>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tragiczna decyzja telewizji SKY! Zamiast pokazać nam zacięty bój na Monmore z triumfatorem GP Szwecji na czele, ekipa wybiera się do Coventry transmitować pewne zwycięstwo Pszczółek nad Niedźwiadkami.... Jaka tu logika?? Dodam, że w Wolverhampton nie ma żadnych problemów atmosferycznych zatem skąd ta decyzja?
Kennet, Harris, Nicholls są odpowiedzią na Twoją zagwozdkę.
Po to jest w TV by ludzie oglądali a w Anglii chyba wolą oglądać swoich rodaków niż Szwedów z Wolverhampton.
A mecz wcale nie musi być jednostronny.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Kursy są szokujące!
1.3 na Coventry?
Coventry -7.5?
Kennett, Nicholls, Harris, Larsen.... Z jedną z najsłabszych ekip w lidze?
Coventry wygrać musi, takie kursy są niesamowite... Potencjał obu ekip nie do porównania, wjeżdzać mocno na gospodarzy!! Analiza jest zbędna, różnica kilku klas. Niepewny Bjarne i Ułamek nie powinni udźwignąć tego spotkania.
Coventry @ 1.3 ⛔
10/10

Tobet

Coventry -7.5 @ 1.85 ⛔

7/10

Tobet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Coventry Bees -7,5 - Birmingham Brummies 1 @ 1,85 Tobet ⛔ 40-50
Spodziewałemsię handicapu w granicach 15 punktów, choć po cichu liczyłem na niespodziankę jednak spojrzałem w składy i dyspozycję Brummies na torze w Coventry i wybiłem to sobie z głowy. Pszczoły w tym roku spisują się bardzo przeciętnie, ale myślę że dzisiaj będzie przełamanie i wygrają za 3 punkty. Bo skład mają imponujący, Kennett, Harris czy Nicholls biegów dzisiaj nie powinni przegrywać bo niby z kim? Larsen na swoim torze solidna firma na te 7-8 punktów. Lanham na swoim torze jakiś poziom prezentuje i 0 nie będzie woził. Rezerwa mocna bo Roynon i Bager to solidni zawodnicy na swoim torze. Goście nie mają kim straszyć, Bjarne nie jest w pełni sił po kontuzji i potwierdził to w GP. Ułamek na wyjazdach słaby. Barker i King na swoim torze to tak ale na wyjazdach nic ciekawego nie prezentują. Smolinski będzie miał ciężko o punkty, tak samo jak Piszcz który będzie statystą. Auty trochę obniżył loty i to nie jest taka armata jak na początku sezonu, a na wyjazdach raczej nie błyszczy, chociaż jest solidny. Dla mnie wygrana za 3 punkty nie podlega wątpliwości także stawiam na Pszczoły.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jest i kolejny zakład na ten mecz, tym razem z bet365
Coventry -2 po 8. wyścigu @ 1.72
Dlaczego?
Ciężko mi doszukać się biegu, w którym gospodarze mogą przegrać. Trio mocnych liderów (nie widzę w obozie gości żadnego bardzo poważnego kontrkandydata do zwycięstwa). Para Harris i Larsen może wozić każdego na 5:1, 2 starty Tomka Piszcza = 2 zera, a Josh Auty też nie jest powiedziane, że zapunktuje nadwyraz solidnie, bo oponentów ma z najwyższej angielskiej półki. Nicholls wyborna forma na Wyspach, Bomber się zebrał, a Kennett jest gwarancją 9-10 oczek w tej batalii. Nie wyobrażam sobie, aby był po ósmym biegu remis, albo dwupunktowe prowadzenie Bees, tym bardziej, że teoretycznie najmocniejsza para gości King - Barker jadą tylko dwukrotnie.
Coventry -2 po 8. wyścigu @ 1.72 ⛔
7/10
Bet365

kolejny z bet365
Taki kurs i dodatnie handi na zawodnika miejscowego? Martin w parze z Pedersenem także na nim punktów nie zyska, do tego Leigh ma bieg z Piszczem także punkcik już gwarantowany, a i według mnie dziś będzie równym, jeśli nie lepszym zawodnikiem niż Niemiec. Bardzo dziwna linia i kurs, olbrzymie value ;)
Lanham +2 v Smolinski @ 2.1 ✅
4/10
Bet365
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Jesli ktos nie mieszka w Polsce to rowniez mozna pobrac po 2,75 -12 w ladbrokes wyglada calkiem niezle przy takim kursie powinni pokryc , gdyz tak jak juz powyzej napisal dawid rowniez spodziewalem sie handicapu w granicach 15 oczek i to po 1,8 a tutaj mamy 12 po 2,7 wiec moim zdaniem spore value ...
Osobiscie wrzucilem 2,5/10 w normalny , czyli -8 (na -7,5 sie nie zdarzylem zlapac) i 0.5/10 na ten podwyszony ;)
Pozdrawiam
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wolverhampton Wolves - Peterborough Panthers 1 @ 1,65 Unibet ✅ 57-35
Piękne kursidło na Wilki. Dzisiaj na Monmore Wilki podejmują Pantery. Wilki mają bardzo mocno obsadzony skład. R/R za Aspgrena to wzmocnienie, bo w ramach tej rezerwy może jechać solidny u siebie Proctor i przy 5 startach myślę że te 8-10 punktów zdobędzie. Do tego Wells będzie jechał raz w R/R a później jako zmiana zwykła za Szweda, i przy 7 startach ponad 10 punktów spokojnie wykręci, jak nie więcej. Sówka wczoraj dobrze w Rzeszowie więc może jakieś punkty dowiezie. Jest także gość Karlsson i wraz z Lindgrenem jak w ubiegłym roku poprowadzą Wiki do wygranej. Miśkowiak też powinien solidnie zapunktować a w parze z wspomnianym Proctorem powinni wygrywać biegi. Goście mają słabych Bjerre i to jest mankament. Allen też po kontuzji wraca także szału nie będzie. Jensen i Sundstrom na nich trzeba uważać bo to groźna para. Rezerwa Lawson i Monberg na podobnym poziomie co rezerwa Wilków, ale liderzy są mocniejsi u gospodarzy i dlatego zdecydowałem się na taki typ.
 
J 0

janisz

Użytkownik
To będzie mój pierwszy post, więc z góry proszę o wyrozumiałość ;)
Fredrik Lindgren Total points - Under 12.5 1.72 ✅ (12, czyli zgubił, ile miał zgubić ???? )
TOBET
Forma Szweda rośnie o czym świadczy sobotnia wygrana w GP Szwecji, ale uważam, że tak wysoka linia, to jednak przesada.
Lindgren w dotychczasowych meczach Wilków u siebie jeszcze ani razu nie pokrył tej linii. Zdobywał odpowiednio 11,11,12 punktów. Biegi w których będzie startować też nie są proste. W 1 biegu jedzie z Kennethem Bjerre, w 10 z MJJ i Sundstroemem, w 13 ponownie z Bjarre i Karlssonem i na koniec bieg 15 z dwójką z trójki Bjarre/MJJ/Sundstroem. Owszem, Bjarre jest pod formą, ale z choinki się nie urwał i wątpię, żeby przegrał z Lindgrenem 3 razy. MJJ i Linus też mogą mu urwać punkty.
Szwed powinien dziś solidnie zapunktować, ale ze 3 punkty pewnie po drodze zgubi.
Mam nadzieję, że nikogo nie wpuszczę w maliny (i siebie również ;))
Pozdrawiam.
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Ciekawy typ z Tobet:
B. Pedersen under 9.5 1.65 ✅ ( 9 pkt.)
Bjarne nie potrafi ustabilizować formy na odpowiednim poziomie. Dzisiejsze biegi będą dla niego bardzo trudne, 2 razy pojedzie z Nichollsem, 2 razy z Kennettem i raz z Harrisem. Uważam, że dzisiaj jest dla niego i również dla jego drużyny bardzo trudne spotkanie i nie zdobędzie dzisiaj więcej jak 8 punktów.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Belle Vue +8 @1,76 10j⛔
Wilki -4 @2,05 10j✅
Coventry -8 @1,90 30j⛔
@ako 6,98 10j⛔
Asy na swoim piekielnym trudnym torze mają trudne zadanie. Meczu raczej nie wygrają, ale w obliczy tragicznej formy w tym sezonie Batchelora, niepewnych na wyjazdach Steada i Hansia myślę, że 42 oczka są w zasięgu. Morris do objechania, rezerwowi gości również. Nie twierdze, że gospodarze są silniejsi, ale wątpie by dostali dzisiaj lanie.
Wilki uważam, że super ruchem było ściągniecie PK na stare śmieci. To da im więcej, niż ostatnie z/z za Woffindena... -4 spokojnie do pokrycia, tylko martwi mnie forma Fredki Lindgrena który nie wozi u siebie wszystkich za plecami, jest wolny w tym sezonie... z drugiej strony z Keniem to nawet na komarku sobie poradzi.
Pszczółki jak już było pisane w dziale żużel... handi powinien być na poziomie 12-14pkt... 9 biorę w ciemno
PK - Sundstroem @1,50 5j✅
Lanham +2 - Smolinski @2,10 15j większa stawka ✅
Gjeede -2 Batchelor @2,00 5j⛔
ako @6,30 5j⛔
O zawodnikach krótko gram na gospodarzy którzy mają handi toru + lepszą forme, no może poza parą z Niemcem ale handi +2 to myśle, że spokojnie pokryje.
Wszystko Bet365
Tragedia
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
z oficjalnej strony HANSA ANDERSENA wynika że pogubił silniki na dziesiejszy mecz.Hansio na pozyczonym sprzęcie nie zwojuje zbyt wiele .
HANS ANDERSEN under 11 kurs 2 bet365 10/10
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
z oficjalnej strony HANSA ANDERSENA wynika że pogubił silniki na dziesiejszy mecz.Hansio na pozyczonym sprzęcie nie zwojuje zbyt wiele .
HANS ANDERSEN under 11 kurs 2 bet365 10/10
info prawdziwe, ale Hans na twitterze napisał 2 godziny temu, że wie na czym pojedzie. Vis a vis nie ma nie wiadomo jakich mocarzy, zależy co ma w zanadżu i na czym wyjedzie. Kurs warty ryzyka, ale ze stawką bym nie przesadzał.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Belle Vue Aces +6 - Swindon Robins 1 @ 1,925 Sportingbet ⛔ 33-60 ????
Belle Vue Aces - Swindon Robins 1 @ 3,60 Bet365 ⛔
z pozdrowieniami dla pewnego użytkownika
Czasu za dużo nie ma. Także szybko uważam że Asy wygrają dzisiaj pierwsze spotkanie w sezonie. U gospodarzy jedzie Korneliussen a on w Manchesterze jeździ dobrze. Jest Mroczka i Hougaard. Jest mocny Gjedde, mam nadzieję że jakieś punkty dowiedzie Ales Dryml. Z rezerwy Vissing i Eklof powinni ogarnąć sprawę i jechać przynajmniej na równo z rezerwą gości jak nie lepiej. U gości z rezerwy nie jedzie Kildemand i to jest super wiadomość dla mnie. Batchelor jest w słabej wręcz fatalnej formie. Stead na wyjazdach nie pewny. Kolega w dziale pisze że Andersen pogubił silniki a dzisiejsze spotkanie. Morris na wyjazdach przeciętny. Oby Asy wygrały pierwsze spotkanie w tym roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Co tu dużo mówić - Coventry spłynęło po całości. Któż by się spodziewał, że angielscy liderzy zawiodą, a Larsen i rezerwy nic nie dorzucą? Ułamek cudowne przebudzenie, solidnie para King i Barker. Jedyne co zastanawia to dlaczego gospodarze zostawali tak na starcie, nikt nie mógł wyjść dobrze, a na dystansie warunki dyktowała jedna ścieżka i nawet szybszy rider nie mógł przeskoczyć pozycje wyżej. Drużyna, która na papierze wygląda świetnie, a mogą mieć olbrzymie problemy z awansem do fazy play-off. Kolejny raz im zaufałem i kolejny raz nawalili. Mecz bardzo przyjemny dla oka i przerażający wypadek Scott&#39;a. Emocji co nie miara, niezłe ściganie i olbrzymia niespodzianka na torze Pszczółek.
Typy przedmeczowe totalnie nietrafione, ale dzięki Bogu, że jest livebet i udało mi się z tego spotkania wyjść jeszcze z zyskiem (w co ciężko uwierzyć, ale tak się stało ;) ). Dobra passa z EL zakończona, ale udało się jeszcze jakimś cudem coś zarobić.
Co na innych stadionach? Kontuzje... Sundstrom i Mroczka, które w dużej mierze miały wpływ na rezultaty. Belle Vue dramatycznie słabe - im już chyba nic nie pomoże. Swindon dodając 4 oczka coraz pewniejsze fazy play-off.
Kontuzja Linusa na Monmore zakończyła jakiekolwiek emocje, bo jego starty przejęli rezerwowi i goście nie byli w stanie nawiązać walki.
Kolejna porcja żużlowych emocji za nami, mogę jedynie wyrazić żal, że wtopiliście troszkę, ale jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa! ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Typy przedmeczowe totalnie nietrafione, ale dzięki Bogu, że jest livebet i udało mi się z tego spotkania wyjść jeszcze z zyskiem (w co ciężko uwierzyć, ale tak się stało ). Dobra passa z EL zakończona, ale udało się jeszcze jakimś cudem coś zarobić.
Kolejna porcja żużlowych emocji za nami, mogę jedynie wyrazić żal, że wtopiliście troszkę, ale jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa!
Gdybym byl zielony w zuzlu i gral to co ty zachwalales 10/10 a potem tak wtopil i czytal takie teksty to niezle bym sie zirytowal. Dales mi karne punkty ze zbyt emocjonalnie podchodzilem do typow z GP a tu widze rowniez i ty niepowstrzymales sie od przechwalek ktore tylko moga jeszcze bardziej podirytowac tych ktorzy w ciemno grali ta niby peffke. Bez urazy ale ciebie w szczegolnosci powinien obowiazywac punkt regulaminu o nie podawaniu typow live ( fakt ze nie podawales ) a tym bardzie podniecaniem sie ze ile to nie wygrales. Nie wiem czy kogokolwiek to interesuje.
Moje zdanie, mam nadzieje ze moj post nie zostanie od razu skasowany..........
A zeby tak nie bylo to napisze cos o meczach. Belle Vue totalny outsider, Hansio bez swoich silnikow objezdzal tam kogo chcial i pod koniec jedynie nie udalo mu sie wygrac. Typ na under bardzo dobry jesli ktos gral rowniez na remis 11. Odzyl Troy co tez jest zaskoczeniem.
Wolverhampton mecz bez historii i wygrana faworyta.
Coventry pozostawie bez komentarza ale juz po pierwszych biegach smierdzialo wszystko. Potem wypadek Scottiego i Bjarne i pozamiatane...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Gdybym byl zielony w zuzlu i gral to co ty zachwalales 10/10 a potem tak wtopil i czytal takie teksty to niezle bym sie zirytowal. Dales mi karne punkty ze zbyt emocjonalnie podchodzilem do typow z GP a tu widze rowniez i ty niepowstrzymales sie od przechwalek ktore tylko moga jeszcze bardziej podirytowac tych ktorzy w ciemno grali ta niby peffke. Bez urazy ale ciebie w szczegolnosci powinien obowiazywac punkt regulaminu o nie podawaniu typow live ( fakt ze nie podawales ) a tym bardzie podniecaniem sie ze ile to nie wygrales. Nie wiem czy kogokolwiek to interesuje.
Moje zdanie, mam nadzieje ze moj post nie zostanie od razu skasowany..........
A zeby tak nie bylo to napisze cos o meczach. Belle Vue totalny outsider, Hansio bez swoich silnikow objezdzal tam kogo chcial i pod koniec jedynie nie udalo mu sie wygrac. Typ na under bardzo dobry jesli ktos gral rowniez na remis 11. Odzyl Troy co tez jest zaskoczeniem.
Wolverhampton mecz bez historii i wygrana faworyta.
Coventry pozostawie bez komentarza ale juz po pierwszych biegach smierdzialo wszystko. Potem wypadek Scottiego i Bjarne i pozamiatane...
Ja go nie usunę tylko się do tego ustosunkuje.
Nikt nie przypuszczał przed meczem, że Coventry wtopi, wyjątkowo była jedność w dziale i nikt nie pogrywał na gości.
Karne punkty dostałeś za komentarze typu &#39;frajer&#39; - w przeszłości już niejednokrotnie dopuszczałeś się takich nadużyć, ale nic sobie z tego nie robisz jakoś. To akurat ja zostawie bez komentarza, ale to nie temat o tym.
Ja nie widzę tu żadnych przechwałek ile to ja wygrałem tylko stwierdziłem fakt, bo to był jedyny konstruktywny wniosek, który można było wysnuć w odniesieniu do livebetu i na pewno nie tylko ja w ten sposób zareagowałem. Doskonała postawa Seby i Bjarne (która była nie do przewidzenia przed spotkaniem) sprawiła, że to paradoksalnie goście stali się wyraźnymi faworytami tej potyczki. Nie było żadnej podniety, jedno zdanie, które wyłapałeś z kontekstu, ani tymbardziej typu live nigdzie nie podałem. Pomeczowy post był typowym przyznaniem się do błędu, złej selekcji zdarzeń z dzisiejszej oferty, a Ty dopatrujesz się tutaj drugiego dna.
Nurtuje mnie inna sprawa... Łukasz Sówka, który bardzo przyzwoicie wczoraj zaprezentował się w Rzeszowie dziś znów zeruje i przegrywa nawet z młodym Bjerre i Lawsonem, którzy na wyjazdach są dnem dna. Jeździł na tym torze już kupę spotkań i zero wniosków, chłopak który coś potrafi totalnie nie może się wstrzelić w Wyspy. Zbiera cenne doświadczenie i szlify, ale poza jednym udanym spotkaniem nie pokazał w Anglii absolutnie nic. Ciekawe jak długo Włodarze Wilków mają zamiar go trzymać, bo młodych zdolnych Wyspiarzy w kolejce na jego miejsce jest sporo. Ricky Wells genialna postawa, podejrzewam, że to ostatni mecz z pozycji rezerwowego i wskoczy pod dwójkę za Aspgrena. Kenio nadal bez przebudzenia i słabiutki występ.
Kwestia Swindon i Belle Vue nie wymaga komentarza. Wystarczy spojrzeć na wynik i widzieć jak olbrzymie problemy ma ta ekipa. Tylko Gjedde nawiązał równorzędną walkę z gośćmi, bo o reszcie to nawet szkoda wspominać. Liczyłem na Vissinga, ale dopasował się do poziomu zawodników z Manchesteru.
Wiele emocji za nami, ale jeszcze więcej przed nami! 30ego jedno spotkanie, a 31ego dwa także do zobaczenia w temacie ;)
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
No cóż, angielska dawała, dawała, więc tylko kwestią czasu była tego rodzaju niespodzianka. Sam tego dnia nie zaliczę do udanych, jeśli chodzi o stan konta, ale nie sądzę, że można mieć pretensje do kogokolwiek za podawane typy. Dziś wszyscy byli wyjątkowo jednomyślni w kontekście tego meczu, a to, że się odbija na live jest przecież zasadą podstawową. Takie teksty nie są irytujące, nawet w kontekście przegranych pieniędzy. Feekus był tylko jednym z wielu...

Co innego jeśli ktoś daje dziesiątki typów, coś wejdzie, coś nie wejdzie. Typy polegają na drwinach z bukmacherów i zachwycaniu się łatwa kasą, która nas czeka przystając na podane rozwiązania. Ktoś wchodzi pierwszy raz na forum żużlowe, widzi 10/10, kolesia który cytuje i wyśmiewa typy przeciwstawne...
Po porażkach po tym kimś nie ma śladu, po wygranych są &quot;zajebiste&quot; podsumowania meczów i opisywanie jakim to się nie jest wspaniałym typerem. Takie zachowania mogą być irytujące, ale wszyscy chyba wiedzą o jakim użytkowniku piszę ;)

Co do dzisiejszych meczów to dwa mecze poszły zgodnie z przewidywaniami większości, jeden okazał się totalną porażką. Takie ryzyko związane z bukmacherką...

pozdrawiam
 
L 28

ludwik666

Użytkownik
Na dziś przewidziane są dwa mecze w Anglii, jedno spotkanie ligowe, jedno pucharowe. Oba spotkania odbędą się o 20:30
VS
Poole Pirates - Wolverhampton Wolves​
składy:
Poole
1 Ch. Holder
2 S. Masters
3 D. Ward
4 D. Andersson
5 A. Miedziński
6 R. Kling
7 T. Kurtz
Wolves
1 F. Lindgren
2 P. Aspgren
3 R. Miśkowiak
4 T. Proctor
5 T. Woffinden (z/z)
6 R. Wells
7 Ł. Sówka
Nie ulega wątpliwości że faworytami w tym meczu są gospodarze, którzy zajmują pierwsze miejsce w tabeli i są jedyną niepokonaną dotychczas drużyną w Elite League. Goście zajmują obecnie 8. miejsce wygrywając 3 z 7 spotkań, jednak myślę że zwycięzca ostatniego SGP który zdobył przeciwko Panterom komplet, Wells który w ostatnim spotkaniu nakręcił 18 oczek, oraz dość solidny Proctor z pewnością nie będą chcieli łatwo oddać zwycięstwa. Goście jednak osłabieni brakiem Tajskiego. Ciekawa może być rywalizacja między dwoma pretendentami do zwycięstwa w GP: Holdera i Fredki, Chrispy na pewno będzie chciał rewanżu z Goteborgu. Osobiście mam tu kilka teorii, ale jak będzie - zobaczymy ????

---------------------------------------
VS

Kings Lynn Stars - The Lakeside Hammers​
składy:
Stars:
1 N. K. Iversen
2 J. Screen
3 M. Janowski
4 D. Nermark
5 M. Korneliussen
6 M. Szczepaniak
7 K. Wolbert
Hammers:
1 P. Karlsson
2 K. Nilsson
3 D. Watt
4 S. Robson
5 Zastępstwo zawodnika
6 R. Worrall
7 R. Mear
Gwiazdy które po rozegranych 9 wyścigach zajmują 7 miejsce w tabeli będą podejmować vice-liderów Elite League. Dla młotów będzie ciężkie spotkanie wyjazdowe od tragicznej śmierci Rico. Ekipa gości na papierze wygląda solidnie: dobrze punktujący Karlsson i Watt, którzy znają tor doskonale, młodziaki Worrall i Mear. Jednak gospodarze zapewne podbudowani zwycięstwem w dobrym stylu nad wilkami mogą sprawić nieco problemów klubowi z Essex.
Niestety SkySports nie będzie transmitować żadnego z tych wyścigów. A szkoda ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Solidna żółta kartka dla buków za dzisiejszą ofertę. SB i Tobet jeszcze nic, bet365 niedawno, a betsafe i unibet zaproponowali nam tylko 1x2.
Niemniej jednak miła niespodzianka na betsafe. Kurs na Gwiazdki to 1.38 czyli bez remisu. Miejscowi bardzo silni z Iversenem i Korneliussenem na wiodących pozycjach, uzupełniać ich będą Janowski i Nermark - bardzo silne ogniwa ekipy KL. Na rezerwie nie można zapominać o Niemcu Wolbercie, który powinien zbliżyć się dziś do dwucyfrówki. Nie można zapominać o Screenie, który u siebie spokojnie jest w stanie przywieźć Meara czy Worralla i Robsona. U gości spory regres formy Kima Nilssona, co wczoraj również było widać w Elitserien. Bo co bez niego mogą Młoty osiągnąć? Karlsson i Watt wystąpią łącznie 11 razy i powinni zapunktować w granicy 23-25 oczek łącznie. Robson bardzo przeciętny i to samo można powiedzieć o Mearze. Worrall odpalił z formą, ale dziś nie widzę z kim mógłby ewentualnie wygrywać. Z/z za Rico to wszyscy oprócz PiKeja także spore osłabienie, bo Robson czy Mear nie będą wstanie być tym brakującym Heatleaderem. Kurs świetny, pogoda bez zastrzeżeń - trzeba zagrać!
King&#39;s Lynn Stars DNB @ 1.38 ⛔
9/10
Betsafe

/może Tobet jeszcze się obudzi...
 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Witam
Właśnie Expekt wystawil +10.5 na gości. Mysle że Kings lynn dzis spokojnie wygra ale handi na Lakeside po kursie 1.9 pobiore. Nie zapominajmy o 2 jokerach gdzie bardzo szybko mozna odrobic 5 a nawet 7 punktów w jednym biegu. W takiej sutuacji Watt i PK kolo 30tki moga wykrecic we dwóch.✅
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Heh linia na Piratów to 20. Jakoś mnie to nie dziwi. Zastanówmy się ile punktów zrobi Lindgren startując w co drugim biegu, jako joker i co nie tylko. Pewnie 15 max do tego Wells z rezerwy czyli znowu miliard startów wiec z 10pkt wpadnie. To mamy z 25 pkt. Czy statyści zrobią 10pkt? Śmiem wątpić chociaż jak widzę taką linię w lidze angielskiej to przeważnie nie daję się skusić. W końcu Holder może stwierdzić, że wygramy sobie 18pkt bo po co się wysilać bardziej;] Tym razem jednak zaszaleję i dam się ponieść;] Gramy na Piratów!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom