>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
No to panowie wygląda na to, że uratuje nas deszcz... nie tak to miało wyglądać... Słabiutko gospodarze (poza Wardem i Holderem)
Jeszcze wszystko było w grze ostatni bieg byłoby 5-1 więc w 5 biegach musieliby zrobić 5 punktów przewagi, spokojnie mogliby to uczynić. Jednak dobrze że przerwali, zdrowie zawodników ważniejsze i tak już w biegu 9 niezła plastelina była na torze.
Płata figla pogoda i niestety za miesiąc czy dwa terminarz w Anglii będzie tak zawalony że zawodnicy mogą nie ogarniać logistycznie wszystkich zawodów, a jest jeszcze Polska, Szwecja i GP.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Birmingham Brummies - Peterborough Panthers +7 2 @ 1,925 Sportingbet ✅ 47-43 i gitara :smile:
Jedno spotkanie w najlepszej lidze Świata. Miśki z Birmingham podejmują Pantery z Peterborough. Według mnie faworytem są.. goście. Czystej dwójki jednak nie odważę się zagrać jednak handicap aż 7 punktów jak najbardziej. Miśki w tym roku nie zachwycają u siebie jest przeciętnie, w EL i ML jechali 4 razy na swoim torze, tylko raz zdołali pokryć taki handicap i było to w meczu z Wilkami, co by nie mówić słabymi wilkami w meczach wyjazdowych. Brummies praktycznie nie mają lidera, bo Bjarne Pedersen w tym roku na wyspach nie zachwyca. Ułamek także szału nie robi. Większą rolę odgrywają Baker i King. Dzisiaj sporym atutem może być Auty który jedzie z rezerwy, jednak liderzy zdecydowanie pod formą druga linia także nie zachwyca, dzisiaj mogą powalczyć o wygraną jednak nie ma szans by wygrali aż za 3 punkty (czyli 7 oczkami). Goście są w formie. Pantery mają bardzo ciekawy skład, liderem jest Jensen który jeździ tak dobrze że z pozycji rezerwowej przesunięty pod 4 i dzisiaj zdobędzie dużo punktów. Bjerre na Wyspach nie zawodzi także na niego można liczyć, widać że pomału dochodzi do formy, motory są szybsze niż na początku sezonu i mały wojownik dzisiaj pewnie liczy na wysoką zdobycz punktową, bo na tym torze przeważnie jeździ bardzo dobrze. Sundstrom to bardzo solidny zawodnik w Anglii gwarant wysokiej zdobyczy punktowej. Allen solidność, ma dobry start co na tym torze jest bardzo ważne ale i na trasie potrafi walczyć. Bach słabeuszem nie jest i jakieś punkty przywiezie. Z rezerwy jedzie Monberg i Lawson. Ten pierwszy solidny i dzisiaj z rezerwy może ładnie zapunktować. Lawson statysta ???? Reasumując uważam że Pantery nie przegrają tego meczu różnicą aż 7 punktów, myślę że są nawet w stanie wygrać to spotkanie, także handicap 7 punktów wydaje się być ciekawą opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Smoliński -1 - Bach @1,61 5j bet365 ⛔
Para dość łatwa. Duńczyk na torach w angli nie błyszczy, za to Niemiec jest w stanie zdobyć 5-6pkt. Co ciekawe ta sama para w tobecie jest z handi -/+ 3,5, więc bet365 dał nam prezencik. Wg mnie Duńczyk zdobędzie mniej o przynajmniej 2 oczka od Niemca, nie liczyłbym na to, że przywiezie powyżej 2-3pkt w meczu.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
wczoraj odbyło się spotkanie na torze Perry Barr gdzie gospodarze nieznacznie pokonali Pantery w rozmiarze 47:43.
Tak punktowali zawodnicy:
Birmingham Brummies - 47
1. Bjarne Pedersen - 10+2 (3,2,3,1*,1*)
2. Martin Smolinski - 3+2 (2*,1*,0,0)
3. Daniel King - 7+2 (2*,1*,2,2)
4. Ben Barker - 10 (3,2,0,3,2)
5. Sebastian Ułamek - 8+1 (1*,2,3,2)
6. Tomasz Piszcz - 0 (0,d,0,-)
7. Josh Auty - 9+1 (3,2,2,1*,1)
Peterborough Panthers - 43
1. Kenneth Bjerre - 12 (1,3,2,3,3)
2. Rene Bach - 4+1 (0,u,3,1*)
3. Oliver Allen - 6+1 (1,1,1*,3)
4. Michael Jepsen Jensen - 5 (0,3,2,0)
5. Linus Sundstroem - 4 (0,3,1,0)
6. Richard Lawson - 1+1 (1*,0,-,0)
7. Jesper Monberg - 11 (2,3,1,3,2,0)

Dziś Peterborough notuje kolejny wyjazd - tym razem spotkanie z miejscowymi Młotami z Lakeside. Jedna korekta w składzie w odniesieniu do wczorajszego spotkania - na treningi do GP wyjechał Kenio Bjerre, a w jego miejsce gościnnie wystąpi &quot;Puk&quot; Iversen co tylko wzmacnia przyjezdną drużynę. Gospodarze w optymalnym zestawieniu:

The Lakeside Hammers: Peter Karlsson, Kauko Nieminen, Davey Watt, Kim Nilsson, Lee Richardson, Richie Worrall, Robert Mear.

Wczoraj na bakier z czasem było także żadnych typów nie było, a dziś spotkanie, które można określić mianem No Betu. Kurs na Lakeside niezadowalający, a linia handi (+9.5,+10 na gości) wystawiona dosyć optymalnie. Osoby Allena, Bacha i Lawsona odstraszają przed graniem na gości, bo są to postacie, które w tym sezonie nie przekonują na wyjazdach i przez to może być ciężko o zwycięstwo z handi. Jakbym miał szacować szanse to 40/60 biorąc pod uwagę dodatkowe punkty, ale sam nie odważe się obstawiać tego za własne pieniądze, bo lepiej je ulokować na niedzielne rozgrywki w Tarnowie, ale o tym w temacie Ekstraligowym. Jedyne co rzuca się oczy i w miarę przekonuje to granie na MJJ +2 w Bet365 z Wattem po kursie 2.1 i to jedynie mógłbym polecić, gdyby ktoś szukał czegoś na siłę, aczkolwiek ja tym razem odpuszczam po całości, bo zbyt wiele niewiadomych przed dzisiejszą konfrontacją widzę.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Anglia Lakeside - Peterborough
Peter Karlsson powyżej 10pkt
Bet 365 @1,90 2j
Dziś jedynym zawodnikiem na którym mógłby tracić pkt to PK i Jensen. Wątpie by tracił je z kolegą z pary, a w biegu 13 Sundstrom i Lee, który jest w fatalnej formie nie powini odebrać mu pewnych 2/3pkt. Bet łatwy jeśli nie będzie głupich wykluczeń czy defektów.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lakeside Hummers -9 - Peterborough Panthers 1 @ 1,83 bet365 ✅ 59-37
Jedno spotkanie w najlepszej lidze Świata. Lakeside podejmują Peterborough. Faworytem są gospodarze i to zdecydowanym .Trójka liderów Watt, Rochardson, Karslsson praktycznie nie mają gdzie przegrywać, na swoim trudnym torze są bardzo skuteczni, szczególnie pierwsza dwójka. Druga linia bardzo, bardzo mocna, zarówno Nieminen jak i Nilsson mogą zrobić dzisiaj ok 10 punktów. Rezerwowi Mear nie powinien z rezerwy przegrywać, Worrall , pół statysta bo jeździć potrafi co pokazał w meczu w Manchesterze. Goście bez Bjerre który skupia się na GP. Za niego gość Iversen czyli siła ani nie spada ani nie wzrasta. Bach, Allen i Lawson będą mieli trudne przeprawy i każdy punkt będzie sukcesem. Jensen z liderami gospodarzy będzie przegrywał, tak samo Sundstrom, Monber będzie toczył ładne boje z Mearem, Lawson statysta. Moim zdaniem gospodarze wygrają za 3 oczka i spokojnie rozbiją gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Belle Vue Aces - Birmingham Brummies✅
Gospodarze bez punktów w tym sezonie i właściwie nie ma się co dziwić, że tak to wygląda bo tam nikogo nie ma. Na upartego można wskazać Rorego ale to już absolutnie wszystko. Mroczka debiutuje ale ja bym się po nim nie spodziewał niczego. Goście mają paru zawodników może nie jakiś tuzów ale Pedersen, Ułamek i Barker wielu okazji do przegrania biegu mieć nie powinni. Bet365 wystawił kury po 1,9 na obie ekipy według mnie jednak to goście powinni wygrać (nie przemawia do mnie stwierdzenie, że gospodarze w końcu wygrać muszą a z kim mają wygrywać jak nie z Birmingham) Skład mają taki, że mogą przegrać każdy mecz do końca sezonu. Mecz będzie wyrównany ale 4-6 punktami powinni wygrać goście.
Z Rorym też by gospodarze przegrali są dużo słabsi.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
W cieniu tragedii, która wczoraj się wydarzyła odbędzie się dziś jedno spotkanie w ramach BEL na torze w Manchesterze. Miejscowe Asy podejmą przyjezdne Niedźwiadki. Spotkanie ekip teoretycznie walczących tylko i wyłącznie o utrzymanie, aczkolwiek według mnie Birmingham aż tak dramatycznej walki toczyć o pozostanie w elicie nie będzie musiało toczyć. Składy na dziś:
BELLE VUE: Rory Schlein, Ales Dryml, Artur Mroczka, Patrick Houggard, Ulrich Ostergaard, Linus Eklof, Claus Vissing.
SELCO BRUMMIES: Bjarne Pedersen, Martin Smolinski, Danny King, Ben Barker, Sebastian Ulamek, Tomasz Piszcz, Josh Auty.

Asy ciągle szukają optymalnego zestawienia. Wrócił do składu Paddy to karierę zakończył Shields. Kolejnym poważnym osłabieniem jest absencja Duńczyka Gjedde, który dostał wolne od drużyny, gdyż jego ojciec miał wczoraj atak serca. Gościnnie za niego Ulrich Ostergaard. Debiutują również Artur Mroczka i Ales Dryml także totalne przemeblowanie w drużynie Belle Vue. Czy taka zbieranina może na &#39;własnym&#39; torze coś ugrać? Pytanie tylko czy ten ich tor jest faktycznie taki &#39;własny&#39;, skoro dwójka zawodników jedzie dziś pierwszy raz w drużynie z Manchesteru?
Goście w optymalnym zestawieniu z Josh&#39;em Auty na rezerwie włącznie i Sebastianem Ułamkiem i Tomkiem Piszczem w składzie. Kluczową rolę w dzisiejszym meczu odegra para Barker - King. Jeśli oni będą dobrze się prezentować to ciężko mi uwierzyć, że gospodarze zachowają choć jeden punkt meczowy.
Wydaje się, że poza Schleinem nie ma kto solidnie zapunktować. Po Mroczce Vissingu i Eklofie nikt raczej nie spodziewa się cudów. Hougaard zapewne koło 8-9 w porywach, Dryml i Ostergaard prawdopodobnie też bez błysku zatem kursik na Birmingham wygląda naprawdę okazale w obliczu osłabień gospodarzy.
Pierwotnie w TV miało być pokazane szlagierowe spotkanie Coventry z Lakeside, ale w obliczu śmierci Anglika spotkanie zostało przełożone, a na anteny Sky trafi batalia z Manchesteru (start o godz. 20.30). Nie chcę komentować faktu, że Falubaz wyszedł z pismem o przełożenie następnej kolejki Ekstraligi co dla mnie jest niedorzeczne i przesadne, bo w ojczyźnie Lee jadą dziś nie tylko rozgrywki ligowe, ale i jakiś memoriał nawet... W środę Lakeside wyraziło chęć uczestnictwa w konfrontacji z Poole także po co u nas pajacować? Podsumowując niejako mój pogląd na ten temat bardzo spodobał mi się cytat z pewnego forum:
Lee Richardson loved speedway, Rico would want speedway to continue as much to the normal as possible.
So let&#39;s get back on track, we know there will be a tribute show.

Birmingham
@ 1.72 ✅
5/10
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Mroczka poniżej 5 punktów @2,00 bet365 10j
Wiemy jakie są trudne debiuty w anglii. Szczepaniak który regularnie jeździł w Polsce w Anglii nie zrobił nic. Sówka potrzebował z 15 biegów albo i więcej by zdobyć pierwszy punkcik. Sądzę, że tak samo będzie z Arturem, który nie jeździ w Szwecji, Danii czy Polsce. W Stali nie ma szans na skład i już płacze, że chce odejść na co nie bardzo chce się zgodzić Piotrek Paluch. W wyniku ostatnich zdarzeń mówi się, że odejdzie do Rzeszowa, by rywalizować z Kuciapą o skład, w kuluarach też mówi się, że ma zastąpić Jabłońskiego w Czewie (ale tam przecież jest jeszcze Szumina), Gdańsk raczej odpada tam za gęsto jest.
Ale do rzeczy debiut w Anglii (w tym sezonie), kompletnie nie rozjeżdżony, brak mu startów nie da rady nic zdziałać z numerem 3. Z 4 może by coś tam dowiózł, ale tak to nie wierze w niego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
mstokopiczas Mroczka poniżej 5 punktów to jeden z lepszych typów.Sam fakt że Artur miał naprawdę mało rund zeby sie poscigac juz stawia ten typ w dobrym śweitle. Poza tym w Anglii nie tacy zawodnicy wozili ogony. Na przeciw siebie bedzie miał takich zawodników jak king czy barker i pedersen. Zycze mu oczywiście jak najlepiej ale 5 p na ten moment wydaje sie być barierą magiczną. Do tego mam nadzieje ze będzie zastępowany przez Linus Ekloefa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Belle Vue Aces - Birmingham Brummies 1 @ 2,80 Bet365 ⛔ 33-57
Szybko bo zaraz mecz, taki kurs to jest spore value na gospodarzy. Jak nie z Brummies to z kim mają wygrać. Ostergaard jedzie za Gjedde ale on na torze w Manchesterze potrafi jeździć. Mroczka ma podwójną motywację, bo w Polsce nie jeździ. Niby sprzętowo jest nieźle przygotowany do tego trenował ostatnio na tym torze, powinien być szybki, dzisiaj będzie pierwsza wygrana Asów... więcej nie zdążę :razz:
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dzisiaj Poole-Lakeside a wiec mecz ktory uczci pamiec Lee. To pokazuje jaki kabaret robi Falubaz z przekladaniem kolejki. Brak słów i debilizm no ale coz...
Dzisiaj licze na jakis wysoki kurs na Lakeside bo motywacja zapewne bedzie, Watt pokazal wczoraj ze potrafi szybko jezdzic nawet w Szwecji a wiec dzisiaj powinno byc jeszcze lepiej. Nilsson i Nieminen przecietniaki ale jesli zostanie im wpojona ranga meczu to dadza rade. PK szybki i powinien objezdzac wszystkich procz Holdera i Warda. Rezerwy chyba na korzysc gosci chociaz akurat tutaj trudno mi cokolwiek ocenic bo Szczepaniak z Howarthem jak i Mear z Worallem to cienizna... A wiec Masters, Dennis i Miedziak jak najbardziej bo objechania przez kazdego z gosci. Pozostaje wielki duet Holder z Wardem ale przeciez oni nie beda wiecznie przywozic maxow... Moze nie na win ale jakies handi w strone gosci chyba sie pokusze.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Dzisiaj Poole-Lakeside a wiec mecz ktory uczci pamiec Lee. To pokazuje jaki kabaret robi Falubaz z przekladaniem kolejki. Brak słów i debilizm no ale coz...
Dzisiaj licze na jakis wysoki kurs na Lakeside bo motywacja zapewne bedzie, Watt pokazal wczoraj ze potrafi szybko jezdzic nawet w Szwecji a wiec dzisiaj powinno byc jeszcze lepiej. Nilsson i Nieminen przecietniaki ale jesli zostanie im wpojona ranga meczu to dadza rade. PK szybki i powinien objezdzac wszystkich procz Holdera i Warda. Rezerwy chyba na korzysc gosci chociaz akurat tutaj trudno mi cokolwiek ocenic bo Szczepaniak z Howarthem jak i Mear z Worallem to cienizna... A wiec Masters, Dennis i Miedziak jak najbardziej bo objechania przez kazdego z gosci. Pozostaje wielki duet Holder z Wardem ale przeciez oni nie beda wiecznie przywozic maxow... Moze nie na win ale jakies handi w strone gosci chyba sie pokusze.
masz małe braki w wiedzy odnośnie dzisiejszego spotkania - nie zobaczymy na torze żadnego Szweda poza PK -&gt; Kling, Andersson i Nilsson jadą w Aveście półfinał indywidualnych mistrzostw Szwecji, co równa się z ich nieobecnością dziś na torze Piratów. Wielka szkoda, szczególnie dla gospodarzy, bo i Ricky i Dennis robili niezwykle cenne punkty i byli w dobrej dyspozycji. Za Klinga w składzie Howarth, a za Anderssona z/z -&gt; wszyscy poza bliźniakami mogą go zastępować. Pod znakiem zapytania stoi też dyspozycja Mastersa, który w przerwanym meczu ze Swindon, co tu dużo mówić, pojechał bardzo słabo, a w niedziele miał bardzo groźnie wyglądający upadek na torze w Plymouth (rozgrywki Premier League). Potencjał gospodarzy nie jest wcale taki oczywisty w tym wypadku. Za Richardsona wszyscy oprócz PK mogą pokrywać jego potencjalne starty. Ciekaw jestem niezwykle z kim podpiszą kontrakt Młoty, aby potencjał tej drużyny nie spadł po niedzielnym wydarzeniu z Wrocławia.
Nie ryzykowałbym też tego spotkania za grubą kasę, bo w Anglii nie ma takiego ciśnienia jak w Polsce żeby wygrać za wszelką cenę. Tam jest szacunek dla przeciwnika, towarzyska atmosfera w parkingu. Zarówno Poole jak i Lakeside wiedzą, że awans do fazy play-off mają praktycznie pewny także nie wiem czy gospodarze nie zrobią jakiegoś ukłonu dla Richardsona i nie dadzą przynajmniej jednego punktu Młotom. To są tylko moje spekulacje, ale trochę w tej angielskiej już siedzę i takie zdarzenia są jak najbardziej możliwe.
POOLE - Chris Holder 9.38, Darcy Ward 9.11, Adrian Miedzinski 5.57, Rider Replacement for Dennis Andersson 5. 23, Sam Masters 4.51, Mateusz Szczepaniak 4.00, Kyle Howarth 3.07. Team manager Neil Middleditch
LAKESIDE - Peter Karlsson 8.35, Davey Watt 8.29, Rider Replacement, Stuart Robson 5.22 ,Kauko Nieminen 5.14, Robert Mear 4.89, Ritchie Worrall 3.00. Team manager Neil Vatcher

Bliżej meczu jakieś typy.
 
stanior 1,8K

stanior

Użytkownik
Ciekawa pozycja na Bet365
Darcy Ward - 13 punktów typ: poniżej
Kurs 2.00
Mecz na szczycie , nie powinien tylu pkt zrobić ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
no i Tobet wystawił. Zadziwiająco wysokie handi na przyjezdnych, bo aż +14.5. W obliczu absencji Anderssona i Klinga jest to dosyć dużo, zważywszy na to, że rezerwy u miejscowych są dosyć liche. Są w razie czego 2 jokery + to co mówiłem na starcie, Poole może nie podejść na 200% do tego spotkania, bo jednak pewien uraz w głowie jest. Robson i Nieminen powinni powalczyć z Mastersem + wozić rezerwy bardzo spokojnie, a Miedziak może mieć problemy czy to z PiKejem czy z Wattem. Spróbuję taki dodatek przed meczem dla Młotów.
Drugi zakład wydaje się być absolutnym hitem - Watt over 8.5!! Linia bardzo niska, Australijczyk jeździł w zeszłym roku w zespole Piratów także tor zna doskonale. Dziś dostaje jeden start więcej w ramach z/z za Rico także wystarczy 2,2,2,1,1,1 - jestem przekonany, że powinien dziś coś wygrać. Dwa baaardzo dobrze wyglądające zakłady, polecam bo na 100% kurs overowy Daviego spadnie w mgnieniu oka!

Watt over 8.5 @ 1.85 ✅
8/10

Lakeside +14.5 @ 1.85 ✅
7/10
oba Tobet

/I love Elite League!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Według mnie absolutnym hitem jest h2h ✅Watt - Miedziak 1 za 1,65. Właściwie nie ma o czym pisać lider przyjezdnych musi zdobyć chociaż 1 pkt więcej od średniaka gospodarzy. A przecież Watt ma jeszcze z urzędu bieg więcej. Ja to bym go zestawiał z np Wardem +2 a nie z Miedziakiem +0;]
Co to Miedziński nauczył się na żużlu jeździć, że dwu cyfrówkę zrobił? Mimo wszystko typ wejść musiał.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
P.Karlsson powyżej 9 pkt bet365 @2,37 2j
Skoro już nie ma Watta w ofercie to muszę się zadowolić emerytowanym okularnikiem. Ten w 6 startach powinien przywieść 10pkt, no chyba, że w 2 biegach przyjedzie za kolegą z pary i będzie po zawodach. Bet nie jest 100% jak Watt temu stawka 2/10

F: Przecież pisałem kilka postów wyżej, że wszyscy oprócz Karlssona mogą wziąć dodatkowy wyścig...
Czytajcie ze zrozumieniem i nie wprowadzajcie innych w błąd.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Lakeside +14.5 @ 1.90 Unibet @ 1.80 Betsafe
(potem usunę post, wstawiam informacyjnie, jakby ktoś szukał najwyzszego handicapu na gości)
Jeszcze Betsson ma +14,5 pkt i kurs 1.80
Dopiero teraz tak przeanalizowałem to spotkanie, poczytałem komentarze i na prawdę, kto złapał Watt over 8,5 pkt to chyba jest szczęściarzem bo zdecydowany błąd bukmachera. Druga sprawa to Holder i Ward swoje zrobią chociaż nie zdziwi mnie jak coś stracą dzisiaj punktów, Miedziak coś dorzuci ale reszta może być kiepsko. Goście znowu mają PK i Watta, który jest objeżdżony na tym torze i jeżeli nawet nie będzie wygrywał z braćmi to na pewno innych spokojnie powinien pokonywać i swoje punkty robić. PK też nie powinien zawieźć, a i ta druga linia wygląda lepiej od gospodarzy. Do tego właśnie dodać te jokery i myślę, że jeżeli Poole w ogóle wygra to będzie to nie więcej niż 8-10 pkt.
Zobaczymy jak to będzie ale dzisiaj widać nikt się póki co nie wyłamał i wszystko leci na Lakeside.Oby koledzy z ekipy pojechali zajebiście dla Rico...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zobaczymy jak to będzie ale dzisiaj widać nikt się póki co nie wyłamał i wszystko leci na Lakeside.Oby koledzy z ekipy pojechali zajebiście dla Rico...
Ja się ma ktoś wyłamać to chyba tylko ja ????

Poole Pirates -13,5 - Lakeside Hammers 1 @ 1,85 Unibet ⛔ 46-44
Mecz na szczycie w najlepszej lidze Świata, byłby najlepszy gdyby nie śmierć Rico. Dzisiaj na Wyspach family meeting, jednak tylko w parku maszyn, na torze pełna koncentracja bo tylko poprzez dobre ściganie mogą uczcić pamięć Richardsona. U gospodarzy zabraknie dzisiaj Anderssona za którego będzie R/R czy to duża strata nie do końca bo Denis zawodził w tym roku, a przez jego absencję dodatkowy start ma Miedziak. Sam Master na Wimborne Road potrafi jeździć. Miedziak dzisiaj w parze z Holderem i to będzie bardzo mocne uderzenie gospodarzy. Ward spod 5 więc dwa biegi z Holderem gdzie zrobią ładną przewagę. Rezerwa na korzyść gospodarzy bo Howarth u siebie coś tam przywiezie a Szczepaniak powinien solidnie zapunktować. Goście z R/R na 3, dodatkowy bieg Watta ale to nie wystarczy. PK jak i Watt z Wardem i Holderem tu nie wygrają. Robson i Kauke nie powinni dzisiaj szaleć. Rezerwa słabsza bo Worrall będzie dzisiaj statystą a Mear nie powinien wygrywać ze Szczepaniakiem. Lepsi liderzy gospodarzy i atut własnego toru przemawia za Poole, także gram ujemny handicap w ich stronę, myślę że nie będzie żadnego odpuszczania. No i przede wszystkim przeciwko Poole już nigdy nie zagram, a oferta słaba by coś innego wybrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom