>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dysycyplina: Piłka nożna - EUROPA: Liga Mistrzów Kobiet
Spotkanie: Lyon (Kobiety) - Sparta Praga (Kobiety)
Typ: Powyżej 4.5 bramki
Kurs: 1.727
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Spotkanie w ramach Ligi Mistrzów Kobiet, pomiędzy drużyną Lyonu i Sparta Praga. Lyon w lidze, radzi sobie bardzo dobrze, po 8 spotkaniach zajmuje 2 miejsce z niesamowitym bilansem bramkowym... Uwaga! 50 bramek strzelonych i tylko 1 stracona. U siebie? 4 spotkania 34 strzelone bramki. Sparta Praga może poszczycić się podobnym wynikiem, 9 spotkań 53 bramki strzelone i tylko 2 stracone. Oba wyniki imponują, jak na kobiece ligi. Lara Dickenmann zawodniczka Lyonu, w wywiadzie, powiedziała, że dziś pomimo tego, że prowadzą już z Sparta w dwumeczu 6:0, nie będzie taryfy ulgowej dla przyjezdnych. Chcą pokazać się z jak najlepszej strony i nagrodzić fanów za to, że licznie przychodzą na ich spotkania.

&quot;Jeśli spojrzeć na wyniki innych zespołów, takich jak Potsdam, które wygrały 10:0 z Glasgow, to coś znaczy. My chcemy zrobić to samo. Chcemy pokazać, że jesteśmy tutaj i zrobić to samo co w zeszłym roku.&quot;
Nie pozostaje nic innego jak podać typ na over 4.5, po kursie 1.727, gdzie na over 4.5,5 w Bet365 mamy zaledwie 1.625.



Nie wiem gdzie to zamieścić, ponieważ nie mogę znaleźć tematu. Ale może ktoś tutaj skorzysta. Pozdrawiam!
 
D 1

dzieciakus

Użytkownik
Cześć
Czy mam ktoś z was namiar na stronę ze statystykami meczowymi. Chodzi mi głównie o takie wyniki jak &lt;&lt; ilość sytuacji bramkowych/trafione strzały na bramkę , podania / celne podania , odbiory piłki/ nie udane odbiory &gt;&gt;
Wiem że ta statystyka wygląda jak symulator piłki nożnej ale chciałbym znać te własnie atuty poszczególnych drużyn w lidze mistrzów.
z góry dzięki jeśli coś takiego istnieje .. pozdro
a zaglądałeś na dział Fora Ogólnotematyczne -&gt; Linki Bukmacherskie...
może tam podrzucił ktoś coś przydatnego
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Nie każdy wchodzi w temat promocji, a poniższa wyjątkowo atrakcyjna:
Zakład bez ryzyka 10€/40PLN na Ligę Mistrzów do wykorzystania dziś lub jutro
Jak otrzymać zwrot?
1. Zaloguj się na swoje konto korzystając z linku i wpisz kod: CHAMPIONSBET
2. Postaw swój zakład na Ligę Mistrzów 22 lub 23 listopada
3. Jeśli pierwszy zakład zostanie przegrany otrzymasz zwrot stawki aż do 10€/40PLN!
Good Luck!
UWAGA! Zwrot nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą!
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Wystarczy ze zaloguje się z tego linku, obstawie jakis mecz z ligi mistrzów 23 listopada i jak nie trafię to pieniążki wrócą na konto?
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
No to po ostatniej kolejce mogą być niezłe jaja. Manchester United przegrywając z Basel na wyjeździe odpada, Chelsea przegrywając lub remisując 1-1 lub wyżej z Valencią odpada, Manchester City remisując albo przegrywając z Bayernem odpada... Kto by pomyślał o takim obrocie spraw przed miesiącem czy dwoma... swoją drogą wszystkie te 3 drużyny nawet jak awansują to z 2 miejsc w grupie więc szykują nam się szlagiery w 1/8 ???? Barca / Real vs City / United / Chelsea BĘDZIE CIEKAWIE
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Juz w piatek losowanie 1/8 LM.

Dziwnie sie czuje patrzac na 16 druzyn ktore awansowaly nie widzac tam obu ekip z Manchesteru. Jednak oni sami sobie zgotowali taki los. Inaczej sprawa sie ma z Ajaxem. Nie jest powiedziane ze te nieuznane bramki daly by im awans ale chociaz pozwolili by na walke.

Jako ze jestem kibicem Realu Madryt sprobuje wytypowac im przeciwnika w 1/8.

Najbardziej chcialbym zeby doszlo do pojedynku Real - Arsenal lub MU. Czekam z niecierpliwoscia na taki pojedynek juz kilka sezonow. Pewne jest ze w tej edycju Ligi Mistrzow nie zaobaczymy juz pojedynku Krolewskich z Czerwonymi Diablami. Mecz z Arsenalem jest mozliwy ale jednak dopiero w cwiercfinale. I mam taka nadzieje ze w koncu trafia na siebie w drabince.

W srod potencjalnych przeciwnikow najbardziej chcial bym wylosowac Beyer Leverkusen. Lubie ogladac Bundeslige, pada tam sporo bramek a gra jest ofensywna ladna dla oka. W spotkaniu z Krolewskimi zobaczyli bysmy zapewne sporo bramek.

Najtrudniejszym przeciwnikeim byl by pewnie AC Milan. Obie ekipi spotykaly sie w poprzednich edycjach i mecze zawsze byly wyrownane. Tym razem jednak nie chcial bym trafic na Wlochow, wystarczy juz spotkan obu ekip. :p

Juz w piatek przekonamy sie jak zadecydyje los. Losowanie pewnie bedzie mozna zobaczyc na eurosporcie, o ile sie nie myle o godzinie 12.

Sorki za brak polskich znakow, pisze z telefonu.

Pozdro.
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
FIFA zagroziła Szwajcarskiemu Związkowi Piłki Nożnej zawieszeniem, jeśli do 13 stycznia ostatecznie nie zakończy się sprawa ewentualnego przywrócenia FC Sion do Ligi Europy.
&quot;Jeśli termin nie zostanie dotrzymany, Szwajcarski Związek Piłki Nożnej zostanie automatycznie zawieszony od 14 stycznia&quot; - napisała FIFA w oświadczeniu.
Zawieszenie związku będzie skutkowało tym, że reprezentacja Szwajcarii nie będzie mogła grać oficjalnych meczów towarzyskich, a co ważniejsze z Ligi Mistrzów zostanie wykluczony FC Basel, który w 1/8 finału ma zagrać z Bayernem.
Trybunał Arbitrażowy do spraw Sportu (CAS) zadecydował, że Sion nie zostanie przywrócony do Ligi Europy. Dodatkowo klub musi zapłacić UEFA 40 tysięcy franków szwajcarskich, które mają pokryć koszty związane z procesem. Działacze szwajcarskiego klubu nie zamierzają się jednak poddawać i chcą wytoczyć UEFA proces cywilny, ponieważ uważają, że członkowie trybunału nie byli całkowicie niezależni.
Sion pokonał na boisku szkocki Celtic w dwumeczu w ramach IV rundy eliminacji do Ligi Europy, remisując bezbramkowo na wyjeździe i zwyciężając 3-1 u siebie. Decyzją UEFA został jednak wykluczony z rozgrywek za wystawienie do gry pięciu nieuprawnionych do występu zawodników. Na klub nałożony był zakaz transferowy za nieprawidłowości przy transferze egipskiego bramkarza Essama El-Hadary&#39;ego 2 lata temu.
Na początku października szwajcarski sąd kantonu Vaud wezwał UEFA do przywrócenia klubu FC Sion do Ligi Europy.
źródło:AS i http://www.eurofutbol.pl/news/399271-FIFA-grozi-wykluczeniem-FC-Basel-z-LM/
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Ehh i znowu UEFA robi z siebie durni, przynajmniej wg. mnie. Niech zawieszą Sion, sądzą sie i w ogóle ale co temu winny jest Basel i cała liga? Maja niby wpłynąć na działaczy Sionu? A może zrzucić się na kare? Nie wiem jak takie rzeczy się mogą dziać że jak sąsiad nie płaci za prąd to mi też odcinają? Może nie do końca poważnie, ale muszę to napisać: ciekawe ile działacze United zapłacili żeby mieć możliwość dalszej gry w LM:p
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Może nie do końca poważnie, ale muszę to napisać: ciekawe ile działacze United zapłacili żeby mieć możliwość dalszej gry w LM:p
To już lepiej by było jakbyś tego nie pisał ???? Tym bardziej , że nigdzie nie jest napisane , że United do tej LM by wróciło. Bayern mógłby po prostu wolny los dostać i tyle. Na różnych forach kibicowskich United widziałem (tych polskich jak i tych angielskich) wpisy i zdecydowana większość kibiców , nie chciała by powrotu do LM tylnymi drzwiami.
A co do samej decyzji UEFA i tego zamieszania. Wszystko się raczej wyjaśni i niczemu i nikomu winne Basel szczęśliwie sobie rozegra dwumecz z Bayernem.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Heh no mam nadzieję, zasłużyli sobie na to. A z MU tak jak napisałem to bardziej żartem, po prostu wczoraj w HP juz widziałem zachwyt co niektórych nad tym że Manchester jednak zagra w LM dalej...
też takie coś widziałem ;) to normalne bo niektórzy nie potrafią się z tym pogodzić. Im szybciej im to przyjdzie tym lepiej ;) / Konrad
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
po prostu wczoraj w HP juz widziałem zachwyt co niektórych nad tym że Manchester jednak zagra w LM dalej...
no wiesz :p
Co do samej sytuacji.
Ja jestem bezkompromisowym i zimnym frajerem jeśli chodzi o United i dałbym wszystko aby wrócili, nie ważne jakim lub kogo kosztem.
A tak to racje ma Konrad. Spójrz chociażby tutaj. Naprawdę masa kibiców Diabłów (praktycznie 90-95%) ma w sobie pokorę i szacunek bo tego nauczył ich ten klub. Co za tym idzie, takich cytatów jak
Nie zasłużyliśmy na awans,niech chopcy ze Szwajcarii się cieszą tą chwilą i niech im nikt tego nie zabiera.
znajdziesz po prostu mnóstwo! ;)
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
A ja się martwię bardzo ale to bardzo mocno moim Chelsea !! Napoli to bardzo groźny przeciwnik, a Chelsea jak widać gra teraz bardzo słabo. Jednak mam nadzieje że mecz w Neapolu skończy się remisem 1-1 i Chelsea u Siebie wygra ze 2-0 ???? ????
P.S Słyszałem, że mają sprzedawać Torresa po promocyjnej cenie 20mln ????
 
madridista1212 0

madridista1212

Użytkownik
Ja jak można domyślić się po nicku jestem za Realem. CSKA będzie na pewno ciężko pokonać u siebie, ale myślę, że dadzą radę. U siebie powinni wygrać spokojnie. Mam nadzieję, że z Barceloną spotkają się dopiero w finale albo wcale (Barca odpadnie ;P).
 
grabor8 8

grabor8

Użytkownik
. Mam nadzieję, że z Barceloną spotkają się dopiero w finale albo wcale (Barca odpadnie ;P).
Haha, dlaczego ? :razz: od razu zaznaczam ,że nie osądzam Cię o to , ale zauważyłem,że wiele osób nie kibicuje Realowi , tylko przeciw Barcelonie ???? bo piłka nożna robi się nudna, a znając życie jakby znowu te kluby na siebie trafiły w LM byłoby pompowanie balonika Madryt to , Madryt tamto ,Kryzys drużyny z Katalonii, a kończy się jak zawsze :razz:
PS:nie jestem kibicem żadnej drużyny;) tylko chcę poznać dlaczego chcesz ,żeby odpadli, są przecież z tego samego kraju, jak gra np jakaś Angielska drużyna i odpadnie, to jestem za innymi z tego kraju ;)
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
On nie chce się spotkac z nimi albo dopiero w finale bo jest kibicem Realu a do tego realistą. Jeśli Real chce wygrac LM to Barcelona musi odpaść. A jak spotkają się w finale to jako kibica zadowoli go drugie miejsce... Tylko taki wniosek można wysnuc z jego wypowiedzi. I ma rację...
 
dig 106

dig

Użytkownik
Real Madryt wykluczony z Ligi Mistrzów ?

Sensacyjne informacje napłynęły dziś do nas z Hiszpanii. Jak dowiedziały się tamtejsze media, UEFA wszczęła śledztwo w sprawie złamania przez Real Madryt przepisów uczestnictwa w Lidze Mistrzów. Konsekwencją może okazać się nawet usunięcie &lt;q&gt;Królewskich&lt;/q&gt; z rozgrywek w tym sezonie!
Powodem wykluczenia Realu może okazać się... Jose Maria Callejon. Młodego Hiszpana śmiało można nazwać jedną z rewelacji sezonu: w samej fazie grupowej Ligi Mistrzów zdobył on aż cztery bramki. Włączając go do kadry, zespół z Santiago Bernabeu złamał jednak jeden z przepisów rozgrywek. W artykule 18. znajduje się zapis mówiący o tym, że w każdej drużynie znajdować się musi przynajmniej ośmiu wychowanków. Od obecnych rozgrywek mianem &lt;q&gt;wychowanka&lt;/q&gt; określany jest jednak zawodnik, który w ekipach młodzieżowych danego zespołu rozegrał przynajmniej trzy pełne sezony, a nie - jak dotychczas - dwa. Z dokumentów jasno wynika natomiast, że Callejon w juniorskich drużynach Realu występował przez dwa i pół sezonu. Wcześniej natomiast związany był ze szkółką Costa Tropical z Motril.
Dyrektor sportowy Realu Madryt Zinedine Zidane nie chciał zabrać głosu w całej sprawie. Wiadomo jednak, że UEFA bada obecnie zaistniałą sytuację, a sankcją może być dla klubu ze stolicy Hiszpanii wykluczenie z fazy pucharowej Ligi Mistrzów w obecnym sezonie. Europejska federacja nie miała w bieżącej kampanii oporów przed wykluczeniem z Champions League Fenerbahce Stambuł, a z Ligi Europejskiej FC Sion (zresztą za wystawienie nieuprawnionych zawodników). Czy podobne konsekwencje poniesie także Real?
Jeśli Real Madryt zostałby wykluczony z rozgrywek Ligi Mistrzów, w jego miejsce w 1/8 finału zapewne znalazłby się Ajax Amsterdam, który w grupie D zajął trzecie miejsce. Strata przez Holendrów drugiej pozycji na rzecz Lyonu wywołała dużo kontrowersji, Francuzi w ciężkich do wyjaśnienia okolicznościach rozbili bowiem Dinamo Zagrzeb 7:1. Działacze Ajaxu domagali się ostatnio od UEFA wszczęcia postępowania w tej sprawie, przy dyskwalifikacji Realu śledztwo okazałoby się natomiast niepotrzebne.

@ ligamistrzów.com
 
Do góry Bottom