>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ligi Pozostałe 2014/2015

Status
Zamknięty.
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
San Martin(-1) 1.94 4/10 Pinnacle⛔
Estu dzisiaj ponownie zagra bez Reynaldo Garcii który jest mózgiem tego zespołu i bez niego praktycznie nie ma wyników ostatnio.San Martin w kratke ale ostatnie mecze ciężkie, dwa razy z Obras nawet grali.Oba teamy nastawione na defensywe raczej więc tutaj wysokiego wyniku się nie spodziewam.Trzy razy już grali w tym sezonie ze sobą, trzy razy wygrał San Martin i były to mecze skrajnie underowe.W meczach z początku sezonu grał jeszcze Reynaldo a mimo to Estudiantes przegrywał dwa razy z dzisiejszym rywalem.Więcej opcji ma trener San Martin, w estu tylko jeden amerykanin Treadwell który nie gra tego czego od niego oczekiwali.San Martin +7
Edit: Reynaldo na 20% może dzisiaj zagrać, wszystko zależy od sztabu medycznego.Jednak napewno nie będzie on w 100% zdrowy i może zagrać małe minuty.
W San Martin zagra ważny w rotacji Fernando Calvi ktróy po meczu z Lanus został zawieszony na dwa mecze za bójke z Lorenzo Wade.Dzisiaj już zagra ????
Reynaldo zagrał i zdobył 15pkt, do końca nie wiadomo było czy zagra czy też nie ???? Gdybym wiedział co i jak to pewnie nie ruszałbym San Martin
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Nevezis - Tonybet
Tonybet over 74 @ 1.90 by Marathon

Nevezis dziwny twór. Aż czterech Amerykanów. Grają totalnie bez obrony.

Tracili 74 lub więcej w tym sezonie, jeśli dobrze policzyłem, w 29 z 31 rozegranych spotkań (w tym dwa razy z Prienai 78 i 79 pkt) oraz - co ciekawe - 74+ w plecy w każdym z 9-ciu meczów w 2015 roku.

Statystki Prienai nie powalają, ale oni cały czas grają w 6-7 chłopa.
Warto poczekać do 17:30 na składy. Ostatnio w końcu znalazło się do gry więcej niż sześciu zawodników. Hajsu wiele nie ma, jakoś improwizują, ale jak będą mieli z 8-9 zawodników do gry, to powinni ok. 80 pkt rzucić w tym meczu.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia NBB
Franca(-7) 1.95 5/10
✅
Franca w końcu wygrała ostatnio z Rio Claro i dzisiaj kolejny bardzo ważny mecz przed nimi ze słabiutką uberlandią.W trzech ostatnich spotkaniach u siebie Franca grała dwa ciężkie pojedynki z Limeirą i Flamengo, przegrała ale po walce.Mecze były wyrównane i chłopaki zostawili po soboe dobre wrażenie.
Dzisiaj bardzo ważna informacja, do gry wrca w końcu najważniejszy gracz Marcos Mata który przeszedł badania i jest w 100% gotowy do gry.Jego powrót to nie tylko ogromne wzmocnienie ale duży zastrzyk energi dla całego zespołu.Przy nim wszyscy czują się pewniej, to prawdziwy lider tej ekipy i cholernie doświadczony gracz.
Godzinka i będzie z -10
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Rosja
Uniwersity Ugra(+7.5) 1.85 5/10 Bet365
✅
Ugra gra ostatnio bardzo dobrze, ich celem są playoffy i brakuje im już nie wiele by dostać się do ósemki.
Buki mocno mylą sie z tym hcp zapominając o tym, że Ural stracił niedawno Marco Killingswortha czyli jedengo ze swoich czołowych graczy.Ural nic nie musi w tym meczu, oni będą grali swoje ale brak Marco będzie mocno odczuwalny.Już udało im się przegrać ostatnio ze słabymi Rodniki a dzisiejszy mecz będzie o wiele trudniejszy.Ugra jest w gazie i zrobią wszystko by ten mecz wygrać.Miałem wchodzić w ML ale jednak gram handi.
No i wygrali 95:82 :/ ML było po 3.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia NBB
Cearense 2.27 4/10 Pinnacle
⛔

