>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

bzyq 216

bzyq

Użytkownik
15 kwietnia na Tvp 1 mecz PSG- Barcelona, takze jestem zaskoczony ze nie pokazuja Porto- Bayern. widocznie ktos poszedl po rozum do glowy po blamazu jakim byl wybor meczu Bayern-Szachtar
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Wiele osób podało już swoje typy na 1/4 finału, a ja mam trochę inny pomysł. W zeszłym sezonie podałem w pewnym momencie typ na to, że PSG nie wygra LM po bardzo niskim kursie, jednak uznałem ten typ za lokatę. Niektórzy mocno mnie za to skrytykowali, no ale koniec końców PSG nawet nie zbliżyło się do zwycięstwa w LM. Teraz dla mnie sytuacja jest identyczna, jednak klub się zmienił. Tym razem za lokatę uznaję typ:

Juventus Turyn nie wygra w tym sezonie LM po kursie 1,083 w Pinnacle czy 1,08 w Marathonbet, co kto lubi.

Na serio prędzej spodziewam się końca świata w tym roku niż wygranej Juventusu w LM. Oto moje argumenty:

1. Pogba zapewne nie zagra już do końca sezonu, a przynajmniej w półfinale LM nie powinniśmy go zobaczyć. Teraz poważną kontuzję złapał Marchisio i możliwe, że też ma po sezonie, choć to jeszcze przesądzone nie jest. Juventus składem bardzo mocno ustępuje Realowi, Barcelonie, Bayernowi, czy nawet PSG i Atletico, a co dopiero mając problemy z kontuzjami ważnych zawodników.

2. Trzeba przejść Monaco, które niby zbyt mocne nie jest, ale problemy z awansem mogą być. W końcu Arsenal z nimi odpadł, a według mnie wcale nie są gorsi od Juventusu.

3. Żeby wygrać LM, to zapewne trzeba będzie pokonać dwie z trzech potęg: Barcelona, Real, Bayern. Naprawdę ktoś wierzy, ze Juventus tego dokona? Ogranie w dwumeczu chociaż jednej z nich będzie graniczyło z cudem, a jeszcze trzeba finał wygrać. Pewnie, że możliwe są cuda w ćwierćfinałach i super losowanie Juve, no ale to naprawdę mało realne, no i nawet jeśli taka Barcelona odpadnie z PSG, to i tak PSG jest dużo mocniejsze od Juventusu.


Jednym słowem kurs na wygraną Juventusu w LM powinien być nieporównywalnie wyższy, więc jak dla mnie to warto pójść w drugą stronę.

Jestem tak pewny tego typu, że jeśli ten typ nie wejdzie, to kończę przygodę z tym forum jak i z całą bukmacherką. Wiem, że mój post zapewne się co niektórym nie spodoba, szczególnie kibicom Juventusu, ale ja po prostu kompletnie nie widzę cienia szans na ich zwycięstwo w LM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
@5xharoldx5, popieram Twoją wizję. Jak dla mnie Juventus nawet nie ma argumentów, żeby rywalizować z drużynami pokroju Barcelony - bo zakładam, że Barca odprawi Paryżan, Bayern - też nie osiągalny, no i Real czy Atletico - na ten moment mogą z nimi rywalizować w półfinale, ale nawet w przypadku awansu do finału, tam nie widzę dla nich nawet 20% szans na wygraną.

Ale jeszcze teraz trzeba pokonać Monaco, które gra bardzo defensywnie, wyeliminowało Arsenal, który zlekceważył w moich oczach Francuzów. Jeżeli Monaco zdobędzie bramkę w pierwszym meczu, albo uda im się zremisować 0:0 we Włoszech, to we Francji podopieczni Allegriego mogą mieć spore kłopoty.

Szkoda, że nie ma kursu bardziej w pobliże 1.10, bo to byłaby już dużo fajniejsza lokata. Ale jak dla mnie kurs warty gry, jednak wiadomo - trochę trzeba włożyć, żeby się zadowolić ewentualną wygraną.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Mam taką sprawę.. Idę do pracy na nockę a mam możliwość tam obejrzenia meczy z tym , że niestety nie na żywo:/ Orientuje się ktoś czy będą gdzieś dostępne całe spotkania dzisiejszej Ligi Mistrzów już dzisiejszej nocy? ( do tej pory puszczali na canal plusie po północy drugie spotkanie ale dzisiaj widzę , że nie ma tego w programie :/ ) Jakieś torrenty czy coś? I to jeszcze tak najlepiej , żeby wynik nie był podany na tacy , żebym mógł obejrzeć jak na żywo ???? Z góry dziękuje za pomoc , nie ukrywam , że bardzo jest mi potrzebna.
 
P 4

pawel_mily

Użytkownik
CeKaeM polecam Ci livefootballvideo (com) - zakładka full matches, wyniku nie zobaczysz i będzie szybko dostępne, zapewne tylko po angielsku ale mi osobiście, to nie przeszkadza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Wiele osób podało już swoje typy na 1/4 finału, a ja mam trochę inny pomysł. W zeszłym sezonie podałem w pewnym momencie typ na to, że PSG nie wygra LM po bardzo niskim kursie, jednak uznałem ten typ za lokatę. Niektórzy mocno mnie za to skrytykowali, no ale koniec końców PSG nawet nie zbliżyło się do zwycięstwa w LM. Teraz dla mnie sytuacja jest identyczna, jednak klub się zmienił. Tym razem za lokatę uznaję typ:
Juventus Turyn nie wygra w tym sezonie LM po kursie 1,083 w Pinnacle czy 1,08 w Marathonbet, co kto lubi.
Na serio prędzej spodziewam się końca świata w tym roku niż wygranej Juventusu w LM. Oto moje argumenty:
1. Pogba zapewne nie zagra już do końca sezonu, a przynajmniej w półfinale LM nie powinniśmy go zobaczyć. Teraz poważną kontuzję złapał Marchisio i możliwe, że też ma po sezonie, choć to jeszcze przesądzone nie jest. Juventus składem bardzo mocno ustępuje Realowi, Barcelonie, Bayernowi, czy nawet PSG i Atletico, a co dopiero mając problemy z kontuzjami ważnych zawodników.
2. Trzeba przejść Monaco, które niby zbyt mocne nie jest, ale problemy z awansem mogą być. W końcu Arsenal z nimi odpadł, a według mnie wcale nie są gorsi od Juventusu.
3. Żeby wygrać LM, to zapewne trzeba będzie pokonać dwie z trzech potęg: Barcelona, Real, Bayern. Naprawdę ktoś wierzy, ze Juventus tego dokona? Ogranie w dwumeczu chociaż jednej z nich będzie graniczyło z cudem, a jeszcze trzeba finał wygrać. Pewnie, że możliwe są cuda w ćwierćfinałach i super losowanie Juve, no ale to naprawdę mało realne, no i nawet jeśli taka Barcelona odpadnie z PSG, to i tak PSG jest dużo mocniejsze od Juventusu.

Jednym słowem kurs na wygraną Juventusu w LM powinien być nieporównywalnie wyższy, więc jak dla mnie to warto pójść w drugą stronę.
Jestem tak pewny tego typu, że jeśli ten typ nie wejdzie, to kończę przygodę z tym forum jak i z całą bukmacherką. Wiem, że mój post zapewne się co niektórym nie spodoba, szczególnie kibicom Juventusu, ale ja po prostu kompletnie nie widzę cienia szans na ich zwycięstwo w LM.
Czy jest jeszcze dostępny ten zakład? Jeśli tak, to jak go znaleźć? ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Na chwilę obecną nie ma i prawdopodobnie dopiero będzie po zakończeniu jutrzejszych spotkań.
A jednak zakład pojawił się wcześniej i teraz w Pinnacle można zagrać za 1,102, co jest super kursem biorąc pod uwagę szanse Juve, które są bardzo niewielkie. Naprawdę nie wiem czym bukmacher się kieruje, ale żeby dawać kurs na wygraną Juve w LM 8,55(w Bet365 jest jeszcze mniej...) to gruba przesada. Ledwo co wymęczyli zwycięstwo w pierwszym meczu z Monaco... Awansować to pewnie awansują(choć 100% pewności nie ma), ale w półfinale szanse praktycznie żadne. Jak trafią na Barcelonę czy Bayern czy Real(co jest wielce prawdopodobne), to kurs na ich awans będzie pewnie dobrze ponad 5,00(skoro na mocniejsze PSG z Barceloną jest ponad 4,00). Potem jeśli jakimś cudem awansują, to w finale na ich zwycięstwo pewnie spokojnie będzie dobrze ponad 3,00. Nic tylko grać, że Juventus nie wygra LM.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Ciekawe pary aczkolwiek szukanie jakiegos value to tylko w PSG i Atletico jeśli chodzi o awans bo kursy na te zespoły wyglądają smakowicie.
Ja sie nie zgodzę z Toba dzipkis ze awans Barcelony bedzie formalnością tak jak pisałem wcześniej PSG stac nawet na LM w tym sezonie.Oczywiscie brak Verattiego bedzie odczuwalny w 1 meczu ale paryzanie maja na tyle wyrównana kadrę ze mozna tam fajnie pokombinować z ustawieniem zespołu.Mysle ze PSG w Paryżu nie przegra i jest value w graniu 1X.Brak Ibry moim zdaniem wyjdzie na dobre on i tak za duzo nie daje tej drużynie w takiej rywalizacji ale to moje zdanie.Ibra po kontuzji jeszcze musi dojść do siebie w rewanżu na Camp Nou mysle ze PSG nie stoi na straconej pozycji.
A ja z kolei kompletnie nie rozumiem zachwytów nad PSG, a jeszcze bardziej dziwię się ludziom, którzy typują ich do końcowego zwycięstwa. Hurraoptymizm po wyeliminowaniu Chelsea nie zna granic, oby Wam się to nie odbiło czkawką. Oczywiście każdy ma własny punkt widzenia i ja to szanuję, niemniej jednak nie widzę przesłanek aby takie wnioski wyciągać. Mecz z Chelsea każdy kto oglądał wie jaki miał przebieg. Jestem w stanie się założyć, że jak by na miejscu Chelsea był Bayern albo Barcelona, to PSG nie byłoby na tym etapie LM. Niestety tego jak by to było, nigdy się nie dowiemy. A to, że podopieczni Mourinho są już za burtą jest tylko i wyłącznie ich zasługą. Jak już kiedyś wspomniałem, nie deprecjonuję zasług PSG ale też podchodzę na chłodno do tego wyniku bo spotkanie z Barceloną będzie miało zupełnie inny przebieg. Mało tego, w PSG zabraknie Verattiego i Ibry. Moim zdaniem Blanc w swoim zespole nie ma drugiego tak kreatywnego zawodnika jak Włoch. Marco robi świetną robotę w środku pola i moim zdaniem jest on nie do zastąpienia. Pastore to fajny grajek ale on gra bliżej skrzydła, nie jest typowym rozgrywającym więc na pewno nie będzie w stanie godnie zastąpić Włocha. Piszesz o tym, że brak Ibry może być dla nich atutem. Może i może ale moim zdaniem brak tak klasowego zawodnika, który jednym zagraniem może odmienić losy spotkania, który w pojedynkę może wygrać mecz, który jest najlepszym strzelcem zespołu w każdym sezonie odkąd dołączył do zespołu, to jednak jest spore osłabienie. I moim zdaniem Barcelona na Parc de Princes nie przegra, może być jakiś bramkowy remis co oczywiście będzie zadowalające dla ekipy Lucho.
