>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

japan93 30

japan93

Użytkownik
Pary 4. rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów:

FC Basel (Szwajcaria) - CFR Cluj (Rumunia)

Helsingborg IF (Szwecja) - Celtic Glasgow (Szkocja)

BATE Borysów (Białoruś) - Hapoel Kirjat Szmona (Izrael)

AEL Limassol (Cypr) - Anderlecht Bruksela (Belgia)

Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - NK Maribor (Słowenia)

Sporting Braga (Portugalia) - Udinese Calcio (Włochy)

Spartak Moskwa (Rosja) - Fenerbahce Stambuł (Turcja)

CD Malaga (Hiszpania) - Panathinaikos Ateny (Grecja)

Borussia Moenchengladbach (Niemcy) - Dynamo Kijów (Ukraina)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@up
dzięki za pary. Przynajmniej nikt kosztem nas do LM nie awansuje w tym roku. Dalej The Boys!
bardzo ciekawe pary, nawet bardzo bardzo. BM - Dynamo, Moskwa-Fenerbahce czy Malaga z Panathinaikosem.
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
Nie ma sprawy;) Ciekawe na pewno pod względem emocji, ale według mnie dosyć trudne do typowania. Anderlecht, Bate i może Lille mają największe szanse na awans na papierze, ale przecież STATYSTYKI NIE GRAJĄ ! ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Borussia Moenchengladbach przed własną publicznością na pewno wygra, w Kijowie może być już różnie. Mówię o zwycięstwie Borussii abstrahując od transferów, poleca poszukać w wiki historii tego klubu, a następnie dodać do tego rzeszę kibiców, BVB, Schalke i właśnie Gladbach mają najzagorzalszych, sam stadion mieści 55 tysi i jest chyba jedynym w BL, który nie ma nazwy zaczerpniętej od sponsora, a to wiele mówi o stosunkach klub-fani.

W tym właśnie meczu demonizował bym właśnie wsparcie kibiców.
Ale więcej, to już pogadamy jak będą tematy.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Anderlecht ciezko bedzie miał , AEK dosyć pewnie odprawił Partizan z ktorym nie tak dawno odpadł Anderlecht w LM. Na korzysc Belgów jest fakt iz jednak Matias Suarez chyba nie odejdzie do CSKA. Ofensywnie wygladają świetnie, gorzej z obroną.
Bate gra z podobna druzyna do siebie, Izraelczycy rowniez monolit tworza , caly sklad praktycnzie oparty na krajowych graczach, jeszcze pechowo dla Bate rewanz jest w Izraelu gdzie nie wiem czemu ale zawsze dobrze graja Żydzi i potrafią odrabiac straty. Ciezki teren.
Bardzo mocne pary. Nic do grania, rowne sobie druzyny wszystkie
 
fethe-answer 2

fethe-answer

Użytkownik
Mocne i wyrównane pary na pierwszy rzut oka dinamo zagrzeb powinno awansować, ciekawie też wygląd dynamo z borussią można po dobrym kursie grać na naszych wschodnich sąsiadów borussia się trochę rozprzedała. Fajny przeciwnik dla Helsingborga nie stawiał bym Celticu w roli faworyta, Helsingborg pokazał jak się gra chodź nie miał zbyt silnego przeciwnika raczej ostatni grał z naszymi pół-zawodowcami osobiście im kibicuje żeby już tak z nas się nie śmiali w europie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ja bym stawial mimo wszystko na awans Celticu. Helsingborg w 3 rundzie mial slabego przeciwnika, nic nie grajac by ich ograli. U siebie Helsing powinien wygrac, ale wg mnie to uczyni 1 bramka, natomiast w Glasgow, Celtic powinien sobie spokojnie poradzic i wygrac pewnie 2 bramkami...
Co do meczu Anderlecht - AEK, nie wiem po co szukac niespodzianki, Fiolki wedlug mnie pewnie awansuja do LM. Fakt, ze obrona nie jest bardzo mocna, zdarzaja im sie bledy, ale mysle, ze Wasyl ogarnie wszystko i bedzie dobrze. W ofensywie duzy potencjal, Mbokani, Kanu, Jovanovic, wszystko jak nalezy, tylko skutecznosci wiecej i bedzie awans pewny.
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
Panathinaikos -ciężko typować konkretny mecz ,ale wymęczony awans powinni uzyskać , jednak ,Malaga sporo straciła ze swojej siły w ofensywie.

Celtic- też myśle ,że warto zagrać na awans , szwedzi mimo ,że ładnie wygladali na tle Śląska i TNS to Celic to nie są już takie ogórki, są po prostu bez zbędnych ceregieli w tym dwumeczu przynajmniej na papierze drużyną lepszą.

CFR Cluj tu też można coś pokombinować na nich pokazali się ze swietnej strony w dotychczasowych meczach , co prawda awansowali rzutem na taśme ,ale to samo Bazylea , gdyy nie obroniony karny w ostatnich minutach meczu z Molde to by ich już z nami w tym miejscu nie było. Bez Freia (a chyba dalej nie zagra) ta drużyna na moje traci strasznie dużo w ofensywie , Marco Steller to nie ten typ killera( przepraszam za błędy jeśli sie takowe pojawiły ,nie chce mi się weryfikować pisowni)
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Wszystko jest już jasne - faza grupowa LM 2012/2013
Ekipa z Dortmundu trafiła chyba najgorzej jak mogła i śmiało grupę D można nazwać &quot;grupą śmierci&quot;.

 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
bardzo przyjemne grupy i licze na wiele niespodzianek.
A
PSG może nie awansować do 1/8
B
Olimpiakos ma szanse nawet na 1 miejsce w grupie
C
Milan z Malagą walczą o 2 miejsce za Zenitem
D
Liczę że Ajax zaskoczy w niejednym meczu
E
Juve przegra z Szachaterm, ale i Chelsea może przegrać ze Starą Damą
F
BATE przed Lille
G
tu chyba najtrudniej o niespodzianki, Benfica i Barca chyba poza zasięgiem reszty
H
Galata nie przegra u siebie z MU i może powalczyć o 1 miejsce w grupie
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Grupa A:
Ciekawa grupa. Najbardziej ciekawi mnie dyspozycja Kijowa, który może namieszać. Zagrzeb IMO skazany na 4te miejsce. Wygrać powinno Porto, ale o kolejne miejsce premiowane awansem może być walka, choć do tego momentu gwiazdy PSG powinny już ustabilizować formę.
Grupa B:
Arsenal powinien wyjść z pierwszego miejsca. O kolejne wszystkie pozostałe teamy będą walczyć. Ciekawe w jakiej formie będzie Montpellier.
Grupa C:
Najciekawsza grupa. Każda z ekip ma szanse na awans z pierwszego miejsca. W tej grupie będzie bardzo ciężko coś konkretnego wytypować ;)
Grupa D:
Kolejna ciekawa grupa. Ciekawe czy The Citizens tym razem się nieośmieszą... Myślę, że nie. Grupa mocna i mam nadzieję, że nie zostanie zdominowana przez pierwszą dwójkę.
Grupa E:
Czy Duńczycy namieszają :?: Wątpię, cała reszta powalczy o wyjście z grupy, ale to The Blues powinni ogarnąć pierwsze miejsce.
Grupa F:
Bayern, Valencia i Lille - 3 dość równe ekipy IMO. Będzie walka, ale Niemcy na pewno wyjdą ????
Grupa G:
Barca i Benfa IMO bez dwóch zdań. Celtic w LE.
Grupa H:
Walka o pierwsze miejsce MU z Bragą - powinno być ciekawie i to bardzo ciekawie. LE dla kogo :?: No właśnie ;)
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Grupa D to zdecydowanie grupa &quot;śmierci&quot;.. Obawiam się, ze Dortmund może znó nawet w LE potem nie zagrać i będą znów jaja. Rywalizacja Realu z City zapowiada się bardz ciekawie.

Jak dla mnie to ciekawa także grupa E. Sądzę, ze Juventus po powrocie do LM pokaże na co ich stać i według mnie są w stanie wygrać grupę ????
 
piotrex007 97,4K

piotrex007

Użytkownik
Odnośnie Dortmundu, to muszą właśnie walczyć ostro, żeby - jeśli nie zdołają awansować do 1/8 LM - wejść z trzeciego miejsca do 1/16 LE. Dlaczego? Ano właśnie dlatego, aby zdobyć jak najwięcej punktów, żeby w przyszłorocznym losowaniu przy ewentualnym udziale Borussi w fazie grupowej LM, była ona losowana z trzeciego koszyka, bo w tym roku byli niby na jej styku, ale punktowo trochę jednak brakło (Borussia 31,037, a zamykający trzeci koszyk Galatasaray 38,310). Z ostatnich 3 sezonów nie odpada im wiele punktów, więc każde punkty będą ważne, bo czy te losowania są jakoś ustawiane, czy nie, to jednak Borussia jest idealnym klubem - niby czwarty koszyk, a potencjał ogromny, więc idealny materiał na drużynę do grupy śmierci :jezora:
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Racja szkoda Dortmundu, strasznie ciężko będzie wyjść z grupy. W grupie A dość trudno będzie wytypować zwycięzce, mimo tego faworyta widzę w drużynie Porto. Montpellier myślę że nie podda się tak łatwo, i to może być właśnie niespodzianka. Celtikowi myślę że już podziękujemy na tym poziomie rozgrywek. I dosyć ciekawe mecze to Chelsea - Juve, ze wskazaniem na anglików w moim odczuciu, w kwestii Realu również nic nie jest pewnego, piłka stoi na bardzo wyrównanym poziomi i wszystko może się zdarzyć.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Sergio Busquets zawieszony na 2 mecze

Sergio Busquets został dziś zawieszony przez UEFA na dwa mecze Ligi Mistrzów. Jest to kara za uderzenie Maxiego Pereiry.
Wspomniane zdarzenie miało miejsce w Lizbonie, gdy Barcelona w 2. kolejce fazy grupowej Champions League podejmowała Benfikę. W 88. minucie meczu Busquets zaatakował urugwajskiego kapitana zespołu rywala, za co otrzymał czerwoną kartkę. Dziś UEFA wzięła pod lupę sprawę reprezentanta Hiszpanii i postanowiła ukarać go zawieszeniem na dwa najbliższe spotkania grupowe.
Decyzja UEFA równoznaczna jest z tym, że Sergio Busquetsa zabraknie w dwóch meczach z Celtikiem – 23 października u siebie i 7 listopada na wyjeździe. Teraz 24-latek ma trzy dni na odwołanie się od orzeczenia.
LM.pl​
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Nikt jeszcze o tym nie wspomniał a w kontekście kolejnego meczu jest to ważna informacja...
Komisja Kontroli i Dyscypliny UEFA podjęła dziś decyzję w sprawie Luiza Adriano. Zawodnik Szachtara Donieck będzie zmuszony pauzować w najbliższym spotkaniu Ligi Mistrzów .
Luiz Adriano został oskarżony o naruszenie zasad postępowania (art. 5 Regulaminu Dyscyplinarnego UEFA) podczas zeszłotygodniowego spotkania w ramach Ligi Mistrzów przeciwko FC Nordsjælland.
Decyzją UEFA piłkarz nie będzie mógł wystąpić w ostatniej kolejce Champions League w spotkaniu przeciwko Juventusowi Turyn. Brazylijczyk został również zobowiązany do przeznaczenia jednego dnia na prace społeczne związane z futbolem.
ligamistrzow.com
(informacja z 27.11)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Finał Ligi Mistrzów w 2015 roku w Berlinie


Kolejny finał Ligi Mistrzów w Niemczech! W 2012 roku decydujący bój o zwycięstwo w CL odbył się w Monachium. W 2015 roku dwie najlepszy drużyny Europy zmierzą się na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.

Oficjalne ogłoszenie miejsc kolejnych finałów Ligi Mistrzów odbędzie się dopiero w marcu przyszłego roku, ale niemieckie media są już przekonane - Berlin będzie organizatorem finału w 2015 roku. - Możemy mieć wielkie i słuszne nadzieje, że finał Ligi Mistrzów zbliża się do Berlina - mówi prezes niemieckiego związku piłki nożnej Wolfgang Niersbach.

Olympiastadion to jeden z najpiękniejszych stadionów w Europie. W przeszłości rozegrano na nim finał Mistrzostw Świata w 2006 roku (Włochy - Francja). Odbyły się na nim również mistrzostwa świata w lekkiej atletyce. Na co dzień z obiektu korzysta Hertha Berlin. Pojemność stadionu wynosi 74228 miejsc.

Najbliższy finał odbędzie się 23 maja 2013 roku w Londynie na Wembley. W 2014 roku dwie najlepsze drużyny Europy zagrają w Lizbonie na Estadio da Luz. Finał w 2015 roku odbędzie się w Berlinie. Niemieckie media doszły również do informacji, że finał w 2016 roku zostanie rozegrany na San Siro w Mediolanie.

transfery.info
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Galatasaray - Schalke 04
Celtic Glasgow - Juventus Turyn
Arsenal - Bayern Monachium
Szachtar Donieck - Borrussia Dortmund
AC Milan - FC Barcelona
Real Madryt - Manchester United
Valencia CF - Paris Saint-Germain
FC Porto - Málaga
No to losowanie się porobiło ???? Real - Manchester to chyba najciekawsze starcie. Kolejny raz Barcelona spotka się z Milanem. Ciekawy pojedynek Szachtara z Borussią. Ciekawe też czy Arsenal dotrzyma kroku Bayernowi, bo losowanie kolejny raz nie było dla nich łaskawe.
 
Do góry Bottom