>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Grecka

Status
Zamknięty.
bakar 0

bakar

Użytkownik
internetowe to chyba wszystkie anulują to spotkanie (czyli kurs bez tego meczu), a stacjonarne o ile mecz nie odbędzie się w 3 dni - tu w przypadku AEK nie ma szans
 
C 0

casiash

Użytkownik
internetowe to chyba wszystkie anulują to spotkanie (czyli kurs bez tego meczu), a stacjonarne o ile mecz nie odbędzie się w 3 dni - tu w przypadku AEK nie ma szans
Obstawiłem w Toto-mixie, czyli mogę w środe iśc po wygraną?
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Możliwe, że wypłacą już dzisiaj, bo do środy to spotkanie się na pewno nie odbędzie - najlepiej dowiedz się w punkcie (nie wiem dokładnie jaki mają regulamin). DJ Arti miał chyba parę dni temu takie oczekiwanie - sprawdź u niego w temacie
 
Q 0

quo87

Użytkownik
Ja mam to samo, wszystko siadlo i czekam na AEK bo bylem dzis w toto-mixie i powiedzieli mi ze jeden w obiegu jeszcze jest, pojde jutro i pewnie juz bedzie kupon wygrany ale odjety kurs z AEK
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
to samo...
Mam taką samą sytuację, Panathinaikos mi został tylko na kuponie... na pewno nie będą grali dziś albo jutro? Bo będę w plecy za ten dzień jak nie wygrają ????

Przy okazji witam wszystkich ????
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Na pewno - bo w czwartek grają w UEFA
Zgodnie z regulaminem greckim mecz winny odbyć się dzisiaj o ile aura na to pozwala, ale w większości Grecji dziś jeszcze zima i nawet mimo wcześniejszej informacji o dzisiejszych meczach Ethniki B wszytskie odwołano
TYlko w Turcji zaległy mecz się odbył, choć jak ktoś pisał boisko bardziej przypominało lodowisko
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Levadiakos v Iraklis 20/02/2008 14:00 CET 3:0
2.40 3.00 2.85
mecz przeniesiony z niedzieli
14 zespół ligi podejmuje 10. Levad trzy porażki pod rząd. Iraklis ostatnio prezentował się lepiej - dwa zwycięstwa z PAOK u siebie i Verią na wyjeździe oraz dwa remisy u siebie z Halkidoną i Asteras Tripolis. Porównując poziom to Iraklis ma szansę na taki rezultat jak z Verią. W dotychczasowych trzech spotkaniach zawsze górą był Iraklis. Bezpiecznie x2. ⛔
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
22 kolejka Ethniki A
Veria PAE - Aris Saloniki 3.33 3.00 2.09 23.02.2008 - 15:45
PAOK Saloniki - Olympiakos Piraeus 3.47 3.08 2.00 23.02.2008 - 18:00
Asteras Tripolis - Kalamaria 1.63 3.34 5.04 23.02.2008 - 18:00
Panionios Athens - Ergotelis 1.51 3.53 5.95 24.02.2008 - 14:00
Xanthi - Larissa AE 1.91 3.05 3.83 24.02.2008 - 14:00
OFI Crete - Halkidona 1.82 3.11 4.15 24.02.2008 - 15:45
Iraklis Saloniki - Athens AEK 3.83 3.08 1.90 24.02.2008 - 18:00
Panathinaikos Athens - Levad Levadia 1.14 6.37 13.17 24.02.2008 - 18:00
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Mecze sobotnie

Veria PAE - Aris Saloniki 1:0
15 zespół ligi podejmuje czwarty. Beniaminek wraz z Ergotelisem zamykają tabelę i wydaja się najpewniejszymi kandydatami do spadku. Veria prezentuje się fatalnie na wyjazdach - u siebie radzi sobie niezgorzej. Od początku stycznia grali u siebie trzy spotkania: dwa wygrali - ze słabą Levad oraz z Larissą, a na początku lutego przegrali z Iraklisem 1:2. Aktualnie mają 4 porażki pod rząd - więc forma bardzo słaba.
Aris prezentuje się dobrze zarówno u siebie, jak i na wyjazdach. Co prawda przegrali ostatnie dwa wyjazdowe spotkania, ale z nie byle kim, bo z Olympiakosem,a dwa tygodnie temu derby z PAOK-iem, który na własnym stadionie jest bardzo silny. jednakże w zesżłym tygodniu pokanli w walce o czwarte miejsce w tabeli Asteras Tripolis.
W dotychczasowych pięciu spotkaniach zawsze wygrywał Aris, w tym dwukrotnie na wyjazdach.
Mój typ: 2 ⛔

PAOK Saloniki - Olympiakos Piraeus 1:1
Ciężki do wytypowania mecz. PAOK radzi sobie dobrze na własnym stadionie - na 11 spotkań 8 zwycięstw, 1 remis i tylko dwie porażki. Po załamaniu formy w styczniu i czterech porażkach pod rząd nastąpił w lutym przełom - najpierw u siebie pogrom Arisu 3:0, a potem pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo nad Kalamarią 2:0. Łącznie daje mu to siódme miejsce w tabeli.
Olympiakos na wyjazdach prezentuje się średnio- na 10 spotkań: 4 zwycięstwa, 4 remisy i tylko dwie porażki. Olympiakos jest w chwili obecnej liderem tabeli, co na pewno uskrzydla (zwłaszcza, że objęli to miejsce w zeszłym tygodniu), ale główni konkurenci mają po jednym meczu zaległym. Trudno też powiedzieć ile kosztował ich wtorkowy mecz z Chelsea.
W przeszłości - zdecydowana dominacja Olympiakosu - na ostatnie 10 spotkań w lidze 7 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Jeszcze lepszy bilans na boisku PAOK-u: 6 zwycięstw i 3 remisy. Jedyna porażka nastąpiła w spotkaniu pucharowym w 2003 r.
Co do underu to mam wątpliwości - zespoły są zdecydowanie underowe, ale we wzajemnych pojedynkach przeważały zdecydowanie overy.
Mój typ: x2 ✅

Asteras Tripolis - Kalamaria 1:1
Piąty zespół ligi podejmuje czternasty. I chociaż beniaminek Asteras nie jest ostatnio w najwyższej formie to nie przewiduje innego wyniku, jak jego zwycięstwo. Ostatnie cztery mecze u siebie to dwa zwycięstwa, w tym nad AEK-iem i dwa remisy z Xanthi i OFI Crete (które jest jednak silniejsze od Kalamarii).
Ostatnie pięć spotkań wyjazdowych Kalamarii to dwa remisy (z Ergotelis i Arisem) oraz trzy porażki. W ostatnich 10 spotkaniach Kalamaria wygrała tylko raz, także w ogóle na wyjazdach wygrała tylko raz.
Najpewniejszy typ to under, bo zespoły jak to w Grecji underowe: Asteras 9 na 10 ostatnich spotkań to undery, a Kalamaria 6 to undery. ✅ Ponadto 1. ⛔
W listopadzie padł na boisku Kalamarii remis 2:2.
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Mecze niedzielne
Panionios Athens - Ergotelis 2:1
Panionos co prawda ma formę w kratkę, ale z ostatnim zespołem ligi nie powinni mieć większych problemów. ✅
Panionos jest w tabeli na ósmym miejscu i ma problemy na własnym stadionie. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy wygrał tam tylko z Kalamarią 2:1, a przegrał aż trzy mecze: z OFI Kreta 1:3, z Arisem 0:3 i z Olympiakosem 0:4. Natomiast w międzyczasie wygrał z AEK-iem na wyjeździe.
Ergotelisu bilans wyjazdowy to jedno zwycięstwo, dwa remisy i 7 porażek. Przegrali pod rząd ostatnie cztery wyjazdowe spotkania. W poprzednich latach na boisku Panionos dwie porażki 0:2.
Xanthi - Larissa AE 1:1
Oba zespoły ostatnio w bardzo dobrej formie. Xanthi w ostatnich 10 spotkaniach 7 zwycięstw, 1 remis i tylko 2 porażki. W tym roku jeszcze nie przegrali, a zresmisowali jedynie z Asterasem tripolis na wyjeżdzie.
Larissa także w dobrej formie w tym roku, ale u siebie: 3 zwycięstwa i 1 remis. Natomiast na wyjeździe: 2 porażki z PAOK i Verią oraz zwycięstwo z Levad 1:0.
W przeszłości Xanthi wygrywało u siebie,a Larissa u siebie.
Przy dzisiejszej formie obu zespołów stawiam jednak na Xanthi. ⛔
Możliwy też under - Larissy ostatnie 10 spotkań to undery, w przypadku Xanthi 6 underów i 4 overy. ✅
OFI Crete - Halkidona 0:1
Spotkanie pomiędzy 10 a 12 zespołem. Jednakże w formie tych zespołów jest znaczna różnica. OFi w ostatnich 10 spotkaniach zebrała 15 pkt, natomiast Halkidona jedynie 6 pkt.
OFI od miesiąca nie przegrało - 2x wygrali u siebie i 2x zremisowali na wyjazdach.
Halkidona 2 razy w tym roku przegrała na wyjeździe i raz zremisowała z Iraklisem Saloniki tydzień temu (jednakże Iraklis jest też w słabej formie).
Do tej pory na Krecie we wzajemnych spotkaniach dwa razy wygrywali gospodarze, raz był remis i raz goście.
Mój typ: 1 ⛔
Iraklis Saloniki - Athens AEK 0:1
Dla mnie no bet. Iraklis bez formy, ale AEK również. A iraklis potrafi sprawić niespodzienkę - w rundzie jesiennej pokonali AEK na ich stadionie. AEK musi sie przebudzić, bo składem przewyższa Iraklis niezmiernie, ale czy nastąpi to już teraz ? (w greckiej lidze typerów połowa obstawia remis w tym meczu, 20% Iraklis a tylko 30% AEK).

Panathinaikos Athens
- Levad Levadia 1:0
Z pewnością faworytem są Wszechateńscy ✅ - spotykają się z 13 zespołem ligi. Świetna forma ostatnio - 8 zwycięstw, 1 remis i tylko 1 porażka.
Levad - ostatnie cztery mecze wyjazdowe to porażki - także z o wiele łatwiejszymi przeciwnikami. Biorąc pod uwagę, ża Xanthi i AEK wygrali przewagą trzech bramek potencjalnie możliwe handi. Na wyjeździe Panathinaikos w listopadzie wygrał 4:0.
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
15 kolejka Ethniki B

Terasivoulos - Panserraikos 2.03 2.95 3.26 23.02.2008 - 14:00
Aghios Demetrios - Kallithea 3.27 2.98 2.02 23.02.2008 - 16:30
Pierikos Katerini - Ilyssiakos 1.75 3.09 4.08 24.02.2008 - 14:00
Aigaleo - Ethnikos Pireus 2.25 2.72 2.90 24.02.2008 - 14:00
Olympiakos Volos - Kalamata AO 1.82 2.93 4.04 24.02.2008 - 14:00
Ethnikos Asteras - Kerkyra 1.80 2.97 4.08 24.02.2008 - 14:00
Yiannina - Ionikos Nikaia 1.64 3.15 4.80 24.02.2008 - 14:00
Kastoria AO - Chaidari 1.69 3.11 4.42 24.02.2008 - 14:00
Panthrakikos - Agrotikos Asteras 1.39 3.73 6.77 24.02.2008 - 14:00

Propozycja na sobotę:
Terasivoulos - Panserraikos 2:1 ✅
Mecz na szczycie tabeli pomiędzy drugą a czwartą drużyną.
Tersivoulos jest według mnie w lepszej formie - u siebie jeszcze nie przegrali, odnotowali sześć zwycięstw i jeden remis. W tym roku trzy zwycięstwa u siebie, w tym z szóstym w tabeli Panthraikkos. Z trzecim Ionikos Nikaia na wyjeżdzie zremisowali, a tydzień temu przegrali 1:0 z piątą w tabeli Kallitheą (ale to był weekend ataku zimy, co pewno wpłynęlo na wyniki).
Panserraikos - także świetnie - w tym roku u siebie 3 zwycięstwa i 1 remis, na wyjeżdzie dwa remisy (ale z 7 i 14 drużyną ligi).
W przeszłości zespoły spotkały się czterokrotnie i zawsze wygrywał Terasivoulos.
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Mecze niedzielne Ethniki B
Dzisiaj we wszystkich spotkaniach faworytami są gospodarze - z reguły tyo mecze pomiedzy sąsiadującymi ze sobą drużynami.

Panthrakikos - Agrotikos Asteras 2:0 ✅
SzÓsta dryużyna walcząca jeszcze o miejsce premiowane awansem podejmuje dziesiątą, która słabo radzi sobie na wyjazdach. Od początku stycznia gospodarze wygrali wszystkie mecze u siebie, a go scie wszystkie przegrali.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Panathinaikos - Levadiakos
Typ: handicap azjatycki Levadiakos +2.5 bramki
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Kolejne spotkanie na które zdecydowałem się dzisiaj postawic to spotkanie pomiędzy Panathinaikosa Levadiakos. Gospodarze po ciężkim czwartkowym boju odpadli z pucharu UEFA na rzecz Rangersów z którymi zaledwie zremisowali u siebie 1:1. Nie wiem jakie są morale zespołu po tym spotkaniu czy pamiętają jeszcze o tym odpadnięciu czy już zapomnieli, lecz jedno jest pewne trudy tamtego meczu na pewno dadzą się dzisiaj w znaki dlatego też ja zdecydowałem się zagrac handicapem azjatyckim +2.5 bramki na gości po może nie wysokim kursie 1.4 jaki oferuje nam Bet365 lecz typ wydaje się być warty zaryzykowania bo nie wiem czy Panathinaikos będzie w stanie rozbic gości w tym spotkaniu po ciężkim czwartkowym boju w pucharze UEFA. Dodam jeszcze, że wczoraj kurs na +2.5 bramki dla gości wynosił 1.45 dzisiaj widnieje już 1.4 a podejrzewam, że przed samym meczem jeszcze troszkę spadnie. Typ polecam jako singel.

1:0 ✅
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
23 kolejka - mecze sobotnie
Ergotelis - PAOK Saloniki 2.97 3.00 2.27 01.03.2008 - 15:45
Olympiakos Piraeus - Asteras Tripolis 1.25 4.82 9.61 01.03.2008 - 18:00
Ergotelis - PAOK Saloniki
PAOK chyba się wreszcie przebudził. Co prawda Ergotelis nie jest tak łatwo pokonać na własnym stadionie - na 11 meczów przegrali tylko cztery, ale wygrali tylko jeden.
PAOK bardzo długo nie wygrywał na wyjeździe, ale przebudzili się dwa tygodnie temu i pokonali będącą w podobnie złej co Ergotelis formie Kalamarię 2:0. Tydzień temu zremisowali z Olympiakosem u siebie 1:1. Mój typ: 2 i under (7 z ostatnich 10 spotkań Ergotelisu to undery, a w przypadku PAOK-u było aż 9 underów). Na sześć dotychczasowych spotkań same undery i 4 zwycięstwa PAOK-u, jeden remis i raz Ergotelis.
Olympiakos Piraeus - Asteras Tripolis
Wicelider tabeli spotyka się z największą niespodzianką tegorocznych rozgrywek - beniaminkiem Asteras (zajmującym wysokie piąte miejsce w tabeli). Ale z beniaminka chyba juz uciekła para - ostatnie 10 spotkań to dwa zwycięstwa, 6 remisów i 2 porażki - więc forma już średnia. Ostatni wygrany przez Asteras mecz odbył się 6 stycznia.
Na własnym stadionie Olympiakos jest w doskonałej formie - na dotychczasowe 11 spotkań 10 zwycięstw i 1 remis z Wszechateńskimi.
Typ: 1 oraz under
Olympiakos 7 underów w ostatnich 10 meczach, Asteras - 9 underów. Jeden mecz wzajemny w Tripolis - zwycięstwo 1:0 Asteras, więc Olympiakos ma za co brać rewanż.
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Ethniki B - mecze sobotnie
W sobotę tylko jeden mecz:
Terasivoulos - Kalamata AO 1.27 4.29 9.15 01.03.2008 - 14:00
Faworytem są gospodarze - zajmują drugie miejsce w lidze, są w chwili obecnej w najlepszej formie w tej lidze, u siebie na 8 spotkań 7 wygrali i jedno zremisowali - w tym roku same zwycięstwa u siebie.
Kalamata jest na 16 miejscu, fatalnie wypada na wyjazdach - na 8 spotkań 6 porażek i 2 remisy. W tym roku trzy porażki na wyjazdach.
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Mecze niedzielne
Xanthi - Panionios Athens 1.95 3.04 3.69 02.03.2008 - 14:00
Levad Levadia - OFI Crete 2.15 3.00 3.19 02.03.2008 - 14:00
Larissa AE - Iraklis Saloniki 1.72 3.21 4.58 02.03.2008 - 15:45
Kalamaria - Veria PAE 1.95 3.08 3.62 02.03.2008 - 15:45
Athens AEK - Panathinaikos Athens 2.55 2.95 2.63 02.03.2008 - 18:00
Aris Saloniki - Halkidona 1.57 3.40 5.54 02.03.2008 - 18:00
Xanthi - Panionios Athens
Mecz pomiędzy szóstym a siódmym zespołem ligi. Oba mocno walczą o miejsce gwarantujące udział w europejskich pucharach (czyli do 5). Jeszcze tydzień temu byłbym pewny, że faworytem jest Xanthi, które w tym roku prezentowało się rewelacyjnie - na 7 spotkań 5 zwycięstw i 2 remisy. Ale w zeszłym tygodniu remis u siebie z Larissą, w środę remisu u siebie z Arisem Saloniki. A to wszystko zespoły porównywalne z Panioniosem. Mozliwe, że Xanthi się przebudzi, ale biorąc pod uwagę dwa cięzkie mecze rozegrane w ciągu ostatniego tygodnia bezpieczniejsze jest 1x (rok temu był remis 1:1).
Levad Levadia - OFI Crete
Spotkanie pomiędzy trzynastym a jedenastym zespołem ligi. Levad prezentuje się na własnym stadionie całkiem solidnie - w tym roku przegrali tylko raz na nim z Larissą i trzy razy wygrali - i to nie z tak słabymi drużynami bo z Iraklisem 3:0, Panionos 1:0 i Halkidoną 2:1. OFI po słabiutkiej końcówce zeszłego roku prezentowało się w tym całkiem dobrze - do zeszłego tygodnia. Problemem są absencje napsatników: Drulica, Popovica oraz Nuafora. Stąd porażka u siebie tydzień temu z Halkidoną 0:1 oraz w środę w pucharze na wyjeździe także z Halkidoną 1:3. Dzięki temu Halkidona przeskoczyła OFI w tabeli ligi.
W dotychczasowych spotkaniach dwa razy wygrał Levad (w tym jesienią na wyjeździe), a raz u siebie OFI. Mój typ: 1.
Larissa AE - Iraklis Saloniki
Spotkanie pomiędzy dziewiątym a dwunastym zespołem ligi. jednakże w tym roku to Larissa prezentuje lepszą formę i systematycznie pnie się w tabeli do góry. jak zapewnia jej menadżer chcą powalczyć o miejsce premiowane grą w pucharach. jest to mozliwe bo pomiędzy nimi a zespołem z piątego miejsca jest tylko 4 pkt róznicy. Larissa u siebie jeszcze nie przegrała - zanotowała 4 zwycięstwa i 6 remisów - w tym 3 zwycięstwa pod rząd w ostatnich trzech spotkaniach u siebie (i to nie byle z kim, bo z Halkidoną, AEK-iem i Panionosem). Iraklis na wyjeździe nie prezentuje się najlepiej - w styczniu przegrali ze słabiutkim Ergotelisem, w lutym pokonali bardzo słabą Verią, ale dwa tygodnie temu było nie było też słaba Levad rozniosła ich aż 3:0. W środę w pucharze Olympiakos wygrał z nimi 2:0. Biorąc to wszytsko pod uwagę stawiam na Larissę (choć nie udało im sie jeszcze nigdy wygrać z Iraklisem) oraz under (z uwagi na underową Larissę - 10 ostatnich spotkań to same undery, w przypadku Iraklisu 7 z 10 to undery).
Kalamaria - Veria PAE
Pojedynek pomiędzy 14 a 15 drużyną. Przegrany znacząco zwiększa swoje możliwości spadku z ligi. Dlatego wydaje mi sie, że będzie to bardziej pojedynek obronny, niż zobaczymy te zespoły atakujące. jakoś tak wygląda mi na remis biorąc pod uwagę, że Kalamaria prezentuje sie ostatnio słabo i własnie remisowo (w tym roku u siebie remis z OFi, porazka z PAOK-iem, ale też zwycięstwo nad Olympiakosem, na wyjeździe 3 remisy i 1 porazka). Veria w tym roku u siebie niezgorzej (3 zwycięstwa), ale na wyjeździe tragicznie (pięc porażek pod rząd, w ogóle na wyjeździe jeszcze nie wygrali w tym sezonie). Jak dla mnie najpewniejszy under - to nie są co prawda drużyny zupełnie underowe, ale dlatego, że silniejsi potrafią nastrzelać im goli. Tu wydaje mi się, że będą mocno kalkulować.
Athens AEK - Panathinaikos Athens
Najważniejszy mecz kolejki - derby Aten pomiędzy trzecią drużyną tabeli a liderem. AEK nie może przegrać, żeby nie stracić szansy na wygranie ligi. Wszechateńscy za to w doskonałej formie w lidze - ostatnie 10 spotkań to 8 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka. Trudno powiedziec, czy AEK otzrąsnął się już ze spadku formy - tydzień temu wygrali na wyjeździe z Iraklisem 1:0 (a nie był to najwyższej miary przeciwnik). Wszechateńscy natomiast pięc meczy wygranych w lidze pod rząd. Rok temu Pana wygrała 4:1. Mój typ: x2.
Aris Saloniki - Halkidona
Mecz pomiędzy czwartym a dziesiątym zespołem. Oba grały też w środę w pucharze - więc poziom zmęczenia równy. W formie ostatnio wyższej Aris. W tym roku zaczęli od remisu u siebie z Kalmarią, a potem dwa przekonujące zwycięstwa nad Ergotelisem i Asteras. Halkidona na wyjedzie w zeszłym tygodniu zwycięstwo nad osłabionym OFI, wcześniej remis z Iraklisem i dwie porazki z Larissą i Levad. W przeszłości więcej zwycięstwa Halkidony, choć tym razem stawiałbym na Aris i under (Aris siedem underów w ostatnich 10 spotkaniach, a Halkidona osiem - ale historycznie przeważały overy).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom