>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga mistrzów 2022/23 mężczyzn i kobiet

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam,
Już jutro rozpoczynamy kolejne emocje związane z Ligą mistrzów.
3 Polskie zespoły zagrają o tytuł Najlepszej drużyny Europy - Aluron Zawiercie, Jastrzębski Węgiel, ZAKA Kędzierzyn Koźle


fff.png Bez nazwy.png

 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zapraszam do podawania typów! Do merytorycznej dyskusji!
 
Ostatnia edycja:
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Szczerze to po tym kursie próbowalbym pograc cos w stronę volleys. Bez wpadek w swojej lidze a zawodników nie mają jakoś dużo słabszych od ankary. Jedynie nimir robi robotę. Ankara fawotytem ale nie takim jak pokazuje kurs.Druga niemiecka drużyna też warta pogrania. Uwazam ze ze slowencami szanse 50/50
 
S 72

szpak007

Użytkownik
Kursy marne na faworytów. Zdecydowanie trzeba szukać dodatnich handi.
Belgowie aż tacy amatorzy że ze średniakiem polskiej ligi nie ugrają 17 punktów w secie? ;)
Do dubla +24,5 - 1,57 jak znalazł
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
3.90 na zakse to moim zdaniem odlot bukmacherów . Wiem ze Kędzierzyn sezon mają raczej kiepski ale powoli wracają na lepsze tory i mają już 7 wygranych pod rząd. W dodatku Trentino też nie pokazuje niewiadomo jakiej gry , mają ostatnio 2 porażki z rzędu w lidze A wcześniej podobnie jak zaksa stracili seta z karlovarsko. Oczywiście Trentino jest tutaj jakimś faworytem ale moim zdaniem o wiele mniejszym niż pokazuje kurs
 
S 3,3K

sudo

Użytkownik
3.90 na zakse to moim zdaniem odlot bukmacherów . Wiem ze Kędzierzyn sezon mają raczej kiepski ale powoli wracają na lepsze tory i mają już 7 wygranych pod rząd. W dodatku Trentino też nie pokazuje niewiadomo jakiej gry , mają ostatnio 2 porażki z rzędu w lidze A wcześniej podobnie jak zaksa stracili seta z karlovarsko. Oczywiście Trentino jest tutaj jakimś faworytem ale moim zdaniem o wiele mniejszym niż pokazuje kurs
Zaksa to cień drużyny a Trentino walczyło jak równy z równym z Perugia,tutaj wejda zmibilizowani aby ograc triumfatora LM i zdobędą pewnie 3 pkt bez żadnych kłopotów
 
Otrzymane punkty reputacji: +368
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Volero Le Cannet - Alba Blaj

Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć o co chodzi z kursami na ten mecz? Skąd kursy wyjściowe 50/50 na mecz drużyny ligi francuskiej, która przegrała już w tym sezonie 4-krotnie, grając składem złożonym z 5 rosyjskich dziewczynek (roczniki 2002, 2004, 2005, 2002, 1999) + chińska libero + francuska środkowa? Po stronie Alby mamy totalną dominację w lidze rumuńskiej (7-0, 21-3 w setach), w składzie kolonię serbską (Mirkowic S, Milenkovic OH, Kocic MB, Ninkovic MB) + przyjęcie Bułgarka Dimitrova, Czeszka Kossanyiova. Są to nazwiska dużo bardziej rozpoznawalne w siatkówce kobiecej i zachodzę w głowę o co tu chodzi?
- Osłabieniem jest na pewno fakt, że nie ma na dzisiejszy mecz w składzie Ninkovic na środku, ale są dość solidne Rumunki w zastępstwie.
- Pewną niewiadomą jest dla mnie również atakująca rosyjska Russu (rocznik 1999), przyznam się bez bicia, że po prostu nie znam tej zawodniczki, przyszła z ligi rosyjskiej.
- Na minus jest również kwestia, że to mecz wyjazdowy. W pucharach europejskich jest szczególnie zauważalna sytuacja, że własny parkiet daje dużo, ale czy aż tak?

"Siłę" ligi francuskiej pokazało wczoraj Mulhouse, które tak btw pokonało Le Cannet w meczu o Superpuchar Francji na początku sezonu 3-1.

Alba @1,88 Fortuna
Alba -1,5 seta @2,79 Fortuna
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Co sądzicie o dzisiejszym meczu . Dvolleys vs Ankara? Moim zdaniem 1.90 na gospodarzy to lekka przesada. Już przed meczem z Zawierciem uważałem że są niedoceniani A obraz meczu jeszcze bardziej mnie w tym utwierdził. Może nie zachwycający ale szeroki i dość solidny skład, pewnie też radza sobie w lidze. Halbank to juz nie ten sam halbank co kilka lat temu . Skład oparty na nemirze i w większości turkach z których części nawet nie ma na Wikipedii . Do tego volleys u siebie
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Co sądzicie o dzisiejszym meczu . Dvolleys vs Ankara? Moim zdaniem 1.90 na gospodarzy to lekka przesada. Już przed meczem z Zawierciem uważałem że są niedoceniani A obraz meczu jeszcze bardziej mnie w tym utwierdził. Może nie zachwycający ale szeroki i dość solidny skład, pewnie też radza sobie w lidze. Halbank to juz nie ten sam halbank co kilka lat temu . Skład oparty na nemirze i w większości turkach z których części nawet nie ma na Wikipedii . Do tego volleys u siebie

Zgadzam się z Tobą :) Berlin bez żadnej gwiazdy ale z bardzo solidnym Shottem na przyjęciu i ciekawym młodym Czechem Sotola :) Gra Ankary opiera się na nimirze który jest jednym z najlepszych grajków na świecie . Jednak to nie maszyna ,ma czasem słabsze mecze i wtedy drużyna z Ankary jest bardzo słaba . Belinczycy ostatnio grają naprawdę fajna siatkówkę ,czego dowodem jest zwycięstwo w zawierciu .

Berlin Ankara 1 kurs 1.82 Forbet
 
P 4,1K

pablocuoco8

Użytkownik
Co sądzicie o dzisiejszym meczu . Dvolleys vs Ankara? Moim zdaniem 1.90 na gospodarzy to lekka przesada. Już przed meczem z Zawierciem uważałem że są niedoceniani A obraz meczu jeszcze bardziej mnie w tym utwierdził. Może nie zachwycający ale szeroki i dość solidny skład, pewnie też radza sobie w lidze. Halbank to juz nie ten sam halbank co kilka lat temu . Skład oparty na nemirze i w większości turkach z których części nawet nie ma na Wikipedii . Do tego volleys u siebie
Ogólnie to to samo można napisać na temat Niemców, zbieranina melepet bo z 24-21 oddać seta to trzeba mieć doświadczenie w kobiecej siatkówce w Tauron Lidze.
Żeby nie było, sam ładowałem na Berlin bo oglądałem pierwszy mecz gdzie wygrał im to Nimir, zmylił mnie mecz z Zawierciem a kto wie może i jakiś handelek poszedł 😀

Bruno 187 cm MVP, jedzie ich jak sciery.
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Vasas Óbuda Budapest : Developres Bella Dolina Rzeszów

CEV Champions League
18:15

Będzie czwarty set? TAK 2.00
STS

Wydaje mi się, że to nie będzie dla Rysic taka łatwa przeprawa jak sugerują to kursy (1.15 na zwycięstwo). W prawdzie węgierska liga jest zdecydowanie słabsza od polskiej ale liga mistrzyń to liga mistrzyń, inne nastawienie drużyn, silniejsza motywacja no i zawsze przypominam, że u babek to wszystko możliwe. Zespół Vasas jest w dobrej formie, aktualnie lideruje w swojej lidze, mają długą passę zwycięstw zarówno w lidze jak i w kwalifikacjach do LM przerwaną ostatnio tylko przez Conegliano, które jak wiadomo obok Vakifbanku jest najmocniejszym zespołem na świecie. Myślę, że atut własnego boiska oraz kibice mogą tutaj uskrzydlić zespół gospodyń, które zdołają ugrać przynajmniej partię. Dodatkowo gra Rzeszowianek ostatnio mnie troszkę nie przekonuje, zwłaszcza rozegranie. Wenerska doznała niedawno drobnej kontuzji palca, w poprzednim meczu zastąpiła ją Bińczycka, niby mecz wygrany 3:0 z Opolem ale początki setów bardzo nerwowe. Mam nadzieję, że Kasia wróci dzisiaj na rozegranie, liczę na zwycięstwo bo im kibicuje jednak moim zdaniem kurs 2.00 na minimum 4 sety jest warty pogrania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +766
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Montpellier vs Friedrischafen 2 1,90. STS
Polecam to grać bo wydaje mi się że kursy przestrzelone i jeszcze spadną. Friedrischafen po 4 meczach ma 8 pkt na koncie.
Wygrali 2 mecze z Vojvodiną , jeden mecz z Montpellier a przegraną zanotowali z jednym z faworytów tegorocznych rozgrywek czyli Jastrzębskim Węglem a i nawet z nimi udało im się ugrać seta. Poza tym Friedri od lat jest solidnym średniakiem.
Ale najwazniejsza motywacja dla typu to fakt, że Montpellier jest w katastrofalnej formie, nie radzi sobie nawet w przeciętnej lidze francuskiej (może tylko trochę lepszej od niemieckiej). Zajmuje tam 8 miejsce a na ostatnie 5 meczy ligowych przegrali 4 - i dopiero ostatni mecz to przełamanie. W lidze mistrzów wcale nie lepiej, zaledwie 1 pkt na koncie.. gubią punkty ze wszystkimi...
I teraz trzeba podkreślić jeden fakt który może spowodować zawahanie przed typem - Friedri ma teoretycznie już autostradę do awansu i być może bukmacherzy uważają że nie potraktują tego meczu poważnie. Ponieważ Vojvodina jeszcze ma matematyczne szanse na awans to myślę że Niemcy nie oddadzą tego meczu a jednak pójdą na całość i go wygrają tym bardziej że Montpellier juz praktycznie bez zadnych szans na awans i uwazam ze powinni skupiac sie juz bardziej na lidze

Edit bez większej analizy
Zawiercie 1.90 - dla mnie drużyna polka wyzej . Czołowa drużyna mocnej plusligi z halbankiem którzy mają nemira i długo nic. Mecz o 1 miejsce więc nikt nie odpuści .
Roselare 5.50 - uwazam że Tours jest faworytem ale nie aż takim . Jakimiś potentatami to oni nie są A kurs taki dlatego że w pierwszym meczu było 3 0. Mimo to roeselare wygrywa totalnie wszystko u siebie w lidze A i z lube wygrali seta . Dzieli ich 1 pkt w lidze mistrzów i to może być mecz o awans .personalnie to moim zdaniem nie ma tu aż takiej przepaści jak wskazuje kurs, z drobne można
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +412
LAKosikOfficial 30,4K

LAKosikOfficial

Użytkownik
Analiza nie ma wartości merytorycznych - czysta czutka.
Spoglądam na kursy i dalej nie dowierzam co jest 5. Aktualnie LVBet nawet płaci kurs 6 za zwycięstwo zespołu gospodyń z Łodzi. Przecież to jest kradzież w biały dzień. Wiadomo, obie ekipy dzieli mniej więcej przepaść jeśli chodzi o poziom drużyn... ALE.

Eda Erdem - najlepsza zawodniczka oraz legenda żeńskiej siatkówki 6 stycznia nabawiła się zapalenia płuc i według Tureckich mediów trenuje natomiast będąc szczerym, nie chce mi się wierzyć w to że nagle w 5 dni da radę wyzdrowieć oraz przylecieć z całą drużyną do Łodzi.
Anna Lazareva oraz Arina Fedorovtseva - dwie podstawowe zawodniczki pochodzące wiadomo skąd i jak wszyscy wiemy pewni r*****ie mają zakaz terytorialny i zakaz wjazdu do Polski.

ŁKS po zwycięstwie z Policami wyjazdowym morale są top. Grają dobrą siatkówkę, miłą dla oka i dla mnie wcale absolutnie nie jest pewne zwycięstwo Turczynek. Historycznie wygrywały wiadomo w Polsce, natomiast grały wielokrotnie sety na włosku, gdzie mogły przegrać, gdyby nie postawa Polskich drużyn w końcówce setów. Bez 3 podstawowych zawodniczek, bez dwóch głównych atakujących. Bukmacherów pogrzało, Azja powoli się reflektuje z 6 wystawionych początkowych już można znaleźć nawet 4,20 na czysty win ŁKS.
Docelowo? Widziałbym jakieś 3,20-3,50 na gospodynie w szczególności biorąc pod uwagę takie absencje.

ŁKS +1,5 seta @3,75 STS
ŁKS @6 LVBET
over 3,5 seta @1,78 BETFAN

1673463117905.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1161
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Montpellier vs Friedrischafen 2 1,90. STS
Polecam to grać bo wydaje mi się że kursy przestrzelone i jeszcze spadną. Friedrischafen po 4 meczach ma 8 pkt na koncie.
Wygrali 2 mecze z Vojvodiną , jeden mecz z Montpellier a przegraną zanotowali z jednym z faworytów tegorocznych rozgrywek czyli Jastrzębskim Węglem a i nawet z nimi udało im się ugrać seta. Poza tym Friedri od lat jest solidnym średniakiem.
Ale najwazniejsza motywacja dla typu to fakt, że Montpellier jest w katastrofalnej formie, nie radzi sobie nawet w przeciętnej lidze francuskiej (może tylko trochę lepszej od niemieckiej). Zajmuje tam 8 miejsce a na ostatnie 5 meczy ligowych przegrali 4 - i dopiero ostatni mecz to przełamanie. W lidze mistrzów wcale nie lepiej, zaledwie 1 pkt na koncie.. gubią punkty ze wszystkimi...
I teraz trzeba podkreślić jeden fakt który może spowodować zawahanie przed typem - Friedri ma teoretycznie już autostradę do awansu i być może bukmacherzy uważają że nie potraktują tego meczu poważnie. Ponieważ Vojvodina jeszcze ma matematyczne szanse na awans to myślę że Niemcy nie oddadzą tego meczu a jednak pójdą na całość i go wygrają tym bardziej że Montpellier juz praktycznie bez zadnych szans na awans i uwazam ze powinni skupiac sie juz bardziej na lidze

Edit bez większej analizy
Zawiercie 1.90 - dla mnie drużyna polka wyzej . Czołowa drużyna mocnej plusligi z halbankiem którzy mają nemira i długo nic. Mecz o 1 miejsce więc nikt nie odpuści .
Roselare 5.50 - uwazam że Tours jest faworytem ale nie aż takim . Jakimiś potentatami to oni nie są A kurs taki dlatego że w pierwszym meczu było 3 0. Mimo to roeselare wygrywa totalnie wszystko u siebie w lidze A i z lube wygrali seta . Dzieli ich 1 pkt w lidze mistrzów i to może być mecz o awans .personalnie to moim zdaniem nie ma tu aż takiej przepaści jak wskazuje kurs, z drobne można
A Kovacevic zagra? Bo zszedł w ligowym meczu z kontuzja. Jesli nie zagra to kursy dobrze wystawione
 
LAKosikOfficial 30,4K

LAKosikOfficial

Użytkownik
Raczej nie, wypowiadał się fizjo Zawiercia że czekają na badania. Bardzo wątpie, mówi że to z względu na przeciążenie sezonem i tylko czekać na kolejne kontuzje dzięki +lidze i Polsatowi.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Montpellier vs Friedrischafen 2 1,90. STS
Polecam to grać bo wydaje mi się że kursy przestrzelone i jeszcze spadną. Friedrischafen po 4 meczach ma 8 pkt na koncie.
Wygrali 2 mecze z Vojvodiną , jeden mecz z Montpellier a przegraną zanotowali z jednym z faworytów tegorocznych rozgrywek czyli Jastrzębskim Węglem a i nawet z nimi udało im się ugrać seta. Poza tym Friedri od lat jest solidnym średniakiem.
Ale najwazniejsza motywacja dla typu to fakt, że Montpellier jest w katastrofalnej formie, nie radzi sobie nawet w przeciętnej lidze francuskiej (może tylko trochę lepszej od niemieckiej). Zajmuje tam 8 miejsce a na ostatnie 5 meczy ligowych przegrali 4 - i dopiero ostatni mecz to przełamanie. W lidze mistrzów wcale nie lepiej, zaledwie 1 pkt na koncie.. gubią punkty ze wszystkimi...
I teraz trzeba podkreślić jeden fakt który może spowodować zawahanie przed typem - Friedri ma teoretycznie już autostradę do awansu i być może bukmacherzy uważają że nie potraktują tego meczu poważnie. Ponieważ Vojvodina jeszcze ma matematyczne szanse na awans to myślę że Niemcy nie oddadzą tego meczu a jednak pójdą na całość i go wygrają tym bardziej że Montpellier juz praktycznie bez zadnych szans na awans i uwazam ze powinni skupiac sie juz bardziej na lidze

Edit bez większej analizy
Zawiercie 1.90 - dla mnie drużyna polka wyzej . Czołowa drużyna mocnej plusligi z halbankiem którzy mają nemira i długo nic. Mecz o 1 miejsce więc nikt nie odpuści .
Roselare 5.50 - uwazam że Tours jest faworytem ale nie aż takim . Jakimiś potentatami to oni nie są A kurs taki dlatego że w pierwszym meczu było 3 0. Mimo to roeselare wygrywa totalnie wszystko u siebie w lidze A i z lube wygrali seta . Dzieli ich 1 pkt w lidze mistrzów i to może być mecz o awans .personalnie to moim zdaniem nie ma tu aż takiej przepaści jak wskazuje kurs, z drobne można
Roselare nawet mnie zaskoczyło, kurs był z kosmosu. Zabrakło Zawiercia do kompletu i nie mogę tego przebolec bo mieli swoje szanse ;/
 
Do góry Bottom