>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Holder poniżej 12 ⛔ 12
3,10

Bet365
równe 12 ✅
6,00

połowa stawki
W pierwszym meczu bylo 54-39 a dzisiaj zanosi sie na jeszcze wieksze baty. Wiec w tym momencie trzeba sobie zadac pytanie. Po co Crispy ma jechac w biegu 15 ??? No wlasnie nie wiem. Gdyby to byl mecz ligowy to bym jeszcze zrozumial ale jest to KOC wiec nie ma sensu narazac sie na upadek i &quot;meczyc&quot; sprzet. Tak wiec zakladam ze Holder pojedzie 4 biegi a wiec moze zdobyc max 12 oczek. Dorzucajac do tego bieg 13 z Wardem i Fredka wcale nie musi przywiezc maxa. Kurs swietny jesli zalozymy takie cos, oczywiscie jesli pojedzie w 5 to wtopa bo nie wyobrazam sobie zeby wtedy nie przekroczyl tej linii.

Korneliussen-Watt-3 ✅ lokata
2,00

Bet365
Dunczykowi przewiduje 4 biegi bo w 15 zapewne pojedzie Iversen i mozliwe ze Janowski bo forma swietna, jest jeszcze Nermark wiec Mads jest 4 w kolejce do miejsca w biegu nominowanym. W tych 4 biegach licze mu okolo 8pkt. Watt w swietnej formie na wyspach, w Szwecji wczoraj troche gorzej ale tam nigdy nie blyszczy. Dzisiaj pojedzie 6krotnie a wiec az 2 biegi wiecej od Dunczyka. Jedzie z Nilssonem wiec juz na koledze z zespolu ma punkty. Z Korneliussem jedzie tylko raz i licze ze w tym biegu bedzie wyzej, wtedy typ powinien wejsc juz luzno bo Mads jedzie w ciezkim 13 biegu ( Watt niby tez moze jako ZZ w nim jechac ) a Watt ma latwe pozostale, no procz 15 w ktorym licze tez na jakas zdobycz. Handicap wysoki jednak jesli Davey pojedzie na 100% i nic sie nie przytrafi powinien byc lepszy od 4 punkty.
Iversen poniżej 12 ⛔
2,70

Bet365
Iversen swietna forma no i do tego jego tor. Jednak zeby wystawiac na niego taka linie ? Buki zorientowaly sie ze robia blad dajac po 9 czy 10 ale 12 to juz lekka przesada. U gosci jest przeciez Watt czy PK ktorzy moga powalczyc jak rowny z rownym z Dunczykiem, do tego Janowski ktory wczoraj pojechal wybitnie czy Nermark a nawet Korneliussen. Iversen pierwsze 3 biegi ma latwe to fakt, stracic moze z 2 pkt na gosciach wiec licze mu 8pkt. W 13 i 15 juz moze wszystko sie zdarzyc a obsada bardzo mocna. Tutaj stawka piknikowa jednak mysle ze warte zagrania.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Poole Pirates - Wolverhampton Wolves +22 2 @ 1,875 Sportingbet ✅ 50-43 :cool:
Linia wystawiona bardzo wysoko także spróbuję zagrać. Poole jest bardzo mocne, ale chyba nie aż tak by wygrać 24 punktami. Po pierwsze ta druga linia nie jeździ najlepiej. Dodatkowo nie jedzie Denis Andersson który byłby gwarantem tych 7-8 punktów jedzie za niego Frampton a to nie jest zawodnik do punktowania. Forma Mastersa też spora zagadka. Co prawda z rezerwy jedzie Kling ale on miewa ostatnio problemy sprzętowe. Za Miedzińskiego R/R więc spora strata. Bliźniacy z Australii oczywiście nie osiągalni i dzisiaj nie powinni gubić punktów. U gości 6 razy pojedzie Lindgren i te 13 punktów powinien zrobić. Miśkowiak ładnie walczy, tak samo jak Proctor. Z rezerwy Wells może sporo punktów nachapać. Sówka statysta, ale taki Aspegren Kurtza i Framptona może objechać. W obliczu tego że można skorzystać z jokerów taki handicap to fajna inwestycja na dzisiejszy wieczór.
King&#39;s Lynn - Lakeside Hammers +11 2 @ 1,925 Sportingbet ✅ 43-49 ewidentnie Rico nad nimi czuwa :smile:
Dla mnie faworytem są goście i mówię że oni dzisiaj wygrają, ale dla bezpieczeństwa pobieram handicap. Jadą z R/R w której może jechać Watt, Nilsson, Robson i Mear także na poziomie 9 punktów zapunktują z tej rezerwy. Watt w King&#39;s Lynn jeździ bardzo dobrze, zresztą tak samo jak Karlsson. Mear i Worral powinni powalczyć z rezerwą gospodarzy czyli Szczepaniakiem i Wolbertem. Gospodarze mają mocny skład ale nie mocarny. versen jest w niesamowitym gazie, ale co dalej. Nermark w Anglii co najwyżej przeciętnie. Janowski potrafi pojechać na poziomie 10 jak i 2 punktów. Korneliussen strażnik sowjego toru ale ostatnio obniżył loty. Dla mnie taki handicap to fajna spraw bo w razie przegrywania 10 punktami można skorzystać z jokera który powinien przyjechać za 6 obojętnie czy pojedzie Watt czy PK.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wiec w tym momencie trzeba sobie zadac pytanie. Po co Crispy ma jechac w biegu 15 ??? No wlasnie nie wiem. Gdyby to byl mecz ligowy to bym jeszcze zrozumial ale jest to KOC wiec nie ma sensu narazac sie na upadek i &quot;meczyc&quot; sprzet.
Typu nie neguję ale argumenty trochę nie trafione. Nie wiem czy się orientujesz jak Holder traktuje ligę Angielską, dla niego to nie tylko ściganie, w Poole jest &quot;rodzinna&quot; atmosfera, nie ma presji o wynik. Holder traktuje jazdę w Poole jako zabawę i wątpię że kiedyś odmówi jazdy w biegu ostatnim dla publiczności. No chyba że Middlo z niego zrezygnuje a żeby tak się stało to Chrispy musi być nie zdolny do dalszej jazdy, bo wraz z Wardem jest pewnikiem do biegu 15 obojętnie co by się nie działo. A dzisiaj nie jedzie Miedziński i Andersson więc ktoś musi punktować, a tym kimś będą bliźniaki z Australii.
Dorzucajac do tego bieg 13 z Wardem i Fredka wcale nie musi przywiezc maxa.
Ward z Holderem nie jadą w jednym biegu i na pewno nie jest to 13 bieg. Rozkład biegów w pucharach jest inny niż w lidze.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Poole - Wilki +22 @1,875 SB 20j✅ 47 - 43 +17,5j
Poole - Wilki +20 @2,20 bet365 20j✅ 47 - 43 +24j
Jeśli Lindgren nie pojedzie znowu na poziomie 8pkt to o ten wynik jestem spokojny? Pytanie czy po pierwszej sromotnej porażce, po meczu co odpuścili zmobilizują się? Poole bez 2 podstawowych zawodników bo wiedzą, że Ward z Holderem + statyści zrobią wynik. Liczę na zwycięstwo gospodarzy, ale max 16-17pkt.
Darcy Ward -5 (v Robert Miskowiak +5) bet365 @1,80 20j ✅ 17 - 10 +16j
Tutaj co dużo mówić... Ward jest znakomity, a Misiek? No właśnie nie liczyłbym, że zrobi w 6 biegach więcej niż 6-7pkt...

Ricky Kling +3
(v Ricky Wells -3) @1,66 bet365 20j✅ 7 - 4 +13,2j
Tutaj Kling z Wellsem prezentują podobną forme, obaj mogą jechać z/z więc Wells niekoniecznie będzie miał bieg więcej, +3 na Anglika pobieram bardzo chętnie.
Karlsson dokładnie 10 @6,0 bet365 10j ⛔ 2, 2, 3, T, NS Nie mam szczęścia do okularnika
Z moich obliczeń wygląda, że zrobi 10 max 11pkt, temu spróbuje zaryzykować, PK ostatnio 3 mecze ładnie jechał jak lider drużyny więc czemu by nie? Kibicuje mu więc jak zrobi over płakać nie będę...
✅60,7
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Na czwartek zaplanowano dwa mecze Elite League i trzy Premier League. W Peterborough miejscowe Pantery zmierzą się z wciąż niepokonanym Poole Pirates. Piraci jeśli wygrają choćby minimalnie, to wrócą na pierwsze miejsce w tabeli, które aktualnie zajmuje The Lakeside Hammers.
Zespół Matta Forda zmuszony będzie radzić sobie bez Adriana Miedzińskiego, który wystartuje w Łodzi w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski. Gościnnie za to punkty dla Poole zdobywał będzie Tyron Proctor, na co dzień zawodnik Wolverhampton Wolves. Ciężko przewidzieć na co w tym meczu stać będzie Pantery. Zespół ten nie spisuje się najlepiej na wyjazdach, jednak u siebie jest dużo mocniejszy. Udany sezon na Wyspach mają Michael Jepsen Jensen i Linus Sundstroem. Jeśli na wysokim poziomie pojadą też Kenneth Bjerre i startujący z rezerwy Jesper Monberg, to być może zeszłoroczni mistrzowie w końcu przegrają pierwszy mecz.
W Peteroborugh w czwartek rywalizować będzie jedyna niepokonana drużyna, z kolei w Birmingham jedyna, która żadnych punktów nie zdobyła. Chodzi o Belle Vue Aces, które i tym razem nie będzie miało łatwo. Sporym wzmocnieniem Asów powinien być gościnny występ Chrisa Harrisa, jednak jeden zawodnik to za mało aby myśleć o zwycięstwie. Gospodarzy w tym spotkaniu tradycyjnie reprezentować będą Sebastian Ułamek i Tomasz Piszcz. W składzie Belle Vue zabraknie Artura Mroczki, którego tego dnia czeka start w ćwierćfinale IMP w Krakowie.
Na czwartek zaplanowano też trzy pojedynki Premier League. Ipswich Witches powalczy o punkty z Rye House Rockets, Redcar Bears podejmie Edinburgh Monarchs, a Sheffield Tigers zmierzy się z Somerset Rebeles.
EL: Peterborough Panthers - Poole Pirates, godz. 20:30
Peterborough Panthers: Kenneth Bjerre, Lasse Bjerre, Michael Jepsen Jensen, Linus Sundstroem, Oliver Allen, Richard Lawson, Jesper Monberg.
Poole Pirates: Chris Holder, Ricky Kling, Darcy Ward, Tyron Proctor (gość), Adrian Miedziński Z/Z, Ludvig Lindgren, Kyle Howarth.
EL: Birmingham Brummies - Belle Vue Aces, godz. 20:30
Birmingham Brummies: Bjarne Pedersen, Martin Smolinski, Daniel King, Sebastian Ułamek, Ben Barker, Tomasz Piszcz, Josh Auty.
Belle Vue Aces: Chris Harris (gość), Artur Mroczka Z/Z, Ales Dryml, Ricky Ashworth, Patrick Hougaard, Linus Ekloef, Adam Roynon.
PL: Ipswich Witches - Rye House Rockets, godz. 20:30
Ipswich Witches: Leigh Lanham, Rohan Tungate, Kevin Doolan, Morten Risager, Dakota North, Mathieu Tresarrieu, Cameron Heeps.
Rye House Rockets: Charlie Gjedde, Jason Bunyan, Anders Mellgren, Richie Hawkins, Jordan Frampton, Jason Garrity, Luke Bowen.
PL: Redcar Bears - Edinburgh Monarchs, godz. 20:30
Redcar Bears: Aaron Summers, Carl Wilkinson, Ulrich Ostergaard Z/Z, Justin Sedgmen, Matej Kus, Robert Branford, Max Dilger.
Edinburgh Monarchs: Craig Cook, Micky Dyer, Theo Pijper, Derek Sneddon, Andrew Tully, Matthew Wethers, Charles Wright.
PL: Sheffield Tigers - Somerset Rebels, godz. 20:45
Sheffield Tigers: Josef Franc, Hugh Skidmore, Chris Schramm, Richard Hall, Ricky Wells, Joe Haines, Emiliano Sanchez.
Somerset Rebels: Claus Vissing, Alex Davies, Sam Masters, James Wright, Jason Doyle, Ashley Birks (gość), Tom Perry.

Zródło SF


Takie pytanie do wyjadaczy, bo zmylił mnie nr 4 Ułamka, na listach 1/4 IMP go nie widziałem, czy on nie pojedzie w IMP? Zrezygnował ze startu czy jak?
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
No faktycznie ten nr 4 Ułamka wygląda podejrzanie. Dlaczego rozbili parę Barker-King? Wygląda jakby Sebastiana miało zabraknąć... Chyba, że na tak słabym przeciwniku chcą przetestować nowe ustawienie par :p
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Spisikujecie jak Jaroslaw Kaczynski

Brummies have the same riders who beat Coventry but managers Graham Drury and Phil Morris have switched Ulamek and barker in the riding order.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 126

mj_bull

Użytkownik
Bet 365 już podał ofertę, zatem zaczynamy:

Birmingham -19 @1,8
Poole +6 @1,83
AKO: 3,29

Do Birmingham przyjedzie dziś drużyna Belle Vue, która w tym sezonie nie zdobyła nawet punktu. Jeśli nie zdarzy się nic nieprzewidywalnego to taka linia powinna być spokojnie pokryta. Szczerze spodziewałem się handi w granicach 25pkt. Goście dziś pojadą w bardzo eksperymentalnym składzie : Chris Harris, Z/Z, Ales Dryml, Ricky Ashworth, Patrick Hougaard, Linus Ekloef, Adam Roynon.
Gospodarze wszystkich zadziwili w ostatnim wyjazdowym spotkaniu w Coventry gdzie pokonali faworyzowane Pszczoły. Każdy kto widział ten mecz doskonale pamięta jaka bojowa atmosfera panowała wśród Niedźwiadków. Mają 4 liderów: Ułamek, Pedersen, Barker oraz King. Skład uzupełniają Smoliński i rezerwowi Auty oraz Piszcz. Angielska ostatnio zadziwia, ale mam nadzieje, że nie w tym spotkaniu

W drugim bardzo ciekawym meczu Pantery zmierzą się z ekipą z Poole. Dziś goście pojadą po raz kolejny bez Miedziaka, za którego będzie ZZ. Gościnnie wystąpi też i Proctor, który jest bardzo solidną drugą linią. Brak Adriana, to niewątpliwa strata, dodatkowy start otrzymają Ward, Proctor, Kling i któryś z rezerwowych. Faworytami są raczej gospodarze, ale myślę, że będzie to bardzo zacięty i wyrównany mecz. Ward+Holder to dzisiaj 11 startów, więc gospodarze będą mieli mało okazji do powiększania przewagi. W Peterborough mamy bardzo mocną parę Jensen-Sundstroem, ale są też i dziury. Młodszy Bjerre oraz Lawson do pewniaków nie należą. Jeszcze 3 dni temu za Allena było zastępstwo zawodnika, więc nie wiadomo jak dziś ten zawodnik będzie się prezentował. Forma starszego Bjerre wydaje się iść stopniowo ku lepszemu, ale czy starczy to dziś na rozpędzonych bliźniaków? Wiele będzie też zależeć od dyspozycji Monberga. Wydaje mi się, że nawet jeśli udało by się gospodarzom odskoczyć np na 10 pkt, to wśród Piratów ma kto jechać jako Joker. Jest też i 15 bieg, gdzie są duże szanse na 5-1 dla gości.

Pozdrawiam
 
M 0

maxy

Użytkownik
Bet365
Ben Barker -1 - Patrick Hougaard +1 1 1.95
Linus Sundstroem +5 - Darcy Ward -5 Remis 13.00
AKO: 25.35
Darcy wczoraj pojechal dwucyfrowy wynik i to z dwójką z przodu, dziś tego nie powtórzy a Linus musi się wziąć dziś za ciężką robote.
Ben powinien spokojnie sobie poradzić w pojedynku H2H z Patrickiem.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Birmingham Brummies -20 - Belle Vue Aces 1 @ 1,90 Sportingbet ⛔ 50-43 akurat dzisiaj musieli pojechać na dobrym poziomie ????
No to jedziemy z najlepszą Ligą Świata. Na obry początek mecz Birmingham Brummies kontra Belle Vue. Faworytem jest jedna drużyna i prawdę mówiąc łapałbym handicap na Miśki nawet w granicach 26 punktów. Jest 20 i jest gitara. Brummies mają bardzo mocny skład. Pierwsza para Bjarne Pedersen i Smoliński to będzie bardzo solidna para i myślę że dzisiaj mogą wygrywać wszystkie biegi przynajmniej 4-2. Druga para King i Ułamek bardzo silna, Seba przesunięty po 4 więc ma dość fajne łatwe biegi. Barker jedzie z rezerwowymi ale on będzie dobrym prowadzącym parę, bo to solidny zawodnik na swoim torze. Auty u siebie jest kapitalny. Piszcz dzisiaj powinien przywozić rezerwy gości. Goście mają bardzo przetrzebiony skład. Jest Harris ale co dalej? Nic. R/R za Mroczkę to osłabienie. Ales Dryml u siebie nie przekracza linii 5 punktów to gdzie na wyjeździe ma być liderem. Ashworth dla mnie kompletnie anonimowy zawodnik. Hougaard po kontuzji jest w bardzo przeciętnej formie. Eklof i Roynon nie powinni odgrywać znaczącej roli. Dla mnie wygrana gospodarzy przynajmniej 26 punktami. Josh Auty -5,5 - Ricky Ashworth 1 @ 1,95 Sportingbet ⛔ 9-6 Auty zrobił swoje ale Ashworth ????
Drugi typ pojedynek &quot;Otiego&quot; z Ashworth. Josh u siebie to bardzo solidny zawodnik w tym roku w Birmingham punktował tak 12,5,13,9,6. Te jednocyfrowe wyniki miał z mocnymi rywalami, gdzie na rezerwach byli Monberg czy Kildemand. Ale ze słabymi rezerwowymi a takimi są rezerwowi gości będzie spokojnie wygrywał. Ashworth dla mnie anonimowa postać, punkty to może zbierać tylko na swoich bo gospodarzy nie objedzie. Handicap na pierwszy rzut oka przeraża ale Auty wygra dwa biegi pomiędzy rezerwowymi i kryje hnadicap, a Ricky spod 4 pojedzie 3-4 razy i pod prysznic.
 
L 28

ludwik666

Użytkownik
zastanawiam się nad graniem typu
K. Bjerre under 9 @2.1
Kenio dziś pewnie 5 biegów, ale nie sądzę żeby w 15 o ile pojedzie zdobył więcej niż 1 pkt, a i to jest wątpliwe. Bjerre myślę że powoli, powoli wraca do formy, lecz dziś w każdym biegu będzie jechał z którymś z kangurów więc o 3 pkty będzie ciężko, ba, bardzo ciężko.
Proszę wyjadaczy by mnie sprostowali jeśli coś źle mówię. i prosze o ustosunkowanie się do mojego pytania ???? pozdro
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Lasse Bjerre under 5,5 1.85 Tobet - Lasse , że jest słaby każdy to chyba wie. Do tego w parze z bratem , który będzie mu punkty urywał. 1 bieg z Holderem , 1 z Wardem , do tego ZZ czyli nawet 3 biegi może mieć z jednym z liderów Piratów. W 4 biegach nie widzę możliwości aby zdobył więcej niż 5 punktów. 8/10
Martin Smolinski over 5,5 1.65 Tobet - w pojedynku z asami każdy spodziewa się pogromu ze strony miejscowych. Uważam podobnie , Martin notuje przeplatane występy ale w meczu u siebie z outsiderem rozgrywek spokojnie powinien zrobić 6 pkt. Wystarczy spojrzeć na program z kim będzie rywalizował. 5/10
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Dziś gram gospodarzy

Birmingham -19 + Pantery -6
ako @3,30 30j ⛔ 50 - 43 i 39 - 51
Krótko o gościach w Belle Vue nie ma kto jeździć, dziś 3 gości w składzie o ile Harris to wzmocnienie i może zrobić około 13oczek (po nim to można i 4 się spodziewać) to Roynon i Ashworth to amatorka i nie spodziewał bym się po nich cudów. Eklof też amatorka, Hoougard i Dryml to zawodnicy średniacy, a są wystawieni jako prowadzący pare, jak razem zrobią 14 oczek to będzie cud. Po drugiej stronie mocne pary, mocna rezerwa dziś będzie pogrom.
Poole wczoraj ledwo ledwo wygrało mecz, dziś Holder i Ward by musieli razem zrobić 30pkt żeby w sumie zdobyć ich 42... Lindgren i Howarth są gorsi od Lawsona i Monberga, Sundstroem i Jensen w życiowych forma, no i bracia... Od nich zależy czy typ wejdzie jak Kenio zrobi 10, a Lasse swoje 4-5 to możemy być spokojni o wynik, no chyba, że Ward i Holder wygraką wszystkie swoje biegi.
Ułamek -3,5 - Roynon @1,85 sb 10j ✅ 11 - 7 +8,5j
Tutaj typ na Sebe który wkońcu robi swoje pkt na obczyźnie. Roynon to zawodnik który dziś nie wskóra wiele więc wydaje mi się, że Polak pokryje handi bez problemu.
M.J.Jensen -2.5 - Ludovic Lindgren 1.45 Sportingbet 20j ✅ 7 - 2 +9j

MJJ w wyśmienitej formie dziś też przywiezie dwucyfrówkę takie jest moje zdanie, co do brata Fredki to ja już swoje zdanie o nim mam wyrobione. Przeciętniak bez talecie ma dostęp do najlepszych części, sprzętu, a nic nie jedzie. Kolejny zawodnik który skończy karierę za dwa, trzy sezony, bo uzna, że dłużej nie ma co tego ciągnąć.
Edit troche za późno dodalem na forum MJJ
⛔-12,5j Typy z drużynami kompletnie nie trafione
 
J 0

janisz

Użytkownik
Ja również zagrałem te dwa typy z TOBET:
Lasse Bjerre under 5,5 1.85 ⛔ (6)
Martin Smolinski over 5,5 1.65 ⛔ (tylko 4 oczka :/)
L. Bjerre jeszcze ani razu w tym sezonie nie przekroczył 5 punktów. W meczu u siebie 5, w wyjazdowych 1,3,4. Tak jak kolega pisał, jedzie w parze z bratem i ma trudne biegi (a są dla niego łatwe? ;)). Jak dobrze pójdzie, to pojedzie 2 lub 3 razy i szybko zakończy występ.
Smoliński u siebie przywozi te parę punktów. Do tej pory u siebie miał: 7 (ze Swindon),6,3,6 (z Poole). Czyli pokrył linię 3 razy na 4. Jest w stanie objechać każdego z drużyny przeciwnej ... z teoretycznie najlepszym Harrisem, jedzie raz w pierwszym biegu, potem już powinno być łatwiej. Swojego partnera (B.Pedersen) z pary też może wyprzedzić ... może nie trzy razy, ale raz spokojnie.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Ile postów... ????
Wielkie starcie dziś, osłabieni Piraci z Panterami w pełnym zestawieniu. Brak Miedziaka i Anderssona należy postrzegać jako duże braki w ekipie mistrzów kraju. Gospodarze z dużym ciśnieniem, aby przerwać passę 11 zwycięstw z rzędu przyjezdnych i ja w to wierzę! Allen, Sundstrom, Jensen, Kenio i Monberg to bardzo ciekawy zestaw zawodników, Lawson u siebie potrafi odpalić (co pokazał z meczu z Birmingham), a i Lasse punkty na beznadziejnych rezerwach Poole zrobi. Pojedynek Ward + Holder vs Peterborough -&gt; w mojej ocenie gospodarze!
Peterborough @ 1.44
7/10
Sportingbet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Peterborough Panthers - Poole Pirates +5 2 @ 1,925 Sportingbet ✅ 39-51 :smile:
Długo się zastanawiałem co zagrać z tego spotkania, pierw myślałem o parze Monberg-Proctor jednak nie będę kombinował i gram na Poole, ale dla bezpieczeństwa gram z handicapem. W Poole brakuje Miedzińskiego, ale tak do końca czy jest to osłabienie? W tym meczu więcej niż 7 punktów by nie zdobył, a dzięki temu ze go nie ma dodatkowy start ma Ward. Proctor na torze w Peterborough jeździ bardzo dobrze i na pewno jest to lepszy zawodnik niż Andersson w tym sezonie. Kling też nie powinien cieniować i jakieś punkty dołożyć do dorobku Piratów. Rezerwa wygląda przeciętnie Howarth to nie jest zawodnik na punktowanie, ale taki Lindgren jeśli odpali to z Monbergiem może powalczyć, bo Lawsona powinien objechać. Gospodarze mają niepewnego Bjerre który nie bezie wygrywał z Bliźniakami z Australii. Lessie też przeciętny w tym roku. Para Jensen i Sundstrom groźna ale na pewno do pokonania. Allen po kontuzji upiera się by dzisiaj jechać, choć można domniemywać że dzisiaj nie wytrzyma tego meczu bo nie do końca zaleczył kontuzję. Rezerwa za sprawą Monberga mocna ale taki Lawson to nie jest wirtuoz. Mecz będzie na styku i być może ostatni bieg zdecyduje. Dodam tylko że w 11 na 15 biegów jedzie albo Ward albo Holder więc nie będzie źle.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Na 100% ??.. ciagle rosnie kurs na over Harrisa w bet wiec to niewiedza zagraniczniakow czy nasza.. ? Jak ktos jedzie goscinnie to tez go obowiazuje ten przepis ?
Mroczka ma trzeci ksm w drużynie także Harris na 100% nie może wziąć jego wyścigu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom