>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
M 126

mj_bull

Użytkownik
No i znowu wraca liga angielska. Dziś dwa mecze ligowe.

W Manchesterze spotkają się:

Belle Vue Aces

1 Ch. Harris (G)
2 A. Dryml
3 A. Mroczka
4 P. Hougaard
5 Ch. Gjedde
6 L. Ekloef
7 J. Grajczonek

Eastbourne Eagles

1 Mads Korneliussen (G)
2 L. Dryml
3 S. Gustafsson
4 C. Woodward
5 L. Bridger
6 D. Gizatullin
7 T. Lahti

W Peterborough:

Panthers

1 K. Bjerre
2 L. Bjerre
3 M. J. Jensen
4 L. Sundstroem
5 O. Allen
6 R. Lawson
7 J. B. Monberg

Birmingham

1 S. Stead (G)
2 M. Smolinski
3 D. King
4 B. Barker
5 S. Ułamek
6 T. Piszcz
7 J. Auty

Czy Asy odniosą pierwsze w tym sezonie zwycięstwo? Jak ekipa z Birmingham poradzi sobie bez swojego lidera? Poczekajmy na kursy i zapraszam do dyskusji . ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Warto jeszcze wspomnieć o spotkaniu w KOC na torze Monmore, gdzie Wilki spotkają się z Piratami. Debiut Miśkowiaka, który zastępuje Klindta i kolejna szansa dla Sówki na zainkasowanie kilku punktów.
WOLVERHAMPTON: Freddie Lindgren, Pontus Aspgren, Robert Miskowiak, Tai Woffinden R/R, Ty Proctor, Ricky Wells, Lukasz Sowka.
POOLE: Chris Holder, Ricky Kling, Darcy Ward, Dennis Andersson, Adrian Miedzinski, Ludvig Lindgren, Kyle Howarth.

Brak Woffindena wydaje się być niezwykle dotkliwy, gdyż jego z/z na pewno nie zrekompensuje miejscowym liczby oczek jaką Tajski by zdobył. Goście w optymalnym zestawieniu z młodszym Lindgrenem na rezerwie, który może się pochwalić doskonałą znajomością toru w Wolverhampton. To spotkanie również na 100% znajdzie się w dzisiejszych ofertach bukmacherów.
Szkoda tylko, że żadnego meczu nie będzie w tv...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Warto jeszcze wspomnieć o spotkaniu w KOC na torze Monmore, gdzie Wilki spotkają się z Piratami.
WOLVERHAMPTON: Freddie Lindgren, Pontus Aspgren, Robert Miskowiak, Tai Woffinden R/R, Ty Proctor, Ricky Wells, Lukasz Sowka.
POOLE: Chris Holder, Ricky Kling, Darcy Ward, Dennis Andersson, Adrian Miedzinski, Ludvig Lindgren, Kyle Howarth.
Zgadza się, najciekawszy mecz dzisiaj i też patrzyłem, a tutaj żadnego spotkania w TV... Teraz pozostaje czekać na ofertę i zagrać jakiś dubel na wieczór.
Co do tego meczu to ciekawie jak buki wystawią kursy bo to Poole wydaje się być faworytem, ale być może też będzie warto coś poszukać w stronę F. Lindgrena.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles⛔
Myślę, że kibice gospodarzy w końcu doczekają się zwycięstwa swojej drużyny. Goście jak wiadomo jaką bez Fina, w jego miejsce Korneliussen, który szału nie robi. Do składu gospodarzy wraca Gjedde co powinno być sporym wzmocnieniem. W handicapy był się tu nie bawił 1,5 na miejscowych mi odpowiada.
Nie patrzyłem ile jest w Tobecie. Mój typ po prostu jest na gospodarzy
Gjedde - Korneliussen⛔
Tu również skłaniałby się w stronę zawodnika gospodarzy. Gjedde dobrze jeździ na swoim torze a jak wiadomo Korneliussen jedzie gościnnie, poza tym szykują się dla niego trudniejsze biegi.
Jeżeli 3 biegi pod rząd wykluczani są prowadzący parę to nie da się wygrać meczu na styku. Uroczyście przepraszam wszystkich, którzy zasugerowali się moimi typami, obiecuję że już tego zespołu na zwycięzcę typować nie będę. Jeżeli przegrywają takie mecze to na koniec sezonu 0pkt.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Bet365 i Tobet już z ofertą. Eastbourne @ 2.62✅ Bet365 czy mi się wydaje, czy duże (a nie olbrzymie:razz ???? value ??
+4.5 @ 1.80 Expekt
O(M) ; chociaż 1 value dziś weszło;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Składy są, wszystko jest zatem trzeba coś dobrać. Podstawowym meczem jaki pod lupę wziąłem jest Peterborough z Birmingham. Dlaczego? Mocno osłabieni goście brakiem Pedersena, za niego bezbarwny Simon Stead. King i Barker wyjazdy mocno przeciętne, a od Ułamka trudno się spodziewać, aby wszystko wygrywał. Po przeciwnej stronie mocni Sundstrom i MJJ + solidny Allen. Dużo szumu jest wokół Monberga, który podobno został zwolniony z drużyny w trybie natychmiastowym. Co to oznacza? Albo zobaczymy Jędrzejaka pod trójką, a MJJ na rezerwę, albo z/z za Jespera, albo to znów jakaś plotka, chociaż nie wydaje mi się. Tak czy tak MJJ dostanie dodatkowy start w takim wypadku, Lawson jeździć u siebie potrafi co już pokazał także skłaniam się na handi przeciw przyjezdnym.
Peterborough -9.5 @ 1.85 ⛔
5/10
Tobet

Drugi bet to over Harrisa, który gościnnie jedzie w ekipie z Manchesteru. Spędził tam ostatni sezon także o znajomość toru się nie martwię, forma Bombera zwyżkuje to dlaczego miałby sobie nie dorobić troszkę pieniędzy na konto dobrym występem? W parze ze słabym Drymlem, naprzeciw tylko Bridger powinien zawalczyć, bo Korneliussen to raczej rycerz własnego obiektu w King&#39;s Lynn.
Harris over 10.5 @ 1.72 ✅

4/10

Tobet

/za pół godziny jeszcze coś dorzucę.
Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles Myślę, że kibice gospodarzy w końcu doczekają się zwycięstwa swojej drużyny. Goście jak wiadomo jaką bez Fina, w jego miejsce Korneliussen, który szału nie robi. Do składu gospodarzy wraca Gjedde co powinno być sporym wzmocnieniem. W handicapy był się tu nie bawił 1,5 na miejscowych mi odpowiada.
No mi taki kurs zdecydowanie nie odpowiada. Mając w składzie Mroczkę, Alesa Drymla, Eklofa, Grajczonka i w ostatnim spotkaniu dramatycznie słabego Hougaarda? Jeśli Paddy ogarnie się i Mroczka pojedzie na granicy 7-8 punktów to mecz powinien być na styku. Zdecydowanie nie przekreślałbym Orłów na wyjeździe. Gizatullin wydaje się być znacznie lepszym rezerwowym niż Eklof i Grajczonek, Bridger notował dobre występy w Manchesterze, a Lukas Dryml niezwykle chimeryczny. Jeśli Luka dorzuci 5-6 oczek to konfrontacja powinna być dla przyjezdnych.
Tu również skłaniałby się w stronę zawodnika gospodarzy. Gjedde dobrze jeździ na swoim torze a jak wiadomo Korneliussen jedzie gościnnie, poza tym szykują się dla niego trudniejsze biegi.
Trudniejsze biegi?;) takie same, obaj spotkają się w 13tym wyścigu i prawdopodobnie w 15tym także nie ma mowy o trudniejszych biegach dla Madsa.

Bet365 i Tobet już z ofertą. Eastbourne @ 2.62 Bet365 czy mi się wydaje, czy duże (a nie olbrzymie) value ?? +4 @ 1.90 (3.5 w praktyce)
o tym już pisałem -&gt; Value jest, ale mecz może być na styku. Mroczka zaprezentował się naprawdę nieźle i Anglicy wiążą z nim spore nadzieje przed dzisiejszym meczykiem. Rekreacyjnie Eastbourne pograć można, ale nie za grubą kaskę.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles Myślę, że kibice gospodarzy w końcu doczekają się zwycięstwa swojej drużyny. Goście jak wiadomo jaką bez Fina, w jego miejsce Korneliussen, który szału nie robi. Do składu gospodarzy wraca Gjedde co powinno być sporym wzmocnieniem. W handicapy był się tu nie bawił 1,5 na miejscowych mi odpowiada.
Nie dosc ze w tobecie jest 1,72 to jeszcze za 1,50 grac najgorsza ekipe w lidze.. ? Zupelnie niepowazne ale jak kto woli. Ja biore piknikowo Eastbourne za 2,62 bo to value w bet365.

Bjerre under 11,5 2,00 tobet
Jak jezdzi Kenio kazdy wie. Ostatnio niby przebudzenie ale sadze ze to chwilowe. Dzisiaj dwa pierwsze biegi latwiutkie i moze zdobyc nawet 6 pkt ale potem coraz trudniej i nie ma co sie przejmowac jezeli dobrze zacznie. Potem ma 13 i 15 bieg wiec bedzie trudno.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles 1 @ 1,72 Tobet ⛔ 45-47
Można powiedzieć jak nie dzisiaj to kiedy, w barwach Asów gościnnie jedzie Harris i przy formie jaką prezentował Schlein to jest to ogromne wzmocnienie. Pierwszy raz będą mieli lidera z prawdziwego zdarzenia. Jest również Charlie Gjedde który powinien dwucyfrowy wynik spokojnie przywieźć. Mroczka i Hougaard to powinna być mocna para która będzie punktowała, Ales Dryml musi spiąć poślady i wreszcie pojechać na poziomie 4-5 punktów. Rezerwa średnia ale Eklof i Grajczonek nie powinni za dużo stracić na rezerwie gości, ba mogą nawet zapunktować na podobnym poziomie. Goście bez Kilokarpiego ale z Korneliussenem na pewno jest to osłabienie, bo Mads w tym roku nie zachwyca, chociaż jeździ solidnie. Lukas Dryml też nie zachwyca ostatnio, Młody Henka i Woodward na Arlington są mocni ale na wyjazdach mnie nie przekonywują. Bridger solidny ale raczej na swoim torze. Wyjazdy potrafi jeździć ale na pewno traci na mocy. Gizatullin i Lahti, solidni na rezerwie Fin ostatnio miał mecz życia i zdobył bodaj 14 punktów. Giza słabiej ale oni się wymieniają. Dzisiaj pozycje rezerwowych liczę że będą na remis. Liderzy po stronie gospodarzy i dlatego też zagram na zespół z Manchesteru, niech w końcu wygrają swój pierwszy mecz.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Bjerre under 11,5 2,00 Tobet Jak jezdzi Kenio kazdy wie. Ostatnio niby przebudzenie ale sadze ze to chwilowe. Dzisiaj dwa pierwsze biegi latwiutkie i moze zdobyc nawet 6 pkt ale potem coraz trudniej i nie ma co sie przejmowac jezeli dobrze zacznie. Potem ma 13 i 15 bieg wiec bedzie trudno.
tyle, że spójrz na klasę dzisiejszych rywali... Nikt nie wygląda na równorzędnego... Bynajmniej na pewno nie Ułamek, ani Stead. Auty dziś piekielnie trudnie zadanie, bo nie ma klasycznych chłopców do bicia w szeregach Panter. Zostali Barker i King, których forma wyjazdowa jest mocno wątpliwa.
Jednak ja nie miałem o tym...
Bet365 jako jedyny wystawił ofertę na dzisiejszy mecz KOC. Na Poole zdecydowanie grać nie radzę, bo to rywalizacja na zasadzie mecz i rewanż. Z czysto sportowego punktu widzenia to goście powinni spokojnie pokonać Wilki, ale ale.... Faworyt dwumeczu jest jasny i jest to Poole, poważne osłabienie brakiem Woffindena dziś i znak zapytania przy nazwisku Miśkowiak. Zapracowany będzie dziś Ricky Wells, a i na dobrą postawę Proctora dziś liczę. Wynik na styku, minimalne zwycięstwo gospodarzy bądź remis gwarantuje wyższą frekwencję w rewanżu, kiedy to Wilki nie będą stanowić żadnego zagrożenia. Może tu być element kalkulacji i zbijanie średnich podopiecznych Pana Middletich&#39;a.
W bet365 Wolves +8 wygląda ok, wierzę w Miśka, fruwającego Fredkę i skutecznego Tyrona i Rickiego. Jako joker zdecydowanie ma kto jechać żeby zbić ewentualne straty. Dlaczego nie spróbować? Typ mocno intuicyjny, ale ma też jakieś podstawy racji bytu.
Wolverhampton +8 @ 1.9 ⛔
3/10
Bet365
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Wells -1 - Lindgreen 30j @1,80 bet365 12 - 5 izzy Lokata ✅
Wells solidny rezerwowy. Ostatnie mecze bardzo udane bo podajże 8 i 12 pkt co jest świetnym wynikiem tego zawodnika. Jak jeździ brat Fredki? Wszyscy wiemy, młodzik co ciuła śr biegówkę na poziomie mniej/więcej 1,000 to bardzo mało, na wyjazdach nie robi dużo punktów. Uważam, że dziś będzie podobnie Wells zrobi z 6 oczek Ludovik max 3.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wells -1 - Lindgreen 30j @1,80 Bet365 Wells solidny rezerwowy. Ostatnie mecze bardzo udane bo podajże 8 i 12 pkt co jest świetnym wynikiem tego zawodnika. Jak jeździ brat Fredki? Wszyscy wiemy, młodzik co ciuła śr biegówkę na poziomie mniej/więcej 1,000 to bardzo mało, na wyjazdach nie robi dużo punktów. Uważam, że dziś będzie podobnie Wells zrobi z 6 oczek Ludovik max 3.
Nie wierze w to co czytam.. Jak Wells ma zrobic 6 a Ludvig 3 to ile zrobi tragiczny Sówka albo Horwath... ? Ludvig zna tor bo jezdzil tam rok temu, Wells tez swietny rezerwowy wiec obaj zblizyc sie powinni do 8-10pkt a nie 6 czy 3pkt... Typ ok ale analize pozostawie bez komentarza.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Wolverhampton - Poole -7 2@1,95
Obie drużyny spotkały się niespełna miesiąc temu w pełnych składach i wtedy goście zwyciężyli 47-43. Dziś nie zobaczymy ani Klindta (w ostatnim spotkaniu:2,3,3,F) ani Woffindena (3,2,3,0,0). Jedynym pewniakiem jest Lindgren, ale kto poza nim? Proctor ostatnio (1,1,1,1), Aspgren (1,F,1,0) Sówka (0,0,1). Skład uzupełniają Wells, który napewno powalczy i będzie według mnie drugim po Fredce zawodnikiem gospodarzy i Miśkowiak. Nie widziałbym jednak w Miśkowiaku zbawienia dla miejscowych. Dla niego ten tor jest bardziej obcy niż dla niejednego zawodnika Piratów. Wśród gości mamy dwójkę najlepszych zawodników ligi angielskiej, do tego Miedziński, Kling i Andersson. Na rezerwie znakomicie znający ten tor Szwed Lindgren oraz Howarth. Według mnie szykuje się tutaj bardzo wysokie zwycięstwo gości z Poole, którzy jak zwykle dużo punktów dorzucą w biegach 13-15.
Oprócz tego szykuje się bardzo wyrównany mecz w Manchesterze. Jeśli miałbym już coś tutaj grać to dodatnie handi na gości.


Za Monberga w jedzie Bunyan
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Jak widzicie teraz mecz Peterborough? Pojedzie Bunyan a widzę, że jeszcze kilku bukmacherów na tą zmianę nie zareagowało i handiacpy są od -2 do nawet -9,5? Co myślicie o tym spotkaniu?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jak widzicie teraz mecz Peterborough? Pojedzie Bunyan a widzę, że jeszcze kilku bukmacherów na tą zmianę nie zareagowało i handiacpy są od -2 do nawet -9,5? Co myślicie o tym spotkaniu?
zdecydowanie warto grać na Peterborough z tak śmiesznym handi! Bjerre, Jensen, Sundstrom i Allen solidnie zapunktują i nie mam złudzeń, że miejscowi wygrają ten mecz za 3 punkty.
Peterborough -2.5 @ 1.72 ✅
8/10
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 126

mj_bull

Użytkownik
Brak Monberga to duże osłabienie, ale mimo wszystko gospodarze i tak są faworytami, mimo, że mają w sumie trzy dziury w składzie. Na tę chwilę można grać i -2,5 na gospodarzy i +9,5 na gości. Coś wejdzie na bank, a z dużym prawdopodobieństwem oba typy :p
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Peterborough Panthers - Birmingham Brummies 1 @ 1,53 Tobet ✅ 51-42
Kurs z 1,05 do 1,5 ???? jak pawian łykam taki kurs. Ja rozumiem że za Monberga jedzie Bunyan, ale Nowozelandczyk potrafi walczyć co już pokazał w EL. Na pewno jest to osłabienie, ale bez jaj. Pantery mają bardzo mocny skład. Jensen i Sundstrom tworzą kapitalną 2 parę i mogą dzisiaj wygrywać wszystko 5-1. Dwie złotówy Bjerre swoje zrobią bo na swoim torze są skuteczni. Allen starty wyjadacz w Peterborough jeździ doskonale. Lawson Piszcza objedzie także rezerwa na remis ale liderzy na stronę Panter. Goście bez Bjarne Pedersena i tej dziury nie załata Stead. Ułamek na Wyspach bez błysku, Smoliński zawodnik swojego toru tak jak Auty. King i Barker na nich trzeba uważać ale na wyjazdach przeważnie dają dupki. Dla mnie taki kurs na Pantery to jest marzenie, chciałem grać na nich z handicapem 8,5 ale czekałem co z Monbergiem bo info było już rano ale niepotwierdzone.
Wolverhampton Wolves - Poole Pirates -7 2 @ 1,925 Sportingbet ✅ 39-54
Wolves bez Woffindena i Klindta z nimi w składzie nie dali rady Piratom, za pierwszego pełna R/R ale na pewno ta rezerwa nie zrobi tyle punktów co Woffi. Za Klindta Miśkowiak i Robert też nie zrobi tyle punktów co Duńczyk. Proctor na swoim torze solidny ale Piraci mają mega skład. Goście w pełnym zestawieniu. Praktycznie brak dziur, jedzie King, jedzie Lindgren który rok w ubiegłym sezonie jeździł w Wolverhampton. Andersson swoje przywiezie. Miedziak też się pomału budzi w Anglii. Myślę że Piraci spokojnie pokryją handicap 7 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Nie wierze w to co czytam.. Jak Wells ma zrobic 6 a Ludvig 3 to ile zrobi tragiczny Sówka albo Horwath... ? Ludvig zna tor bo jezdzil tam rok temu, Wells tez swietny rezerwowy wiec obaj zblizyc sie powinni do 8-10pkt a nie 6 czy 3pkt... Typ ok ale analize pozostawie bez komentarza.
Wells u siebie jest lepszy od Lindgreena na wyjazdach i dziś to potwierdzi. Takie jest moje zdanie, a i się zdziwisz bo Sówka się wkleił w ligę angielską Sam Ermolenko pomógł mu przy motorach i jest okej. Więc Lindgren punkcik i na Sówce dziś zgubi...
Dodam jeszcze nieśmiało nie odbieraj tego jak atak, ale dziś grasz under Bjerrego, mówisz że po pierwszych 2 biegach będzie miał 6pkt... to pytanie na kim ma je później stracić? Na przeciętnym Steadzie który jedzie jako gość, czy słabym w Anglii Ułamkiem?
Pożyjemy zobaczymy jak to mówią nie ma co się spinać...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wells u siebie jest lepszy od Lindgreena na wyjazdach i dziś to potwierdzi. Takie jest moje zdanie, a i się zdziwisz bo Sówka się wkleił w ligę angielską Sam Ermolenko pomógł mu przy motorach i jest okej. Więc Lindgren punkcik i na Sówce dziś zgubi...
Ja się z taką tezą nie zgadzam, Ludvig Lindgren rok temu jeździł w barwach Wilków u siebie był w miarę solidny a jeździł w parze z Fredką, w tym roku Poole jechało dwa razy w Wolverhampton dwa razy wygrali. Natomiast raz jechał młody Fredka i zdobył aż 8 punktów tyle samo co Wells, dzisiaj myślę że będzie podobnie, a dzisiaj z rezerwy jedzie jeszcze Howarth który papiery na jazdę ma, a Sówka raz Paid Maximum zdobył więc jeszcze pewnie tym żyje ;)
Ale jak będzie przekonamy się po meczu.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
czy ktoś chce mi powiedzieć, że żużel jest nudny? niesamowite thrillery dziś na dwóch obiektach i szalone zwroty akcji, nawet Hitchcock nie ułożyłby bardziej emocjonujących scenariuszy.
Peterborough z Birmingham -&gt; Monberg niedysponowany, 3 godziny przed spotkaniem szukanie zawodnika, bo w przeciwnym wypadku byłoby puste miejsce i 3 zera na pozycji 7. GDYBY Bunyana nie było to tych zer byłoby o wiele więcej, bo nie miałby kto zmieniać ALLENA, który w pierwszym swoim starcie na tyle niefortunnie został podcięty przez Auti&#39;ego, że musiał poddać się hospitalizacji. Niespodziewanie Nowozelandczyk, który dowiedział się 3 godziny przed spotkaniem, że pojedzie, był jednym z najczęściej wizytujących na torze zawodników. Prowadzenie Panter 23:13, joker Birmingham na parę rezerwowych i już tylko 24:21, objęcie prowadzenia przez Niedźwiadki trzema punktami i nagle niesamowite przebudzenie Lawsona (7 startów), trzy ostatnie biegi po 5:1 dla Peterborough... Któż by to lepiej wymyślił?
To nie koniec dzisiejszych emocji...
Fatalny początek Eastbourne, również wynik 23:13 dla gospodarzy -&gt; 35:27 i kolejny raz dewiza &#39;expect the unexpected&#39; się sprawdza. Trzy kolejne wykluczenia dla miejscowych (które z pewnością zabolały dawida.400) i z 8-punktowej przewagi dla Asów robi się 6-punktowa dominacja Orłów przed 15-tym biegiem, co oznacza nie mniej, nie więcej, że Eastbourne ten mecz wygrał w niesamowitych okolicznościach. Trudno to napisać na spokojnie, zważywszy, że miało się czynnik, który nakłaniał do kibocowania tym, a nie innym...

Powinien to być jeden z rozdziałów &#39;opowieści hazardzisty&#39; albo coś w tym stylu. Na pewno ten dzień prędko nie pójdzie w zapomnienie nie tylko kibicom na Wyspach...
Dziś księguje duży ✅, a mogło nie być tak zielono...

PS. Nie mam pojęcia jak opisać postęp, który poczynił Timo Lahti... Fin był w zeszłym sezonie wyśmiewany w brytyjskim otoczeniu jak Łukasz Sówka, a teraz takie wyniki.... Niedługo kosztem Woodwarda albo Drymla awansuje na pozycje 1-5!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
czy ktoś chce mi powiedzieć, że żużel jest nudny? niesamowite thrillery dziś na dwóch obiektach i szalone zwroty akcji, nawet Hitchcock nie ułożyłby bardziej emocjonujących scenariuszy.
No i dlatego mówię że Liga Angielska jest najlepsza na Świecie a ostatnio jeden typ mnie od debili wyzywał. W Anglii w jednym meczu jest więcej wyprzedzania niż w Polsce w całej kolejce. Wyniki po 20-4. No ale kasa jest to jest najlepsza :-|
Trzy kolejne wykluczenia dla miejscowych (które z pewnością zabolały dawida.400) i z 8-punktowej przewagi dla Asów robi się 6-punktowa dominacja Orłów
Nie zabolało bo raz się wygrywa raz się przegrywa. Raz szczęście się uśmiechnie raz da niezłego kopala w dupę. Taki sport, taki urok speedwaya.
PS. Nie mam pojęcia jak opisać postęp, który poczynił Timo Lahti... Fin był w zeszłym sezonie wyśmiewany w brytyjskim otoczeniu jak Łukasz Sówka, a teraz takie wyniki.... Niedługo kosztem Woodwarda albo Drymla awansuje na pozycje 1-5!
Panie :!: Sówka to nie miał życia do czasu kiedy nie wykręcił Paid Maximum. Teraz trochę ucichło, Lahti zawsze przeciętniak a teraz dwa mecze i raz 14 i dzisiaj 16. To praktycznie przez niego nie wszedł mi typ na Asy. No ale kilka dni temu dzięki niemu wygrałem, także żużel bywa przewrotny.
Pytanie skąd on ma te silniki, no albo dziurawi tłumiki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom