>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Liga Mistrzyń Day 2


Dynamo Moskwa- Stuttgart

over 3,5 seta @ 1,50 STS
Stuttgart ugra seta.....brak w STS, jeśli jakiś bukmacher ma, warte gry

Suche fakty:

1. Mecz teoretycznie w Kaliningradzie czyli Rosji, ale.... z Moskwy mamy około 1200 km a z Stuttgartu 1400 km, do tego trzeba dodać, że Obwód Kaliningradzki to już nie taka Rosja "kontynentalna", jednym słowem, nie widzę wielkiej przewagi Dynamo, bo tak szczerze tez nie grają "u siebie", nie widzę tej przewagi. Oczywiście jest garstka kibiców, ale wczoraj raczej nie reagowali żywiołowo i nie było wielkiego dopingu.
2. Spotkanie o awans, porażka Niemek przekreśla w zasadzie ich szansę, więc jest o co walczyć
3 W meczu grudniowym (w Stambule) Stuttgart wygrał 3-2
4. Minus taki, że Dynamo grały wczoraj 70 minut (3-0) a siatkarki z Niemiec aż 150 minut (2-3), zmęczenie może być odczuwalne

Podsumowując...podobnie jak wczoraj, uważam, że mecz nie będzie jednostronny, Niemki twarde zawodniczki, być może na dystansie 5 setów zabraknie sił, ale w pierwszych 3 energii nie powinno zabraknąć i jeden z nich padnie łupem drużyny Stuttgartu.

Niestety zabrakło sił, wyraźnie gorsze dzis niemki...
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Ależ skandal w LM. Przy 23-23 w trzecim secie zawodniczka Maritsy przeleciała przez linie środkowa boiska. Sędziowie nie zareagowali. Masek zgłaszał challenge, ale sędziowie nic. Punkt wygrała Maritsa. Po akcji sędziowie stwierdzili, że nie działa im system zgłaszania challenge, a już jest za późno, żeby Masek to sprawdził i przyznali punkt drużynie z Bułgarii. Za chwilę Lazović plasuje w aut (swoją drogą przy piłce setowej popełniła dwa błędy, ale to Lazović, więc mnie to nie dziwi) i seta wygrywa Maritsa.

Mam nadzieję, że sędziowie odpoczną od prowadzenia jakichkolwiek meczów, bo taki skandal psuje siatkówkę, szczególnie w takim momencie.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Skandal, skandal.. A jeżeli dodać do tego, że głównym sędzią był Rosjanin a jednym z beneficjentów tego błędu może być rosyjskie Dinamo to się robi smierdzaco. Co prawda mógł a właściwie powinien to wylapac drugi sędzia, ale czy można tego wymagać od Greka Mylonakisa ;-)

Na dziś na dzien dobry jeden typ

Eczacibasi @2,06

Turczynki pewne awansu z pierwszego miejsca, Rosjankom wygrana nawet za 2 pkt daje pewny awans. I właśnie tym kierują się buki - ze Turczynki podejdą lżej, że odpuszcza. Przed ich pierwszym spotkaniem kurs na Turczynki wynosił 1.17 i skończyło się szybkim 3:0 (18,20,14)

Spojrzmy jednak nieco szerzej na to spotkanie. Do ćwierćfinału wchodzi 8 zespołów. Z 5 zwycięzców grup rozstawione przed losowaniem będą 4 najlepsze zespoly. Vakifbank i Conegliano juz są tego pewne. O 2 pozostałe rozstawione miejsca rywalizuja:

Eczacibasi 13 pkt
Novara 14 pkt mecz z Chemikiem który ma 13 pkt
Scandicci 12 pkt i mecz z Rzeszowem

Jeżeli więc Eczacibasi przegra mecz z Dinamem to rozstawienie daje im jedynie sensacyjna porazka Scandicci z Rzeszowem. Czy naprawdę po to Turczynki walczyły przez cały sezon by w ostatnim meczu zaprzepascic rozstawienie puszczając Rosjanki dalej? Taki kurs jak dla mnie jest do zagrania konieczny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +234
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
ludzie tu nie ma o czym dyskutować. Eczacibasi wygrywa to ma rozstawienie. Przegrywa to Dinamo wchodzi. I bez znaczenia czy mecz będzie trwał 3 czy 5 setow.

i właśnie to staram sie przekazać Wam od rana. Grają pierwsze i maja wszystko w swoich rękach

BanksyGA - 2 sety powodują że Turczynki 14 pkt przy 15 Scandicci

telich - przy 3:2 eczacibasi 18:6 w setach a włoszki 17:6 max wiec każda wygrana daje turczynkom rozstawienie

marcen - jakie małe pkt przy 3:1 skoro włoszki 15 pkt a Turczynki 14 pkt w opisanym przez Ciebie przykładzie

Kazda wygrana Turczynek daje im pewne rozstawienie. Wygrają 3:2 to mają 15 pkt i sety 18:6. Scandicci ich już nie dogoni

I zamknijmy spekulacje i liczenie :)

Post automatycznie złączony:

I jeszcze jedno. Przeanalizowalem wszystkie warianty i Chemik dzisiaj gra nie tylko o pierwsze miejsce -pewne jest ze zwyciezca tego meczu będzie rozstawiony. Nawet przy wyniku 3:2 dla Polek to nasze wyjdą rozstawione bo będą przed Scandicci

Oznacza to tylko tyle i aż tyle ze jeżeli Eczacibasi wygra, Scandicci mecz z Rzeszowem będzie mialo całkowicie gdzieś. Tak tylko ostrzegam, by za wcześnie nie ładować pieniędzy we Włoszki. Wiadomo - co innego kiedy Turczynki by jednak odpuściły
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +174
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Racja, źle dodałem punkty. Natomiast nadal mówię, że Eczacibasi po 2.06 to żadne value. Jeżeli nie zagra Tijana (a tak uważam), to dopiero przy 2,50-3,00 można atakować. Bez Tijany nie ma drużyny.

I nie rozumiem czemu zamknąć spekulacje? Przecież o to chodzi, żeby znaleźć jak najlepszy typ i przedyskutować wszystkie warianty. Usuwanie postów też nie pomaga, bo ludzie zobaczą jeden typ i mogą się nim zasugerować, a o to chodzi, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości i przeczytać co kilka osób ma na ten temat do powiedzenia. Do suchych typów są typy dnia. Tutaj dyskusja na temat meczu powinna być dozwolona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ale oczywiscie, masz racje. Nie wiem kto usjunął dyskusje, natomiast tez uważam ze niepotrzebnie

Co do zamknięcia spekulacji - miałem na myśli tylko i wyłącznie liczenie punktów i gdybanie co musi zrobić Eczacibasi, jeżeli Scandicci wygra za 3 pkt. Ta dyskusja była bez sensu przede wszystkim dlatego ze to Turczynki grają pierwsze. Natomiast wszelką wymiana poglądów jak najbardziej mile widziana

Ja się trzymam dalej typu na Eczacibasi i mi ten kurs odpowiada. Przede wszystkim dlatego ze prawidłowo siłę zespołów oddaja kursy przy pierwszym spotkaniu. A że Turczynki mają o co tutaj grać to pozostane przy tym typie

Co do reszty spotkań to stworzę 2 tasiemki które zagram lżej ale powinny być ciągiem logicznym pierwszego spotkania plus dodaje Novare która wydaje mi się powinna ogarnąć mecz z Chemikiem

Wariant I - fortuna

Zakładamy ze Turczynki wygrywają swoje spotkanie i wieczorem Polki walczą o 3 miejsce wśród drugich zespołów czekając na conajmniej 4 sety w meczu Busto

Eczacibasi @2.18
ŁKS 1set/mecz @1.71
Novara @1.4

AKO z bonusem - @5.95

piękny dzień -pograne jak po sznurku, wystarczyło ze Turczynki zrobiły swoje w pierwszym meczu




Wariant II - fortuna

Uwzględniamy ze jednak Turczynki odpuszczaja. Jeżeli odpuszcza to nie będą walczyć w 5 setach. Ciągiem logicznym porażki Eczacibasi powinno być zwycięstwo za 3 pkt Scandicci jak również fakt ze i mecz ŁKS i mecz Busto jest juz bez znaczenia

Wariant II - fortuna

Dinamo -1.5 seta @2.,29
Scandicci -1.5 seta @1,4
Schwerin +15,5 pkt @1,51
Novara @1.4

AKO z bonusem - @7.73
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +294
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nie usuwałem żadnego typu usunąłem po prostu pół strony pisania kto i kiedy awansuje, gdzie 1/2 z tych wpisów była błędna.
Jedna osoba opisała całą sytuację tej grupy i to powinno wystarczyć.
Rozmowa o typach jest jak najbardziej zalecana natomiast rozmowa kto awansuje z iloma punktami gdzie wkradał się błąd i mogło by mylić inne osoby uważam za niepotrzebne dlatego usunąłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +147
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Nie usuwałem żadnego typu usunąłem po prostu pół strony pisania kto i kiedy awansuje, gdzie 1/2 z tych wpisów była błędna.
Jedna osoba opisała całą sytuację tej grupy i to powinno wystarczyć.
Rozmowa o typach jest jak najbardziej zalecana natomiast rozmowa kto awansuje z iloma punktami gdzie wkradał się błąd i mogło by mylić inne osoby uważam za niepotrzebne dlatego usunąłem.
Ale błąd został wychwycony i opisany przez inne osoby biorące udział w dyskusji więc nie było problemu. Tak to jest jak ktoś chce być nadgorliwy i na siłę próbuje robić innym dobrze.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Po części zibi ma trochę racji ze posprzatal, bo błąd gonił błąd. Sytuacja jest jasna - Turczynki potrzebują wygranej do rozstawienia, a Dinamo wygranej do awansu

Przed 17 natomiast powinniśmy wiedzieć zarówno my jak i Scandicci czy maja o co jeszcze grać. I wtedy dopiero moze zacząć być ciekawie.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Vakifbank K

Maritsa Plovdiv K

Typ- over 127.5
Kurs-1.8 +++

Witam,na siatkówce znam sie srednio ale przeczytawszy wasze opinie na niektóre mecze i układy kto co musi,wyszło mi że Turczynki nie wiele musza i pewnie wygraja ale czy będą się starały na maksa żeby zlać Bulgarki? osobiście watpię i gram over.
Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tak na szybko. Nie ruszać nic jeżeli chodzi o Scandicci bo to może być mecz pulapka. Jak juz to szukać jakiegoś handi w strone Polek 1:3 pięknie spuszczone spotkanie przez Włoszki
Post automatycznie złączony:

A teraz nieco szerzej. Eczacibasi wygrało, otwiera się szansa przed trzema zespołami. Busto i Schweriner walczą między sobą mając na starcie seta przewagi nad ŁKS.

Aby ŁKS awansował musi się uporać w trzech setach i liczyć na conajmniej 4 sety w meczu Busto. Jeżeli ŁKS straci seta i wygra 3:1 pozostaje furtka w postaci tb u rywalek.

Jak dla mnie najpewniejsze jest zagrać ze ŁKS wygra 1 seta. Ogólnie trzeba będzie śledzić live. Włoszki z Niemkami ruszaja pół godziny wcześniej. Idealnym układem byłoby 1:1 po 2 setach około 21ej i wtedy warto wejść w ŁKS 3:0

I teraz uwaga. ŁKS byłby Panem swojej sytuacji gdyby nie żenujący błąd arbitrów we wczorajszym meczu. Teraz o skandalu możemy mówić juz bardzo głośno
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +172
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Tak na szybko. Nie ruszać nic jeżeli chodzi o Scandicci bo to może być mecz pulapka. Jak juz to szukać jakiegoś handi w strone Polek
Post automatycznie złączony:

A teraz nieco szerzej. Eczacibasi wygrało, otwiera się szansa przed trzema zespołami. Busto i Schweriner walczą między sobą mając na starcie seta przewagi nad ŁKS.

Aby ŁKS awansował musi się uporać w trzech setach i liczyć na conajmniej 4 sety w meczu Busto. Jeżeli ŁKS straci seta i wygra 3:1 pozostaje furtka w postaci tb u rywalek.

Jak dla mnie najpewniejsze jest zagrać ze ŁKS wygra 1 seta. Ogólnie trzeba będzie śledzić live. Włoszki z Niemkami ruszaja pół godziny wcześniej. Idealnym układem byłoby 1:1 po 2 setach około 21ej i wtedy warto wejść w ŁKS 3:0

I teraz uwaga. ŁKS byłby Panem swojej sytuacji gdyby nie żenujący błąd arbitrów we wczorajszym meczu. Teraz o skandalu możemy mówić juz bardzo głośno
Dobra opcja ŁKS 1set i mecz, u ruska bodajże 1,74
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tak, dobra opcja ale nie chciałem powtarzać juz typu który już powyżej wstawilem. Mam jedynie nadzieje ze u Niemek nie skończy się szybkim 3-0 w któraś ze stron
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Busto - Schweriner over 3,5 seta @ 1,55 Unibet

Na szybko bo mecz za 15 minut. Obie drużyny mają po 8 pkt w grupie, obie z szansem na awans z drugiego miejsca więc będzie walka o każdą piłkę. Tutaj nie skończy się 3-0 dla żadnej ze stron. Pierwszy mecz wygrany przez Niemki dosyć łatwo 3-0 ale teraz nie widzę takiej możliwości.

do tego łks -1,5 seta @ 1,53 i bardziej ryzykownie -2,5 seta @ 2,65

Chemik nie ma co ruszać, jedna wielka niewiadoma jak dla mnie.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Oby tak było. Boje się ze Busto ogarnie w 3 setach. Ale nie gram póki co

Obserwujemy live.

ŁKS - przekrecony przez sędziów to raz. Ale dwa - jak można było narażać się na coś takiego ze sedziowie mieli coś do powiedzenia. To powinna być wczoraj godzina z hakiem i pod prysznic
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kemerovo - Modena

Modena z kompletem punktów podchodzi do meczów rewanżowych natomiast Kemerowo wygrali zaledwie 1 spotkanie z Roeselare 3:0 przegrali 1:3 z Modeną i 0:3 z Warszawą.
Dzisiejsze mecze w tej grupie rozgrywane są we Włoszech w Modenie czyli jest to dość duży handicap dla Modeny grać u siebie.
Kemerovo ma w swoim składzie kilku świetnych zawodników jak I. Zaytsev, P. Krsmanović czy I. Kobzar. Modena co prawda wyprzedała swoich najlepszych zawodników ale nadal mają skład bardzo dobry M. Christenson, J. Grebennikov, L. Vettori, D. Stanković czy N. Petrić i uważam, że jako całość wyglądają o wiele lepiej niż drużyna Rosyjska.

Modena 1,60

Roeselare - Warszawa

Warszawa po zaskakująco dość dobrym występie w I meczach gdzie wygrali 2 z 3 meczy w tym z Roeselare 3:0 i 3:0 z Kemerovo mają dość duże szanse na awans do kolejnej rundy, muszą przede wszystkim wygrać ten mecz. W poprzednim meczu Warszawa wygrała 15 punktami.

Warszawa -10,5 1,73

ACH Ljubljana - BR Volley Berlin

Berlin jest w tym meczu zdecydowanym faworytem, grają w Rosji w Kazaniu więc obie drużyny grają na wyjeździe. W poprzednim meczu Berlin wygrał 3:0 i dziś powinna być powtórka max 1 seta mogą stracić. Berlin ma w swoim składzie kilku dobrych i doświadczonych zawodników jak B. Patch, K. Le Roux, S. Grankin.

Berlin - 10,5 1,53
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +178
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Hej!

Dzisiejsze mecze zaczynają rundy rewnazowe. Niektóre drużyny zagrają tylko po 2 mecze - covid zdecydowanie bardziej storpedowal rozgrywki męskie niż kobiece. Dość ciekawym przypadkiem jest drużyna Jastrzębia która po oddaniu pierwszego turnieju walkowerem również przed turniejem w dalekim Kazaniu wykazała pozytywne testy. Nic nie sugeruję, broń Boże ;-)

Co na dzisiaj?

No Berlin za 3 pkt. Otwiera się przed nimi szansa awansu do ćwierćfinału. Wygrywajac dzisiaj za 3 pkt mają tych pkt 12 i przed sobą mecz z Kazaniem. No powiem szczerze juz przebieram nozkami czekając na kurs na Niemców w tym spotkaniu. Czy Kazań po wygraniu grupy będzie chciał wyrzucić Niemców z ligi mistrzów tym samym wprowadzająć polski lub włoski zespół? No wątpię dość mocno ;-)

Warszawa to wygra ale nie widzę naszego zespołu grającego dalej. Coś tam nie funcjonuje, dodatkowo kontuzja Wojtaszka w sb w lidze - nie wiadomo na ile to poważne. Jest obawa ze dxisiaj go schowaja głęboko zakładając że mecz sam się wygra a bardziej potrzebny będzie jutro i w czwartek. Wiec Warszawa to wygra, tez raczej za 3 pkt - ale spodziewam się cięższego meczu niż pierwszy


Trentino, Trentino... ja dziekuje ja nie ruszam - im wystarczy wygrana za 3 pkt ze słabym Karlovarsko. Czy dzisiaj odpuszcza tego nie wiem, mecz pulapka

No i Modena. Raz ze gospodarz. Dwa ze wygrali 3-1 w pierwszym meczu. Trzy że muszą wygrać, nie mają żadnej przewagi pkt nad Warszawą by móc odpuszczac. I cztery - mentalność rosyjska. Im nawet 9-0 w setach w tym turnieju awansu raczej nie da, nie sądzę by sie zabijali

Berlin -1,5 seta @1.33 3:0 gładko
Modena win @1.6 3:0
Roeselare +18,5 pkt @1.59 82:95 brawo 1 set
bonus ako 1.14

@3.86 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +343
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Wczorajszy dzień ponownie dniem tłustym. Oprócz tego że kupon wpadł na mega spokojnie to jeszcze bonus od Trentino które przesądza o tym ze conajmniej dwie nasze drużyny będą w cwiercfinale tegorocznej LM. W grze o trzy miejsca dajace awans z drugich pozycji pozostają 4 grupy, grupa E juz się nie liczy.

Co na dzisiaj ?

Perugia - Lube - poczatkowo chciałem grać zdecydowanie Perugie. Jednak po analizie tabeli wychodzi mi ze 3 pkt dla Perugii oznacza ze Lube zlatuje na 2 miejsce w tabeli i z automatu trafia na trudniejszego rywala. Nie widzę tutaj nic pewnego, ale pamiętajmy -to są Włosi. Jeżeli Perugia wyjdzie z zalozenia ze woli się dogadać niż grać i próbować zepchnać Lube z pierwszego miejsca to tb w tym spotkaniu satysfakcjonuje oba zespoły. Można sprobowac 5 setow w meczu i ewentualnie 3:2 dla Perugii. Ale zakładam ze Włosi się dogadają, kto nie wierzy w teorie spiskowe niech nie rusza

Kemerevo to jest jakiś żart. Juz wczoraj pisalem o podejściu ruskich. Hc punktowy w stronę Belgii a może wejsc i coś więcej

Warszawa - Modena - odpuszczam całkowicie. Faworyt jest jeden. Z tym ze Modena po wygraniu 2 setow pewna juz awansu. Ale wciąż niepewna 1 miejsca w grupie wiec będą grać do końca. Po takim kursie to ja wolę pokibicowac Warszawie.

Kazan - Berlin -perełka na którą czekałem. Rzut oka na tabele i Berlin potrzebuje jednego punktu. Tutaj też tb daje obu zespołom wszystko czego potrzebuja z tym ze tutaj sytuacja jest nieco inna. Perugie bowiem stać sportowo na zwyciestwo za 3 pkt wiec mogą się nie dogadać przed meczem. Tutaj Kazań jest lepszy ale ma do wyboru albo Berlin albo otworzyć szansę dla obu polskich zespołów. Nawet 1-3 porazka nie powinna Ruskim zaszkodzić, tyle że tu juz ryzykują i musza wygrać jutro 3-0 z Ljubljana. Nie wiem, może przesadzam ale tydzień temu Babki poszły jak po sznurku. Czy dzisiaj będzie podobnie?

Roeselare + 15.5 @1.58

Berlin - Kazań over 178,5 pkt @2.7




For fun

Perugia 3:2@4,55
5 setow @2.79

Kazań - Berlin 5 setow @5.1
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Do góry Bottom