>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
W ramach takiej ciekawostki , nieudolna stacja nsport postanowiła dziś pokazać na żywo mecz Lyonu . Co jeszcze ciekawsze jutro stacja nie uraczy nas możliwością oglądania Arsenalu z Milanem , mamy za to &quot;Noworoczną galę łyżwiarską&quot; . Stacja która ostatnimi laty zasłynęła kretyńskimi komentatorami , tym razem swoje kretyństwo prezentuje w inny sposób.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
W ramach takiej ciekawostki , nieudolna stacja nsport postanowiła dziś pokazać na żywo mecz Lyonu . Co jeszcze ciekawsze jutro stacja nie uraczy nas możliwością oglądania Arsenalu z Milanem , mamy za to &quot;Noworoczną galę łyżwiarską&quot; . Stacja która ostatnimi laty zasłynęła kretyńskimi komentatorami , tym razem swoje kretyństwo prezentuje w inny sposób.
W ramach takiej ciekawostki telewizja n odkoduje na czas spotkania kanał 59 - npremium. Dzisiaj na 59 Bayer - Barca, jutro Milan - Arsenal. Wszystko w HD. Ale swoje trzeba ponarzekać ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
W ramach takiej ciekawostki telewizja n odkoduje na czas spotkania kanał 59 - npremium. Dzisiaj na 59 Bayer - Barca, jutro Milan - Arsenal. Wszystko w HD. Ale swoje trzeba ponarzekać ????
Kolo , ja nie posiadam platformy N , mam tylko kanał nsport na swojej kablówce , więc mam gdzieś co oni odkodują . Trzeba ponarzekać bo na głównej stacji N nie będzie można zobaczyć najlepszych spotkań , tylko jakieś żałosne ochłapy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dla mnie bomba, tyle drużyn gra w LM a cały czas trzeba oglądać jakieś Barcelony i Arsenale ze Szczęsnym i swego czasu Man. z Kuszczakami na ławkach i to w meczach gdzie jest wyraźny faworyt.Nie wiem co w tym ciekawego.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Kolo , ja nie posiadam platformy N , mam tylko kanał nsport na swojej kablówce , więc mam gdzieś co oni odkodują . Trzeba ponarzekać bo na głównej stacji N nie będzie można zobaczyć najlepszych spotkań , tylko jakieś żałosne ochłapy.
A oni mają gdzieś, że Ty posiadasz kablówkę. Jako platforma mecz udostępniają więc pretensje możesz mieć tylko do siebie.
Zostało 16 najlepszych drużyn w Europie, ale dla Ciebie wszyscy oprócz Barcelony to żałosne ochłapy. Trochę więcej obiektywizmu.
Ferie masz czy wagary sobie w gimnazjum zrobiłeś?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
A oni mają gdzieś, że Ty posiadasz kablówkę. Jako platforma mecz udostępniają więc pretensje możesz mieć tylko do siebie.
Zostało 16 najlepszych drużyn w Europie, ale dla Ciebie wszyscy oprócz Barcelony to żałosne ochłapy. Trochę więcej obiektywizmu.
Ferie masz czy wagary sobie w gimnazjum zrobiłeś?
Kto tak powiedział? dla mnie mecz Lyonu z Apoelem to zwykły ochłap , z jednej strony drużyna która gra bagno nawet w Ligue 1 i regularnie traci tam punkty z ogórami , z drugiej strony najsłabsza drużyna 1/8 LM . Obiektywnie patrząc trzeba być z lekka niedorozwiniętym żeby nie wiedzieć że kilkanaście razy więcej widzów wolałoby obejrzeć mecz Bayeru z Barceloną , gdzie nawet słabszy z tej pary Bayer jest lepszy od tego teoretycznie lepszego z pary Lyonu . Tutaj chodzi o sam poziom piłkarski a nie o to czy ktoś kibicuje Barcelonie i chce ją oglądać czy nie . Jutro nawet nie zamierzają pokazać meczu Arsenalu z Milanem który zapowiada się absolutnie szlagierowo , uraczą nas natomiast meczem Zenitu z Benficą , które nie powiem , fajnie obejrzeć , ale chyba każdy normalny kibic wolałby zobaczyć jeśli nie oba mecze to spotkanie Arsenalu. Widzę że mam do czynienia z fanem n-ki ???? . Pewnie długo myślałeś nad tym tekstem , błysk intelektu.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
z drugiej strony najsłabsza drużyna 1/8 LM
Na jakiej podstawie twierdzisz,że to jest najsłabsza drużyna LM.Wygrał swoją grupę która na pewno nie była słabsza od tej którą miała Barcelona.Wiele ekip już lekceważyło APOEL i się na tym przejechali.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Na jakiej podstawie twierdzisz,że to jest najsłabsza drużyna LM.Wygrał swoją grupę która na pewno nie była słabsza od tej którą miała Barcelona.Wiele ekip już lekceważyło APOEL i się na tym przejechali.
Wiadomo że pojęcie najsłabsza jest tylko teoretyczne , ale zawsze ktoś jest faworytem a ktoś nie a prawda jest taka że każda drużyna z 16 które zostały byłaby faworytem w meczu z Apoelem. Kursy buków to potwierdzają , na Cypryjczyków mamy zdecydowanie najwyższy kurs na zwycięzce LM.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Drużyna z Cypru jest najniżej w rankingu, to i kurs na nich najwyższy.Kto na poważnie bierze kurs na Apoel pryzmatem zdobycia pucharu?Zresztą ta drużyna jest na maxa niedoceniania, co widać po kursach.Meczu LM podejrzewam w ich wykonaniu także nie widziałeś.Dwumecz na pewno mniej przewidywalny niż drugi pojedynek.A co do poziomu to czasami mecze w ekstraklasie są bardziej ciekawsze niż w lidze hiszpańskiej.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Drużyna z Cypru jest najniżej w rankingu, to i kurs na nich najwyższy.Kto na poważnie bierze kurs na Apoel pryzmatem zdobycia pucharu?Zresztą ta drużyna jest na maxa niedoceniania, co widać po kursach.Meczu LM podejrzewam w ich wykonaniu także nie widziałeś.Dwumecz na pewno mniej przewidywalny niż drugi pojedynek.A co do poziomu to czasami mecze w ekstraklasie są bardziej ciekawsze niż w lidze hiszpańskiej.
To zdanie jest jednak trochę bez sensu , no chyba że poziom to dla ciebie to samo co ciekawość ???? , napisz jeszcze że w ekstraklasie grają na wyższym poziomie niż w Hiszpanii. Sorry , ale mimo wszystko buki są trochę większym autorytetem w dziedzinie wystawiania kursów i oceniania klasy drużyny niż Ty. Jeśli aż tak bardzo jarasz się pojedynkami między czwartą drużyną Ligue 1 a drugą drużyną w lidze Cypru to proszę bardzo , ale nie jesteś chyba poważny jeśli myślisz że większość osób ma ochotę na oglądaniu takiego meczu . Rozumiem kibiców Lyonu i rozumiem że obejrzą ten mecz, ale ramówkę programu powinno się ustalać tak aby większość kibiców była zadowolona a uwierz mi że większość niedzielnych kibiców w kapciach woli obejrzeć Barcelony , czy tak jak napisałeś Arsenale i Szczęsnego niż mecz między Lyonem a kopciuszkiem LM.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
To jak wolą to sobie wykupują odpowiedni pakiet i oglądają, a jak nie mają to idą do znajomego albo do baru (jeśli są poważni jak to określasz)
Do reszty to nawet nie chce mi się odpisywać bo i tak wszystko zinterpretujesz do swoich potrzeb.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
ramówkę programu powinno się ustalać tak aby większość kibiców była zadowolona
Ramówki ustala się tak, żeby zarabiać pieniądze i zadowalać klientów. Klienci są zadowoleni, bo mogą oglądać oba mecze, a pieniądze dla platformy się zarabiają.

Reszta nie ma większego znaczenia i nawet napisanie tysiąca postów na forum nic nie zmieni.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
dokładnie, ale on ma żale że ma jeden kanał na kablówce i tam powinna być Barca i jeszcze sadzi kity że to nie chodzi że jego drużyna haha
mimo wszystko buki są trochę większym autorytetem w dziedzinie wystawiania kursów i oceniania klasy drużyny niż Ty
czyli twój autorytet płaci obecnie na awans Barcelony 1.05 a na Lyon 1.28 a mimo wszystko dają mniejsze szanse Apoelowi do zdobyciu pucharu niż Leverkusen, pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Messi pobił rekord
7 marca 2012, 22:35:16, Źródło: L&#39;Equipe, Autor: Paweł Sutowicz
Strzelając pięć goli w wygranym 7-1 meczu rewanżowym 1/8 finału Ligi Mistrzów z Bayerem Leverkusen, Lionel Messi pobił rekord tych rozgrywek w liczbie bramek zdobytych w jednym meczu.
Wcześniej cztery gole w jednym spotkaniu Ligi Mistrzów strzelali Marco van Basten, Simone Inzaghi, Dado Pršo, Ruud van Nistelrooy, Andrij Szewczenko, Bafétimbi Gomis i właśnie Messi. ;)
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
1.APOEL - Real
2.Marsylia - Bayern
3.Benfica - Chelsea
4.AC Milan - FC Barcelona
Półfinały
Marsylia/Bayern VS APOEL/Real
Benfica/Chelsea VS AC Milan/FC Barcelona
Możliwy finał Real - Barcelona ????
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Jeszcze wczoraj czytałem, że Chiotis nie chce trafić na Real. Cóż. Pogromcy Wisły mają nikłe szansę, ale nigdy nie mówimy, nigdy. Najciekawiej prezentuje się Barcelona - Milan, wróci Ibra - na pewno będzie chciał pokazać Guardioli ... coś ciekawego ;)
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
W ciemno z góry nadół można stawiać gości pierwszych spotkań że awansują do połfinałów.Może uzbiera się z tego AKO coś koło 2,20-2,50
 
M 0

magicbox

Użytkownik
Czyli Barca z Realem może zagrać dopiero w finale, i dobrze.
Co do półfinalistów to kolega wyżej ma racje, nie jestem jednak pewien co do Chelsea, myślę że z Benficą nie będzie im łatwo.
 
mariuszb 8

mariuszb

Użytkownik
Witam Was
Cieszę się, że możliwy mecz realu i Barcelony to mecz finalny. Myślę, że Barcelona i Real bez trudu przejdą do półfinału, to samo myślę o Bayernie choć nie grają u siebie, lecz mimo wszystko w pierwszym meczu także powinni wygrać, gorzej się ma sprawa z Chelsea, wszystko zależy od tego z jakiej strony się pokażą tu może być różnie.
Mam takie pytanie, czy możliwy jest remis, a decydujący będzie drugi mecz, czy po ewentulanym remisie po 90min. będzie dogrywka?
 
mati777 6

mati777

Użytkownik
Nawet połowę zwykłej ceny zapłacą kibice Realu Madryt za bilety na ćwierćfinałowy mecz piłkarskiej Ligi Mistrzów z APOEL Nikozja. Powodem są zbliżające się święta Wielkanocne i spodziewane trudności z zapełnieniem hiszpańskiego stadionu.
Stołeczne media poinformowały, że najtańsze wejściówki będą kosztowały 30 euro, czyli o 50 proc. mniej niż za możliwość obejrzenia niedawnego spotkania 1/8 finału LM z CSKA Moskwa. Jeszcze większą bonifikatę mają zrzeszeni fani &quot;Królewskich&quot;, tzw. socios - w ich przypadku obniżka wynosi też 30 euro, ale procentowo jest większa (z 48 na 18 euro). W przypadku kart wstępu na sektory za bramki, kosztować one będą odpowiednio 80 i 48 euro, co oznacza spadek odpowiednio o 22 i 34 euro. Hiszpanie dokonali korekty cen ze względu na termin meczu (tuż przed Wielkanocą) i spodziewane trudności z zapełnieniem stadionu imienia Santiago Bernabeu. Obiekt mieści ponad 81 tysięcy widzów, a podczas meczu z rosyjską drużyną na trybunach było ok. 75 tys.
Troche lekceważy sie Apoel ktory i tak jest wielkim wygranym tej edycji ligi mistrzow.
Sami piłkarze jednam są optymistycznie nastawieni i wierzą w zwyciestwo. &#39;
Nie ma co się dziwić takim komentarzom. APOEL ma dobre wspomnienia z meczów z inną madrycką drużyną w Lidze Mistrzów. W sezonie 2009-10 zremisował z Atletico 0:0 i 1:1. Ale Atletico to nie Real.
 
Do góry Bottom