>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

madman01 13,6K

madman01

Użytkownik
Mistrz Polski zagra we wtorek z APOEL-em w Nikozji o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Pod znakiem zapytania stoi występ Maora Meliksona, rozgrywającego krakowian!
Gwiazdor Wisły nabawił się kontuzji na jednym z ostatnich treningów. Jeszcze wczoraj sztab medyczny próbował rozmasować mu wielkiego krwiaka, ale decyzja o występie pomocnika zapadnie dopiero na godziny przed spotkaniem.

Z kolei w APOEL-u zabraknie napastnika Estebana Solariego (w Krakowie był rezerwowym) oraz pomocnika Aldo Adorno (w pierwszym meczu też nie grał).http://www.sport.pl/euro2012/0,109221.html
27-letni Izraelczyk jest najczęściej faulowanym piłkarzem eliminacji Ligi Mistrzów. Melikson rozegrał 440 minut. W tym czasie aż 19 razy upadał na ziemię po przewinieniach rywali (w meczu z APOEL-em Nikozja pięciokrotnie). Pomocnik Wisły faulowany jest średnio co dwadzieścia trzy minuty.
Źródło: http://www.gazeta.pl
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Menedżer Arsenalu Arsène Wenger będzie mógł oglądać jutrzejszy mecz swojej drużyny z Udinese w ramach eliminacji Ligi Mistrzów z ławki rezerwowych. Zgodnie z poprzednią decyzją UEFA francuski szkoleniowiec miał spędzić 2 mecze na trybunach. Była to kara za nieodpowiednie zachowanie podczas pierwszego meczu eLM z Udinese (1-0) z 16 sierpnia. Szkoleniowiec odbywał wówczas karę za swoją wypowiedź po odpadnięciu z Barceloną z ostatniej edycji Ligi Mistrzów - zmuszony był do spędzenia całego meczu na trybunach. Widziano go jednak przekazującego swoim współpracownikom wiadomości dla piłkarzy. Jak oznajmił później, zapytał się o pozwolenie obecnego na meczu przedstawiciela UEFA. Arsenal zaapelował od wyroku. UEFA podjęła decyzję o czasowym zawieszeniu jego egzekucji. Ponowne rozpatrzenie sprawy Wengera odbędzie się już po rewanżu z Udinese. Jeśli apel nie zostanie przyjęty, Francuza nie ominie kara zawieszania. Tymczasem może jednak spokojnie przygotowywać się do meczu z włoską ekipą.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Turecki Związek Piłki Nożnej (TFF) poinformował, że Fenerbahçe zostało wykluczone z tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.
Fenerbahçe jako mistrz Turcji miało zapewniony udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Jednak z uwagi na podejrzenia o korupcję TFF postanowił wykluczyć stambulski zespół z europejskich pucharów.
TFF przychylił się do prośby UEFA, która w wystosowanym liście zasugerowała, że Fenerbahçe powinno zrezygnować z udziału w europejskich pucharach albo krajowy związek powinien &quot;Żółte Kanarki&quot; pozbawić mozliwości reprezentowania Turcji na arenie międzynarodowej. W innym wypadku UEFA wszczęłaby postępowanie przeciwko Fenerbahçe i TFF.
Wycofania z rozgrywek europejskich mogą także spodziewać się Trabzonspor i Beşiktaş.
WOW
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Europejska Unia Piłkarska (UEFA) poinformowała, że miejsce wykluczonego Fenerbahce Stambuł w fazie grupowej Ligi Mistrzów zajmie wicemistrz Turcji Trabzonspor. Decyzja ta oznacza także, że odwołane zostało czwartkowe spotkanie kwalifikacji do Ligi Europejskiej pomiędzy Trabzonsporem a Athletic Bilbao.
Baskowie zagrają w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Fenerbahce Stambuł został wykluczone z rozgrywek Ligi Mistrzów, bowiem jest jednym z podejrzanych w sprawie o ustawianie wyników spotkań.
źródło : goal.pl
To jednak będziemy mieli Polaków czynnie grających w LM ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Niezłe jaja,że tak powiem,konkretny suprise dla prezesów z Trabzonu,czyli przejmą także te kilka mln ojro za awans,tak??No proszę,obawiali się pewnie,że nie będzie nawet LE,bo Baskowie to dobra drużyna,a tu nagle info o LM,dla nas super,na pewno fajne info dla Smudy,przede wszystkim perspektywa kilku gier Arka i Adriana,jak będzie z braćmi to nie wiadomo,Paweł będzie miał na pewno gorzej od Piotrka,bo konkurencja w ataku jest spora,ale myślę,ze pozostała trójka będzie dostawać wiele szans na grę,Głowa to pewniak,jeśli nie ma kontuzji,Mierzej został kupiony za tyle pieniędzy,że nie wierzę w to,że będzie grzał ławę,w końcu teraz wciąż się aklimatyzuje,a potencjał chłopak ma,13 Polaków w fazie grupowej LM,kiedy ostatnio było tak dobrze??;)A mogło być około 20,gdyby udało się Wiśle,co nie zmienia faktu,że szukują się dla nas fajne emocje na jesień(oby także na wiosnę)w koncu jeszcze Wisła i kilku atrakcyjnych rywali w LE,szkoda mimo wszystko,że nie odpadł Arsenal,gościć ich na Reymonta,to swego rodzaju LM ????
 
act 9,1K

act

Użytkownik
Wyniki losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów:
Grupa A:

1. Bayern Monachium
2. Villarreal CF
3. Manchester City
4. SSC Napoli
Grupa B:
1. Inter Mediolan
2. CSKA Moskwa
3. OSC Lille
4. Trabzonspor
Grupa C:
1. Manchester United
2. Benfica Lizbona
3. FC Basel
4. FC Otelul Galati
Grupa D:
1. Real Madryt
2. Olympique Lyon
3. Ajax Amsterdam
4. Dinamo Zagrzeb
Grupa E:
1. Chelsea Londyn
2. Valencia CF
3. Bayer Leverkusen
4. KRC Genk
Grupa F:
1. Arsenal Londyn
2. Olympique Marsylia
3. Olympiakos Pireus
4. Borussia Dortmund
Grupa G:
1. FC Porto
2. Szachtar Donieck
3. Zenit Sankt Petersburg
4. APOEL Nikozja
Grupa H:
1. FC Barcelona
2. AC Milan
3. BATE Borysów
4. Viktoria Pilzno
 
R 0

redsprite

Użytkownik
Liga Mistrzów kto wyjdzie z grup??
Jesteśmy świeżo po losowaniu, wiec pozwolę sobie wytypować drużyny które awansują do następnej rundy. Teoretycznie to łatwa zabawa. Zapiszę to sobie tutaj, żeby potem zobaczyć co z tego wyszło.
Z chęcią zobaczę też wasze typy.
Grupa A:

1. Bayern Monachium

2. Villarreal CF
3. Manchester City
4. SSC Napoli
grupa śmierci. City wygra tą grupę, a Bayern stoczy ciężki, ale zwycięski bój o II miejsce z Villareal, Napoli pożegna się z pucharami już tej jesieni.
Grupa B:
1. Inter Mediolan
2. CSKA Moskwa
3. OSC Lille
4. Trabzonspor
Też ciekawa grupa. Mało wiem o Interze, ale i tak stawiam, że będzie pierwszy, II miejsce zajmie Trabzon albo CSKA. Osłabione przed sezonem Lille nic tutaj nie zwojuje.
Grupa C:
1. Manchester United
2. Benfica Lizbona

3. FC Basel
4. Otelul Galati

Tutaj faworyt jest jeden - MAN UNITED!! po 4 kolejkach powinni mieć awans zapewniony i grać młodzieżą (heh oni też młodzieżą zapewnią sobie ten awans). Benfica rozjedzie pozostałych rywali i też pewnie awansuje. Basel i Otelul stoczą walkę o 3. pozycję którą raczej zdecydowanie wygrają Rumuni.
Grupa D:
1. Real Madryt
2. Olympique Lyon

3. Ajax Amsterdam
4. Dinamo Zagrzeb
Real to pewniak. Ajax nieźle rozpoczął sezon, ale raczej nie uda im się ograć odradzającego się Lyonu. Dinamo będzie tłem w tej grupie, ale urwie punkty Ajaxowi na własnym stadionie.
Grupa E:
1. Chelsea Londyn
2. Valencia CF

3. Bayer Leverkusen
4. Genk KRC
W każdej grupie jest jeden praktycznie 100% pewniak. W tej jest nim Chelsea. Bayer nie przekonuje mnie na początku sezonu bundesligii wiec na II miejscu umieszczam Valencie.
Mam nadzieję, że w Genk będzie miał okazję pokazać się i wypromować Sandomierski, ale w pucharach na wiosnę nie zagra.
Grupa F:
1. Arsenal Londyn
2. Olympique Marsylia
3. Olympiakos Pireus
4. Borussia Dortmund
&quot;Polskiej&quot; Borussi będzie niezwykle ciężko, ponieważ dla wielu z jej składu to debiut w takich rozgrywkach i jeszcze przecież trzeba grać w bundeslidze. Będę im kibicował i mam nadzieję, że zajmą 1. miejsce. Arsenal będzie 2. a Marsylia której gry nie lubię zagra w lidze europy.
Grupa G:
1. FC Porto
2. Szachtar Donieck

3. Zenit Sankt Petersburg
4. APOEL Nikozja
Porto straci punkty tylko w Doniecku i Petersburgu. Nikozja która rozszarpała, zjadła, potem zwymiotowała i jeszcze rozdeptała naszą Wisełkę z &quot;ruskimi&quot; u siebie powalczy ,ale i tak zajmie 4. miejsce (zdobędzie od 2 do 4pkt). W wschodniej walce o 2. miejsce uważam, że lepszy będzie Szachtar.
Grupa H:
1. FC Barcelona
2. AC Milan

3. BATE Borysów
4. Viktoria Pilzno
Ta grupa to NUDY!! w reszcie raczej jest jedne zdecydowany faworyt i dwie pozostałe walczą o 2. miejsce. Tutaj Bate i Viktoria nie ma szans na nic wiecej niż punkty zdobyte w bezpośrednich meczach między sobą. Milan stać na remis z FCB u siebie, ale i tak będzie drugi.
kto będzie 3. to nie wiem. Myślałem, że Sturm wygra z BATE i oszczędzi mi frustracji, że Białoruś może A MY NIE!! ;/ więc niech chociaż przegrają wszystkie mecze - Viktoria będzie 3.

Ogólnie dla tych wielkich LM zaczyna się dopiero na wiosnę. Teraz to we wtorki i środy mają troszkę cięższe treningi - bo trzeba polecieć do Rumunii czy Białorusi (wszędzie dookoła Polski )
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
witam, wie moze ktos gdzie mozna zamowic albo zarezerwowac bilety na mecz Plzen-Barcelona ? Mecz zapewne bedzie w Pradze jak eliminacyjny wiec warto sie wybrac. Jak cos prosze prywatna ;)
 
madman01 13,6K

madman01

Użytkownik
Arsenal Londyn we wtorek pojedzie do Dortmundu zmierzyć się z tamtejszą Borussią. Do Niemiec jednak podopieczni Arsene’a Wengera udadzą się w osłabionym składze, na pewno nie zagra Aaron Ramsey.
Walijczyka zabraknie na Westfalenstadion, gdyż w poniedziałek podczas treningu doznał urazu kostki. Piłkarz od początku sezonu grał bardzo dobrze, wypełniał lukę powstałą na skutek sprzedaży Fabregasa oraz Nasri’ego i Wenger był zadowolony z gry swojego podopiecznego.
– Ramsey był dla nas kluczową postacią, ale musimy pokazać, że mamy silny skład i długą ławkę rezerwowych. Z pewnością ktoś zastąpi we wtorek Walijczyka i liczę, że zagra dobrze podczas jego nieobecności. Mamy w odwodzie Diaby’ego i Wilshera, mam nadzieję, że środek pomocy będzie spisywał się przeciwko Borussi bez zarzutów – stwierdził Wenger.
Pewnego rodzaju osłabieniem będzie także zawieszenie francuskiego szkoleniowca, który mecz obejrzy z trybun. To kara za jego zachowanie w meczu z Udinese, Wenger zawieszony jest na dwa spotkania.
źródło ligamistrzow.com
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzisiaj w azerskiej tv na kanale Lider TV jest transmisja Barcelona-Milan.
Na dekoderze Polsatu jest pod nr 1384.Na stronie
http://liveonsat.com/2day.php?start_dd=13&amp;amp;start_mm=09&amp;amp;start_yyyy=2011&amp;amp;end_dd=13&amp;amp;end_mm=09&amp;amp;end_yyyy=2011# podają ,że transmisja odkodowana.
Miał ktoś do czynienia z tą telewizją.Byłaby fajna sprawa obejrzeć ten mecz.
W poprzednim sezonie nie kodowali meczów w fazie grupowej i we wtorki oglądałem sobei tutaj mecze ;) potem w fazie pucharowej już niestety zakodowane były spotkania.
W tym roku jak patrzyłem to mecz Arsenalu z Udinese był odkodowany do 5min, a potem czarna plama...
Jakieś szanse, że nie zakodują są, ale nie napalałbym się niestety.
Pozdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 381

kinder-jajko

Użytkownik
No to ciemniaki zakodowali.
Mam na dachu swoją antenę sat. i zastanawiam się nad kupnem N na kartę,aby podłączać dekoder do kabla od konwertera tylko na LM. 19.90 doładowania to nie jest majątek.
Ciekaw jestem tylko czy nadawane są równolegle inne spotkania LM tak jak w dekoderze abonamentowym.
A Liga Europy to od tego roku będzie już na platformie N ,czy od następnego sezonu?
Robson // LE w tym sezonie jeszcze w Polsacie. A od następnego dopiero w N niestety ..
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@dfrugo
Pełnego studia takie jak kiedyś pokazywali w TVP nie mam, ale skróty bramek z pewnością tak. Wchodzisz jutro wieczorem na LigaMistrzow.com, klikasz w prawym słupku na wybrany mecz i tam będzie video z golami.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@Bukins
Wiem, że jest na Polsacie, ale spójrz na godzinę postu. Czasu frugo by nie cofnął, dlatego zaproponowałem mu przynajmniej video z bramkami.
 
S 1

splot

Użytkownik
Cześć
Czy mam ktoś z was namiar na stronę ze statystykami meczowymi. Chodzi mi głównie o takie wyniki jak &lt;&lt; ilość sytuacji bramkowych/trafione strzały na bramkę , podania / celne podania , odbiory piłki/ nie udane odbiory &gt;&gt;
Wiem że ta statystyka wygląda jak symulator piłki nożnej ale chciałbym znać te własnie atuty poszczególnych drużyn w lidze mistrzów.
z góry dzięki jeśli coś takiego istnieje .. pozdro
 
Do góry Bottom