>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
fortuna juz poblokowala wszystkie ilości pkt w Kazaniu. Sts spadek kursu na win Berlina, ale co najatrakcyjniejsze +1,5 Berlin po 4.75

Ten sam błąd STS robi z Perugia. Kurs na win juz tylko 1.62 ale na +1,5 aż 1.4. Dla porównania fortuna po 1.25

Sts obniżył kursy na zwycięstwa Perugii i Berlina ale nie ruszył nic linii hc setowych

Fortuna tez obudzila sie z linią na Belgii. Juz tylko +11.5 do pogrania

Jednym słowem Fortuna zrobiła juz korekty.
 
C 544

chudys

Użytkownik
Czyli nie dajesz żadnych szans dla Lube ? Bo skoro mieli by się dogadac to moze na wygraną Lube ?
Wczorajszy dzień ponownie dniem tłustym. Oprócz tego że kupon wpadł na mega spokojnie to jeszcze bonus od Trentino które przesądza o tym ze conajmniej dwie nasze drużyny będą w cwiercfinale tegorocznej LM. W grze o trzy miejsca dajace awans z drugich pozycji pozostają 4 grupy, grupa E juz się nie liczy.

Co na dzisiaj ?

Perugia - Lube - poczatkowo chciałem grać zdecydowanie Perugie. Jednak po analizie tabeli wychodzi mi ze 3 pkt dla Perugii oznacza ze Lube zlatuje na 2 miejsce w tabeli i z automatu trafia na trudniejszego rywala. Nie widzę tutaj nic pewnego, ale pamiętajmy -to są Włosi. Jeżeli Perugia wyjdzie z zalozenia ze woli się dogadać niż grać i próbować zepchnać Lube z pierwszego miejsca to tb w tym spotkaniu satysfakcjonuje oba zespoły. Można sprobowac 5 setow w meczu i ewentualnie 3:2 dla Perugii. Ale zakładam ze Włosi się dogadają, kto nie wierzy w teorie spiskowe niech nie rusza

Kemerevo to jest jakiś żart. Juz wczoraj pisalem o podejściu ruskich. Hc punktowy w stronę Belgii a może wejsc i coś więcej

Warszawa - Modena - odpuszczam całkowicie. Faworyt jest jeden. Z tym ze Modena po wygraniu 2 setow pewna juz awansu. Ale wciąż niepewna 1 miejsca w grupie wiec będą grać do końca. Po takim kursie to ja wolę pokibicowac Warszawie.

Kazan - Berlin -perełka na którą czekałem. Rzut oka na tabele i Berlin potrzebuje jednego punktu. Tutaj też tb daje obu zespołom wszystko czego potrzebuja z tym ze tutaj sytuacja jest nieco inna. Perugie bowiem stać sportowo na zwyciestwo za 3 pkt wiec mogą się nie dogadać przed meczem. Tutaj Kazań jest lepszy ale ma do wyboru albo Berlin albo otworzyć szansę dla obu polskich zespołów. Nawet 1-3 porazka nie powinna Ruskim zaszkodzić, tyle że tu juz ryzykują i musza wygrać jutro 3-0 z Ljubljana. Nie wiem, może przesadzam ale tydzień temu Babki poszły jak po sznurku. Czy dzisiaj będzie podobnie?

Roeselare + 15.5 @1.58

Berlin - Kazań over 178,5 pkt @2.7




For fun

Perugia 3:2@4,55
5 setow @2.79

Kazań - Berlin 5 setow @5.1
 
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Ja jednak uważam, że w meczu Zenit Berlin nie będzie 5 setów.
Zenit u siebie, budowany zespół na zwycięstwo w LM, aktualnie szukają formy, ale w dalszym ciągu sportowo są dużo lepsi. Takie mecze muszą wygrywać przekonująco, żeby nabrać pewności, a nie kombinować na kogo i co dalej może być.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ja nie mówię że nie daje żadnych szans Lube. Po prostu uwazam ze Lube po wygraniu dwóch setow może wpuścić rezerwowych. Jeżeli już dojdzie do tb to zapewne bardziej zmotywowanym zespołem będzie Perugia - Lube mając już 16 pkt może mieć to gdzieś.


Co do Kazania - wiadomo ze są mocniejsi. Cały zakład jest w oparciu o to by wyrzucić z LM któryś z polskich zespołów. Po prostu granie 1.13 na Kazan w meczu którego wcale nie muszach wygrywac -nie dziękuję.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Lube Civitanova tego meczu nie puści. W weekend zagrali na pół gwizdka w spotkaniu ligowym. Dopóki grała podstawa jechali jak chcieli. Sam Leon tego wózka nie uciągnie. Oba zespoły mają o co walczyć. Lube potrzebuje tylko 1pkt, aby zająć 1 miejsce w grupie, lecz ich musi interesować zwycięstwo. Tylko ona daje im zajęcie miejsce premiowanego rozstawieniem w losowaniu ( 4 najlepsze zespoły z 5 zwycięzców grup)
Wypoczywać nie mają przed czym. W lidze zajęli miejsce w top 2, a więc rywalizację zaczną od ćwierćfinałów, które odbędą się dopiero za 3 tygodnie.
Kurs @2.30 Fortuna
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Perugia -1,5 seta vs Tours - 1 @ 1.37
Novosibirsk vs Karlovarsko +2,5 seta - 2 @ 1.25
Verva Warszawa - Kuzbass - 1 @ 1.372

AKO @ 2.332 1xbet

Perugia z szansą na pierwsze miejsce w grupie, wystarczy im wygrana 3-1 lub 3-0 dzięki czemu będą mieć lepszy bilans od Lube i wskoczą na pierwsze miejsce. Wczoraj pokazali siłę pomimo słabszej gry przeciwników, dziś widzę tutaj maksymalnie jeden set urwany przez francuski zespół.
Karlovarsko urwało seta wczoraj grającemu na pół gwizdka Trentino. Obie drużyny nie walczą już o nic, spodziewam się minimum 4 setowego pojedynku i wygranie seta przez drużynę z Czech powinno być formalnością.
Zawodnicy z Warszawy grają dziś jako ostatni. Na pewno będą przed meczem znać wynik Modeny i od tego zależy jakie będzie podejście do tego meczu. Tak czy siak, przegrana w TB daje im nawet awans jednak ja idę zupełnie odwrotnie. Kuzbass o nic nie walczy, wczoraj wyszli drugim składem i przegrali z Belgami. W pierwszym meczu skończyło się 3-0 dla Polaków, tutaj powinni wyjść, zrobić co do nich należy i cieszyć się z wygranej.

///

HC minusowy w stronę Zenitu na sety jest w ogóle nieopłacalny. WIadomo, że jest to drużyna zbudowana z topowych graczy. Mieli ostatnio dołek ale pokazali swoją wyższość w meczu z Berlinem ich rozgramiając bym powiedział. Nawet jak wyjdzie drugi skład powinno się tutaj skończy 3-0 ale jak widzimy LM lubi płatać figle.
Modena po wczorajszym odpuszczeniu z Warszawą za karę powinna przegrać i tak też bym tutaj stawiał. Im wystarczą dwa sety do zajęcia pierwszego miejsca w grupie i mogą odpuścić tak jak wczoraj. Warto ten mecz śledzić na LIVE.
 
Otrzymane punkty reputacji: +176
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Typ na Perugie za 3 pkt to chyba jedyny pewniak w dniu dzisiejszym, fajnie kolega powyżej opisał

Novosibirsk ja odpuszczam - jeżeli się zepna są w stanie gładko się po Czechach przejechać - wczorajszy set z Trentino nie może być wyznacznikiem ze Czesi potrafią

Ruskie przeciw Warszawie pewnie wyjdą najmocniejszym składem, tak po złości. Wczoraj drugi garnitur się skompromitowal, przypuszczam że dziś będą starali się zabrać awans Warszawie

Co do Modeny - nie warto. Im te 3 pkt juz nic nie dadzą, zwycięstwo w tej grupie nie daje rozstawienia - juz wiadomo ze zwyciezcy 4 pozostałych będą rozstawione.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Novosibirsk - Karlovarsko

Obie drużyny już o nic nie grają jednak to Novosibirsk jest drużyną zdecydowanie lepszą, wczoraj odpoczywali za to Karlovarsko rozegrało dość wyrównane spotkanie z Trentino tak jak sądziłem, że Trentino wyjdzie składem rezerwowym. Dziś drużyna Rosyjska powinna wygrać jeśli zagrają nawet na 80% swojego potencjału.

Novosibirsk -6,5 1,76

Verva Warszawa - Kemerovo

Wczoraj Warszawa wygrała bardzo ważny pojedynek z Modeną 3:2 a Kemerovo wyszło 2gim garniturem na mecz z Roeselare i nie wydaje mi się aby ta drużyna miała wyjść 2 razy składem rezerwowym. Jeśli dziś Zaytsev i spółka wyjdą mocno nastawieni to myślę, że Warszawa może mieć ogromne problemy. Kursy są zdecydowanie zaniżone na Warszawe, nie zdziwi mnie nawet ich porażka

Kemerovo +2,5 seta 1,52
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Co tu się stało w dniu dzisiejszym to ja nie mam pytań.
Anastazi ma kontuzję, ale mózgu - tak to można skomentować. Superlak to jest pajac nadający się do pierwszej ligi a nie do LM i PlusLigi. Na miejscu Kwolka juz bym szukał nowego klubu bo z tym nic nie osiagnie. Nie mniej jednak, emocje były ale TB to istna tragedia. Zabrakło 4 punktów do awansu no ale cóż - na własne życzenie mają to czego w sumie nie chcieli.

Czekamy jutro na losowanie grup, zobaczymy jakie kursy wystawi rusek bo pewnie on będzie pierwszy i trzeba będzie coś przybić.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Witam, dziś buki wystawiły kursy na najbliższe spotkania ligi Mistrzów, gram na Skrę Bełchatów wiem, że wielu się że mną nie zgodzi ale Zenit tak naprawdę ma kryzys podobny do Skry bo obecna seria która u nich trwa to większość spotkań z drużynami z dolnej części Superligi. Skra ma to do siebie że po blamażu potrafi się odbudować na jedno/ dwa spotkania. Skra wcale nie ma o wiele gorszego składu od zenitu obecnie, widzę to wyrównane spotkanie które Skra wygra.

Kurs 3.80 Betclic polecam
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Modena - Perugia
Perugia @1.26 1xbet

Wszędzie kurs spadł a u ruskiego ruszył więc wchodzę all in. Modena vs Perugia hmm no mamy różnice klas (nawet Verwa ich pyknela haha), Modena w tym sezonie mocno osłabiona.
Perugia mimo covidow tak mocno nie ucierpiała finansowo i utrzymała gwiazdy (choć Antanasijewic ogłosił już odejście) to mamy tam nasza gwiazdę Leona.
Jest to LM i nie widzę szans dla Modeny na zwycięstwo w tym meczu.

volman volman ja bardziej bym już widział jak ZAKSA ukąsi Lube niż SKRA to wygra ;) Ale ostatecznie odpuszczę te dwa mecze na dzień dzisiejszy, tam może być różnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
P 984

prolog

Użytkownik
Witam, dziś buki wystawiły kursy na najbliższe spotkania ligi Mistrzów, gram na Skrę Bełchatów wiem, że wielu się że mną nie zgodzi ale Zenit tak naprawdę ma kryzys podobny do Skry bo obecna seria która u nich trwa to większość spotkań z drużynami z dolnej części Superligi. Skra ma to do siebie że po blamażu potrafi się odbudować na jedno/ dwa spotkania. Skra wcale nie ma o wiele gorszego składu od zenitu obecnie, widzę to wyrównane spotkanie które Skra wygra.

Kurs 3.80 Betclic polecam
No masz rację skład porównywany, zwłaszcza na pozycji libero 😆 wydaje mi się że tutaj 3:0 max 3:1 w kierunku Zenitu. Będzie sporą niespodzianką jeśli Skra ugra to spotkanie
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
A oprócz libero? To są naprawdę wielkie różnice ? Bo ja ich w tym sezonie nie widze? Atakujacy i libero wiadomo ze po stronie Zenita ale reszta według mnie na podobnym poziomie
 
P 984

prolog

Użytkownik
A oprócz libero? To są naprawdę wielkie różnice ? Bo ja ich w tym sezonie nie widze? Atakujacy i libero wiadomo ze po stronie Zenita ale reszta według mnie na podobnym poziomie
Ja widzę znacznie większe różnice, ale okej. Niech będzie że libero i atakujący. No i właśnie nawet te dwie pozycje zrobią różnice. Ale powodzenia z kuponem 😉
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Dołożyłem bo mam przeczucie że to jest to będzie ten dzień i ta chwila dla Skry.
Jedni grają na przeczucie a inni na analizie i faktach :)
Panowie na każdej pozycji Zenit ma przewagę... Fakt jest forma że u jednych i u drugich słabo , tylko Zenit powoli wstaje z kolan a SKRA uklękła

Aby to nie było spamu. Polecam także Perugia -1.5 seta @1.53 jest to też dość bezpieczna opcja
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
T 1,9K

telich

Użytkownik
Modena - Perugia
Perugia @1.26 1xbet

Wszędzie kurs spadł a u ruskiego ruszył więc wchodzę all in. Modena vs Perugia hmm no mamy różnice klas (nawet Verwa ich pyknela haha), Modena w tym sezonie mocno osłabiona.
Perugia mimo covidow tak mocno nie ucierpiała finansowo i utrzymała gwiazdy (choć Antanasijewic ogłosił już odejście) to mamy tam nasza gwiazdę Leona.
Jest to LM i nie widzę szans dla Modeny na zwycięstwo w tym meczu.

volman volman ja bardziej bym już widział jak ZAKSA ukąsi Lube niż SKRA to wygra ;) Ale ostatecznie odpuszczę te dwa mecze na dzień dzisiejszy, tam może być różnie.
Całkowicie się zgadzam zarówno z typem na Perugie, jak i to, że prędzej ZAKSA coś wywiezie z Maceraty, niż Skra sprawi niespodziankę, Perugia, Zenit i Trentino max 1 seta stracą, a Lube jak wygra to po taju :)

Kupon z Unibetu na podwojenie:
Post automatycznie złączony:

siatka Uni (2).png
 
Ostatnia edycja:
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
No masz rację skład porównywany, zwłaszcza na pozycji libero 😆 wydaje mi się że tutaj 3:0 max 3:1 w kierunku Zenitu. Będzie sporą niespodzianką jeśli Skra ugra to spotkanie
Akurat pozycja libero jak w jednym, tak i w drugim klubie obsadzona jest równie beznadziejnie. Atak zdecydowanie dla Zenitu, środek teoretycznie Skra, przyjęcie i rozegranie zależy od dyspozycji dnia. Wszystko w tym meczu może się zdarzyć
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
Do góry Bottom