymy ze dopiero w 4-tej kwarcie odrabiaja. Wiadomo wynik wynikiem, ale tak samo jak ostatnio bylo z Clippersami, ktorzy wygrywali 30 punktami zeby w 4-tej oddac 20+, i wydawalo sie z suchych statystyk ze mecz byl wyrownany. Co do Pioneros, to w lidze Meksykanskiej niszcza i jestem przekonany ze tutaj powalcza gdyz graja na swoim parkiecie. 2 Lata temu zwyciezca pojedynku bylo Pioneros, chociaz mecz byl w Bauru, i kurs 1.13 miazdzacy na Pioneros. Dodatkowo zaglebilem sie bardziej w historie spotkan Bauru jak i Pioneros, i moge z 70% prawdopodobienstwa oszacowac lub tez zabawic w zgadywanie ze liczba punktow Pioneros bedzie nastepujaca z ponizszych:
60
65
67
69
74
76
80
83
85
92
94
99
Tak czy inaczej, po zacietym wyniku, Pioneros jesli przegra to nie wiecej niz 6 punktami.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
ATP nie pisz nigdy więcej głupot o wynikach sprzed dwóch lat bo to totalne amatorstwo z Twojej strony.Zobacz sobie jak wyglądały oba zespoły dwa lata temu, jakie były składy, budżety etc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom