>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

U 0

Usunięty użytkownik 125299

Gość
Jak czytam niektóre wypowiedzi to mi się śmiać chce przecież to jest pewne jak w banku że Lech nie ma kompletnie szans z Basel nawet niech wygra te 1:0 to w szwajcarii chłopaki przybiją z nimi piątkę..już dawno jest po temacie
Nigdy nie rozumiałem tego typu komentarzy bez pokrycia.

Skoro pewne jak w banku, to chętnie przyjmę zakład po kursie 1,10 na awans Szwajcarów. Możesz postawić u mnie nawet 50 000 zł, zainteresowany?

W banku czekałbyś dwa lata, tutaj ten sam &quot;pewny&quot; zysk masz w dwa tygodnie ????

Śledzę eliminacje do europejskich pucharów i Lech naprawdę może awansować, obiektywnie szanse oceniam na jakieś 30-32,5%.
 
E 118

edwardxd

Użytkownik
Przed piątkowym losowaniem:

Ścieżka mistrzowska
Basel FC
Celtic Glasgow
APOEL Nikozja
BATE Borysów
Dinamo Zagrzeb
--------------------------
Maccabi Tel Awiw
Partizan Belgrad
Malmo
Skenderbeu
Astana

Ścieżka niemistrzowska
Manchester United
Valencia
Bayer Leverkusen
Szachtar Donieck
Sporting Lizbona
---------------------------
CSKA Moskwa
Lazio
Club Brugge
AS Monaco
Rapid Wiedeń
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Pary czwartej rundy eliminacji Ligi Mistrzów:
FK Astana - APOEL Nikozja
Skenderbeu Korcza - Dinamo Zagrzeb
Celtic Glasgow - Malmoe FF
FC Basel - Maccabi Tel Awiw
BATE Borysów - Partizan Belgrad
Lazio Rzym - Bayer Leverkusen
Manchester United - Club Brugge
Sporting CP - CSKA Moskwa
Rapid Wiedeń - Szachtar Donieck
Valencia CF - AS Monaco
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
http://www.sport.pl/pilka/1,65041,18641132,liga-mistrzow-juventus-i-manchester-city-rywalami-sevilli.html
Grupy Ligi Mistrzów sezonie 2015/2016

Grupa A: PSG (Francja), Real Madryt (Hiszpania), Szachtar Donieck (Ukraina), Malmoe (Szwecja).
Grupa B: PSV Eindhoven (Holandia), Manchester United (Anglia), CSKA Moskwa (Rosja), VfL Wolfsburg (Niemcy).
Grupa C: Benfica (Portugalia), Atletico Madryt (Hiszpania), Galatasaray (Turcja), FK Astana (Kazachstan).
Grupa D: Juventus Turyn (Włochy), Manchester City (Anglia), Sevilla (Hiszpania), Borussia Moenchengladbach (Niemcy).
Grupa E: FC Barcelona (Hiszpania), Bayer Leverkusen (Niemcy), AS Roma (Włochy), BATE Borysów (Białoruś).
Grupa F: Bayern Monachium (Niemcy), Arsenal (Anglia), Olympiakos Pireus (Grecja), Dynamo Zagrzeb (Chorwacja).
Grupa G: Chelsea (Anglia), FC Porto (Portugalia), Dynamo Kijów (Ukraina), Maccabi Tel-Awiw (Izrael).
Grupa H: Zenit St. Petersburg (Rosja), Valencia (Hiszpania), Olympique Lyon (Francja), Gent (Belgia).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W Pinnacle jest zakład: Czy Barcelona wygra LM w tym sezonie? Jeszcze w sierpniu jak sprawdzałem było ponad 1,30 na opcję NIE, aktualnie wynosi 1,27.
Swoją drogą właśnie Barcelona przegrywa 3:0 z Celtą na wyjeździe w lidze krajowej :p.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Barcelona ma za rywala starego znajomego ,Arsenal klub za miękki na Barcelonę w formie mogą wygrać lub zremisować na Emireeits jednak na Camp Nou wielkich szans nie mają.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
ROUND OF 16 DRAW
16 February &amp; 9 March
Paris Saint-Germain (FRA) v Chelsea (ENG)
Benfica (POR) v Zenit (RUS)
17 February &amp; 8 March
Gent (BEL) v Wolfsburg (GER)
Roma (ITA) v Real Madrid (ESP)
23 February &amp; 16 March
Arsenal (ENG) v Barcelona (ESP)
Juventus (ITA) v Bayern München (GER)
24 February &amp; 15 March
PSV Eindhoven (NED) v Atlético Madrid (ESP)
Dynamo Kyiv (UKR) v Manchester City (ENG)

