>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
marnik 18

marnik

Forum VIP
W powyższych wypowiedziach widać typową dla naszego narodu mentalność - zazdrość. Ja jestem polakiem i trzymam kciuki za wszystkie polskie drużyny. Robson napisał słusznie, bronił ktoś Resovii organizacji finału? Jestem na 100% przekonany, że gdyby finał organizowała Resovia to np. Redwitz pisał by już w zupełnie innym tonie.

Uważam, że sama formuła organizacji w Cev jest zła. Powinno być jak w Pradze. Organizator wybrany wcześniej, ale wszystkie zespoły walczą o awans i w finale graja najlepsi w parach. Skoro jednak Cev ustala takie, a nie inne reguły to dlaczego ich nie wykorzystać? Osobiście już ciesze sie na ten finał. Polsat zrobi profesjonalne transmisje, a chętni beda mogli obserwować mecze na zywo.

Osobiście nie rozumiem jeszcze jednego. Polskie kluby powinny trzymać sie razem, tworzyć silny organizm pierwszej ligi walczący o sponsorów, transmisje telewizyjne, zmiany na lepsze w siatkówce, wymieniać sie doświadczeniami. Część z nich tak robi (patrz poprzekładane mecze, reprezentantów w Europejskich pucharach), ale to co robi Jastrzębski Węgiel to dla mnie przesada. Rozumiem, że drużyny mogą z soba rywalizować i walczyć sportowo na parkiecie. Nie rozumiem natomiast po co skauci Jastrzębskiego przekazują Bułgarom, charakterystykę gry Resovii? Węgiel życzy Resovii porażki ze zwykłej zawiści? W nastepnym sezonie, kiedy Wegiel bedzie grał w pucharach, wszytskie polskie zespoły powinny zrobić zbiorcze zestawienie ich charakterystyki gry i rozesłać do wszytskich rywali. Ciekawe jak co wtedy powiedzieliby Jastrzębianie na to....
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Nie rozumiem natomiast po co skauci Jastrzębskiego przekazują Bułgarom, charakterystykę gry Resovii? Węgiel życzy Resovii porażki ze zwykłej zawiści? W nastepnym sezonie, kiedy Wegiel bedzie grał w pucharach, wszytskie polskie zespoły powinny zrobić zbiorcze zestawienie ich charakterystyki gry i rozesłać do wszytskich rywali. Ciekawe jak co wtedy powiedzieliby Jastrzębianie na to....
Nie przepadam zbytnio za JW, a jeśli wszystko dobyło się tak jak napisałeś to było to naprawdę niestosowne zachowanie z ich strony. Mi się jednak wydaje, że słowo &quot;przekazują&quot; mogło być użyte przez komentatorów dla przyzwoitości, a Bułgarzy sobie poprsotu kupili te statystyki.


Wracając bezpośrednio do tematu to jeśli Resovia organizowała by finał tak często i dostawała w dodatku dzikie karty na różne imprezy to też nie byłoby to w porządku, chociaż niewątpliwie ten zespół bardziej zasługuje na takie imprezy (chęć rozwoju siatkówki nawet gdy zespół przechodził kryzys).

CEV niedawno wspominało coś o rozwoju siatkówki, a jak widać nie chcą tego zrobić. Turnieje finałowe w takich miastach jak Praga (relacje TV były naprawde świetnej jakości) to bardzo dobry pomysł. Ze względu na kibiców można by omijać kraje bałkańskie (choć myśle, że nie jest to konieczne), ale organizacje przyznawać Austriakom, Niemcom, Francuzom, Hiszpanom, czy Belgom.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Popularyzacja siatkówki ? Ok zgoda, ale jak widac nie wszędzie się da to wykonac. Przyklad ME w Turcji, które ciągle mam w pamięci. Poziom meczów byłby wyższy gdyby byli kibice na hali.
asus2008 mówisz nagle że Polscy kibice są źli bo trąbią i gwiżdzą na meczach. To czy lepsze są puste hale ? A może Bułgarzy palący race ? Nie popadajmy w skrajnośc. Przecież wiadomo że takiej atmosfery jaka jest na Naszych parkietach nie stwarza nikt. I co z tego że napędza to spiker? We Włoszech spiker też mówi wiele, ale jakoś im nie wychodzi. Owszem na Coppa Italia w turnieju finalowym jakoś to wyglądało. Kolorowo było i dośc głośno. Mogło się podobac. Ale mówienie że Polscy kibice teraz są bleee jest jak najbardziej nie na miejscu.
Piszesz także że Resovia bardziej zasługuje na FF, a ja pytam dlaczego ? Otóż jezeli ktoś na to bardziej zasługuje to właśnie Skra. Ich poziom sportowy pozwala dawac gwarancje że w Łodzi nie będzie trzech wielkich + Skra tylko cztery wyrownane zespoły. Resovia trzeba sobie przyznac jeszcze do wielkości jej brakuje. I nie oburzajcie się teraz kibice Resoviacy, ale niestety tak jest w rzeczywistości. Owszem jest to dobry zespół z czym nie zamierzam polemizowac. Jednak jeszcze chimerycznośc w tym zespole rządzi. Zobacz równiez na popzredni sezon gdzie zaszła Skra w tej LM i z kim rywalizowała. Odpadla dopiero z Iskrą Odincowo. A gdzie w poprzednim sezonie odpadła Resovia ? Nie ma co przypominac tego bo po co wywoływac burze. Ale Skra już ma ugruntowaną pozycje w Europejskiej siatkówce trzeba to doceniac.
A jeszcze co do wątku że będziesz z całego serca 3mał za Olympiakos to nic tylko pogratulowac godnego podejścia to sytuacji????
Co do wyżej przytoczonej sytuacji Jastrzębskiego to nawet nie wedziałem że takie coś miało miejsce.
I tak jak zostalo powiedziane, wiadomo że gdyby przed startem LM było wiadomo gdzie ma się odbyc FF byloby lepiej, ale tak nie jest. Skoro Łódź ma piękną hale i jest gwarancja że zapełni się ona kibicami i na meczu będzie super atmosfera to dlaczego CEV z tego ma rezygnowac? To również kolejna promocja naszego kraju. Trzeba się cieszyc że władze nam ufają i po raz kolejny przydzielają wielką impreze do organizacji, a nie wytykac że to już po raz drugi itp.

EDIT/Prasa : Do mnie zdecydowanie bardziej przemawia doping Bułgarów czy Serbów niż trąbki:p Aczkolwiek zauważam postęp wśród kibicowskiej braci polskich klubów siatkówki ????
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
A jeszcze co do wątku że będziesz z całego serca 3mał za Olympiakos to nic tylko pogratulowac godnego podejścia to sytuacji????
A dlaczego to, że urodziłem się w Polsce ma mnie zmuszać do kibicowania Polakom? Jeśli lubie Milijkovica, Tischera, czy Kunnariego bardziej od zawodników bełchatowskich to chyba logiczne jest, że to właśnie im będe kibicował. Taka sama sytuacja miała miejsce na ME 2009, gdzie w meczu z Francją byłem neutralny, nie mógłbym życzyć zawodnikom, których bardzo lubie (Antiga, Samica, Vadeleux, Rouzier, czy Bazin) porażki.

Nie chce już rozmawiać o tym, czy mamy najlepszych w Europie kibiców, bo oczywistą rzeczą jest, że nie mamy. Myśle, że wiedza o siatkówce wśród kibiców polskich jest o wiele niższa niż u włoskich, co według mnie dużo mówi o naszym &quot;cukierkowym&quot; dopingu.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Proponuję zakończyć dyskusję gdyż jest całkowicie bezsensowna. Skoro ktoś w finale Mistrzostw Europy jest neutralny i nie kibicuje swojej drużynie, to nigdy nie wmówicie mu, że słusznym jest propsowanie polskich klubów w rozgrywkach europejskich :-|
Co do trąbek, to nie wiem czy widzieliście, ale akcja &quot;Nie bądź łosiem, nie trąb&quot; jest już szeroko rozpropagowana - przed prawie wszystkimi meczami Plus Ligi jest gdzieś taki plakacik (na hali, czasem na biletach) ;)
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Proponuję zakończyć dyskusję gdyż jest całkowicie bezsensowna. Skoro ktoś w finale Mistrzostw Europy jest neutralny i nie kibicuje swojej drużynie, to nigdy nie wmówicie mu, że słusznym jest propsowanie polskich klubów w rozgrywkach europejskich :-|
Co do trąbek, to nie wiem czy widzieliście, ale akcja &quot;Nie bądź łosiem, nie trąb&quot; jest już szeroko rozpropagowana - przed prawie wszystkimi meczami Plus Ligi jest gdzieś taki plakacik (na hali, czasem na biletach) ;)
Nie wmówicie mi tego, bo poprostu nie macie logicznych argumentów.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Powiem wam że bardzo dobrze że Skra dostała organizację FF. Argument że lepiej by było gdyby organizację dostała Resovia jest śmieszny, bo po prostu są jeszcze zdecydowanie za słabi ale nie tylko o poszczególne umiejętności zawodników tu chodzi. Skra to taki zespół w którym zawodnik który przychodzi do klubu gra lepiej niż by przyszedł do innego ???? Taki Abramov grałby zdecydowanie lepiej w Bełchatowie niż tam gdzie teraz gra, bo skra to doświadczona, profesjonalna drużyna i ma &quot;to coś&quot; czego nie mają inni, a resovii i innym polskim klubom brakuje wielu lat żeby stworzyć to co jest w Bełchatowie, nawet gdyby w Resovi grali MIlijkovic, Ball, Juantorena, Kaziski itd nie pokonaliby Skry.
Ja się bardzo cieszę ze FF w Łodzi, Skra ma taki skład który powinien zapewnić im zwycięstwo i tego im życzę. BYłem 2 lata temu w Łodzi i było fajnie zobaczyc najlepszych siatkarzy na świecie, wziąc autografy, zrobić sobie zdjęcie...
Wszyscy na forum cieszymy się ????
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Powiem wam że bardzo dobrze że Skra dostała organizację FF. Argument że lepiej by było gdyby organizację dostała Resovia jest śmieszny, bo po prostu są jeszcze zdecydowanie za słabi ale nie tylko o poszczególne umiejętności zawodników tu chodzi. Skra to taki zespół w którym zawodnik który przychodzi do klubu gra lepiej niż by przyszedł do innego ???? Taki Abramov grałby zdecydowanie lepiej w Bełchatowie niż tam gdzie teraz gra, bo skra to doświadczona, profesjonalna drużyna i ma &quot;to coś&quot; czego nie mają inni, a resovii i innym polskim klubom brakuje wielu lat żeby stworzyć to co jest w Bełchatowie, nawet gdyby w Resovi grali MIlijkovic, Ball, Juantorena, Kaziski itd nie pokonaliby Skry.
Ja się bardzo cieszę ze FF w Łodzi, Skra ma taki skład który powinien zapewnić im zwycięstwo i tego im życzę. BYłem 2 lata temu w Łodzi i było fajnie zobaczyc najlepszych siatkarzy na świecie, wziąc autografy, zrobić sobie zdjęcie...
Wszyscy na forum cieszymy się ????
A ja byłem również rok temu na FF i prawde mówiąc wolałbym po raz kolejny móc sobie wyjechać za granice, zwiedzić nowe miejsce, poznać innych kibiców i nie słuchać wrzasków spikera przez cały mecz.

Jeśli chodfzi o pierwszą część twojej wypowiedzi to kompletnie z niczym się nie zgadzam, można powiedzieć, że ZAKSA, czy Czewa ma &quot;to coś&quot;, ale na pewno nie Skra, która od początku sezonu gra słabo i sama pewnie odpadłaby z LM.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Nie rozumiesz mnie. To &quot;coś&quot; polega na tym że na przykład gdyby skra grała u siebie z czewą to by było np 3-0 w setach, ale gdyby ci sami zawodnicy &quot;pozamieniali sie na koszulki&quot; to juz by 3-0 napewno nie było. Bo nazwa Skra to nie tylko sama nazwa i zawodnicy jak to jest w innych klubach w polsce. Także słabe granie od początku sezonu nie ma tu nic wspólnego. Skra wyprzedza inne kluby o lata świetlne. I pomimo kliku błędów transferowych są jednymi z najlepszych na świecie i oby Itasowi dojebali w Łodzi.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Rozumiem Cię doskonale, ale nie masz racji. Ten zespół to są właśnie sami zawodnicy i wielkie pieniądze. Oni sami nie są w stanie wygrać nic w Europie, a tacy zawodnicy jak Antiga, Wlazły, czy Pliński należą do najlepszych w Europie i powinni wygrywać więcej, niż do tej pory wygrywali. Ja mam za to nadzieje, że w FF inne zespoły pokażą Skrze ich miejsce w szeregu, czyli około 5-10 miejsca w Europie.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Dzisiaj stawiam na Resovie -2.5 seta. nie wierze że Bułgarzy ugrają chociaż seta. Przyjęcia nie mają, jeden typek od nich jakiś siwy co w ogóle nie wyskakuje, Libero to wygląda jak ljubo travica(też pewno po 40 ???? ). Nie wiem jak mogli wygrać u siebie wszystko w grupie.
Dam też pierwszego seta dla Fridrichshafen. Cały mecz mogą przegrać, ale skupienie będzie na początku.
Polecam też coś zagrać na mecz Zenitu bo moim zdaniem dzisiaj Rosjanie zakończą udział w LM.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Oto co nas czeka w dniu dzisiejszym i jutro na zakończenie.

Można powiedziec że Unibet wkońcu dodał do zakładów na zwycięstwo chociaż handicapy. Coś może uda się wymyślec na dzisiejsze mecze. Bardzo ciekawie zapowiadają się mecze Zenitu Kazań z Olympiakosem i Roeselare z Trentino. Rosjanie przegrali 1:3 w Grecji i dzisiaj muszą wygrac by awansowac dalej. Trentino niby wygrało 3:1 pierwszy mecz, ale problemy z Belgami mieli duże. Roeselare u siebie będize jeszcze bardziej groźne. Czy zatem będziemy świadkami wielkiej niespodzianki i odpadnięcia obrońcy tytułu ?
Resovia u siebie zagra z CSKA Sofia i liczymy że nic złego sie jej nie przytrafi i pewnie awansuje do dalszej fazy gdzie zmierzy się ze zwycięzcą pary Trentino - Roeselare.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Chciałbym jeszcze nawiązać do poprzedniej dyskusji. Nie wiem Marnik dlaczego teraz odwracasz w stronę Resovii. Ręcze Ci, że zarówno ja jak i większość kibiców tej drużyny nie byłaby zadowolona z faktu, że ich drużyna zapewniła sobie awans do FF przy stoliku. Rozumiem wszystkie Wasze argumenty. Zgadzam się, że u Nas organizowanie takiej imprezy opłaca się pod każdym względem. Ale jestem w 100% pewien, że gdyby Łódź organizowała taką imprezę bez udziału Skry również cała hala byłaby zapełniona. To jest sport ? 32 drużyny walczą na maximum swoich możliwości, wylewając hektolitry potu tylko po to, żeby zagrać w Wielkim Finale, a jedna z drużyn dostaje tam miejsce za darmo. To jest czystość sportu ?

Nie mam nic przeciwko temu, żeby Łódź była organizatorem FF jako miasto, ale nie zgadzam się aby po raz kolejny Skra dostawała awans do FF za darmo. Czy ktoś narzekał na poprzedni finał w Pradze ? Był o niebo lepszy od tego organizowanego w Łodzi dwa lata temu. Polecam obejrzeć filmiki ( jeżeli ktoś niepamięta ), które pokazują to jak kibice dopingowali swoje ukochane drużyny. Szczególnie kibice Iraklisu Saloniki dali wtedy popis. Wtedy w Pradze można było mówić o Finale, w którym zmierzyły się 4 Najlepsze Drużyny Europy. Teraz niestety tak nie będzie. Jeszcze jedno. Jeżeli chodzi o Najlepszych Kibiców to niestety, ale takich nie mamy. W FF Ligi Mistrzów ani w PlusLidze nigdy nie będe kibicował drużynie Pana Piechockiego i mam do tego pełne prawo. I nie chodzi tu tylko o to, że sympatyzuje z Resovią.

Pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Chciałbym jeszcze nawiązać do poprzedniej dyskusji. Nie wiem Marnik dlaczego teraz odwracasz w stronę Resovii. Ręcze Ci, że zarówno ja jak i większość kibiców tej drużyny nie byłaby zadowolona z faktu, że ich drużyna zapewniła sobie awans do FF przy stoliku.

Szczególnie kibice Iraklisu Saloniki dali wtedy popis. Wtedy w Pradze można było mówić o Finale, w którym zmierzyły się 4 Najlepsze Drużyny Europy. Teraz niestety tak nie będzie. Jeszcze jedno. Jeżeli chodzi o Najlepszych Kibiców to niestety, ale takich nie mamy.
Nie wierze że byś się nie ucieszył bo to by był wielki sukces zespołu z Rzeszowa.

A kibice Iraklisu i owszem dali popis,ale negatywny bo o ile pamiętam niezłe zadymy zrobili w jednym z meczów.
Co do kibiców to każdy ma inne zdanie. Jedni wolą takich którzy palą race na halach lub awanturują się jak Grecy. Inni jeszcze wolą milczących, a inni cieszą się atmosferą jaka panuje w Polskich halach. ja zdecydowanie jestem zwolennikiem tego trzeciego typu kibicowania. I możesz mówic że nakręca to spiker itp, ale niech sobie nakręca. Poprostu atmosfera jest nieziemska i niech tak będzie dalej. A o co się czepiacie to ja nie mam pojęcia bladego... Szukacie dziury w całym w niektórych momentach. A to że FF dla Skry za darmo, a to że nie mamy najlepszych kibiców... Akurat ważne że mamy sukcesy w ostatnich czasach i zamiast się cieszyc wszyscy z tego co mamy obecnie to wybrzydzamy i próbujemy szukac lepszych zagranicą:-| Przecież wszyscy jesteśmy Polakami i chyba na ręke jest nam to że jest tak jak jest i że CEV przyznaje Nam organizacje kolejnych turniejów, a że ma zagrac tam polski klub to tymbardziej zaszczyt bo pokazuje to jak wielkim szacunkiem Skra jest darzona przez CEV. W poprzednim roku również mogł przecież grac Czeski klub Ceskie Budejovice w FF,ale CEV wie że oni poziomu odpowiedniego nie gwarantują więc po co psuc emocje. Skra taki poziom gwarantuje i mówcie sobie co chcecie ale tak naprawde jest ! Wystarczy popatrzec na kadre tego zespołu i potencjał.


No ale dzisiaj przed Nami ciekawsze wydarzenia aniżeli dyskutowanie o tym co powyżej. Zatem coś o meczu Resovii z CSKA Sofia. Wydaje się że Bułgarzy są skazani na porażke w tej rywalizacji. Brak awansu raczej nie wchodzi w gre. Bułgarzy nie mają nic aby przekonac do siebie przed tym meczem. Po meczu gwiazd gdzie Redwitz i Igła pokazali swoje prawdziwe oblicze dzisaij powinni także zagrac pewnie. Nie należy się dekoncentorwac tylko wyjśc i powalczyc o swoje. Jakiegoś wielkiego oporu ze strony Bułgarów bym nie oczekiwał. Myśle że 3:0 dla Resovii to dobry typ.
Typ : Resovia -2,5seta @ 1,,65 Unibet ✅3:0
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Popieram typ na Resovię, choć sądzę, iż lepszym typem -2,5 seta jest Macerata. Na pewno Włosi są bardzo podrażnieni po porażce na wyjeździe 3:2 i nie pozwolą przyjezdnym ugrać ani seta, by nie tlić nawet ich nadziei o awansie. Myślę, że kurs 1,77 jest w tym przypadku warty gry. Kto wie, czy Ljubo Travica nie wystawi drugiej szóstki po dwóch setach, może się skończyć jak z Paris Volley. Choć uważam, że i drugą szóstką zawodnicy z Rzeszowa są w stanie wygrać 3:0.
Macerata -2,5 seta @1,77. ⛔
 
S 0

szafera

Użytkownik
Popieram typ na Resovię, choć sądzę, iż lepszym typem -2,5 seta jest Macerata. Na pewno Włosi są bardzo podrażnieni po porażce na wyjeździe 3:2 i nie pozwolą przyjezdnym ugrać ani seta, by nie tlić nawet ich nadziei o awansie. Myślę, że kurs 1,77 jest w tym przypadku warty gry. Kto wie, czy Ljubo Travica nie wystawi drugiej szóstki po dwóch setach, może się skończyć jak z Paris Volley. Choć uważam, że i drugą szóstką zawodnicy z Rzeszowa są w stanie wygrać 3:0.
Macerata -2,5 seta @1,77.
Jak wszyscy wyzej zdecydowanie popieram typ na Reske. Rzeszow zmiecie Cska z parkietu. Pelna hala kibicow pomoze im w tym i Bulgarzy szybko opuszcza Rzeszow ???? co do typu na Macerate zdecydowanie odwrotnie. Ja obstawiam +2.5 seta na Bled. Widzialem poprzedni mecz i jestem przekonany ze Bled stac na ugranie seta conajmniej a kurs 1.85 jaki oferuje Tobet zdecydowanie mnie satysfakcjonuje. Do tego dorzucilbym Friedrischafen. Pierwszy mecz wygrali Niemcy 3-1 i bylo to raczej zwyciestwo pewne. Teraz musza ugrac conajmniej 2 sety ale sadze ze bedzie to raczej pojedynek gdzie postaraja sie wygrac cale spotkanie, kurs w Tobet 1.4. Polecam Typy i zapraszam do dyskusji ????
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz: Hypo Tirol Innsbruck - VfB Friedrichshafen
typ: 2
kurs: 1,4
wynik: 3:0


Dzisiaj mężczyźni rozegrają 5 z 6 spotkań tej kolejki LM. Zdecydowałem się postawić na wygraną Niemców, ponieważ są to chyba najwięksi faworyci przy całkiem przystępnym kursie. VfB co prawda troche się u siebie namęczyło, ale dało rade wygrać 3-1. Jutro będą chcieli w takim razie wygrać co najmniej 2 sety, więc na cały mecz wyjdą zmotywowani nie chcąc grać długiego spotkania zakończonego dopiero po 5 setach. Austriacki teren nie należy do najtrudniejszych, więc również nie powinien sprawić najlepszej drużynie Niemiec wielkich problemów. Można zastanowić się również nad kursem w handicapie -1.5, ale ja jutro postawie troche mniej ryzykownie.

mecz: Volleyteam Roeselare - Trentino Volley
typ: (under/over: 160,5 pkt) over
kurs: 1,55
wynik: 182 pkt


We Włoszech drużyna z Roeselare zagrała dobrze i mieli nawet spore szanse na doprowadzenie do tie-breaka, ale niestety im się to nie udało. W tamtym meczu obie drużyny zdobyły łącznie 180 punktów, a myśle, że dzisiaj Belgowie stawią jeszcze większy opór i wygrają co najmniej jednaego seta.

mecz: Asseco Resovia Rzeszów - CSKA Sofia
typ: (under/over: 160,5 pkt) under
kurs: 1,65
wynik: 128 pkt


Rzeszowianie na wyjeździe byli zdecydowanie lepsi od rywala i jedynie dzięki przerwie po zapaleniu racy przez kibiców wypadli ze swojego rytmu i stracili seta. Zawodnicy CSKA na pewno nie będą już odpowiednio zmotywowani na to spotkanie i nie daje im szans na wygranie choćby seta. Polacy muszą jedynie uważać, aby nie przytrafiła się im chwila dekoncentracji, która może ich kosztować przegraną w którejś partii.

mecz: Zenit Kazań - Olympiakos Piraeus
typ: (0, 1.5) 2
kurs: 3,25
wynik: 3:3,5 (3:2)


Ten typ gram już o mniejszą stawke, ale uważam, że Grecki zespół na czele z Milijkovicem ma duże szanse na wygranie 2 setów. Rosjanie w meczu wyjazdowym nie pokazali nic wielkiego i mimo, że u siebie będą groźniejsi to mogą nie dać rady odrobić strat i awansować.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie wierze że byś się nie ucieszył bo to by był wielki sukces zespołu z Rzeszowa.

A kibice Iraklisu i owszem dali popis,ale negatywny bo o ile pamiętam niezłe zadymy zrobili w jednym z meczów.
Co do kibiców to każdy ma inne zdanie. Jedni wolą takich którzy palą race na halach lub awanturują się jak Grecy. Inni jeszcze wolą milczących, a inni cieszą się atmosferą jaka panuje w Polskich halach. ja zdecydowanie jestem zwolennikiem tego trzeciego typu kibicowania. I możesz mówic że nakręca to spiker itp, ale niech sobie nakręca. Poprostu atmosfera jest nieziemska i niech tak będzie dalej. A o co się czepiacie to ja nie mam pojęcia bladego... Szukacie dziury w całym w niektórych momentach. A to że FF dla Skry za darmo, a to że nie mamy najlepszych kibiców... Akurat ważne że mamy sukcesy w ostatnich czasach i zamiast się cieszyc wszyscy z tego co mamy obecnie to wybrzydzamy i próbujemy szukac lepszych zagranicą:-| Przecież wszyscy jesteśmy Polakami i chyba na ręke jest nam to że jest tak jak jest i że CEV przyznaje Nam organizacje kolejnych turniejów, a że ma zagrac tam polski klub to tymbardziej zaszczyt bo pokazuje to jak wielkim szacunkiem Skra jest darzona przez CEV. W poprzednim roku również mogł przecież grac Czeski klub Ceskie Budejovice w FF,ale CEV wie że oni poziomu odpowiedniego nie gwarantują więc po co psuc emocje. Skra taki poziom gwarantuje i mówcie sobie co chcecie ale tak naprawde jest ! Wystarczy popatrzec na kadre tego zespołu i potencjał.
Szczerze ? Naprawdę cieszyłem się, że w poprzednim sezonie to Resovia organizowała FF Challenge Cup. Ale cieszyłem się z tego powodu, że awans do Finałów wywalczyła na boisku wylewając hektolitry potu. A to, że spośród 4 Najlepszych Drużyn z FF została wybrana do organizowania Finału to również cieszy. Hmm... Przyznawanie Skrze Bełchatów organizacje FF i darmowe miejsce w tak prestiżowej imprezie jest to poprostu zabicie ducha sportu. Jest to nie fair w stosunku do innych drużyn. Ręcze, że Skra mogłaby sama powalczyć o awans do FF. Miałaby spore szanse. Naprawdę. Nie róbmy z nich inwalidów.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Resovia, Olympiakos, Bled, Tyrol Innsbruck, Trentino już awansowały do Najlepszej szóstki. Szczególnie awanse Austriaków i Bled to spore niespodzianki. Ale warto odnotowac że w dalszej fazie nie zagrają również Rosjanie Zenit Kazań.
Miałem okazje oglądac ich mecz z Olympiakosem. Pierwszy set wyrównany, ale w końcowce Grecki zespól odskoczyl bo dobrze funkcjonowal blok i wygrali tą partie. Potem Rosjanie grali bardzo dobzre w trzech kolejnych setach. Stanley i Pantaleymonenko kończyli wiele piłek. Tym razem to Rosjanie zatrzymywali rywali blokiem. Tischer nie miał komu rozegrac piłek. Ivan Milijkovic grał z marną skutecznością ok 35% w ataku. Czyli potwierdza się że jak Ivanowi nie idzie to cały zespół gra słabo. Wszystko wskazywało że dojdzie do zlowego seta. Zenit miał 22-19 w 4 secie, aż tu nagle obrót sprawy i to Olympiakos wygrywa po grze na przewagi. W decydującym momencie o sobie dal znac Ivan Milijkovic który skończył ostatnia piłkę. Jak widac można grac slabo pzrez caly mecz, ale jak przystalo na lidera w decydującym momencie. Tie break to już nie ma co komentowac bo oba zespoły dały pograc zmiennikom skoro sprawa się rozstrzygnęła. Z jednej strony to dobrze że Rosjanom został utarty nos bo Grecy zaprezentowali się dobrze.

Resovia także barzdo pewnie wygrała 3:0. Nawet w polowie rezerwowa szóstka poradziła sobie spokojnie w 3 secie z Bułgarami. Świetny mecz o pocżątku rozgrywał Aleh Akhrem. Świetnie atakował , rywale nie wiedizeli jak podbic jego ataki. W kolejnej rundzie zmierzą się z Trentino i ciężko oczekiwac cudów. Sovia by musiała zgarac na poziomie bardzo wysokim, ale nie wiem czy ją na to stac. Trento ma taki zasięg w ataku, że Resovia by musiała zacząc od mocnej zagrywki i systematycznej. No ale poczekajmy do meczów, trzeba wierzyc w polski zespół.

Największą niespodzianką jest odpadnięcie mimo wszystko Friedriehschafen. Austriacki zespół nie należy do czołówki Europejskiej a tutaj taka niespodzianka. Również odpadnięcie Maceraty można uznac za nieoczekiwane rozstrzygnięcie, ale obserwując ich w tym sezonie widac że nie są w wysokiej dyspozycji i cczegoś im zawsze brakuje.

Dzisiaj ostatni mecz Panathinaikos - Dynamo i raczej nalezy ozcekiwac awansu Rosjan z Moskwy którzy pierwszy me wygrali 3:0.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz: Panathinaikos Ateny - Dynamo Moskwa
typ: 1
kurs: 1,58
wynik: 2:3


W jedynym czwartkowym meczu 1/8 LM Grecy podejmą we własnej hali Dynamo Moskwa. Rosjanie wygrali u siebie 3-0 i jutro będą walczyli zapewne o jeden set, a potem lekko odpuszczą sobie ten mecz. Ateny u siebie zawsze są bardzo groźne i myśle, że jutro dadzą rade wygrać, a może nawet pokuszą się o walke o awans.

Mecz co prawda się już rozpoczął, ale ja dopiero wróciłem do domu i nie miałem czasu wcześniej tego tu wrzucić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom