>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

briko 11,9K

briko

Użytkownik
Taka prawda, że z Kwolkiem ta gra zupełnie inaczej wygląda, a Anastasi go ostatnio oszczedzał i to odbiło się na wczorajszym meczu z Modeną.

Kemerowo rzeczywiście zniżka formy i ciekawe czy zespol Muzaja zdoła to wykorzystać (mecz w poniedziałek)

A co do mojego kuponu to stawka rekreacyjna, dubel w środę był mocno pograny i dogrywany... Dziś jakoś nie było przekonania do mocniejszego grania...

Pozdrawiam
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Pełna zgoda z Zibim :)
Nadmienię, że Belgowie mogą jeden set urwać na pewno powalczą o wygranie jednego honorowego seta, jeżeli na początku Modena przystąpi do meczu za bardzo rozluźniona to piewrszy set może być podobny jak wczoraj z Kemerowem, więc kurs 1,6 na 3:0 nieadekwatny do ryzyka. Natomiast wolałem pójść w handi pkt, które były atrakcyjne przed południem w fortunie.

Warszawa - Kemerowo Kemerowo -4,5 kurs 1,54
Modena - Roeselare Modena -10,5 kurs 1,5
Ta z ciekawości po co wrzucasz zdjęcia kuponów nie zagranych?
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Ta z ciekawości po co wrzucasz zdjęcia kuponów nie zagranych?

He he to juz odpowiadam...

Dlatego, że fortuna ma mnie dość i muszę grać kilkanaście, a czasem kilkadziesiąt kuponów jak chce grubo zapierniczyć, dlatego przedstawiam kupon za jaką gram stawke, ale dobrze że i w taki sposób można grać za stawkę jaka się chce...

Słuszna uwaga, ale tak po prostu jest wygodniej.

Pozdrawiam
 

Załączniki

M 389

mandragon99

Użytkownik
Zastanawiałem się czy Skra jest w stanie przerwać dziś hegemonię Zaksy jednak po dłuższym namyśle stiwerdzam iż jest to wątpliwe. Owszem Sander złapał optymalna dyspozycje i rewanżuje się za cierpliwość dla jego powrotu natomiast może być to za mało. Nie warto rozczulać się nad libero bo chłopak pewnie ma ambicji natomiast w hierarchii choćby w pluslidze jest jednym ze słabszych i odbija się to na rozegraniu gdyż Grzegorz nierzadko ma utrudnione zadanie. Zaksa jedynie bez Łukasika w Bełchatowie także ciężko mi sobie wyobrazić by Skra ugrala coś więcej aniżeli set z tak dysponowanym rywalem.
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Zastanawiałem się czy Skra jest w stanie przerwać dziś hegemonię Zaksy jednak po dłuższym namyśle stiwerdzam iż jest to wątpliwe. Owszem Sander złapał optymalna dyspozycje i rewanżuje się za cierpliwość dla jego powrotu natomiast może być to za mało. Nie warto rozczulać się nad libero bo chłopak pewnie ma ambicji natomiast w hierarchii choćby w pluslidze jest jednym ze słabszych i odbija się to na rozegraniu gdyż Grzegorz nierzadko ma utrudnione zadanie. Zaksa jedynie bez Łukasika w Bełchatowie także ciężko mi sobie wyobrazić by Skra ugrala coś więcej aniżeli set z tak dysponowanym rywalem.
Niby masz rację ale teraz takie czasy, że człek wszędzie się dopatruje jakiegoś kombinowania. A co powiesz na to, że dzisiejszy mecz wygra Skra? I to wygra 3:2. Pierwszego miejsca Skra w grupie nie zajmie ale te dwa punkty mogą się okazać bezcenne w klasyfikacji drużyn z drugiego miejsca. Zaksa, tak czy siak zajmie pierwsze miejsce w grupie bo dwie pozostałe drużyny to ogórki a i takie 2:3 łatwo można wytłumaczyć. Ja spróbuję. Kurs koło 8-9 u ziemniaków. Za przysłowiowe dwie dyszki można pograć.
 
M 389

mandragon99

Użytkownik
Nad tym się nie zastanawiałem ciekawe spostrzeżenie pytanie czy Zaksa "pomoże", śmiem wątpić ewentualnie po dwóch wygranych setach Grbic wpusci rezerwę co nie jest wykluczone lub dziś gramy na maksa a kolejne mecze drugi garnitur.
 
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Pisanie, że Sander złapał optymalną formę po meczu z Katowicami to chyba przesada. Dziś jego przyjęcie zweryfikuje trochę lepszy zespół :).
Przy tym napiętym terminarzu jednak nie wierzę w ustawki na pięć setów ( chyba że czysto sportowo), ale na chwilę obecną za Skra nie przemawia nic. Zaksa dziś wyjdzie pierwszym składem, a porotuje w kolejnych meczach i siedzenie na parkiecie 2.5h + rozgrzewka to sporo.
Myślę jednak, że Skra dwa pozostałe spotkanie wygrają dość gładko i w 3 najlepszych z 2 miejsc znajdą się bez 'pomocy' Zaksy. Tam oba niemieckie zespoły raczej potracą punkty.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Aalst - Fenerbahce 0:3

W I rundzie Fenerbahce okazało się lepsze dopiero po tie breaku 3:2. Ten mecz miał różne fazy ale drużyna Aalst pokazała się naprawdę z dobrej strony, mało kto spodziewał się, że zdobędą w tym meczu jakiekolwiek punkty.
Fenerbahce jest drużyną zdecydowanie lepszą, od kilku lat jednak pokazują, że nazwiska nie grają bo właśnie takowe mają - Oliva, N. Hoag czy G. Vigrass.
Mimo wszystko uważam, że Fenerbahce podejdzie do tego spotkania bardziej skoncentrowana niż w 1 spotkaniu dlatego ja osobiście spróbuję pograć w stronę handi na Fenerbahce.

Fenerbahce -13,5 1,80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
PGE SKRA Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2:3

W I fazie ZAKSA okazała się lepsza wygrywając 3:0 bez żadnych problemów, dziś pora na II fazę i turniej w Bełchatowie.
Po 1 hala po stronie Bełchatowa bo turniej rozgrywają u siebie, po 2 T. Sanders z meczu na mecz wraca do optymalnej formy - oczywiście jeszcze trochę czasu upłynie aż wróci do swojej 100% formy.
ZAKSA wszystko wygrywa, w lidze jeszcze meczu nie przegrała i w lidze mistrzów 3 mecze i 3 zwycięstwa 3x 3:0, widać, że są naprawdę w bardzo dobrej formie.
Jeśli chodzi o Bełchatów to na pewno ten sezon jest dla nich bardzo ciężki właśnie z powodu kontuzji T. Sandera i początku sezonu gdzie kontuzjowany był również M. Bieniek.
Jednak uważam, że SKRA powinna wygrać dziś przynajmniej 1 seta a jeśli wygrają i mecz będzie w miarę zacięty to zaproponowane przez bukmacherów overy nie są wcale jakieś wysokie.

powyżej 182,5 2,04
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Fenerbahce - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3

Wczoraj Fenerbahce zagrało dość krótkie spotkanie wygrywając 3:0 natomiast ZAKSA grała 5 setowy bój. Troszkę mniej czasu na odpoczynek i dziś spróbuję zaryzykować na zwycięstwo przynajmniej 1 seta przez Turecką drużynę.
Ostatnio ZAKSA wygrała 3:0 z Fenerbahce.

Fenerbahce +2,5 seta 2,20
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Aalst

Przed nami ostatnie spotkanie 6 kolejki w tej grupie, do tej pory niepokonana ZAKSA podejmuje ostatnią drużynę Aalst, która nie wygrała jeszcze spotkania. Wygrane zaledwie 3 sety w 5 meczach - 2 z Fenerbahce i 1 z Bełchatowem.
Mój typ jest spowodowany głównie kilkoma argumentami...
Po 1 ZAKSA ma już zapewniony awans do kolejnej rundy i trener może dać odpocząć swoim podstawowym graczom nie mówię, że nie zagra cała podstawowa 7-ka ale może trener zrobi 2-3-4 zmiany.
Po 2 ZAKSA już za 3 dni ma spotkanie z Asseco Resovią Rzeszów a po kilku dniach ponownie zagrają z Asseco tym razem na wyjeździe i wydaje mi się, że dla ZAKSy tamte mecze są ważniejsze niż ten dzisiejszy, który tak naprawdę nie znaczy nic a i rezerwowi mogą powalczyć o zwycięstwo.
Aalst to typowy średniak w lidze mistrzów w lidze Belgijskiej również mają bilans słaby. Jednak uważam, że handicap zaproponowany jest dość wysoki a kurs optymalny. Nie polecał bym za większą stawkę bo wiadomo, że ZAKSA może zagrać podstawą i wygrać ten mecz gładko i szybko, ja jednak wierzę, że nawet przy 3:0 dla ZAKSY w małych punktach aż tak nie odjadą rywalowi.

Aalst +19,5 2,03
 
N 336

nafciarz9

Użytkownik
Conegliano - Fenerbahce 2 - 4,3
2 + 14,5 pkt - 1,85

Ja w tym meczu próbuje pograć na drużynę Fenerbahce, ponieważ Conegliano ma już zapewniony awans z grupy z pierwszego miejsca, a zespół Turecki musi walczyć jeszcze o awans z drugiego miejsca patrząc na inne grupy. W swoim zespole Fenerbahce ma bardzo utytułowane zawodniczki między innymi B. Mihajlović, albo młodą M Vargas, która potrafi uderzać nad blokiem. Nie wiadomo jak do tego meczu podejdzie zespół Włoski, ale nie sądzę, żeby wystawiły najsilniejszy skład i walczyły do końca o każdą piłkę mając już zapewniony awans, a kurs na Turczynki jest moim zdaniem zdecydowanie za wysoki i ja pograłem w ich stronę. W innych okolicznościach na pewno bym tego nie grał, ale teraz wydaje mi się, że po takim kursie można spróbować. Jak wyjdzie zobaczymy. Mecz o 20:30 w Polsat Sport News. Pozdrawiam :)
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
SSC Schweriner vs Developres Rzeszów, typ: 1 @1.95 - 1xBet


Czekałem dosyć długo na kursy na ten mecz i tak sądziłem, że bukmacherzy je zbiją w porównaniu z poprzednim spotkaniem. Nie widzę jednak żadnego argumentu za wygraną Developresu. Jasne, skład personalnie mają lepszy, ale jednak niemiecka liga charakteryzuje się tym, że nie grają w niej duże nazwiska, a jednak potrafią powalczyć z najlepszymi drużynami w Europie, gdyż tworzą jedność, tak po prostu. Pokazał to Schweriner, który ograł Busto Arsizio, pokazał też Stuttgart, który potrafił powalczyć z Eczacibasi czy Dynamem Moskwa.
Jest jeszcze wiele innych czynników. Przede wszystkim Schweriner jest w formie, czego o drużynie z Rzeszowa nie powiem. Bardzo dobrze ostatnio prezentują się Greta Szakmary oraz Hayley Spelman. To ważne, bo one są najlepiej punktującymi zawodniczkami w swojej drużynie (tak też było w pierwszym spotkaniu obu zespołów). Dalej jest czynnik miejsca rozgrywania meczu. Otóż jest to Schwerin, czyli Niemki grają u siebie. Oznacza, to że Developres musiał dojechać, a jechał autokarem. I teraz. Grały spotkanie 30.01 o 16. Skończyły chwilę przed 18. Rozciąganie, powrót do domu, więc były tam późnym wieczorem. Podróż do Schwerin zajęła 12-13 godzin, czyli odpada kolejny dzień. Tak naprawdę na aklimatyzację i trening czas miały wczoraj i dzisiaj do godziny meczu co daje 1,5 dnia przerwy. Bardzo, bardzo mało, biorąc pod uwagę, że nie są to tytanki fizyczności.
Jeszcze biorę pod uwagę mentalność. Po co mają się skupiać w pełni na Lidze Mistrzyń? Mają bilans 0-3. Żeby awansować z drugiego miejsca potrzebują trzech wygranych, a i tak awansuje tylko 5 zespołów, wiec nie będą zależne od siebie, a od wyników w innych grupach (gdzie będący obecnie 4. ŁKS skończy rywalizację z bilansem 4-2). Przegrana w jakimkolwiek meczu przekreśla ich szanse definitywnie. Dla Developresu priorytetem jest Tauron Liga i nie jest to żadna zagadka.
Tak jak wspomniałem wyżej. Personalnie to rzeszowianki stawiam wyżej, natomiast mecz na wyjeździe, z nieprzewidywalnymi Niemkami, które na neutralnym terenie już znalazły na nie sposób. W przeciwieństwie do podopiecznych Antigi, to właśnie Schweriner jest w dobrej formie.
Być może będzie długi mecz, może w tym jednym meczu, z prawdopodobnie najwygodniejszym przeciwnikiem w grupie, dziewczyny będą chciały się pokazać? Natomiast ciężko mi sobie wyobrazić, że wygrywają na wyjeździe 3 sety, a tym samym mecz. Wszystkie argumenty przepowiadają za gospodyniami i moje przeczucie również wędruje w tę stronę. Nie znajdą sposobu, żeby zatrzymać Spelman i Szakmary.

Ps. Kurs spadnie pewnie przed meczem w okolice 1,5-1,6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +420
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Scandicci- Busto Arsizio

over 3,5 seta @ 1,55 STS
Busto wygra mecz @ 3,15 STS
Busto +10,5 punkta @ 1,90 STS
Busto +1,5 seta....nie ma w STS jeśli ktoś posiada w swoim buku warte przemyślenia
Busto ugra seta.... nie ma w STS (najpewniejszy typ jeśli ktoś znajdzie)

Otóż, suche fakty:

1. Mecz na neutralnym terenie
2. Na 14 dotychczasowych meczy tylko 2 razy wynik 3-0
3. Grały ze sobą 2 tygodnie temu i Busto w gościach w lidze włoskiej wygrało 3-1 (w małych punktach 100-87)
4. Dziś obie ekipy grają takim samym składem jak ostatnio
5. Busto miało 2 dni więcej odpoczynku
6. Scandicci prawie pewne awansu, a Busto musi szukać punktów

Nie będąc fachowcem od siatki polecam zwrócić uwagę na ten mecz, bo uważam, że nie będzie to spotkanie jednostronne, w każdym razie kursy na Scandicci moim zdaniem znacznie przesadzone...



Scandicci- Busto Arsizio 2-3
Mam nadzieje, że ktoś skorzystał jak przypuszczałem buki oszalały z kursami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +322
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
SSC Schweriner vs Developres Rzeszów, typ: 1 @1.95 - 1xBet


Czekałem dosyć długo na kursy na ten mecz i tak sądziłem, że bukmacherzy je zbiją w porównaniu z poprzednim spotkaniem. Nie widzę jednak żadnego argumentu za wygraną Developresu. Jasne, skład personalnie mają lepszy, ale jednak niemiecka liga charakteryzuje się tym, że nie grają w niej duże nazwiska, a jednak potrafią powalczyć z najlepszymi drużynami w Europie, gdyż tworzą jedność, tak po prostu. Pokazał to Schweriner, który ograł Busto Arsizio, pokazał też Stuttgart, który potrafił powalczyć z Eczacibasi czy Dynamem Moskwa.
Jest jeszcze wiele innych czynników. Przede wszystkim Schweriner jest w formie, czego o drużynie z Rzeszowa nie powiem. Bardzo dobrze ostatnio prezentują się Greta Szakmary oraz Hayley Spelman. To ważne, bo one są najlepiej punktującymi zawodniczkami w swojej drużynie (tak też było w pierwszym spotkaniu obu zespołów). Dalej jest czynnik miejsca rozgrywania meczu. Otóż jest to Schwerin, czyli Niemki grają u siebie. Oznacza, to że Developres musiał dojechać, a jechał autokarem. I teraz. Grały spotkanie 30.01 o 16. Skończyły chwilę przed 18. Rozciąganie, powrót do domu, więc były tam późnym wieczorem. Podróż do Schwerin zajęła 12-13 godzin, czyli odpada kolejny dzień. Tak naprawdę na aklimatyzację i trening czas miały wczoraj i dzisiaj do godziny meczu co daje 1,5 dnia przerwy. Bardzo, bardzo mało, biorąc pod uwagę, że nie są to tytanki fizyczności.
Jeszcze biorę pod uwagę mentalność. Po co mają się skupiać w pełni na Lidze Mistrzyń? Mają bilans 0-3. Żeby awansować z drugiego miejsca potrzebują trzech wygranych, a i tak awansuje tylko 5 zespołów, wiec nie będą zależne od siebie, a od wyników w innych grupach (gdzie będący obecnie 4. ŁKS skończy rywalizację z bilansem 4-2). Przegrana w jakimkolwiek meczu przekreśla ich szanse definitywnie. Dla Developresu priorytetem jest Tauron Liga i nie jest to żadna zagadka.
Tak jak wspomniałem wyżej. Personalnie to rzeszowianki stawiam wyżej, natomiast mecz na wyjeździe, z nieprzewidywalnymi Niemkami, które na neutralnym terenie już znalazły na nie sposób. W przeciwieństwie do podopiecznych Antigi, to właśnie Schweriner jest w dobrej formie.
Być może będzie długi mecz, może w tym jednym meczu, z prawdopodobnie najwygodniejszym przeciwnikiem w grupie, dziewczyny będą chciały się pokazać? Natomiast ciężko mi sobie wyobrazić, że wygrywają na wyjeździe 3 sety, a tym samym mecz. Wszystkie argumenty przepowiadają za gospodyniami i moje przeczucie również wędruje w tę stronę. Nie znajdą sposobu, żeby zatrzymać Spelman i Szakmary.

Ps. Kurs spadnie pewnie przed meczem w okolice 1,5-1,6
Co piszesz to masz racje
Ja dodam od siebie, ze ostatnie dwa mecze Rzeszów rozegrał na słabym poziomie. Przyjęcie słabiutkie, rozgrywające zmieniają się w ciągu meczu, nie wróży to dobrze na dzisiejsze spotkanie. Jedynie kto tam gra to blagejovic, tzn trzyma poziom przyjęcia. Szczerze nie znam tego zespołu i sugeruje się Twoim zdaniem wiec 1.95 jak najbardziej na tak
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Olomouc - Chemik Police

Na dzisiejszy wieczór proponuję coś z żeńskiej siatkówki.
Turniej odbędzie się w Policach gdzie Chemik podejmuje najsłabszą drużynę w grupie Czeski Olomouc, która w poprzednim turnieju nie wygrała nawet seta.
Chemik Police wygrały z nimi 20 małymi punktami a teraz dochodzi handi z tytułu własnej hali. Zespół z Polic nabiera rozpędu, widać poprawę gry i wyniki również to bardzo dobrze pokazują. 8 zwycięstw z rzędu z nie byle jakimi przeciwniczkami bo wygrały chociażby 3:2 z Developres Rzeszów (lider ligi), 3:0 z ŁKS Łódź (3 miejsce).
Zespół Olomouc to drużyna z czołówki w Czeskiej lidze ale obie te ligi nie można w żaden sposób porównywać u nas jest dużo wyższy poziom.
Myślę, że STS troszkę przyspał z kursem jak i z handicapem bo według mnie poprawne handi na to spotkanie wychodzi +/-21.
W każdym razie ja z miłą chęcią pobieram takie handi.

Chemik -17,5 1,75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +81
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
2 słowa.

Bansky z drugich miejsc awansuja 3 zespoły z 5. Taki czeski błąd Ci się wdarł.

Zibi16 -i właśnie problemem może być to ze Police mają realne szanse na awans. Skończy się 3-0 ale czy będą graly cały mecz podstawowym składem skoro jutro i pojutrze decydujace boje o awans? Życzę powodzenia, ale należy pamiętac ze to rozgrzewka przed dwoma następnymi meczami które odbędą się w przeciągu 48 godzin
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
SSC Schweriner vs Developres Rzeszów, typ: 1 @1.95 - 1xBet
Nie będę tutaj całego postu cytować bo każdy widzi wyżej. Obejrzałem cały mecz i śmiem stwierdzić, że gdyby nie Pani Lina Alsmeier i jej odwaga w niektórych momentach wynik meczu byłby inny. To nazwisko warto zapamiętać. Dziewczyna rocznik 2000 i daje jej max. 2 sezony i zostanie wytransferowana do jakiegoś topowego klubu. Serwis agresywny flot, Blagojevic juz tam się za każdym razem modliła żeby to dobrze przyjąć. O wygranym typie zadecydował jeden punkt - w 4 secie na 25-24 dla niemieckiej drużyny. Antiga wykorzystał już swoje challenge a tam piłka mogła być autowa, nie musiało być wcale bloku. Nie mniej jednak, gratuluję typu :) TB to całkowita deklasacja od samego początku. 3 set przegrany z 16-13 gdy się zrobiło 16-21.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Nie będę tutaj całego postu cytować bo każdy widzi wyżej. Obejrzałem cały mecz i śmiem stwierdzić, że gdyby nie Pani Lina Alsmeier i jej odwaga w niektórych momentach wynik meczu byłby inny. To nazwisko warto zapamiętać. Dziewczyna rocznik 2000 i daje jej max. 2 sezony i zostanie wytransferowana do jakiegoś topowego klubu. Serwis agresywny flot, Blagojevic juz tam się za każdym razem modliła żeby to dobrze przyjąć. O wygranym typie zadecydował jeden punkt - w 4 secie na 25-24 dla niemieckiej drużyny. Antiga wykorzystał już swoje challenge a tam piłka mogła być autowa, nie musiało być wcale bloku. Nie mniej jednak, gratuluję typu :) TB to całkowita deklasacja od samego początku. 3 set przegrany z 16-13 gdy się zrobiło 16-21.
Równie dobrze gdyby trzymały przyjęcie, to by wygrały 3-1, nie tracąc 8 punktów z rzędu we wspomnianej partii. Mnie interesuje wynik meczu.
Co do młodego pokolenia, to jednak dla mnie topową młoda zawodniczką (która jeszcze nie jest wybita jak Isabelle Haak) to Alexia Carutasu. 2003 rocznik, pewna lewa ręka i zakładam, że już w przyszłym sezonie sięgnie po nią lepszy klub.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Developres Rzeszów vs Busto Arsizio, typ: Busto -11,5 pkt @1,72 - 1xbet

Nie będę odkrywczy i poznęcam się jeszcze nad drużyną z Rzeszowa. W grupie cały czas nie ma jeszcze żadnych rozstrzygnięć, każdy może awansować, no oprócz podopiecznych Antigi, które nie mają szans na nic. Teraz trzeba zastanowić się jak szkoleniowiec podejdzie do takiej sytuacji. Mam wrażenie, że nie będzie początkowo dużo rotował. Odpaść z grupy z 0-6 to wstyd i będzie chciał pewnie zachować pozory walki. Czy coś mnie wczoraj zaskoczyło? Otóż, skuteczność Van Ryk. Nie sądziłem, że zagra na prawie 50%. Reszta to raczej zasługi gospodyń, które w środkowej fazie meczu grały fatalnie w przyjęciu, blok nie istniał (po 3 setach miały 3 bloki punktowe), a Greta Szakmary bardzo długo wchodziła w mecz.

Okoliczności okołomeczowe:
1. Mecz rozgrywany na neutralnym terenie.
2. Rzeszów bez możliwości awansu, Busto Arsizio z możliwością awansu.
3. Obie drużyny grały wczoraj 5 setów. Rzeszowianki skończyły około 23:00, a następny mecz grają o 17, więc będą bardzo zmęczone.
4. Najlepsza zawodniczka Developresu (Kiera Van Ryk) dostała aż 67 piłek w meczu. Po tym ma kilkanaście godzin przerwy i znowu będzie bardzo eksploatowana.

Teraz Busto Arsizio, które wczoraj sprawiło sobie bardzo miłą niespodziankę, wciąż utrzymując się na powierzchni. Wygrały bardzo ważny mecz przeciwko Scandicci. Jeśli chodzi o charakterystykę Włoszek, to nie ma tam jednej zawodniczki na której drużyna może polegać (tak jak Rzeszów). Atak rozkłada się pomiędzy Alessie Gennari, Camile Mingardi oraz Alexe Gray. Gennari dostała wczoraj 27 piłek, Gray 32, a Mingardi 38. Na dobrej skuteczności zagrała tylko Gray, ale jednak przyjęcie Scandicci, a przyjęcie Developresu, to dwie różne bajki. Element, w którym prezentują się bardzo, bardzo dobrze to blok. Każda zawodniczka potrafi przeczytać zamiary rozgrywającej drużyny przeciwnej.

Czy Antiga będzie rotował? Śmiem wątpić, że wyjdzie jak na skazanie i będzie grać rezerwowymi. Jak wspomniałem, priorytetem jest Tauron Liga, ale nie będzie chciał odpaść z LM mając bilans 0-6. Nie mówiąc o tym, że ciężko będzie im znowu wejść na poziom na jakim grały wczoraj.

Spodziewam się pewnej gry ze strony Włoszek. One wiedzą, że grają z rozbitą drużyną, one wiedzą, że awans zależy w głównej mierze od nich. Spodziewam się również dużo większej ilości bloków niż wczoraj. Włoszki czytają lepiej grę niż Schweriner i powinny dużo częściej mieć możliwość takiego punktowania. W pierwszym meczu mogły wygrać nawet 3-0, ale zacięły się po dwóch setach i udało wygrać się dopiero po tie-breaku. Dzisiaj uważam, że będzie to dużo szybszy mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
Do góry Bottom