>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga mistrzów 2022/23 mężczyzn i kobiet

D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Skra -9,5@ 1,8 STS

Jedni się z tego zaśmieją a drudzy nie :) O Skrze już napisano tutaj powieść także nie na sensu tutaj się rozpisywać. Definitywnie ostatnia szansa na uratowanie honoru i możliwość gry że slawną Modeną w półfinale. Reszta jest milczeniem :)
Wczoraj promo na skre była, ale to tym lepiej. Buki pewnie dosrają jekieś piękne kursy na Modene i tam już nie będzie przebacz, Włosi są ewidentnie na mega fali wznoszącej, grają super siatkówkę, widziałem ich urywki meczu z Taranto w lidze i pieknie chodzi Bruno z atakującym w pierwszej linii, do drugiej linii już sypie gorzej, ale ogólnie z nim nigdy nie wiadomo czy zagra krótką, jakiś mega speed do tyłu do atakujące czy może na pajpa do Ngapetha - to jest naprawde ciekawa drużyna i we Włoszech się robi naprawdę Liga potęga która zdominuje wszystko co jest do wygrania w tym sezonie tak uważam. Tutaj mamy jeszcze Piacenze, już pełny skład z Lucarellim i Lealem do tego Brizard, na środku Simon, na ataku kapitalny Romano - no genialnie to zaczyna wyglądać. Naprawdę włosi po blamażach w 2010 na swoich mistrzostwach świata, gdzie nawet drabinke pod siebie ułożyli tak, że po wygraniu z kilkoma tragicznymi drużynami nagle dostali się do półfinału :LOL: tam zostali wyjaśnieni na szczęście i ogólnie włoska siatkówka była wtedy na dnie - ale zrobili to co Polacy pewnego momentu ZAINWESTOWALI W MŁODZIERZ i pojawili się Zajcew, Savani, Parodi, "nasz" Michał Łasko przecież - zupełnie nowa fala młodych kapitalnych zawodników - ci młodzi co mieli to wygrali, pewnie nie za wiele bo nie było to pokolenie jakoś mocno genialne, ale bardzo dobre. Starzy poszli już w odstawke (szkoda Savaniego, bo jego kontuzja szybko wykończyła a był to jeden z moich ulubionych zawodników, jednak przy niskim dosyć wzroście musiał się ratować kapitalnym wyskokiem i na tym bazował a po kontuzji kolana już do tej gry nie wrócił i próżno go od lat szukać w dobrych klubach, a Zajcew jeszcze coś tam klepie w Lube ale to już też końcówka i trener z tego co widze woli stawiać na Garcie)

i mamy kolejną fale, teraz już zawodników nie bardzo dobrych ale genialnych , MŚ U21 wcześniej ME U21, wszystkie młode imprezy szły na korzyść Włochów i mają teraz pake na laaata bo Ci zawodnicy już wygrali złoto DOROSŁCYH MISTRZOSTW ŚWIATA co jest niebywałe (no może trochę im kontuzja Leona pomogła, bo z nim w składzie moglibyśmy ich pokonać i pewnie by się tak stało) i taki Lavia, Micheletto już był znany sezon wcześniej, Romano - pierwszego i ostatniego nie słyszałem ani nie widziałem w akcji a tutaj nagle mamy po MŚ kapitalną fale kolejnych Włochów i Piacenza kupiła to co musiała czyli Romano który dla mnie jest nr.1 na świecie obecnie na swojej pozycji + Trentino z parą Micheletto Lavia na przyjęciu do tego Kaziyski który jest naprawdę człowiekiem ze stali i znowu wykręca procenty jak młody gracz.

Cóż - o Perugii gdzie jest nasza kapitalna para Semeniuk - Leon nie wspomne, dla mnie oni wygrają wszystkie mecze w tym sezonie i nikt im nie zagrozi, kiedy wydaje się, że ktoś może zagrozić patrz Modena czy Trentino ostatnio, nagle wrzucają trzeci a potem i czwarty bieg i rozjeżdżają rywala jak walec kosmicznymi zagrywkami i kosmicznymi akcjami bo Gianelli jako rozgrywający prowadzi ten zespoł doskonale, to najlepszy rozgrywający świata i już grubaskowaty też mający swoje lata De Cecco musi uznać jego wyższość - to moja subiektywna opinia.

Także moim zdaniem Cev cup to Modena vs Piacenza a Liga Mistrzów pewnie Perugia vs Trentino i z całym szacunkiem do ZAKSy ale brakuje im Semeniuka, dalej twierdze, że to zawodnik dużo wyższej klasy niż Bednorz i widać było jak celują Bednorza rywale zagrywką, że chłopak momentami sobie po prostu nie radzi. Takiego problemu u Semeniuka nie widać, przyjmuje, serwuje i atakuje jak maszyna - obok Leona jest to najlepszy gracz świata i naprawdę mamy team.

Nie wiem tylko co robi Kurek? on poważnie jeszcze myśli o reprezentacji? przecież jak uj strzelił kiedyś bardzo szanowany szkoleniowiec powiedział "lepiej zagrać przeciętny sezon w dobrym europejskim klubie niż za petrodolary skakać z kurduplami z Japonii czy Korei, czym zamiast być w rytmie meczowym na poważnych przeciwników zawodnik cofa się w swoim rozwoju" - to samo stało się z Kubiakiem, wolał liczyć hajs niż poważnie grać, to samo Kurek. Na boga już lepiej Turcja niż Japonia czy Korea czy inne wynalazki z innego świata, bo oni tam mają swoją ligę która wygląda jak inny świat - wydaje im się, że cokolwiek pokazują a tak naprawdę to byle atakujący który w Europie by się do kadry meczowej nie mieścił w szanowanym klubie, przyjezdża do Korei i jest tam bożysze, no to ja nie wiem - coś tu jest nie tak. a patrząc na trybuny w tych meczach, oni sobie nie zdają sprawy, że jakby taka Perugia tam przyjechała zagrać mecz to by wygrała 25:13 25:17 25:15 :LOL: a może i wyżej :LOL:


Co do kobiet - dla mnie pełna dominacja Conegliano w tym sezonie i jak przegrają to po jakimś równym meczu. Vakifbank albo Giudetti jest debilem, albo ma jakieś dziwne podejście do tego zezonu, albo mu płacą za to co robi - BO ROBI KRZYWDE TEJ DRUZYNIE. Zespół jest niezgrany, pokazują tylko umiejętności indywidualne jak Gabi, która jest nie do zatrzymania na pajpie i musi mieć szybkie piłki do lewego, a ich nie dostaje, rozgrywająca stara się być magiczna, ale w tym zespole takiej nie potrzeba. Mają kapitalną Ogboku na środku siatki, mają kapitalną Egonu, która moim zdaniem przez to, że co drugi albo co trzeci mecz ogląda z pozycji rezerwowej po prostu brakuje jej rytmu i zgrania no i przy takiej Vargass z Fenerbahce się niestety kryje, co jest czymś niebywałym. Jak można mieć taką pake i grać w ten sposób, Giudetti swoje wygrałeś może czas na nowego trenera bo to jest kompromitacja, najpierw przegranie Klubowych MŚ i to dostanie lania po prostu od Haak, Wołosz i spółki. Potem już no k..a coś czym się ośmieszył - wystawia na ostatni mecz z Novarą absolutnie podstawowy skład (gdzie wcześniej w lidze z Fenerbahce grał bez Gabi i bez Gunes, która powinna razem z Ogboku dzielić i rządzić na siatce, DOSTAJE OKRUTNE LANIE - okej wyciąga wnioski) ale ten skład wygląda jakby te zawodniczki pierwszy raz grały ze sobą mecz :eek::eek: a to już nie starcza na Novare, która jest zespołem dobrym ale bliżej im do przeciętności niż do bycia czymś więcej, idą te świece do Karakurt, dobrze zgrany blok powinien sobie radzić z emerytką Bosetti, Chirichella na środku coś tam pokazuje, ale ogólnie od stanu 12:6 ta drużyna dostała serie na 13:16 od Vakifbanku który w tym urywku grał tak jak powinien i zmasakrował tą Novare, która w LM nie zaistnieje nie ma na to szans, w starciu z Fenerbahce czy Eczacibasi zostaną spokojnie zlane.
a Guidetti... masz szanse uratować ten sezon, ale DAJ GRAĆ PODSTAWOWYM ZAWODNICZOM aby złapały rytm i zgrały się ze sobą, takie oszczędzanie i ładowanie na ławe Gabi i Gunes w mecz z Fener (który też był na szczycie i powinien zostać wygrany) jak widać nie zadziałal, bo z Novarą dostały znów w dupsko mimo że Novara nie wyglądała dobrze, potrafiła dostawać serie po 5-6 pkt z rzędu, ta porażka to jest blamaż, ale nie Vakifbanku a trenera sabotażysty którym stał się niestety przed laty zasłużony Guidetti, który już jeden puchar zaprzepaścił, a może zaprzepaścić jeszcze dwa kolejne takim graniem rezerwami w meczach ligowych, gdzie zawodniczki chcą grać i grałyby, zgrywając się, zyskując morale - ale on woli robić z siebie pośmiewisko i dostawać baty od Fenerbahce gdzie masakruje je jedna Vargas, która po prostu wygląda lepiej niż Egonu i to o klase, co jest czymś niesamowitym.

Eczacibasi również swoje problemy ma, bo Woronkowa to dobra zawodniczka, wyróżniała się już w rosji (tego kraju w ogóle nie powinno się wypowiadać, nie ma ich flagi, niech Putin kończy jak dyktator Libii i flage zmienią na inną - takie moje marzenie trochę nie realne ale pluje na tych gwałcicieli, szabrowników i ludzkich śmieci z tego oszczanego kraju płynącego wódką i krwią cywili wysyłanych na front tfu) jak oglądałem damskie rozgrywki, działacze Eczacibasi niewątpliwie wiedzieli co robią, ale czy Rosjanka gra tak dobrze w ataku jak jej koleżanka z Fenerbahce, również z tej samej pozycji? wątpie, naprawdę ma czasami potworne problemy z kończeniem ataków z lewego skrzydkła i gdyby nie kapitalna Maja Ognejovic która moim zdaniem razem z Asią Wołosz są takimi De Cecco damskiej siatkówki, to Eczacibiasi mogłoby wyglądać źle, ale wyglądają dobrze oczywiście dzięki Boskovic - bo to taki Leon damskiej siatkówki co ma do skończenia to po prostu kończy, ma nieprawdopodobny zasięg ataku i trzyma kierunku, świetnie serwuje z wyskoku... tylko cóż dalej jest problem z lewym skrzydłem. Conegliano własnie tym je ograło na Klubowych Mistrzostwach Świata, tam mają Cooc, Plummer i na środku De Krujijf i wygląda to cudownie w tym sezonie, przejeżdżają się po rywalkach jak walec i nie dają się dotknąć nawet a akcje Wołosz i Haak gdy Szwedka jest w pierwszej linii wyglądają jak męskie gwoździe, na pełnym tępie i zasięgu. Ale że to opis Eczacibasi no to... Boskovic i Maja zrobią na pewno swoje, ale moim zdaniem Woronkowa na lewym nie podoła w meczach z najlepszymi i nie wygrają z Conegliano, a jak Giudetti się ogarnie i poskłada układanke z Vakifbanku to mogą dostać również od Vakif a nawet od Fenerbahce bo Vargas w ostatnich meczach gra jak potwór. Co tu dużo mówić zapowiada się nie lada gratka w kolejnych rundach pucharów, a zwłaszcza i oczywiście Ligi Mistrzów :D siatkarek i siatkarzy ;)

Taka moja rozkminka przed decydującymi starciami LM, kto chce niech sobie poczyta, kto nie chce to nie, wiadomo ;) z przyuczenia jakoś staram się w tym dziale wypowiedzieć ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Rozumiem, że zakładasz iż półfinał gdyby spotkały się Trento i Perugia jest już finałem bo przecież nie mogą się spotkać w finale :)
Tak, w ten sposób zakładam, Perugia jest nie do ruszenia a gra z drugą najlepszą drużyną w tym sezonie czyli Trentino - więc finał tutaj jest oczywisty. Aczkolwiek mogę się mylić, to jedynie moje zdanie na ten temat ;)
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
LE CANNET - Rzeszów
Typ: LE CANNET kurs 3.40 STS

Kursy zostały wystawione w sposób bardzo niezrozumiały. Jeżeli w ogóle Rzeszów jest w tym spotkaniu faworytem to bardzo minimalnym. A tutaj taka dysproporcja w
kursach. W fazie grupowej Rzeszowianki nie zachwyciły. Chociaż poza rywalkami z Turcji ich przeciwniczki były o kilka klas niżej. Natomiast francuski Le Cannet w bardzo trudnej i wyrównanej grupie potrafił spokojnie osiągnąć awans. Włoska Monza, ukraiński Prometey i rumunska Alba Blaj. Zespół z Francji, ale skomponowany głównie z zawodniczek zza granicy. 4 młode, utalentowane zawodniczki z Rosji, 2 Serbki, Brazylijka, doświadczona Bułgarka Yanewa i chińska libero. Wg mnie Rzeszów nie ma takiej jakości jaką dysponuje Le Cannet. W meczu na wyjeździe będzie im bardzo ciężko. W mojej opinii Rzeszowski DevelopRes może uratować jedynie rewanż na swoim boisku
 
Otrzymane punkty reputacji: +2900
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Fenerbahce - Police 3:0 STS 1,80 wynik: 3:1
Gdyby nie lekceważący stosunek do gry na początku trzeciego seta, byłoby 3:0...


Typ bardzo ryzykowny, ale czemu nie? Najbardziej obawiam się, że w przypadku prowadzenia 2:0 (tyle wystarczy do awansu), Terzic wpuści rezerwy. Potencjałem gospodynie górują nad Chemikiem, ale zdarzają im się przestoje. Jednak i tak każdy wygrany przez polski zespół set będzie w mojej ocenie sukcesem.
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Fenerbahce - Police 3:0 STS 1,80

Typ bardzo ryzykowny, ale czemu nie? Najbardziej obawiam się, że w przypadku prowadzenia 2:0 (tyle wystarczy do awansu), Terzic wpuści rezerwy. Potencjałem gospodynie górują nad Chemikiem, ale zdarzają im się przestoje. Jednak i tak każdy wygrany przez polski zespół set będzie w mojej ocenie sukcesem.
2-0 nic im nie daje,bo w Szczecinie wygrały tylko 3-2,a więc awans im daje wynik 3-0 i 3-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Halkbank - Lube @ Hakbank (2.25) STS

Dla mnie to jest kurs z kosmosu, Halkbank wygląda na lepszą drużynę, ma własną halę a Lube to w tym sezonie jedynie sklejka młodych siatkarzy z potencjałem i nic więcej, prowadzi to wszystko De Cecco i wygląda to po prostu średnio, raz mają lepszy mecz, raz zupełnie tragiczny, ale na Halkbank do ktorego dołączył Jeaschke i po drugiej stronie siatki mają grającego kapitalny sezon Nimira, to po prostu może być za mało. Lube pewnie wyjdzie z Bottolo, swoją nadzieją na przyszłość, ale brakuje tam regularnego atakującego który zrobiłby co kolowiek na czym możnaby się bylo opierać. Zajcew to już melodia przeszłości, Garcia to przeciętny zawodnik. Moim zdaniem na hali Halkbanku gdzie jest naprawdę gorąco o czym przekonała się już drużyna z Zawiercia to może po prostu nie wystarczyć. Kurs jest ewidentnie zawyżony, jakieś 1.70 bym tutaj widział na gospodarzy.

Kędzierzyn - Trentino @ Trentino (2.10) STS

Tutaj ide w stronę Włochow, również skuszony kursem z dupy tak naprawdę bo czemu oni mają być tutaj dogiem, skoro wygrali już dwa mecze z Kędzierzynem, z czego jeden ze stanu 2:0 gdzie już nie musieli tak naprawdę nic robić bo mieli pewne pierwsze miejsce. W wybitnej formie jest Matey Kaziyski, ostatnie dwa mecze na procentach 61 i 66% w ataku przy zdobyczach punktowych powyżej 20 punktów to jest po prostu kosmos i widać, że Bułgar po prostu przeżywa drugą młodość. Na przyjęciu Michelletto i Lavia, czyli dwaj Mistrzowie świata, na środku Lisinac z Podrascaninem i wygląda to na papierze po prostu kosmicznie, zbyt kosmicznie na Kędzierzyn moim zdaniem, gdzie sprawe trochę podratował Bednorz, ale i on ma spore problemy jeśli chodzi o przyjmowanie piłek i w meczu z tak mocną drużyną może to być spory problem.

Roeselare +15.5 pkt (1.57) STS

Drużyna z Piacenzy wiadomo, że jest klase lepszym zespołem, ale czy ten zespoł ma jakikolwiek powód do spinania się na wyjazd do kopciuszka z Roeselare? myśle, że żaden i tak naprawdę sprawę załatwią u siebie tak czy siak. W ostatnim dwumeczu przegrali z francuskim Montpellierem 3:1, który nie jest w żadnym wypadku mocniejszą drużyną od Roeselare, które grało równe mecze z Lube w fazie grupowej Ligi mistrzów także na 15.5 to tutaj większych szans bym nie dawał jeśl chodzi o Piacenze, która w dodatku w ostatnim meczu zebrała baty u siebie w lidze 0:3 co było absurdem, biorąc pod uwagę, że grali z drużyną z końca tabeli a kursy na nich nie przekraczały 1.10. Także dziś może być podobnie i cóż 15.5 to jest naprawdę spore handi i myślę, że gospodarze je pokryją.

Bełchatów +17.5 (1.57) STS

Tutaj wiadomo, nie gramy w strone Skry, ale raczej przeciwko Modenie, która miała fragment sezonu, że wyglądali naprawdę spoko, ale ostatni mecz baty od Monzy 0:3 i nic wielkiego tam nie pokazali. Skra w lidze a Skra w Cev cupie to dwie różne drużyny i naprawdę potrawi ten Bełchatów cokolwiek pograć w pucharze, mają Atanasijevica, mają Bieńka. Jak utrzymają przyjęcie na chociaż 30% poziomie to takie handi pokryją spokojnie a być może powalczą nawet o coś więcej

Dziś jeszcze finał pucharu kobiet w siatkówce w Turcji, mamy mecz

Fenerbahce - Eczacibasi @ Eczacibasi (1.57)

Jak dla mnie spoko opcja. Eczacibasi wydaje się być piekielnie mocne, ostatnio wygrana w lidze z Vakifbankiem 3:0, tutaj mają mecz z Fenerbahce które ma piekielną moc w ataku za sprawą Melissy Vargas, ale po prostu beznadziejnie przyjmują piłke, co pokazał nawet dwumecz z Chemikiem, gdzie regularnie dostawały runy po 5:0 i Zoraz Terzic tylko zakrywał twarz rękoma patrząc się na gre swoich podopiecznych. Eczacibasi z genialną Boskovic na ataku, z kapitalną rozgyrwającą Mają Ognejovic, mają na drugim skrzydle Woronkową która gra przeciętnie ale swoje w przyjęciu trzyma i ogólnie uznałbym to za spokojny win drużyny z Eczacibasi
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Halbank - Lube powyżej 3 setów STS 1,42

Gospodarze to głównie holenderski gwiazdor i zbieranina graczy średniego poziomu, aczkolwiek u siebie mogą zagrać niezły mecz. Lube w przebudowie, ale to nie znaczy, że brakuje tam talentów. Potrzeba jednak czasu. Stawiam na co najmniej 4 sety.

ZAKSA - Trentino powyżej 3 setów STS 1,42

Chyba najbardziej elektryzujący mecz. Spotykają się zespoły, które w ostatnich sezonach rywalizowały ze sobą w finale. ZAKSA z Bednorzem wygląda nieźle, poza tym nie zapominajmy, że - mimo zmian kadrowych - to drużyna o mentalności zwycięzców, co pokazał ostatni finał PP. Trentino to mieszanka bardzo zdolnej młodzieży z rutyną. Spodziewam się zaciętego widowiska.

Piszcie,co chcecie, ale jak w masło:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +683
U 34,4K

undertaker87

Użytkownik
Zaksa@1,8 STS

W końcu mecze o poważną stawkę i tutaj Zakse zawsze trzeba uszanować. Gram bardziej przeciwko Trentino gdyż ostatnio mnie po prostu nie przekonują. Micheletto nie jest w wysokiej formie. Ostatnie kilka spotkań to nie breaki z Milano, baty od Piacenzy i w niedzielę męczarnie w Padwie gdzie gospodarze już mieli dwie piłki setowe na 2-2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +196
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Zaksa@1,8 STS

W końcu mecze o poważną stawkę i tutaj Zakse zawsze trzeba uszanować. Gram bardziej przeciwko Trentino gdyż ostatnio mnie po prostu nie przekonują. Micheletto nie jest w wysokiej formie. Ostatnie kilka spotkań to nie breaki z Milano, baty od Piacenzy i w niedzielę męczarnie w Padwie gdzie gospodarze już mieli dwie piłki setowe na 2-2.
tylko ten osttani mecz trzeba mieć na uwadze że dzisiaj graja z zaksą wiec mogli dać odpocząć najlepszym. Mimo wszystko Zaksa gdzie jak nie u siebie.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ale trento nie tylko ostatni mecz grało słabo. Wcześniej becki z piacenza , dwie męczarnie z Milano. Już w ostatnim ich meczu między sobą niewiele zaksie zabrakło a wtedy ZAKSA nie była w takiej dyspozycji. Raczej dołowali wtedy jak na nich. Teraz jest widoczna fala wznosząca - rozbili jastrzębie i zawiercie. Moim zdaniem ZAKSA bierze to dzis
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Kędzierzyn-Koźle vs ITAS TRENTINO
Typ: ITAS TRENTINO kurs @2.20 STS

Stawiania tutaj Itasu Trentino w roli underdoga jest kompletnym nieporozumieniem. Kędzierzyn-Koźle to nie Perugia czy też Piacenza. W ostatnich miesiącach zespoły spotykały się już dwukrotnie. Oba spotkania wygrało Trentino. Dwukrotnie przed meczem byli stawiania w roli bardzo mocnych faworytów, a kurs na nich nie przekraczał progu 1.50. Teraz widzę, że wielu uważa, że Trentino jest pod formą. Ciężko powiedzieć skąd taka opinia. O ile początkiem sezonu musieli sobie radzić bez podstawowego rozgrywającego, którym jest Sbertoli i ich wyniki były mocno poniżej oczekiwań to potem grali już swoje. Ich wyniki z lutego i marca to gładkie zwycięstwo z Taranto, przegrana po tie breaku z Perugia, która ujmy nie przynosi. Następnie dwukrotne ogranie Milano po tor breakach, porażka z Piacenzą i zwycięstwo z Padovą. A więc ich występu były bardzo poprawne. Są też głosy, że zwycięstwa były wymęczone.
Spójrzmy w statystyki ostatniego zwycięstwa z Padovą 3:1. Kaziyski 61% w ataku, Michieletto 54%, Lavia 54%, Podrascanin 64%, Lisinac 63%. Zespołowo 57% w ataku - wynik bardzo dobry.
Wcześniej wygrali z Milano 3:2. Zespołowo 51% w ataku: Kaziyski 66%, Michieletto 53%, Lavia 26%, Podrascanin 86%, D'Heer 67%. Wynik niby wymęczone 3:2, a okazuje się, że grali bardzo dobrze.
Jedyna w ostatnim czasie gładka porażka to przegrana z Piacenzą, a nawet tam Kaziyski wykręcił genialne 68% w ataku. Tam jednak zabrakło nieobecnego wówczas Lisinaca + słaba postawa przyjmujących.

Zaksa Kędzierzyn-Koźle to oczywiście uznana marka, ale pomimo zwycięstwa w pucharze Polski ich gra nadal nie jest idealna. Natomiast do zwycięstwa z takim zespołem jak Trentino idealna gra jest niezbędna.

O zmęczeniu graczy Trentino nie może być mowy. W zeszłym tygodniu nie grali spotkania pomiędzy weekendami. W nd co prawda grali o godzinie 18, ale zdążyli wypocząć. Do Polski po krótkim 2h locie dolecieli o godzinie 13. Wczoraj wieczorem przeprowadzili spokojny trening w hali rywala.

Moim zdaniem wyraźnym faworytem jest Itas Trentino, a kurs wręcz wyborny
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Perugia -13.5 (1.55) + Modena -12.5 (1.52) STS

Dubel moim zdaniem wyglądający pewnie, nawet bardzo pewnie. Perugia i Anastasi to drużyna, która czekała wlaśnie na TEN mecz, własnie na TEN mecz oszczędzali swoje gwiazdy z Leonem na czele, ale nawet oszczędzając swoje najwieksze gwiazdy robią rozwałki w lidze i nie licząc jednego nie udanego pucharu, gdzie odpadli z Piacenzą co było ogromną sensacją, myślę że już drugiego takiego spotkanie nie będzie. Leon przygotowany na ten mecz na pewno na 100% a jak on włączy zagrywkę to po rywalach z reguły nie ma co zbierać, do tego Semeniuk, obecnie chyba najlepszy zawodnik na świecie tuż po Leonie z reguły również masakruje rywali zarówno serwisem jak i atakiem. Do tego warto dodać, że jest to drużyna która przyjmuje na bardzo dużym procencie i ciężko ich ruszyć w przyjęciu. Berlin to drużyna do połknięcia przez gwiazdy Anastasiego i nie widzę tutaj innej możliwości

Drugi typ nieco ciekawy, bo wczoraj proponowałem Bełchatów +17.5, jednak po dokładnym przejrzeniu ich spotkania z Radomiem doszedłem do wniosku, że tam do żadnej poprawy nie doszło a Radom frajersko puścił wygranego trzeciego seta i czwartego po prostu poddał. Radom, mówimy o jednej z gorszych druzyn PlusLigi. Jednakże Modena również formą nie zaskakuje, ale tutaj -12.5 powinna spokojnie pokryć. Ogólnie myślę, że jest to ciekawy przedział do gry bo zarówno typ na +17.5 jak i na -12.5 powinien wejść i moim zdaniem Modena zmieści się w tym przedziale, ale jak będzie zobaczymy. W każdym razie dziś zagrałem na Modene, bo w dodatku w Skrze Lanza, któremu urodziło się dziecko myślami pewnie będzie zupełnie gdzieś indziej, a nawet jeśli nie to jest to zawodnik który nawet prostego przebicia piłki za siatkę nie potrafi przyjąć na jakimkolwiek procencie. Jak spojrzałem na procent przyjmowanych serwisów przez Skre z Radomiem to krążyło to w granicach 20% co jest żartem, ale niestety już kibice Bełchatowa sie do tego przyzwyczaili w tym sezonie. Atak tam funkconuje naprawde poprawnie, ale jeśli chodzi o przyjęcie to po prostu dramat i boje się że gdy jakiś Ngapeth czy Lagumdżija wejdą na serwis to mogą iść runy 5:0 czy 6:0, dlatego zdecydowałem się jednak na gre na Włochów, mimo że ich podejście do Cev cupu też jest wiadomą sprawą co pokazała wczoraj Piacenza.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Skra +14,5 1,91.
No moim zdaniem to jest lekka przesada. Ja wiem , że skra w tym sezonie jest mega słaba ale liga poszla juz na stracenie i pozostało ratować honor w pucharze CEV gdzie naprawdę potrafią zagrać dobry mecz co pokazali ostatnio z Karlovarsko. Poza tym Modena ostatnio nie szaleje
- dwie porażki z Monzą i Veroną
- wcześniej wygrywali ale nie pokryli tego handi : z przedostatnim w lidze Taranto , z Sieną , z Ljublana na wyjezdzie , z Cirsterną , z Luneburgiem w pucharze CEV ITP... Na ostatnie 10 meczy takie handi pokryliby tylko raz - z Ljublana u siebie. Jeżeli dla kogoś Skra jest słabsza od tych zespolow to spoko ale jak dla mnie to poziom ma podobny do części tych zespolow jezeli gra piach a potencjal ma 100x wiekszy
 
U 34,4K

undertaker87

Użytkownik
Skra +14,5 1,91.
No moim zdaniem to jest lekka przesada. Ja wiem , że skra w tym sezonie jest mega słaba ale liga poszla juz na stracenie i pozostało ratować honor w pucharze CEV gdzie naprawdę potrafią zagrać dobry mecz co pokazali ostatnio z Karlovarsko. Poza tym Modena ostatnio nie szaleje
- dwie porażki z Monzą i Veroną
- wcześniej wygrywali ale nie pokryli tego handi : z przedostatnim w lidze Taranto , z Sieną , z Ljublana na wyjezdzie , z Cirsterną , z Luneburgiem w pucharze CEV ITP... Na ostatnie 10 meczy takie handi pokryliby tylko raz - z Ljublana u siebie. Jeżeli dla kogoś Skra jest słabsza od tych zespolow to spoko ale jak dla mnie to poziom ma podobny do części tych zespolow jezeli gra piach a potencjal ma 100x wiekszy
Modena na papierze żadna potęga ale dla sprostowania w niedzielę Ngapeth nie grał przez zawieszenie.W tym meczu nie zdziwi mnie nic nawet 3-0 dla Skry...
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Wydaje mi się że jednak czysto na papierze to
modena blisko poziomu trento ale brak formy. Typ na szczęście wszedł ale łatwo nie bylo
hmm tu nawet nie chodzi o brak formy, ale o podejście włoskich zespołów do tego całego Cev cupu, który jest czystym kabaretonem. Wczoraj Ngapeth nie wiem czy zrobił 20% w ataku, w dodatku łatwe piłki dogrywał z drugiego na trzeci metr, no kompletna wyjebka na te mecze ze strony Włochów. To samo Piacenza 0:3 od Roeselare? cóż... Ktoś kiedyś powiedział, że w siatkówce europejskie puchary są tak skontruowane, że to drużyny jeszcze muszą dokładać hajs a nie zarabiają na nich i widać to było po wczorajszym podejściu Ngapetha czy gdzie Piacenzy, gdzie dostali baty od Montpellier 3:1, potem od Roeselare 3:0... No po prostu piach i dwa metry mułu, sportowo Modena Skre po prostu powinna zjeść i tak naprawdę to nawet grając z palcem gdzieś wygrali bezproblemowo. Warto wyróżnić kolejnego kapitalnego przyjmującego bo Rinaldi na to wyróżnienie zasługuje, ale cóż Włosi mają teraz swoje złote pokolenie i naprawdę ciężko ich będzie dotknąć w jakimkolwiek turnieju jeśli chodzi o rozgrywki reprezentacyjne. Jeśli chodzi o Cev cup, to naprawdę nie zdziwi mnie jeśli awansuje Skra bo na wyjazd to Modena pewnie przygotuje taką dyspozycje jak Piacenza w swoich meczach... czysta komedia
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
wszystko fajnie, ale jak wiesz o tym, ze wloskie druzyny moga podejsc olewajaco do takich meczy to po co grasz w ich strone ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
Do góry Bottom