brawo dla UEF-y za zetsawienie w jednym dniu meczów Barcelony i Bayernu
 
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
Jeżeli rzeczywiście Arsenal-Barcelona i Juventus-Bayern grają w jednym dniu to porażka... Moim zdaniem 2 najbardziej emocjonujące konfrontacje.
Awansują:
PSG, Zenit, Wolfsburg, Real, Barca, Bayern, Atletico, City ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jeżeli rzeczywiście Arsenal-Barcelona i Juventus-Bayern grają w jednym dniu to porażka... Moim zdaniem 2 najbardziej emocjonujące konfrontacje.
Co jest Twoim zdaniem emocjonującego w jednostronnym oklepie, jaki zbierze Arsenal i najprawdobniej Juventus, o ile nie dojdzie do jakichś wielkich zmian do lutego?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Tak mi się przypomniało gdy Borussia w poprzednim sezonie wygrała grupę w lidze mistrzów a mimo to trafili na Juventus w 1/8 i miałem nadzieję że się pozbierają jednak do tego lutego. W tym roku Chelsea wygrała grupę a mimo to trafili najgorzej jak mogli i nie będą mieli łatwo, jeszcze Benfica - Zenit i Juventus - Bayern jeśli mówimy o najtrudniejszych do wytypowania parach bo reszta raczej wiadomo kto awansuje.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
w meczu Chelsea:pSG wszystko się może zdarzyć Jose będzie grał o posadę o ile nie straci jej po dzisiejszym meczu.
 
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Chciałbym zagrać na awanse drużyn tylko nie wiem czy już teraz grać ma sens,według was kursy spadną ? Barca Real city i do tego sevilla dla mnie na 95 % pewne a wy co myślicie ?
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Chciałbym zagrać na awanse drużyn tylko nie wiem czy już teraz grać ma sens,według was kursy spadną ? Barca Real city i do tego sevilla dla mnie na 95 % pewne a wy co myślicie ?
Ja dokladnie myslalem o tych czterech meczach przez swieta i jeszcze o Atletico ale mysle ze zostawie te cztery.Real i Barca nigdy nie odpadaja na tym etapie rozgrywek,City musi wreszcie cos zdzialac po kilku latach niepowodzen a Sevilla zdobyla Lige Europy dwa razy z rzedu i mysle ze jesli chca zagrac w nastepnym sezonie w Lidze Mistrzow to jest to jedyna ich droga.Ja wejde grubo w ten zaklad ale poczekam na kilka dni przed meczem i radze Tobie wstrzymaj sie jeszcze.Po pierwsze zwroce uwage na pozycje ligowa i forme w zespole panujaca w tamtym terminie a po drugie co jest NAJWAZNIEJSZE na kontuzje zawodnikow .Pozdrawiam wszystkich forumowiczow....
 
el_flaco 18

el_flaco

Użytkownik
Stare czasy, obecie Real ma zbyt silną kadrę by polecieć tak prędko...
Kadrę może i ma silną ale kiepsko to jest poukładane taktycznie. Zmienił się trener to zobaczymy. Gdyby trafili na trochę mocniejszy zespół to kto wie. Żeby z Romą odpaść to musieliby się naprawdę postarać. Życzę Szczęsnemu jak najlepiej ale raczej jego zespół będzie bez szans. No chyba że Wojtuś 2 razy men of the match.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kadrę może i ma silną ale kiepsko to jest poukładane taktycznie. Zmienił się trener to zobaczymy. Gdyby trafili na trochę mocniejszy zespół to kto wie. Żeby z Romą odpaść to musieliby się naprawdę postarać. Życzę Szczęsnemu jak najlepiej ale raczej jego zespół będzie bez szans. No chyba że Wojtuś 2 razy men of the match.
Nie przesadzajmy, zespół w Lidze Mistrzów jest zupełnie inna drużyną niż w Lidze dlatego proponuje trochę poczekać i dać popracować Zizou oglądałem spotkania Castilli czytałem wiele wywiadów z piłkarzami tego zespołu wszyscy chwalą Zizou, ale tez nie należy tylko na tym bazować. Niech się obroni stylem i wynikami. Poczekajmy ! ????
 
Do góry Bottom