>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

aliant 531

aliant

Użytkownik
Widzę, że UEFA już przed pierwszym gwizdkiem zadbała o to aby czasem żaden faworyt się nie wykruszył w ćwierćfinale. Mimo wszystko liczę, że awansuje choć jedna ekipa spośród Benficy, Man City i Wolfsburga. Paradokslanie to mogloby wyjść na dobre tym rozgrywkom bo od dobrych kilku sezonów stały sie one strasznie monotonne jezeli idzie o skład zespołów w decydujacych fazach.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No to cóż Bayern i Real chyba w półfinale ???? A w nast parach myślę, że PSG ogra beznadziejne City a w Parze Barca-Atletico niech wygra lepszy dwumeczu ????
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Szkoda mi Atletico jeśli odpadną z Barceloną bo zasługują na ten półfinał o wiele bardziej na ten moment niż Real który trafił jak trafił. Swoją drogą już 3 rok z rzędu Atleti trafia na Hiszpańską drużyne w 1/4. UEFA chyba ładnie się postarała żeby nie daj boże nie było trzech Hiszpańskich zespołów w 1/2 ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
To przepychanie Realu zaczyna być nudne trafiają na zespoły niżej od siebie notowane jeśli nie przejdą Wolsburga to będzie beka na całą hiszpanie żal mi żąłądek sciska w 2014 roku mieli niemiecką drogę do finału Schalke,Dortmund bez formy w Bayern Guardioli również w słabej formie .Barcelona w tamtym sezonie w każdej rundzie miezyła się z silnymi zespołami mistrzami swoich krajów (angli,francji,niemiec i włoch) to będzie kolejny ciężki mecz dla dumy kataloni .Bayern również ma zespół z którym nie powinien mieć wiekszych problemów co spotkania szejków to awansuje PSG mają bardziej poukładany zespół w którym widać progres co sezon ,city jakby staneło w miejscu grają słabo i odpadną.
 
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
To przepychanie Realu zaczyna być nudne trafiają na zespoły niżej od siebie notowane jeśli nie przejdą Wolsburga to będzie beka na całą hiszpanie żal mi żąłądek sciska w 2014 roku mieli niemiecką drogę do finału Schalke,Dortmund bez formy w Bayern Guardioli również w słabej formie .Barcelona w tamtym sezonie w każdej rundzie miezyła się z silnymi zespołami mistrzami swoich krajów (angli,francji,niemiec i włoch) to będzie kolejny ciężki mecz dla dumy kataloni .Bayern również ma zespół z którym nie powinien mieć wiekszych problemów co spotkania szejków to awansuje PSG mają bardziej poukładany zespół w którym widać progres co sezon ,city jakby staneło w miejscu grają słabo i odpadną.
Gdyby PSV awansowało to tak samo można byłoby powiedzieć, że Barcę się przeciska na siłę. Podobnie też można mówić o Bayernie. To jest tylko los i nic więcej.
Ja osobiście myślę, że do półfinału awansują obie ekipy z Madrytu, Bayern oraz PSG. Atletico może nie gra rewelacyjnie, ale myślę, że podopieczni Simeone zepną pośladki na te dwa mecze i będzie ciekawie.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Gdyby PSV awansowało to tak samo można byłoby powiedzieć, że Barcę się przeciska na siłę. Podobnie też można mówić o Bayernie. To jest tylko los i nic więcej.
Powiedzieć o Barcelonie, że się ich przeciska na siłę tylko dlatego, że akurat w tym sezonie w 1/4 trafili na kopciuszka? Bzdura! Barcelona przeważnie dostaje mocnych rywali w fazie pucharowej. Wystarczy zobaczyć choćby na to jak w tamtym roku wyglądała ich droga do końcowego triumfu. Ogrywali po kolei mistrzów swojego kraju - City, PSG, Bayern i Juve. W tym sezonie trafili na Arsenal więc powyższe stwierdzenie jest nieprawdziwe. Co do samego Realu to faktycznie trzeba przyznać, że w ostatnich latach los jest dla nich łaskawy pod względem losowania jednak nie doszukiwałbym się tutaj jakichś teorii spiskowych.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Jak można napisać coś takiego, że losowania są ustawione? Wszystko losowane rękami czyściutko na żywo, bez użycia żadnych komputerów/maszyn, którymi można sterować. Przecież w takim losowaniu przy 7 możliwych drużynach do wylosowania to 14% szans na wylosowanie danej drużyny, to jest znaczący procent, a nie jakieś 0,1%, które mogłoby dziwić. Mało tego przy losowaniu 1/8 do wylosowania jest przeważnie 5 drużyn z powodu ograniczeń geograficznych czy tabelowych, to już mamy 20% szans na wylosowanie. W półfinałach 33% szans na wylosowanie danej drużyny.
 
radegast 141

radegast

Użytkownik
Jak można napisać coś takiego, że losowania są ustawione? Wszystko losowane rękami czyściutko na żywo, bez użycia żadnych komputerów/maszyn, którymi można sterować. Przecież w takim losowaniu przy 7 możliwych drużynach do wylosowania to 14% szans na wylosowanie danej drużyny, to jest znaczący procent, a nie jakieś 0,1%, które mogłoby dziwić. Mało tego przy losowaniu 1/8 do wylosowania jest przeważnie 5 drużyn z powodu ograniczeń geograficznych czy tabelowych, to już mamy 20% szans na wylosowanie. W półfinałach 33% szans na wylosowanie danej drużyny.
Nie rozumiem czemu się dziwisz. Po prostu mało kto już tym skorumpowanym szujom z UEFA i FIFA ufa. W ostatnim czasie zbyt wiele wypłynęło, by jeszcze wierzyć w uczciwość kogokolwiek z tej mafii. Infantino próbuje grać ostatniego sprawiedliwego, co jest śmieszne i żałosne zarazem. Człowiek będący tyle lat co on we władzach skorumpowanej organizacji nie może mieć czystych rąk. Dla zasady musiał się zbrukać, by nie odstawać od reszty towarzystwa - żadna mafia nie będzie tolerować w swoich szeregach kogoś nieumoczonego, bo to materiał na świadka koronnego. Uważam, że &quot;Łysy&quot; wyrzyna &quot;mafię Blattera&quot;, by na ich miejsce umieścić swoich ludzi, oczywiście nie mniej pazernych.
Według mnie jeśli mają środki techniczne i interes, by ustawić losowanie to to zrobią, bo liczy się tylko KASA. Na żaden hamulec moralny bym nie liczył.
Zatem czy ustawiają? Nie wiem, ale stosuję zasadę ograniczonego zaufania.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Dla mnie te losowanie są śmieszne nie powinny one być od początku powinna być zrobiona drabinka z góry było by wiadomo kto z kim zagra,losowania powinno być tylko w elminacjach i losowanie grup w od fazy play off powinna być drabinka po dwa zespoły z grub ABCD z jednej strony drabinki drużyny z EFGH z drugiej strony drabinki ,zespoły z pierwszych miejsc grają z drugimi i po wszystkim ,było by zdecydowanie mniejsze zamieszanie po losowaniu do których wiele ludzi ma zastrzeżenia od lat.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Ale skad te zastrzezenia ? Z ludzkiej glupoty bo chyba inaczej tego nie mozna nazwac... Za kazdym razem, kiedy ktoras z mocniejszych druzyn trafi na slabszego rywala, zaczyna sie gadka o ustawieniu losowania. Szkoda komentowac takie rzeczy. Rozumiem ze FIFA/UEFA nie sa krystaliczne ale nie wiem kto musialby maczac palce w procederze losowania zebysmy mogli mowic o ustawieniu par. No chyba ze sam David Copperfield...
Co do sensu losowan - nigdy nie zastapilbym tego drabinka. Nie chcialbym czegos takiego jak w tenisie czyli odpuszczanie wczesniejszych meczow bo za chwile spotkamy sie z jakas potega... Niestety nie wszystkie druzyny, majac wglad w to wszystko, zdecydowalyby sie na gre na 100% swoich mozliwosci. Nijak ma sie to do sportowej rywalizacji. Wole emocje przed losowaniem, niewiadoma az do wyciagniecia odpowiednich kul niz wszystko wylozone jak na tacy i kombinowanie, czy aby wszystko sie oplaca...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dajcie spokój czy Wy widzicie o czym tu dyskutujecie? Losowano 4 pary (słownie: CZTERY), a Wy winszujecie tutaj spisek, korupcję, ustawienie losowania, że kuleczki były podgrzane czy coś w tym stylu. ????
Sam uważam, że świat sportu (i nie tylko) jest przesiąknięty wszędobylskimi finansowymi wałkami, ale już nie przesadzajmy. ;)
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
To przepychanie Realu zaczyna być nudne trafiają na zespoły niżej od siebie notowane jeśli nie przejdą Wolsburga to będzie beka na całą hiszpanie żal mi żąłądek sciska w 2014 roku mieli niemiecką drogę do finału Schalke,Dortmund bez formy w Bayern Guardioli również w słabej formie .Barcelona w tamtym sezonie w każdej rundzie miezyła się z silnymi zespołami mistrzami swoich krajów (angli,francji,niemiec i włoch) to będzie kolejny ciężki mecz dla dumy kataloni .Bayern również ma zespół z którym nie powinien mieć wiekszych problemów co spotkania szejków to awansuje PSG mają bardziej poukładany zespół w którym widać progres co sezon ,city jakby staneło w miejscu grają słabo i odpadną.
Masz jakiś kompleks :grin:

Bayern wcześniej zlał Barcelonę, a BVB Real, dlatego że mieli super przygotowanie fizyczne,
to jest najważniejsze w fazie pucharowej w LM.
Real jak wygrywał LM miał najwięcej paliwa, zobacz sobie co się działo w dogrywce, Atletico nie miało siły biegać

http://www.youtube.com/watch?v=aL-ZNJAx6vg

włączcie sobie od w 2:14:58 :grin:

i zobaczcie co się dzieje 2:15:36 :grin: oraz jak wraca Atletico gdy Real atakuje.

jak piszesz, że Real trafił na słaby Bayern to Barcelona taki miała rok temu na Camp Nou,
mega osłabiony, przez cały mecz było 0-0 a skończyło się 3-0.

Mistrz Anglii to najłatwiejszy rywal dla każdego, jak cała reszta tych przepłaconych drwali, potwierdzają to osiągnięcia ekip z PL w ostatnich sezonach.

Real wyeliminował rok temu Atletico, z którym Barcelona rok wcześniej odpadła,
pewnie wtedy Atletico miało mega formę, a z Realem nie :grin:

Jak ktoś wygrywa w Monachium 4-0 jak Real, czy 3-0 w Barcelonie jak Bayern to nie jest przypadek
tak samo jak wygrana Barcelony w ostatnim El Clasico, by tak wygrywać trzeba być w wielkiej formie,
tam gdzie różnica między tymi ekipami jest niewielka.
 
peekaboo 0

peekaboo

Użytkownik
Na domiar złego w City we wczorajszym meczu z MU kontuzje złapali Hart (łydka) i Sterling (pachwina). A we wtorek Kompany.
Mówi się, że cała trójka będzie poza składem 3-4 tygodnie.

Obecnie kurs (1.5) na awans PSG, co można wykorzystać. ;)
 
M 0

marcolo7

Użytkownik
Znów wszystkie losowania dziwnym trafem będą prowadzić do finału Real-Barcelona do którego i tak w końcu nie dojdzie bo po drodze ktoś się wyłoży. W tym sezonie może jednak dojść do historycznej obrony tytułu. Realnym kandydatem jest jeszcze Bayern, ale pewnie znów zawiedzie w którymś z pojedynków.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Jest gdzies na becie opcja obstawienia par jutrzejszego losowania LM? Mysle, ze para Real - City to pewniejsze niz smierc wiec wypadaloby sobie dorobic ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
candida 45

candida

Użytkownik
Losowanie juz za chwilę, i jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że Real spotka się Atletico w półfinale, coś jest na rzeczy z tymi toeriami spiskowymi, zakładam, że UEFA będzie wolała uniknąć pary wewnętrzno-hiszpańskiej tak w półfinale jak i finale.

Lekko, dla fanu niewielka stawka:

Wynik losowania:
Real trafi na City (@2.90) ✅✅✅ lub Bayern (@2.90)
kurs bet356

Przy płaskiej stawce 100 zysk to czyste 90 zł✅✅✅, akurat na piątkowe piwo ????
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Coś pięknego,finał City - Atletico to byłby finał marzeń. Zarówno Bayern jak i Real wygrywały w ostatnich latach ligę mistrzów i nie chcę ich widzieć w finale. De Bruyne i Griezmann powinni poprowadzić swoje drużyny do finału.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
A wiecie co jest dla mnie układem marzeń? Sytuacja, w której City kończy ligę na 5 miejscu i gra w finale LM z Bayernem ???? Guardiola będzie miał przejebane hehe. Wygra z Bayernem, to kibice City będą go cisnąć, że pozbawił sam siebie i swój nowy klub LM. Przegra, to kibice Bayernu będą go cisnąć, że się podłożył, żeby grać za rok w LM ???? wiadomo, że podejdzie do tego profesjonalnie i normalne, że będzie chciał wygrać z Bayernem, ale media i &quot;fani&quot; już odpowiednio nadmuchają ten balonik ????
 
Do góry Bottom