>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga mistrzów 2022/23 mężczyzn i kobiet

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
No okej i co w związku z tym? Miały tureckie paszporty, więc wychodzi iż mogły wjechać, a że CEV ma swoje zasady to pomijając. Cale środowisko siatkarskie w PL było zdziwione tym

Poza tym nawet jeśli zagrały to i tak propozycje weszły gładko.
wynik nie ma najmniejszego znaczenia. licza sie jedynie zalozenia przedmeczowe/scenariusz, ktory sie kompletnie nie sprawdzil, ze ruskie nie beda grac, bo nie moga wjechac do polski.
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Fenerbahce - Stuttgart handicap (-15,5) 2 1,65 STS

W pierwszym meczu wygrały Niemki, które potrafiły wygrać także w Łodzi. Fenerbahce to nie ta półka co Eczacibasi. Spodziewam się wyrównanego meczu, a handi dość spory.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Vakifbank 3:0 (1.38) fortuna

No nie wyobrażam sobie, żeby straciły seta z klase gorszym zespołem, jak nie dwie klasy. Mamy Egonu, Gabi i całą gromade gwiazd, zdzwie się jak wpuszczą rywalki do 20pkt w którymkolwiek z setów. Kurs jest promocyjny
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kapitalna oferta z LM kobiet dzisiaj, praktycznie każda drużyna musi zagrać na poważnie bo grają albo o wyjście, albo o pierwsze miejsce w grupie więc jak najbardziej proponuje takie typy:

Vakifbank under 132.5 (1.75) fortuna 134 pkt ehhh ten vakif to nie jest mój zespół :unsure:

Moim zdaniem promo. Vakifbank ma w tym sezonie swoje problemy, ale to bardziej z mentalnością, przygotowaniem do meczu i niechlujstwem a nie z poziomem zawodniczek bo jest to paka złożona z gwiazd i nikt temu ni emoże zaprzeczyć, grają jeszcze o bezpośrednie pierwsze miejsce z Novarą i dziś to pierwsze miejsce w grupie będą chciały przypieczętować. Egonu, Gabi i kilka tureckich gwiazd to jest naprawdę potęga, zobaczymy jak zagrają w fazie PO narazie w lidze się oszczędzają, w domyśle oczywiście na puchary co pewnie jest ich podstawowym celem :)

Novara -12.5 (1.75) fortuna luźno, miazga zupełna

Tak jak napisałem gra się toczy między vakifbankiem a novarą o pierwsze miejsce w grupie i Novara też swoje pokaże, mają Karakurt, Bosetti, doświadczoną kubanke Carcases Opon i kapitalną środkową Chirichelle jedną z najlepszych na świecie na pewno na bloku jak i w ataku mając swoje parametry. Klub będzie rywalizował z Podstam które nie mają w skladzie nic ciekawego, jest to druzyna nijaka i handi jest malutkie naprawde a wygrana klubu z Włoch raczej będzie formalnością

do tego:
Rzeszów -13.5 (1.70) fortuna ale masakracja :oops: i to jest drużyna, a nie gwiazdeczki z vakif co sie boją, że paznokieć spadnie i rotują tymi składami ehhh - nasze Rzeszowianki zasługują na miane królowych tego roku mimo, że rok sie jeszcze nie zakończył, dzielnie stawiają czoła wyżej notowanym rywalkom w lidze i grają kosmos jak na swój potencjał - tak samo dziś powinny spokojnie takie coś zrobić - takie handicapy u kobiet to naprawdę sprawa dwóch czy trzech serii na zagrywce to mało a nie dużo jak by to bylo u mężczyzn , Mulhouse w lidze gra taką padline że ręce opadają już się pomału żegnają z pucharami na następny rok, nie rozbicie ich przez Rzeszów będzie dla mnie lekką niespodzianką

Prometey +21.5 pkt (1.64) fortuna ale beka -22 haha wygrały seta żeby umoczyć handi 1ym pkt :LOL: - Monza mnie zaskakuje in minus w tym sezonie, skład miały mega ciekawy a grają kupe, Conegliano im ostatnio wybiło siatkówke z głowy i nie wierze tu w jakieś rozjazdy na wyjeździe 22 punktami, to nie jest Vakifbank czy Eczacibasi tylko przeciętna Monza naprawdę

i na koniec trochę ryzykowanie, ale bardzo ciekawy mecz:
Scandicci -17.5 (1.86) - CEV cup, ale Scandicci to bardzo niedoceniana drużyna w tym sezonie, potrafiły ograć nawet Conegliano, mają Zhu w składzie która była kiedyś bezwzględnie najlepszą siatkarką globu i złotą medalistką olimpijską, fajny team stworzyło Scandicci i ide w ich strone w meczu ze Schwerin - które lubi dostać baty do 13 nawet im się zdarzało w poprzedniej rundzie, mają ekstremalnie trudną stytuacje w lidze (in plus oczywiście bo walczą nawet o pierwsze miejsca co jest zaskoczeniem) niemieckiej gdzie króluje tradycyjnie Stuttgart, ale nie widze ich w meczu z tak trudnym przeciwnikiem na wyjeździe i poczekam do jutra na rozstrzygnięcie kuponu - kursy już lecą na łeb na szyje więc trzeba to wykorzystać już dziś.
E: Do klubu dołączyła również rozgrywająca Yao Di, niedawny transfer, ale na plus dla Scandicci niewykluczone, że będzie rozgrywała w pucharach ;) co na plus bo rozgrywająca ciekawa i z Zhu się będą rozumiały na parkiecie na pewno jako, że obie są Chinkami :) a Chinki mają bardzo nieprzyjemne serwisy do odbioru i również rozgrywająca ten element na pewno zaprezentuje na przyzwoitym jak nie bardzo dobrym poziomie ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Kapitalna oferta z LM kobiet dzisiaj, praktycznie każda drużyna musi zagrać na poważnie bo grają albo o wyjście, albo o pierwsze miejsce w grupie więc jak najbardziej proponuje takie typy:

Vakifbank under 132.5 (1.75) fortuna

Moim zdaniem promo. Vakifbank ma w tym sezonie swoje problemy, ale to bardziej z mentalnością, przygotowaniem do meczu i niechlujstwem a nie z poziomem zawodniczek bo jest to paka złożona z gwiazd i nikt temu ni emoże zaprzeczyć, grają jeszcze o bezpośrednie pierwsze miejsce z Novarą i dziś to pierwsze miejsce w grupie będą chciały przypieczętować. Egonu, Gabi i kilka tureckich gwiazd to jest naprawdę potęga, zobaczymy jak zagrają w fazie PO narazie w lidze się oszczędzają, w domyśle oczywiście na puchary co pewnie jest ich podstawowym celem :)

Novara -12.5 (1.75) fortuna

Tak jak napisałem gra się toczy między vakifbankiem a novarą o pierwsze miejsce w grupie i Novara też swoje pokaże, mają Karakurt, Bosetti, doświadczoną kubanke Carcases Opon i kapitalną środkową Chirichelle jedną z najlepszych na świecie na pewno na bloku jak i w ataku mając swoje parametry. Klub będzie rywalizował z Podstam które nie mają w skladzie nic ciekawego, jest to druzyna nijaka i handi jest malutkie naprawde a wygrana klubu z Włoch raczej będzie formalnością

do tego:
Rzeszów -13.5 fortuna - nasze Rzeszowianki zasługują na miane królowych tego roku mimo, że rok sie jeszcze nie zakończył, dzielnie stawiają czoła wyżej notowanym rywalkom w lidze i grają kosmos jak na swój potencjał - tak samo dziś powinny spokojnie takie coś zrobić - takie handicapy u kobiet to naprawdę sprawa dwóch czy trzech serii na zagrywce to mało a nie dużo jak by to bylo u mężczyzn , Mulhouse w lidze gra taką padline że ręce opadają już się pomału żegnają z pucharami na następny rok, nie rozbicie ich przez Rzeszów będzie dla mnie lekką niespodzianką

Prometey +21.5 pkt (1.64) fortuna - Monza mnie zaskakuje in minus w tym sezonie, skład miały mega ciekawy a grają kupe, Conegliano im ostatnio wybiło siatkówke z głowy i nie wierze tu w jakieś rozjazdy na wyjeździe 22 punktami, to nie jest Vakifbank czy Eczacibasi tylko przeciętna Monza naprawdę

i na koniec trochę ryzykowanie, ale bardzo ciekawy mecz:
Scandicci -17.5 (1.86) - CEV cup, ale Scandicci to bardzo niedoceniana drużyna w tym sezonie, potrafiły ograć nawet Conegliano, mają Zhu w składzie która była kiedyś bezwzględnie najlepszą siatkarką globu i złotą medalistką olimpijską, fajny team stworzyło Scandicci i ide w ich strone w meczu ze Schwerin - które lubi dostać baty do 13 nawet im się zdarzało w poprzedniej rundzie, mają ekstremalnie trudną stytuacje w lidze (in plus oczywiście bo walczą nawet o pierwsze miejsca co jest zaskoczeniem) niemieckiej gdzie króluje tradycyjnie Stuttgart, ale nie widze ich w meczu z tak trudnym przeciwnikiem na wyjeździe i poczekam do jutra na rozstrzygnięcie kuponu - kursy już lecą na łeb na szyje więc trzeba to wykorzystać już dziś
Typów nie neguje bo różnica klas jest ale taka vakifabank potrzebuje wygranej 3:0 lub 3:1 i z taką ekipa nie muszą się jakoś nie wiadomo jak spinać żeby robić undery
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Typów nie neguje bo różnica klas jest ale taka vakifabank potrzebuje wygranej 3:0 lub 3:1 i z taką ekipa nie muszą się jakoś nie wiadomo jak spinać żeby robić undery
No to jak nie negujesz to po co piszesz taki post? Ja zagrałem tak, nikt Tobie nie broni grać overa, po prostu Vakifbank daje seryjnie odpoczywać gwiazdom w lidze, więc w Lidze Mistrzów mam nadzieje na rozjechanie klase gorszych rywalek i tyle ;) Starczy im 3:1 ale żadnego 3:1 nie powinno być patrząc na potencjał Vakifbanku, strata seta z takimi drużynami jak obecne rywalki to po prostu kompromitacja dla takich potęg jak Vakifbank i licze tutaj na gładki under i do domu spokojnie czekać na runde PO z pierwszym miejscem w grupie.
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
LM Mulhouse - Rzeszów[-2,5] Mulhouse1,70 STS
Developres w tej kolejce zagra na wyjeździe we Francji. Mecze wyjazdowe w LM nigdy nie były łatwe dla nich, nawet z ostatnimi węgierkami w grupie męczyły się w tie-breaku w tym sezonie. Rzeszowianki często gubią sety w tym sezonie.

Puchar Cev Gent - Budowlani
4 set Tak 1,50 STS
Gent 2,60 STS

Budowlane bez czasu na odpoczynek, w niedzielę porażka u siebie z Bielskiem a dziś kolejny mecz pucharowy. Jak dotąd dzielnie walczą w tych pucharach jednak zmęczenie będzie dawać o sobie. Gospodynie mają w swoim składzie same Belgijki, w poprzedniej rundzie po porażce w Hiszpanii 3:2 u siebie odwróciły losy rywalizacji wygrywając 3:1. Z kolei Łódź po porażce na wyjeździe 3:1 z Gran Canaria u siebie wygrał 3:1 i złotego seta.

🙈 Brawo Polskie zespoły 👏
 
Ostatnia edycja:
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
No to jak nie negujesz to po co piszesz taki post? Ja zagrałem tak, nikt Tobie nie broni grać overa, po prostu Vakifbank daje seryjnie odpoczywać gwiazdom w lidze, więc w Lidze Mistrzów mam nadzieje na rozjechanie klase gorszych rywalek i tyle ;) Starczy im 3:1 ale żadnego 3:1 nie powinno być patrząc na potencjał Vakifbanku, strata seta z takimi drużynami jak obecne rywalki to po prostu kompromitacja dla takich potęg jak Vakifbank i licze tutaj na gładki under i do domu spokojnie czekać na runde PO z pierwszym miejscem w grupie.
Po prostu nie ruszam takich typów u kobiet w szczególności gdzie potrzeba wygranej 3:0 uwzględniając jakąś tam liczbę pkt i zarazem przestrzegam przed graniem takich typów
Post automatycznie złączony:

No to jak nie negujesz to po co piszesz taki post? Ja zagrałem tak, nikt Tobie nie broni grać overa, po prostu Vakifbank daje seryjnie odpoczywać gwiazdom w lidze, więc w Lidze Mistrzów mam nadzieje na rozjechanie klase gorszych rywalek i tyle ;) Starczy im 3:1 ale żadnego 3:1 nie powinno być patrząc na potencjał Vakifbanku, strata seta z takimi drużynami jak obecne rywalki to po prostu kompromitacja dla takich potęg jak Vakifbank i licze tutaj na gładki under i do domu spokojnie czekać na runde PO z pierwszym miejscem w grupie.
A po drugie każdy ma prawo wyrazić swoją opinię a że ty napisałeś tak ja mage inaczej jeśli nie to przepraszam że się za przeproszeniem wpierrr.... Ale po to chyba jest to forum żeby coś z sensem napisać. Bo już nie raz były typy o przyjeżdża 3 sklad ktoś gra pierwszym będzie gładka wygrana a wygląda to zupełnie inaczej. Bez odbioru
 
Otrzymane punkty reputacji: +638
T 1,9K

telich

Użytkownik
Po prostu nie ruszam takich typów u kobiet w szczególności gdzie potrzeba wygranej 3:0 uwzględniając jakąś tam liczbę pkt i zarazem przestrzegam przed graniem takich typów
Post automatycznie złączony:


A po drugie każdy ma prawo wyrazić swoją opinię a że ty napisałeś tak ja mage inaczej jeśli nie to przepraszam że się za przeproszeniem wpierrr.... Ale po to chyba jest to forum żeby coś z sensem napisać. Bo już nie raz były typy o przyjeżdża 3 sklad ktoś gra pierwszym będzie gładka wygrana a wygląda to zupełnie inaczej. Bez odbioru
W tym przypadku zgadzam się z Dawidem, bo jeśli piszesz, że typów nie negujesz, to post jest z du.., bo każdy grający siatkówkę kobiet, wie, że granie tej dyscypliny w kobiecym wydaniu zawsze wiążę się z ryzykiem nagłego i nieprzewidywanego upośledzenia umysłowego gwiazd z Vakifbanku czy Conegliano, grającym przeciwko ekipom typu Vasas czy Belgrad, w którymś z setów :)
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Znów nie jest to łatwy dzień bo puchary siatkarskie w kobiecym wydaniu to nie jest mój ulubiony sposób na obstawianie, jak wiadomo Panie mają swoje fochy i różne zachowania odbiegające czasem od normy męskiej, nikt nie mówi, że sa w czymś gorsze, ale na pewno trudniejsze w obstawianiu ;) w każdym razie ja próbuje dziś:

Busto Arsizio +1.5 seta (1.55) fortuna

Nie rozumiem faworyzowania THY na wyjeździe z tak naprawde lepszą druzyną personalnie :oops: bo Carli LLoyd czy Rosamaria to naprawdę nie są dziewczyny z pierwszej łapanki i potrafią grać na bardzo dobrym poziomie, tym bardziej u siebie na własnej hali. THY będzie liczyło na swoją Van Dryk, Kanadyjka już na MŚ pokazała że grać w siatkowke potrafi, jednak nie wierze zupełnie w ich łatwe zwycięstwo na wyjeździe z lepsza personalnie drużyną, THY może ogrywa regularnie ogóry w Tureckiej lidze jednak to nie jest poziom chociażby Fenerbahce nie mówiąc o Eczacibasi czy Vakif. Także celuje dziś we Włoszki z małym handicapem setowym, czyli wystarczy dwa sety i jesteśmy zwycięscy ;)

do tego:
Police under 133.5 (1.76) fortuna promocja ;) - Plovdiv to kompletne amatorki, czerwona latarnia chyba tej Ligi Mistrzyń bo ciężko znaleźć gorszy zespół, nasze siatkarki przyzwyczaiły nas że raczej nie gwiazdorzą a pewnie odprawiają swoje słabsze rywalki to trochę inna mentalność niż Tureckie gwiazdeczki które potrafią odwalić maniane, tutaj tego nie będzie i licze na łatwy under i pewne 3 pkt dla naszych

i chyba najlepszy i najciekawszy typ dnia
Chieri 76 under 128.5 (1.85) fortuna siadło bez zarzutu ;) - grają z Holenderskimi amatorkami które w swojej amatorskiej lidze która nic nigdy nie znaczyła w świecie siatkarskim są w tym sezonie w połowie tabeli, jeśli Włoszki nie odprawią je z kwitkiem w trzech setach do 15 czy 16 w każdym to będzie to dla mnie mega zdziwienie

do tego : ŁKS Łódź +2.5 seta (1.25) - w pierwszym meczu nieoczekiwanie dostały od Stuttgartu 3:0, dziś się to powtórzyć nie powinno bo są to drużyny na mniej więcej wyrównanym poziomie, Niemki może są lepsze, ale ogólnie ich liga jest beznadziejna i klase gorsza od naszej, więc naprawdę nie zdziwie się jak będzie tutaj równy mecz.

Scandicci -1.5 seta (1.17) fortuna - tu już na podbicie, kursy mi pospadały, linia urosla na handi więc dzis odpuściłem ruszania aż 18.5 na gospodynie ale na podbicie jest to raczej pewna opcja, niby bez sensu podawać taki kurs ale jak już zagrałem to napisze i w analizach

Ja gram jeszcze ZAKSA -1.5 seta (1.26) + Resovia -1.5 seta (1.17) fortuna = pewnie wygladający dubel, nie wiem gdzie miałem to napisać, puchary a nie liga więc jednak tutaj, Gdańsk to patola a o przeciwniku Rzeszowa to szkoda slów bo to po prostu amatorzy co pokazali w ostatniej kolejce plusligi ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
LM Kobiet: Stuttgart - ŁKS
Stuttgart [-1,5] - ŁKS typ na ŁKS że ugra 2 sety 2,00 STS

5 kolejka LM, Łodzianki są na razie liderem, jednakże czeka ich mecz w Niemczech. To właśnie z tą drużyna ŁKS zagral najgorszy mecz przegrywając u siebie 3:0, więc będą chciały się zrewanżować. Patrząc na tabele będzie im zależało na wywiezieniu punktów gdyz ostatni mecz będą grać w Turcji z Fenerbache.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +676
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
dziś oferta już marnawa naprawdę, ale ja próbuje na przełamanie jednak Tureckie drużyny, szczególnie Fenerbahce ktore powinno grać bo potrzebuje punktów, Eczacibasi też przejedzie się po rywalkach
Różnica klas między zespołami jest tak ogromna, że jakaś La Laguna z Hiszpanii to na nakręcone Fenerbahce nie powinna z 15 punktów w secie wyjść, powtarzam po raz kolejny jak wyjdzie podstawowy sład czego nikt nie jest pewien bo nie siedzi w głowie trenerow ja gram takie coś:

Fenerbahce under 127.5 pkt (1.90) sts
Eczacibasi -18.5 (1.62) sts

E:Eczacibasi -21.5 (2.12) fortuna
Fenerbahce under 126.5 (2.02) fortuna


kebory nie współpracują haha pisane pół żartem pół serio, oferta jaka była każdy widział, próbowałem coś wydusić ale no niestety to nie są drużyny pokoroju Polic czy Rzeszowa co robią amatorki gładko masakrując :unsure: zawsze pokora na przyszłość, żeby ich nie tykać na undery bo to patologia co one robią, tylko oby wyrzeźbić 3:0 i do domu

Trener Fenerbahce wie, że ten mecz musi wygrać i to szybko i gładko bo blamaż i kompromitacja czyli nie wyjście z grupy LM jest blisko, ich największa gwiazda Kubanka Mellisa Vargas która niedawno przyjęła też obywatelstwo tureckie jest w bardzo dobrej formie tak jak ich drewniane na przyjęciu ale zabójcze na serwisie i w ataku Rosjanki Fiedorowcewa i Łazariewa. Potencjał drużyny mniejszy od Vakif czy Eczacibasi, ale jak się przyłożą powinna być powtórka z meczu Policzanek i sety do 9 czy 10ciu bo La Laguna to już poziom naprawde nie zasługujący na Lige Mistrzyń

Eczacibasi również gra na wyjeździe z drużyną która zaskakuje in plus w tym sezonie, ale nie jest to żadne zagrożenie dla Boskovic i spółki, ale tutaj wszystko zależy od trenera i podejścia, jak będzie prawidłowe to widzę tutaj rozjazd kompletny

PS. macie tą analize trolle cieszcie się, jak coś nie wejdzie to odpalajcie te zimne ognie w celu świętowania mej porażki :LOL: , ale nie zaśmiecajcie tematu

i trochę egzotyki czyli lider Koreańskiej Ligi Kal Jumbos który ma potężną przewage nad swoimi dzisiejszywmi rywalami a handi jest niskie, mecz już o 11:
więc Kal Jumbos -7.5 (1.80) sts 25:13 w pierwszym i 3 kolejne w pape, ehh value jakieś tam było ale to egzotyka nikt tego na poważnie nie traktuje, z braku laku zagrane i nic się nie stało świat się nie zawalił jak sądzą koledzy niżej ;)

Wrocław +14.5 (1.60) sts luźno, równy mecz
- Tauron liga ale pisze tutaj bo nie chce mi się pisać analizy w odzielnym dziale, linia jest za duża, spadki były na gospodynie, ale już się wyrównują te kursy i nie widze powodu aby tu był rozjazd 15stoma punktami, wrocław myślę, że powalczy spokojnie o seta może dwa

wygląda całkiem obiecująco, coś trzeba grać oferta na kolana nie powala i nie będzie powalała do najbliższej Niedzieli czy może w mniejszym stopniu Soboty, więc na dziś tylko takie typy i nie chce mi się bardziej rozpisywać bo każdą z tych drużyn opisałem po 5 razy w tym temacie, typy wybrałem takie, trochę na przełamanie bo Turasy mi nie siedzą ewidentnie może się to dziś odwróci :D pozdrawiam i polecam jak zwykle swoje typy, nie oczekujcie 100% skuteczności bo nikt takiej nie ma ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
A ja proponuje żeby wszyscy wrócili do wątku tematu, w przeciwnim razie poleca ostrzeżenia, a jak nie pomoże to odpoczynek od forum.
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Propozycje na dziś:
LM: Zawiercie - ZAKSA
Typ ZAKSA 1,72 Forbet
Wynik 0:3 dla Zaksy

Pojedynek z naszej Plusligi. Mecz rozgrywany w Dąbrowie Górniczej więc Zawiercie troszkę straci handi w postaci własnej hali. Warta trochę pod formą, widać że to drużyna mocno uzależniona od Kovacevica. Natomiast ZAKSA w weekend jakby trochę odpuściła mecz w Warszawie, choć Projekt wygrał zasłużenie. Stawiam na bardziej doświadczony zespół z Kędzierzyna.

Puchar CEV: Montpellier - Piacenza
Montpellier wygra seta Tak 1,59 Forbet
Wynik 3:1 dla Montpellier

Francuzi odpadli z LM z grupy z Jastrzębiem, jednakże w meczach u siebie prezentowali dobrą siatkówkę (1:3 z JW, 2:3 z Friedrischafen, 3:0 z Vojvodina). Piacenza to zespół doświadczony ale z problemami zdrowotnymi w tym sezonie i zdażają im się przestoje, dlatego uważam że gospodarze są w stanie ugrać seta w tym meczu.

Puchar Challange: Olympiakos - Panathinaikos
Powyżej 3,5 seta TAK 1,55 Forbet
Wynik 1:3 Panathinaikos

Kolejny pojedynek z rodzimej ligi. Wg bukmacherów mocnym faworytem są gospodarze. W swoim składzie mają takich zawodników jak Tomcek Stern, Travica, Hidalgo Oliva. Jednakże w Panathinaikosie też gra kilku doświadczonych siatkarzy jak Jiri Kovar, Fernando Hernandez czy Brenden Sander. W ostatnich bezpośrednich pojedynkach to goście wygrywali częściej, a ostatni pojedynek zakończył się wygraną 3:2 drużyny z Aten.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +799
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Propozycje na dziś:
LM: Zawiercie - ZAKSA
Typ ZAKSA 1,72 Forbet

Pojedynek z naszej Plusligi. Mecz rozgrywany w Dąbrowie Górniczej więc Zawiercie troszkę straci handi w postaci własnej hali. Warta trochę pod formą, widać że to drużyna mocno uzależniona od Kovacevica. Natomiast ZAKSA w weekend jakby trochę odpuściła mecz w Warszawie, choć Projekt wygrał zasłużenie. Stawiam na bardziej doświadczony zespół z Kędzierzyna.

Puchar CEV: Montpellier - Piacenza
Montpellier wygra seta Tak 1,59 Forbet

Francuzi odpadli z LM z grupy z Jastrzębiem, jednakże w meczach u siebie prezentowali dobrą siatkówkę (1:3 z JW, 2:3 z Friedrischafen, 3:0 z Vojvodina). Piacenza to zespół doświadczony ale z problemami zdrowotnymi w tym sezonie i zdażają im się przestoje, dlatego uważam że gospodarze są w stanie ugrać seta w tym meczu.

Puchar Challange: Olympiakos - Panathinaikos
Powyżej 3,5 seta TAK 1,55 Forbet

Kolejny pojedynek z rodzimej ligi. Wg bukmacherów mocnym faworytem są gospodarze. W swoim składzie mają takich zawodników jak Tomcek Stern, Travica, Hidalgo Oliva. Jednakże w Panathinaikosie też gra kilku doświadczonych siatkarzy jak Jiri Kovar, Fernando Hernandez czy Brenden Sander. W ostatnich bezpośrednich pojedynkach to goście wygrywali częściej, a ostatni pojedynek zakończył się wygraną 3:2 drużyny z Aten.
Kovacevic dzisiaj ma grać także może być różnie plus własną hala gdzie jak nie u siebie
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Propozycje na dziś:
LM: Zawiercie - ZAKSA
Typ ZAKSA 1,72 Forbet

Pojedynek z naszej Plusligi. Mecz rozgrywany w Dąbrowie Górniczej więc Zawiercie troszkę straci handi w postaci własnej hali. Warta trochę pod formą, widać że to drużyna mocno uzależniona od Kovacevica. Natomiast ZAKSA w weekend jakby trochę odpuściła mecz w Warszawie, choć Projekt wygrał zasłużenie. Stawiam na bardziej doświadczony zespół z Kędzierzyna.

Puchar CEV: Montpellier - Piacenza
Montpellier wygra seta Tak 1,59 Forbet

Francuzi odpadli z LM z grupy z Jastrzębiem, jednakże w meczach u siebie prezentowali dobrą siatkówkę (1:3 z JW, 2:3 z Friedrischafen, 3:0 z Vojvodina). Piacenza to zespół doświadczony ale z problemami zdrowotnymi w tym sezonie i zdażają im się przestoje, dlatego uważam że gospodarze są w stanie ugrać seta w tym meczu.

Puchar Challange: Olympiakos - Panathinaikos
Powyżej 3,5 seta TAK 1,55 Forbet

Kolejny pojedynek z rodzimej ligi. Wg bukmacherów mocnym faworytem są gospodarze. W swoim składzie mają takich zawodników jak Tomcek Stern, Travica, Hidalgo Oliva. Jednakże w Panathinaikosie też gra kilku doświadczonych siatkarzy jak Jiri Kovar, Fernando Hernandez czy Brenden Sander. W ostatnich bezpośrednich pojedynkach to goście wygrywali częściej, a ostatni pojedynek zakończył się wygraną 3:2 drużyny z Aten.
Zawiercie jest nieobliczalne. Za dużo niewiadomych. Jak Uros będzie się czuł mogą to wygrać bez problemu. Bednorz dzisiaj gra ?
ja raczej poszedłbym bezpiecznie w over 181.5 po kursie 1.85 pozdrawiam
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Zawiercie jest nieobliczalne. Za dużo niewiadomych. Jak Uros będzie się czuł mogą to wygrać bez problemu. Bednorz dzisiaj gra ?
ja raczej poszedłbym bezpiecznie w over 181.5 po kursie 1.85 pozdrawiam
Dla mnie ten mecz jest nie do ugryzienia, sam zagrałem na Zawiercie bo uważam że to 50/50, ale przejechałem się już na liderze Koreańskiej ligi gdzie Kal Jumbos grało z ostatnimi w tabeli kasztanami... ale uwaga nie wystawili sobie podstawowego i najlepszego gracza Williamsa, tylko grali sami skośni, jeden Murzyn wyciągnięty uj wie skąd u gości wystarczył do wygrania tego meczu (jak to w Korei, wygrywa ta drużyna której lider autakujący gra lepiej - zresztą ligi skośnooków to temat na dłuższą dyskusję) xd

Wracając do Pucharów dzisiaj gra JEDEN poważny mecz czyli Zawiercie z Zaksą i moim zdaniem jest to 50/50, hala w Zawierciu jest specyficzna, trenujący na niej gracze czują jak można bronić, jak tam w ogóle grać (z racji tego, że nie można sobie w obronie wywalić piłki do góry na 30 metrów tak jak się broni w normalnych ligach, tylko trzeba bronić delikatnie bo piłka uderzy po prostu w sufit :LOL: )
Nie mam pojęcie co z Urosem, nie mam pojęcie co z Bednorzem - kto ma pojęcie? pewnie tylko szkoleniowcy i ludzie głęboko siedzący w sztabach obu drużyn. Nikt inny tutaj tego nie przewidzi - więc robienie analizy tak jak w przypadku już mojej porannej porażki jest bezsensowne, tam nie zagrał Williams i to kompletnie z dupy, bo w poprzednim meczu go widziałem a tutaj nagle może nie zagrać Kovacevic czy Bednorz. Nie wiem czemu Bednorz nie zagrał z Warszawą, co oni godzą się na baty w lidze już za 3 punkty?

nie mam zupełnie pomysłu jak ruszać reszte meczów, sam zrobiłem sklejke z byle gów...a bo nic ciekawego po prostu nie gra i jak widać takich sklejek należy unikać bo szansa na ich wejście jest minimalna.

Mecz Piacenzy... hmmm tylko, że to Cev cup a nie liga mistrzów, ich rywal to ŚRODEK francuskiej lgi, czyli poziom teoretycznie beznadziejny, ale te puchary cev mają to do siebie że drużyny tak naprawdę więcej wkładają finansowo w wyjazdy, przygotowanie się do meczu i całą tą otoczkę która jest niezbędna żeby na tą hale przyjechać, a grają tak naprawdę o pietruche bo puchar cev to po prostu puchar przegranych. Jedni podchodzą do tego na poważnie inni nie. Np. Modena już widać, że nie podchodzi do tego na poważnie bo w meczu z Luneburgiem gdzie MUSIELI wygrać żeby było bezpiecznie, grali sobie równe sety... co w Play Offach Ligi Mistrzów byłoby nie do pomyślenia. Piacenza z powracającymi Lealem i Lucarellim, ale czy dzis na wyjeździe zagrają obaj? szczerze wątpie, to jest para przygotowywana na Play Offy włoskiej ligi, aby wywalczyć wreszcie po wieeeelu latach awans do Ligi Mistrzów Perugii co w składzie z Brizardem, Simonem, Lealem, Lucarelli i Romano jest oczywiście możliwe a na papierze to jest możliwe nawet
z wejściem do finału włoskiej ligi, gdzie jednak tak jak pisałem od początku Anastasi nie da się pokonać w tym roku - być może urwą jakiś mecz ale nie wygrają rywalizacji do 3 wygranych spotkań. Perugia ma rozstawienie z 1 miejsca w lidze, więc zawsze przy 1:1 w serii będą mieli kluczowy mecz u siebie ;)

Także, te puchary Cev traktujmy z przymrużeniem oka, oczywiście Skra po przyjściu nowego trenera i podstawowym składem na wyjazd z Czeską drużyną prezentującą wiadomo jaki poziom powinna się jednak uporać, jednak od oglądania skry dostaje już w tym roku reumatyzmu w okolicach mózgu bo po prostu moja ukochana drużyna staje się dnem i Lanza który odbijał sie od bloku grając w Perugii już sezony temu, przyjeżdża tutaj za Ebadipura i co? ma nagle odbienić oblicze drużyny? kto w ogóle wymyślił ten transfer na boga. Jednak jutro pójdę raczej po raz kolejny w stronę skry bo ten pucharek śmieszny to ostatnie chyba co im w tym sezonie zostało i jakaś szaleńcza pogoń o Play Offy w Pluslidze, ale z taką grą to ja tego nie widzę naprawdę - więc niech się lepiej skupią na tym cev cupie bo może to być jedyne co będzie w ich zasięgu w tym roku, patrząc że czołowe włoskie drużyny leją na ten puchar - Ale tu znów wracamy do podejścia szkoleniowców którego na dobrą sprawe przewidzieć się po prostu nie da i tyle, takie wróżenie na chwile obecną pozostaje :unsure:

Jutro będzie lepsza oferta, dziś jakbym miał coś grać to może coś w stronę Zawiercia, ale powstrzymuję się od tego bo jednak ZAKSA jak wyjdzie podstawowym składem i Śliwka nie będzie sę kompromitował a zagra cokolwiek bo z Warszawą nie grał nawet tego cokolwiek, to jakoś ten win mogą wymęczyć.wracając jednak do Piacenzy, ich gwiazdy są po kontuzjach, nie widze ich dzisiejszego rozjazdu na wyjeździe z druzyną która gra kupe w swojej lidze, więc w tym cev cupie jako zespół skazywany na pożarcie, na pewno powalczy. Podałem dwa kursy, osobiście tego nie gram bo mój kupon przez koreańców już siadł na samym początku, więc jakbym musiał coś grać zagrałbym te dwie opcje na dole Dla forum więc proponuje zakłady na:

Zawiercie (2.65) sts
Montpellier +14.5 (1.50) sts

aczkolwiek pewniaki to żadne a value minimalne i wszystko się może zdarzyć w obu spotkaniach, na Zawiercie value jest a czy wygrają? kij go wie. Francuzi z Piacenzą tak potężny handi pokryją raczej, ale znów to zależy od tego kto w tej Piacenzy zagra. a kto to wie? wracamy do punktu wyjścia ;) Piacenza będzie chciała po prostu wygrać za 3 pkt, rozbicie rywali 15stoma punktami to ciężki kawałek do zgryzienia

osobiście czekam na jutro i jutrzejsza oferta będzie bardziej przejrzysta do szukania czegokolwiek wartościowego
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Puchar Challange: Olympiakos - Panathinaikos
Powyżej 3,5 seta TAK 1,55 Forbet

Kolejny pojedynek z rodzimej ligi. Wg bukmacherów mocnym faworytem są gospodarze. W swoim składzie mają takich zawodników jak Tomcek Stern, Travica, Hidalgo Oliva. Jednakże w Panathinaikosie też gra kilku doświadczonych siatkarzy jak Jiri Kovar, Fernando Hernandez czy Brenden Sander. W ostatnich bezpośrednich pojedynkach to goście wygrywali częściej, a ostatni pojedynek zakończył się wygraną 3:2 drużyny z Aten.
Nie mylić oczywiście z Taylorem Sanderem... Brenden Sander to ogórek który miał nawet epizod w Czarnych Radom, gdzie nawet stamtąd pogonili go do Kataru... więc samemu można sobie odpowiedzieć jaki poziom on prezentuje. Grałem w tym roku na Patathinaikos i delikatnie rzecz ujmując, zbyt dobrze to nie wyglądało, Hernandez gra bo mu płacą - on nie ma i chyba nigdy nie miał żadnych ambicji siatkarskich jak się obrazi to morale zespołu pada na pysk a on wbija się w czape za czapą a Kovar to taki drugi Lanza... więc faworytem i to zdecydowanym są gospodarze, którzy również mają emerytowanych gwiazdorów ale lepiej już tego Olive oglądać i przede wszystkim Sterna, który poziom na ataku utrzyma niż drużyne która jest po prostu mega nieobliczalna i nazwiska ma po prostu słabe i przestarzałe do bólu

Możliwe 3:0 dla Olympiacosu jak najbardziej, aczkolwiek ja już tego meczu nie gram
 
Do góry Bottom