>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
psm 921

psm

Użytkownik
VS

Pt 2012-04-06 12:00
Coventry - Poole
typ Coventry (-4)
kurs 1,90
6/10
Holder over 11
kurs 2,75
2/10
bet365
W pełni zgadzam się z Feekusem,Coventry u siebie nie powinno przegrać żadnego spotkania.Mimo że spotkanie na papierze zapowiada się na zacięte to ja pobieram handi,4pkt niezbyt wiele,powinno siąść..Do tego za niską stawkę ryzykuje over 11 Holdera,może się powtórzyć wczorajszy dzień i wyczyn Pedersena w meczu ze Swindon,podobnie jak Birmingham wczoraj na miało oparcie tylko w Duńczyku,tak dziś może być w przypadku Piratów i Holdera pewnie zobaczymy 6 razy.Po takim kursie grzech nie zaryzykować.​
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Feekus, owszem z RT mój błąd, nawyk z polskiej ligi.
Po przebudzeniu się sportingu
Coventry wygra (5-8 pkt) 4.50 Sportingbet ⛔
2/10
Co do Holdera to pomimo tego myślę, że zrobi over, zobaczymy w praktyce.
Edit: Jakiś link do spotkania ? Sky czy coś ? Czy pozostaje relacja tekstowa na SF ?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Holdera pewnie zobaczymy 6 razy
jakim cudem mamy zobaczyc go 6 razy ?????????

edit :

Roynon+2,5 - Miedziak
1,80

Sportingbet
Roynon bardzo dobry rezerwowy Coventry i widac ze potrafi jezdzic na swoim torze. Ma latwiejsze biegi niz Polak. Miedziaka kompletnie nie widze dzisiaj, dorzucajac to ze jedzie w 13 biegu to juz wogole widze max 6 pkt a 4 Roynon spokojnie powinien zrobic..
Summers-1 (1,5) - Masters
1,50

Bet365
Summers u siebie rewelacyjny, po 11 pkt w ostatnich meczach. Masters ma strasznie trudne biegi, raz spotykaja sie ze soba i handi juz tutaj powinno byc nadrobione. Zdziwie sie jak gospodarz nie bedzie lepszy od przyjezdnego na swoim torze..
Holder powyżej 11 - delikatnie
2,75

Bet365
Nie zdziwie sie jesli Holder bedzie przywozil same trójki. Kolegow z zespolu bedzie objezdzal z latwoscia a jesli goscie chca nawiazac chociaz kontakt z Coventry to Crispy musi przywozic same trojki...

Coventry-Poole
1,50

Tobet
Zwyciezca moze byc tylko jeden. Wyrownany mocny sklad na swoim torze kontra dwoch Blizniakow + sredniaki... Strace wiare w angielska jesli tutaj Coventry nie wygra...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jeden mecz tyle co zdjęty z oferty, a w bet365 już kolejne 2 (rozpoczynające się o 14.00) się przebijają. Na Lakeside kurs kompletnie nieopłacalny, ale nad Belle Vue z Wolverhampton warto się nachylić. Spotkanie bardzo ciężkie do oceny zarówno dla buków jak i dla grających. Kosmiczne osłabienia w ekipie Belle Vue i trójka zawodników absolutnie beznajdziejnych - Ekloef, Skóra i Kajzer. Podejrzewam, że z Ekloef&#39;em i Kajzerem NAWET Sówka będzie w stanie powalczyć (który do tej pory wozi notorycznie same zera), a Skóra jedzie na marce, którą sobie przez lata wyrobił na Wyspach, jednak jego ostatnia przygoda z Asami wiemy jak się zakończyła... Niespodziewanie to goście są wg mnie faworytami w tej potyczce. Pewniaki w osobach Lindgrena i Woffindena, Klindt i Wells którzy powinni na lajcie objeżdżać wymienioną wyżej trójkę, a Proctor i Aspgren na pewno mogą z nimi toczyć wyrównane pojedynki.
Co gramy?
Ty Proctor +1 v Skórnicki @ 1.9 ZWROT
3/10

Wolverhampton win @ 2.15 ZWROT
2/10
Oba w bet365

Odnośnie meczu King&#39;s Lynn z Peterborough - no bet totalny, troszkę przecenione są możliwości Panter, ale nie pokuszę się na niskie handi w stronę Gwiazdek, ale jedno zdarzenie od razu rzuca się w oczy - over 9 Iversen. Nie ma zdecydowanych liderów w ekipie Panter, tor leży Pukowi i dwucyfrówkę na pewno jest w stanie wykręcić. Pojedynek z Bjerre czy Sundstromem to na pewno nie będzie spotkanie Dawida z Goliatem tylko walka jak równy z równym. Niels w gazie na Wyspach i formę powinien podtrzymać.
Iversen over 9 @ 1.83 ✅
3/10
Bet365

/Wells over 4.5 @ 1.6 ZWROT
8/10
Tobet
Ricky ma bardzo łatwych rywali dziś - 5 startów prawdopodobnie i tylko 5 punktów do zrobienia. Kajzer, Ekloef, Grajczonek czy Skóra to zawodnicy, których powinien pokonać. Linia wystawiona zbyt nisko i nie powinno być problemów do jej przekroczenia.

/a szkoda zwrotu bo byłoby lekko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jawek 313

jawek

Użytkownik
T. Proctor - M. Kajzer (+2,5) 1 @ 1.75
Lindgren - Grajczonek (+3,5) 1 @ 1.35

Oba typy sportingbet. Wg mnie Kajzer jako debiutant nie zdobędzie zbyt wielu punktów. Ma tylko 1 bieg, gdzie ma szanse na zdobycz - bieg nr 8. Proctor ma doświadczenie na angielskich torach. Co do drugiej pary to grajczonek ma łatwe biegi, ale Lindgren przekroczy dyszkę, więc powinno siąść.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Bridger -4.5 v Howarth @ 1.33 ✅
9/10
Sportingbet
Kurs nie powala, ale linia handi mocno zaniżona. Lewis prawdopodobnie 6 startów dziś, Howarth raczej tylko 3. Jeżeli Kyle zrobi jakiś punkt to będzie to spory sukces, a Anglik powinien zakręcić w okolicach 8-9 oczek także wygląda na izi bet.
Watt -1.5 v Woodward @ 1.33 ✅
7/10
Sportingbet
Cam poza swoim torem wygląda blado. W tym sezonie nawet na własnym obiekcie nie zachwyca. Eastbourne skupia się na spotkaniach u siebie, Davey to jeden z liderów - 4 biegi i koło 10 punktów dziś do zdobycia. Cam 5 startów co prawda, ale 5-6 to max na co go stać.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Widzę, że wszyscy w szoku po zwycięstwie Piratów. Goście jechali praktycznie bez rezerw (2 pkt. na 7 startów), przegrywali już 10 pkt a jednak zdołali zwyciężyć. Paradoksalnie w kontekście wieczornego rewanżu może być to pozytywna wiadomość. Zobaczymy jednak jaka linia zostanie wystawiona...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Słabe rozpoczęcie dnia, później już nieco lepiej. Czas na finisz maratonu w EL.
Kursy nie wszędzie są, niektóre dopiero się pojawiają, niektórych nadal próżno szukać (sportingbet), ale coś tam jest i coś tam wybrałbym.
Zacznę od rewanżu za wczorajsze spotkanie ekip z Birmingham i Swindon. Na Perry Barr Stadium dojdzie do rewanżu. Wiele kontrowersji wokół wczorajszej potyczki, niesamowita mobilizacja u Rudzików. Alden za Doyla to jedyna zmiana, która może okazać się kluczowa. Wygląda to zestawienie bardzo przyzwoicie. Jeśli Batch będzie miał nieco więcej szczęścia niż wczoraj to przyjezdni mogą powalczyć o wywiezienie jakichś punktów. Solidny Hans, niezły powrót Steada i genialny Kildemand. Totalnie nie zgodze się z postem dawida.400, że Mills jest w stanie objeżdżać pozycje 6-7 gości. Kildemand to obok Howe&#39;a jeden z najlepszych rezerwowych w lidze. Nie wymieniam tu Autiego, któremu jednak troszkę jeszcze brakuje do takiego poziomu stabilnego. Obecność Ułamka to nie jest dobra wiadomość dla Niedźwiadków. Niby przywiózł swojego najlepszego mechanika do Anglii, ale czy to coś zmieni? Jego notowania w Anglii stoją napewno niżej niż Troy&#39;a czy Hansa. Tor w Birmingham nigdy nie był jakimś olbrzymim atutem miejscowych zatem w stronę Rudzików. Tobet oferuje handi +4.5 dla Swindon i skusił mnie ten zakład.
Swindon +4.5 @ 2 ✅
2/10
Tobet

Kolejny bet to zestawienie Puka z Bjerre. W bet365 mamy handi 0 (!), a w spotkaniu rozegranym o 15tej na obcym terenie Niels okazał się bardziej efektywny i zdominował rodaka. Wydaje się, że historia zatoczy koło, Kenio nie wyglądał dobrze, a kurs 1.9 pobieram z pocałowaniem ręki.
Iversen v Bjerre @ 1.9 ✅
5/10
Bet365

Ostatni jak do tej pory (bo w sportingbecie nic) bet to zwycięstwo Eastbourne po szalonym kursie 1.72! Nie przypominam sobie, żeby tak wysoka wartość była dostępna na Orły. Własny tor - olbrzymie handi. Kierownictwo klubu jasno stwierdziło, że koncentrują się na meczach na własnym torze. Trudny, techniczny owal jest ich sporą podporą. Brak Fina nie powinien być szczególnie odczuwalny, liczę, że Woodward wreszcie coś zrobi pożytecznego i zakręci koło 8-9 punktów.
Eastbourne @ 1.72 ⛔
3/10
Bet365

Gizatullin -0.5 v Mear @ 1.625 ⛔

5/10
Sportingbet

Denis fajnie się prezentuje na torze w Eastbourne, Mear jest zawodnikiem conajmniej słabym i nie widzę, aby miał na kimkolwiek punktować w ekipie Orłów. Timo Lahti nawet jest lepszym zawodnikiem od reprezentanta Młotów, a dodatkowy występ Meara jest totalnie nieznaczący.

/słabo, było zostawić 2 pierwsze...:/
 
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
Na wieczór dwie rzeczy:

Simon Gustafsson (-0,5) - Cam Woodward 1 @1.60 ✅
Cam słaby początek sezonu, nawet u siebie nie zachwyca, jego kolega z pary o dziwo jeździ dużo lepiej. Dotychczas prawie zawsze w tym sezonie Szwed zdobywął więcej opkt niż Kangur (8:3, 7:4 itp.) Dzisiaj w pierwszym meczu Eastbourne z Likeside młody henka 13, Cam 4.

Miedziński over 7 @1.60
✅
Miedziak po niemrawym początku na Wyspach coraz lepiej. Piraci wygrali dzisiaj na wyjeździ i u siebir powinno im pojsc łatwiej z Pszczółkami w składzie malo ciekawym. Co prawda przed Miedziakeim pewnie tylko 4 biegi, bo w 15 pewnie zobaczymy pare Kangurów, ale 7 to wynik spokojnie do zrobienia.
 
B 12

bookman

Użytkownik
ciekawe kursy w betsafe na camerona 1,35 na lee 2,95 , w bet 365 +3 cameron 1,9 remis 11 lee -3 2.0, mozna sprobowac w obu i zawsze bedzie to ✅
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Birmingham - Swindon +5,5 [email protected] BWIN

Również stawiam na gości. Myślę, czy nie pograć nawet na zwycięstwo Rudzików. We wczorajszym meczu nie jechał Ułamek. Dziś Polak pojedzie i będzie to spore osłabienie. Seba ma słaby początek sezonu i nie widzę go jadącego jako &quot;piątka&quot;. Pedersen i Barker swoje zrobią, ale już King to spora zagadka. Wczoraj jakieś kataklizmy krążyły nad Swindon. Defekt Batchelora na prowadzeniu, dużo wykluczeń, a jeden bieg skończył się nawet 5-0!!! Hans zaskoczył mnie in plus. Poprzedni mecz u siebie Birmingham zostali wręcz rozgromieni przez Coventry. Reasumując dziś liczę na dobrą postawę trójki liderów gości Batchelor-Anderson-Stead. Do tego Alden, który wydaje się solidniejszy niż Doyle oraz rewelacyjny rezerwowy Kildemand. Myślę że mecz będzie oscylował wokół remisu i rozstrzygnie się w ostatnim biegu.

Pozdrawiam
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie udzielam się w tym dziale, ale skoro odnosisz się do mnie to zrobię wyjątek Ci odpowiem ;)
Totalnie nie zgodze się z postem dawida.400, że Mills jest w stanie objeżdżać pozycje 6-7 gości. Kildemand to obok Howe&#39;a jeden z najlepszych rezerwowych w lidze. Nie wymieniam tu Autiego, któremu jednak troszkę jeszcze brakuje do takiego poziomu stabilnego.
Mills ma potencjał by na swoim torze ogrywać rezerwowych gości. Po swoim poście przeczytałem że ma/miał problemy ze sprzętem i dzisiaj to wyszło (0,0,0) i prysznic. Kildemand dzień konia 15 punktów chyba sam się tego nie spodziewałeś. Auty racja nie ma regularności ale jeździć potrafi. Miśki nie miały dzisiaj lidera w postaci Pedersena i Barkera dlatego przegrali. A zarzuty pod adresem Ułamka są trochę nietrafione bo Seba robi swoje i kolejne 9 punktów na własnym torze. A on nie miał być liderem zespołu... Drugi raz przejechałem się na Brummies i już więcej się nie przejadę. 4 na 5 typów z Elite League dzisiaj trafiłem także nie będę płakał że Birmingham mi położyli kupon ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jedno spotkanie na dziś.
BIRMINGHAM: Bjarne Pedersen, Martin Smolinski, Danny King, Ben Barker, Sebastian Ulamek, Chris Mills, Josh Auty.
WOLVERHAMPTON: Freddie Lindgren, Pontus Aspgren, Nicolai Klindt, Ty Proctor, Tai Woffinden, Ricky Wells, Thomas Jorgensen.
najsilniejsze zestawienia obu ekip. Brak Sówki a obecność Jorgensena nie zmienia absolutnie niczego, obaj zawodnicy są fatalni.
Mecz na styku powinien być, handi +8.5 dla Wilków brałbym w ciemno, ale że linia jest 6-7 to nie pokusze się o typowanie. Kurs na Birmingham zbyt niski i zdecydowanie nie warto grać.
Wybrałem jedno w miare pewne zdarzenie:
Wells over 3.5 @ 1.6 ⛔
8/10
Tobet
Ricky pojedize zapewne 5-6 razy, zastąpi Jorgensena z pewnością, w drugim wyścigu już 2 punkty niemal gwarantowane. Na pewno Wells nie jest słabszy niż Proctor, Aspgren czy Smolinski - linia wystawiona na tyle nisko, że zagrać należy. Auty ostatnio też bez szału także warto się przyjrzeć temu zakładowi. Kurs godny, ale pewnie niedługo spadnie zatem zachęcam do pobrania już teraz. Rozpisałbym coś więcej, ale czas nagli. Może przed 20tą jeszcze jakiś typ po przemyśleniu dodam.
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS

Śr 2012-04-11 20:30
Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves
typ 2(+6,5)
⛔
kurs 1,90
3/10
expekt

Feekus jak wychaczyłeś taki kurs na Wellsa to gratulacje,po czwartej było juz 1,35. Handi troche ryzykowne ale za mniejsza stawke trzeba zaryzykować.Dla mnie w powodzeniu tego zakładu najistotniejszą rolę mogą odegrać Aspgren i Klindt,ich forma to znak zapytania,zwłaszcza tego pierwszegoFredka,Woffi,Proctor i Wells powinni swoje ujeździć w Birmingham.​
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jeszcze jedno zdarzenie ze sportingbetu. Ułamek na Wyspach wiadomo jak jeździ, Tai za to doskonały. W ramach Midland League drużyny spotkały się na torze Perry Barr i tam Woffinden wyciągnął cztery trójki i wykluczenie. Doskonale się czuje na tym owalu, Seba odpuszcza delikatnie mówiąc Anglię + ma fatalną dyspozycję w ostatnim czasie. Nie spodziewałbym się jakiegoś przełomu po nim i zagrał po raz kolejny przeciw niemu. SB proponuje nam zestawienie właśnie z Tajskim i odjęcie -2.5 punkta przed spotkaniem. Dlaczego warto? Ułamek na 4 startach powinien skończyć, może stracić punkty z rezerwowym Josh&#39;em, jedzie w biegu 13tym, gdzie prawdopodobnie czeka go 0 i nie wyobrażam sobie, żeby był w stanie wygrać z Fredką czy Woffindenem w swoich biegach. Kurs zachęcający do gry i pobieram go chętnie.
Woffinden -2.5 v Ułamek @ 1.55 ✅
5/10
Sportingbet
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
kolejny mecz na Wyspach.
SWINDON: Troy Batchelor, Nick Morris, Simon Stead, Jason Doyle, Hans Andersen, Robin Aspegren, Peter Kildemand.
KING’S LYNN: Niels Kristian Iversen, Daniel Nermark, Mads Korneliussen, Kevin Wolbert, Maciej Janowski, David Howe, Michael Palm Toft.
póki co zdarzeń mało, ale Tobet wystawił Peffkę.
Puk znakomicie czuje się na torze w Swindon, ostatnio upadek i cztery trójki. Nasz ulubiony żużlowy buk wystawił linie zaledwie 9.5 i kurs 1.72 na over! Duńczyk pokazał też dobrą dyspozycję nie tylko w Elite League, ale i w Polsce, gdzie efektownie zaprezentował się w Gorzowie przeciwko Apatorowi. Linia punktowa powinna być wystawiona na 11.5, 9.5 to bardzo duże zaniedbanie z ich strony, bo wystarczy 5 x 2pkt, a nie mam złudzeń, że Niels wygra niejeden wyścig - może mu tylko zagrozić Hansik.
Iversen over 9.5 @ 1.72 ⛔ 2 bonusy...
9/10
Tobet
Bet365 podążyło śladem Tobetu i również wystawiło kursy na to spotkanie. Dla porównania na trzydrogowy over Iversena 11 jest kurs 1.83... ;) nic dodać nic ująć! Kurs na Swindon bardzo mnie cieszy, bo jest dosyć wysoki. Rudziki spokojnie powinny pokonać Gwiazdki różnicą 7-9 punktów. Przewaga na rezerwie, stabilniejsi liderzy i solidny Morris w drugiej linii. Janowski nie ma tej regularności, aczkolwiek jedzie na torze, gdzie spędził ostatni rok. Nie wyobrażam sobie, aby był w stanie pokonywać Hansa czy Batchelora. W Anglii brakuje mu tego błysku, którym aż oślepia ( ???? ) w Polsce. Woelbert i Toft powinni zerować notorycznie, Howe słabszy od swojego vis a vis z rezerwy - Kildemanda, a Korneliussen z pewnością nie dorównuje Steadowi, który powinien zapunktować w granicach 8-9.
Swindon win @ 1.28 ✅
8/10
Bet365
/później połączyć proszę ;)
chyba sam zostałem z brytyjskim spidłejem.
Jeszcze jeden typ od sportingbetu. Zestawienie numeru 1 Rudzików i numeru 5 Gwiazdek czyli h2h Troya z Maćkiem. Batchelor nękany pechem - czy to defekty na prowadzeniu, czy kontrowersyjne wykluczenia. Zawodnik o niesamowitym potencjale w Anglii dziś powinien być razem z Hansem głównym fundamentem zwycięstwa miejscowych. Bardzo mu zależy, aby dobrze się pokazać, wszelkie nieporozumienia z Andersenem zostały wyjaśnione (sytuacja z 13tego biegu w meczu z Birmingham), tak więc nie widzę przeszkód, aby Kangur solidnie dziś zapunktował. Janowski nigdy nie błyszczał w barwach Rudzików - ba, jest pewien fakt, który należy przywołać. Jadąc nawet w ramach z/z Magic nie wykręcił ani razu dwucyfrówki w zeszłym sezonie na torze w Swindon, co może świadczyć o nieumiejętnym poruszaniu się na arenie dzisiejszych zmagań, a przegrywać ma z kim!
Batchelor -0.5 v Janowski @ 1.65 ⛔
4/10
Sportingbet
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS

12.04 20:30
Swindon - Kings Lynn Stars
typ 1(-7)⛔⛔⛔szkoda gadac o 15 biegu
kurs 1,75
9/10
bet365
Andersen(-1)-Batchelor✅
(dwudrogowo)
typ-1
kurs 1,75
4/10
tobet
Zastanawiałem się nad tym spotkaniem juz z rana,zanim pojawiły się kursy i pomyślałem że 40pkt,to max na co stać Gwiazdy.Miałem brać już -8,5 z tobetu a tu patrze na bet365 -7 trzydrogowo i to mój podstawowy typ.Howe już przeciwko Kildemandowi już nie będzie tak szalał,Batchelor i Andersen to bankowe 20pkt,Morrisa,Steada i Doyla także u siebie spokojnie stać na 20,handi powinno spokojnie siąść,bo granie po 1,17 czy 1,19 1 jest bezsensowne.Iversena zagrałbym chetnie ten over ale jest tylko 1,50 na tobecie wiec odpuszczam,za to zagram na Andersena bo notorycznie zdobywa wiecej punktów od Troya.​
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Bwin taki anty żużlowy buk można by powiedzieć a tu proszę... Jednak mają ofertę na Anglię, na razie co prawda tylko 1x2 i handicapy ale nie ma co grymasić, zwłaszcza że mają tę linię najmniejszą na rynku. Pisali już poprzednicy że gospodarze mają przewagę na każdej pozycji, 3 bardzo mocnych prowadzących parę (Bacz, Hansio i Sajmon) i powinni sobie z przyjezdnymi poradzić, stąd proponuję poniższy typ:
Swindon @1,28 bwin ✅
Swindon -6.5 @1,7 bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 126

mj_bull

Użytkownik
Właśnie miałem pisać na temat BWIN-u. Oferty na angielską dodają już od początku sezonu, co prawda tylko 1x2 z handi, ale zawsze coś. Dziś również zwróciłem uwagę na typ, który podał Unicaja. -6,5 brzmi rozsądnie. Gwiazdy mają bardzo silną pierwszą parę z będącym w wyśmienitej formie Iverenem. Do tego jest Janowski, rezerwowy Howe i to chyba wszystko. Dziura w postaci drugiego z rezerwowych przy takim meczy będzie się bardzo mścić. Stawiam na gospodarzy, którzy powinni ugrać ponad 50 pkt. Szczerze spodziewałem się linii w okolicach 10 -12, ale cóż. Typu nie podbijam, potraktujcie to jako przedłużenie argumentacji powyżej ????
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom