>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Mistrzów 2010/2011

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ale Józefacki też nie był w pełni sił, bo był przeziębiony, zresztą w tym meczu w Resovi nikt nie zagrał dobrze, a w pierwszym meczu w Hiszpanii to właśnie Józefacki ciągnął grę Rzeszowa
Dokładnie ze Skrą to wszyscy zagrali na żenującym poziome, a wyrabianie sobie opinii o Józefackim po jednym, słabym meczu jest dla mnie trochę dziwne.
@buzero odnośnie Grozera:
Ljubo Travica - Jeśli chodzi o nasz skład, to Alek będzie na 100 procent gotowy do gry. Matej Cernić zrobił w piątek USG w Bełchatowie i z jego mięśniami brzucha nie jest tak źle, jak się tego obawialiśmy. W poniedziałek powtórzymy badania i zobaczymy, jak Matej będzie się czuł na treningu. Natomiast Georg Grozer bierze antybiotyki i nie wiemy, czy jego stan zdrowia pozwoli na grę już we wtorek.
Moim zdaniem dzisiaj wyjdzie Józek a jak nie będzie szło (co chyba jest niemożliwe) wejdzie Grozer. Wiadomo że po chorobie nawet Grozer nie jest w stanie zagrać spotkania na pełnych obrotach.
damian napisał że będzie grał więc mam nadzieje że zagra bo Józefacki ostatnio z Skrą 18% z ataku...tragedia....
Chodzi ci o wpis w temacie u Robsona, Damian dużo pisze jednak nie zawsze na temat :wink:
A typ na Generali jak najbardziej nawet można próbować z handi -1.5
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
@buzero odnośnie Grozera:
Ljubo Travica - Jeśli chodzi o nasz skład, to Alek będzie na 100 procent gotowy do gry. Matej Cernić zrobił w piątek USG w Bełchatowie i z jego mięśniami brzucha nie jest tak źle, jak się tego obawialiśmy. W poniedziałek powtórzymy badania i zobaczymy, jak Matej będzie się czuł na treningu. Natomiast Georg Grozer bierze antybiotyki i nie wiemy, czy jego stan zdrowia pozwoli na grę już we wtorek.
to czytałem na stronie ale ta wypowiedz jest z 6 lutego myslalem o jakiejs aktualniejszej...
co do Józefackiego to słyszałem ze ciagnal gre w hiszpanii ale stat nie widziałem...widzialem za to mecz ze Skra i tam Józefacki był razem z Miką dla mnie najsłabszy co zreszta staty nawet pokaża....

Grozer na pewno wniósłby wiecej pewnosci w grze w ataku to nie podlega dyskusji...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
to czytałem na stronie ale ta wypowiedz jest z 6 lutego myslalem o jakiejs aktualniejszej...
co do Józefackiego to słyszałem ze ciagnal gre w hiszpanii ale stat nie widziałem...widzialem za to mecz ze Skra i tam Józefacki był razem z Miką dla mnie najsłabszy co zreszta staty nawet pokaża....

Grozer na pewno wniósłby wiecej pewnosci w grze w ataku to nie podlega dyskusji...
Oczywiście że Grozer wniósłby więcej do gry, ale ty cały czas oceniasz Józefackiego po jednym meczu ligowym i to jeszcze ze Skrą.
Dla przykładu w pierwszym meczu w Hiszpanii Józefacki 21 punktów przy 48% skuteczności, no ale on i tak jest słaby...
Nikt Ci nie każe grać na Resovię ale jednak nieraz trzeba trzeźwo spojrzeć na argumenty innych.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Brawa dla Jastrzębian!
Wielkie gratki dla chłopaków z Jastrzębia. Dzisiaj pokazali się naprawdę z dobrej strony. Niemcy zupełnie niedoświadczeni, myśleli chyba, że mecz sam się wygra, ale nic z tego. Cieszę się bardzo z awansu Węgla. Teraz mecz z Noliko i szanse 50 do 50 na awans. Bardzo bym chciał aby awansowali do FF, a Skra niekoniecznie i wtedy bym chciał zobaczyć reakcję pana Piechockiego, który w przypływie wstydu chyba by dał każde pieniądze żeby odkupić turniej od Trento ????
To by była bardzo dziwna sytuacja kiedy to Skra co roku jest stawiania w roli jednego z faworytów LM, nigdy nie dostając się do FF z gry, natomiast Węgiel, walczący o utrzymanie w tym sezonie owszem ???? . Bardzo liczę na taki scenariusz, który jest wielce prawdopodobny ????
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Rozgrywki: Liga Mistrzów siatkarzy
Mecz: Skra Bełchatów - Knack Randstad Roeselare
Typ: Skra Bełchatów HA -1,5
Kurs: 1,25
Bukmacher: Betsafe
Ocena: 10/10
Stawka: 20 zł
Wynik: ?

Skra jest murowanym faworytem tego meczu, ponieważ będzie rozgrywać mecz u siebie, gdzie gra naprawdę fantastycznie (wygrana z Trentino 3:0) i jest zespołem o klasę lepszym niż drużyna z Roeselare. Na własnym parkiecie Bełchatowianie w tym sezonie Ligi Mistrzów nie stracili jeszcze seta! W dodatku w tym sezonie Skra tylko 2 razy straciła u siebie więcej niż 1 seta i to na początku sezonu. Nie wyobrażam sobie, aby Bełchatów nie przeszedł takiego rywala jak Roeselare, Pomimo niskiego kursu ten typ jest wg mnie pewniakiem.
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Dzisiaj grają w Łodzi.
Choć oczywiście zgadzam się, że są faworytami tego spotkania.
Tak, ale w Łodzi rozgrywali już mecze m.in. w Lidze Mistrzów. A chodziło mi też o kibiców, bo w Łodzi bez wątpienia będzie dużo tych co na co dzień wspierają Skrę.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Stawka - Najmniejsza z możliwych.
Kto nie chce niech nie czyta.

Typ troszkę dla zabawy i lepszego oglądania spotkania.

PGE Skra Bełchatów - Knack Randstad Roeselare​


Kurs na Roeselare spory i może warto spróbować ?

Faworytem jest oczywiście Skra i każdy inny wynik niż zwycięstwo Bełchatowian będzie olbrzymią sensacją. Podopieczni Trenera Nawrockiego rozegrają swój mecz w hali MOSiR w Łodzi, a nie tak jak wcześniej miało to miejsce w Atlas Arenie. Powód ? Kibice w tej hali są blisko boiska i na ich pomoc liczą wszyscy w ekipie Skry.

O poziomie sportowym czy tez indywidualnych możliwościach poszczególnych zawodników nie będę się rozpisywał.

Obawiam się kilku rzeczy:
- Kibice Skry mogą stworzyć w tym spotkaniu niezłe &quot;piekiełko&quot; na trybunach.
- Roeselare gra znacznie lepiej przed własną publicznością niż na wyjazdach.
- Skra jest bardzo doświadczonym i dojrzałym zespołem. Potrafi wychodzić z trudnych sytuacji.
- Na skrzydłach w Roeselare są bardzo młodzi zawodnicy. Czy udźwigną presję ?
- Marcin Możdżonek jest przekonany, że Skra wygra to spotkanie.
- &quot;Dziewięć tysięcy ślicznych zółto-czarnych klaskaczy trafi w środę w ręce kibiców, którzy przyjdą na mecz PGE Skry Bełchatów z Knack Roeselare. Ma to jeszcze zwiększyć siłę dopingu, a także... pomóc wszystkim fanom w odśpiewaniu nowego, nieoficjalnego hymnu PGE Skry Bełchatów.&quot; - http://www.skra.pl

Przy dobrym przyjęciu Frank Depestele musi grać bardzo szybką siatkówkę. W Belgii było widać, że Skrze ten styl gry niezupełnie odpowiada. Poza tym w pierwszym spotkaniu w ekipie z Roeselare bardzo skutecznie grali środkowi i mam nadzieję, że dzisiaj będą mieli sporo okazji do zaprezentowania swoich umiejętności w ataku. Bełchatowianie ostatnio swoją formą nie zachwycali. Szczególnie było trochę problemów z utrzymaniem trudnej zagrywki (Oczywiście mogą dzisiaj odpalić.). Na skrzydłach w ekipie z Belgii są młodzi zawodnicy i o nich się troszkę obawiam.

Propozycja:
Knack Randstad Roeselare @ 6.50 Unibet ⛔
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Redwitz - czytając Twoją analizę - jeszcze bardziej się przekonałem aby grac na Skre -1,5 seta.... jestes jednym z lepszych specow od siaty na forum ale niestety ten typ to tak bardziej na przekór bo ich nie lubisz bo zabieraja Resce mistrzostwo....
dlatego kliknę dzięki ....heheh mimo iż typ adekwatny do analizy :grin: pozdrawiam
Redwitz // Analiza według mnie była dobra. Typ w drugą stronę, ale pisałem na początku analizy, że kurs jest wysoki i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbować.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

KS Jastrzębski Węgiel S.A. - Noliko Maaseik
Do Polski przyjeżdza belgijski Noliko Maaseik, który w moim odczuciu jest faworytem dzisiejszego spotkania jak i całej konfrontacji z Jastrzębskim Węglem. Noliko po rundzie zasadniczej w swojej lidze w 18 spotkaniach wygrała 17 razy. Uległa raz, jednemu równorzędnemu zespołowi w swojej lidze - Knack Randstad Roeselare, co dało 2 miejsce w tabeli. Obecnie po zakończeniu rundy zasadniczej, toczona jest rywalizacja o miejsca 1-6. Właśnie w tej fazie rozgrywek Noliko pokonało w minioną sobotę w dodatku na wyjeździe Knack 3-1. Dużą zasługę w zwycięstwie Noliko ma Kameruńczyk Nathan Wonembaina, który zdobył 15 punktów, atakując z 60% skutecznością. Inni zawodnicy także nie zawiedli. M. in. Dragan Radovic - 10 punktów - 60%, Mory Sidibe 12 punktów - 56,2%, Jelte Maan 9 punktów - 56,2%, Niels Klapwijk - 8 punktów - 53,8%, z dobrej strony pokazał się także rozgrywający reprezentacji Holandii Yannick van Harskamp zdobywając 6 punktów z 83,3% skutecznością. Na podstawie tych statystyk można stwierdzić, że żaden z graczy Noliko nie zawiódł. Z koleji Jastrzębianie zawodzą cały czas na całej linii od początku sezonu. Ich gra jest tragiczna, zupełnie nie wiem jakim cudem znaleźli się aż tak daleko w tej edycji Ligi Mistrzów. Ich ostatni mecz z Fartem okazał wszystkie słabości Jastrzębian, którzy są bez wątpienia największym rozczarowaniem tego sezonu. O słabych punktach JSW nie ma sensu pisać, bo praktycznie jest nim cały zespół, może z licznymi wyjątkami. Jeżeli dziś Jastrzębie zwycięży będzie to wielką niespodzianką, w co osobiście nie wierzę i typuje pewne zwycięstwo podopiecznych Vitala Heynena .

KS Jastrzębski Węgiel S.A. - Noliko Maaseik 2 @ 2.15 Sportingbet 9/10 ⛔
KS Jastrzębski Węgiel S.A. - Noliko Maaseik (+1.5) 2 @ 1.57 Sportingbet 10/10 ✅
KS Jastrzębski Węgiel S.A. - Noliko Maaseik (+2.5 pkt.) 2 @ 1.85 Tobet 10/10 ✅

KS Jastrzębski Węgiel S.A. - Noliko Maaseik (-1.5) 2 @ 3.00 Sportingbet 6/10 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel v Noliko Maaseik
Mój typ: over 185,5 @ 1.85 Unibet ✅
W tym spotkaniu trudno wskazać jednoznacznie faworyta. Patrząc w przeszłość (a dokładnie 6 lat temu - 2005 rok) to niestety nie jest ona optymistyczna Jastrzębianie polegli 1-3 i 0-3. Co może napawać optymizmem to chyba to że tamte wydarzenia pamięta tylko 2 obecnych zawodników z Jastrzębia tj. Rusek oraz Wika.
Bardziej skłaniał bym się jednak (tak jak sugerują buki) na Jastrzębski Węgiel, chociażby z tego powodu że w drużynie z Belgii brak &quot;gwiazd pierwszego formatu&quot; oraz liczę na publiczność, która (mam nadzieje) poderwie Jastrzębian do walki. Liczę również na to że wśród podopiecznych trenera Bernardiego na parkiecie nie zabraknie Lukasa Divisa.
Jednak mimo wszystkich faktów, mitów i domysłów polecałbym grać over punktowy po całkiem niezłym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lighter 165

lighter

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Noliko Maaseik
Typ: Noliko Maaseik (-1,5 seta)
Kurs: 2,95
Buk: Sportingbet
Analiza: Historyczna szansa Jastrzębskiego Węgla na awans do Final Four Ligi Mistrzów, która moim zdaniem nie zostanie jednak wykorzystana. Po prostu nie wyobrażam sobie zespołu grającego tak słabą siatkówkę przez cały sezon w najlepszej czwórce Europy. Jastrzębski w lidze gra katastrofalnie. Jest w grupie drużyn, które muszą bronić się przed spadkiem. W ostatnim meczu z Fartem Kielce widać było brak zdecydowania i mobilizacji w najważniejszych momentach. Do tego bardzo słaba zagrywka, która albo trafiała w siatkę lub w aut albo nie wyrządzała żadnej krzywdy rywalowi. Do tego bardzo słabe przyjęcie zagrywki. Grzesiek Łomacz musiał się dużo nabiegać i nagimnastykować, żeby rozegrać piłkę, a często były to po prostu tylko wystawy. Zupełnie inną bajką jest dzisiejszy rywal Jastrzębskiego. Noliko zdecydowanie dominuje w lidze belgijskiej. Drużyna ta wygrała 17 z 18 meczów. W europejskich pucharach Belgowie także bardzo dobrze się prezentują. Agresywna zagrywka belgijskiej ekipy powinna zdementować odbiór Jastrzębskiego i być kluczem do wygranej. Stawiam więc na belgijską ekipę i to z handicapem.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Dziś o godzinie 18:00, dojdzie do ostatecznej rywalizacji o Final Four Siatkarskiej Ligi Mistrzów. Ku mojemu zaskoczeniu jednym z zespołów, który dziś rozpoczyna rywalizację w ostatniej fazie przed wielkim finałem, jest polski zespół Z Jastrzębia.
Jastrzębski Węgiel to bez wątpienia największe rozczarowanie obecnego sezonu, walczą nie o medale, które były jednym z przedsezonowych założeń a o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w zespole z Belgii. Noliko, &quot;idzie dosłownie jak burza&quot;, wygrywając 16 z 17 rozgrywanych spotkań w lidze.
Pierwszym argumentem, które przemawiają za dzisiejszą wygraną Belgów to ostatnie wyniki ligowe, JSW &quot;gładko&quot; przegrało wyjazdowe spotkanie z beniaminkiem Plus Ligi, Fartem Kielce, aż 0:3, natomiast ich dzisiejszy rywal wygrał również na wyjeździe, z silną drużyną, a zwłaszcza we własnej hali Knack Rosselare 3:1. Kolejnym argumentem i chyba kluczowym jest przyjęcie zagrywki oraz sama zagrywka. Jak wiadomo Zagrywka w dzisiejszej siatkówce jest niezwykle istotna, gdyż dzięki niej można bezpośrednio zdobyć punkt lub zmusić przeciwnika do rozegrania łatwej akcji. Jastrzębie ostatnio serwuje dosłownie fatalnie, bardzo często piłka ląduje na polu autowym lub w siatce, natomiast Maaseik posiada dość mocną i co najważniejsze pewną zagrywkę, z którą i tak fatalne przyjęcie polskiego zespołu będzie miała ogromne problemy.
Na dodatek sami zawodnicy z Jastrzębia, głośno mówią o przemęczeniu, wielu z nich jak np. Ben Hardy miał w ostatnim spotkaniu odpoczywać przed dzisiejszym spotkaniem nie wychodząc w wyjściowej szóstce, jednak losy spotkania zmusiły jego zespół do wystawienia pierwszego zespołu, co ostatecznie i tak nie miało większego znaczenia.
Również nie wyobrażam sobie, żeby w tym dwumeczu doszło do sensacji, a nawet do złotego seta, ponieważ tak słaby zespół, który gra tak fatalnie znalazł się w czwórce najmocniejszych zespołów w Europie.
JSW Jastrzębski Węgiel - Noliko Maaseik typ:2 kurs: 1,85
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Wedlug mnie totolotek
Według bukmacherów także.
Warto pamiętać o tym, że to jest dopiero pierwszy mecz. Jeśli JSW przegra u siebie, jest pozamiatane. Jeśli Noliko przegra, mają w perspektywie rewanż, złoty set. Nie jest to może idealne rozwiązanie, ale zawsze to jakiś margines bezpieczeństwa i w razie porażki, moim zdaniem, nie będzie dla nich tragedii.
Co do poziomu sportowego, przypominam ostatnie starcie Skry z drugim liczącym się zespołem z Belgii, gdzie atut własnej hali okazał się kluczowy. Wiem, że Skra i JSW to nie to samo, ale jakoś udało im się zajść tak daleko w LM, dlatego ja osobiście radzę odpuszczać większe stawki, sam za drobne zagrałem Belgów -1.5 i jeśli nie wejdzie, również nie będzie tragedii ;)
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
SKRA - ZENIT KAZAŃ
TYP: SKRA (-1,5)
buk: http://www.expekt.com
kurs: 2.30
I wreszcie. Mecz prawdy. Zobaczymy dziś na co możemy liczyć w tegorocznej edycji LM ze strony Bełchatowian. Goście z Kazania, jak zwykle pewni swego, zrobią wszystko, by już dziś zrobić duży krok w kierunku final four. Rewanż grają u siebie, co stawia ich mimo wszystko, w komfortowej sytuacji, nawet w przypadku porażki w dzisiejszym meczu.
Zawodnicy Bełchatowa już od dawna myślą o tym spotkaniu, mam nadzieję, że wyjdą na parkiet rozluźnieni i zmotywowani, nie myśląc o sile rywala, tylko o swojej grze. Liczę na odważną grę Wlazłego, Kurka, czy środkowych. Po drugiej stronie siatki- Michajłow, Ball, Priddy, czyli zawodnicy z najwyższej półki. Zatem kiedy udowodnić wielkość zespołu jak nie dziś???
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Dla mnie to kolejny mecz z seri ,,wszystko sie moze zdarzyc,, i jakos wiara mnie nie przekonuje,kiedy umiejętnosci są porównywalne .Dyspozycja dni i zagrywka to będzie czynnik decydujący.Jesli Wlazly nie będzie mial dnia to sila zgrywki spadnie a wydaje mi sie ze troche z tą zagrywką są ostatnio lekkie problemy i to nie tylko jego.Skra gra u siebie ale 1,6 wedlug mnie to za malo
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Skra Bełchatów - Zenit Kazan @ 1,73 Pinnacle ⛔ 2-3

Dzisiaj o 17:45 kolejne spotkanie LM. W Łodzi Skra podejmie Rosyjski Zenit Kazań. Kibice zapewne zgotują piekło. Faworyta tego spotkania ciężko wskazać. Jednak ciśnienie w Bełchatowie na FF LM jest ogromne. Każdy wie co ma robić i Jackowi Nawrockiemu będzie szczególnie zależało na zwycięstwie. W ostatnim meczu ligowym z Delectą jeszcze czegoś bełchatowianom brakowało jednak ich postawę można usprawiedliwić przebytymi kontuzjami. Dzisiaj jednak już nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek błędy. Skra musi to spotkanie wygrać aby spokojnie pojechać na rewanż do Rosji. Ostatnio znakomicie zagrał Mariusz Wlazły i mam nadzieję że dzisiaj również nie zawiedzie i jak na kapitana przystało poprowadzi drużynę do zwycięstwa. Natomiast Zenit ostatnie spotkanie ligowe przegrał 3-2 z Dynamo. Jednak jak wyczytałem tamten mecz trochę odpuścili, myślami pewnie byli już przy meczu z Bełchatowem. Niewątpliwym liderem i gwiazdą zespołu jest Maksim Michajłow. I na tego zawodnika trzeba szczególnie uważać. Kluczowa w tym meczu będzie zagrywka bełchatowian jeśli uda im się odrzucić od siatki Priddiego i Tietiuchina to powinno być dobrze. Boję się jedynie o Lloya Balla bo jeśli będzie miał dobre przyjęcie to na siatce może zrobić miazgę z naszymi zawodnikami. Cuneo - Dinamo Moskwa @ 1,25 tobet ⛔ 1-3

To będzie bardzo ciekawe spotkanie. Kurs na wygraną włochów trochę niski ale ładnie podbił mi AKO. Napewno faworytem jest ekipa z Cuneo. Własna hala będzie dzisiaj sporym atutem. W ostatnim spotkaniu ligowym nie grał Volkov, ale zastępujący go Fortunato zagrał bardzo dobrze. Nie wiem czy dzisiaj również go zabraknie bo nigdzie takiej informacji nie znalazłem. W ostatnim wspomnianym meczu z Romą bardzo dobrze grał Grbić i został wybrany MVP meczu i w tym upatruję ogromną siłę tej drużyny. Świetnie gra ten zawodnik stara się równo rozdzielać grę w ataku. Bardzo dobrze grają blokiem szczególnie Mastrangelo. Jak widać sporo atutów jest po stronie Cuneo i myślę że dzisiaj zwyciężą. Drużynę Dynamo nie miałem przyjemności zbyt często oglądać widziałem ich mecze w poprzedniej rundzie LM z Toursem jednak było to dość dawno więc o obecnej formie zespołu za dużo nie mogę powiedzieć. Skład mają również bardzo dobry jednak moim zdaniem kadrowo są trochę słabsi od Cuneo. Sporo zależy od gry Dante i Grankina jednak nie sądzę że są dzisiaj w stanie ugrać więcej niż 1 czy 2 sety.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
&quot;Niewątpliwym liderem i gwiazdą zespołu jest Maksim Michajłow. I na tego zawodnika trzeba szczególnie uważać. Kluczowa w tym meczu będzie zagrywka bełchatowian jeśli uda im się odrzucić od siatki Priddiego i Tietiuchina to powinno być dobrze. Boję się jedynie o Lloya Balla bo jeśli będzie miał dobre przyjęcie to na siatce może zrobić miazgę z naszymi zawodnikami.&quot;
Jak tak wymieniasz tych zawodników to widać że na każdej pozycji mają wielką gwiazde , z takim składem jak ma Zenit nie powinien nikt wygrać ale czy na pewno?

Wydaje się że Ball , Priddy czy Michajłow w połączeniu dają mieszanke wybuchową której nic nie ma prawa zatrzymać , jednak w brew pozorom tak nie jest , Zenit przegrał już wiele razy w swojej lidze i takie drużyny jak Novosibirsk czy Dynamo Moskwa znalazły na nich receptę , gwiazdy mają potężne ale mimo wszystko zespołem lepszym i wiadomo że zespołem nie do zatrzymania na własnym parkiecie jest Skra.

Szkoda mi jedynie tego że któraś z tych dwóch znakomitych drużyn będzie musiała się pożegnać z rozgrywkami a zespoły tak cienkie i grające niedokładną siatkówke z seriami punktowymi niczym u bab będą mogły dostać się do następnej fazy , mowa oczywiście o Noliko i JSW.
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Skra Bełchatów - Zenit Kazań - Zenit wygra @2,10 ✅
Skra Bełchatów - Zenit Kazań - Zenit wygra 1 seta @1,90 ⛔

Drużyny bardzo zbliżone do siebie kadrowo. W obu klubach grają gwiazdy światowej siatkówki - w Skrze m.in. Wlazły, Winiarski, Pliński, Antiga; w Zenicie: Lloy Ball, Tietiuchin, Michajłow czy Priddy. Skra w ostatni weekend grała mecz w lidze (wygrana 3:1 z Delectą na wyjeździe), natomiast Zenit od 7 dni nie rozegrał żadnego meczu, tak więc mógł się w spokoju przygotowywać do konfrontacji z Bełchatowem. Skra w meczu z Delectą pierwszy raz od kilku meczy mogła skorzystać ze wszystkich kluczowych zawodników. Nie są oni w najwyższej formie, w dodatku po powrocie po kontuzji grają 2 mecz w przeciągu 5 dni. Myślę, że odbije się to na ich dyspozycji dzisiaj. Poza tym wydaje mi się, iż w pierwszym secie będą pojawiały się błędy, ponieważ Bełchatowianie nie grali w tym ustawieniu przez jakiś czas i potrzebują na nowo dopracować detale w swojej grze. Co do atmosfery na hali, to wątpię aby tak doświadzczeni zawodnicy jak Ball, Priddy, Tietiuchin, Jagorczew czy mimo wszystko Michajłow, zbytnio przejęli się dopingiem. Poza tym, myślę, że słabym punktem polskiej drużyny może być libero - Paweł Zatorski. Ostatnio grał świetnie, był wartościowym członkiem drużyny, jednak nie grał w zbyt wielu meczach o taką stawkę (owszem grał z Trentino jak był w Częstochowie, ale to nie był jeszcze ten etap rozgrywek), a parcie na sukces w LM w Skrze jest ogromne.
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Skra Bełchatów - Zenit Kazan
Dzisiejszego popołudnia dojdzie do bardzo ciekawej konfrontacji w lidze mistrzów. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Zespół z Bełchatowa ma bardzo dobrą serie zwycięstw w lidze bo aż 21. Jednak po ostatnich kontuzjach w zespole Skry zawodnicy starają się dojść do pełnej sprawności. Ostatnie zwycięstwo nad bydgoską Delectą wcale nie przyszło im łatwo. Widać było problemy z przyjęciem, a u nie których zawodników z atakiem. Według mnie ostatnim czasem swoje loty obniżył Falasca, wystawia niedokładnie i wybiera złe opcje do wystaw. Nie jestem przekonany czy Mariusz Wlazły będzie tak skuteczny jak zawsze. Ostatnio co prawda ma dobrą formę, ale wiemy że w pojedynku z Rosjanami to nie potrafi sobie poradzić. Wtedy gdy blok jest wysoki i szczelnie ustawiony to jego ataki siłowe są zatrzymywane. Wiele w tym spotkaniu będzie zależało od przyjęcia bełchatowian. Niestety Bartek Kurek ma z tym elementem siatkarskim nadal problemy, lecz potrafi nadrobić to atakiem. Michał Winiarski i Paweł Zatorski są w tym elemencie bardzo dobrzy.
Natomiast zawodnicy z Kazania to światowa czołówka. Tacy zawodnicy jak Ball, Mikhailov, Priddy czy Tetyukhin stanowią respekt przed każdym zespołem. Ich siatkówka jest szybka i kombinacyjna. Wiadomo, że tak jak każdy rosyjski zespół mają potężną zagrywkę i bardzo dobry blok. Na pewno będą starali się odrzucić od siatki zespół Skry, co ułatwi im postawienie szczelnego bloku. Zawodnicy z Kazania muszą uważać na Michała Winiarskiego, który potrafi fantastycznie obijać blok. Ostatnia ich porażka w lidze nie powinna mieć szczególnego znaczenia co do wykładnika ich formy, gdyż sami mówili, że myślami byli już przy spotkaniu ze Skrą.
Uważam, że jeśli zawodnicy z Zenitu będą dobrze dysponowani na zagrywce i odrzucą zespół z Bełchatowa od siatki to wygrają to spotkanie. Na pewno zapowiada się ciekawe i interesujące spotkanie.
Moja propozycja:
Zenit Kazań @ 2,10 ✅
Betsafe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom