>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Grecka

Status
Zamknięty.
bakar 0

bakar

Użytkownik
internetowe to chyba wszystkie anulują to spotkanie (czyli kurs bez tego meczu), a stacjonarne o ile mecz nie odbędzie się w 3 dni - tu w przypadku AEK nie ma szans
 
C 0

casiash

Użytkownik
internetowe to chyba wszystkie anulują to spotkanie (czyli kurs bez tego meczu), a stacjonarne o ile mecz nie odbędzie się w 3 dni - tu w przypadku AEK nie ma szans
Obstawiłem w Toto-mixie, czyli mogę w środe iśc po wygraną?
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Możliwe, że wypłacą już dzisiaj, bo do środy to spotkanie się na pewno nie odbędzie - najlepiej dowiedz się w punkcie (nie wiem dokładnie jaki mają regulamin). DJ Arti miał chyba parę dni temu takie oczekiwanie - sprawdź u niego w temacie
 
Q 0

quo87

Użytkownik
Ja mam to samo, wszystko siadlo i czekam na AEK bo bylem dzis w toto-mixie i powiedzieli mi ze jeden w obiegu jeszcze jest, pojde jutro i pewnie juz bedzie kupon wygrany ale odjety kurs z AEK
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
to samo...
Mam taką samą sytuację, Panathinaikos mi został tylko na kuponie... na pewno nie będą grali dziś albo jutro? Bo będę w plecy za ten dzień jak nie wygrają ????

Przy okazji witam wszystkich ????
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Na pewno - bo w czwartek grają w UEFA
Zgodnie z regulaminem greckim mecz winny odbyć się dzisiaj o ile aura na to pozwala, ale w większości Grecji dziś jeszcze zima i nawet mimo wcześniejszej informacji o dzisiejszych meczach Ethniki B wszytskie odwołano
TYlko w Turcji zaległy mecz się odbył, choć jak ktoś pisał boisko bardziej przypominało lodowisko
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Levadiakos v Iraklis 20/02/2008 14:00 CET 3:0
2.40 3.00 2.85
mecz przeniesiony z niedzieli
14 zespół ligi podejmuje 10. Levad trzy porażki pod rząd. Iraklis ostatnio prezentował się lepiej - dwa zwycięstwa z PAOK u siebie i Verią na wyjeździe oraz dwa remisy u siebie z Halkidoną i Asteras Tripolis. Porównując poziom to Iraklis ma szansę na taki rezultat jak z Verią. W dotychczasowych trzech spotkaniach zawsze górą był Iraklis. Bezpiecznie x2. ⛔
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
22 kolejka Ethniki A
Veria PAE - Aris Saloniki 3.33 3.00 2.09 23.02.2008 - 15:45
PAOK Saloniki - Olympiakos Piraeus 3.47 3.08 2.00 23.02.2008 - 18:00
Asteras Tripolis - Kalamaria 1.63 3.34 5.04 23.02.2008 - 18:00
Panionios Athens - Ergotelis 1.51 3.53 5.95 24.02.2008 - 14:00
Xanthi - Larissa AE 1.91 3.05 3.83 24.02.2008 - 14:00
OFI Crete - Halkidona 1.82 3.11 4.15 24.02.2008 - 15:45
Iraklis Saloniki - Athens AEK 3.83 3.08 1.90 24.02.2008 - 18:00
Panathinaikos Athens - Levad Levadia 1.14 6.37 13.17 24.02.2008 - 18:00
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Mecze sobotnie

Veria PAE - Aris Saloniki 1:0
15 zespół ligi podejmuje czwarty. Beniaminek wraz z Ergotelisem zamykają tabelę i wydaja się najpewniejszymi kandydatami do spadku. Veria prezentuje się fatalnie na wyjazdach - u siebie radzi sobie niezgorzej. Od początku stycznia grali u siebie trzy spotkania: dwa wygrali - ze słabą Levad oraz z Larissą, a na początku lutego przegrali z Iraklisem 1:2. Aktualnie mają 4 porażki pod rząd - więc forma bardzo słaba.
Aris prezentuje się dobrze zarówno u siebie, jak i na wyjazdach. Co prawda przegrali ostatnie dwa wyjazdowe spotkania, ale z nie byle kim, bo z Olympiakosem,a dwa tygodnie temu derby z PAOK-iem, który na własnym stadionie jest bardzo silny. jednakże w zesżłym tygodniu pokanli w walce o czwarte miejsce w tabeli Asteras Tripolis.
W dotychczasowych pięciu spotkaniach zawsze wygrywał Aris, w tym dwukrotnie na wyjazdach.
Mój typ: 2 ⛔

PAOK Saloniki - Olympiakos Piraeus 1:1
Ciężki do wytypowania mecz. PAOK radzi sobie dobrze na własnym stadionie - na 11 spotkań 8 zwycięstw, 1 remis i tylko dwie porażki. Po załamaniu formy w styczniu i czterech porażkach pod rząd nastąpił w lutym przełom - najpierw u siebie pogrom Arisu 3:0, a potem pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo nad Kalamarią 2:0. Łącznie daje mu to siódme miejsce w tabeli.
Olympiakos na wyjazdach prezentuje się średnio- na 10 spotkań: 4 zwycięstwa, 4 remisy i tylko dwie porażki. Olympiakos jest w chwili obecnej liderem tabeli, co na pewno uskrzydla (zwłaszcza, że objęli to miejsce w zeszłym tygodniu), ale główni konkurenci mają po jednym meczu zaległym. Trudno też powiedzieć ile kosztował ich wtorkowy mecz z Chelsea.
W przeszłości - zdecydowana dominacja Olympiakosu - na ostatnie 10 spotkań w lidze 7 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Jeszcze lepszy bilans na boisku PAOK-u: 6 zwycięstw i 3 remisy. Jedyna porażka nastąpiła w spotkaniu pucharowym w 2003 r.
Co do underu to mam wątpliwości - zespoły są zdecydowanie underowe, ale we wzajemnych pojedynkach przeważały zdecydowanie overy.
Mój typ: x2 ✅

Asteras Tripolis - Kalamaria 1:1
Piąty zespół ligi podejmuje czternasty. I chociaż beniaminek Asteras nie jest ostatnio w najwyższej formie to nie przewiduje innego wyniku, jak jego zwycięstwo. Ostatnie cztery mecze u siebie to dwa zwycięstwa, w tym nad AEK-iem i dwa remisy z Xanthi i OFI Crete (które jest jednak silniejsze od Kalamarii).
Ostatnie pięć spotkań wyjazdowych Kalamarii to dwa remisy (z Ergotelis i Arisem) oraz trzy porażki. W ostatnich 10 spotkaniach Kalamaria wygrała tylko raz, także w ogóle na wyjazdach wygrała tylko raz.
Najpewniejszy typ to under, bo zespoły jak to w Grecji underowe: Asteras 9 na 10 ostatnich spotkań to undery, a Kalamaria 6 to undery. ✅ Ponadto 1. ⛔
W listopadzie padł na boisku Kalamarii remis 2:2.
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Mecze niedzielne
Panionios Athens - Ergotelis 2:1
Panionos co prawda ma formę w kratkę, ale z ostatnim zespołem ligi nie powinni mieć większych problemów. ✅
Panionos jest w tabeli na ósmym miejscu i ma problemy na własnym stadionie. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy wygrał tam tylko z Kalamarią 2:1, a przegrał aż trzy mecze: z OFI Kreta 1:3, z Arisem 0:3 i z Olympiakosem 0:4. Natomiast w międzyczasie wygrał z AEK-iem na wyjeździe.
Ergotelisu bilans wyjazdowy to jedno zwycięstwo, dwa remisy i 7 porażek. Przegrali pod rząd ostatnie cztery wyjazdowe spotkania. W poprzednich latach na boisku Panionos dwie porażki 0:2.
Xanthi - Larissa AE 1:1
Oba zespoły ostatnio w bardzo dobrej formie. Xanthi w ostatnich 10 spotkaniach 7 zwycięstw, 1 remis i tylko 2 porażki. W tym roku jeszcze nie przegrali, a zresmisowali jedynie z Asterasem tripolis na wyjeżdzie.
Larissa także w dobrej formie w tym roku, ale u siebie: 3 zwycięstwa i 1 remis. Natomiast na wyjeździe: 2 porażki z PAOK i Verią oraz zwycięstwo z Levad 1:0.
W przeszłości Xanthi wygrywało u siebie,a Larissa u siebie.
Przy dzisiejszej formie obu zespołów stawiam jednak na Xanthi. ⛔
Możliwy też under - Larissy ostatnie 10 spotkań to undery, w przypadku Xanthi 6 underów i 4 overy. ✅
OFI Crete - Halkidona 0:1
Spotkanie pomiędzy 10 a 12 zespołem. Jednakże w formie tych zespołów jest znaczna różnica. OFi w ostatnich 10 spotkaniach zebrała 15 pkt, natomiast Halkidona jedynie 6 pkt.
OFI od miesiąca nie przegrało - 2x wygrali u siebie i 2x zremisowali na wyjazdach.
Halkidona 2 razy w tym roku przegrała na wyjeździe i raz zremisowała z Iraklisem Saloniki tydzień temu (jednakże Iraklis jest też w słabej formie).
Do tej pory na Krecie we wzajemnych spotkaniach dwa razy wygrywali gospodarze, raz był remis i raz goście.
Mój typ: 1 ⛔
Iraklis Saloniki - Athens AEK 0:1
Dla mnie no bet. Iraklis bez formy, ale AEK również. A iraklis potrafi sprawić niespodzienkę - w rundzie jesiennej pokonali AEK na ich stadionie. AEK musi sie przebudzić, bo składem przewyższa Iraklis niezmiernie, ale czy nastąpi to już teraz ? (w greckiej lidze typerów połowa obstawia remis w tym meczu, 20% Iraklis a tylko 30% AEK).

Panathinaikos Athens
- Levad Levadia 1:0
Z pewnością faworytem są Wszechateńscy ✅ - spotykają się z 13 zespołem ligi. Świetna forma ostatnio - 8 zwycięstw, 1 remis i tylko 1 porażka.
Levad - ostatnie cztery mecze wyjazdowe to porażki - także z o wiele łatwiejszymi przeciwnikami. Biorąc pod uwagę, ża Xanthi i AEK wygrali przewagą trzech bramek potencjalnie możliwe handi. Na wyjeździe Panathinaikos w listopadzie wygrał 4:0.
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
15 kolejka Ethniki B

Terasivoulos - Panserraikos 2.03 2.95 3.26 23.02.2008 - 14:00
Aghios Demetrios - Kallithea 3.27 2.98 2.02 23.02.2008 - 16:30
Pierikos Katerini - Ilyssiakos 1.75 3.09 4.08 24.02.2008 - 14:00
Aigaleo - Ethnikos Pireus 2.25 2.72 2.90 24.02.2008 - 14:00
Olympiakos Volos - Kalamata AO 1.82 2.93 4.04 24.02.2008 - 14:00
Ethnikos Asteras - Kerkyra 1.80 2.97 4.08 24.02.2008 - 14:00
Yiannina - Ionikos Nikaia 1.64 3.15 4.80 24.02.2008 - 14:00
Kastoria AO - Chaidari 1.69 3.11 4.42 24.02.2008 - 14:00
Panthrakikos - Agrotikos Asteras 1.39 3.73 6.77 24.02.2008 - 14:00

Propozycja na sobotę:
Terasivoulos - Panserraikos 2:1 ✅
Mecz na szczycie tabeli pomiędzy drugą a czwartą drużyną.
Tersivoulos jest według mnie w lepszej formie - u siebie jeszcze nie przegrali, odnotowali sześć zwycięstw i jeden remis. W tym roku trzy zwycięstwa u siebie, w tym z szóstym w tabeli Panthraikkos. Z trzecim Ionikos Nikaia na wyjeżdzie zremisowali, a tydzień temu przegrali 1:0 z piątą w tabeli Kallitheą (ale to był weekend ataku zimy, co pewno wpłynęlo na wyniki).
Panserraikos - także świetnie - w tym roku u siebie 3 zwycięstwa i 1 remis, na wyjeżdzie dwa remisy (ale z 7 i 14 drużyną ligi).
W przeszłości zespoły spotkały się czterokrotnie i zawsze wygrywał Terasivoulos.
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Mecze niedzielne Ethniki B
Dzisiaj we wszystkich spotkaniach faworytami są gospodarze - z reguły tyo mecze pomiedzy sąsiadującymi ze sobą drużynami.

Panthrakikos - Agrotikos Asteras 2:0 ✅
SzÓsta dryużyna walcząca jeszcze o miejsce premiowane awansem podejmuje dziesiątą, która słabo radzi sobie na wyjazdach. Od początku stycznia gospodarze wygrali wszystkie mecze u siebie, a go scie wszystkie przegrali.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Panathinaikos - Levadiakos
Typ: handicap azjatycki Levadiakos +2.5 bramki
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Kolejne spotkanie na które zdecydowałem się dzisiaj postawic to spotkanie pomiędzy Panathinaikosa Levadiakos. Gospodarze po ciężkim czwartkowym boju odpadli z pucharu UEFA na rzecz Rangersów z którymi zaledwie zremisowali u siebie 1:1. Nie wiem jakie są morale zespołu po tym spotkaniu czy pamiętają jeszcze o tym odpadnięciu czy już zapomnieli, lecz jedno jest pewne trudy tamtego meczu na pewno dadzą się dzisiaj w znaki dlatego też ja zdecydowałem się zagrac handicapem azjatyckim +2.5 bramki na gości po może nie wysokim kursie 1.4 jaki oferuje nam Bet365 lecz typ wydaje się być warty zaryzykowania bo nie wiem czy Panathinaikos będzie w stanie rozbic gości w tym spotkaniu po ciężkim czwartkowym boju w pucharze UEFA. Dodam jeszcze, że wczoraj kurs na +2.5 bramki dla gości wynosił 1.45 dzisiaj widnieje już 1.4 a podejrzewam, że przed samym meczem jeszcze troszkę spadnie. Typ polecam jako singel.

1:0 ✅
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
23 kolejka - mecze sobotnie
Ergotelis - PAOK Saloniki 2.97 3.00 2.27 01.03.2008 - 15:45
Olympiakos Piraeus - Asteras Tripolis 1.25 4.82 9.61 01.03.2008 - 18:00
Ergotelis - PAOK Saloniki
PAOK chyba się wreszcie przebudził. Co prawda Ergotelis nie jest tak łatwo pokonać na własnym stadionie - na 11 meczów przegrali tylko cztery, ale wygrali tylko jeden.
PAOK bardzo długo nie wygrywał na wyjeździe, ale przebudzili się dwa tygodnie temu i pokonali będącą w podobnie złej co Ergotelis formie Kalamarię 2:0. Tydzień temu zremisowali z Olympiakosem u siebie 1:1. Mój typ: 2 i under (7 z ostatnich 10 spotkań Ergotelisu to undery, a w przypadku PAOK-u było aż 9 underów). Na sześć dotychczasowych spotkań same undery i 4 zwycięstwa PAOK-u, jeden remis i raz Ergotelis.
Olympiakos Piraeus - Asteras Tripolis
Wicelider tabeli spotyka się z największą niespodzianką tegorocznych rozgrywek - beniaminkiem Asteras (zajmującym wysokie piąte miejsce w tabeli). Ale z beniaminka chyba juz uciekła para - ostatnie 10 spotkań to dwa zwycięstwa, 6 remisów i 2 porażki - więc forma już średnia. Ostatni wygrany przez Asteras mecz odbył się 6 stycznia.
Na własnym stadionie Olympiakos jest w doskonałej formie - na dotychczasowe 11 spotkań 10 zwycięstw i 1 remis z Wszechateńskimi.
Typ: 1 oraz under
Olympiakos 7 underów w ostatnich 10 meczach, Asteras - 9 underów. Jeden mecz wzajemny w Tripolis - zwycięstwo 1:0 Asteras, więc Olympiakos ma za co brać rewanż.
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Ethniki B - mecze sobotnie
W sobotę tylko jeden mecz:
Terasivoulos - Kalamata AO 1.27 4.29 9.15 01.03.2008 - 14:00
Faworytem są gospodarze - zajmują drugie miejsce w lidze, są w chwili obecnej w najlepszej formie w tej lidze, u siebie na 8 spotkań 7 wygrali i jedno zremisowali - w tym roku same zwycięstwa u siebie.
Kalamata jest na 16 miejscu, fatalnie wypada na wyjazdach - na 8 spotkań 6 porażek i 2 remisy. W tym roku trzy porażki na wyjazdach.
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Mecze niedzielne
Xanthi - Panionios Athens 1.95 3.04 3.69 02.03.2008 - 14:00
Levad Levadia - OFI Crete 2.15 3.00 3.19 02.03.2008 - 14:00
Larissa AE - Iraklis Saloniki 1.72 3.21 4.58 02.03.2008 - 15:45
Kalamaria - Veria PAE 1.95 3.08 3.62 02.03.2008 - 15:45
Athens AEK - Panathinaikos Athens 2.55 2.95 2.63 02.03.2008 - 18:00
Aris Saloniki - Halkidona 1.57 3.40 5.54 02.03.2008 - 18:00
Xanthi - Panionios Athens
Mecz pomiędzy szóstym a siódmym zespołem ligi. Oba mocno walczą o miejsce gwarantujące udział w europejskich pucharach (czyli do 5). Jeszcze tydzień temu byłbym pewny, że faworytem jest Xanthi, które w tym roku prezentowało się rewelacyjnie - na 7 spotkań 5 zwycięstw i 2 remisy. Ale w zeszłym tygodniu remis u siebie z Larissą, w środę remisu u siebie z Arisem Saloniki. A to wszystko zespoły porównywalne z Panioniosem. Mozliwe, że Xanthi się przebudzi, ale biorąc pod uwagę dwa cięzkie mecze rozegrane w ciągu ostatniego tygodnia bezpieczniejsze jest 1x (rok temu był remis 1:1).
Levad Levadia - OFI Crete
Spotkanie pomiędzy trzynastym a jedenastym zespołem ligi. Levad prezentuje się na własnym stadionie całkiem solidnie - w tym roku przegrali tylko raz na nim z Larissą i trzy razy wygrali - i to nie z tak słabymi drużynami bo z Iraklisem 3:0, Panionos 1:0 i Halkidoną 2:1. OFI po słabiutkiej końcówce zeszłego roku prezentowało się w tym całkiem dobrze - do zeszłego tygodnia. Problemem są absencje napsatników: Drulica, Popovica oraz Nuafora. Stąd porażka u siebie tydzień temu z Halkidoną 0:1 oraz w środę w pucharze na wyjeździe także z Halkidoną 1:3. Dzięki temu Halkidona przeskoczyła OFI w tabeli ligi.
W dotychczasowych spotkaniach dwa razy wygrał Levad (w tym jesienią na wyjeździe), a raz u siebie OFI. Mój typ: 1.
Larissa AE - Iraklis Saloniki
Spotkanie pomiędzy dziewiątym a dwunastym zespołem ligi. jednakże w tym roku to Larissa prezentuje lepszą formę i systematycznie pnie się w tabeli do góry. jak zapewnia jej menadżer chcą powalczyć o miejsce premiowane grą w pucharach. jest to mozliwe bo pomiędzy nimi a zespołem z piątego miejsca jest tylko 4 pkt róznicy. Larissa u siebie jeszcze nie przegrała - zanotowała 4 zwycięstwa i 6 remisów - w tym 3 zwycięstwa pod rząd w ostatnich trzech spotkaniach u siebie (i to nie byle z kim, bo z Halkidoną, AEK-iem i Panionosem). Iraklis na wyjeździe nie prezentuje się najlepiej - w styczniu przegrali ze słabiutkim Ergotelisem, w lutym pokonali bardzo słabą Verią, ale dwa tygodnie temu było nie było też słaba Levad rozniosła ich aż 3:0. W środę w pucharze Olympiakos wygrał z nimi 2:0. Biorąc to wszytsko pod uwagę stawiam na Larissę (choć nie udało im sie jeszcze nigdy wygrać z Iraklisem) oraz under (z uwagi na underową Larissę - 10 ostatnich spotkań to same undery, w przypadku Iraklisu 7 z 10 to undery).
Kalamaria - Veria PAE
Pojedynek pomiędzy 14 a 15 drużyną. Przegrany znacząco zwiększa swoje możliwości spadku z ligi. Dlatego wydaje mi sie, że będzie to bardziej pojedynek obronny, niż zobaczymy te zespoły atakujące. jakoś tak wygląda mi na remis biorąc pod uwagę, że Kalamaria prezentuje sie ostatnio słabo i własnie remisowo (w tym roku u siebie remis z OFi, porazka z PAOK-iem, ale też zwycięstwo nad Olympiakosem, na wyjeździe 3 remisy i 1 porazka). Veria w tym roku u siebie niezgorzej (3 zwycięstwa), ale na wyjeździe tragicznie (pięc porażek pod rząd, w ogóle na wyjeździe jeszcze nie wygrali w tym sezonie). Jak dla mnie najpewniejszy under - to nie są co prawda drużyny zupełnie underowe, ale dlatego, że silniejsi potrafią nastrzelać im goli. Tu wydaje mi się, że będą mocno kalkulować.
Athens AEK - Panathinaikos Athens
Najważniejszy mecz kolejki - derby Aten pomiędzy trzecią drużyną tabeli a liderem. AEK nie może przegrać, żeby nie stracić szansy na wygranie ligi. Wszechateńscy za to w doskonałej formie w lidze - ostatnie 10 spotkań to 8 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka. Trudno powiedziec, czy AEK otzrąsnął się już ze spadku formy - tydzień temu wygrali na wyjeździe z Iraklisem 1:0 (a nie był to najwyższej miary przeciwnik). Wszechateńscy natomiast pięc meczy wygranych w lidze pod rząd. Rok temu Pana wygrała 4:1. Mój typ: x2.
Aris Saloniki - Halkidona
Mecz pomiędzy czwartym a dziesiątym zespołem. Oba grały też w środę w pucharze - więc poziom zmęczenia równy. W formie ostatnio wyższej Aris. W tym roku zaczęli od remisu u siebie z Kalmarią, a potem dwa przekonujące zwycięstwa nad Ergotelisem i Asteras. Halkidona na wyjedzie w zeszłym tygodniu zwycięstwo nad osłabionym OFI, wcześniej remis z Iraklisem i dwie porazki z Larissą i Levad. W przeszłości więcej zwycięstwa Halkidony, choć tym razem stawiałbym na Aris i under (Aris siedem underów w ostatnich 10 spotkaniach, a Halkidona osiem - ale historycznie przeważały overy).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom