>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

J 3K

josh91

Użytkownik
Witam, jedno pytanko na 50 minuty przed meczem. Warto dać do dubla wygraną Fenerbahce (-1,5 seta) z Aalastem? Nie do końca ostatnio ogarniam składy, więc pytam jakiś większych fachowców ode mnie. Typ dość bezpieczny czy lepiej omijać. Dziekuję z góry za opinie.
Fenerbahce jeśli zagra swoje to powinno wygrać w 3 lub 4 setach. Aalst to teraz nawet nie jest 3 siła w Belgii.
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Po tym co wczoraj pokazało Fenerbahce i Zaksa, dramatycznie spadły kursy na Kędzierzyn. Teraz to tylko jakieś -1,5 seta można rozważać choć to zawsze jest ryzykowne.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dubel @2.04 - forBet

Zaksa vs Lindemans Aalst, typ: poniżej 134,5 pkt
Eczacibasi vs Dynamo Moskwa, typ: 1

Nie jestem fanem tego typu zakładów w męskiej siatkówce. Mężczyźni dużo lepiej szachują siłami niż kobiety. Jednak różnica klas między tymi zespołami jest ogromna! Zaksa przewodzi w lidze i przewodzi w grupie LM. Grają ciekawie, mają bardzo zrównoważony i głęboki skład. Szczerze mówiąc, to nie jestem w stanie wymienić chociażby jednego elementu, w którym Belgowie mogli by równać się mistrzowi Polski. W bloku i na zagrywce przewaga ogromna, w ataku chyba jeszcze większa. Łatwość z jaką Semeniuk, Śliwka czy Karczmarek zdobywają punkty jest zdumiewająca. Posiadają również bardzo mocną zagrywkę, która jest w stanie odrzucić rywali od siatki, szczególnie przy słabym przyjęciu, a takie zapewne będzie u gości. Na rozegraniu świetny Toniutti, który powinien bez problemu gubić blok po drugiej stronie. Pod siatką są w stanie ustawić naprawdę szczelny blok. Rejno czy Kluth powinni dzisiaj trochę punktów w ten sposób zapisać na swoim koncie. Zapewne Nikola Grbić postanowi trochę dać odpocząć swoim najlepszym zawodnikom, ale czy przyjezdni będą w stanie powalczyć i z rezerwowymi? W to też wątpię. Udało im się to zrobić z Fenerbahce, ale myślę, że mogło to być spowodowane brakiem ogrania w europejskich pucharach. Nowymi rywalami, z którymi trzeba się zmierzyć w tym sezonie. Nie sądzę, że w każdym następnym meczu najslabsza drużyna, w grupie postawiła by takie warunki drużynie z Turcji. Najlepiej u przyjezdnych prezentuje się Jakub Rybicki, a wspiera go Matej Smidl. Jednak nie są to zawodnicy, którzy mogą zagrozić w jakikolwiek sposób Zaksie grającej we własnej hali. Będę mocno zdziwiony jeśli dojdą, w którymś secie do 20 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Lindemans
Lindemans + 23.5 pkt pzbuk 1.81 75-55 +++

Panowie dziś spacerek dla Zaksy i myślę że trener Grbic da odpocząć podstawowym zawodnikiem, zwłaszcza że 13.12.2020 grają mecz ligowy z Jastrzębskim ( bo chyba juz wwygrali z covidem), wiadomo ze nawet rezerwowi Zaksy to dobrzy zawodnicy, na pewno lepsi od Belgów, jednak handicap 23 punkty jest dość spory a myślę że 25-17 25-17 25-18 są w stanie ugrać , wczoraj ze Skra przegrali 26 punktami ale myślę że dziś będa mieć lepszy dzień.

Na pewno lepiej się będzie oglądać spotkanie z zagranym zakładem :) 3/10
 
Ostatnia edycja:
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,

No chyba kogoś tutaj nieźle poniosło z tym kursem na modene i to ostro, dodam tylko, że jeszcze żaden buk nie ma tego meczu w ofercie hmmm... Ja bym wystawił na modene kurs 1,4 - 1,45 a nie 2,4!!!! Ok ostatnio Modena nie grała najlepiej, ale ostatnie 3 spotkania widać progres u nich zwłaszcza, że dziś pokonali Kemerovo ( utarli nosa Zaitsevovi :) )
Verva też nie gra jakoś wybitnie i ten obecny sklad mnie jakos nie przekonuje, mieli szanse w poprzednim roku azeby cos osiągnąć z Brizardem.
Bukmacher: fortuna
Verva - Modena 2 kurs 2,4
Do dubla dodałem kemerovo po kursie 1,4

Jak dla mnie kursy powinny być wystawione odwrotnie...

Jeszcze pograny jeden kupon do dubla fryderyki z handi pkt

A ha i dubel jeszcze dograny bo wydaje mi się to okazyjny kurs...

Pozdro
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam,

No chyba kogoś tutaj nieźle poniosło z tym kursem na modene i to ostro, dodam tylko, że jeszcze żaden buk nie ma tego meczu w ofercie hmmm... Ja bym wystawił na modene kurs 1,4 - 1,45 a nie 2,4!!!! Ok ostatnio Modena nie grała najlepiej, ale ostatnie 3 spotkania widać progres u nich zwłaszcza, że dziś pokonali Kemerovo ( utarli nosa Zaitsevovi :) )
Verva też nie gra jakoś wybitnie i ten obecny sklad mnie jakos nie przekonuje, mieli szanse w poprzednim roku azeby cos osiągnąć z Brizardem.
Bukmacher: fortuna
Verva - Modena 2 kurs 2,4
Do dubla dodałem kemerovo po kursie 1,4

Jak dla mnie kursy powinny być wystawione odwrotnie...

Jeszcze pograny jeden kupon do dubla fryderyki z handi pkt

A ha i dubel jeszcze dograny bo wydaje mi się to okazyjny kurs...

Pozdro
Ja próbowałem 10min temu pograc Modene po 2.41 i sie nie da. Mieli i odrzuca juz wywali z oferty. Pogralem za to po 2.21 w 1xbet
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Modena Volley - Knack Roeselare
DW 3:0 @1.58
W teorii powinno być gładkie 3:0 Roeselare 2 przegrane po 3:0 z Warszawą i z Kemerovo

Modena wygrana 3:0 z Warszawą i 3:1 z Kemerovo.
Wątpię, że mocna Modena odda seta w tym meczu chociaż nie śledzę siatkówki jakoś mocno. Czekam na jakieś opinie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Verwa Warszawa - Kemerowo 3:0
Kemerowo -10,5
2,24


Obie drużyny po 2óch kolejkach mają 1 zwycięstwo i 1 porażka. Obie drużyny wygrały z Roeselare 3:0 natomiast z Modeną Verwa przegrała 0:3 a Kemerowo 1:3 - tak informacyjnie.
Jeśli chodzi o to spotkanie jest to dla obu zespołów bardzo ważne aby podtrzymać szansę na przynajmniej 2 miejsce i walkę o najlepszy bilans z 2 miejsc.
Jeśli już mamy porównywać obie ekipy to bez względnie na ten moment Kemerowo pokazuje dużo lepszą formę. Modena mocno odsłoniła słabości Polskiej drużyny z Warszawy. Końcówki setów były zdecydowanie pod dyktando Modeny.

Warszawa na ten moment nie ma rozgrywającego, który dałby spokój tak jak dawał w poprzednich sezonach Francuski A. Brizard. Zastępujący go Hiszpański rozgrywający A. Trinidad nie trzyma odpowiedniego poziomu a w dodatku teraz siedzi na ławce a rozgrywa Kozłowski i to zdecydowanie nie jest poziom na Europejskie Puchary.
Kolejny widoczny minus w zespole to zdecydowanie atakujący. J Ziobrowski wydawało by się, że będzie trzymał dobry poziom ale wszystko legło w gruzach kiedy nie jest dysponowany a zastępować go musi Superlak, który zagra 1 dobry mecz na kilka spotkań.

Kemerowo już w meczu z Modeną gdzie przegrywali 0:2 pokazali, że potrafią się podnieść i o mały włos nie doprowadzili by do tie breaku.
Stawiam na zwycięstwo Kemerowa minimum 11 punktami.


Modena - Roeselare 3:2
Modena -17,5
2,31

Modena po 2óch meczach ma komplet zwycięstw i punktów z 1 straconym setem i głupotą dla nich było by zmarnowanie tak świetnych wyników przegrywając to spotkanie dlatego nie wydaje mi się by Modena wyszła jakimś mocno rezerwowym składem.
Widać ewidentnie, że Belgijski zespół Roeselare odstaje mocno od pozostałej 3 nawet z Warszawą przegrali bardzo wyraźnie a Warszawa także pokazała, że do Modeny daleko im w tej formie.
Handicap dość wysokie i ryzykowne ale uważam, że wcale nie musi być takie niemożliwe, jeśli tylko Modena zagra bardzo dobrze na zagrywce to nie daje dużych szans Belgom.
Na mniejsze ryzyko taki dubel:
Warszawa - Kemerowo Kemerowo -7,5 1,76
Modena - Roeselare Modena -14,5 1,85

No to mi Warszawa i Modena z liścia w twarz dzisiaj dała :)

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Verwa Warszawa - Kemerowo
Kemerowo -10,5 2,24


Obie drużyny po 2óch kolejkach mają 1 zwycięstwo i 1 porażka. Obie drużyny wygrały z Roeselare 3:0 natomiast z Modeną Verwa przegrała 0:3 a Kemerowo 1:3 - tak informacyjnie.
Jeśli chodzi o to spotkanie jest to dla obu zespołów bardzo ważne aby podtrzymać szansę na przynajmniej 2 miejsce i walkę o najlepszy bilans z 2 miejsc.
Jeśli już mamy porównywać obie ekipy to bez względnie na ten moment Kemerowo pokazuje dużo lepszą formę. Modena mocno odsłoniła słabości Polskiej drużyny z Warszawy. Końcówki setów były zdecydowanie pod dyktando Modeny.

Warszawa na ten moment nie ma rozgrywającego, który dałby spokój tak jak dawał w poprzednich sezonach Francuski A. Brizard. Zastępujący go Hiszpański rozgrywający A. Trinidad nie trzyma odpowiedniego poziomu a w dodatku teraz siedzi na ławce a rozgrywa Kozłowski i to zdecydowanie nie jest poziom na Europejskie Puchary.
Kolejny widoczny minus w zespole to zdecydowanie atakujący. J Ziobrowski wydawało by się, że będzie trzymał dobry poziom ale wszystko legło w gruzach kiedy nie jest dysponowany a zastępować go musi Superlak, który zagra 1 dobry mecz na kilka spotkań.

Kemerowo już w meczu z Modeną gdzie przegrywali 0:2 pokazali, że potrafią się podnieść i o mały włos nie doprowadzili by do tie breaku.
Stawiam na zwycięstwo Kemerowa minimum 11 punktami.


Modena - Roeselare
Modena -17,5 2,31

Modena po 2óch meczach ma komplet zwycięstw i punktów z 1 straconym setem i głupotą dla nich było by zmarnowanie tak świetnych wyników przegrywając to spotkanie dlatego nie wydaje mi się by Modena wyszła jakimś mocno rezerwowym składem.
Widać ewidentnie, że Belgijski zespół Roeselare odstaje mocno od pozostałej 3 nawet z Warszawą przegrali bardzo wyraźnie a Warszawa także pokazała, że do Modeny daleko im w tej formie.
Handicap dość wysokie i ryzykowne ale uważam, że wcale nie musi być takie niemożliwe, jeśli tylko Modena zagra bardzo dobrze na zagrywce to nie daje dużych szans Belgom.
Na mniejsze ryzyko taki dubel:
Warszawa - Kemerowo Kemerowo -7,5 1,76
Modena - Roeselare Modena -14,5 1,85


Pełna zgoda z Zibim :)
Nadmienię, że Belgowie mogą jeden set urwać na pewno powalczą o wygranie jednego honorowego seta, jeżeli na początku Modena przystąpi do meczu za bardzo rozluźniona to piewrszy set może być podobny jak wczoraj z Kemerowem, więc kurs 1,6 na 3:0 nieadekwatny do ryzyka. Natomiast wolałem pójść w handi pkt, które były atrakcyjne przed południem w fortunie.

Warszawa - Kemerowo Kemerowo -4,5 kurs 1,54
Modena - Roeselare Modena -10,5 kurs 1,5
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Pełna zgoda z Zibim :)
Nadmienię, że Belgowie mogą jeden set urwać na pewno powalczą o wygranie jednego honorowego seta, jeżeli na początku Modena przystąpi do meczu za bardzo rozluźniona to piewrszy set może być podobny jak wczoraj z Kemerowem, więc kurs 1,6 na 3:0 nieadekwatny do ryzyka. Natomiast wolałem pójść w handi pkt, które były atrakcyjne przed południem w fortunie.

Warszawa - Kemerowo Kemerowo -4,5 kurs 1,54
Modena - Roeselare Modena -10,5 kurs 1,5

Chyba nikt się nie spodziewał takiego wyniku po wczorajszym meczu Vervy z Modeną i stąd ta cisza. Niestety nie oglądałem meczu ale że dzisiaj wygrają z Kamerowem i to do zera to nie wiem czy Kamerowo zagrało taki piach czy Warszawie wychodziło wszystko i zdominowali przeciwnika. Całe szczęście że odpuściłem ten mecz bo typ który początkowo chciałem grać był oczywisty i przeciwko Warszawie.
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Chyba nikt się nie spodziewał takiego wyniku po wczorajszym meczu Vervy z Modeną i stąd ta cisza. Niestety nie oglądałem meczu ale że dzisiaj wygrają z Kamerowem i to do zera to nie wiem czy Kamerowo zagrało taki piach czy Warszawie wychodziło wszystko i zdominowali przeciwnika. Całe szczęście że odpuściłem ten mecz bo typ który początkowo chciałem grać był oczywisty i przeciwko Warszawie.
Ten kto wczoraj oglądał mecz Kemerowa widział że grają dno. Ale nie będę cwaniakowal po meczu. Sam postawiłem za drobne win Warszawy.

Modne pogram handicap pkt ale jak zobaczę wyjściowa jedynastke.
 
M 389

mandragon99

Użytkownik
Nie do końca wszyscy stawiali na kuzbass.. Anastasi ładnie to wymyślił rotujac składem w poprzednich meczach Kwolek oszczędzany odpalił , aczkolwiek verva nie zagrała super meczu powtarzają się problemy z niestabilnym atakującym i słabym Szalupą. Kuzbass nie zmusiło vervy to wielkiego wysiłku dziw bierze że są tak wysoko w tabeli ligi rosyjskiej
 
Do góry Bottom