>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
No nie do końca bym się z tym wpisem zgodził...
Co prawda Chemik był blisko wygrania grupy ale czy tak naprawdę blisko? Novara prowadziła już 2:0 i przyszło rozluźnienie lecz w 5 secie pokazały już tak naprawdę kto tutaj rządzi.

Vakifbank męczy się z ŁKS? Wygrały 3:0 więc nie bardzo rozumiem w jakim sensie męczy się? W 1 secie prowadziły co prawda 23:17 no ale końcówka seta pokazała, która drużyna jest lepsza - 8 punktów z rzędu i wygrany set 23:25, 2 set to już pewne zwycięstwo do 17.

Tutaj akurat się zgadzam, Rzeszów nie powinien przegrać meczu wczoraj.

Jeśli chodzi o Novosibirsk to fakt prawie pokonał Trentino ale nie zapominajmy, że Trentino ma swoje problemy z COVID, co prawda grali zawodnicy ale Oni wrócili nie tak dawno do treningów.

A Friedrichshafen wcale nie jest takie słabe jak to napisałeś. Mają kilka zawodników na bardzo dobrym poziomie jak D. Vincić, N. Marechal, M. Steuerwald, M. Bohme czy chociażby L. Weber i Fiel, która grał chociażby w SKRZE.
Oczywiście, że Chemik był blisko. Zacięte sety i 7 punktów w naprawdę bardzo ciężkiej grupie. Tak, Vakifbank się męczył, chociażby w pierwszym secie jak to ładnie napisałeś. Co z tego, że Trentino jest po wirusie skoro wygrało w 5 setach, gdzie mieli dużo więcej sił i jakości od Novosybirska.

Jeżeli dla Ciebie 2:0 dla Friedrichshafen nie jest niespodzianką, to musisz być świetnym typerem. Zazdroszczę! Natomiast dla mnie Ivovic, Luburic i cała reszta jest na papierze dużo lepsza niż zawodnicy Friedrichshafen

A 3:0 to już w ogóle normalny wynik. Tak jak 90% w obu ligach w tym sezonie. Z chęcią przedstawię to wieczorem kursowo :)
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Oczywiście, że Chemik był blisko. Zacięte sety i 7 punktów w naprawdę bardzo ciężkiej grupie. Tak, Vakifbank się męczył, chociażby w pierwszym secie jak to ładnie napisałeś. Co z tego, że Trentino jest po wirusie skoro wygrało w 5 setach, gdzie mieli dużo więcej sił i jakości od Novosybirska.

Jeżeli dla Ciebie 2:0 dla Friedrichshafen nie jest niespodzianką, to musisz być świetnym typerem. Zazdroszczę! Natomiast dla mnie Ivovic, Luburic i cała reszta jest na papierze dużo lepsza niż zawodnicy Friedrichshafen

A 3:0 to już w ogóle normalny wynik. Tak jak 90% w obu ligach w tym sezonie. Z chęcią przedstawię to wieczorem kursowo :)
W którym zdaniu u mnie przeczytałeś, że wynik 2:0 dla Friedrichshafen nie jest niespodzianką? Bo ja tego kompletnie nie umiem się doszukać :)
Napisać, że "drużyna wcale nie jest słaba" to nie to samo co "2:0 dla Friedrichshafen nie jest niespodzianką" Więc nie bardzo rozumiem w ogóle tego wpisu.
Dużo lepsza na papierze również nie oznacza, że grali ze słabym rywalem bo Friedrichshafen uważam za drużynę solidną jak na Europejskie warunki i wcale nie napisałem, że w meczu z Novosibirsk są/byli faworytem...
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
No więc skoro 2:0 jest niespodzianką, to generalnie miałem rację. Już nie mówiąc, że wspominanie, że Fiel jest dobrym zawodnikiem jak na europejskie warunki to dosyć spore nadużycie. Z tego co pamiętam, to Fiel zagrał w 11 meczach, gdzie zdobywał średnio 2,5 punkta na mecz, po czym został wypożyczony do Francji o ile mnie pamięć nie myli :D

Wyniki są mocno losowe w tym sezonie i generalnie granie na underdogi byłoby dużo bardziej opłacalne. Tak jak uważam, że Busto Arsizio ma dzisiaj dużo większe szanse na papierze, tak nie zdziwię się jak Twój handicap pokryją w dwóch setach :)
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
No nie do końca bym się z tym wpisem zgodził...
Co prawda Chemik był blisko wygrania grupy ale czy tak naprawdę blisko? Novara prowadziła już 2:0 i przyszło rozluźnienie lecz w 5 secie pokazały już tak naprawdę kto tutaj rządzi.

Vakifbank męczy się z ŁKS? Wygrały 3:0 więc nie bardzo rozumiem w jakim sensie męczy się? W 1 secie prowadziły co prawda 23:17 no ale końcówka seta pokazała, która drużyna jest lepsza - 8 punktów z rzędu i wygrany set 23:25, 2 set to już pewne zwycięstwo do 17.

Tutaj akurat się zgadzam, Rzeszów nie powinien przegrać meczu wczoraj.

Jeśli chodzi o Novosibirsk to fakt prawie pokonał Trentino ale nie zapominajmy, że Trentino ma swoje problemy z COVID, co prawda grali zawodnicy ale Oni wrócili nie tak dawno do treningów.

A Friedrichshafen wcale nie jest takie słabe jak to napisałeś. Mają kilka zawodników na bardzo dobrym poziomie jak D. Vincić, N. Marechal, M. Steuerwald, M. Bohme czy chociażby L. Weber i Fiel, która grał chociażby w SKRZE.
Liga mistrzów jest mniej przewidywalna niż w ubiegłych latach,przypomnę cyrk kobiet z zeszłego tygodnia,oglądałem mecz Vakifbank- Lokomotiv Plovdid i turczynki gromią w dwóch pierwszych setach do 9 i do 10 ,a trzeciego seta przegrywają grając go w dobrym składzie.Ten sezon nie tylko w siatkówce jest inny niż wszystkie i trzeba doszukiwać się jakiś osłabień z powodu Covidu i grać na rywali,lub zmniejszyć stawki,bo murowani faworyci także robią cuda
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
W którym zdaniu u mnie przeczytałeś, że wynik 2:0 dla Friedrichshafen nie jest niespodzianką? Bo ja tego kompletnie nie umiem się doszukać :)
Napisać, że "drużyna wcale nie jest słaba" to nie to samo co "2:0 dla Friedrichshafen nie jest niespodzianką" Więc nie bardzo rozumiem w ogóle tego wpisu.
Dużo lepsza na papierze również nie oznacza, że grali ze słabym rywalem bo Friedrichshafen uważam za drużynę solidną jak na Europejskie warunki i wcale nie napisałem, że w meczu z Novosibirsk są/byli faworytem...
Kolega BanksyGA napisał bzdurę, nazywając Friedrichshafen słabym zespołem i nie wie, jak się z tego wycofać, kadra ograna na arenie międzynarodowej, nazwiska naprawdę fajne, w meczu na szczycie w tym sezonie 3:0 z BR Volleys, wiadomo, że nie ma co porównywać poziomu lig, ale Nowosybirsk w lidze 7 plac i ostatnio żebranina na Novgorodzie to oni naprawdę tuzy są, a do tego akurat dla mnie Ljuburic czy Ivovic to jedynie klasa europejska, do światowej dużo brakuje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
T 1,9K

telich

Użytkownik
Oczywiście, że Chemik był blisko. Zacięte sety i 7 punktów w naprawdę bardzo ciężkiej grupie. Tak, Vakifbank się męczył, chociażby w pierwszym secie jak to ładnie napisałeś. Co z tego, że Trentino jest po wirusie skoro wygrało w 5 setach, gdzie mieli dużo więcej sił i jakości od Novosybirska.

Jeżeli dla Ciebie 2:0 dla Friedrichshafen nie jest niespodzianką, to musisz być świetnym typerem. Zazdroszczę! Natomiast dla mnie Ivovic, Luburic i cała reszta jest na papierze dużo lepsza niż zawodnicy Friedrichshafen

A 3:0 to już w ogóle normalny wynik. Tak jak 90% w obu ligach w tym sezonie. Z chęcią przedstawię to wieczorem kursowo :)
Co z tego, że Trentino jest po wirusie??? Dla mnie w normalnych warunkach max 1 set dla Nowosybirska z Trentino :) Naprawdę przygotuj się następnym razem, jak chcesz coś napisać... wirus akurat wywrócił do góry nogami Trentino w tym sezonie, zobacz, jakie wyniki mają w tym sezonie w porównaniu do nazwisk i potencjału tego zespołu, Lisinac, którego uważam za najlepszego środkowego świata, Podrascanin do niego, młody jeszcze Giannelli ( akurat go nie ma na tym turnieju) na sypczu top 5 na świecie wg mnie, Lucarelli, Abdel - Aziz, jest jeszcze Kooy, ale ten zawodnik akurat mnie jakoś nigdy nie przekonywał, w normalnych warunkach jak to się mówi 'samo się gra', przyszedł wirus i to już jak na razie nie to samo :-( potrzeba będzie troszkę czasu, żeby wrócili do swojej normalnej dyspozycji jako cały zespół, choć jakoś i tak wygrali z rosyjskimi 'gwiazdkami' :)
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Co z tego, że Trentino jest po wirusie??? Dla mnie w normalnych warunkach max 1 set dla Nowosybirska z Trentino :) Naprawdę przygotuj się następnym razem, jak chcesz coś napisać... wirus akurat wywrócił do góry nogami Trentino w tym sezonie, zobacz, jakie wyniki mają w tym sezonie w porównaniu do nazwisk i potencjału tego zespołu, Lisinac, którego uważam za najlepszego środkowego świata, Podrascanin do niego, młody jeszcze Giannelli ( akurat go nie ma na tym turnieju) na sypczu top 5 na świecie wg mnie, Lucarelli, Abdel - Aziz, jest jeszcze Kooy, ale ten zawodnik akurat mnie jakoś nigdy nie przekonywał, w normalnych warunkach jak to się mówi 'samo się gra', przyszedł wirus i to już jak na razie nie to samo :-( potrzeba będzie troszkę czasu, żeby wrócili do swojej normalnej dyspozycji jako cały zespół, choć jakoś i tak wygrali z rosyjskimi 'gwiazdkami' :)
Chłopie, pijesz do złej osoby. Wirus kompletnie nie ma dla mnie znaczenia w drużynie Trentino. Skoro na totalnym luzie wytrzymują 5 setów z dobrą, rosyjską drużyna i wygrywają mecz, to nie ma mowy o żadnym wpływie kwarantanny na zespół.To Zibi o nim napisał. Nie zamierzam się z niczego wycofywać. Zresztą widać to po statystykach na profilu. Średnio musi Ci wychodzić Twoja znajomość siatkówki.

Friedrichshafen ma zawodników o klasę gorszych od Novosybirska i nie zmieni to tego ilu wymienisz. O tych najważniejszych sam napisałem. Jak jeszcze raz ktoś mi powie, że Fiel jest dobrym zawodnikiem na europejskie warunki to zacznę ignorować, bo to nie ma nic wspólnego ze znajomością siatkówki.

No i jeżeli dla Ciebie Kurkaev, Scherbinin, Luburic, Ivovic, Kruglov czy Savin to zawodnicy klasy europejskiej albo i niżej, to współczuję myślenia. Jak nie masz pojęcia kim jest Lyzik, to współczuję myślenia.

A na koniec. Jeżeli przekładasz wyniki w lidze krajowej na Ligę Mistrzów, to najlepiej już nic w tym temacie nie pisz, bo Twoja wiedza, jak i rozumienie siatkówki muszą być zerowe. Liga, a Liga Mistrzów to zupełnie dwie różne rozgrywki, z różnym formatem i motywacją. Rozciągnięte w innym czasie. Dla przypomnienia, słaby Trefl miał piłki meczowe na wyeliminowanie potężnego zespołu z Kazania. Świta? Zapewne nie.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Chłopie, pijesz do złej osoby. Wirus kompletnie nie ma dla mnie znaczenia w drużynie Trentino. Skoro na totalnym luzie wytrzymują 5 setów z dobrą, rosyjską drużyna i wygrywają mecz, to nie ma mowy o żadnym wpływie kwarantanny na zespół.To Zibi o nim napisał. Nie zamierzam się z niczego wycofywać. Zresztą widać to po statystykach na profilu. Średnio musi Ci wychodzić Twoja znajomość siatkówki.

Friedrichshafen ma zawodników o klasę gorszych od Novosybirska i nie zmieni to tego ilu wymienisz. O tych najważniejszych sam napisałem. Jak jeszcze raz ktoś mi powie, że Fiel jest dobrym zawodnikiem na europejskie warunki to zacznę ignorować, bo to nie ma nic wspólnego ze znajomością siatkówki.

No i jeżeli dla Ciebie Kurkaev, Scherbinin, Luburic, Ivovic, Kruglov czy Savin to zawodnicy klasy europejskiej albo i niżej, to współczuję myślenia. Jak nie masz pojęcia kim jest Lyzik, to współczuję myślenia.

A na koniec. Jeżeli przekładasz wyniki w lidze krajowej na Ligę Mistrzów, to najlepiej już nic w tym temacie nie pisz, bo Twoja wiedza, jak i rozumienie siatkówki muszą być zerowe. Liga, a Liga Mistrzów to zupełnie dwie różne rozgrywki, z różnym formatem i motywacją. Rozciągnięte w innym czasie. Dla przypomnienia, słaby Trefl miał piłki meczowe na wyeliminowanie potężnego zespołu z Kazania. Świta? Zapewne nie.
Po raz kolejny, tak jak w przypadku Zibiego próbujesz coś komuś wmówić i dokładnie nie czytasz, co kto napisał - ja wymieniłem tylko dwóch zawodników, że dla mnie Luburic i Ivovic to klasa europejska, a nie od razu całą rosyjską ekipę, mogę mieć przecież swoje zdanie, po 2 to, jeśli dobrze zrozumiałem z tymi statystykami na profilu i to, że nie jestem tu aż tak aktywny, to nie oznacza, że się na czymś nie znam, nie muszę tu siedzieć od rana do nocy i udowadniać, jakim jestem znawcą czy typerem, mogę w domowym zaciszu oglądać, analizować itp. :) widzę, że dalej się upierasz, że wirus nie ma żadnego znaczenia w przypadku Trentino i wmawiasz mi coś o wynikach w lidze i LM - popatrz sobie, co Trentino gra w lidze i jakie zajmuje miejsce i naprawdę ten wirus nie ma żadnego znaczenia? Mecz jak każdy inny - liga włoska najsilniejsza na świecie, gdzie trzeba walczyć przez cały sezon, żeby mieć jak najlepsze rozstawienie przed play-offami a w LM nie ma odpuszczania przez zmieniony format :) A jeśli niemiecki zespół jest dalej dla Ciebie taki słaby to zobacz w statystyki, gdzie Rosjanie w całym meczu ani razu nie wyszli na 3 punktowe prowadzenie, takie tuzy :p aaa z Twojej analizy meczu Olomuniec - Chemik Police ' Przez prawie 2 miesiące przebywał na kwarantannie. Rozegrał mecz 3 dni temu, a wcześniejszy 8 października. I bez tego byłyby skazane na pożarcie, ale z całym szacunkiem... Półtora miesiąca bez rytmu meczowego i spotkanie z Chemikiem we Włoszech? To nie może wyjść.' w przypadku Olomunca wirus ma znaczenie, a w Trentino już nie :-D?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
J 3K

josh91

Użytkownik
Może ktoś z Was znawców wspomniałby w ogóle o tym, że Novosibirsk jest na tym turnieju osłabiony brakiem podstawowego sypacza Kostii Abaeva i kadrowego środkowego Ilyasa Kurkaeva?
Na rozegraniu musi grać tragiczny rezerwowy Voropaev, na środku graja również bez Scherbinina. Trentino bez nominalnych rozgrywających i tak radzi sobie dobrze, Nimir szybko sobie przypomniał jak to się robi ale przez to mają lukę na ataku, mecze zaczynał rezerwowy Argenta ale grał na tyle słabo, że na ataku kończył rezerwowy przyjmujący z rocznika 2001 Michielotto! Myślę, że to były bardzo ważne aspekty w tych spotkaniach. Novosibirsk bez Abaeva i podstawowych środkowych to nie ten sam zespół. Prawie przegrali z beniaminkiem ASK Nizhny Novogrod. Dajcie sobie już na luz..
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie kończymy tę dyskusję, która prowadzi i tak do nikąd. Skupiamy się na następnych meczach :)
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Co myślicie aby pograć na Skrę ? Bedzie grać dzisiaj już chyba Sander ...

Lube kurs 1.83 ? Nie gra ktoś w składzie ? Bo jak gra trio to lube to bierze. Leon sam nie da rady wygrać raczej w pojedynkę
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Co myślicie aby pograć na Skrę ? Bedzie grać dzisiaj już chyba Sander ...

Lube kurs 1.83 ? Nie gra ktoś w składzie ? Bo jak gra trio to lube to bierze. Leon sam nie da rady wygrać raczej w pojedynkę
Sander nawet jak zagra to będzie to jego pierwszy mecz w tym sezonie, wiec raczej nie będzie nie wiadomo jakim wzmocnieniem, ale kursy faktycznie mimo wszystko może trochę przesadzone, ZAKSA tutaj wyraźnym faworytem bukmacherów.
Mecz Włochów 50/50 stad te kursy, Leon już dał radę sam w tym sezonie i Perugia wygrała 2:3 bezpośredni pojedynek. Mimo wszystko ekipa z Leonem bardziej mi się podoba i szedłbym w ich stronę.
 
S 0

strogonoff

Użytkownik
Co myślicie aby pograć na Skrę ? Bedzie grać dzisiaj już chyba Sander ...

Lube kurs 1.83 ? Nie gra ktoś w składzie ? Bo jak gra trio to lube to bierze. Leon sam nie da rady wygrać raczej w pojedynkę
Z H2H i ostatniego meczu który oglądałem wynika, że najlepszym typem będzie postawienie wygranej przynajmniej w jednym secie Skry Bełchatów. Kurs 1.50 na to zdarzenie a wydaje się niemal pewne - o ile można mówić, że w sporcie jest cokolwiek pewne.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
A gdzi
Z H2H i ostatniego meczu który oglądałem wynika, że najlepszym typem będzie postawienie wygranej przynajmniej w jednym secie Skry Bełchatów. Kurs 1.50 na to zdarzenie a wydaje się niemal pewne - o ile można mówić, że w sporcie jest cokolwiek pewne.
A gdzie Kolega znalazł taki kurs na to zdarzenie? Bo chętnie bym pograł jeżeli taki handicap jest dostępny po 1.50
 
M 0

martinoo

Użytkownik
Mam pytanie. Chodzi o mecz Cev CUP kobiet Mladost - Targoviste. Mecz w Zaagrzebiu i na gospodynie kurs w Sts ponad 4. Ugranie seta przez Mladost 1.65. Czy one jakims rezerwowym skladem graja ? Czy uwazacie ze warto dac na to ze minimum seta Mladost ugra ?
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Mam pytanie. Chodzi o mecz Cev CUP kobiet Mladost - Targoviste. Mecz w Zaagrzebiu i na gospodynie kurs w Sts ponad 4. Ugranie seta przez Mladost 1.65. Czy one jakims rezerwowym skladem graja ? Czy uwazacie ze warto dac na to ze minimum seta Mladost ugra ?
Nie warto. Każdy set będzie sukcesem, Targoviste doświadczony zespół najlepszy w Rumunii, Mladost to średnia wieku 19-22 lata
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Witam, jedno pytanko na 50 minuty przed meczem. Warto dać do dubla wygraną Fenerbahce (-1,5 seta) z Aalastem? Nie do końca ostatnio ogarniam składy, więc pytam jakiś większych fachowców ode mnie. Typ dość bezpieczny czy lepiej omijać. Dziekuję z góry za opinie.
 
Do góry Bottom