Można powiedzieć, że wszystko co napisałem się sprawdziło. Barcelona zlała PSG na ich stadionie i pomijam fakt, że Mathieu miał duży udział przy stracie gola. Paryżanie nic fajnego nie pokombinowali z ustawieniem, a brak Motty, Verrattiego i Ibry był aż nadto widoczny. Posiadanie na poziomie 62%-38% na korzyść Katalończyków oraz całokształt meczu pokazał, że to nie jest jeszcze czas aby PSG zdobywało Ligę Mistrzów czy nawet awansowała do finału. Takie jest moje zdanie co z resztą wielokrotnie wyrażałem przed meczem. Oczywiście zostaje rewanż ale chyba nikt nie wierzy, że stanie się tam cud. Barca zrobiła ogromny krok aby po raz 7 w ciągu 8 ostatnich lat znaleźć się w półfinale Ligi Mistrzów.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Można powiedzieć, że wszystko co napisałem się sprawdziło. Barcelona zlała PSG na ich stadionie i pomijam fakt, że Mathieu miał duży udział przy stracie gola. Paryżanie nic fajnego nie pokombinowali z ustawieniem, a brak Motty, Verrattiego i Ibry był aż nadto widoczny. Posiadanie na poziomie 62%-38% na korzyść Katalończyków oraz całokształt meczu pokazał, że to nie jest jeszcze czas aby PSG zdobywało Ligę Mistrzów czy nawet awansowała do finału. Takie jest moje zdanie co z resztą wielokrotnie wyrażałem przed meczem. Oczywiście zostaje rewanż ale chyba nikt nie wierzy, że stanie się tam cud. Barca zrobiła ogromny krok aby po raz 7 w ciągu 8 ostatnich lat znaleźć się w półfinale Ligi Mistrzów.
Kolego ale cytowanie mojego pierwszego posta mogłeś sobie odpuścić bo rywalizacje zmieniły kontuzje Motty Luiza czy Silvy ktory za duzo nie pogral.Piszac to wiedziałem o brakach Ibry i Verratiego a nie połowy druzyny wiec wyciąganie tego na wierzch jest troche nie fair.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Pierwsze mecze sa underowe wczorajsze spotkania to pokazaly nikt sie nie chciał do końca otworzyć i nie sadze zeby dzisiaj było inaczej stawka jest za wysoka.
Ja ze swojej strony proponuje dubla Porto +1.5 PSG+1.5 Handicap azjatycki w Unibet 1.82
Nie sadze aby faworyci dzisiaj cisnęli wynik remis na wyjezdzie czy jednobramkowe zwycięstwo to plan wykonany.Nie widzę aż takich różnic miedzy zespołami aby gospodarze dzisiejszych spotkań przegrali 2 golami.
Wiadome sa absencje Bayernu kurs ruszył w gore wydaje mi sie ze padnie remis.
PSG mimo braków to wciąż klasowa drużyna u siebie hegemon tu rownież liczę na remis.Handicapy jako zabezpieczenie.
Co do Barcelony to oni przechodzą niezły maraton Sevilla wyjazd teraz PSG a w sobotę mecz u siebie z Valencia.
Nie wiem jak Wy ale wchodzę w Valencie+2 grubo moim zdaniem wynik w tym meczu zakręci sie koło remisu a kursy wystawione na to spotkanie to niezły żart.
To jest Twój post z dzisiaj. Doskonale wiedziałeś jakie są absencje, a mimo to grałeś w stronę PSG. Tym razem ja miałem rację, a Ty nie i nie fair jest to, że nie potrafisz się do tego przyznać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Prawie wszyscy zleceważyli Porto tak jak w pierwszym meczu 1/8 Monaco w parze z Arsenalem.Według mnie szanse są w tej chwili 55/45 na korzyść Porto więc kurs @2,00 wydaje się warty grania.Ja osobiście zagrałem dubel na awanse Barcelony i Bayernu przed tymi meczami po kursie łącznym ~1,50.O ile Barcelona jest już w półfinale o tyle miałem ból głowy z Bayernem i zagrałem kontrę na Porto.Ewentualne straty będą więc sporo mniejsze.

PS: Aż przypomniał mi się final z 2004 roku Porto - Monaco.Co byście powiedzieli na taki półfinał w tym roku ? ????
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Moim zdaniem Bayern i tak jest dalej faworytem do awansu, wygrać 2:0 u siebie nie będą mieli jakoś bardzo ciężko wg. mnie - jednak muszą wygrać. ;) Ta bramka ze wczorajszego meczu daje im dużo, a jeżeli na mecz rewanżowy wrócą Ribery i Robben (nie zagłębiałem się kiedy maja przewidywany powrót) to myślę, że Porto będzie miało pozamiatane.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak wygląda sytuacja z zawodnikami którzy mają kartki? Przechodzą ewentualnie na następny sezon? Jeżeli tak to może by warto coś pokombinować ;).
 
logicus 139

logicus

Użytkownik

Widzę 60-70% surebet przy typowaniu na Bayern i Barcelonę. Warto oczywiście zaczekać na losowanie półfinałów, ale na ten moment tak to wygląda.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Jak wygląda sytuacja z zawodnikami którzy mają kartki? Przechodzą ewentualnie na następny sezon? Jeżeli tak to może by warto coś pokombinować ;).
Wygląda to tak:
22.04 Exceptionally, all yellow cards and pending yellow-card suspensions expire on
completion of the play-offs. They are not carried forward to the group stage. In
addition, all yellow cards expire on completion of the quarter-finals. They are
not carried forward to the semi-finals.
22.05 Cautions and pending yellow-card suspensions from club competition
matches expire at the end of the season.
????
Monaco - Juventus​

Po raz pierwszy od ponad 10 lat zarówno Monaco jak i Juve mają szansę awansować do półfinału LM. Drogę obu zespołów do tej fazy rozgrywek na pewno znacie. Po wygranej 1-0 na Juventus Stadium i bądź co bądź kontrowersyjnym karnym, ekipa &#39;Starej Damy&#39; uchodzi za faworyta do awansu. Dzisiaj odbędzie się druga część taktycznego pojedynku. Dziwi mnie trochę propozycja marathon.betu. Chodzi o posiadanie piłki Juventusu. Fakt, mecz na wyjeździe, obcy teren, ale ta linia wydaje mi się dość śmieszna. W poprzednim pojedynku spokojnie pokryli linię na posiadanie, do tego Pirlo zszedł ok. 15 min przed końcem. Myślę, że Allegri przytrzyma go na boisku trochę dłużej, a jeśli mecz będzie wyrównany, to jestem tego nawet pewien. Gospodarze muszą atakować, ale Juve nie powinno oddawać pola manewru graczom Monaco, tak jak było to w Turynie.
Polecam do pogrania:
Juventus powyżej 51,5% posiadania piłki - 1.90 /marathon.bet/⛔⛔⛔
Wszystkich miłośników turyńskich horrorów zapraszam do nsport od godz. 20:00 ????
Ed. Sorry za umieszczenie typu w niewłaściwym temacie. Typ na minus ????
 
testerek13 11

testerek13

Użytkownik
Zaluje , ze nie da się obstawic wyników losowania 1/2 finalu LM. Jestem w 99% Pewien iz Uefa juz się o to jutro postara aby nie bylo finalu Hiszpanskiego i pary półfinałowe bedą wyglądały następująco.
Real vs Barcelona
Juventus vs Bayern
Gdyby dalo sie to zagrac to postawil bym sporą kase na takie wyniki losowania.
 
Do góry Bottom