>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2010/2011

Status
Zamknięty.
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
//Nie oglądałem meczu, mógłby ktoś napisać czy to wreszcie Jastrzębie zagrało na odpowiednim poziomie, czy po prostu Czarnogórcy są tacy słabi na wyjazdach?
Coz w pierwszym secie Jastrzebie mialo przewage 4 punktow i po drugiej przerwie troche stanelo, dzieki czemu Budva doszła ich na jeden punkt, jednak seta przegrala do -23. Drugi zaczal sie od przewagi 8-5 dla Budvy jednak szybko ją stracili i prowadzenie do konca seta dociagneli Jastrzebianie. Trzeci set to pogrom z racji tego ze zawodnicy Budvy kompletnie stracili ochotę do gry co JW skrzętnie wykorzystalo. Ogolnie 1. set perfekcyjne przyjecie po obu stronach, choc pare (3-4) bledow po stronie JW w tym elemencie bylo. Bardzo wyrownana walka na siatce, JW prawie wcale nei gral srodkiem, za to umiejetnie wykorzystywał pipe, na co Budva nie potrafila znalezc lekarstwa. Drugi set spadek skutecznosci pierwszej akcji po stronie Budvy, z kolei JW na kapitalnym procencie w ataku w 1. i 2. secie (3. to pogrom wiec nei ma co komentowac). Ogolnie Jw prawie zero przestojow, brakuje im strasznie Czarnowskiego by pograc wiecej srodkiem, gdyz teraz ich gra to prawie wylacznie skrzydła + pipe. Wg mnie za malo agresji na zagrywce ze strony JW, czesto pilka oddawana wrecz na druga strone (chodzi o latwosc zagrywki). Sadze ze JW zlapalo niezly rytm i w lidze spodziewam sie kursow 4-5 na JW przeciwko Resovi i taki kurs biore od reki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Po głębszej analizie jedynego spotkania w Lidze Mistrzów meżczyzn wywnioskowałem, ze godnymi polecenia typami są ...
Sisley Treviso @ 1,30 10/10 ⛔
Sisley Treviso -1,5 @ 1,57 5/10 ⛔
oba z tobeetu
Sisley jest w gazie, ostatnio wszyscy ich skreslili, a oni bez problemu poradzili sobie z dobrą Latiną. Do tego we Francji przegrali po ciezkim boju 2-3, teraz czas na rewanz. Ich sytuacja w grupie jest obecnie tragiczna, trzeba szybko podreperowac swoj dorobek punktowy i gonic czołówkę. Dzisiaj nie mają wyjścia, muszą zdobyc 3 punkty i tyle. To tez uczynią.

Kolejnym godnym polecenia typem jest Asptt +2,5 @ 1,813 6/10 pinn. Gospodynie walczą o awans z Volero, ktore wczoraj na spokoju wygrało i umocniło się w strefie promowanej awansem. Zeby myslec o ich zdetronizowaniu(bo o wyprzedzeniu lub wyeliminowaniu Turczynek mogą zapomnieć) to muszą dzisiaj zdobys jakies punkty. zdobyc punkt trzeba ugrac 2 sety minimum. Ja im daje szanse wlasnie na tyle przynajmniej, wiec secika po takim kursie trzeba sprobowac. Turczynki raczej spacerkiem awansuja, wiec az tak sie nie musza spinać na dzisiejszy mecz, majac w ost rundzie Lagunę.⛔

To tyle :razz:

Sisley piękna porażka na własne życzenie, no to pożęgnajcie się z pucharami ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Trzeba zapoczątkowac dyskusje, przecież dzisiaj tyle ciekawych spotkań.
Najbardziej oczekiwanym w Polsce jest oczywiście starcie Trentino - Skra. Trzecia odsłona tej rywalizacji w tym sezonie. Póki co remisowo 1-1. Tym razem zdecydowanie więcej szans daje się Trentino i raczej nie są to bezpodstawne stwierdzenia, acz kursy dla chętnych grac coś w ich kierunku moim zdaniem mocno zaniżone. Przecież naprzeciwko będzie Skra, ta Skra która ich ograla 3:0 w Łodzkiej Atlas Arenie. Oba zespoły kalendarz miały napięty w ostatnim czasie do granic możliwosci + podróż do Doha. Ale jednak licze na dobre spotkanie w dniu dzisiejszym w ich wykonaniu.
Strona internetowa Trentino zapowiada to starcie jako &quot;Big match Champions League il Palatrento&quot; i niech tak pozostanie i będzie to rzeczywiście wielkie spotkanie. Jeżeli idzie o składy jak to kogoś interesuje to niczego nieoczekiwanego nie ma się co raczej spodzeiwac. Wyjdą żelaznymi szósktami ;)

FENERBAHCE STAMBUŁ - TOURS
Typ : Fenerbahce -1,5 @ 2,04 Pinnacle ⛔0:3
Fenerbahce u siebie będzie groźne to nie podlega dyskusji. Milijkovic, Geric i Marshall do tego gorące trybuny. Tours póki co po tiebreakach wyrgali w Biełgorodzie i Treviso. Czyżby trzecia wyjazdowa wygrana? Będzie o to ciezko moim zdaniem. Redwitz, Ngapeth i Konecny musieliby zagrac naprawde maxa. O dziwo Fenerbahce dwa mecze u siebie przegrało w tej grupie, ale na wyjeździe uporali się z Tours 3:1. Licze, że dzisiaj powtórzą ten rezultat bo wciąż jest szansa by awansowac z tej grupy, a konieczne ku temu są 3pkt w dzisiejszym pojedynku i wtedy losy awansu będą się ważyły w ostatniej kolejce więc będą emocje;)

JASTRZĘBSKI WĘGIEL - OLYMPIAKOS
Typ : Olympiakos +2,5seta @ 1,752 Pinnacle ⛔3:0
Jastrzębski chyba nadal nie złapał odpowiedniego rytmu. To jeden z gorszych sezonów od lat w ich wykonaniu. W LM 1 wygrana i 3 porażki co paradoksalnie daje im 2msc po 4 kolejkach gdyż ich porażki kończyły się dwukrotnie w tie breaku. W lidze jednak większa katastrofa w ich wykonaniu 4 wygrane i 10 porażek to poprostu nie przystoi jak na wicemistrza Polski by w dotychczasowych meczach wygrał raptem 5 spotkań! Może i Olympiakos nie jest tak mocny jak rok temu, a raczej na pewno nie jest. To sądze, że nadzwyczajniej w świecie stac ich w dzisiejszym dniu na ugranie jednego seta minimum. Kapitalnie ostatnimi czasy gra przemianowany z pozycji środkowego na atak Tsourtis.
Może i Olympiakos u siebie w lidze też nie zachwyca,ale patrze na ich dwa ostatnie mecze w LM i dwukrotnie urwali pkt Bledowi doprowadzając do 5 setówek, coprawda niestety przegranych, ale 2pkt na tm ugrali.
Nie sądze by JSW miał taki ogień w sobie by to wygrał 3:0;)

BUDVANSKA RIJEKA - ACH VOLLEY BLED
Typ : Bled @ 1,855 Pinnacle ⛔3:2
Głównie ze względu na wystawiony kurs na ten mecz. Wiem, że Rijeka u siebie dwa zwycięstwa, ale gdy grali już na wyjeźdize to im za bardzo nie szło i lanie po 0-3 i spora różnica w małych pkt. Kurs doprawdy ciekawy, Bled co prawda bez Urosa Kovacevica, ale na przyjęciu i tak zagrają Flajs i Jakopin zapewne jak zwykle. Jak dla mnie kurs przeszacowany, że się tak wyraże i można próbowac;)

EDIT : :mrgreen: Nie ma co, niezłe typy podałem, skutecznośc 3/3
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Mistrzów
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Olympiakos Pireus
Typ: Olympiakos Pireus
Kurs: 4,50
Bukmacher : Bet365

Analiza:
Szczerze mówiąc jestem bardzo zdziwiony kursem wystawionym w tym spotkaniu na grecki zespół. Obie ekipy walczą o awans do następnej rundy. Jastrzębie ma 5 punktów, zaś Olympiakos 4. Praktycznie pewnym awansu z tej grupy jest już zespół Ach Volley Bled posiadający na swoim koncie 10 punktów. Pozostała więc tylko walka o 2. miejsce w grupie, która rozegra się pomiędzy dwoma wyżej wspomnianymi ekipami i drużynie Budvanskiej z Czarnogóry. Olympiakos jeśli myśli o awansie powinien wygrać dzisiaj z polskim zespołem, zwłaszcza, że Jastrzębie znajduje się ostatnio w bardzo kiepskiej dyspozycji. Pokazują to ostatnie ligowe porażki 0-3 z ZAKSĄ i Resovią czy 1-3 z Kielcami. Jastrzębie jest chyba największym rozczarowaniem tego sezonu w Pluslidze i myślę, że już nic tego nie zmieni. Olympiakos zaś wygrał ostatnio swoje dwie potyczki w lidze pewnie po 3-0 i choć nie jest to tak samo mocna ekipa jak sezon temu (odejście chociażby Milijkovicia) to grać w siatkówkę na pewno potrafi. Grecy pokazali to w ostatnim meczu Ligi Mistrzów, gdzie przegrali na wyjeździe 2-3 z liderem grupy Volley Bled. W Jastrzębiu brak jest zdecydowanego, który potrafiłby pociągnąć grę zespołu. Myślę, że Zhekov i spółka mają duże szanse na odniesienie dzisiaj zwycięstwa nad polskim zespołem. Kurs 4,50 jak najbardziej obliguje do zaryzykowania.
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Myślę, że Zhekov i spółka mają duże szanse na odniesienie dzisiaj zwycięstwa nad polskim zespołem. Kurs 4,50 jak najbardziej obliguje do zaryzykowania.
raczej sama spółka, bo bułgarski rozgrywający rozwiązał kontrakt z greckim klubem
pozdrawiam
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Olympiakos jeśli myśli o awansie powinien wygrać dzisiaj z polskim zespołem
Od dłuższego czasu polskie kluby (którym powodzi się nie najgorzej i które zapełniają halę na meczach pucharowych) otwarcie mówią, że gra w pucharach jest nieopłacalna. Wątpię, żeby Grekom zależało na wyjściu z grupy w sytuacji gdy mają problem z wypłacalnością wobec zawodników.
 
S 0

szafera

Użytkownik
Witam wszystkich. Rzeczywiscie dzisiaj dzien pelen siatkarskich zmagan. Ja wybralem kilka spotkan ktore sa dla mnie oplacalne do zaryzykowania ????
Pierwsze z nich to mecz z udzialem polskiej ekipy czyli pojedynek Trentino - Skra. Moim zdaniem Skra i tak dzo duzo osiagnela wygrywajac z czolowka polskiej ligi w morderczym tempie spotkan w bardzo krotkim odstepie czasu i kolejna daleka podroz do Wloch to juz za duzo. Do tego zapewniony awans i mecz u siebie z najslabsza druzyna w ostatniej kolejce tylko sklania mnie do gry na Trento. Skra bedzie sie raczej &quot;bawic&quot; tym meczem. Juz 8 stycznia graja wyjazd z Bydgoszcza i raczej beda sie oszczedzac na ten mecz. Poza tym ostatnie spotkanie z Zaksa pokazalo ze Skra jest juz lekko zmeczona. Gdyby nie kontuzja Zagumnego mecz skonczylby sie 3-0 dla Zaksy i taka jest prawda, nawiazujac do wypowiedzi kolegow na ten temat.
Trentino Volley - PGE Skra Bełchatów
Typ: 1 - 1.5 seta
Kurs: 1.35
Buk: bwin
Kolejne spotkanie to mecz Knack Randstad Roeselare - Dinamo Moscow. Dinamo po pewnym kryzysie wraca juz na wlasciwe tory. Grankin gra niesamowita siatkowke. Do tego niezawodny Dante i naprawde maja czym straszyc. Gracze z Moskwy maja pierwze miejsce w grupie ktore jest w miare zabezpieczone ale sadze ze nie beda kalkulowac przed ostatnim spotkaniem i zagraja na miare swoich mozliwosci w belgii. Roeselare u siebie mocne ale to juz nie ten sam zespol co chocby rok temu, spuscili mocno z tonu. Wedlug mnie kurs wart ryzyka i obsawienie zwyciestwa gosci.

Knack Randstad Roeselare - Dinamo Moscow
Typ: 2
Kurs: 1.95
Buk: bwin

Trzecie spotkanie Generali Unterhaching - Zenit Kazan. Kazan lider grupy ale tylko z dwoma punkami przewagi nad Niemcami. Dzisiaj chcac miec spokojne pierwsze miejsce w grupie powinni wygrac conajmniej za 2 pkt i wedlug mnie tak tez bedzie. Roznica klas zespolow. W pierwszym meczu bylo 3-0 dla Zenitu i dzisiaj licze na zwyciestwo za 3 pkt.
Generali Unterhaching - Zenit Kazan
Typ: 2
Kurs: 1.3
Buk: bwin

Dodatkowe typy bez analizy to wygrana CSKA Sofii z francuskim AS Cannes po kursie 2.10. Wedlug mnie zespol z Bulgarii jest poprostu lepszy. Chcac walczyc o awans bo taki chyba jeszcze jest w zasiegu musza to spotkanie wygrac i zdecydowanie sa w stanie. Zagralbym tez +2.5 seta na Tours, Fenerbace mnie zupelnie nie przekonuje, w ostatniej kolejce wszyscy grali na zwyciestwo z lokomotivem a skonczylo sie 1-3 na czym ja zyskalem. Dzisiaj jakdla mnie bedzie conajmniej 4 sety bwin nie ma mojej oferty wiec zagram wiecej niz 160,5 pkt po kursie 1.45.
Pozdrawiam i zycze wygranych ????
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Mala awaria internetu, a tyle problemow...

no nic tak na szybko, bo dzisiejszy dzien juz sie konczy



ja probuje Budve @ 2,10 uni z Bledem, ktory jest juz praktycznie pewny awansu, a Budva dzis walczy o zycie i ma realne szanse na awans. U siebie cos graja, bo na wyjazdach to piach.✅✅


Podoba mi się jeszcze Trento -2,5 @ 2,40 pinn chociaz pewniejsze jest under 185,5 pkt @ 1,55 uni.⛔✅


W sumie z dzis tyle, za duzo mi nie zostało ;)
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
W ciągu dnia pewnie nie będe miał czasu, aby cos skrobnąć, wiec jeszcze teraz tak po krótce napiszę apropo zblizających się spotkań.


Value widzę w Noliko @ 2,20 pinn, obie ekipy to europejskie średniaki, jednak Noliko w moim rankingu jest trochę wyżej. Sprawa awansu jest wciaz otwarta, Cuneo, Noliko oraz Teruel mają szansę na gre dalej. Jak dla mnie największe szanse z tej trójki na zajęcie 1 miejsca ma Noliko, a co za tym idzie drugie miejsce przypada włoskiemu Cuneo, a co po tym następuje? Ano to, ze Teruel musi pogodzic się z 3 miejscem. Noliko ma na koniec fazy grupowej mecz u siebie z Radnickim, a więc pewne 3 punkty, jakby nie patrzeć. Teruel ma wyjazd do Cuneo, chyba wiedzą co to dla nich oznacza. Nawet jak wygrają dzisiaj z Noliko to i tak szanse na awans z 2 miejsca nie ma. Albo inaczej, mozliwosc jest, ale oni nie awansują. Dlatego dzis ostatnia &quot;rzeczywista&quot; szansa na punkty. Noliko dobrze wie jaką szansę ma na 1 miejsce po pokonaniu Cuneo u siebie, mysle, ze nie beda chcieli tej sposobności zaprzepaścic tym bardziej, ze dzisiejszym meczem gwarantują sobie praktycznie pierwsze miejsce. Procz czystego zwycięstwa po @ 2,20 skłaniałbym się również, co oczywiste, pod +1,5 @ 1,621 pinn✅✅

W meczu Zalau - Fried jak miałbym cos grac to chyba dodatnie hc na gospodarzy. Oni mają o co grac w przeciwienstwie do Fryderyków, ktorzy tak czy siak zostaną na 3 miejscu. A Rumunii? Graja o honor, prestiz itp Na pewno chcą zdobyc jakies punkty/sety w LM. W Bełchatowie o punkty będzie bardzo ciężko, więc jedyna szansa u siebie z Fried, ktore nie ma szans na awans, ani na spadek nizej. Zalau +2,5 @ 1,87.⛔


Jesli chodzi o zenską odsłonę LM. To również skłaniałbym się ku Bergamo. Moze nie to, ze od razu wygraja na ciezkim terenie w Rosji, ale ten secik po kuszącym kursie jest do zaakceptowania jak najbardziej. Bergamo +2,5 @ 1,855 pinn. Widać, że powoli się ogarniają i grają lepiej, może nie jest to to do czego nas przyzwyzczaily, ale na seta powinnon starczyc. Francesca jak zagrasz to zajmij się tym setem dla mnie !:grin ???? 2 sklad, a byly w 1s secie bardzo blisko wygranej)⛔


Szanse na powodzenie widzę też w becie na Mineralne. Turczynki awans w kieszeni, a Odintsovo niebezpiecznie goni, trzeba zdobyc punkty w tym meczu. Goski sie nie beda az tak spinac, mzoe anwet pomogą Polkom. W obliczu ciezkiego meczu w Rosji w ostatniej kolejce punkty dzis są bezcenne. A więc Muszyna @ 1,714.⛔

W Pesaro nie widze innego rozstrzygniecia jak wygrana gospodyn. Kurs @ 1,549 może nie rozpieszcza, ale to ich ostatni mecz u siebie, a przed nimi ciezki boj w Bielsku, na pewno nie lekcewaza Bielska, wiec dzis punkty bardzo potrzebne, a Baku ma w ost kolejce Bukareszt, wiec sa raczej spokojne awansu.✅


Na koniec Cev Cup. Zaksa miala na widelcu Skrę, jednak Pawel doznał urazu. Wszystkim sie wydawalo, ze to wielki pech, ze kolejny pauzowicz po Swidrze, a tu nagle przed tb Pawel wyszedl biegac przy boisku. Niestety nie wszedl i nie pomogl chlopakom ograc Skry, ale na Unicaje juz pewnie zagra. Reguly wiemy jakie są. 2 x wygrana daje awans, nie ma sie co bawic w loteryjne złote sety.


dobranoc ! :cool:

edit
To były skróty myślowe, oczywiście z 3 miejsc maja szanse, a mnie chodziło o awanse z 1-2. Rzeszywiscie namieszałem, ale wiadomo o co mi chodziło.

Co do Gumy to przeczytałem dzisiaj wlasnie, ze nie poleciał, wczoraj pozna pora i ten fakt mi umknął jakos, nie typuje juz Zaksy, po takim kursie @ 2,27 jest to value na Unicaje, a +1,5 @ 1,633 staje się bardzo pewnym zakładem dla mnie, który gorąco polecam.✅✅


Bergamo 2 sklad jednak wystawia, wiec nie wiem czy jest sens tracic nerwy na ugranie tego seta, u kobiet wszystko mozliwe, jak to u kobiet, ale niech kazdy sie sam zastanowi czy warto, bo min Francesca nie gra ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
akselek 552

akselek

Użytkownik
Wojtas_ trochę namieszałeś. Nie prawdą jest to, że Teruel jak i VfB nie ma szans grać dalej, bo mają. Do kolejnej rundy oprócz dwóch najlepszych drużyn z każdej grupy wchodzą cztery z trzeciego miejsca z najlepszym bilansem.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Wojtas_ trochę namieszałeś. Nie prawdą jest to, że Teruel jak i VfB nie ma szans grać dalej, bo mają. Do kolejnej rundy oprócz dwóch najlepszych drużyn z każdej grupy wchodzą cztery z trzeciego miejsca z najlepszym bilansem.
A mi się wydaje że nie do końca masz racje. Wydaje mi się że wychodzi 1 zespół z 3 miejsca ale tylko wtedy kiedy gospodarzem FF jest jakiś zespół który zajmie w fazie grupowej 1 albo 2 miejsce i wtedy jego miejsce premiowane awansem dalej zajmuje zespół z 3 miejsca z najlepszym bilansem. A pozostałe 4 z gorszym bilansem od tego najlepszego grają w Chalanger Rund pucharu CEV i tylko zespół z najgorszym bilansem z trzecieog miejsca odpada kompletnie. Tak na 100% było w ubiegło rocznej edycji czy tak jest tez w obecnej tego na 100% nie wiem bo nie znalazłem jeszcze żadnego info które by to potwierdzało.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
A mi się wydaje że nie do końca masz racje. Wydaje mi się że wychodzi 1 zespół z 3 miejsca ale tylko wtedy kiedy gospodarzem FF jest jakiś zespół który zajmie w fazie grupowej 1 albo 2 miejsce i wtedy jego miejsce premiowane awansem dalej zajmuje zespół z 3 miejsca z najlepszym bilansem. A pozostałe 4 z gorszym bilansem od tego najlepszego grają w Chalanger Rund pucharu CEV i tylko zespół z najgorszym bilansem z trzecieog miejsca odpada kompletnie. Tak na 100% było w ubiegło rocznej edycji czy tak jest tez w obecnej tego na 100% nie wiem bo nie znalazłem jeszcze żadnego info które by to potwierdzało.
Ale, żeby zostać organizatorem trzeba zając miejsce 1-2. Więc drużyna z 3 miejsca z najlepszym bilansem przechodzi dalej.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
A mi się wydaje że nie do końca masz racje. Wydaje mi się że wychodzi 1 zespół z 3 miejsca ale tylko wtedy kiedy gospodarzem FF jest jakiś zespół który zajmie w fazie grupowej 1 albo 2 miejsce i wtedy jego miejsce premiowane awansem dalej zajmuje zespół z 3 miejsca z najlepszym bilansem. A pozostałe 4 z gorszym bilansem od tego najlepszego grają w Chalanger Rund pucharu CEV i tylko zespół z najgorszym bilansem z trzecieog miejsca odpada kompletnie. Tak na 100% było w ubiegło rocznej edycji czy tak jest tez w obecnej tego na 100% nie wiem bo nie znalazłem jeszcze żadnego info które by to potwierdzało.
Tak faktycznie masz rację. Kiedyś było tak jak napisałem. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
 
T 0

top

Użytkownik
Co myślicie o Jastrzębskim Węglu ? Grają na wyjeździe z Bledem, który ma już pewny awans a Jastrzębie potrzebuje zwycięstwa za 3pkt żeby awansować bez oglądania się na innych. Ostatnio w Plus Lidze Jastrzębie wygrało z vice liderem z Częstochowy i są na fali wznoszącej. Bled natomiast może mecz odpuścić a kurs 2.55 na Polaków wart uwagi...
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
:siata:CSKA Sofia VB - Generali Haching Unterhaching Typ:CSKA Win✅ @ 1.30 lub CSKA -1.5 seta @ 1.60⛔
Mecz grupy A trzecie CSKA będzie podejmowało 2 Generali Haching. CSKA jak do tej pory zgromadziło na swoim koncie 5 pkt praktycznie wszystkie zdobyli we własnej hali tylko 1 pkt zdobyli na terenie rywala a było to przed tygodniem w meczu z Cannes przegranym 2-3.CSKA nie ma już szans na awans do dalszej fazy LM 5 pkt straty do ich dzisiejszego przeciwnika jest już nie do odrobienia ale będą próbować za wszelką cenę wygrać ten mecz bo mają jeszcze szanse na awans z 3 miejsca do pucharu CEV do rundy Challenger która jest ostatnią rundą przed FF tego pucharu. Aby awansować siatkarze z Sofi muszą ten mecz wygrać za 3 pkt 3-0 bądź 3-1 i przepustka na te salony będzie już należała do nich bo bilety są dla 2,3 i 4 drużyny z najlepszym bilansem z trzecich miejsc najlepszy zespół z miejsca 3 gra dalej w fazie PO LM. Sisley który gra w grupie E ma jak narazie najgorszy bilans z zespołów o których mowa jest powyżej ma na swoim koncie 4 pkt o 1 oczko mniej od CSKA dlatego zwycięstwo za 3 pkt w tym meczu na pewno da Bułgarom możliwość gry w pucharze CEV. Zadnie dla CSKA jest na pewno do wykonania bo Generali pewne swego bez nadzieji na wyprzedzenie pierwszego w grupie Zenitu (co prawda 2 pkt straty ale Zenik gra dzisiaj u siebie ostatni mecz z najsłabszym w grupie Cannes i nikt przy zdrowych zmysłach nie może przypuszczać że Zenit w tym meczu nie zdobędzie choćby punktu. Dlatego trener Generali traktuje ten mecz bardzo ulgowo sam nie poleciał z drużyną na ten mecz bo podobno jest chory na grypę a tak po za tym z tego co wiem w tym meczu szanse mają dostać zmiennicy na pewno nie zagrają szóstkowi gracze tacy jak Tomas Kmet, Leo dos Santos i Paul Carroll. Dlatego też cieżko wierzyć w tym meczu w inne rozstrzygnięcie niż pewne zwycięstwo gospodarzy tym bardziej że we własnej hali ten zespół w tej edycji LM jeszcze nie przegrał i pokonał nawet wielki Zenit 3-2.
:siata:Olympiacos Piraeus VB - Budvanska Rivijera BudvaTyp:Budvanska Win @ 1.45✅ lub Budwajska -1.5 seta @ 1.90⛔
Mecz grupy C pomiędzy
Olympiacos Piraeus a Budvanska Rivijerom. Dla Olimpiakosu już mecz o nic dla Budvanska Rivijery mecz o wszystko_Olimpiakos po porażce z Jastrzebskim Węglem 3-0 skreślił swoje szanse na awans do dalszej fazy LM jaki i również na grę w pucharze CEV dlatego dla nich jest to mecz o przysłowiową &quot;Pietruszkę&quot;. Dla zespołu z Czarnogóry jest to mecz o awans do dalszej fazy LM do tego potrzebne jest im zwycięstwo najlepiej za 3 pkt i czekanie na dobre wieści z Bledu który mierzy się z JSW a Jastrzębianie przed dzisiejszą kolejką mają nad nimi 1 pkt przewagi.Rivijera przed tygodniem mierzyła się z liderem grupy słoweńskim ACH Volley Bled zdali ten egzamin wzorowo i po emocjonującym meczu rozstrzygnęli ten mecz na swoją korzyść w Tie-Breaku co na pewno napawa optymizmem wszystkich sympatyków tej drużyny przed dzisiejszym meczem. A w Pirusie w ręcz odwrotnie kłopoty finasowe zdecydowana porażka przed tygodniem o której już wspomniałem w dalszym ciągu na pozycji rozgrywającego po odejsiu Zekowa będzie grał libero i jak by tego było mało kontuzjowany jest Dimitris Tzourits który jest najlepiej punktującym graczem zespołu i to na nim zawsze spoczywa główny cięzar ataku to do niego kierowane są najczęściej sytuacyjne piłki itd...Osłabienie ogromne nie dość że nie mają rozgrywającego to teraz jeszcze w ataku za Tzouritsa będzie grał Młody Łukasz Szarek który ogrania w takich meczach praktycznie nie m. Dlatego nie widzę dzisiaj zbytnich szans Olimpiakosu na ugranie w tym meczu czegoś wiecej niż 1 seta o ile chociaż to im się uda z takimi problemami z jakimi się zmagają...
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
VfB Friedrichshafen - Itas Diatec Trentino :minus 2-3 ⛔ (było blisko ???? )
Typ: 2
Kurs: 2.75 expekt

W dzisiejszym spotkaniu skusił mnie przede wszystkim kurs na Trentino. Włosi zajmują drugie miejsce, tracąc pkt do Skry, która dzisiaj zmierzy się z najsłabszym w grupie Zalau. Nikt się raczej niespodziewa, że Skra odda więcej niż jeden set i straci pkt ze słabymi przeciwnikami. Trentino zatem jedzie na wycieczke, w dodatku bez podstawowych zawodników: Juantorema, Stokr, Sala. Niemcy aktualnie 3e miejsce i o ile się nie myle po wygraniu tego meczu mają duże szanse na awans do PO z 3go miejsca. Trentino to jednak wielki zespół, a jego trener ma wielkie aspiracje, aby wygrywać wszystko, może dzisiaj do zwycięstwa poprowadzi Kazijski ? Typ na pewno ryzykowny, ale po takim kursie opłaca się grać
 
sower 0

sower

Użytkownik
Skra- +2,5 seta Remat @ 3.2
Typ moim zdaniem bardziej prawdopodobny niż kolegi powyżej ;), a i kurs lepszy. Jak już wiemy Trentino jedzie w rezerwowym składzie, co oznacza że ciężko będzie o zwycięstwo. Skra jest na 1 miejscu z 1 pkt. przewagi nad Trentino. Nawrocki w wywiadzie mówił o niezlekceważeniu przeciwnika, co zrobiły inne zespoły i widzieliśmy wyrównane sety. Zapewne dzisiaj obejrzymy rezerwowy skład. Remat gra o pietruszkę. W siatkówce takim drużynom zazwyczaj idzie lepiej niż jak grają na maxa. Dotychczas ugrali tylko seta z Friedrichshafen.
Jak wiemy to ostatni mecz na Atlas Arenie słaby to argument ale jednak przemawia do mnie i możemy być świadkami kilku setowego spotkania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom