>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Typ zagrany z telefonu po 16, jednak dopiero teraz jestem w domu i tuż przed meczem mogę dodać zakład. Kursy już na Puka spadły i w Tobet na jego over jest teraz tylko 1.50. Można pograć w B365 over 11 po kursie 1.88. Iversen na początku sezonu w świetnej formie. Bardzo dobrze spisał się w pojedynku z Apatorem, gdzie Stal pewnie wygrała, a Puk w parze z Zagarem pokazali, że będą pewnym punktem lubuskiego zespołu. Iversen tor w Swindon najwyraźniej lubi. W ostatnim występie na tym owalu w pierwszym wyścigu zanotował upadek, a potem same trójeczki. Choć nie gram zbytnio speedwaya w Anglii, ten typ wydaje się być promocją. Podwójna stawka.

Ciekawą propozycję podał unicaja. Kings pewnie użyje jokera, dlatego też handi w Tobecie -8,5 dosyć ryzykowne. Ja pograłem tak jak koledzy wyżej w Bwin niższe handi z niższym kursem, ale wydające się pewniejszą opcją. Swindon powinno wygrać różnica około 8-10 punktów.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
dwa spotkania, może tym razem bardziej szczęśliwe.
COVENTRY BEES: Chris Harris, Leigh Lanham, Kenni Larsen, Edward Kennett, Scott Nicholls, Adam Roynon, Henning Bager.
KING’S LYNN: Niels-Kristian Iversen, Daniel Nermark, Mads Korneliussen, Jordan Frampton, Maciej Janowski, Kevin Wolbert, Dakota North.
i
LAKESIDE: 1. Peter Karlsson 2. Kauko Nieminen 3. Davey Watt 4. Robert Mear 5. Lee Richardson 6. Richard Worrall 7. Kim Nilsson
PETERBOROUGH: 1. Kenneth Bjerre 2. Lasse Bjerre 3. Oliver Allen 4. Jesper B Monberg 5. Linus Sundstrom 6. Richard Lawson 7. Michael Jepsen Jensen

póki co tylko Tobet wrzucił ofertę, ale trzeba z niej coś wybrać. Pierwsze spotkanie ze wskazaniem na gospodarzy - Harris na pewno będzie mocniejszy, wczoraj trenował z Ryżym w Częstochowie + dodatkowa mobilizacja na zmazanie plamy z meczu z Poole. Nicholls i Kennett powinni spokojnie zapunktować,a Kenni Larsen dochodzi do siebie po kontuzji. Na rezerwach przewaga u Pszczółek, a Tobet oferuje niskie handi na gospodarzy, bo tylko -7.5. Nic innego z tej konfrontacji nie wybiorę bynajmniej nie od Tobeciaka.
Drugi mecz równie ciekawy, w opinii buka ma być jednostronny jednak nie wierzę w taką przepaść między ekipami. Handi +15.5 biorę w ciemno. MJJ w gazie (2 ostatnie spotkania i 33 punkty łącznie), nieobliczalny Bjerre, solidny Sundstrom i chimeryczni Allen i Monberg. Takiego bicia być nie powinno, może być na styku, ewentualnie gospodarze z przewagą 8-10 punktów, ale nie więcej. Obecność Meara i Worralla w zespole Młotów to spore osłabienie i trzeba upatrywać w nich słabych punktów gospodarzy.
Podsumowując:
Coventry -7.5 @ 1.85 ⛔
3/10

