>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
bo Howarth u siebie coś tam przywiezie a Szczepaniak powinien solidnie zapunktować.
nie mam pojęcia na czym opierasz tą tezę. Wiesz ile punktów Howarth zdobył dla Poole w ciągu 2 ostatnich sezonów? całe 2. Jeden w tym roku w Lakeside i jeden w zeszłym na własnym torze ze Swindon. Kyle to jest przeciętniak w Premier League, w majowych spotkaniach na szczeblu drugoligowym zrobił bagatela 8 punktów w 3 spotkaniach (12 biegów). Szczepaniak solidnie zapunktuje? Też nie wiem skąd bierzesz coś takiego. W tym roku 6 punktów w towarzyskim spotkaniu z Asami, których skład jest daremny. I na tym koniec punktowania Szczepaniaka w Anglii. Raz jechał w Belle Vue to zaliczył upadek i kontuzja, to samo było rok temu w meczu na Wimborne z Birmingham - wykluczenie i upadek. Proszę rozjaśnij mi naprawdę czym się kierowałeś pisząc to powyższe zdanie. Worrall to absolutna czołówka Premier League, a Mear jest objeżdżony niesamowicie i jego umiejętności z pewnością są wyższe aniżeli wspomnianej dwójki. Będąc szczerym to pozostaje tylko taka opcja, że intuicja podpowiedziała Ci taki tok zdarzeń. Ok, jak uważasz, ale dla mnie to była bardzo kiepska analiza Dawidzie mimo sympatii, którą Cię darzę. Liczę na dyskusję w trakcie meczu ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
nie mam pojęcia na czym opierasz tą tezę. Wiesz ile punktów Howarth zdobył dla Poole w ciągu 2 ostatnich sezonów? całe 2. Jeden w tym roku w Lakeside i jeden w zeszłym na własnym torze ze Swindon. Kyle to jest przeciętniak w Premier League, w majowych spotkaniach na szczeblu drugoligowym zrobił bagatela 8 punktów w 3 spotkaniach (12 biegów). Szczepaniak solidnie zapunktuje? Też nie wiem skąd bierzesz coś takiego. W tym roku 6 punktów w towarzyskim spotkaniu z Asami, których skład jest daremny. I na tym koniec punktowania Szczepaniaka w Anglii. Raz jechał w Belle Vue to zaliczył upadek i kontuzja, to samo było rok temu w meczu na Wimborne z Birmingham - wykluczenie i upadek. Proszę rozjaśnij mi naprawdę czym się kierowałeś pisząc to powyższe zdanie. Worrall to absolutna czołówka Premier League, a Mear jest objeżdżony niesamowicie i jego umiejętności z pewnością są wyższe aniżeli wspomnianej dwójki. Będąc szczerym to pozostaje tylko taka opcja, że intuicja podpowiedziała Ci taki tok zdarzeń. Ok, jak uważasz, ale dla mnie to była bardzo kiepska analiza Dawidzie mimo sympatii, którą Cię darzę. Liczę na dyskusję w trakcie meczu ;)
Zmęczony jestem i nie chce mi się rozpisywać także krótko.
Szczepaniak miał trenować ostatnio na tym torze, stąd wnioskuję że dzisiaj powinien solidnie zapunktować, solidnie tzn w 6 biegach 9-10 punków. Jechał w tym roku z Belle Vue zdobył 6 punktów w 4 biegach więc nieźle.
Howarth i Worrall to statyści w dzisiejszym meczu. Mear ok może i jest objeżdżony w Anglii ale on jest pewnym punktem na własnym torze. Porównywanie PL z EL mija się z celem bo to całkiem inna bajka.
Teraz widzę że Poole zmieniło pary na takie jak zwykle i dobrze. Przynajmniej Miedziak będzie mógł się pokazać w 5 startach prowadząc parę.
A skoro Poole wygrało z Lakeside na wyjeździe 6 punktami, to teraz bez Lee moim zdaniem dostaną o wiele wyżej.
Ale to tylko moje zdanie, a kto ma rację okaże się po meczu ;)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja się ma ktoś wyłamać to chyba tylko ja ????
Dziś jednak trzeba było być z innymi :razz:, jednak z taką drugą linią nie da się jechać... Szczepaniak dobrze zaczął, a co dalej ? DNO. Cóż typ już na plus można zaliczyć, mimo, że połowa meczu dopiero, sam Ward i Holder meczu nie wygrają bo Miedziak też niczego specjalnie nie prezentuje.
Feekus nie trafiłeś z Robert Mear ale reszta fajnie punktuje, nie muszą nawet wygrywać, ale grunt, że objeżdżają kogo trzeba.
EDIT: Dobrze, że Miedziak się włączył bo polegliby, PK też ostatnie 2 biegi swoje zawalił... Ale grunt, że typ wsiadł , Watt 14 pkt, Tobet leciutka pomyłka...
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Dzisiaj o 21 dwa spotkania ligi angielskiej. Nie ma jeszcze kursów, ale myślę, że można rozpocząć dyskusję.
Coventry Bees - Peterborough Panthers
1. Edward Kennett
2. Leigh Lanham
3. Chris Harris
4. ZZ Larsen
5. Scott Nicholls
6. Jason Bunyan
7. Henning Bager

1. Kenneth Bjerre
2. ZZ L.Bjerre
3. Michael Jepsen Jensen
4. Linus Sundstrom
5. Olly Allen
6. Kyle Newman
7. Jesper B Monberg

Lakeside Hammers - Swindon Robins
1. Peter Karlsson
2. Kauko Nieminen
3. Davey Watt
4. Kim Nilsson
5. ZZ
6. Richie Worrall
7. Robert Mear
1. Hans Andersen
2. Nick Morris
3. Simon Stead
4. Jason Doyle
5. Troy Batchelor
6. Anders Mellgren
7. Peter Kildemand
Mam już swoje przemyślenia, ale poczekam do wystawienia kursów. Czy ktoś może napisać jak jest z ZZ? Czy obowiązują średnie z początku sezonu, czy już liczą według aktualnych danych?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Dzisiaj o 21 dwa spotkania ligi angielskiej. Nie ma jeszcze kursów, ale myślę, że można rozpocząć dyskusję.
Coventry Bees - Peterborough Panthers
1. Edward Kennett
2. Leigh Lanham
3. Chris Harris
4. ZZ Larsen
5. Scott Nicholls
6. Jason Bunyan
7. Henning Bager

1. Kenneth Bjerre
2. ZZ L.Bjerre
3. Michael Jepsen Jensen
4. Linus Sundstrom
5. Olly Allen
6. Kyle Newman
7. Jesper B Monberg

Lakeside Hammers - Swindon Robins
1. Peter Karlsson
2. Kauko Nieminen
3. Davey Watt
4. Kim Nilsson
5. ZZ
6. Richie Worrall
7. Robert Mear
1. Hans Andersen
2. Nick Morris
3. Simon Stead
4. Jason Doyle
5. Troy Batchelor
6. Anders Mellgren
7. Peter Kildemand
Mam już swoje przemyślenia, ale poczekam do wystawienia kursów. Czy ktoś może napisać jak jest z ZZ? Czy obowiązują średnie z początku sezonu, czy już liczą według aktualnych danych?
Dobra robota!
Za Larsena - Nicholls, Lanham, Bunyan, Bager
Za L. Bjerre - Allen, Jensen, Monberg, Newman
Za Richardsona wszyscy oprócz Karlssona

Też z niecierpliwością czekam na kursy, bo mam swoje pomysły na te mecze.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie czytam takich śmiesznych portali jak SF nawet tam nie zaglądam ;) na angielskim forum wyczytałem że nie ma pewności czy będzie R/R czy nie także lepiej poczekać co tu będzie http://speedwayupdates.proboards.com/index.cgi?board=Arena&amp;amp;action=display&amp;amp;thread=10151 (choć na razie dziura na 5) albo na twitterze.
to byłoby poważne osłabienie, gdyby skorzystali z Robsona zamiast z/z, bo sam Watt i Nilsson w dodatkowych biegach zrobią tyle co Stuart, a jeszcze do tego solidny Nieminen też zera nie przywiezie. Spotkanie ważne, bo nad Lakeside ciąży taka chmurka niepewności - co dalej, kogo zakontraktować na dalszą część sezonu. Mogą trafić, a mogą nie trafić z wyborem także punkty trzeba nabijać, żeby być pewnym fazy play-off i najlepiej właśnie to robić z bezpośrednimi konkurentami.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kenneth Bjerre under 9,5 - 2,00 Tobet [9pkt]:cool:✅

Panowie o co tu chodzi?? Przeciez Kenio jest zdecydowanie pod formą! Przecież rywali ma bardzo dobrych i nie rozumiem takiego kursu moze o czymś nie wiem??

edit: Nie wiem jak Wy ale ja to już zagrałem bo podejrzewam że może Tobet babola jakiegoś strzelił. Jeśli jednak nie wejdzie to nie będę płakał bo w obecnej formie Kenia i tak bym stawiał na under.

Dopisze jeszcze coś takiego:
Tak coś mi tu podpada ten typ ale przecież Kenio jest pod formą. W Częstochowie z Niego zrezygnowali bo jeździ tragicznie zresztą sam przyznał że odszedł od Niego jeden z mechaników i jest w trakcie poszukiwań następnego. Problemy sprzętowe do tego dochodzą no i forma która pozostawia wiele do życzenia. Patrząc na Jego biegi nie widze opcjii aby zdobył 10 oczek.

A kurs na gospodarzy to nie jest swego rodzaju prezent??!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Tak samo jak RADULA gram dziś na under punktowy w angielskiej lidze żużlowej Kennetha Bjerre. Mimo iż żużlem interesuję się stosunkowo od nie dawna to śledząc wyniki widzę w jakiej formie są dani zawodnicy. Bjerre jest w bardzo niskiej. Moim zdaniem w czterech biegach nie zrobi 10 punktów, a nawet gdyby jakimś sposobem miał jechać więcej razy to i tak ciężko będzie mu w obecnej dyspozycji tą granicę przeskoczyć.
Coventry Bees vs. Peterborough Panthers ▶ Kenneth Bjerre under 9,5 @ 2,00
4/10
Tobet
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kenneth Bjerre under 9,5 - 2,00 Tobet Panowie o co tu chodzi?? Przeciez Kenio jest zdecydowanie pod formą! Przecież rywali ma bardzo dobrych i nie rozumiem takiego kursu moze o czymś nie wiem?? edit: Nie wiem jak Wy ale ja to już zagrałem bo podejrzewam że może Tobet babola jakiegoś strzelił. Jeśli jednak nie wejdzie to nie będę płakał bo w obecnej formie Kenia i tak bym stawiał na under.
bet365 ma linie 9 wiec to zaden babol. licza ze pojedzie 5 razy zapewne...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Bet365 ma linie 9 wiec to zaden babol. licza ze pojedzie 5 razy zapewne...
Acha...Mimo wszystko uważam,że warto grać nawet w 5 startach tylu pkt nie ujedzie.Wystarczy bieg 13 gdzie powinien być ostatni i pozamiatane. Ok 23 się przekonamy.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Acha...Mimo wszystko uważam,że warto grać nawet w 5 startach tylu pkt nie ujedzie.Wystarczy bieg 13 gdzie powinien być ostatni i pozamiatane. Ok 23 się przekonamy.
ale nie ma jak jechac 5 bo zastepowac Lasse nie moze a w 15 nie sadze ze mu dadza ;). Swietny bet
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Peter Kildemand over8.5✅ @ 1.60 Tobet
Wg mnie ciekawy typ... Zapewne dziś na torze będzie z 5 razy, a w tym sezonie punktuje aż miło :
3,1,3 w przerwanym meczu z Poole (W)
3,3,w,3 z Coventry (D)
3,3,2,0,2 z KL
2,3,2,3,2,3 z Birmingham (W)
3,u,3,3,w z Birmingham (D)
Przy 5 startach linia jak najbardziej do przeskoczenia. Z resztą nasi specjaliści z forum w typerze wystawili na niego 11.5 pkta, a przecież Ci z Tobet nie są lepsi
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 126

mj_bull

Użytkownik
Dziś postanowiłem zagrać dwa duble.

Coventry - Peterborough 1@1,65
Lakeside - Swindon 1@1,35
AKO:2,23 Tobet

W pierwszym meczu stawiam zdecydowanie na gospodarzy. Jensen po zejściu z pozycji rezerwowego nie jest już tak skuteczny. Bjerre pod formą. ZZ dla gości będzie wzmocnieniem, ale myślę, że trzech liderów gospodarzy, plus solidni na swoim torze rezerwowi dadzą radę. W drugim meczu również obstawiam za miejscową ekipą. Na swoim torze są bardzo mocni. Dziś mecz z dodatkowym ciężarem, ale myślę, że dadzą radę. Praktycznie każdy ze składu Lakeside może solidnie zapunktować, nawet jeśli nie będzie ZZ.

Bjerre under 9,5 @1,7
Andersen under 9,5 @2,2
AKO:3,74 Tobet

O Bjerre zostało już bardzo dużo napisane. Nie wiadomo czy dzisiaj pojedzie 5 razy. Ma na wszystkich frontach ogromne problemy i myślę, że podobnie będzie dziś. Liderzy gospodarzy bardzo mocni, więc 13 bieg i ewentualnie 15 będą dla Duńczyka bardzo ciężkie. Myślę, że również Hans nie przekroczy 9pkt. Jak już pisałem wyżej u gospodarzy wszyscy mogą zapunktować i udanie rywalizować na swoim specyficznym torze. Podobnie jak w pierwszym przykładzie dla Andersena szykują się bardzo ciężkie biegi 13 i ewentualny 15.

Pozdrawiam
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Coventry bardzo kuszący kurs, jeżeli Bjerre jeździ na takim poziomie to goście nie mają lidera, pozostałych można nazwać drugą linią i tak na prawdę, każdy z nich może solidny wynik wykręcić ale każdy też może zaliczyć fatalny występ. To tylko pokazuje, że ta ekipa dziś nawet nie jestem pewien czy nawiąże walkę, a kurs jest mega kuszący. Po drugiej stronie Kennet, Harris i Nicholls czyli 3 liderów. Niestety Z/Z nie będzie to wzmocnienie, bo Nicholls swoje zdobędzie ale już Leigh Lanham czy Jason Bunyan to dla mnie nie wiadoma. Henning Bager u siebie potrafi coś zapunktować... Coventry nawiązało walkę u siebie z Poole, wygrało 2 mecze. Jeżeli Bjerre pojedzie poniżej jak tu większość typuje to i Coventry powinno wygrać, jeżeli jednak zaliczy udany występ to mecz na styku. Co sądzicie ?
Drugie spotkanie też gospodarze wydają się spokojnie wygrać. Lakeside przede wszystkim Karlsson oraz Watt, którzy nie zawiodą. Nilsson i Nieminen też powinni solidnie punktować, Worrall ostatnio już pokazał się ze świetnej strony, a znowu Mear u siebie powinien już przywozić punkty. Z/Z bez PK ale reszta powinna ok. 7-9 pkt dołożyć. Było blisko z Poole, to Swindon odprawią z kwitkiem, a motywacja na pewno nie mała.
Batchelor i Andersen to na pewno słabsza para niż PK i DW. Stead na wyjazdach miewa problemy, Morris też pewniakiem nie jest, na pewno sporo dorzuci Kildemand jednak według mnie będzie dziś więcej przegrywał niż wcześniej. Jakoś nie widzę tutaj większych szans dla Swindon, mają 4-0-0 bo nie dokończyli meczu z Poole , 3 mecze jechali u siebie. Tak na prawdę dziś pierwszy sprawdzian i stawiam, że od razu go nie zdadzą.
Ogólnie dubelek fajnie wygląda i kurs ok. 2,10.
Edit: Obserwator dokładnie w Betsson 2,12 tam też właśnie zagrałem już. Zobaczymy jak to będzie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lakeside Hammers - Swindon Robins 1 @ 1,363 Sportingbet ✅ 50-40 :cool:
Dwa spotkania w najlepszej lidze Świata. Jednak z tego względu że nie mam czasu na wielki analizy gram tylko jeden mecz Lakeside - Swindon. Gram czystą jedynkę na Młoty. Rico będzie nad nimi czuwał i nie ma opcji że to przegrają. Nie wiem czy jest R/R czy jedzie Robson ale to nie ma znaczenia. Oni na własnym torze będą fruwali. Watt jest w doskonałej formie, PK tak samo. Kauke, Nilsson i ewentualnie Robson swoje przywiozą. Jak będzie R/R to Watt ma dodatkowy bieg więc jeszcze lepiej. Na rezerwie Mear który dobrze jeździ na swoim torze oraz Worrall który cośtam przywiezie. Gości mają niby niezły skład ale taki Andersen i Batchelor z PK i Wattem nie wygrają. Druga linia słabsza, rezerwa za sprawą Kildemanda wyrównana. Gram na jedynkę za podwójną stawkę. Skro w Poole przegrali tylko dwoma punktami to u siebie Swindon rozklepią.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Nikt się nie wypowiada na temat dzisiejszego meczu chyba wszyscy żyją finałem LM ???? ja jednak napiszę ????
✅Eastbourne Eagles - Swindon Robins
Linia w bet365 na to spotkanie to -6 na gospodarzy. W ich szeregach w zastępstwie za Kilmakorpiego pojawi się Nicholls także osłabienia tu nie dostrzegam. W mojej ocenie gospodarze na papierze prezentują się znacznie lepiej biorąc pod uwagę bardzo słabą (niestety) formę Batchelora. Andersen w Anglii nie jeździ źle ale sam dużo nie zdziała, gospodarze są bardzo wyrównaną drużyną która powinna spokojnie przywozić punkty na składowych &quot;dziurach&quot; gości. Tacy zawodnicy jak Bridger, Woodward czy Gustafsson u siebie powinni zrobić 25 - 30pkt. Gram linię -6 w stronę gospodarzy za 1,7.

 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Eastbourne Eagles - Swindon Robins 1 @ 1,363 Sportingbet ✅ 51-39
Eastbourne Eagles -7 - Swindon Robins 1 @ 1,925 Sportingbet ✅ 51-39
Dawno nie było meczu na agrafce w Eastbourne. Dzisiaj miejscowe Orły podejmują Rudziki ze Swindon. Faworytem są gospodarze i to nawet zdecydowany. Ostatni mecz u siebie wygrali z Coventry 3 punktami, jednak wtedy jechali z R/R za Kilokarpiego w ramach rezerwy zdobyli 5 punktów, a dzisiaj jadący jako gość Nicholls (notabene jadący w barwach Pszczół przywióżł wtedy 12 oczek) zdobędzie na pewno więcej niż 5 punktów, do tego Coventry jest mocniejsze niż Swindon. Gospodarze mają bardzo mocny skład. Wspomniany Nicholls dobrze sobie radzi na tym torze. Jadący z nim w parze Dryml przywiezie cenne punkty. Młody Henka i Cam Woodward mogą wszystko przywozić na 5-1. Lewis Brydger jest bardzo skuteczny na swoim torze. Rezerwowi Gizatulin i Lahti u siebie bardzo skuteczni i dzisiaj powinni spokojnie przywozić rezerwę gości. Goście to głównie Andersen który nie zawodzi. Jednak zawodzi drugi lider Batchelor który wczoraj zdobył tylko 4 punkty. Stead na wyjazdach nie jest aż tak skuteczny. Morris i Doyle z drugą linią gospodarzy wygrywać nie będą, rezerwa za sprawą Kildemanda tylko trochę gorsza, jednak w biegach pomiędzy rezerwowymi powinni go objeżdżać na 4-2 chociaż. Gram dwa typy z tego meczu pierwszy to czyste zwycięstwo za większą stawkę i drugi to handicap za normalny stejk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom