>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga mistrzów 2022/23 mężczyzn i kobiet

D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Teraz ja napiszę, że troszkę nie rozumiem tego wpisu i dlaczego patrzysz tak..zero-jedynkowo..?
Od początku. ZAKSA wygrała 1 z 4 meczów z Trentino w tym sezonie i to jest fakt ale..nie porownywajmy meczów w fazie grupowej do meczów w ćwierćfinale to tylko pokazuje, że ZAKSA potrafi się zmotywować na mecze najważniejsze w sezonie. To pokazuje, że właśnie ZAKSA jest zespołem dużo bardziej doświadczonym na ten moment i wie kiedy może sobie pozwolić na porażkę a kiedy nie mogą.
Mówisz, że złoty set może wygrać każdy. Ja się z tym nie zgodzę, grają do 15 a nie do 2och wygranych punktów.
Oba sety wygrane ZAKSY z 15:20 i 14:17... Z pierwszym okey ale z 14:17 wygrali seta? 4 set był bardzo wyrównany i było 16:16 więc troszkę przesadziłeś z tym 14:17.
I ostatni argument.
Mówisz, że Trentino 5 seta wygrało JUZ SPOKOJNIE mimo, że wygrali go 15:12 ale, że ZAKSA wygrała złotego seta 15:9 deklasując ich w tym secie od samego początku...to już dzieło przypadku bo złoty set to jak rzuty karne.. a złoty set jest identyczny jak 5 set, którego Trentino wygrało SPOKOJNIE.
AWANSOWAŁA drużyna słabsza i dziełem przypadku...Naprawdę? Trentino w 2meczu zdobyło więcej od ZAkSy o 2 punkty w ciągu 10 setów.. po dodaniu tego złotego seta to ZAKSA zdobyła więcej o 4 punkty. Tak wiem to są tylko statystyki ale statystyki pokazują, że grały 2 równorzędne zespoły...
Dziełem przypadku był by awans BR Volleys z Perugia.
Także dla mnie troszkę w tej 'analizie meczu' patrzysz bardzo zero-jedynkowo.
https://www.flashscore.pl/mecz/dElejAE7/#/szczegoly-meczu/przebieg-meczu/2 okej nie 17:14 ale 14:11 i 20:18 i spokojnie ten set powinien paśc łupem Trentino. Nie patrze zero jedynkowo, ZAKSA to w tym sezonie przeciętna drużyna która leci na ekstremalnym farcie. Nie mówiąc już o tym, że Trentino ma ewidentny dołek formy w lidze i grają tam równe mecze z Milano, deklasuje ich Piacenza itp. Trentino wygrało swojego taj breka do 12 ale prowadziło już 10:5 i nie było tam żadnego zagrożenia ze strony Kędzierzyna a co do złotego seta tam dochodzą jeszcze ekstremalne nerwy i z tyłu głowu mieć, że jakiś jeden przestój i lecisz z Ligi Mistrzów o którą walczyłeś cały sezon i taką Zakse jechałes 2 razy w fazie grupowej hmmm no może to sparaliżować i sparaliżowało. Ja się tylko odniosłem do postu kolegi który wychwala Kędzierzyn kosztem trentino, stawiając ich na piedestale wręcz genialnej siatkówki a tak naprawdę to obiektywnie mówiąc po prostu przeszli do kolejnej fazy psim swędem, przy 1:0 i 20:15 nikt nie wierzył, że to się może udać, ale się udało i gratulacje dla Kędzierzyna, ale nie awansowała tutaj drużyna lepsza, ale drużyna która po prostu miała więcej szczęścia i tyle.

tak czy siak mnie to nie obchodzi bo żadnym fanem Trentino nie jestem, a cieszy mnie awans Kędzierzyna (którego swoją drogą w tym sezonie jestem anty fanem, bo grają kupe po prostu i ratuje ich Bednorz ściągnięty w środku sezonu bo nie radzili sobie ze swoją własną kadrą) bo na pewno buki wystawią fajne kursy na Perugię która po prostu wybije kędzierzynowi siatkówkę z głowy i Gianelli pokaże tam z Leonem tą słynną krótką z drugiej lini, gdzie Leon wybija się zza trzeciego metra a atakuje na wysokosci środkowego i jest to po prostu mega efektowne i dla takich zagrań przynajmniej ja, kocham siatkówke, dla kapitalnych technicznych zagrań Płotnyckiego, dla mega serwisów Semeniuka i jeszcze raz do kapitalnej sypy Gianelliego, który z przeciętnych środkowych których ma, zrobił gwiazdy bo moga się tak czuć kończąc niezliczoną ilość piłek jaką posyła im Gianelli nawet z jakiś ekfilibrystycznych pozycji. Także fanem Trentino nie jestem, tym bardziej nie jestem fanem Kędzierzyna, ale Perugii jak najbardziej bo jest to mega efektownie grający zespoł i dla takej siatkówki warto właczyć ten telewizor czy stream i to po prostu obejrzeć.

W tej całej dyskusji o męskiej Lidze Mistrzów, zapomnieliśmy o kobietach i wczorajszym moim zdaniem sensacyjnym wyniku gdzie Fenerbahce po prostu demoluje Conegliano i tak naprawdę dla mnie jest to co najmniej dziwne. Okej Terzic stworzył na barkach Vargas fajną ekipę, ale nie spodziewałbym się, że udźwignie tak poważne spotkania jak mecz z Eczacibasi w pucharze, który również wygrał 3:0 i teraz z Conegliano na 3:0, jak dla mnie to wielke WOW i szacun dla tego wybitnego trenera, że na decydującą część sezonu stowrzył potwora, bo po takiej deklasacji Conegliano wcale nie jest jakimś pewniakiem do wygrania meczu u siebie i zastanowię się na pewno co tam grać w tym spotkaniu.
Post automatycznie złączony:

Jak często nie zgadzam się z Dawidem, to w tym przypadku mam podobne zdanie. Sądzę, że Perugia w dwumeczu jest nie do ugryzienia. Oczywiście może im się zdarzyć słabszy mecz, jak to miało miejsce w Pucharze Włoch z Piacenzą.
Oczywiście ZAKSA potrafi grać wyrachowaną siatkówkę, jak wczoraj z Trentino. Jednak może to nie wystarczyć na mocniejszą Perugię. Przede wszystkim Perugia ma bogactwo na pozycji przyjmujących, bo jest trio Leon-Semeniuk-Płotnicki. Przy słabszej dyspozycji, któregoś z nich to Anastassi ma pole manewru. Takiego bogactwa nie ma trener Kędzierzynian. Z całym szacunkiem, ale ani Żaliński, ani Staszewski nie są "game changerami" i nie zastąpią w słabszej dyspozycji Bednorza lub Śliwkę. Oba zespoły potrafią kopać na zagrywce i spotkania mogą się rozstrzygać na dyspozycji skrzydłowych, a tutaj większy ogień mają Włosi.
Przy jednym meczu Kędzierzynianie mieli by szansę, ale w dwumeczu ciężko w to uwierzyć. Sądzę, że kursy na Perugie nie będą zbyt wysokie, a granie wysokich handicapów będzie się mijało z celem.
a ja tam lubie grać wysokie handicapy i akurat Perugia to jest ekspertem od ich pokrywania :cool: (oczywiście jak musi to zrobić bo ostatnio wiadomym było że będą grali w drugim meczu z Berlinem na lekkiej wyjebce) to drużyna, która nie odpuszcza i jak ugryzie rywala to robi z niego miazgę tak jak zrobiła z Berlinem na ich boisku, gdzie przypominam Zawiercie zostało rozjechane przez Berlińczyków i jest to naprawdę ogarnięty zespół a nie jakies lamusy, jednak Semeniuk/Płotnycki - Leon - Gianelli to są zawodnicy którzy regularnie robią serie na zagrywkach a jak wiadomo jak idą serie z serwisów to drużyna przeciwna jest demolowana do 15 czy 17 i handicap wchodzi jak w masło. Ja na pewno ugryze jakieś handi na Perugię bo nie wierze, zeby bukmacherzy jakoś bardzo ich faworyzowali po wygraniu ZAksy z Trentino (błędnie, ale zamierzam na tym skorzystać :cool: )
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
https://www.flashscore.pl/mecz/dElejAE7/#/szczegoly-meczu/przebieg-meczu/2 okej nie 17:14 ale 14:11 i 20:18 i spokojnie ten set powinien paśc łupem Trentino. Nie patrze zero jedynkowo, ZAKSA to w tym sezonie przeciętna drużyna która leci na ekstremalnym farcie. Nie mówiąc już o tym, że Trentino ma ewidentny dołek formy w lidze i grają tam równe mecze z Milano, deklasuje ich Piacenza itp. Trentino wygrało swojego taj breka do 12 ale prowadziło już 10:5 i nie było tam żadnego zagrożenia ze strony Kędzierzyna a co do złotego seta tam dochodzą jeszcze ekstremalne nerwy i z tyłu głowu mieć, że jakiś jeden przestój i lecisz z Ligi Mistrzów o którą walczyłeś cały sezon i taką Zakse jechałes 2 razy w fazie grupowej hmmm no może to sparaliżować i sparaliżowało. Ja się tylko odniosłem do postu kolegi który wychwala Kędzierzyn kosztem trentino, stawiając ich na piedestale wręcz genialnej siatkówki a tak naprawdę to obiektywnie mówiąc po prostu przeszli do kolejnej fazy psim swędem, przy 1:0 i 20:15 nikt nie wierzył, że to się może udać, ale się udało i gratulacje dla Kędzierzyna, ale nie awansowała tutaj drużyna lepsza, ale drużyna która po prostu miała więcej szczęścia i tyle.

tak czy siak mnie to nie obchodzi bo żadnym fanem Trentino nie jestem, a cieszy mnie awans Kędzierzyna (którego swoją drogą w tym sezonie jestem anty fanem, bo grają kupe po prostu i ratuje ich Bednorz ściągnięty w środku sezonu bo nie radzili sobie ze swoją własną kadrą) bo na pewno buki wystawią fajne kursy na Perugię która po prostu wybije kędzierzynowi siatkówkę z głowy i Gianelli pokaże tam z Leonem tą słynną krótką z drugiej lini, gdzie Leon wybija się zza trzeciego metra a atakuje na wysokosci środkowego i jest to po prostu mega efektowne i dla takich zagrań przynajmniej ja, kocham siatkówke, dla kapitalnych technicznych zagrań Płotnyckiego, dla mega serwisów Semeniuka i jeszcze raz do kapitalnej sypy Gianelliego, który z przeciętnych środkowych których ma, zrobił gwiazdy bo moga się tak czuć kończąc niezliczoną ilość piłek jaką posyła im Gianelli nawet z jakiś ekfilibrystycznych pozycji. Także fanem Trentino nie jestem, tym bardziej nie jestem fanem Kędzierzyna, ale Perugii jak najbardziej bo jest to mega efektownie grający zespoł i dla takej siatkówki warto właczyć ten telewizor czy stream i to po prostu obejrzeć.
Ja tam Niko nie atakuje, żeby nie było ale nadal się nie zgodzę.
Mówisz, że złoty set to nerwy i sparaliżowało Trentino. To znaczy, że mają słaba psychikę i tyle. Po 2... 5 set dla nich także był o życie i to ich nie sparaliżowało? Wygrali go pewnie i to fakt bo prowadzili już 10:5 tak samo jak ZAKSA wygrała złotego seta bo prowadzili już od samego początku.
I nie, nie awansowali psim Sweden. Grały 2 równorzędne drużyny a zadecydowały detale jak to często jest w meczach 2 och świetnych drużyn. Jeśli Trentino by wygrało złotego seta to awansowali by pewnie? No nie bo potrzebny był do wyłonienia 11 set... I to jest fakt.

Zamykamy dyskusje ćwierćfinałów przed nami półfinał.
Oczywista oczywistością jest to, ze Perugia będzie zdecydowanym faworytem w tym meczu bo faworytem będzie w każdym meczu w tym sezonie nie ważne czy grają z ZAKSA czy grali by z Trento.
 
U 33,7K

undertaker87

Użytkownik
Ja się spodziewam w pierwszym meczu takich kursów jak wczoraj czyli pewnie będzie z 1,5 1,6 na Perugie. W rewanżu pewnie będzie 1,2 do 1,4 w zależności od wyniku pierwszego meczu.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Ja jeszcze ostrze zęby na rewanżowe spotkanie Fenerbahce z Conegliano, bo w pierwszym meczu Terzic i spółka pokazały, że forme przygotowały po prostu kosmiczną i przejeżdżają się po rywalkach jak chcą a Vargas gra chyba sezon życia, także jeszcze w żeńskiej LM będą fajne spotkania ;)
 
U 33,7K

undertaker87

Użytkownik
Ja jeszcze ostrze zęby na rewanżowe spotkanie Fenerbahce z Conegliano, bo w pierwszym meczu Terzic i spółka pokazały, że forme przygotowały po prostu kosmiczną i przejeżdżają się po rywalkach jak chcą a Vargas gra chyba sezon życia, także jeszcze w żeńskiej LM będą fajne spotkania ;)
Ciągle nie mogę przetrawic tego Vakifbanku. Zarobiłem się i zapomniałem o tym meczu a to był chyba bet dnia nawet głupie -1,5 po kursie 1,5 a takiego meczyku bezstresowego dawno nie było :) To był twój najciekawszy bet z tej całej litanii :)
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Ciągle nie mogę przetrawic tego Vakifbanku. Zarobiłem się i zapomniałem o tym meczu a to był chyba bet dnia nawet głupie -1,5 po kursie 1,5 a takiego meczyku bezstresowego dawno nie było :) To był twój najciekawszy bet z tej całej litanii :)
To prawda. Monza jest bardzo słaba (oczywiście w porównaniu tych siekier z Turcji) i dużo, dużo słabsza od Conegliano. Buki zasugerowały się porażką Vakifbanku w meczu z Novarą i na tym oparły kurs. Z tym, że to był mecz o pierwsze miejsce, nie o życie i gwiazdy Vakifbanku zagrały tam że tak powiem dno i chodziły, strzelały miny, gwiazdorzyły. Ale jak przyszło co do czego to tak jak przewidziałem, Guidetti je tam ostro przetrząśnie w szatni i zabawa się skończyła. Oglądałem cały mecz, zagrały doskonale. Cansu świetnie gra z Ogboku i przede wszystkim moją ukochaną Gunes :D które zarówna pod względem urody, jak i pod względem siatkarskim jest zawodniczką na najwyższym poziomie, że tak powiem 💚 i w mojej skromnej opini najlepszą środkową świata, do której gra się męskie normalne krótkie, ona nie idzie na jedną nogę na obieg, tylko stoi jak mężczyźni i czeka na piłke, którą dostaje nawet z mega ekfilibrystycznych pozycji od Cansu i z reguły wbija gwiździe w trzeci metr, wygląda to jak na żeńską siatkówkę mega widowiskowo. Egonu po okresie gwiazdorzenia, wreszcie zaczęła grać, do tego niesamowita Gabi, która chodzi na pajpie tak że naprawdę wygląda to po prostu kosmicznie.
Ogólnie jeśli chodzi o kadre byłby to murowany kandydat do złota, ale już w Klubowych MŚ się przejechały z Conegliano, ale tam umówmy się był początek sezonu jeszcze nie były zgrane. W lidze dostały od Fener 0:3, ale tam nie było Gabi jak i Gunes i Guidetti nie podszedł na poważnie do tego meczu. Zobaczymy bo sprawa wygląda mega ciekawie, jest Eczacibasi z Boskovic, Mają i Woronkową i jest Fenerbahce z Vargas, Fiedorowcewą której zagrywka z wyskoku naprawdę budzi postrach, ale z drugiej strony ma potężne problemy w przyjęciu, jest jeszcze Ana Cristina która też bije nad blokiem i jest w kapitalnej formie.
Jest Conegliano z Asią Wołosz i Haak, ale jak widać na Fenerbahce w pierwszym meczu to nie starczyło, boje się że w drugim spotkaniu też nie starczy bo Terzic ułożył mega pake. O drużyny z Monzy nie wspominam bo to zlepek przeciętnych dosć zawodniczek, jedną ciekawą Thompson na której mózna opierać gre, ale oprócz tego dno i dwa metry mułu, 50 letnia Larsson, która nie wiem co tutaj robi i w jaki sposób miała pomóc tej drużynie, z Vakifbankiem po dwóch setach i skuteczności bodajże 0 procent a zaatakowała z 7 razy, została zdjęta i zastąpiąna jakąś kasztaniarą i dalej wynik już znamy.

Także żeńska Liga Mistrzów zapowiada się równie ciekawie co męska i można sobie ostrzyć zęby na te najlepsze spotkania bo wyglądają na naprawdę ciekawe pojedynki.
 
U 33,7K

undertaker87

Użytkownik
Vakifbank wygra pierwszy set i cały mecz@1,75 sts

Hmm no wiadome dwa sety wystarcza jednak nawet ewentualne rezerwy nie powinny chyba dopuścić do porażki Myślę, że nie będzie żadnych udziwnień. Vakifbank będzie chciał postraszyć resztę faworytek do wygrania LM
Chyba trochę pewniejszy bet od handicapow bonraczej wiadomo, że chyba te pierwsze sety będą dla gości i zostaje nam ew bufor jakby Monza ugrała te dwa sety bo nie można wykluczyć opcji, że po 2-0 wyjdą rezerwy a ew przy 2-2 wróci podstawowy skład żeby wygrać mecz.
 
Ostatnia edycja:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Conegliano - Fenerbahce @ Conegliano awans (2.7) STS

Conegliano przed pierwszym meczem z Fenerbahce było uważane za zdecydowanego faworyta do wygrania Ligi Mistrzów w tym sezonie, jednak w pierwszym meczu poszło coś nie tak. Fenerbahce jest na pewno na fali wznoszącej, Zoran Terzic przygotował swoje dziewczyny na najażniejszy moment sezonu w sposób idealny i zarówno Varagas jak i Ana Cristina biją na skrzydłach z wielką mocą, do tego młoda Rosjanka która już zbiera wielkie laury jeśli chodzi o żeńską siatkówkę i dysponuje kapitalnym serwisem z wysokoku. Jednak jednym i największym problem Fenerbahce jest ich przyjęcie, z Chemikiem Police potrafiły seryjnie tracić po 5-6 punktów z rzędu, dały się w pierwszym meczu dojsc i doprowadzić do taj breka co było nie lada niespodzianką. Conegliano to przede wszystkim świetne przyjęcie, kapitalna Asia Wołosz na rozegrania i równie kapitalna Haak na ataku co daje naprawdę skład ultra mocny. Pokazały już na Klubowych MŚ, że Turczynek absolutnie się nie boją i zlały niemiłosiernie zarówno Eczacibasi jak i Vakifbank. Tutaj myślę, że wygrana za 3 pkt i liczymy na złotego seta, że tam się nie spalą, ale że mają go u siebie, na swoim parkiecie to myślę, że warto spróbować po tak dużym kursie.

Do tego:
Rzeszów +18.5 (1.60) STS


Moim zdaniem gruba przesada. Eczacibasi wygrywa 2 sety i wstawia rezerwy, co dalej się będzie działo? nikt tego nie wie, równie dobrze Rzeszów może wygrać 3 kolejne sety. Handi jest bardzo duże i wydaje się być bezpieczną opcją, tym bardziej że w pierwszym meczu Eczacibasi nie pokazało, jakiejś wybitnej siatkówki i spokojnie Rzeszowianki mogły tam ugrać 2 sety i jeden punkt. Nie ugrały, aczkolwiek po dwóch setach tak jak mówie na 100% zejdą Boskovic i spółka i Rzeszów może tam ładnie nadrobić straty z poprzednich dwóch setów, jeśli będą one w ogóle jakoś bardzo duże.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Pablito91 469,7K

Pablito91

Użytkownik
A ja coś tak czuję, że owszem może i Włoszki wygrają u siebie, ale Fenerbahce weźmie złoty set. Są w takim niesamowitym gazie, że nie chce mi się wierzyć , że nagle zagrają po prostu słabo. W pierwszym meczu zmiażdżyły Conegliano, ale serię mają imponującą.

Dawid, a skąd pewność, że np przy 2:0 dla Turczynek rzeszowianki, które nie będą już miały grać po co również nie wystawią rezerw? W lidze zostały im 2 mecze i to nie takie łatwe oraz w Pucharze z Łodziankami. Istnieje scenariusz, że od 3 seta przy rozstrzygniętym dwumeczu obie ekipy zagrają rezerwami i może się to skończyć np 3:0 :)
Oczywiście Rzeszów może przegrać 3:0 a typ spokojnie może zostać pokryty :) Rzeszów póki będzie w grze to będzie walczył :)
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Jastrzębie 1.90
Nie no panowie nie czarujmy się Jastrzębski ma zawodników o wiele lepszych i jeżeli zagrają w miarę dobry mecz to nie powinni mieć problemów z wygrana nawet na wyjezdzie. Ankara już osiągnęła wielki sukces że tym składem doszła do czwórki . Mają Niemira ale pozostało zawodnicy to Turcy plus Amerykanin który wcześniej grał w GKS Katowice i argentynczyka który grał w zespołach pokroju noliko..po drugiej stronie trzech klasowych reprezentantów Francji , reprezentant Polski , solidny od lat Gładyr czy popiwczak
 
Otrzymane punkty reputacji: +549
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
1680069407174.png

Podobne zdanie jak wyżej. Co prawda 1.90 w regularnej ofercie już nie do złapania bo poszły właśnie spadki ale dzisiaj nie gra poważna piłka - więc o dobre kursy na nasze najlepsze drużyny w Lidze Mistrzów CEV nie będzie problemem.

Generalnie szedłbym mocno w JW + Zaksa z dodatnim handicapem.

CDN
 
Tokarro 19,3K

Tokarro

Użytkownik
Pokaż załącznik 28475

Podobne zdanie jak wyżej. Co prawda 1.90 w regularnej ofercie już nie do złapania bo poszły właśnie spadki ale dzisiaj nie gra poważna piłka - więc o dobre kursy na nasze najlepsze drużyny w Lidze Mistrzów CEV nie będzie problemem.

Generalnie szedłbym mocno w JW + Zaksa z dodatnim handicapem.

CDN

Co to za porównywarka kursów z polskiej oferty?
PS. 1.60 na Perugie w LV BET to mega okazja jak dla mnie.
 
U 33,7K

undertaker87

Użytkownik
ZAKSA - Perugia pierwszy set over 45,5@1,77 sts

Nie wiem jak ugryźć to spotkanie więc sproboje tego. Na Perugie trochę za niskie kursy a ostatnio nic specjalnego nie grają. Semeniuk pod formą i niewiadome jak się dzisiaj zachowa jeśli zagra. ZAKSA to ZAKSA mają to coś i żaden rywal im nie straszny. Pocieszające jest to, że wygrana którejkolwiek ekipy da nam satysfakcję. Myślę, że zacznie się to dość równo i kibicuje takiemu rozwoju wypadków. Ostatnio Perugia w trzech meczach z Milano zawsze robiła dużo pkt w pierwszych setach. Jest faworytem tego spotkania ale ZAKSA gra u siebie więc liczę na zrównoważenie tego i że przegrany ugra 21pkt.

Jastrzębie -4,5pkt @ 2 sts

Jastrzębie lubi sobie urządzić jakies rozwałki w pojedynczych setach i stać ich tutaj na to. Dla Ankary to powinien być koniec przygody. Lube to była drużyna zbyt nieopierzona na ten moment ale Jastrzębie to ekipa z innego levelu z zawodnikami których Turecka hala nie wystraszy raczej. Gram handi punktowe gdyż jest małe a przy takich kursach na mecz może przecież wejść nawet przy porażce. Oczywiście może nie wejść nawet przy wygranej ale to jednak o wiele większe prawdopodobieństwo jest na to, że to Jastrzębie wygra jakiś set lub sety wysoko niż zrobi to Halkbank.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Jaeschke więcej punktów niż Nimir @5,0 sts ✅ (Jaeschke 18 pkt - Nimir 11)

Kogoś pogięło nieźle z tym kursem. Nimir ostatnie dwa dni nie trenował. Nie było go na rozgrzewce, podobno ma jakąś infekcję. Jeśli wyjdzie w pierwszym skladzie to nie spodziewam się wielkiego występu z jego strony. Jaeschke po dołączeniu do Halkbanku z Chin jest liderem tej ekipy. W pierwszym meczu z Lube zdobył 22 punkty, przy 16 Nimira. W rewanżu Amerykanin zdobył 20 oczek, a Nimir 26. Dziś wobec problemów Holendra taki kurs biorę z pocałowaniem ręki, bo jest zdecydowanie przesadzony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5107
Do góry Bottom