Peterborough +15.5 @ 2
7/10

i dwa duble
Coventry win @ 1.16 ✅
Peterborough +15.5 @ 2
AKO: 2.32
2/10

Coventry -7.5 ⛔
Peterborough +15.5
AKO: 3.7
1/10
Wszystko Tobet


Kurs od b365 na Coventry to jakaś totalna pomyłka 1.4!!
Coventry @ 1.4 ✅
10/10

Roynon +3.5 v Wolbert @ 1.75 ⛔
5/10
Sportingbet
/jak będzie coś innego w sb i 365 to dopiszę.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Lakeside - Peterborough
Młoty pokonały w tym sezonie Orły 55-36, poradziły sobie z Asami 61-32. Dziś zmierzą się z ekipą Panter. Goście całkiem poprawnie zaprezentowali się poprzednich spotkaniach, w których to pokonali dwukrotnie &quot;Gwiazdy&quot;. Dziś czekam jakie handi wystawią poszczególni bukmacherzy, do tej pory Tobet dał -13,5. W poprzednim sezonie na tym torze zawodnicy gości osiągali następujące wyniki:
Kenneth Bjerre 1, 1!, 3, 0 = 5
Oliver Allen 0, 0, 0 = 0
Lasse Bjerre 0, F, 0, 0, 1 =1
Jesper B Monberg 2 3 3 2 0 =10
Linus Sundstrom 0,0,2,2&#39; = 4+1
Richard Lawson 0,1,0,0 = 1
Linus Sundstrom 2, 1, 2, 1, 2, 1* = 9+1
Richard Lawson 0, 0, 0, 1 =1
Wyniki pomiędzy tymi dwoma drużynami wyniosły odpowiednio 55-41 i 66-26. Trzeba to potraktować z przymrużeniem oka, bo składy się pozmieniały, ale daje to jakiś obraz. Będę czekał na propozycje pozostałych buków, ale myślę, że warto pomyśleć nad pokryciem handi przez gospodarzy. Jedynie czego się obawiam to dyspozycji młodego Jensena z rezerwy. Ma chłopak formę i może dziś nieźle namieszać. Pytania, czy odnajdzie się na tym charakterystycznym torze.
Coventry - King&#39;s Lynn Stars
Według mnie mecz może być bardzo wyrównany. Mads widać w formie, w zeszłym sezonie pocisnął tutaj komplet, w ostatnim meczu niepokonany. Jest Iversen, Nermark i Janowski. Wolbert przejdzie na rezerwe i powinien się lepiej zaprezentować. Gospodarze powinni zwyciężyć, ale to ekipa bardzo chimeryczna. Jakoś nie wierzę w nagłą zmianę Harrisa i myślę, że mecze rozstrzygnie się w ostatnim biegu. W razie czego ma kto jechać jako Joker. Poczekam na propozycję pozostałych buków i wybiorę najwyższe handi dla gości.
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS

13.04 21:00
The Lakeside Hammers - Peterborough Panthers
K.Bjerre(-1) - L.Sundstrom(+1)
typ 2
kurs 1,85
tobet
Co do tego spotkania to przy handi +15,5 też bym się chętnie skusił bo nie wiadomo czy Duńczyk nie obudzi się choćby dziś,miejmy nadzieję że nie...Niestety o 16:00 było już +13,5,aż pomyslałem czy tobet jak wystawi kursy to nie czeka co napisze Feekus i zaraz albo kursy albo linie obniza;). Tym niemniej nie skuszę się na żadne ze spotkań,szkoda że tylko tobet wystawił ofertę bo później nie będe miał czasu coś wyszperać.Biorę w takim razie wyżej wymienioną parę z prostego powodu,jak narazie Sundstrom prezentuje sporo lepszą formę od Keneta.W obu spotkaniach przeciwko Stars zdobył więcej punktów od Bjerre,w pierwszym był stosunek 5-12(+3) a w drugim 4-7 na korzyść Szweda.W poprzednim sezonie przeciwko Młotom także lepiej spisał się Szwed,mimo że Duńczyk był w formie.Jak będzie dziś zobaczymy,na pewno na obecną chwilę Linus w lepszej i to sporo formie,pozostaje mieć nadzieję że Kenneth się nie przebudzi,ale szczerze w to wątpie.
Załapałem się jednak na ofertę z bet365 więc tak na szybko jeszcze parę typów bo zdecydowanie bardziej przystępne.
K.Bjerre poniżej 9 2,10
Harris(-2)-Janowski 1 2,30 (po takim kursie warto zaryzykować za mała stawkę)
✅✅
Coventry 1,33✅
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Tak jak mówiłem wcześniej troszkę poszperałem po poszczególnych ofertach i zagrałem dwa dubelki.

Expect:

Coventry - King&#39;s Lynn 1@1,3 ✅
Lakeside-12,5 - Peterborough 1@1,8 zwrot

AKO 2,34

Betsafe:

Coventry - King&#39;s Lynn+7,5 2@1,85 ✅
Richardsson - Sundstroem 1@1,35 zwrot

AKO 2,5

Liczę na wyrównany mecz w Coventry i minimalne zwycięstwo gospodarzy. Co do drugiego meczu to Lakeside powinno rozgromić swoich gości, jedynie obawiam się Jensena, ale nie wiadomo jak sobie poradzi na tym charakterystycznym torze. Jako, że typy te są dosyć ryzykowne rozdzieliłem je na dwa kupony i poparłem innymi zdarzeniami. Mianowicie czystym zwycięstwem Coventry i lepszym wynikiem Richardssona on Sundstroem-a.

Pozdrawiam
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Wielka szkoda, że tak uboga oferta na dzisiejsze spotkanie EL u buków. Tylko Tobet zrobił to co zwykle robi na mecze w Anglii. Sportingbet o 20tej wrzucił 1x2 i handi, a 365 totalnie olał sprawę. Dlaczego taka szkoda? dotarłem do informacji, że za Simona będzie z/z co byłoby dosyć kluczowe w konteście poszczególnych h2h, ewentualnie jakiś over punktowy na Bridgera czy Cama. Bardzo słaby przepływ informacji na Wyspach, nawet relacjonujący nie mieli potwierdzenia na 15 minut przed konfrontacją. Podejrzewam, że mógłby to być kluczowy news w kontekście ewentualnych betów. Mecz się zakończył spokojnym zwycięstwem miejscowej drużyny - Orłów z Eastbourne nad słabiutkimi Wilkami z Wolverhampton.
Eastbourne Eagles = 54
1. Edward Kennett (G) 3, 3, 1&#39;, 1 = 8+1
2. Lukas Dryml 1, 2, 2&#39;, 3, 2 = 10+1
3. Simon Gustafsson R/R (LD: 2), (DG: 1&#39;), (LB: 2), (CW: 2) = (7+1)
4. Cameron Woodward 1&#39;, 2, 1&#39;, 2, 2&#39;, 1 = 9+3
5. Lewis Bridger 2&#39;, 3, 2, 3, 0 = 10+1
6. Denis Gizatullin 1, 1&#39;, 2&#39;, 1, 3 = 8+2
7. Timo Lahti 3, 3, 2&#39;, 1&#39;, 0 = 9+2

Wolverhampton Wolves = 38
1. Fredrik Lindgren 2, 3, 4!, 3, 2&#39; = 14+1
2. Pontus Aspgren 0, 0, X WITHDRAWN = 0
3. Nicolai Klindt 3, 1!, 3, 3 = 10
4. Ty Proctor F WITHDRAWN = 0
5. Tai Woffinden 1, 1, 3, 2&#39;, 3 = 10+1
6. Ricky Wells 2, 0, 1 WITHDRAWN = 3
7. Lukasz Sowka 0, 0, 0, 0, F, 0, 1 = 1
wyniki za speedwayupdates.com


Jak widać kolejny raz tor Eastbourne pokazał swoje oblicze. Trójka zawodników gości nie kończy spotkania na skutek upadków, a Sówka 7-krotnie na agrafce gdzie tracił olbrzymi dystans do konkurentów. Ciekaw jestem na ile poważne są te urazy, gdyż liga w Anglii leci dalej, a takie absencje to istny szpital (Wells, Proctor i Aspgren). Pytanie czy mecz z Lakeside był wtopą Orłów czy pokazał siłę Młotów? Na pewno i jedno i drugie, bo nigdy jeszcze nie widziałem wyniku 4:20 na korzyść gości... Tak w ramach uzupełnienia, bo w temacie nawet nie było ani śladu, że takie spotkanie się odbyło. W poniedziałek już na pewno kolejna porcja (oby tym razem) udanych typów. Jutro Polska!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 126

mj_bull

Użytkownik
Jeszcze nie umilkły echa wczorajszej drugiej kolejki polskiej ekstraligi, a już dziś odbędą się trzy bardzo ciekawe spotkania ligi brytyjskiej. Poczekajmy na kursy, ale myślę, że będzie można coś ciekawego wybrać. Na obecną chwilę pogoda nie powinna przeszkodzić w rozegraniu tych spotkań, ale poczekajmy do wieczora. Jeśli nic się nie zmieni składy powinny wyglądać następująco:
Swindon - Coventry (20.30 Polsat Sport)
1. Troy Batchelor
2. Nick Morris
3. Simon Stead
4. Jason Doyle
5. Hans Andersen
6. Robin Aspegren
7. Peter Kildemand
1. Chris Harris
2. Aaron Summers
3. Kenni Larsen
4. Edward Kennett
5. Scott Nicholls
6. Adam Roynon
7. Henning Bager
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Składy na pozycjach 1-5 bardzo zbliżone, ale to Swindon jedzie u siebie, do tego przewaga na pozycjach rezerwowych więc myślę, że gospodarze spokojnie powinni to wygrać.
Wolverhampton - Eastbourne
1. Freddie Lindgren
2. Pontus Aspgren ZZ
3. Nicolai Klindt
4. Ty Proctor
5. Tai Woffinden
6. Thomas Jorgensen
7. Łukasz Sówka
1. Daniel King (G)
2. Lukas Dryml
3. Simon Gustafsson
4. Cameron Woodward
5. Lewis Bridger
6. Denis Gizatullin
7. Timo Lahti
Za Pontusa ZZ, które mogą wykorzystać rezerwowi plus Proctor. Szykuje się bardzo wyrównany mecz, gdyż Orły zawsze dobrze sobie radzą na tym torze. W zeszłym roku zdobywały tu 44,45 i 41 punktów. Gospodarze na trójka liderów i Proctor. Skład gości wydaje się być bardziej zrównoważony. Pytanie jak zaprezentuje się King w roli gościa. Przypomnijmy, że w zeszłą sobotę oba zespoły spotkały się na torze dzisiejszych gości i tam Orły wygrały dość zdecydowanie. Dziwne jednak to był mecz, gdyż aż trzech zawodników Wilków wycofało się w trakcie trwania rywalizacji. Aspgren dziś nie pojedzie, Wells tak samo. Nie wiadomo jak po upadku czuje się Proctor. Cóż, taki czar toru w Eastbourne.
Belle Vue - Lakeside
1. Rory Schlein
2. Marcel Kajzer
3. Adam Shields
4. Adam Skórnicki
5. Charlie Gjedde
6. Linus Eklof
7. Josh Grajczonek

1. Peter Karlsson
2. Kauko Nieminen
3. Davey Watt
4. Stuart Robson
5. Lee Richardson
6. Richie Worrall
7. Kim Nilsson
Goście wyrastają powoli na faworyta ligi. Trzy mecze do tej pory, wszystkie wygrane bardzo pewnie i 9 pkt na koncie. Skład bardzo ciekawy, trójka znakomitych liderów. Do tego Nieminen, Robson i Nilsson na rezerwie. Wobec problemów personalnych gospodarzy i co tu dużo mówić dużo gorszego składu nie widzę innej opcji jak zwycięstwo gości. Zobaczymy jednak jak to się ułoży.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
MJ_BULL elegancko zaprezentował dzisiejsze spotkania. Również jestem zdania, że Młoty z Lakeside muszą odnieść dziś zwycięstwo i to wydaje mi się, że będzie to triumf za 4 punkty do tabeli ligowej. Z tym sądem, że są faworytami ligi to nie zgodziłbym się, bo nie mieli takiego meczu, który byłby miarodajny czyli z jakąś mocną ekipą. Niemniej jednak wracając do dzisiejszego meczu to BV ma zbyt wiele luk. Kajzer, Eklof i Skórnicki powinni zerować regularnie, a Grajczonka stać jedynie na jakiś przebłysk, ale pięciu oczek nie przekroczy. Goście zbyt silni, a taki kurs jaki daje Bet365 to prezent.
Lakeside @ 1.33 ✅
10/10
Bet365

/Lakeside @ 1.44 w sportingbecie ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psm 921

psm

Użytkownik
Belle Vue Aces - The Lakeside Hammers typ 2 1,33 bet365 (9/10)✅
Belle Vue Aces - The Lakeside Hammers typ 2(-7) 1,90 bet365 ✅(4/10)
Belle Vue Aces - The Lakeside Hammers typ 2(-5,5) 1,90tobet ✅(6/10)
Schlein over 11 2,37 bet365 (4/10)⛔
Też biorę od razu ten typ,czekałem tylko na linie ale naprawdę taki kurs na gości to niespodzianka.Przeciwstawić może się tylko Schlein,ewentualnie parę oczek dołoży Gjedde a po za tym na całej linii widzę pogrom gości.
Z tym sądem, że są faworytami ligi to nie zgodziłbym się, bo nie mieli takiego meczu, który byłby miarodajny czyli z jakąś mocną ekipą
Ja za takie spotkanie uznałbym już wyjazdową wygraną z Orłami.Nie mówię od razu że wygrają ligę ale wygrana ta pokazuje że będą wszędzie groźni.
1,37 Tobet wiec nie bylbym taki pewien czy 1,33 to niespodzianka :wink:.
tego całkiem się nie spodziewałem,biorę odrazu handi od tobetu
Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles
F.Lindgren powyżej 13 2,37 bet365 (5/10)
⛔
Zapowiada się mecz na styku,Fredka 6 startów bankowo.Wilki nie miały jeszcze okazji zaprezentować się własnej publiczności ale sądzę że u siebie w 6 startach spokojnie linia do zaakceptowania.Zespół gości dysponuje równym składem ale nie ma tak lidera który by mógł wygrywać zdecydowanie z Lindgrenem czy Tajskim.

VS

Swindon Robins - Coventry Bees
typ-Swindom(-5)✅
kurs 1,90
stawka 5/10
sportingbet


Zastanawiałem się nad ostatnim ze spotkań i doszedłem do wniosku że jednak wygrana Swindon w tym meczu nie powinna podlegać dyskusji.Przewiduj wygraną gospodarzy różnicą conajmniej 6 punktów i linia wystawiona przez sportingbet odpowiada mi świetnie.Odwołam się do meczu z Gwiazdami kiedy to niefortunnie stawiałem gospodarzy -7 i tak właśnie się skończyło.Wtedy Kornelissen jechał świetne zawody i tylko dzięki niemu Stars przegrało tylko 7 pkt,nie sądzę aby Nicholls albo Bomber byli w stanie pojechać podobnie.Rezerwy zapewne zdominuje Kildemand,Aspegren niech dorzuci swoje 2-3 punkty i będzie git.Hansik powinien przywieźć 10 spokojnie,Batchelor już limit pecha mógłby wyczerpać i mam nadzieję że sytuacja z meczu przeciwko Stars się nie powtórzy.O Morrisa jestem jakoś dziwnie spokojny,podobnie o Steada,który prezentuje się bardzo dobrze od początku sezonu,wiele będzie zależało od postawy Doyla,jeśli przywiezie te 5pkt będzie dobrze.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
1,37 tobet wiec nie bylbym taki pewien czy 1,33 to niespodzianka ;).
W Eastbourne sa jakies zmiany w skladzie niz awizowany ? Jakas ZZ ?
edit
W takim razie podoba mi sie typ z bet.
Proctor-2 (-2,5) - Woodward ✅ 9-6(8) ufff
1,90

bet365
Proctor moze jechac za Aspgrena wiec ma 4 swoje biegi + 1 dodatkowy. Patrzac na wyniki z tego sezonu na torze w Wolverhampton daje sobie jakos rade. Woodward na wyjazdach cieniutko, rok temu 3 razy jechal na tym torze i 2 razy az w 7 biegach nie zdobyl nawet dwucyfrowki wiec nie bardzo lubi tu jezdzic. 2 razy jada ze soba wiec mam nadzieje ze tutaj chociaz 2 pkt zrobi Proctor. W 15 biegu z Eastbourne zapewne pojedzie Bridger i Gustafsson.

Niestety nie odpala mi sporting. Mam prosbe jesli ktos moglby wyslac mi na prywatna pary jakie oferuje ten buk albo chociaz tutaj wkleic jakas pare z Nilssonem bo mam pomysl na tego zawodnika.
 
cielak221 71

cielak221

Użytkownik
Chciałbym tylko dodać kolejny argument przemawiający za Lakeside w dzisiejszym meczu. Jest to fakt, że BelleVue mają nowego toromistrza, który podobno bardzo lubi robic &quot;slicka&quot; sprzyjającego Młotom. ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Ja za takie spotkanie uznałbym już wyjazdową wygraną z Orłami.Nie mówię od razu że wygrają ligę ale wygrana ta pokazuje że będą wszędzie groźni.
na papierze ta wygrana wygląda imponująco jednak to nie forma Lakeside, a konkretne danie dupy przez miejscowych spowodowało taki, a nie inny rezultat. Przygotowywali się do całkowicie innej nawierzchni, mieli przełożenia pod &#39;inny&#39; tor. Trudne jest to do wytłumaczenia, a na pewno fakt, że Mear potrafił pokonywać liderów z Eastbourne jest conajmniej zastanawiający. Poczekajmy do jakiegoś meczu z Peterborough, Poole czy Coventry - to będzie najlepszy papierek lakmusowy dla tej drużyny.
Jest jeszcze fajny typ na dzisiejszy mecz w tv w sportingbecie. Kildemand zestawiony z Nichollsem i dodatnie handi na Duńczyka w ilości 2.5 punkta! Trudno tego nie zagrać, Kildemand ma raczej na pewno 6 startów, a Nicholls niepewne 5, bo nigdy nie wiadomo czy Harris z Kennettem nie pojadą w 15tym biegu. Skala trudności wyścigów w jakich będzie brał udział Kildemand jest nieporównywalna (pierwszy start to musi być trójka czyli handi jakby wynosiło 5.5, a nie 2.5), a Scottie może gubić punkty czy to na Troy&#39;u, Steadzie, Hansiku, a nawet Morrisie, bo w mojej ocenie, może on być czarnym koniem i dodatkową wartością Rudzików. Kurs 1.65 wygląda apetycznie i korzystam z niego z dużym przekonaniem.
Kildemand +2.5 v Nicholls @ 1.65 ✅
8/10
Sportingbet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Rzucacie się na to Lakeside jak na Coventry z Poole. W Anglii nie ma łatwych spotkań, a kurs na młoty zdecydowanie zaniżony, pomimo tego że są faworytem i to nawet zdecydowanym ale jadą na wyjeździe!
Po raz kolejny świetna oferta w SB na najlepszą ligę Świata, w SB trzymają poziom, szkoda że w łikend takiej nie mieli :?
ale jak można się nie rzucić skoro u miejscowych takie dziury w składzie? Eklof to jest porażka, Kajzer jest porównywalny do Sówki (gdzie jest ostro wyśmiewany na Wyspach), a Skóra na pewno nie będzie w stanie nawiązać walki z czołówką. Gathercole za Grajczonka to zmiana raczej małoistotna, bo pozycje rezerwowe zdominować powinien Kim Nilsson, a i Stuart Robson jest żużlowcem, który spokojnie powinien wyskrobać te cenne 5 punktów. Shields również nie jest żadnym pewniakiem w BV, dlatego został odstawiony przez Lakeside, bo mocno obniżył loty i na chwile obecną jest o klasę słabszy niż Rico, PK i Davey. Gjedde i RooBoy tylko wyglądają solidnie, ale Charlie&#39;mu zdarzają się mecze duuużo słabsze, a na nim i Schleinie właśnie będzie spoczywało brzemię zdobywania punktów. Kurs 1.44 na pewno nie jest zaniżony, a wręcz przeciwnie!
za długie nie chce mi się czytać i odpisywać, na gg Ci odpiszę :razz:
Moje puenta jest taka że po kursie jaki teraz jest czyli ~1,30 i mniej nie warto grać tego typu.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Rzucacie się na to Lakeside jak na Coventry z Poole. W Anglii nie ma łatwych spotkań, a kurs na młoty zdecydowanie zaniżony, pomimo tego że są faworytem i to nawet zdecydowanym ale jadą na wyjeździe!
Po raz kolejny świetna oferta w SB na najlepszą ligę Świata, w SB trzymają poziom, szkoda że w łikend takiej nie mieli :?
ale jak można się nie rzucić skoro u miejscowych takie dziury w składzie? Eklof to jest porażka, Kajzer jest porównywalny do Sówki (gdzie jest ostro wyśmiewany na Wyspach), a Skóra na pewno nie będzie w stanie nawiązać walki z czołówką. Gathercole za Grajczonka to zmiana raczej małoistotna, bo pozycje rezerwowe zdominować powinien Kim Nilsson, a i Stuart Robson jest żużlowcem, który spokojnie powinien wyskrobać te cenne 5 punktów. Shields również nie jest żadnym pewniakiem w BV, dlatego został odstawiony przez Lakeside, bo mocno obniżył loty i na chwile obecną jest o klasę słabszy niż Rico, PK i Davey. Gjedde i RooBoy tylko wyglądają solidnie, ale Charlie&#39;mu zdarzają się mecze duuużo słabsze, a na nim i Schleinie właśnie będzie spoczywało brzemię zdobywania punktów. Kurs 1.44 na pewno nie jest zaniżony, a wręcz przeciwnie! ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
wreszcie na Wyspach coś pojadą. Cały tydzień spotkania przekładane, ale dziś Orły z Eastbourne pojadą na Arlington z Panterami. Składy na dziś:
Eastbourne: Kennett, Dryml, Gustafsson, Woodward, Bridger, Lahti, Gizatullin
Peterborough: K.Bjerre, Bach z/z, Allen, Monberg, Sundstrom, Tungate, MJJ
brak Rene Bacha to z pewnością spore wzmocnienie dla Panter. Według moich danych w jego miejsce będzie mógł jechać Oli Allen, Jesper Monberg oraz dwukrotnie MJJ, bo wątpie, aby Tungate otrzymał jakikolwiek dodatkowy start - ba, spodziewam się, że raz zostanie zmieniony przez partnera z rezerwy.
Co na ten mecz zatem? Bjerre bardzo dobrze czuje się w Eastbourne (zeszły sezon to dwukrotne dwucyfrówki (13, 11)), Allen również bardzo przyzwoicie się zaprezentował (7+2). Rok temu Orły miały potencjalnie lepszy skład - Bjarne, a nie Gizatullin. Dryml jak był sprawny to jeździł znacznie lepiej, a Woodward w tym sezonie jest cieniem samego siebie + problemy sprzętowe. Przyjeżdża mocna drużyna z pewnością aspirująca do fazy play-off i według mnie z niczym dziś nie wyjadą. Kluczowa będzie postawa MJJ, który zapewne będzie brał udział w siedmiu biegach. Na pewno team udzieli mu wskazówek jak należy się poruszać na tym specyficznym owalu. Według mnie z jego umiejętnościami i silnikami powinien pokonać niejednego z rywali, a co za tym idzie przyczynić się do korzystnego wyniku dla Peterborough (nie chodzi tu nawet tylko o zwycięstwo, ale nikła porażka lub remis również byłyby w porządku).
U gospodarzy jak już wspomniałem, cieniuje Dryml i Woodward. Gustafsson po kontuzji odniesionej w Polsce wraca dziś na tor i nie wiadomo jak się zaprezentuje. Gościnnie występujący Ed Kennett (za Kilokarpiego) też nie jest gwarancją wysokiego punktowania, bo Bjerre spokojnie może mu się postawić. Rezerwy? Lahti i Gizatullin z reguły radzą sobie dobrze u siebie, aczkolwiek nie jadą przeciwko byle komu. Kursy na Eastbourne napewno znacznie zaniżone dlatego na dziś:
Peterborough +9 @ 1.925 ✅
5/10
sportingbet

7 startów, świetny zawodnik, a linia zadziwiająco niska!
MJJ over 7.5 @ 1.65 ✅
6/10
Tobet
Domyślam się, że GD będą dominowały na ekranach, ale może ktoś zdecyduje się pograć w kierunku Panter i moje typy okażą się przydatne ;)

/a jednak było warto...;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wytluamczy mi ktos dlaczego w sobote w meczu Eastbourne-Peterborough Gizatullin zastepowal dobrze radzacego sobie Gustafssona ?

Heat 09: Sundstrom, Woodward, Gizatullin, Tungate 3-3 (33-23) 57.9
Line Up: Gustafsson Gizatullin, Woodward, Sundstrom, Tungate
Comments: Gizatullin in for Gustafsson. No idea why.
Bit of movement at the start, you know like after a good night out and a bit of swaying by 2 or 3 riders but ref let it go. From the gate otherwise.

 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
EL nie zwalnia tempa... dziś co prawda tylko 2 spotkania, ale trzeba i nimi się zadowolić. Niepewne jest spotkanie Belle Vue z Eastbourne (pokazywane przez Polsat), gdyż prognozy pogody oraz aura nie są jednoznaczne. Niezagrożone natomiast jest spotkanie Wilków z Gwiazdkami na Monmore. Spotkanie z mojego punktu widzenia znacznie ciekawsze aniżeli wybrane przez SkySports, ale cóż poradzić. Kto dziś w tym Wolverhampton pojedzie, zobaczmy..
Wolverhampton Wolves
1. Freddie Lindgren, 2. Pontus Aspgren, 3. Nicolai Klindt, 4. Ty Proctor, 5. Tai Woffinden, 6. Ricky Wells, 7. Lukasz Sowka.

King&#39;s Lynn Stars
1. Niels-Kristian Iversen, 2. Daniel Nermark, 3. Mads Korneliussen, 4. Jordan Frampton, 5. Maciej Janowski, 6. Kevin Wolbert, 7. Dakota North
Z jednej strony pewni Lindgren i Woffinden + nieobliczalni Klindt i Proctor, a z drugiej strony drużyna wyglądająca na monolit, bez skrajnie słabych ogniw jak Sówka czy Aspgren. U przyjezdnych brakuje Davida Howe&#39;a co należy rozpatrywać jako duże osłabienie, ale w jego miejsce pojawia się perspektywiczny North, a za Sitere - Frampton. Woelbert z racji niskiego KSM-u przesunięty obowiązkowo na pozycję rezerwowego. Co i jak z tym meczem? Wiele ciepłych słów pisałem o KL w tym sezonie. Ciekawa ekipa, wiele zależy od Magic&#39;a, któremu w Polsce wiedzie się jak się wiedzie.. Wolverhampton do potentatów nie należy i raczej zwyciężanymi spotkaniami u siebie mają sobie zapewnić utrzymanie na przyszły sezon w gronie EL. Nie spisywałbym w dzisiejszej batalii na straty przyjezdnej ekipy z dwójką duńczyków na czele - Iversenem i Korneliussenem. Może być na styku, a skoro tak to korzystam z handi oferowanego przez sportingbet.
King&#39;s Lynn + 7 @ 1.925 ⛔
5/10
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Co myślicie na temat dzisiejszego meczu Belle Vue Aces-Eastbourne Eagles? Ja skłaniam się ku gościom, wydaję mi się że szanse na wygraną w tym meczu mają spore. Mają wyrównany skład, stać ich na zwycięstwo. Szanse oceniam 50% na 50 % a kurs 2.33 kusi ;)
E: kurs w bet365 aż 2.65 na gości..
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Krótko i na temat, bo czas nagli.
Belle Vue-Eastbourne +4 [email protected]
Wolverhampton-King&#39;s Lynn 1@1,33
Ako: 2,66 Bet365
Belle Vue dziury w składzie, więc wydaje się, że ciężko im będzie o znaczące zwycięstwo. W drugim meczu stawiam na gospodarzy, którzy mają bardziej wyrównany skład niż goście. Pozdrawiam
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
wreszcie na Wyspach coś się dzieje. Pogoda dosyć kapryśna, ale wszyscy pokładają spore nadzieje, że dziś na Monmore uda się objechać zawody. Jedyny mecz, transmitowany przez SkySports (u nas za pośrednictwem kanałów polsatowskich) to Wolverhampton Wolves z obrońcami tytułu - Poole Pirates.
Składy:
WOLVERHAMPTON: Freddie Lindgren, Pontus Aspgren, Nicolai Klindt, Ty Proctor, Tai Woffinden, Ricky Wells, Lukasz Sowka.
POOLE: Chris Holder, Ricky Kling, Darcy Ward, Dennis Andersson, Adrian Miedzinski, Ludvig Lindgren, Todd Kurtz.
Wczoraj podobno padało, dziś od rana elegancko, ale zapowiadane są opady na wieczór także zawody mają być objeżdżane &#39;na szybko. Pierwszy bieg z reguły zawsze był rozpoczynany o 20.45, a dziś będzie to 20.32. Wszystko z tegoż właśnie powodu i obaw przed kolejnymi &#39;prysznicami&#39;.
Na papierze wszystko wygląda dosyć wyrównanie, dla wyniku spotkania będzie zapewne kluczowa postawa tzw. drugiej linii i rezerw, bo liderzy pojadą na swoim poziomie. Starcie gwiazd to już olbrzymia gratka - Lindgren i Woffinden vs Holder i Ward. Czekają nas kosmiczne emocje w bezpośrednich pojedynkach, a o 15tym biegu aż strach pomyśleć. Tylko czy aby na pewno on się odbędzie? Nad tym warto się zastanowić. W mojej ocenie (buków również) minimalnym faworytem do zwycięstwa jest Poole, jednak zdarzenie klasyfikowałbym bardziej w kategorii no betu. Zatem co zagrać? Ze sportingbetowej oferty moją uwagę przykuła linia wystawiona na Fredkę oraz kurs. Under 11.5 - dlaczego? Szwed nie kręci samych trójek jak w zeszłym sezonie, jest w cieniu Tajskiego, którego tegoroczne osiągi są nieprawdopodobne. Przegrywać po drugiej stronie zdecydowanie jest z kim - Ward, Holder, a może nawet i Miedziak jeśli dobrze spasuje się z torem. Dlaczego przytoczyłem postawę Woffindena? Panowie spotkają się dwukrotnie w jednym wyścigu (13 i 15 wyścig) i nie wyobrażam sobie, aby Lindgren robił punkty na swoim koledze z drużyny. Dodając do tego konfrontacje z Wardem i Holderem (według mnie mogą być dziś totalnie poza zasięgiem gospodarzy) wychodzi trudne zadanie dla Fredki, a musiałby wygrać 2 biegi i w trzech pozostałych przyjeżdżać na drugich pozycjach. Kurs i linia wystawiona zachęcająco zatem warto spróbować. Równie dobrze po 3-4 startach Szweda zawody mogą zostać przerwane co byłoby nam na rękę, aczkolwiek nawet w pięciu startach ciężko będzie aż tak solidnie zapunktować Lindgrenowi.
Lindgren under 11.5 @ 1,75 ⛔ 12;]
8/10
Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom