>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Barcelona złożyła skargę na stan murawy
Barcelona, na oficjalnej stronie internetowej, ogłosiła, że została wysłana formalna skarga do UEFA na stan murawy na San Siro podczas wczorajszego meczu w LM z Milanem.
Po spotkaniu trener Pep Guardiola powiedział, że na tak przygotowanej murawie, jego zawodnikom trudno było utrzymać nawet równowagę.
Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Rewanż odbędzie się 3 kwietnia na Camp Nou.
źródło
????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
Skoro zacząłeś na ten temat to ja dodam kolejne absurdy:
- W Barcelonie aż huczy od tego,że sędzia byl nieobiektywny bo gwizdał na korzyść Milanu, twierdzą tak bo to także Szwed, podobnie jak Ibra
Nie wiem chyba trzeba sędziów z Madagaskaru ściągać
- Strona Barcelony pisze o bardzo brutalnym faulu Nesty na Messim ????
- Puyol narzeka na brak dwóch karnych ????
Czytałem gdzieś jakiś felieton, gdzie autor jego wyśmiewa Barcelone, która krytykowala Jose Mourinho za to,że nie bierze na siebie odpowiedzialności za niekorzystne wyniki a szuka dziury w całym a co robi teraz Barcelona ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mariuszb 8

mariuszb

Użytkownik
- Puyol narzeka na brak dwóch karnych ????
Jeśli oglądałeś mecz to zapewne widziałeś powtórkę na której wyraźnie była pokazna kosa założona przez gracza Milanu na bodajże Alexisie podczas wykonywania wolnego, z tej akcji na 95% byłby gol, nie będę mówił o drugim faulu bo tutaj to już są sprzeczne kwestie, co do kartek to jedynie Messi nie dostał za nadepnięcie na stopę któremuś z graczy &quot;biało-czerwonych&quot; ale to nie było specjalne, mimo wszystko tu mu się udało, i była to jedyna sytuacja w której arbiter &quot;zagrał&quot; na korzyść Katalończyków. Barca cały czas utrzymywała gre w ryzach, Milan nie miał nic do powiedzenia, jedynie atak z kontry, barcelonie nie udało się strzelić, faule, murawa (Messi poślizgnął się przy wolnym) cóż... jestem trochę zły bo miałem 2 kupony na 1 zw. Barcy na drugim, że strzeli bramke, ale się przeliczyłem. Co do karnego zdecydowanie powinien być!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jeśli oglądałeś mecz to zapewne widziałeś powtórkę na której wyraźnie była pokazna kosa założona przez gracza Milanu na bodajże Alexisie podczas wykonywania wolnego, z tej akcji na 95% byłby gol
gola na 95% to by raczej nie było , bo Alexis źle tą piłkę przyjął i nawet gdyby Abiatti schował ręce to ta i tak wyszłaby za linię. Co nie zmienia faktu , że karny jednak się należał Barcelonie. Sędzia ten za bramką był od wydarzenia jakieś 3-4 m i widział wszystko idealnie. Stronniczego sędziowania ja tutaj nie widziałem.
 
M 135

mhm

Użytkownik
gola na 95% to by raczej nie było , bo Alexis źle tą piłkę przyjął i nawet gdyby Abiatti schował ręce to ta i tak wyszłaby za linię.
Druga czesc wypowiedzi mi sie podoba, ta mi sie nie podoba. Skoro na 95% nie byloby gola to po co faulowac? To powinien byc argument a nie to ze gola i tak by nie bylo.
Nie byloby gola=nie fauluje. Stosuje sie to od 7 ligi polskiej do cwiercfinalu ligi mistrzow.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
W piłce od zawsze faul w polu karnym to jedenastka, jednak momentami mi się to bardzo nie podoba. Mam cichą nadzieję, że kiedyś zostaną wprowadzone przepisy ograniczające dyktowanie karnych. Mam tutaj na myśli sytuacje taka jak m.in w meczu Milanu z Barceloną, ale także choćby ŁKS- Zagłębie.
Wiadomo, że karny to praktycznie zawsze gol. Jeśli sędzia gwiżdże karnego to wydaje wyrok. Nie podoba mi się na przykład gwizdanie karnych w sytuacjach gdy ewidentnie nie ma szans by padła bramka. Ogólnie dałbym większą dowolność interpretacji sędziemu. Jeśli zawodnik ewidentnie ma szansę strzelić to dajmy tego karnego, ale wielu zawodników robi coś w stylu Sancheza. Jak dla mnie nie powinno być karnego, bo on ewidentnie wywalił piłkę na aut bramkowy. Nie było szans na strzelenie gola. Tylko, że my jesteśmy mądrzy po meczu;] Bramkarz Milanu po prostu poszedł na pełnej za akcją. Kontakt był. Cóż, przepisy są wg mnie niedokładne, a piłka to gra błędów i kontrowersje będą zawsze.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Druga czesc wypowiedzi mi sie podoba, ta mi sie nie podoba. Skoro na 95% nie byloby gola to po co faulowac? To powinien byc argument a nie to ze gola i tak by nie bylo.
Nie byloby gola=nie fauluje. Stosuje sie to od 7 ligi polskiej do cwiercfinalu ligi mistrzow.
Brawo za interpretację! (ironia). A skąd Abiatti idąc za akcją i chcą zaatakować piłkę miał wiedzieć, że ułamek sekundy po tym jak się rzuci Sanchez kopnie piłkę prawie na aut bramkowy? Może ty jesteś duchem świętym i zdążył byś schować ręce, ale Abiatti chyba nie jest ???? , śmieszy mnie ten argument i to bardzo ???? . Karny owszem być powinien ale bramki z tej akcji tak czy siak by nie było ????
 
wiszu94 18

wiszu94

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie co do półfinałów,a dokładniej czy jest jakieś głosowanie który półfinał puści Polsat - sprawdzałem na programie Polsatu i niby ma być mecz Chelsea - Barcelona.Czy to już jest pewne ? Szczerze mówiąc bardziej skłaniałbym się do półfinału Bayern - Real.Jeżeli coś na ten temat wiecie to dajcie znać.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie co do półfinałów,a dokładniej czy jest jakieś głosowanie który półfinał puści Polsat - sprawdzałem na programie Polsatu i niby ma być mecz Chelsea - Barcelona.Czy to już jest pewne ? Szczerze mówiąc bardziej skłaniałbym się do półfinału Bayern - Real.Jeżeli coś na ten temat wiecie to dajcie znać.
Pewne. Polsat pokazuje mecze w środe. Tak więc z pierwszych starć pokażą rywalizacje Chelsea z Barca, a w rewanżu Real - Bayern.
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jedenastu zagrożonych przed rewanżem w Madrycie


Przed rewanżowym spotkaniem na Santiago Bernabeu w Lidze Mistrzów po obu stronach znajdzie się kilku zawodników, którzy w przypadku obejrzenia żółtej kartki nie zagrają w finale na Allianz Arena.


W trakcie wtorkowego meczu na stadionie Bayernu kartki nie obejrzał żaden z zagrożonych przed rewanżem z Realem, a więc Toni Kroos, Jerome Boateng, Thomas Mueller, David Alaba i Luiz Gustavo. Do tego grona dołączyli w drużynie Bayernu Philipp Lahm i Holger Badstuber.

Sporo żółtych kartek obejrzeli wczoraj gracze z Madrytu, którzy tym samym w rewanżu muszą się pilnować, a wśród nich znajdują się Fabio Coentrao, Sergio Ramos, Gonzalo Higuain i Xabi Alonso. Ten ostatni odpoczywał już po otrzymaniu trzech kartek, kolejna absencja czego go po otrzymaniu pięciu upomnień.

bundesliga.goal.pl
 
sirdarius64 2

sirdarius64

Użytkownik
Mam pytanie, odnośnie meczu Real 2-1 Bayern, postawiłem w sts na wygraną Realu, ale nie wiem czy mi wszedł bo jeszcze dogrywka i może karne, jak w dogrywce będzie 2-2 to zakład wchodzi, bo w regulaminowym czasie wygrali, czy odpada?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mam pytanie, odnośnie meczu Real 2-1 Bayern, postawiłem w sts na wygraną Realu, ale nie wiem czy mi wszedł bo jeszcze dogrywka i może karne, jak w dogrywce będzie 2-2 to zakład wchodzi, bo w regulaminowym czasie wygrali, czy odpada?
Nie musisz się martwić - mecz wytypowałeś poprawnie. W STS normalnie chodzi o wynik w regulaminowym czasie gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
Orientuje się ktoś jak można wejść w posiadanie biletu na finał w Monachium?
Chodzi mi o w miarę normalne ceny, a nie 4k zł za bilet warty 700zł.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Orientuje się ktoś jak można wejść w posiadanie biletu na finał w Monachium?
Chodzi mi o w miarę normalne ceny, a nie 4k zł za bilet warty 700zł.
Chyba sobie żartujesz że ktoś Ci teraz sprzeda bilety w normalnej cenie... Jedynie od koników, ale to już nie wiem czy 4k starczą, chyba że euro.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Pep Guardiola odchodzi z Barcelony!​




Jak donoszą hiszpańskie media Pep Guardiola nie przedłuży swojego kontraktu z FC Barceloną. Szkoleniowiec najpierw ogłosi swoją decyzję piłkarzom. Około południa Barcelona ma podać tę informację oficjalnie.
 
youzhny 1

youzhny

Użytkownik
Nurtuje mnie jedna rzecz. Czy to prawda gdyby Chelsea wygrało LM to automatycznie zespół w angielskiej lidze zajmujacy czwarte miejsce traci prawo i nie gra w kwalifikacjach LM??
prawda. Anglia ma przypisane 4 miejsca w LM w w przypadku gdy CFC wygra LM , to aby podium z Anglii awansuje do LM + Chelsea a 4 zespół Premier League zagra w LE. / Konrad
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Liga Mistrzów w TVP1 i TVP Sport

Telewizja Polska nabyła od ITI Neovision prawa do pokazywania piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA przez trzy najbliższe sezony - 2012/2013, 2013/2014 i 2014/2015. Mecze oglądać będzie można w TVP1 i TVP Sport.

W Jedynce obejrzeć będzie można w każdym sezonie 18 spotkań. Będę to mecze ostatniej rundy kwalifikacyjnej, po jednym meczu z każdej z kolejek fazy grupowej, po dwa mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe, finał, a także mecz o Superpuchar Europy. W każdą środę rozgrywek TVP1 pokaże też skróty ze wszystkich spotkań.

Natomiast TVP Sport natomiast będzie miał możliwość pokazania wszystkich spotkań Ligi Mistrzów UEFA, ale - jak wyjaśnia nam Joanna Stempień-Rogalińska, rzecznik prasowa TVP - chodzi tutaj tylko o retransmisje meczów.

Prawa do pokazywania wszystkich meczów na żywo Ligi Mistrzów pozostawiła sobie bowiem platforma N, której przedstawiciele na razie nie komentują informacji prasowej TVP. Dotąd N transmitowała wszystkie spotkania w kanałach nSport HD i nPremium HD. Nie wiadomo natomiast, gdzie będą nadawane transmisje po planowanej na jesień fuzji N i Cyfry+.

Telewizja Polska prawa do pokazywania Ligi Mistrzów na antenie otwartej miała poprzedni raz w latach 2006-2009. Przez ostatnie trzy sezony mecze LM pokazywał Polsat.
Źródło
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Superpuchar Europy: Zaskakujący gospodarze w 2014 i 2015


Czas zacząć walczyć o organizację tego meczu! – to apel do polskich miast. Bo skoro przestarzały gruziński stadion może, to dlaczego Kraków czy Zabrze nie? W 2014 Superpuchar będzie w Cardiff, a w 2015 w Tbilisi.

Dziś podczas spotkania w Kijowie Komitet Wykonawczy UEFA ogłosił gospodarzy kolejnych meczów o Superpuchar Europy. Przypomnijmy, że w tym roku po raz ostatni gospodarzem będzie Stadion Ludwika II w Monako, który gościł mecze o Superpuchar od 1998 roku. Już w 2013 spotkanie zostanie rozegrane w Pradze, na Synot Tip Arena.

Za to dzisiejsze ogłoszenia przynoszą sporą niespodziankę. O ile nie budzi wątpliwości powstały niedawno Cardiff City Stadium, który zorganizuje mecz w 2014 roku, o tyle edycja 2015 będzie mieć nietypową lokalizację. Nie tylko najlepsze drużyny zmierzą się w Tbilisi, ale też ominą tamtejszy stadion narodowy na rzecz mniejszego Stadionu Lokomitivi. Nie mamy w tej chwili informacji, by przed meczem obiekt miał przechodzić znaczące prace modernizacyjne.

stadiony.net
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom