>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Mistrzów 2010/2011

Status
Zamknięty.
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Na dziś polecam Fenerbahce -1.5 @ 2.70 w Unibet
Takie przeczucie. :-|
Heh chyba patrzymy na inne strony Unibet, bo u mnie to jest
Fenerbahce -1.5 @ 1.55 w Unibet, a po takim kursie jak ty podajesz to chyba nawet sam bym się skusił, ale skoro mi wyświetla 1.55 więc pewnie zagram over 185.5 @ 2.20 w Unibet.
Myślę, że włoszki tak łatwo skóry nie sprzedadzą - zresztą liczę co najmniej na 4-setówkę oraz wyrównaną grę (z m.in takimi siatkarkami jak Sara ALBERTI, Valentina ARRIGHETTI, Lucia BOSETTI, Eleonora LO BIANCO, Enrica MERLO, Serena ORTOLANI, Francesca PICCININI myślę że będzie to możliwe).
edit.: sorry myślałem, że to na Ligę Mistrzyń ;) - tak to jest jak się ma otworzone 10 podstron ;)
edit2: - myślę że po pewnej &quot;kosmetyce&quot; post ten można przenieść do http://forum.bukmacherskie.com/f32/liga-mistrzyn-2010-2011-a-50491.html
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Heh chyba patrzymy na inne strony Unibet, bo u mnie to jest
Fenerbahce -1.5 @ 1.55 w Unibet, a po takim kursie jak ty podajesz to chyba nawet sam bym się skusił, ale skoro mi wyświetla 1.55 więc pewnie zagram over 185.5 @ 2.20 w Unibet.
Myślę, że włoszki tak łatwo skóry nie sprzedadzą - zresztą liczę co najmniej na 4-setówkę oraz wyrównaną grę (z m.in takimi siatkarkami jak Sara ALBERTI, Valentina ARRIGHETTI, Lucia BOSETTI, Eleonora LO BIANCO, Enrica MERLO, Serena ORTOLANI, Francesca PICCININI myślę że będzie to możliwe).
Kolega mówił o spotkaniu o spotkaniu w Lidze mistrzów panów Tours - Fenerbahce, a ty o meczu w rozgrywkach kobiecych Fenerbahce - Bergamo. Stąd wasze rozbieżności kursowe.
 
A 4

alex123

Użytkownik
przed nami kolejne spotkania w LM,uważajcie w tym miesiącu na skre,trentino i dynamo moskwa,maja naprawde cięzkie granie w grudniu bowiem 15 zaczynaja zmagania w klubowych mistrzostwach świata,formę zespoły maja fantastyczną,ale ta impreza bedzie dla nich najwazniejsza,w ligach idzie im świetnie,a w lidze mistrzów też maja już dość klarowną sytuacje.W tej kolejce lepiej grac na gości bo buki mogą dać dość ciekawe kursy na nich.Drużyna kazania jedzie na cięzki teren do bułgarii,cska w meczu z cannes pokazała że u siebie nalezy sie jej bać,ale jednak kazań to nie jakis średniak i ich gwiazdy spokojnie ten mecz wygrają,typuję 1-3,bułgarzy moga pierwszego seta zagrac na maksa i dlatego myslę ze urwia seta.Kolejna druzyna rosyjska która warto zagrac to dynamo moskwa,jadą do austrii na mecz z insbruckiem(ogólnie ogórki,choc w wygranym meczu z panatą rewelacyjnie zagrał brazylijczyk da silva).Patrząc na skład to moim zdaniem maja o wiele słabszy niz wcześniej wspomniana drużyna kazania,ale za to przeciwnik o wiele gorszy,dlatego typuje łatwe 3-0 dla dynama,choć może bezpieczniej zagrać handi -1,5.Ostatni mecz to pojedynek dawida z goliatem,czyli wyprawa trentino do zalau.Do skłądu trentino wrócł już juantorema a więc w rumunii pewnie juz wyjdzie w pierwszej szóstce wraz z kazijskim,do tego rewelacja tego sezonu na ataku czyli jan stokr i mamy łatwe 3-0 dla włochów.Trochę sobie pogmatwali sytuacje grupie,gdyż z friedrischafen ugrali u siebie tylko punkt,a ze skrą to był ich blamaż,choć bełchatowianie zagrali naprawde rewelacyjny mecz.Poprzez to że niedługo wazny turniej to powinni byc na maksa skoncentrowani i załatwić szybko jeden z najsłabszych zespołów obecnej LM czyli Remat.Więcej napiszę jutro gdy będą juz znane kursy.
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Skra Bełchatów - VFB Friedrichshafen 3,60!
Promocyjny kurs dla graczy, którzy chcieliby środę zaliczyć na duży plus.
Skra ostatnio wymiata. Naprawdę dawno nie widziałem tak świetnie grającej ekipy z Bełchatowa. Miguel Falasca rozgrywa bardzo mądrze, ma bardzo dobre przyjęcie ze strony kolegów. Wszyscy pamiętamy jak ostatnio Bełchatowianie przejechali się po Włoskim Trentino.
Nie do końca zgadzam się, gdy ktoś twierdzi, że Niemiecka drużyna jest mocno osłabiona w porównaniu z poprzednim sezonem. Kilka lat temu mało kto znał takich zawodników jak Idi, Grozer, Moon. W tym sezonie gracze tacy jak Winters, Trommel i Gontariu grają na podobnym poziomie, więc aż takiej przepaści nie ma.
Stawiam na Niemców bo mają patent na Skrę, parę lat temu odprawili Skrę w dwumeczu 6-0, w poprzednim roku też powygrywali sparingi z Bełchatowem. Ewentualnie można grać over punktowy, 4 sety w tym meczu to minimum.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Remat Zalau - Trentino ✅
Typ: Poniżej 135,5 punktów w meczu; @1,80
Milenium

Tak jak pisałem przy okazji meczu Zalau ze Skrą, rumuńska drużyna miała po prostu pecha trafiając do takiej grupy. Teraz zagrają z najlepszą drużyną na świecie - Trentino. Włoski team bardzo dobrze spisuje się w swojej lidze. W Lidze Mistrzów tylko jedna porażka (z będącą w świetnej formie Skrą). Między oboma zespołami jest różnica dwóch klas. To powinien być szybki, łatwy i przyjemny mecz dla Trentino, dlatego też myślę, że nie padnie za dużo punktów w tym spotkaniu. Gdyby była linia 130,5 punktów, to bym się może zastanawiał. Jest o te 5 punktów więcej, a to naprawdę dużo przy takim graniu. Przewiduję trzy szybkie sety dla faworytów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Jesli chodzi o Rzeszów to lepiej uwazać, bo Grozer i Millar przeziebieni i kto wie jak zagrają i czy zagrają, a Mika nadal skrecony staw skokowy. Berlin to nie sa az takie chłopcy do bicia, nie jest to klasa Fryderykow ogolnie, ale grac potrafią. Rozsmieszyla mnie pewna fraza w jednym z artykułów, mianowicie &quot;z takimi słabymi druzynami jak Berlin to Rzeszów powinien spokojnie wygrywac&quot; cos w ten desen. Nie przesadzajmy, to bedzie ciezki dwumecz jak na moje oko i po @ 1,30 nie ruszam dzis Rzeszowa.
Co do drugiego meczu to Zaksa nie powinna miec wiekszych problemow z Arisem, jak wiemy w Grecji problemy, slyszalem nawet o oddaniu meczu walkowerem, ale jednak do tego nie dojdzie. Kurs @ 1,10 do zwariowanego combosa, ktorego dzisiaj tworze w sam raz taka lokata.
Moj combos wygląda następująco:
1) Mostostal ✅
2) Bled ✅
3) Knack ✅
4) Cuneo ✅
5) Trentino ✅
6) Vollero ✅
7) Generali ✅

#1 #2 #3 problemy finansowe greckich druzyn, zawieszona do odwołania liga itp itd, do tego slabosc greckich druzyn, a dobra forma ich przeciwników, to skutkuje tym, ze trzeba zagrac dzis przeciwko całej Grecji ...
#4 róznica klas, do tego Cuneo w weekd gra z beniaminkiem w lidze wiec nie ma sie co ograniczac dzisiaj i na maksa 3-0 szybkie
#5 bez komentarza 10/10
#6 #7 gospodarze to lepsze druzyny, lepsza forma, Generali ograli ost Fryderyki, to robi wrazenie, wiec ze srednim Cannes tez sobie poradzą, a Vollero gra z outsiderem tej grupy

@ 3,50 uni

Chciałem dać jeszcze Pesaro under 160,5 pkt oraz Fenerbahce +1,5 , ale sie rozmysliłem. ✅⛔
Jesli chodzi o Skrę to wiadomo, są w super formie, a Fried przegrało ostatnio w lidze nawet, co nie zdarza im się zbyt czesto, mozna rzec, ze w przeciagu ostatnich klilku lat przegrali tylko kilka razy. Moze cos jest na rzeczy z ich formą, a być moze szykowali się mocno na dzisiaj, a tamten mecz troszke &quot;odpuscili&quot; grajac na zmeczeniu itp. Nie wiem, wiem jedno Skra musi to wygrac, kibicuje im, są w gazie, jedyny kontrargument to taki, ze nigdy im niemiecka ekipa nie leżała zbytnio i przegrywali gładko zawsze. Trzeba się przałamać w koncu. ✅

Jastrzębskiego nie ruszam, bo kto wie co oni zagrają. Brak trenera na razie, ale podobno już dzisiaj ma byc podane info, ze Anastasi ich przejmuje, zobaczymy. Przegrali oba mecze w LM i muszą się przełamać teraz, bo juz 2 razy przegrali &quot;wygrane&quot; mecze lub na wlasne zyczenie, jak kto woli. Dzisiaj przełanie. Budva to zadna potęga.

To tyle, nie chciałem rozbijać tego posta na kilka działów, więc zrobiłem tutaj &quot;miszmasz&quot;.
Pozdro Wojtas :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Olympiakos Pireus - ACH Volley Bled​


Czym Olympiakos Pireus może pokonać Bled ?

Atutem Olympiakosu powinna być własna hala. Nie chodzi mi tutaj o sam doping, ale przede wszystkim o sędziów. W spotkaniu z Jastrzębskim Węglem było sporo ewidentnych pomyłek. Jeżeli chodzi o personalia to warto zwrócić uwagę na pozycję rozgrywającego i atakującego. Za rozegranie odpowiada Bułgar Andrey Zhekov. Andrey preferuje przede wszystkim grę skrzydłami. Jakoś nie specjalnie korzysta ze swoich środkowych. Po przekątnej z Zhekovem występuje Mitar Tzourits. Młody zawodnik, który ostatnio grał na pozycji środkowego. Rewelacyjne warunki fizyczne, mocny punkt w ataku i w polu serwisowym.

Czym ACH Volley Bled może pokonać Pireus ?

Drużyna z Bledu to przede wszystkim zgrany kolektyw. Zespół złożony z wielu ciekawych zawodników. Jak na razie prezentują się w LM bardzo dobrze. Trener Igor Kolakovic to świetny fachowiec i myślę, że uda mu się wycisnąć z tej drużyny wszystko co najlepsze. Od początku sezonu genialnie spisuje się Libero Daniel Lewis. Reprezentant Kanady również na MŚ prezentował się świetnie. Nie ma sensu w niego zagrywać. Przyjmuje regularnie i bardzo dobrze. W ataku również należy omijać jego strefy w obronie. Atak rozkłada się przede wszystkim na skrzydłach. Warto spojrzeć na Vida Jakopina. Leworęczny zawodnik grający na przyjęciu dobrze radzi sobie zarówno w przyjęciu jak i w ataku. Ciężko go zatrzymać. Atakujący Alen Sket również prezentuje się bardzo dobrze. Szczupły, wysoki i jeszcze młody. Przyszłość może do niego należeć.

Myślę, że w tym spotkaniu gorą będzie solidność, którą prezentuje ekipa ze Słowenii. Najważniejszą rzeczą dla Trenera Kolakovica powinno być powstrzymanie Tzouritsa.

Propozycja:
ACH Volley Bled @ 1.50 Unibet ✅

Typ bez analizy:
VFB Friedrichshafen +1.5 (Sets Handicap) @ 2.30 Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Teraz mnie tak natchnęło na jeszcze jednego becika, odnosnie meczu Skry :p

Mianowicie ...
over182,5 pkt @ 1,85 9/10 exp ⛔
over 4,5 sets @ 3,41 2/10 pinn ⛔
Skra 3-2 @ 6,50 1/10 exp ⛔

Z tymi @ 1,25- 1,30 troszke przesadzili, wierzę w Skrę, ale mam &quot;czucie&quot; na 5 setów i 3-2 dla Skry. Z kim jak z kim, ale z Fried to Nam się zawsze źle grało, na 4 mecze 4 wyraźne porażki. Taką serię trzeba przełamać w koncu. Dzisiaj idealna okazja do tego, jednak wszyscy zgodnie podkreslają, że będzie to bardzo ciężki mecz. Bardzo spodobał mi się fragment z wypowiedzi Piechockiego &quot;... We should name them our “German nightmare” ... &quot;. To oddaje w 100% jak podejdą do tego meczu bełchatowianie, koncentracja i jeszcze raz koncentracja. Są w swietnej formie, ale Fried też błyszczy. Tie break w Trentino oraz gładkie zwycięstwo z Rumunami. Dzisiaj będą twardym rywalem. Grozera i Idiego nie ma, ale dziury załatane swietnym ostatnio Wintersem oraz bardzo młodym, ale zarazem utalentowanym i ogranym Venno. Będzie na co popatrzeć. 11000 widzów, 5 setów i wygrana Skry 3-2. Tak to będzie dzisiaj wyglądało ...

!!! brawo Skra, miazga była !!!
pozdro Wojtas :grin:
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Jak widzicie panowie jutrzejsze spotkanie ?
Fredri - SKRA
Wydaje mi się , że będzie tutaj 1 po dobrym kursie. Niemcy w 1 spotkaniu popełnili bardzo dużo błędów. Nie chce odbierać zasług naszym siatkarzom ale nie zagrali tak dobrego meczu mimo wyniku 3-0. Mecz z Trento był super ale ten z Fredri nie był wcale taki genialny. Fredri w tym meczu bez serwisu który w ich grze to podstawa i ogromna ilość błędów pod siatką. Skra pokazał dojrzałą siatkówkę. Biorąc pod uwagę wyniki w tej grupie to Skra awans ma już w kieszeni. Jutro może ugra seta aby jeszcze poprawić sobie bilans z niemcami. Jakie jest wasze zdanie ? Gracie coś tutaj ?
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Nie zagrali tak dobrze? Z Trentino zagrali genialnie, z Friedrichshafen też bardzo dobrze, ogólnie ostatnio grają fantastycznie. Oprócz seta, którego stracili w ostatniej kolejce z Jastrzębiem(a to tylko dlatego, że wyszli szóstką z Bąkiewiczem i Antigą i nie mieli siły w ataku) przez ostatni miesiąc nie stracili seta, czyli przez 7 kolejek ligowych i 3 w CL. Grają równo, są w formie i nie przewiduje jakiegoś załamania formy. Może po powrocie z Kataru zacznie dokuczać jakieś zmęczenie, ale teraz są świetnie przygotowani i powinni wygrać. A Niemcy nie grają ostatnio najlepiej, zanotowali porażkę w lidze. W CL no postraszyli trochę Trentino, ale też przegrali seta ze słabymi Rumunami, ze Skrą też słaby mecz. Czy dzisiaj pomoże im atut własnej hali i coś się zmieni w ich grze? Może zagrają trochę lepiej niż w Łodzi, ale według mnie nie są teraz w stanie pokonać Skry.
Friedrichshafen - Belchatow
AKO. 1.75 ✅
 
M 17

mariuszkaka88

Użytkownik
Noliko Maaseik-Cuneo....W pierwszym meczu tych druzyn zespół z Belgi został odprawiony w godzinę z prysznicem;) w setach do 18,19,17...W lidze włoskiej w tym sezonie mamy podobny obraz jak w Primiera Division pomiędzy Barceloną a Realem, gdzie w każdej kolejce jeden zespół napędza drugi do jak najlepszej gry i pokazaniu rywalowi kto jest mocniejszy. Tak samo jest z zespołami Cuneo i Trentino, które toczą zażarty bój o prym w Lega Pallavolo, w każdej kolejce pokazując swoja moc. Daltego też ekipa Cuneo jest juz niepokonana od 9 spotkań, raz tylko dzieląc się punktami z Teruel. Dziś jednak wróże im cięzki boj z Noliko, które na swoim boisku jest nie wygodynm rywalem dla każdego. Mam jednak nadzieję ze rozpędzone Cuneo, posiadające w swych szeregach doświadczonych i charyzmatycznych zawodników zainkasuje przynajmniej 2pkt. ( to takie minimum dla nich na dziś:p )
Noliko Maaseik-Cuneo 1.25 8/10
Noliko Maaseik-Cuneo H (1,5-0) 1.45 6/10
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
4 Kolejka Siatkarskiej Ligi Mistrzów
Jak dla mnie dzisiaj do zagrania:
Noliko - Cuneo
Mistrzowie Włoch graja na ciężkim terenie, jednak moim zdaniem po zacietej walce wyjada z tego pojedynku zwycięsko ze strata jednego seta. Róznica klasy - 3szykie sety dla Cuneo we Włoszech.
Panathinaikos - Roeselare
Panathinaikos nie wygra tego meczu za 3pkt, jeżeli Roeselare ugra 2sety - bedzie miała bardziej komfortowa sytuacje przed 2ostatnimi meczami plasujac sie na 2pozycji. Grecy - kłopoty finansowe, słaba kadra - słaba forma, ogólnie nieciekawa atmosfera.
AS Cannes - Haching
Jeżeli Niemcy wygrają za 3pkt - awansują do rundy PO, słaba forma AS Cannes, poza 1setem w Niemczech następne 3nalezały do druzyny Unterhaching. Bardzo emocjonujący mecz w Niemczech, we Francji przewiduje podobne spotkanie, lecz znowu wiktoria bedzie nalezała do Niemców.
Ach Bled - Olympiakos Pireus
Ach nie przegrał meczu... Dawno, dawno... Świetna forma Słoweńców, dzielą i rządzą na frontach: ligowym i europejskim; Olymiapiakos - ta sama sytuacja jak w Panathinaikosie. Zgranie i kadra przemawia za szybka wygraną dla Ach.

Robson // Jak mozesz to uzupełnij kursy i bukmachera, żeby było przejrzysciej.Pozdro;)
 
M 17

mariuszkaka88

Użytkownik
Radnicki Kragujevac-Teruel H (1,5-0) 1.6✅
Radnicki w większości zespoł złożony z chlopaków z rocznika 90&#39; i młodsi (9 z 15), podpartymi oczywiscie paroma starszymi zawodnikami. Jest to zespół który dopiero co ma sie ogrywac by za pare lat pewnie osiagac jakies znaczące wyniki..narazie, od kiedy weszli w tamtym roku do LM w 9 spotkaniach ugrali...3sety! druzyna Terruel poządny europejski średniak mający aspiracje do awansu choć po wczorajszym zwycięstwie Maaseik troche im pod górke z tym będzie. W tamtym sezonie los też sprawił że obie druzyny zagrały razem w fazie grupowej..wiec jest to ich juz czwarty mecz. poprzednie trzy kończyły sie wynikami 0-3 1-3 0-3 na korzyść zespołu dzisejszych gości. Reasumując; zwyciestwo Teruel po kursie 1,35 10/10 z handi (1,5-0) kurs1.6 9/10
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Jastrzębie - Budvanska over 178,5 pkt @ 1.85 6/10j Unibet⛔

Cały mecz wyjazdowy oglądałem i bylo to bardzo zacięte widowisko. Sety kolejno do -20 -26 -23 -24 -14, łacznie 227 pkt (!). Patrząc na wyniki ligowe JW, oraz to co pokazali w meczu z Budvanską moge powiedziec ze ich forma jest bardzo daleka od ideału i tylko chyba jakis kosmiczny skok formy spowodowany nie mam pojecia czym moglby spowodowac ich gladkie zwyciestwo, a zadne znaki na niebei i ziemi a szczegolnie ich poziom gry na to nie wskazuja. Budvanska pokazala sie z bardzo dobrej strony, jako zespol ktory potrafi wykorzystac slabosci rywali a szczegolnie zdobywac punkty w seri przy przestojach Jastrzebian, oraz slabsze przyjecie libero Ruska. Stawka 6j, jak mnie znow pograza to bedzie trzeba sie mocno zastanowic...
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Wczoraj udany dzien, a więc dzisiaj trzeba zainwestować ponownie w puchary, ktore są chyba najbardziej dochodowe na dana chwile ze wszystkich rozgrywek siatkarskich proponowanych przez nasze ulubione firmy bukmacherskie.

Dzisiaj wybralem sobie szczegolnie trzy mecze, mianowicie ...

Berlin - Rzeszów + Laguna - Volero + Radnicki - Teruel

Rzeszów jedzie do Niemiec w roli faworyta. W pierwszym meczu wszyscy pamiętamy jak było, 3-2 po ciezkim boju. Teraz sytuacja jest troszke inna, Rzeszów miał day offa w lidze i sobie wypoczął, zregenerował siły, na spokoju potrenowal i dostal mozliwosc zaleczenia jakis drobnych urazów/chorób. Takie &quot;odetchnięcie&quot; było im bardzo potrzebne, wiemy jak nasza liga jest zagęszczona i jakie natężenie mają spotkania. Berlin również wypoczety, bo tez nie mieli teraz w lidze kolejki, ale oni przed meczem z Rzeszowem również byli bardziej wypoczęci od Rzeszowa. Travica zapowiada, ze jada wygrac bez złotego seta i ja mu wierze, gdyz z takim skladem to Nasi teraz po wypoczeciu powinni ich nosem wciagnac. Grozer bedzie sie czuł jak u siebie. Berlin to lider niemieckiej ligii, jednak widzielismy jak Skra wciagnela nosem Mistrza Niemiec. Takze nasz 2wicemistrz musi wciagnac ich nosem podobnie. Wiecej nie ma co pisac, jak dla mnie wygrana Rzeszowa i awans do kolejnej rundy.
Rzeszów @ 1,80 5/10 fonbet ✅✅

Kolejna perełka jaka wpadła mi dziś w oko to dziewczyny z Volero. Ostatni mecz między tymi ekipami zakonczył się 3-1 dla Volero, ktore po przespanym poczatku 1 seta nie zdołały juz dogonic rywalek, lecz w 3 pozostalych setach zmiazdzyly je. Laguna to bardzo młoda druzyna, tak zwany dostarczyciel punktów. Volero walczy o awans z Aspttem, bo raczej pewne jest, ze to Turczynki zajma 1 miejsce w ich grupie, a walka toczy sie tylko o 2 miedzy pozostalymi ekipami. Takie mecz trzeba wygrywać, a więc Volero to dziś uczyni
Volero @ 1,45 10/10 fonbet ✅✅
Volero -1,5 @ 1,909 5/10
pinn ✅✅

Radnicki to słaba ekipa, raczej młoda i mało doswiadczona, a Hiszpanie to juz uznana marka na arenie europejskiej, moze nie sa to zadni best players, ale ma tam kto grać, a dodatkowo Radnicku bez pierwszego rozgrywacza. Teruel szanse na awans oczywiście ma, wygrywają dzisiaj, pozniej ogrywają Noliko u siebie i są w grze dalej. Radnicki w tamtym roku było outsiderem i dostarczycielem punktów, w tym roku szykuje się to samo, czysty win Teruelu to lokata jak dla mnie
Teruel @ 1,303 10/10 pinn ✅✅
Teruel -1,5 @ 1,68 7/10 tbet
✅✅


Z singli na dziś to tyle, reszte upchnąłem w combosa ...
1) Argo de Sete ✅
2) Zenit -1,5 ✅
3) Teruel ✅
4) Węgiel ✅
5) Gunes +2,5 ✅
6) Volero ✅

#1 Argo na Ukrainie po wyrównanym boju przegrało 3-1, dzisiaj czas na rewanz i awans do kolejnej rundy. W podswiadomosci Ukraincow bedzie złoty set, wiec wszystko się w nim rozstrzygnie jak na moje oko.
#2 bez komentarza, po porazce w Bulgarii dzisiaj Kazan niszczy gości 10/10, polecam -1,5, ale w fonbecie nie ma tego wiec czysta jedynke dałem
#3 jak wyżej Teruel win ...
#4 Węgiel musi, slaba forma, ale kiedys to przelamia, jak na moje oko dzisiaj, po wyfrajerzeniu Nas przez sedziow w tamtym tygodniu dzisiaj bedą 3 punkty dla Jastrzebia, awans na 2 miejsce w tabeli i walka o awans do playoff trwa
#5 Gunes zmiazdzyla Zariecze u siebie, ktore ostatnio nawet w lidze przegrywa, Turczynki miały wolne, wiec jest siła. Gośka tam ladnie pogra, a kurs kuszący
#6 jak wyżej 10/10

@ 5,60 fonbet ✅✅

to tyle prezentow od wujka Wojtasa dzisiaj

dziekuje dobranoc
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Jastrzebski - Budvanska Rivijera +2,5 seta
AKO. 1.50 ⛔


Powoli zaczyna tracić wiarę w Jastrzębie. Grali słabo, zwolnili trenera i ciągle grają słabo. W lidze znajdują się poza 6. Ostatnie 3 mecze to tylko 2 ugrane sety. Porażkę ze Skrą można było przewidzieć, z Politechniką może też, choć wyniku 0:3 u siebie w domu nikt się chyba nie spodziewał, a porażka 1:3 z Fartem tylko potwierdza beznadziejną dyspozycję Jastrzębian. Wrócił po kontuzji Youdin, ale nie nie jest jeszcze w pełni formy. W LM też im się nie wiedzie 3 mecze i 3 porażki, a co najgorsze w bardzo słabym stylu. Budvanska to nie jest żaden siatkarski potentat, a drużyna złożona głownie z rodzimy zawodników, ale jak na razie spisują w w LM bardzo dobrze, po 3 spotkaniach mają na koncie 2 zwycięstwa. Liczę, że Jastrzębie się przełamie, ale na 3:0 nie widzę tu żadnych szans.

//Nie oglądałem meczu, mógłby ktoś napisać czy to wreszcie Jastrzębie zagrało na odpowiednim poziomie, czy po prostu Czarnogórcy są tacy słabi na wyjazdach?
 
S 0

szafera

Użytkownik
Witam wszystkich, zdecydowanie popieram typ Łukaszx-a. Ja bym bym sklonny nawet do zagrania tutaj handi +1.5 seta po kursie 2.2 w tobet lub czystej 2 po kursie 3.2 Ostatnia porazka JSW z Fartem tylko mnie w tym przekonaniu utwierdza. Widzialem ich mecz ze skra i bylem naprawde podbudowany ich postawa ale ostatnio pokazali jak naprawde wyglada ich postawa. Poprzedni mecz byl bardzo zaciety i sadze ze tutaj moze byc podobnie. Wcale nie uwazam ze gospodarze sa faworytami, wrecz przeciwnie. typ +2.5 dla mnie dzisiaj pewny.
Bez analizy:
Poza tym popieram typ na Resovie kurs 1.55 tobet.Teruel z handi -.1.5 seta kurs 1.65tobet i do tego zagram Lokomotiv Bielogrod na wyjezdzie z Fenerbace. Mecz moze byc zaciety ale ostatni zakonczyl sie zwyciestwem Rosjan 3-0 a po kursie 2.0 az zal nie zaryzykowac. Grupa jest bardzo mocna a Fenerbace nie gra tego czego wszyscy sie spodziewali. POLECAM

////
Oprocz slabej postawy budvy albo dobrej JSW typ wedlug mnie pewny nie wszedl, ale pozostale w 100% na plus. pozdrawiam
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
i do tego zagram Lokomotiv Bielogrod na wyjezdzie z Fenerbace.
Ja bym tutaj grał na Turków z handi -1.5 seta , na wyjeździe Miljkovic i spółka grali naprawdę bardzo dobrze w pierwszych dwóch setach ale zabrakło szczęścia , myślę że spokojnie stać ich dzisiaj na jakieś gładki 3:0 czy 3:1 bo przecież skład mają wyborny.
 
S 0

szafera

Użytkownik
Ja bym tutaj grał na Turków z handi -1.5 seta , na wyjeździe Miljkovic i spółka grali naprawdę bardzo dobrze w pierwszych dwóch setach ale zabrakło szczęścia , myślę że spokojnie stać ich dzisiaj na jakieś gładki 3:0 czy 3:1 bo przecież skład mają wyborny.
Tak oczywiscie sklad maja niezly i nie twierdze ze grali zle, ale liczy sie wynik a taki widnial jako 3-0 ???? i uwazam ze dzisiaj po takim kursie warto zaryzykowac a nie ze w 100% wygraja;] Wiec prosze nie mylic pojec:grin:
Licze na Rosjan bo ich tez obstawilem ???? i uwazam ze jest szansa. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom