>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

U 0

Usunięty użytkownik 125299

Gość
Jak czytam niektóre wypowiedzi to mi się śmiać chce przecież to jest pewne jak w banku że Lech nie ma kompletnie szans z Basel nawet niech wygra te 1:0 to w szwajcarii chłopaki przybiją z nimi piątkę..już dawno jest po temacie
Nigdy nie rozumiałem tego typu komentarzy bez pokrycia.

Skoro pewne jak w banku, to chętnie przyjmę zakład po kursie 1,10 na awans Szwajcarów. Możesz postawić u mnie nawet 50 000 zł, zainteresowany?

W banku czekałbyś dwa lata, tutaj ten sam &quot;pewny&quot; zysk masz w dwa tygodnie ????

Śledzę eliminacje do europejskich pucharów i Lech naprawdę może awansować, obiektywnie szanse oceniam na jakieś 30-32,5%.
 
E 118

edwardxd

Użytkownik
Przed piątkowym losowaniem:

Ścieżka mistrzowska
Basel FC
Celtic Glasgow
APOEL Nikozja
BATE Borysów
Dinamo Zagrzeb
--------------------------
Maccabi Tel Awiw
Partizan Belgrad
Malmo
Skenderbeu
Astana

Ścieżka niemistrzowska
Manchester United
Valencia
Bayer Leverkusen
Szachtar Donieck
Sporting Lizbona
---------------------------
CSKA Moskwa
Lazio
Club Brugge
AS Monaco
Rapid Wiedeń
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Pary czwartej rundy eliminacji Ligi Mistrzów:
FK Astana - APOEL Nikozja
Skenderbeu Korcza - Dinamo Zagrzeb
Celtic Glasgow - Malmoe FF
FC Basel - Maccabi Tel Awiw
BATE Borysów - Partizan Belgrad
Lazio Rzym - Bayer Leverkusen
Manchester United - Club Brugge
Sporting CP - CSKA Moskwa
Rapid Wiedeń - Szachtar Donieck
Valencia CF - AS Monaco
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
http://www.sport.pl/pilka/1,65041,18641132,liga-mistrzow-juventus-i-manchester-city-rywalami-sevilli.html
Grupy Ligi Mistrzów sezonie 2015/2016

Grupa A: PSG (Francja), Real Madryt (Hiszpania), Szachtar Donieck (Ukraina), Malmoe (Szwecja).
Grupa B: PSV Eindhoven (Holandia), Manchester United (Anglia), CSKA Moskwa (Rosja), VfL Wolfsburg (Niemcy).
Grupa C: Benfica (Portugalia), Atletico Madryt (Hiszpania), Galatasaray (Turcja), FK Astana (Kazachstan).
Grupa D: Juventus Turyn (Włochy), Manchester City (Anglia), Sevilla (Hiszpania), Borussia Moenchengladbach (Niemcy).
Grupa E: FC Barcelona (Hiszpania), Bayer Leverkusen (Niemcy), AS Roma (Włochy), BATE Borysów (Białoruś).
Grupa F: Bayern Monachium (Niemcy), Arsenal (Anglia), Olympiakos Pireus (Grecja), Dynamo Zagrzeb (Chorwacja).
Grupa G: Chelsea (Anglia), FC Porto (Portugalia), Dynamo Kijów (Ukraina), Maccabi Tel-Awiw (Izrael).
Grupa H: Zenit St. Petersburg (Rosja), Valencia (Hiszpania), Olympique Lyon (Francja), Gent (Belgia).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W Pinnacle jest zakład: Czy Barcelona wygra LM w tym sezonie? Jeszcze w sierpniu jak sprawdzałem było ponad 1,30 na opcję NIE, aktualnie wynosi 1,27.
Swoją drogą właśnie Barcelona przegrywa 3:0 z Celtą na wyjeździe w lidze krajowej :p.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Barcelona ma za rywala starego znajomego ,Arsenal klub za miękki na Barcelonę w formie mogą wygrać lub zremisować na Emireeits jednak na Camp Nou wielkich szans nie mają.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
ROUND OF 16 DRAW
16 February &amp; 9 March
Paris Saint-Germain (FRA) v Chelsea (ENG)
Benfica (POR) v Zenit (RUS)
17 February &amp; 8 March
Gent (BEL) v Wolfsburg (GER)
Roma (ITA) v Real Madrid (ESP)
23 February &amp; 16 March
Arsenal (ENG) v Barcelona (ESP)
Juventus (ITA) v Bayern München (GER)
24 February &amp; 15 March
PSV Eindhoven (NED) v Atlético Madrid (ESP)
Dynamo Kyiv (UKR) v Manchester City (ENG)

brawo dla UEF-y za zetsawienie w jednym dniu meczów Barcelony i Bayernu
 
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
Jeżeli rzeczywiście Arsenal-Barcelona i Juventus-Bayern grają w jednym dniu to porażka... Moim zdaniem 2 najbardziej emocjonujące konfrontacje.
Awansują:
PSG, Zenit, Wolfsburg, Real, Barca, Bayern, Atletico, City ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jeżeli rzeczywiście Arsenal-Barcelona i Juventus-Bayern grają w jednym dniu to porażka... Moim zdaniem 2 najbardziej emocjonujące konfrontacje.
Co jest Twoim zdaniem emocjonującego w jednostronnym oklepie, jaki zbierze Arsenal i najprawdobniej Juventus, o ile nie dojdzie do jakichś wielkich zmian do lutego?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Tak mi się przypomniało gdy Borussia w poprzednim sezonie wygrała grupę w lidze mistrzów a mimo to trafili na Juventus w 1/8 i miałem nadzieję że się pozbierają jednak do tego lutego. W tym roku Chelsea wygrała grupę a mimo to trafili najgorzej jak mogli i nie będą mieli łatwo, jeszcze Benfica - Zenit i Juventus - Bayern jeśli mówimy o najtrudniejszych do wytypowania parach bo reszta raczej wiadomo kto awansuje.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
w meczu Chelsea:pSG wszystko się może zdarzyć Jose będzie grał o posadę o ile nie straci jej po dzisiejszym meczu.
 
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Chciałbym zagrać na awanse drużyn tylko nie wiem czy już teraz grać ma sens,według was kursy spadną ? Barca Real city i do tego sevilla dla mnie na 95 % pewne a wy co myślicie ?
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Chciałbym zagrać na awanse drużyn tylko nie wiem czy już teraz grać ma sens,według was kursy spadną ? Barca Real city i do tego sevilla dla mnie na 95 % pewne a wy co myślicie ?
Ja dokladnie myslalem o tych czterech meczach przez swieta i jeszcze o Atletico ale mysle ze zostawie te cztery.Real i Barca nigdy nie odpadaja na tym etapie rozgrywek,City musi wreszcie cos zdzialac po kilku latach niepowodzen a Sevilla zdobyla Lige Europy dwa razy z rzedu i mysle ze jesli chca zagrac w nastepnym sezonie w Lidze Mistrzow to jest to jedyna ich droga.Ja wejde grubo w ten zaklad ale poczekam na kilka dni przed meczem i radze Tobie wstrzymaj sie jeszcze.Po pierwsze zwroce uwage na pozycje ligowa i forme w zespole panujaca w tamtym terminie a po drugie co jest NAJWAZNIEJSZE na kontuzje zawodnikow .Pozdrawiam wszystkich forumowiczow....
 
el_flaco 18

el_flaco

Użytkownik
Stare czasy, obecie Real ma zbyt silną kadrę by polecieć tak prędko...
Kadrę może i ma silną ale kiepsko to jest poukładane taktycznie. Zmienił się trener to zobaczymy. Gdyby trafili na trochę mocniejszy zespół to kto wie. Żeby z Romą odpaść to musieliby się naprawdę postarać. Życzę Szczęsnemu jak najlepiej ale raczej jego zespół będzie bez szans. No chyba że Wojtuś 2 razy men of the match.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Kadrę może i ma silną ale kiepsko to jest poukładane taktycznie. Zmienił się trener to zobaczymy. Gdyby trafili na trochę mocniejszy zespół to kto wie. Żeby z Romą odpaść to musieliby się naprawdę postarać. Życzę Szczęsnemu jak najlepiej ale raczej jego zespół będzie bez szans. No chyba że Wojtuś 2 razy men of the match.
Nie przesadzajmy, zespół w Lidze Mistrzów jest zupełnie inna drużyną niż w Lidze dlatego proponuje trochę poczekać i dać popracować Zizou oglądałem spotkania Castilli czytałem wiele wywiadów z piłkarzami tego zespołu wszyscy chwalą Zizou, ale tez nie należy tylko na tym bazować. Niech się obroni stylem i wynikami. Poczekajmy ! ????
 
Do góry Bottom