Cearens ostatnio radzi sobie zdecydowanie lepiej, dzisiaj ważny mecz w kontekście awansu do kolejnej rundy.
Ostatnio zrobili na mnie spore wrażenie, wygrane nad Palmeiras, Sao Jose czy Mogi(!) mówią wiele.Oni już od jakiegoś czasu wyglądali lepiej, przegrywali ale po walce.Są blisko drugiej rundy ale muszą teraz wygrywać co jest w ich zasięgu a Rio Claro to rywal zdecydowanie do ogrania.Gospodarze dzisiaj dodatkowo bez trzech graczy, Machado, Vinicius i Duso nie zagrają.Rio Claro wygląda fatalnie ostatnio i jest ogromna szansa przed Cearense by ten mecz wygrać a kurs jest zdecydowanie zawyżony.
Rio Claro też ma o co walczyć w tym meczu bo są praktycznie jeden mecz przed Sorocabaną, ostatnią ekipą w lidze.Jednak ja wybieram Cearense bo wyglądają zdecdowanie lepiej ostatnio.

Po pierwszej połowie byłem pewny, że będzie dobrze.Wyszli na trzecią, zrobili runa 7-0(+12) i od tego momentu zaczeła się katastrofa która trwała do końca spotkania.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
La Union Formosa(-1.5) 1.93 4/10 Pinnacle
⛔
La Union bez Mario Westa któy zerwał więzadła ale to wciąż ekipa zdecydowanie lepsza i bardziej doświadczona od Ciclisty.Ciclista ma Maldonado i to jest jeden z tych graczy którego można śmiało wyróżnić, reszta wygląda słabo niestety.La Union ma słaba serie, wygrali z Bahią jakiś czas temu i przegrali mecz który powinni wygrać z Argentino po emocjonującej końcówce.Jednak Ciclista wygląda jeszcze gorzej, w 17stu ostatnich meczach tylko raz udało im sie wygrać z Libertad.
LA Union nawet bez Westa wygląda dobrze, Marinez, Ibarra, Frazier czy Dobbins to zawodnicy lepsi na swoich pozycjach.Dodatkowo do składu dzisiaj wracają Pablo Barrios i Fernando Martina.La Union ostatnio pogrywa wąskim składem więc ich powrót powinien wyjść drużynie tylko na dobre.
Jeśli ktoś oglądał mecz to niech mi wytłumaczy jakim cudem oni to przegrali? Na 40sek do końca byli +4 i uwalili mecz w identyczny sposób jak z Argentino.Bez komentarza
 
jozzy22 603,5K

jozzy22

Użytkownik
Brazylia
Bauru - Uberlandia
Typ: HT 1(-10) Kurs: 1.85
Przyznam szczerze,że jaimeq &quot;zaraził&quot; mnie chorobą która nazywa się Bauru.
Lider , zdecydowany faworyt który raczej nie powinien poczuć zagrożenia ze strony Uberlandi. Gram handi do przerwy gdyż -10 to niezbyt wygórowany wynik. Końcówka przy dużej przewadze mogłaby wnieść rozluźnienie i proponowane handi -19 mogłoby okazać się zbyt dużym dlatego bezpieczniej pakuje się w -10 Bauru do przerwy
Wynik: 87:64(49:26) ✅✅✅

e: oczywiście wchodzi jak w masło.Nawet końcowe handi by weszło choć tak jak przypuszczałem przy dużej przewadze nastąpi rozprężenie no i 4Q taka właśnie była
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia NBB
Brasilia(-1.5) 1.93 5/10 Marathonbet
✅
Ciężko jest cokolwiek pisać po tym co La Union w nocy zrobili, naprawdę takie wtopy zdarzają sie rzadko.Ale nie o nich chciałem, wchodze na Marathona i widze takie handi na Brasilie.I to jest najlepszy bet z tej kolejki NBB moim zdaniem.Brasilia jest zwyczajnie zbyt mocna na Rio Claro w tym momencie.Co z tego, że mają dwie porażki z rzędu skoro grali z Mogi i Limeirą wyjazdy.Z tymi pierwszymi bardzo wyrównany mecz, zaś z Limeirą w pewnym momencie myślałem że sprawią nawet niespodzianke ale gospodarze odpalili w czwartej kwarcie i pozamiatali.Brasilia opadła wtedy z sił...
Jutro mecz z Rio Claro które jest po wygranej nad Cearense, tym mecze wyszli ze strefy spadkowej i dzisiaj pewnie będą próbowali ponownie ukłuć i zrobić niespodzianke.Ale nie ta klasa, oba zespoły dzieli zbyt wiele.Brasilia po dodaniu Kyle&#39;a Lamonte gra świetnie i te dwie porażki nieco przysłaniają obecną dyspozycje ekipy Jose Vidala.Nie daje w tym meczu szans gospodarzom, Brasilia +8
Pinnacle i reszta jeszcze bez kursów ale pewnie zaczną od 2.5, wszystko do 4-5 pkt jest do grania moim zdaniem
 
jozzy22 603,5K

jozzy22

Użytkownik
Brazylia
Limeira - Cearense
Typ: 1(-8) HT Kurs: 1.87
Sportingbet
Znów Brazylia i znów handi do przerwy. Gospodarze po Bauru druga siła ligi. Zasadniczo z byle kim nie przegrywają tym bardziej u siebie.Cearense ostatnio porażka z Rio Claro co chluby im nie przynosi. Grudniowe spotkanie zakończone pogromem tak więc własne boisko jest kolejnym atutem Limeiry i typ powinien na spokojnie być trafiony!
Wynik: 89:84(44:45) ⛔⛔⛔

e: po 1Q wszystko było z godnie z planem,ale to co się wydarzyło w 2Q to już był szok
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Obras - Argentino over 156.5 1.93 4/10 Pinnacle
✅ 93:70
Dzisiaj zdecydowałem się na over w meczu Sanitarias ponieważ linia jest moim zdaniem nieco za niska.Obras w tym roku grają ekstremalnie szybko, przy ich składzie tylko ofensywna gra się sprawdza.Jest tam kilku bardzo dobrych strzelców i często szczególnie u siebie narzucają swoje tempo i padają wysokie wyniki.Argentino wyglądają nieco gorzej ale tam też jest komu rzucać i dzisiaj raczej nie będzie obrony w tym meczu.Obras zwyczajnie nie potrafią bronic, ten zespół to atak atak i jeszcze raz atak.Linia jest spokojnie do przeskoczenia, Obras średnio u siebie rzuca ponad 80pkt, Argentino również powinni się zbliżyć do granicy 80pkt.Moim zdaniem linia powinna oscylować w granicach 165pkt i pewnie to tego poziomu wzrośnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Liga amerykańska
Flamengo(-11.5) 1.85 5/10 Bet365✅ 70:105
Dwa zdania, Trotamundos jest w tej grupie chłopcem do bicia.Ekipa bez gwiazd, bez renomy nie mając żadnych szans na final four.Flamengo wczoraj dali pograć meksykańcom w pierwszej połowie ale jak trzeba było depnąć to zniszczyli w błyskawicznym tempie marzenia Rojos o dobrym wyniku.
Flamengo chcą wygrać grupe by nie trafić w następnej rundzie na bauru.W final four zwycięzca pierwszej grupy gra z drugą drużyną drugiej grupy.Flamengo to zespół dwie klasy lepszy od Trotamundos i może sie skończyć nawet 20pkt przewagą brazylijczyków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Estudiantes(+5.5) 1.95 4/10 Pinnacle
⛔ 59:66
Jak już pisałem jakiś czas temu do gry wrócił w końcu Reynaldo Garcia, najważniejszy gracz w rotacji.To dla estudiants bardzo ważne wzmocnienie, już z nim w składzie estu wygrał niedawno z San Martin i to dosyć zdecydowanie a Reynaldo rzucił 15pkt 6zb 4as.Z Reynaldo Estudiantes powinien odetchnąć i wygrać jeszcze kilka spotkań przed drugą rundą.Szansa będzie już dzisiaj ponieważ Regatas nie wygląda najlepiej po występie w lidze amerykańskiej.
Pechowo zakończyli drugą runde ligi amerykańskiej gracze Regatas, kilku z nich nabawiło sie urazów i to już było widać w ostatnich meczu ze słaba sionistą.Jutro prawdopodobnie nie wystąpi Hernando Salles, niepewny jest występ najlepszego strzelca Paolo Quinterosa, jeśli zagra to małe minuty.Najlepiej zbierający Espinoza wrócił ale nie jest jeszcze w pełni sił, to samo tyczy się Rollinsa.Regatas w meczu z Sionistą byli wolni i zmęczeni, łaczenie gry w lidze i w lidze amerykańskiej daje im sie we znaki.
Oddzielna kwestia to czwarte starcie obu ekip w tym sezonie i gospodarze napewno zrobią wszystko by nie dopuścić do czwartej porażki.Powrót Reynaldo podziałał na nich mobilizująco.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Liga amerykańska
Flamengo(-1.5) 1.85 5/10 Unibet
✅ 86:88
Skąd tak niska linia? dlatego, że Penarol gra u siebie i to wszystko! Oglądałem wczoraj z nudów mecz Flemengo i zauroczyłem się ich grą.Ta ekipa wygląda tak jak zespół któy rok temu wygrał tą lige.Od momentu kiedy przegrali z Bauru w lidze zaczeli grać świetnie, wyglądają w tym momencie jak kompletna ekipa.Masa opcji, tam jest kim bronić, jest kim rzucać seryjnie trójki, podobnie jak w bauru głebia składu poraża.
Penarol nic ciekawego nie prezentuje, ich rooster również mnie nie przekonuje.Boccia, Gutierrez, Leiva, Giddens czy Konsztadt to nie są ogórki ale w porównaniu do Flamengo wygląda to słabo.Penarol ma dobrą tylko dobrą pierwszą piątke i słabizne na ławce.Nie widze ich w starciu z zespołem który telentem przewyższa ich o klase.Flamengo +10
btw, będzie walka w brazylisjkiej NBB bo ze składu Bauru wypadł genialny Jefferson Andrade, niestety do końca sezonu.
Kurcze, niepotrzebne rozluźnienie Flamengo w IVQ w efekcie czego stracili cała 17pkt przewagę a ludzie grali wyższe handi... To było niepotrzebne
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Libertad(+8) 1.99 4/10 Pinnacle
⛔ 99:89
Za duże jest to handi moim zdaniem, Quilmes są wyżej w tabeli swojej konferencji ale nie ma między tymi ekipa aż tak dużej różnicy.Na papierze lepiej wygląda Libertad, mają nieco szerszy i bardziej doświadczony zespół.Amerykanin Anthony Danridge wniósł do zespołu wiele dobrego i to on jest w tym momencie gwiazdą tej ekipy.Oba teamy grają falami, dwa razy już się spotkali w tym sezonie i dwukrotnie lepsi okazali się gracze Libertad.Quilmes mają bardzo wąski skład a dzisiaj dodatkowo nie zagrają Ortiz i Marin, Wolkowyski wraca i dzisiaj zagra.Libertad bez Macucha ale to nie jest jakieś większe osłabienie.Dwa porównywalne teamy i 8pkt to troche za dużo moim zdaniem.
Baxley(31pkt) załatwił Libertad, dosyć pechowy wynik bo poza pierwszą kwartą Quilmes większej przewagi później nie zrobił.Liczyłem na czwartą kwarte i pogoń Libertad ale tak sie nie stało.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Korea KBL
Anyang KGC(-3) 1.98 4/10 Pinnacle
✅ 82:76

Jutro koniec regulara i aż pięć spotkań z czego ja wybrałem jeden mecz.Nie będe się tutaj rozpisywał bo nie ma oczym, dla mnie sytuacja wygląda dosyć jasno.Anyang nie awansował do playoff i nic sie jutro nie zmieni, grają ostatni mecz dla swoich kibiców i z pewnością będa chcieli wygrać a grają zdecydowanie lepiej końcówke sezonu.Slonie w kratke i coach cały czas stara się oszczędzać Powella.Nie mam 100% informacji ale wydaje mi się, że jutro Powell w ogóle nie pojawi się na parkiecie.A nawet jak sie pojawi to zagra małe minuty.To ostatni mecz regulara a przed nimi playoffy i starcie z Mobisem więc tutaj nie ma sensu ryzykować kontuzji i tak jeszcze niezdrowego w pełni Powella.Anynang ostatio wygrywa z najlepszymi, jutro nie powinni mieć większych problemów i wygają ten ostatni mecz u siebie.

Sorry za bład, dwie pierwsze ekipy mają z miejsca zapewniony udział w półfinale więc Słonie spotykają się w ćwierćfinale albo z Knights albo z Promy w zależności kto po jutrzejszym meczu zajmie trzecie miejsce ???? ciekawie będzie
Jutro nie będzie raczej odpuszczania ze strony Knights i Promy, obie ekipy walczą o drugie miejsce ???? Może by tak pograć jeszcze Knights?
Dongbu mają łatwy pojedynek, Knights grają z Orions.Gram jeszcze Knights ????
 
jozzy22 603,5K

jozzy22

Użytkownik
Argentyna

Obras - Ciclista

Typ: 1(-9) HT Kurs: 1.85 Sportingbet

No cóż spotkanie Dawida z Goliatem.Faworyt jest jeden i tylko kwestia jaką różnicą punktową się skończy na korzyść gospodarzy. W 3 ostatnich spotkaniach Ciclista dostaję łomot stąd handi wystawione przez buków. Ja postanowiłem zaczepić się handi do przerwy. -9 myśle na spokojnie powinno zostać pokryte. Zapowiada się jednostronny pojedynek!

Wynik: 39:35 ⛔⛔⛔
Póki co Ciclista dzielnie się trzyma;niestety
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Bułgaria
Cherno more(-1) 1.98 5/10 Pinnacle
✅ 78:90

Cherno more grają ostatnio świetnie, wygrali nawet pucha bułgari z mocnymi akademikami.Levski po tym jak przyszedł, pograł kilka dni i odszedł Filip Videnov wyglądają fatalnie.Już w ostatniej kolejce mało brakowało a przegraliby z chernomorets, jedną z najsłabszych ekip w lidze.
Lukoil potrafi działać cuda jak siedzi im trójka ale dzisiaj raczej nie poszaleją bo cherno more to jedna z lepiej broniących ekip w lidze.Handi na razie niziutkie ale pewnie wzrośnie szybko do 6-8pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
Serbia:
Smederevo 1958 vs OKK Beograd
Typ: Smederevo +3,5
kurs: 1,85

Dziś zapraszam wszystkich na mecz dwóch drużyn ze środka tabeli ligi serbskiej. Smederevo jeszcze nigdy nie przegrało z OKK (po regulaminowym czasie gry). Forma OKK skoczyła w górę, lecz na wyjazdach OKK gra bardzo przeciętnie, a Smederevo u siebie wygrało ostanie 3 mecze. Poza tym OKK jest drużyną która traci najwięcej punktów w lidze (około 81 punktów na mecz).

E: przepraszam za mój błąd, drużyna OKK pokonała jednak drużynę gospodarzy, było to w 2013 roku. Linia zmieniła sie na +6, dla mnie typ dalej do gry. Jeszcze raz przepraszam za moje przeoczenie

✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
Islandia:
Fjolnir vs Thorl
Typ: 2 (-5,5)
Kurs: 1,85

Na dzisiejszy wieczór przygotowałem taki typ. Analiza będzie krótka, bo jest mało czasu do meczu. Thorl jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla Fjolnir. Ostatnie 3 mecze wygrało Thorl (85:108 93:105 83:92). Obie drużyny tracą sporo punktów w lidze (Thorl 94 punkty na mecz, Fjolnir 93 punkty na mecz). Szansę upatruję głównie w różnicy zdobywanych punktów przez Thorl, która w porównaniu z zespołem gospodarzy jest o wiele lepsza.

e: po pierwszej kwarcie myśleli że mecz sam się wygra

⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom