>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2010/2011

Status
Zamknięty.
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Bre Banca Cuneo-Dynamo Moscow VB
Mój typ: over 185.5 @ 2.30 Unibet ✅
W tym meczu więcej atutów jest po stronie Włochów (własna hala, dobra dyspozycja Grbica, Mastrangelo), lecz tak sobie myślę że Rosjanie łatwo skóry nie sprzedadzą. po stronie Rosjan szczególne liczę na dobrą gre Grankina i Dante. Myślę że zwyciężą raczej Włosi, lecz po tak niskim kursie (1.16) raczej nie będę na nich grał, gra z hc -1.5 na Włochów też nie powala kurs 1.45. Ale myślę że Rosjanie mogą ugrać nawet 2 sety oczywiście przy swojej dobrej dyspozycji, no i kurs raczej dośc ciekawy 2.30 więc warto zaryzykować.

PGE Skra Bełchatów-Zenit Kazan
Mój typ: PGE Skra Bełchatów @ 1.65 Unibet ⛔
lub dla większych ryzykantów PGE Skra Bełchatów (-1.5) @ 2.30 Unibet ⛔
&quot;Powody do zadowolenia ma również Jacek Nawrocki, zwłaszcza po odniesieniu 21. z rzędu zwycięstwa w PlusLidze. Wyczyn ten nie przeszedł bez echa w rosyjskich mediach, które w ostatnich dniach bacznie przyglądały się Skrze. &quot;Oczko&quot; bez straty meczu to nie jedyny pozytywny aspekt przed pojedynkiem z Zenitem. Do zdrowia powrócili Michał Winiarski, Bartosz Kurek oraz Michał Bąkiewicz. Również po czołowej postaci Energetycznych - Mariuszu Wlazłym - nie widać śladów ostatnich problemów zdrowotnych.&quot;
Te aspekty plus dodatkowo atut własnej hali przemawiają na korzyść Skry. Po stronie Rosjan Lloy Ball, Maxim Mikhaylov i spólka oraz porażka w ostatnim meczy ligowym z Dynamem to nie najlepsza wróżba przed dzisiejszym meczem. Oczywiście nie liczę na to że Skra &quot;rozniesie&quot; Rosjan w 3 setach, ale myślę że już w 4 to powinna sobie poradzić i to w dodatku na własnym terenie (w szczególności po dość atrakcyjnym kursie 2.30). Ale jeśli ktoś nie lubi ryzyka to oczywiście (bez szaleństw po kursie 1.65) zawsze pozostaje typ na Skrę bez hc.
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Skra Bełchatów - Zenit Kazań
Drużyny kadrowo wyrównane, lecz nie sądzę, że będzie decydować tutaj dyspozycja dnia, a raczej gra przed własną publicznością. Dziś mamy pierwszą odsłonę polsko-rosyjskiej rywalizacji. Skra do tej pory grała tak naprawdę jeden poważny mecz w rewanżu z Belgami, gdzie Polacy byli pod ścianą, ulegając im na wyjeździe. Dziś jeszcze trudniejsze zadanie. Prezes Piechocki już myślami o powtórzeniu sukcesu Płomienia Milowice, lecz o czym on mówi, skoro nie ma jeszcze nawet fazy Final Four. Niech skupi się najpierw na Rosjanach, z którymi będzie ciężko z uwagi na rewanż u nich. Kluczowa dziś zapewne będzie zagrywka polskiego zespołu, bo jakby nie daj Boże nie odrzucała Zenitu od siatki to - jak to dawid.400 napisał - Ball może zrobić z naszych miazgę. W dodatku powstrzymanie w ataku Michailova to powinien być główny polskiego bloku. To będzie już połowa sukcesu. Trzeba również liczyć na ponowne dobre zawody Mariusza Wlazłego. Do zdrowia powrócił Winiarski. Ogólnie zapowiada nam się świetny mecz na podwieczorek. Faworyta według forumowiczów trudno zgadnąć, lecz od rana w głowie siedział mi typ na Skrę, która we własnej hali może przejechać się po graczach z Kazania.
Typ:
PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazan 1 @ 1.65 ⛔
Tobet
 
hama 11

hama

Użytkownik
Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że w rewanżu jeśli kursy będą powyżej 1,5 na Zenit Kazań to będzie to promocja.
Niestety jeśli przy takie publiczności i z taką pomocą sedziów (którzy trzeba to przyznać, że wiele błędnych decyzji było na naszą korzyść - nie twierdze, że umyślnie ale tak się zdarza że jedna drużyna ma to szczęście, że dostaje więcej decyzji sędziów pod siebie tak jak SKRA w secie 2...) nie potrafili jednak tego wykorzystać i bez tych aspektów + gra na trudnej hali staje się niemal niemożliwe... dlatego dla mnie to pewniaczek nawet z hendi.
PS: O psuciu zagrywek przez Zenit nie wspomne bo jak zaczeło wchodzić to skra traciła 50% wartości w ataku a na swojej hali skuteczność wzrośnie na pewno bo jednak w łodzi było widać że pierwszy set Zenit jeszcze nie trafiał ale czym dłużej grali tym lepiej to wyglądało (patrz piłka meczowa - niesamowity serwis).
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Zenit Kazań - SKRA BEŁCHATÓW 3.00 ! bet-at-home
Dla mnie kurs bajka. Nie widzę żadnych dysproporcji jakościowych między zawodnikami obu drużyn, wyjątkiem w pierwszym meczu był Lloyd Ball, który przewyższał swojego vis-à-vis zdecydowanie. Nie będę tu więcej pisał o poszczególnych zawodnikach i ich umiejętnościach, na pewno kursowo jest to spory value na Bełchatowian i wstyd z tego nie skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Zenit Kazań - SKRA BEŁCHATÓW 3.00 ! bet-at-home
Dla mnie kurs bajka. Nie widzę żadnych dysproporcji jakościowych między zawodnikami obu drużyn, wyjątkiem w pierwszym meczu był Lloyd Ball, który przewyższał swojego vis-à-vis zdecydowanie. Nie będę tu więcej pisał o poszczególnych zawodnikach i ich umiejętnościach, na pewno kursowo jest to spory value na Bełchatowian i wstyd z tego nie skorzystać.
Ja się tu nie zgadzam, z tego co sobie przypominam Skrze zawsze ciężko się grało w Rosji, no i Zenit u siebie będzie jeszcze groźniejszy, oczywiście kibicuję Skrze ale dla mnie 3:1 dla Zenitu a nie zdziwi mnie wynik nawet 3:0.
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Niestety tez nie widze Skry w final four.Wydawalo sie,że Belchatow da rady u siebie chodz nikt nie mowil ze bedzie latwo.Widac ze ze Winiarski po kontuzji nie prezentuje juz tej formy na tą chwile.Jak Zenit sie rozkręci z blokiem to zaczną sie klopoty.Dodatkowo mysle ze jezeli Skra dostala prezent od sedziow to w Rosji prezent tez bedzie jesli zajdzie potrzeba ale nie dla Skry....Wedlug mnie 3-0,3-1
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Skra bez Falasci przeciez, no chyba ze bedzie grac ze zlamanym palcemw co bardzo watpie i dla mnie to jest ogromna roznica juz na starcie.. Jak dla mnie Zenit gładki win.
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Jesli by gral Falasca dawalbym ok 20 poc. Z Woickim cięzko bedzie o seta bo jesli nawet cos rozegra to juz wiem gdzie bedzie szla większosc atakow Zenitu,poza tym jego baloniki jesli juz trafią to do najgrozniejszych nie nalezą
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Co do typu na Zenit jak najbardziej popieram. Skra musiałaby wspiąć się na wyżyny swoich możliwości aby wygrać z Ruskimi na ich terenie.
Zenit (-1,5)
A mnie wpadł w oko kurs na Jastrzębie. 3,00-3,20 jest sporym value.
Mam nadzieję że trener Lorenzo Bernardi da zagrać od początku spotkania Gaspariniemu, gdyż to jemu Jastrzębianie zawdzięczają w dużej mierze wygrania spotkania. Biorąc pod uwagę zbliżony poziom sportowy obydwu drużyn, jestem w stanie zaufać polskiej drużynie.
Jastrzębie 3,20
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Co do dzisiejszego meczu w Belgi..... Mnie kurs 1,30 rowniez nie przekonuje na Noliko .Tak slaba prezentującą forme Rivijera w poprzedniej rundzie tak naprawde powinna grac w Belgi tie-break ..skadnaliczne zachowanie sędziego gdzie pilka trafia 20 cm w pole po stronie Noliko jednak zakonczylo mecz.Oba zaspoly mają przestoje jest sporo bledow .Kurs na Belgow moim zdaniem nie adekwatny co nie znaczy ze Jastrzebski wygra.....
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Noliko Maaseik-Jastrzębski Węgiel S.A.
Mój typ: Jastrzębski Węgiel S.A. (+1.5) @ 2.40 Unibet⛔
Patrząc na statystyki z poprzedniego meczu są dość wyrównane z lekką przewagą na Belgów. Myślę że dziś może być różnie, ale liczę przede wszystkim na przynajmniej tak dobre lub lepsze niż w poprzednim meczu rozgranie Grześka Łomacza. Jeśli Jastrzębianie zagrają z taką samą determinacją i skutecznościa jak w pierwszym meczu to kurs powinien spokojnie wejść.
Choć wygrana Jastrzębian bez hc przy kursie 4.00 na Unibecie może być kusząca - ale dość ekstremalna.
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
Zenit Kazań-SKRA Bełchatów over 183,5 pkt

Nie mają większego sensu komentarze, że Rosjanie u siebie są niezwykle mocni, bo to truizmy. Mieszanka młodości i rutyny w Kazaniu od jakiegoś czasu już daje niezłe efekty. Skra, przegrywając u siebie, zminimalizowała szanse na awans niemal do zera. No cóż...ale walczyć na pewno będą do końca. Są w stanie znów urwać nawet 2 sety Rosjanom, tego jestem pewien....over uważam za niezłe rozwiązanie, 4 sety to wg mnie minimum w tym spotkaniu. Kibicuje Skrze, liczę na dobre widowisko i na to, że Woicki( w razie absencji Falasci) wreszcie zamknie usta niedowiarkom.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Cóż żałuje tych 400pln postawionych na to, że Jastrzębski ugra w pierwszym secie minimum 16pkt ... Nie ugrali dostali 25-12 ale to co zrobili w złotym secie. Coś wspaniałego a zarazem pokazuje, że ten złoty set jak to już Ball Lloyd zabija trcohę rywalizację. JSW nie istaniało przez 3 sety w pierwszym meczu również sporo szczęścia po ich stronie a i ten złoty set dość szczęśliwie wygrany. Fakt drabinkę do top 4 mieli taką sobie ale nie można umniejszać ich sukcesu. Zespół skazany na pożarcie walczący w lidze o utrzymanie awansował do wielkiego finału... Swoją drogą fajnie było by zobaczyć dwa polskie zespoły w final four.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Gratki dla Jastrzębian!
Nieważna drabinka, Węgiel pokazał że można zagrać w FF bez pomocy zielonego stolika. Dzisiaj zagrali patologiczne, ale cóż, taki jest sport, że czasem słabszy gra dalej, bo nie oszukujmy się, w pierwszym meczu też jechali na niezłym farcie. Ciekawe co teraz robi Kondzio Piechocki, ja sądzę że mimo wszystko coś kupi jeszcze dla Skry w tym sezonie żeby lipy nie było. Szkoda, że jutro nie zagra Miguel Falasca, przy takim osłabieniu kurs 3.00 o którym pisałem jest adekwatny do tego meczu. Nie wierzę w Woickiego. Jutro coś czuję, że Paweł złapie niezłe sranie podczas meczu. Zacznie się rzucanie świec i wtedy ruscy uruchomią blok i Kurek i Mario nie wystarczą niestety. Do tego dochodzi żadne zagrożenie w bloku. 182 cm wzrostu to za mało. Szkoda że nie będę mógł obejrzeć meczu, ale wierzę ostro w Skrę, może się uda awansować na wielkim farcie?
 
hama 11

hama

Użytkownik
Alex ale ja mam wrażenie, że oni po prostu nastawili się na grę w złotym secie i chcieli zachować jak najwięcej sił.
Napewno nie grali od początku na 100% możliwości...
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Dynamo Moscow VB-Bre Banca Cuneo
Mój typ: over 185.5 @ 1.85 Unibet⛔
ewentualnie Dynamo Moscow VB @2.05 Unibet⛔
Analizując statystyki po pierwszym spotkaniu wartości (takie jak atak, przyjęcie, blok, asy serwisowe) są bardzo podobne, a wręcz w większości takie same. Co sugeruje że oba zespoły prezentują podobny poziom. Myślę że w tym spotkaniu może nawet dojść do TB.Ale jeśli Rosjanie w pełni wykorzystają atut własnej hali to raczej nie liczył bym na złotego seta.
Patrząc na kursy buków to dośc dziwne:
Dynamo Moscow VB @ 1.80 Sportingbet | @ 2.05 Unibet
Bre Banca Cuneo @ 1.90 Sportingbet | @ 1.68 Unibet
Widać, że na wet buki mają różne zdania ;)
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
FINAL FOUR
Jakoś dziwnie spokojnie na forum, a przecież przed nami największe wydarzenie klubowej siatkówki w Europie. Final Four w Balzano. Włoski potentat, dwa rosyjskie kolosy i kopciuszek rodem z Polski. Obydwa półfinały zapowiadają się obiecująco. Jastrzębski, na pełnym luzie, pewnie nieźle zmotywowany przez Bernardiego, nie ma nic do stracenia i powinien zagrać radosną siatkówkę bez kompleksów dla wielkiego rywala z Trento. Na ile to wystarczy?? Pewnie na niewiele, ale różne już nadspodziewane zwroty wydarzeń w zawodowym sporcie widzieliśmy. Liczę na niezłą grę drużyny z Polski. Czy inwestować w ten mecz jakieś większe pieniądze?? Raczej wątpliwe...
ZENIT KAZAŃ-DYNAMO MOSKWA (+1,5) 1
Drugi mecz, zdaje się, powinien być bardziej wyrównany. Dwie drużyny z Rosji, znające się jak łyse konie, zrobią wszystko, by dostać się do jutrzejszego finału. Więcej szans daję pogromcom SKRY, są mniej chimeryczną drużyną od Dynama, nie zdarzają im się aż takie przestoje w grze jak rywalom. Liczę na wspaniałe widowisko, okraszone pojedynkami Mikhaylov-Yakovlev, czy Ball-Grankin. Kluczem do zwycięstwa może okazać się zagrywka, dlatego drużyna, która pierwsza wstrzeli się w parkiet rywala, będzie miała dużą przewagę, a specjalistó od tego elementu bedziemy kilku widzieli, bo Mikhaylov, Priddy, Tetyukhin, Dante, Veres mają z czego uderzyć ???? Widziałem mecze Dynama z Cuneo, i jeżeli tak trafią z formą jak w pierwszym z tych spotkań (niesamowici Veres czy Yakovlev) to będziemy mięli niesłychanie ciekawą siatkarską ucztę. Mimo wszystko stawiam na Zenit, który gra mądrzejszą i bardziej wyrachowaną siatkówkę, a ich przewagę widzę głównie w osobie Balla, który potrafi dyrygować drużyną jak mało który rozgrywający...
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jastrzębski, na pełnym luzie, pewnie nieźle zmotywowany przez Bernardiego, nie ma nic do stracenia i powinien zagrać radosną siatkówkę bez kompleksów dla wielkiego rywala z Trento. Na ile to wystarczy?? Pewnie na niewiele, ale różne już nadspodziewane zwroty wydarzeń w zawodowym sporcie widzieliśmy. Liczę na niezłą grę drużyny z Polski. Czy inwestować w ten mecz jakieś większe pieniądze?? Raczej wątpliwe...
Dla mnie pewniak w tym meczu to -2.5 seta na Trentino . JSW w tej fazie rozgrywek to jakieś nieporozumienie , oni tutaj zostaną zrównani z ziemią , nie wiem czy w którymś z setów wyjdą w ogóle z 20 ????
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
To, że Jastrzębie ma nikłe szanse na pokonanie włoskiego potentata wiedzą wszyscy i chyba tylko niepoprawni optymiści wierzą, że nasi reprezentanci są w stanie tego dokonać. Jednak mimo sporej różnicy klas uważam, że ten mecz nie zakończy się klęską w 3 błyskawicznych setach do 15, dlatego też jestem zaskoczony linią punktową jaką wystawił na ten mecz Sportingbet - 128,5. By ją &quot;przeskoczyć&quot; Jastrzębie musi ugrać co najmniej 54 &quot;oczka&quot;, co nawet w przypadku rozegrania tylko 3 setów jest granicą spokojnie do przejścia (18, 18, 18). Choć w rodzimej lidze spisali się w tym sezonie bardzo słabo, to jednak w gronie najlepszych zespołów Europy potrafili pomóc szczęściu, które nie opuszczało ich w losowaniach i wykorzystali w 100% nadarzające się szanse. Teraz nie ciąży na nich żadna presja, bo mało kto liczy na sprawienie przez nich sensacji, więc na luzie mogą podejść do tego półfinału. Trentino to oczywiście zdecydowany faworyt nie tylko półfinału, ale i całego Final Four, więc to oni MUSZĄ wygrać. Porównywać zespołów nie ma sensu, bo dużo większy potencjał ma włoski zespół, ale moim zdaniem nie aż tak, by całkowicie zdeklasować Jastrzębie. Dla porównania linia wystawiona przez Tobet wynosi aż 133,5, więc tym bardziej uważam, że gra jest warta ryzyka.
KS Jastrzębski Węgiel S.A. - Trentino Volley - Ponad(+128.5) pkt # 1,85 Sportingbet ✅ (140pkt)
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel S.A.-Itas Trentino
Mój typ: Itas Trentino (-2.5) @ 1.40 Sportingbet✅
under 160.5 @ 1.32 Unibet✅
Myślę że analizę można spobie pominąć, warto tylko wspomnieć, że:
-Itas Trentino to obrońca tytułu sprzed roku
-Itas Trentino walczy o 3 tytuł zrzędu
-Itas Trentino na 24 spotkania w lidze włsoskiej przegrał tylko 1 mecz
-Itas Trentino to klasa sama w sobie (KAZIYSKI, JUANTORENA, VIEIRA DE OLIVEIRA, SALA, SOKOLOV, STOKR)

Dynamo Moscow VB-Zenit Kazan
Mój typ: under 185.5 @ 1.85 Unibet✅
Bardziej skłaniał bym się na wygraną Zenitu, z tego powodu, że w lidze rosyjskiej niby był remis w meczach, ale w setach to lepszy był Zenit 5 do 2. I te wyniki w LM (chociażby w playoff&#39;ach 12) jakoś tak bardziej przekonuja mnie do Zanitu. Ale jak to w siatkówce trudno cokolwiek wyrokować szczególnie przy tak 2 podobnych zespołach i do tego wywodzących się z jednej federacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom