>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga mistrzów 2022/23 mężczyzn i kobiet

A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Halbank - Jastrzębie powyżej 3,5 seta STS 1,42
ZAKSA - Perugia powyżej 3,5 seta STS 1,45

Rozgrywki LM wkraczają w decydującą fazę i wiele w nich polskich akcentów - dwa zespoły i rodacy w Perugii. Większość daje więcej szans Jastrzębianom, choć grają na naprawdę trudnym terenie i z solidnym zespołem. Drugi zespół - ZAKSA, trafia na faworyta LM, ale już nie raz pokazali, że takie mecze potrafią grać. Stawiam powyżej trzech setów w obydwu spotkaniach. Powodzenia:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +688
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Miło że udało się polskim zespołom wygrać ale aż przykro patrzyć jak poziom siatkówki upada w porównaniu do tego co było kilka lat wstecz. Dziś drużyna uznawana za najlepszą ma jako gwiazdy dwóch Kubańczyków którzy bija na siłę przed siebie i flotowcow którzy co chwila psują proste zagrywki . Kilka lat temu drużyna z zawodnikami pokroju śliwki Kaczmarka czy paszyckiego nie miałaby prawa nawet wejść do ff. To nie są źli zawodnicy ale jeżeli oni mają być najlepsi to chyba jednak nie ten poziom co kiedys
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Jastrzębski węgiel wygra ligę mistrzów - 3.00
Dla mnie zdecydowanie value. Perugia jest w katastrofalnej formie. Z zażenowaniem patrzyłem na dwóch bijących przed siebie Kubańczyków . Mam wrażenie że oni biją byle mocniej. Zagrywka katastrofalna nawet w prostej wersji . Odpadną już z ZAKSA która jak na swoje możliwości personalne zagrała ponad stan . Dla mnie jednak lepszych zawodników ma jastrzębie które prezentuje sie w przekroju całego sezonu po prostu lepiej
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Jastrzębski węgiel wygra ligę mistrzów - 3.00
Dla mnie zdecydowanie value. Perugia jest w katastrofalnej formie. Z zażenowaniem patrzyłem na dwóch bijących przed siebie Kubańczyków . Mam wrażenie że oni biją byle mocniej. Zagrywka katastrofalna nawet w prostej wersji . Odpadną już z ZAKSA która jak na swoje możliwości personalne zagrała ponad stan . Dla mnie jednak lepszych zawodników ma jastrzębie które prezentuje sie w przekroju całego sezonu po prostu lepiej
Nie wiem czy tak lepiej, jednak ostatnio w lidze ZAKSA 3:1 ich ograła, wcześniej 3:0 w Pucharze Polski

Co do Perugii po części masz racje, ja jednak będę uderzał w ich awans z ZAKSĄ. Leon gra mega chimerycznie, w meczu z Milano miał momenty, że grał kosmos i to jest zawodnik, który potrafi naprawdę zagrywką jak i atakiem po prostu wygrać mecz w pojedynke. Nikt nie wie w jakiej dyspozycji zagra z ZAKSĄ, jak zagra swoje to Gianelli ma potencjał, żeby porozprowadzać blok Kedzierzyna jak chce. Ale do tego potrzebny jest Leon w świetnej dyspozycji, wtedy rozgrywający Perugii będzie miał lotne bloki co chwila bo ZAKSA będzie skakała w ciemno do Leona. Co do ataku hmm no tu jest bolączka Perugii, ani ten Herrera, ani tym bardziej Rychlicki to nie są zawodnicy na taki zespół no bez jaj, już w Piacenzie gdzie mają Romano na ataku wygląda to o niebo lepiej. Jak Leon sie obudzi i pokaże, że jest najlepszym zawodnikiem w historii to ZAKSA będzie zmieciona z parkietu, bo tam odpowiedzi wielkich nie ma... Śliwka? no bez żartów, Bednorz jest zawodnikiem idealnym do polowania serwisami. Hala w Perugii jest gorąca i to bardzo, ciężko się tam gra. Pamiętam serie sprzed 3 lat bodajże, gdzie Lube grało z Perugią i tam kto miał swoją hale ten po prostu gromił rywala i pewnie wygrywał, to jest jednak potężny atut jak się ma żywiołowych kibiców.
Tak czy siak Semeniuk jest lekko pod formą, miał piłkę do skończenia przy 13:13 z Milano, potem dostał na podójny nie skończył... cóż mają w obwodzie świetnego Płotnyckiego....

Ale już tak na marginesie jak niebywale europejska siatkówka się stoczyła, że Jastrzębie dostaje się do finału ogrywając amatorów z Friedrieschafen, a potem sklejoną na szybko ekipe z Halkbanku gdzie pierwszoplanową rolę gra Jeaschke, który jest w tym zespole od kilku tygodni :LOL: No to jest czysta komedia.

Tak czy siak myślę, że w Perugii zobaczymy złotego seta i tak też będę obstawiał, zagram pewnie też na awans Włochów bo hala Perugii jest gorąca i tam naprawdę się ciężko gra, więc ten złoty set to będzie takie 60/40 dla Perugii

Tak jak mówiłem wszystko w rękach Leona.

Aczkolwiek odbiegając trochę od tematu...to naprawde siatkówka zalicza potężny regres i naprawdę jest to na pewno spowodowane tym, że drużyny z Rosji nie moga grać w pucharach, ale też tym że kilka sezonów temu mieliśmy kapitalną serie Zenit Kazań - Perugia, gdzie jeszcze Perugia miała Atanasijevica w kapitalnej formie, jednak Butko, Anderson i kapitalny Michajłow to było dla nich za dużo, mimo mega wyrównanych spotkań. Oczywiście Leon w Zenicie to była siekiera nie do zatrzymania, ale moim zdaniem popełnił duży błąd i bardzo zatrzymała się jego kariera po przejściu do Włoch. W Rosji gra się inaczej, tam jest siła razy ramie i Leon w tej taktyce odnajdywał się doskonale, po przejściu do Włoch nie radzi sobie często z technicznymi zagraniami których jest tutaj masa, zarówno na zagrywce jak i w normalnych akcjach .

No nic za kilka dni mamy jasny komunikat, czy te 60 zwycięstw Perugii gówno tak naprawdę znaczyło :LOL: czy jednak wyciągną obie serie i pokażą moc, a raczej moc pokaże Leon bo chyba każdy wie tutaj, że tylko od niego i od jego dyspozycji zależało będzie jak ten mecz będzie wyglądał, jak zagra swoje moim zdaniem Perugia rozbije ZAKSE.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Jastrzębie vs Ankara over 4.5 seta 4.00
Moim zdaniem po wygranych dwóch setach jest bardzo duże ryzyko że najlepsi gracze Jastrzębia wylądują na ławce a zawodnicy Ankary niekoniecznie . Dla nich niecodziennym jest bycie w tak elitarnym gronie a i ligę maja o wiele mniej wymagająca niz polacy więc moim zdaniem będą chcieli i tak wziąć ten mecz . oczywiscie jest możliwe że nawet rezerwy Jastrzębia dadzą radę ale kurs przesadzony


Edit: pomyliłem tematy post do przeniesienia
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Igor Gorgonzola Novara - Eczacibasi Dynavit Istanbul 3:2 Tak jak mówiłem, kursy wystawione na ten mecz to było nieporozumienie.

Pierwsze półfinałowe spotkanie w lidze mistrzyń.
Novara w lidze Włoskiej nie prezentuje się najlepiej, zajmują dopiero 5 miejsce z 7 porażkami no ale już niżej nie spadną więc w sumie półfinał za pewne z Conegliano. No ale póki co jesteśmy w lidze mistrzyń i na tym się skupmy. Kurs na ich zwycięstwo jest moim zdaniem bardzo wysokie zwłaszcza, że grają u siebie.
Novara zajęła 1 miejsce w swojej grupie wyprzedzając Vakifbank a w ćwierćfinale już bez problemu pokonały Niemiecką drużynę Stuttgart w dwumeczu 6:1.
Eczacibasi to niekwestionowany lider w Tureckiej lidze z kompletem 22 zwycięstw (czy to nie przypomina czegoś...?)
W grupie zajęły 1 miejsce również z kompletem zwycięstw pokonując choćby Nasz Chemik Police 2x 3:1. W ćwierćfinale nie bez problemów wygrały z kolejnym Naszym zespołem Developres Rzeszów w dwu meczu 6:3. W pierwszym meczu Rzeszów miał ogromną szansę aby wygrać 4 seta i powalczyć w tie breaku. W rewanżu u siebie Eczacibasi przegrywały już 1:2 w setach i naprawdę blisko było sensacji i złotego seta jednak koniec końców wygrały 3:2 i awansowały do półfinału.
Kogo możemy wyróżnić w obu zespołach?
Novara: no zdecydowaną liderką w tym zespole jest atakująca E. Karakurt, która tylko w 1 meczu w lidze mistrzyń nie przekroczyła linii 20 punktów w wygranym meczu 3:0 z Crveną. M. Adams, C. Bosetti, solidne 2 środkowe Chirichella i Danesi.
Eczacibasi: tutaj także mamy niekwestionowaną liderkę atakującą Serbii T. Bosković, która jeśli gra to zdobywa mnóstwo punktów dla swojego zespołu.
I. Voronkova, S. Jack, Ognjenović czy H. Baladin.

Uważam, że nie ma aż takiej przepaści obu zespołów aby wystawiać takie kursy a to, że Eczacibasi póki co w najważniejszych rozgrywkach nie doznały jeszcze porażki (liga i liga mistrzyń) nie oznacza, że są nie do pokonania - patrz przykład Perugii, który również wygrywał z każdym a teraz porażka w Pucharze Włoch, porażka w lidze mistrzów i 2 porażki już w lidze. Liczę na dobre spotkanie i co najważniejsze z co najmniej 4 setami.

powyżej 176,5 1,85

VakifBank Istanbul - Fenerbahce Opet Istanbul 0:3

Aż 3 drużyny z Istanbulu mamy w tych półfinałach. W sumie nie ma się co dziwić bo prezentują najlepszą siatkówkę i nie ma tutaj jakiś niespodzianek chociaż kto by pomyślał, że Fenerbahce aż tak rozbije zespół Conegliano w ćwierćfinale wygrywając pierwszych 5 setów! i zapewniając sobie awans? W grupie przegrały 2 spotkania i zajęły 2 miejsce a w play offach z Chemikiem Police wcale ten zespół nie wyglądał aż tak niesamowicie... skoro Nasze mocno przeciwstawiały się tej drużynie.
Ja oddzielam grubą kreską to co oglądaliśmy już i to co jest za nami a patrzę na teraz... W obu drużynach nie ma wątpliwości, że są zawodniczki, które potrafią pociągnąć cały mecz nawet nie tylko seta.
VakifBank: to oczywiście przede wszystkim Egonu, Gabi, Z. Gunes czy Ogbogu
Fenerbahce: tutaj zaś A. Cristina, M. Vargas i A. Fedorovtseva

Ja uważam, że jeśli VakifBank zatrzyma co najmniej 1 z tych 3 zawodniczek a i tak wydaje mi się, że Vargas ma jakieś problemy ostatnio w sensie nie z kontuzją jednak Jej gra jest na nieco niższym poziomie niż ten co pokazywała jeszcze z 1,2 miesiące temu to gospodynie wygrają ten mecz.

VakifBank 1,70

Sir Sicoma Monini Perugia - ZAKSA Azoty Kędzierzyn-Koźle 1:3

No i zawitamy na chwilkę do Panów bo przed Nami historyczny moment może być...
ZAKSA kapitalny wynik przed rewanżem, nie ważne co się stanie i tak zagwarantowany jest złoty set nawet przy porażce 0:3 jest to na pewno świetna informacja dla Polskiego zespołu bo wiadomo jak gra się we Włoszech w ich hali.
Długo się zastanawiałem co postawić... Perugia ewidentnie nie trafiła z formą na najważniejszy okres gry jednak nie należy Jej lekceważyć i ZAKSA na pewno nie zlekceważy.
Leon i spółka bo tak można określić drużynę Perugii ale to nie tylko Leon tam gra i było by to ogromnym błędem abym liczył tylko i wyłącznie na dobrą grę Leona.
F. Gualberto, S. Sole, S. Giannelli, J. Herrera, Leon. K. Semeniuk, O. Plotnytskyi, K. Rychlicki to są nazwiska naprawdę bardzo dobre. Przy słabszej formie atakujących zastanawiam się czy trener nie postawi na ... Leona i do przyjęcia da np Semeniuka i Plotnyskiego.
Ja osobiście nie przekreślam Perugii i uważam, że jeśli chcą walczyć o awans... muszą dobrze zacząć...
Może tak będzie, że i mi zakład wejdzie i ZAKSA awansuje? Oby!

Perugia/Perugia (1 set/mecz) 1,62

Jastrzębski Węgiel - Halkbank Ankara 2:3

4 zespoły Tureckie w półfinałach jest to na pewno sukces tego kraju patrząc nawet na ich tragedię jaka odbyła się kilka miesięcy temu. Już słychać, że E. Ngapeth ma zasilić szeregi Halkbanku no ale to po sezonie. W 1 meczu Jastrzębski wygrał pewnie 3:1 i wystarczy im zaledwie 2 sety do awansu.
Również i w tym meczu zastanawiałem się co obstawić i wydaje mi się, że dobrą opcją jest hmm... sety...
Jastrzębski mimo wygranej 3:1 wcale te poszczególne sety nie były jakieś bardzo łatwe 22, 23 i 22.
Halkbank pokonał m.in. Lube w ćwierćfinale u siebie 3:1 na wyjeździe 1:3 i wygrali w złotym secie. W grupie ograli u siebie Zawiercie 3:2 a na wyjeździe przegrali 1:3.
Nimir w poprzednim meczu nie grał na 100% swoich możliwości ale jutro już powinien być w dużo lepszej formie i tutaj pokładam właśnie nadzieję na lepszą grę.
Drużyna Turecka bardzo dobrze spisuje się na przyjęciu jest to ich mocna strona. Nawet przy wygranych 2óch setach Jastrzębskiego Węgla po cichu liczę, że i gospodarze może lekko odpuszczą? Oczywiście gdyby było po 2óch setach 2:0 i pewny awans.

powyżej 3,5 seta 1,65

Dla zabawy połączę te 4 typy w 1 kupon i rozdzielę również na 2 kupony po 2 mecze. Powodzenia!​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +593
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Jastrzębie - Ankara -2,5 2 STS 1,55

Spory kurs na ugranie seta przez turecki zespół, który już kilka razy w tym sezonie pokazał, że potrafi grać. Dużo będzie zależeć od holenderskiego atakującego, który w pierwszym meczu zagrał po prostu słabo, jak na możliwości, którymi dysponuje. W dodatku po dwóch wygranych setach, Jastrzębie może wystawić rezerwy, ponieważ mają przed sobą najważniejsze mecze w PL. Reasumując widzę przynajmniej seta dla Halbanku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +639
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Novara - Eczacibasi @ Eczacibasi -7.5 pkt (1.70) STS

No nie mogę się kompletnie tutaj zgodzić z graniem czegokolwiek w stronę Włoszek, Eczacibasi to klase mocniejszy zespół a Tureckie zespoły z topu są praktycznie nieosiągalne dla reszty świata. Jedynie Conegliano zaskoczyło świetną formą na Klubowych MŚ, ale już w LM Fenerbahce je rozjechało walcem po prostu. Novara to przede wszystkim Karakurt, jednak jest to zawodniczka chimeryczna, nie jest też jakąś wybitną siatkarką, ma warunki na pewno do uprawiania tego sportu, również świetny wyskok i zasięg, ale to czasami za mało aby dorównać najlepszym, np. Boskovic która jest klase lepszą siatkarką a stanie dziś po drugiej stronie siatki. Novara wygrała już w tym sezonie z Vakifbankiem, ale był to jeszcze Vakif nie zgrany, który w kolejnej części sezonu za sprawą świetnego trenera Guidettiego ogarnął się i stanął na klase wyższym poziomie. Novara ma przede wszystkim bolączkę na lewym skrzydle bo Bosetti to juz emerytka, której brakuje wyskoku i mocy ataku. Eczacibasi to zespół poukładany z fenomenalną rozgrywająca Mają, z kapitalną Boskovic i Woronkową która pierwszą część sezonu miała średnią, ale teraz naprawdę podoba mi się jej gra. Suma summarum myślę, że Turczynki rozbiją dziś gładko zespół z Włoch i nie ma co szukać jakiś overów w tym meczu, tylko po prostu zagrać na Boskovic i spółkę.

Jastrzębie - Halkbank @ Jastrzębie -9.5 pkt (1.60)

Jastrzębie gra w Lidze Mistrzów jak z nut, w pierwszym meczu na gorącej hali w Ankarze rozbili Halkbank gładko, więc nie widzę powodów aby dziś tego nie powtórzyli. Halkbank to na szybko sklejona drużyna, której liderem został Jeaschke mimo że gra w tym zespole ledwie kilka - kilkanaście tygodni :LOL: no jest to śmieszne, że taka drużyna zaszła do półfinału rozgrywek, ale cóż zespoły rosyjskie wykluczone, poziom rozgrywek ostro zaniżony. Ale szczególnie nie mogę się zgodzić z tym zdaniem, że Jastrzębie po dwóch setach miałoby odpuszczać... niby po co? prędzej Halkbank zwiesi głowy, wprowadzi rezerwy a Jastrzębie na własnej hali przed własnymi kibicami na pewno nie będzie odpuszczało tylko dokończy dzieła zniszczenia i myślę, że gładko dziś rozbije Turecką sklejke, bo nie można tego nazwać drużyną. Ooo Ngapeth idealnie tam pasuje, pasibrzuch, któremu od dawna nie chce się grać na wysokim poziomie a tylko liczy kwity...No cóż Halkbank to niestety od dawna drużyna, która zbiera takich zawodników.

Vakifbnak - Fenerbahce @ Vakifbank (1.67) STS

Obie druzyny piekielnie mocne, Guidetti vs Terzic, moim zdaniem paka Guidettiego na czele z Egonu to dużo lepszy team, szczególnie z tego powodu, że nie mają w swoim składzie tak chimerycznych zawodniczek jak młodziutka jeszcze Federowcewa, która dysponuje kapitalnym serwisem z wysoku, ale drużyny często nabijają na niej mase punktów bo po prostu dramatycznie słabo przyjmuje. W ostatnich meczach w świetnej formie była też Vargas, ale ja jednak stawiam dużo wyżej Egonu, Ogboku na środku z którą Cansu gra kapitalne krótkie niemal męskie, tak samo jak z Gunes. Jest jeszcze kapitalna Gabi, która szczególnie świetnie opanowała atak z drugiej lini na pajpie gdzie wybija się na niebotyczne wysokości i mega efektownie kończy akcje. Mecz na pewno będzie zacięty, ale ja stawiam tutaj na Vakifbank i licze na przestoje na przyjęciu których Fenerbahce ma masę, nawet patrząc na dwumecz z Chemikiem

No i na deser

Perugia - ZAKSA @ Perugia awans (2.60) STS

Nigdy nie można mówić przy tak dużych kursach, że coś jest pewne, ale na pewno widze tutaj ogromne value w strone Włochów. Hala w Perugii jest bardzo gorąca, Perugia u siebie a Perugia na wyjeździe to dwie różne drużyny. Liczę tutaj na Leona, bo to od niego będzie zależało czy Perugia uratuje ten sezon i wygra kluczowe momenty, czy ta niesamowita seria zwycięstw pójdzie się jeb...ć i zostaną z niczym. Przy dobrej grze Leona, sam Wilfredo jest wstanie rozbić zagrywką niepewne przyjęcie ZAKSY na czele z Bednorzem, którego regularnie zawodnicy celują na zagrywce. Na rozegraniu genialny Gianelli, oczywiście liczę też bardzo na świetny występ naszego kapitalnego Semeniuka. Jeśli Perugia weźmie się w garść, Anastasi wstrząśnie nimi w szatni to wezmą ten dwumecz, pewnie wygrają za 3 pkt a potem ze stalowymi jajami bo takie już będzie trzeba mieć, wezmą również złotego seta który będzie ważył o wejściu do finału Ligi Mistrzów. Mam nadzieję, że Leon nie zawiedzie swoich kompanów i rozstrzygnie ten mecz, tak jak rozstrzygał wiele innych praktycznie w pojedynke. Polecam ten kurs, chociaż oczywiście nie ma w nim nic pewnego.

Powodzenia wszystkim ;)
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Fiu fiu, awans Perugii po 2.6 gdzie w fortunie wisi po 1.9 👌 Dobrze to wyglada.

Dla mnie również zwycięstwo Leona i spółki za 3 pkt, wiec grzechem byłoby nie próbować, kiedy mamy tiebraka i 50/50.
 
K 1,1K

karol_95

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel- Halkbank Ankara
Typ: Tomasz Fornal over 12.5 pkt
Superbet
Kurs: 1,6

Tomek znajduje się w ostatnich tygodniach w bardzo dobrej formie. Gra od deski do deski czego nie można powiedzieć o drugim przyjmującym Clevenot, który jest często zmieniany przez Szymure. Fornal jest uniwersalnym przyjmującym z bardzo dobrym atakiem, ale tez świetnym blokiem i zagrywka, gdzie praktycznie w każdym meczu dorzuca punkty w tych elementach.
Linia 12,5 jest niska i myśle do pokrycia bez problemu nawet w 3 setach.
W ostatnim meczu w Ankarze Tomek zdobył 16 punktów w 4 setach i przy 46% w ataku, w plus lidze tez przewaznie ta linia jest przez niego pokrywana.
Inni bukmacherzy wystawiają jedna linie 14,5 pkt po kursach 1.8-1,85.
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Tak w sumie pomyślałem dziś, że zamiast pchać się w awans Perugii który wisi po 2.40 w Stsie obecnie to po prostu zagram

Perugia 3:0 (2.91) Fortuna

Nie dość, że kurs jest naprawdę wyraźnie wyższy to do awansu i tak Perugii jest potrzebny ten wynik 3:0 no ewentualnie 3:1, ale czy akurat na zawołanie będzie 3:1? wątpie. Jak Perugia wyjdzie nabuzowana, Leon w dobrej dyspozycji, Semeniuk na zagrywce i w ataku pokaże moc to spokojnie to 3:0 z ZAKSĄ wyciągną, która przy wyniku 2:0 może juz zwiesić trochę głowy i dać odpoczać kluczowym zawodnikom przed decydującym krótkim setem. Tutaj złoty set nas nie obchodzi więc kolejny plus między 3:0 a awansem. Moim zdaniem dużo lepsza opcja, jeśli już mamy grać tą Perugie i ryzykować duże kursy to bierzmy to 3:0 które i tak będzie niezbędne zapewne do awansu Włochów.


Co do półfinału kobiet, myślę, że wart jest również zagrania wyższy kurs i
Vakifbank -1.5 seta (2.63) Fortuna

Dziewczyny guidettiego wiedzą, że gra jest nie tylko o zwycięstwo ale też przede wszystkim o punkty, żeby jechać na wyjazd do Fenerbahce z 3pktową zaliczką, więc będą robiły co mogły aby wygrać to 3:0 czy 3:1. Kurs jest naprawdę duży i zachęcający. Fenerbahce to bardzo chimeryczna drużyna, jak zaczną polować Fiederowcewą na zagrywce to może pójść szybkie 3:0, bo nie za bardzo ma ją tam kto pokryć, Ana Cristina to również mega ofensywna zawodniczka z dużymi przestojami na przyjęciu. W druzynie Vakifbanku jak zagrają na swoim poziomie Gabi, Egonu + Cuzbay ze swoimi kapitalnymi środkowymi Ogboku i Gunes to myślę, że pozamiatają Fenerbahce dość szybko. Ligowe potyczki Tureckich gigantów również zapowiadały się z reguły na równe mecze a kończyło się przeważnie 3:0 albo 3:1 w którąś ze stron, więc po tak ogromnym kursie jak 2.63 z pocałowaniem w ręke biore dziś Vakifbank i czekam jak się to wszystko rozwinie.
 
barti2000 751K

barti2000

Znawca - Siatkówka
SIR SAFETY PERUGIA - ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE

Na to spotkanie przygotowałem dla was parę typów. Zapraszam do przeczytania.

1) ZAKSA awans @1,80 fortuna ✅

Bukmacher Fortuna oferuje nam naprawdę kapitalny kurs na awans ZAKSY i trzeba to po prostu brać. Perugia jest naprawdę w fatalnej formie. Ogromne męczarnie w ćwierćfinale ligi włoskiej z Milano. W pierwszym meczu ledwo urwali seta ZAKSIE, gdyby nie nieporozumienie w drugim secie to pewnie byłoby 3:0 dla ZAKSY. Widać, że Anastasi nie trafił z przygotowaniami do najważniejszego momentu sezonu i ciężko wskazać tam zawodnika, który jest w formie. Do tego prezes Sirci w wywiadach także nie pomaga zespołowi. Patrząc na to, że ZAKSA ma w tym meczu tzw. dwa życie, czyli albo wygra dwa sety w meczu albo będzie lepsza w Złotym Secie to taki kurs biorę w ciemno. Kędzierzynianie już nieraz pokazali, że w tych najważniejszych meczach są nie do powstrzymania. Na innych bukmacherach kurs na awans wynosi max 1,60. Tutaj mamy aż 1,80.

2) Leon więcej pkt niż Kaczmarek @1,70 betfan ✅ (13-5)

Porównanie dwóch reprezentantów Polski. W pierwszej części części sezonu gra Perugii była mocno zróżnicowana. Jednak od paru spotkań, gdy widać że zespół się mocno męczy to Gianelli posyła mnóstwo piłek do Leona. W lidze ostatnio Wilfredo 22 punkty. W pierwszym meczu półfinałowym Wilfredo przy dość słabym swoim meczu zdobył 17 punktów, a Kaczmarek 14. Widać też, że popularny Zwierzu gra z małym urazem i nie jest aż tak eksploatowany przez Janusza. Więcej piłek dostaje Bednorz. Moim zdaniem bardzo mocny typ na to zdarzenie.

3) Flavio więcej pkt niż Smith (remis=zwrot) @2,0 lvbet ⭕ zwrot (6-6)

Tutaj spore value w porównaniu obu środkowych. Większość bukmacherów wystawiła linię punktową o oczko wyżej na Flavio i ja się z tym zgadzam. Owszem Smith w pierwszym półfinale zdobył 11 pkt, a Flavio 8. Jednak wtedy środkowy ZAKSY zaserwował aż 4 asy, a dziś o to będzie dość ciężko. Flavio w Perugii gdy jest pod siatką to dostaje dużo piłek od Gianelliego. W niedawnym meczu 1/4 ligi włoskiej Brazylijczyk zdobył 11 punktów. Myślę, że dziś ZAKSIE nie będzie łatwo grać środkiem, bo zagrywka Perugii może bardzo odrzucać od siatki. Taki kurs na to zdarzenie pobieram w ciemno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1959
M 2,3K

Mendieta1992

Użytkownik
3) Flavio więcej pkt niż Smith (remis=zwrot) @2,0 lvbet

Tutaj spore value w porównaniu obu środkowych. Większość bukmacherów wystawiła linię punktową o oczko wyżej na Flavio i ja się z tym zgadzam. Owszem Smith w pierwszym półfinale zdobył 11 pkt, a Flavio 8. Jednak wtedy środkowy ZAKSY zaserwował aż 4 asy, a dziś o to będzie dość ciężko. Flavio w Perugii gdy jest pod siatką to dostaje dużo piłek od Gianelliego. W niedawnym meczu 1/4 ligi włoskiej Brazylijczyk zdobył 11 punktów. Myślę, że dziś ZAKSIE nie będzie łatwo grać środkiem, bo zagrywka Perugii może bardzo odrzucać od siatki. Taki kurs na to zdarzenie pobieram w ciemno.
Gdzie będzie można zerkać na te statystyki?
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Co ZAKSA pokazała. W finale niby może ciut za Jastrzębiem żeby i ich kibice poczuli co to znaczy wygrana Ligi Mistrzów. Ale z drugiej strony - trzeci raz w ciągu trzech lat to przecudna historia. Jednak za ZAKSA - za całokształt! Jak to powiedział komentator - co oni włoska ligę wyjaśnili
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Mam wrażenie że zamiast cieszyć się z historycznego rezultatu całe forum obsmarowuje gościa który już dobre kilka miesięcy temu był memem. I nie chodzi mi o typy, a w zasadzie najmniej o typy.

Dajcie już Pany spokój, cieszmy się !
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
power30 18K

power30

Forum VIP
Można prosić o rozliczenie typów Davida powyżej ?
żeby była jasność jak komu idzie

bo niektórzy tego nie robią a to powinno byś koniecznie
I na co te prowokacje, widzisz że ma usunięte konto? Z reguły nie masz nic merytorycznego do napisania, a jedynie dolewasz benzyny do ognia...
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Okej warto skrobnąć kilka zdań jako, że za chwile mamy najważniejszy weekend w tym sezonie siatkarskim a raczej dzień jakim będzie Sobota, w którym zostaną rozegrane dwa finały tegorocznej Ligi Mistrzów, najpierw finał Pań a na deser oczywiście nasz Polski finał czyli Jastrzebski z ZAkSą - postanowiłem, że napisze pare zdań jako, że ostatnio odpuściłem zupełnie analizy i skupiłem się na prowadzeniu swojego tematu ze statystykami ;)

Jastrzębie - ZAKSA @ ZAKSA (2.20) fortuna

Ja próbuje, trudno ;). Pierwsza myśl to był oczywiście win na Jastrzębie, jednak klasa Sammelvuo i szacunek jakim daże tego trenera jest przeogromny, osiągał sukcesy z Kuzbasem Kemerovo kiedy Zenit Kazań był jeszcze potęgą, on ze swoim Kuzbasem którego cała kadra pewnie zarabiała mniej niż jeden Michajłow wygrał lige i warto to zapamiętać, bo nie tylko sukcesy z ZAKSą potwierdzają geniusz tego trenera, oczywiście miał tam wtedy genialnego na tamte czasy Polataeva na ataku ale i tak to on przygotował ich fizycznie i taktycznie aby wygrali SERIE z Zenitem Kazań a nie pojedynczy mecz. Potem ogromne sukcesy z ZAKSĄ przez dwa ostatnie sezony, teraz fenomenalny transfer Bednorza, który stał się naprawe potworem w niektórych spotkaniach. Okej, nie wyszła im seria w finale Polski z Jastrzębiem, ale tutaj mamy oddzielną karte i oddzielny mecz - pojedynczy mecz, który naprawdę można wygrać zawsze nie patrzać się wstecz bo większego znaczenia to nie ma. Potencjał drużyn jest podobny, zadecyduje dyspozycja dnia, w Pucharze Polski przecież triumfowała ZAKSA i to 3:0 więc czemu jak nie teraz? Sammelvuo jest ekspertem od Ligi Mistrzów i nie ma co patrzeć wstecz tylko naprawdę na potencjał tej drużyny, która przecież przeleciała się po Perugii co było super sensacją bo Włosi prezentowali wtedy jeszcze poziom kosmiczny przegrywając zaledwie jedno spotkanie z Piacenzą i bodajże już z Milano, tak czy siak była to wielka Perugia z Wielkim Leonem. Jastrżębski w tym czasie po prostu odpoczywał bo seria z Halkbankiem czyli sklejką bez żadnej chemii w drużynie, która świeżo to umoczyła cały sezon przegrywając w finale ligi Tureckiej z Ziraatem prowadzonym przez Maata i Juantorene, którzy w dwójkę ze świetnym rozgrywjącym Eksi ograli Halkbkank w który były pompowane ogromne pieniądze.
Wracając do naszych druzyn. Cóż potencjał obu drużyn jest naprawdę zbliżony, ostatnio być może nie siadło coś z fizycznością wyraźnie siatkarze ZAKSy mieli ołów w nogach i nie grali na takim tempie na jakim powinni, skakali za nisko i atakowali zbyt lekko, kompletnie nie trzymając przyjęcia. Jednak czy teraz musi być tak samo? oczywiście, że nie. Jastrzębie jest bardzo mocnym składem z Fornalem i Boyerem na dwóch stronach siatki którzy są naprawde piekielnie mocni gdy mają dzień, jednak ile było spotkań gdzie Boyer odbijał się od bloku i co chwila dostawał czape? był nawet moment, że trener Weber pomału pakował manatki tak słabo grał jego zespół, najbardziej oberwało mu się oczywiście na Puchar Polski.
Cóż ZAKSA na pewno miała w nogach dużo więcej gry, dużo więcej gry na poważnym poziomie i musiało się to w końcu odbić, już z Warszawą była ciężka seria, ale cóż przebreli ją. Na SERIE nie miała by tutaj szans ZAKSA tak mi się wydaje, jednak na pojedynczy mecz jeden dobry atak Bednorza, jedna świata piłka od Janusza na pajpa albo na środek do ataku do Smitha i można się bez problemu nakręcić całą drużyne która zagra co najmniej równe spotkanie z Jastrzębskim, który jak gra idzie to wygląda to kapitalnie i efektownie jednak jak coś się zatnie to Boyer seryjnie potrafi dostawać czapy a Toniutti sypać kartofle, nie jest to na pewno jakiś wybitny sezon Francuza, który przyzwyczaił nas do genialnego rozgrywania, teraz coraz więcej niedokładności w jego grze, są mecze gdzie błyskawicznie gra Tervaporti a on po prostu grzeje ławe i ogląda poczynania jego kolegi z zespołu który też jest zawodnikiem klasowym i to trzeba oddać Jastrzębskiemu, że ławkę rezerowych mają świetną

W Każdym razie nie rozpisując się dalej, jako że jest Liga Mistrzów i jej finał, postanowiłem napisać kilka słów. Moim zdaniem skok z kursu 1.50 na ZAKSe jaki był praktycznie przez ponad miesiąc od wystawienia tych kursów, do 2.20 po prostu zachęca. Czy to naprawdę aż tak musi wpłynać na pojedynczy mecz? bo seria nie wyszła? widać było że ZAKSA w ostatnim 3 meczu już po prostu puszcza spotkanie i nie ma sił aby wyciągać ten mecz a potem wygrywać jeszcze dwa kolejne. Jednak tutaj mamy pojedyncze spotkanie i licze na geniusz szkoleniowca ZAKSy który jest niepodważalny i na geniusz Bartka Bednorza, bo widac że pod ręką Alekny po prostu stał się hiper mocnym zawodnikiem. Każda z drużyn ma swoje atuty i myślę, że potencał jest naprawdę podobny seria przegrana nie zmienia tego, że Kędzierzyn to kapitalny zespół i licze na świetny mecz i Sammelvuo po prostu wie co robi ;) 2.20 to za dużo, jest w tym oczywiście value. Miłego oglądania i mam nadzieję zarobku na tym spotkaniu ;)

Warto również napisać kilka słów na finał Pań:

Vakifbank - Eczacibasi @ Vakifbank (1.50)/Vakifbank -6.5 (1.80) fortuna

Tutaj już będzie troszeczkę której i tak myślałem bardzo wiele na temat tych spotkań między obiema drużynami zarówno w pucharach jak i w lidze, jak i w LM i wyciągnąłem jeden wniosek...mianowicie Eczacibasi jest w tym sezonie po prostu zbyt złabe na Vakifbank. One bazują na Boskovic która jest chyba w najgroszej formie od lat, widział ich ostatni mecz w pucharze z Fenerbahce i spokojnie mogły dostać tam baty nawet 3:0 i myślę, że na to zasługiwały jednak słaby dzień Vargas i błędne decyzje Terzica dały im trochę tlenu, jednak w taj breku zdobyły kilka punktów i zostały pogromione. Vakifbank to oczywiście kapitalna Gabi i Egonu czyli dwa skrzydła, świetnie funkcjonuje środek, który jest naprawdę pdoobny do środka mężczyzn to chyba jedyna ekipa na świecie u kobiet która gra tak efektowne krótkie do Gunes czy drugiej Pani w zależności od decyzji Guidettiego czy będzie to Kubra czy kto kolwiek inny rozgrywająca tam jest naprawdę mocna, ale nawet nie musiałaby być majac tak kapitalną zawodniczkę jak Egonu czy Gabi, który ze środka drugiej lini odbija się jak z trampoliny :D i wbija gwoździe niczym mężczyzna. Dla mnie obie druzyny to niebo a ziemia, tak jak mówiłem dawno nie widziałem tak słabej Boskovic, w meczu z Fener dziwnie po prostu jak na siebie zagrała Woronkowa bo zarówno serwisem jak i atakiem zrobiła mega robotę i jakoś się doczłapały do tego taj breka z Fener w nienalepszej dyspozycji. W każdym razie Vakifbank jest drużyną lepsża od Fenerbahce albo co najmniej równą co pokazały przecież grając z nimi w Lidze Mistrzyń. Także i tak wyjdzie prawdopodobnie na Guidettiego i jego geniusz mimo, że przecież na pocżatku sezonu nie grał nic poważnego i topił mecze z byle kim, nie pokrywał żadnych handicapów. Jednak gdy doszły do fazy PO żarty się skończyły i odbyła się istna masakra teamu naszej Stysiak a potem wyeliminowanie Fenrbahce. Czy taka ekipa jak Eczacibasi, która tak naprawdę nie ma lewego skrzydła bo Woronkowa potrafi zagrac koszmar po prostu i nie ma za bardzo tam innej alternatyrwy, a może zagrać dobrze - jednak jakby nie zagrały raczej na pewno wygra tutaj Vakifbank z kompilacją gwiazd.

Pozdrawiam i postarałem się opisać to najlepiej jak mogłem :) , jako, że mamy święto siatkówki w najlbiższą Sobotę :) już się osobiście nie mogę doczekać jako fan siatkówki a nie już jako typer i mam nadzieję na ekcytujące widowiska zarówno u Pań jak i u Panów które zakończa się mam nadzieję wygraną moich drużyn ;) Pozdrawiam i polecam jak zwykle swoje typy, zapraszam również do odwiedzania mojego tematu ze statystykami :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2190
de facto 3,8K

de facto

Użytkownik
Sammelvuo bez wątpienia jest bardzo dobrym szkoleniowcem jednak zastanawiam się w czym miałby się przejawiać kunszt trenerski w tym finale ? Patrząc na ławkę Kędzierzynian jest ona dużo słabsza od Jastrzębia. Spójrzmy jak na przestrzeni sezonu korzystano z poszczególnych graczy. Kluth i Stępień wchodzili przy przegranych setach lub na krótkie zmiany na odpoczynek. Kluth często na jedną akcję na blok. Huber to jest wartościowy zmiennik mogący 1 do 1 zastąpić Paszyckiego , lub Smitha pod warunkiem, że ma dobry dzień. Para Żaliński, Staszewski dotychczas nie została wykorzystana należycie. I tutaj jest przestrzeń do zagospodarowania. Wyobrażam sobie Żalińskiego wchodzącego i odciążającego w ataku Bednorza i Staszewskiego na utrzymanie przyjęcia. Mogą to być wartościowe zmiany. Pytanie czy będzie po nie sięgał, bo jak narazie Fin orze Bednorzem i Śliwką do oporu. Szansą Zaksy z pewnością jest doświadczenie w finale Ligi Mistrzów, oraz gra na neutralnym parkiecie. W finale Plus Ligi poza motoryką była duża dysproporcja na zagrywce. Bilans asów 22-7 na korzyść Jastrzębia. Można zakładać i wręcz powinniśmy, że ten wskaźnik się wyrówna i nie będzie okazały tak bardzo po stronie Jastrzębskiego Węgla. Duży znak zapytania jest przy Łukaszu Kaczmarku. Pomimo niezłych statystyk gołym okierm widać oglądając mecze, że nie jest w 100 % zdrowy.
Jastrzębski Węgiel jest w formie i według mnie słusznie jest faworytem. Mają mocną ławkę i stabilne przyjęcie. Zagrożeniem dla drużyny Mendeza może być słabsza dyspozycja dnia Boyer i Toniuttiego tak jak napisano powyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
Do góry Bottom