>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Światowa 2015

Status
Zamknięty.
N 35

notmylvl

Użytkownik
Iran - Rosja
Typ: DW 3:0 @3 4/10 Bet365 ✅
Iran -1,5 seta @1,595 6/10 Pinnacle ✅
Ja również celuję w ten mecz, dodam jeszcze, że atmosfera w drużynie Rosjan jest kiepska i trener podał się do dymisji, jednakże poprowadzi on jeszcze Rosjan w ostatnich meczach.
Do tego dorzucam AKO z dużych faworytów.
Polska + Iran + Belgia @2,39 3/10 Pinnacle ✅ dużo, dużo farta w meczu Belgów
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
anaruku88 102

anaruku88

Użytkownik
Rosjan w meczach z Iranem poprowadzi Aleksandr Klimikin
Skład:
Rozgrywający: Siergiej Antypkin, Igor Kolodinsky
Atakujący: Pawel Moroz
Środkowy: Andrej Aschev, Artem Volvich, Dmitrij Musersky, Artem Smoliar
Przyjmujący: Denis Biryukov, Sergey Savin, Evgienij Sivozhelez,
Alexey Spiridonov
Libero: Alex Verbov, Alex Obmochaev
Skąd ten hurraoptymizm? Ramadan się jeszcze nie skończył ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 140

tajski26

Użytkownik
Skąd ten hurraoptymizm? Ramadan się jeszcze nie skończył
Śmieszni jesteście z tym ramadanem - Iran do tej pory rozegrał najsłabsze mecze w tym sezonie LŚ właśnie z nami w Teheranie - ale najłatwiej zrzucić na to, że nie mogą jeść przez ramadan - ruscy w katastrofalnej formie i nic nie ugrają - a śmiem twierdzić że to oni sobie gorzej radzą pod presją wyniku niż Iran.
btw - ramadan mają ale sił na wygranie 4. i 5. seta z nami im starczyło ???? - a w drugim meczu my zagraliśmy bardziej konsekwentnie niż w pierwszym i dzięki temu wygraliśmy
 
mariobalo 0

mariobalo

Użytkownik
Jakieś info czy kurek zagra mecz z USA?


Czwartkowe spotkanie reprezentacji Polski i USA z mediami zdominowało jedno pytanie: Czy Bartosz Kurek będzie w stanie zagrać z Amerykanami w Tauron Arenie Kraków. Wątpliwości rozwiał selekcjoner polskiej kadry Stephane Antiga, który oświadczył, że atakujący jest gotowy do gry od początku rywalizacji
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Śmieszni jesteście z tym ramadanem
Śmieszny jesteś nie wyczuwając ironii.
Iran jeszcze ma szanse na awans, więc nie ma odpuszczą, nie oni i nie u siebie, z resztą dla nich to super sprawa zlać jakiegoś giganta z Europy.
Strasznie irytująca drużyna ale trzeba im przyznać, że u siebie są bardzo mocni.
Ruscy totalnie rozbici, odszedł Woronkow, w sumie czynnik nie przemawiający za graniem na Iran (????), grają totalną kupę, debilne rozegranie Antipkina tudzież Kolodinskiego, którzy ratują się tylko zagrywką, Moroz nierówny i bez zmiennika, wygląda to tragicznie.
Próbuję -1,5 na Iran✅ i płasko 3-0✅. Odpowiednio 1.57 i 3.0 w bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radek03 90

radek03

Forum VIP
Iran jeszcze dziś ma realne szanse (małe, ale jednak) na awans do F6, więc motywacja sportowa będzie, nie wspominając już o motywacji honorowej:razz:. Rosjanie nie mają tak naprawdę żadnej zalety na tą chwilę, żeby ich popierać.
Złapałem Iran po 1,32 na win, całkiem znośnie.
 
T 140

tajski26

Użytkownik
3. Nie piszemy postów nic niewnoszących do tematu.
Śmieszny jesteś nie wyczuwając ironii.
Iran jeszcze ma szanse na awans, więc nie ma odpuszczą, nie oni i nie u siebie, z resztą dla nich to super sprawa zlać jakiegoś giganta z Europy.
Co głupia ironia o Ramadanie wniosła do tematu? - bo skład owszem coś wniósł.
O tym, że Iran musi wygrać to spotkanie wiedzą wszyscy - Ruscy też muszą je wygrać żeby liczyć jeszcze na utrzymanie się w Elicie na przyszły rok - bo inaczej spadną kosztem Australii do niższej dywizji.
Skład praktycznie niezmienny od początku sezonu - doszedł tylko Muserski, który wrócił w zeszłym tygodniu po kontuzji.
Paradoksalnie jak wspomniałeś zwolnienie Woronkowa mogłoby mieć zbawienny wpływ na Sborną - ale pod warunkiem, że Alekno już wziąłby się za reprezentację. A tak to moim zdaniem Rosjanie przejdą obok tego meczu w ogóle nie podejmując jakiejkolwiek walki(mogę się mylić). Atutów nie mają żadnych w tym spotkaniu - ani dobrej gry, ani atmosfery w zespole, ani własnej hali, ani kibiców.
Osobiście również liczę na wynik 3:0 dla Iranu. I to gładkie 3:0 gdzie Rosjanie nie wyjdą w żadnym z setów poza 20 punktów.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Atmosfera w drużynie Rosjan jest kiepska i trener podał się do dymisji, jednakże poprowadzi on jeszcze Rosjan w ostatnich meczach.
Nie zgadzam się. Atmosfera była fatalna u Rosjan, ale teraz powinno być tylko lepiej. Zawodnicy nie dogadywali się z Woronkowem, czego efektem były wyniki. Woronkow odszedł i błędem jest to co piszesz. Dzisiaj na łatwce zasiądzie Klimkin.
Jakieś info czy kurek zagra mecz z USA?
Powinien grać, na treningach był wystawiany w podstawowej szóstce.
Co do meczu Rosji to ja kompletnie nie rozumiem grania na Iran, zwłaszcza po takim niskim kursie. Rosja właśnie zmieniła trenera, i to tylko i wyłącznie plus a nie minus. Z Woronkowem się nie dogadywali jak wspomniałem wcześniej, i kto wie czy nie grali przeciw niemu aby czym szybciej poleciał z drużyny. Wraca Alekna, jeszcze nie na ławkę ale pewnie już telefon do kluczowych graczy wykonał, a nie trzeba mówić nikomu jakim jest on autorytetem. Kolejny argument to fakt że Iran z nami grał po prostu słabo. W pierwszym meczu uratowali to zwycięstwo, ale uratował to tylko i wyłącznie Mirzajanpour, który wszedł w IV secie i był świetny na serwisie i w ataku. W drugim meczu grali słabo, poza Maroufem który genialnie wystawia. Dużo błędów własnych, zagrywka kuleje, wiele błedów serwisowych. Gra Iranu nie napawała optymizmem i tyle. Dalej, Iran jest za burta, bądźmy obiektywni musza wygrać dwa mecze po 3 punkty, a my u siebie mamy nie zdobyć przy pełnym składzie 1 punktu z USA które już ma awans. W Iranie wiedza że awans odjechał w drugim meczu z Polska i to też może mieć spory wpływ. Już wczoraj szukałem skład Rosji, i ten skład nie jest zły, na pewno może postawić się Iranowi o ile wyjdą w najsilniejszym ustawieniu. Na libero Alex Verbov, Alex Obmochaev, w przyjęciu jest Spirik który w wielkiej formie nie jest, ale to wciąż Spirik który może zaskoczyć a obok niego Denis Biryukov, Na środku Musersky, nie mam informacji dlaczego on tak mało grał w tej lidze światowej, może właśnie przez konflikt z trenerem? Nie wiem, ale jeśli zagra to będą mieli ogromne problemy Irańczycy. Poza Verbovem, Obmochaevem, Spirikiem, Biryukovem i Musrem jest jeszcze atleta Moroz, który świetnie pokazał się w meczach przeciwko Polsce. Mocna zagrywka, mocne uderzenie w ataku, nie boi się atakować. Na mnie zrobił wrażenie. Wiadomo że to nie to co Michajłow, ale jeśli będzie miał dzień to będzie groźny. Słabo wygląda rozegranie u Rosjan, Iran tu ma ogromna przewagę. Kolejna interesująca kwestia jest walka o utrzymanie, nie wiem czy mi się dobrze wydaje ale...Rosja obecnie spada do II dywizji. Oni muszą coś wygrać bo poleca. Tutaj musi być mobilizacja, przecież to wstyd że wielka Rosja skończy Lige Światowa z bilansem 0-12 i z 10 wygranymi setami. Jest dużo znaków zapytania, dlatego odradzam granie na Iran, nie po tym kursie. Ja czekam na live, zobacze skład, początek jak wygląda.

PS: Ekspertem siatki nie jestem, jeśli popełniłem błędy przepraszam.
 
C 58

cesarz

Użytkownik
Wbrew powszechnej opinii i wręcz fatalnej sytuacji w ekipie Sbornej, uważam, że Rosjanie tak łatwo nie odpuszczą.
Tak często pada powyżej argument, że Iran ma motywację, a Rosja to niby co, gra o &quot;złote kalesony&quot;?! Są w ciężkiej sytuacji, stoczą teraz bój z Australią o utrzymanie w I dywizji na przyszły sezon, a ciężko wyobrazić sobie Ligę Światową bez Sbornej, prawda?
Mam świadomość, że Iran walczy jeszcze o awans, ale chyba tę kwestię pokpili w pojedynku z Nami, także nie widzę tutaj aż takiego zdecydowanego faworyta w Persach, tym bardziej po takich kursach.
Ja idę w stronę Rosjan.
Rosja - 3,30
Bukmacher - Betclic
Kolega wyżej troszkę mnie wyprzedził widzę, ale w momencie pisania posta jeszcze nie było Jego typu.
W każdym razie moje poglądy na temat tego meczu znajdują odzwierciedlenie w Jego analizie.
WładcaŚmieci - zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości ???? Pozdrawiam
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Wbrew powszechnej opinii i wręcz fatalnej sytuacji w ekipie Sbornej, uważam, że Rosjanie tak łatwo nie odpuszczą.
Tak często pada powyżej argument, że Iran ma motywację, a Rosja to niby co, gra o &quot;złote kalesony&quot;?! Są w ciężkiej sytuacji, stoczą teraz bój z Australią o utrzymanie w I dywizji na przyszły sezon, a ciężko wyobrazić sobie Ligę Światową bez Sbornej, prawda?
Mam świadomość, że Iran walczy jeszcze o awans, ale chyba tę kwestię pokpili w pojedynku z Nami, także nie widzę tutaj aż takiego zdecydowanego faworyta w Persach, tym bardziej po takich kursach.
Ja idę w stronę Rosjan.
Rosja - 3,30
Bukmacher - Betclic
Kolega wyżej troszkę mnie wyprzedził widzę, ale w momencie pisania posta jeszcze nie było Jego typu.
W każdym razie moje poglądy na temat tego meczu znajdują odzwierciedlenie w Jego analizie.
WładcaŚmieci - zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości ???? Pozdrawiam
Ale że jak? Nagle w tydzień cudownie odmienią swoją grę i klepną Iran na wyjeździe? No jakos nie chce mi się w to wierzyć. Iran u siebie przegrywa niezmiernie rzadko, bez problemu rozklepał ruskich całkiem niedawno u nich w domu. Iran pokazał USA gdzie raki zimują, a z kolei Ruscy pokazali u siebie z USA jacy są obecnie mocni. Nie wierzę, że w ciągu zaledwie kilku-kilkunastu dni poprawią swoją grę na tyle, aby zawalczyć. Może seta urwą, to wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Ale że jak? Nagle w tydzień cudownie odmienią swoją grę i klepną Iran na wyjeździe? No jakos nie chce mi się w to wierzyć. Iran u siebie przegrywa niezmiernie rzadko, bez problemu rozklepał ruskich całkiem niedawno u nich w domu. Iran pokazał USA gdzie raki zimują, a z kolei Ruscy pokazali u siebie z USA jacy są obecnie mocni. Nie wierzę, że w ciągu zaledwie kilku-kilkunastu dni poprawią swoją grę na tyle, aby zawalczyć. Może seta urwą, to wszystko.
A Iran zmieni swoja grę względem spotkania z nami?
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
A Iran zmieni swoja grę względem spotkania z nami?
Iran z nami zagral jedno slabe spotkanie (1 bylo dobre gdy grali w pelnym skladzie). Rosja zagrala tych slabych spotkan minimum 4. Albo inaczej. 4 na żenującym poziomie. Widzisz różnicę?
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Iran z nami zagral jedno slabe spotkanie (1 bylo dobre gdy grali w pelnym skladzie). Rosja zagrala tych slabych spotkan minimum 4. Albo inaczej. 4 na żenującym poziomie. Widzisz różnicę?
Skoro pierwsze było tak dobre, to czemu nie ograli nas 3-0? Nie ograli nas na swoim terenie gdzie po drugiej stronie był rudy Jarosz, a nasi co drugi serwis marnowali? Dwa spotkania były słabe, w tym że jedno było tragiczne, a drugie &quot;tylko&quot; słabe. I to ich stawia w roli takiego faworyta?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Brazylia - Wlochy
Wczoraj w trzech setach wygrała Brazylia.
Nie było wielkiej różnicy między gra obu zespołów. Przewagę Canarinhos mieli głównie w zagrywce. Pomimo tego, że różnica w pozostałych elementach była niewielka i gra Brazylii wcale jakas świetna nie była to w trakcie meczu wyczuwalo się to, że gospodarze kontrolują przebieg spotkania.
Po stronie Brazylii dobrze grał Lucarelli. Całkiem dobrze też Lucas. Ogólnie nie była to okrążająca gra że strony Brazylii to jednak wyglądalo to solidnie.
U Włochów dobrze Lanza i Birarelli. Reszta przeciętnie, a zwłaszcza brakowało skuteczności u pozostałych skrzydłowych.
Wczoraj się nie udało, licze, że dzisiaj się uda.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.74 Uni ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Włochy +15.5 (1.66) Marathon - niezrozumiała linia na Włochów. Wczoraj Brazylia trochę cudem wyjęła drugiego seta i przez to Włosi się trochę podłamali i oddali gładko trzeciego (a i tak takie handi pokryli z zapasem). Nie widzę większych szans na aż taki rozjazd, Brazylia jakoś nie imponuje ostatnio. W dodatku do tej pory było tak, że jeden mecz grał Wallace, a drugi Evandro, więc dziś kolej na tego drugiego i też równa się to ze spadkiem jakości.
Czechy (1.65) - Marathon - rozumiem, że się trochę z Koreańcami męczyli, ale Japonia to jest kompletna padlina, mikrusy, które powinny być tutaj rozjechane blokiem aż miło. U siebie potrafią stwarzać problemy, ale na wyjazdach z reguły nie mają nic do powiedzenia.
Rosja +12 (1.68) Marathon - Też przesadzona linia na Rosjan jak dla mnie. Irańczycy w meczach z Polakami grali grubo poniżej swoich możliwości, żarty o Ramadanie jakąś cząstkę prawdy muszą zawierać ???? . Rosja z nowym trenerem i jednak walcząca o nie wypadnięcie z elity co byłoby kompromitacją dla tej ekipy. Jest już Muser w rytmie meczowym i dzisiaj pomoże i to bardzo. Spokojnie powalczą jak dla mnie
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Iran ma odpuścić rywalizację o awans? Jakie znaczenie mają małe szanse? Iran gra przed własną, agresywna publicznością. Muszą wygrać i liczyć na porażki Polski. Nie graja o pietruszkę.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Dziwi mnie trochę, że jeszcze nikt nie napisał nic o meczu Polska-Usa. Polacy są aż takim faworytem???? Może o czymś nie wiem ale dla mnie to mecz gdzie szansę rozkładają się 50 na 50. Patrząc na kursy, myślę, że warto coś zagrać w stronę Usa i wybieram USA + 1,5 seta✅ 2.00 Betclic.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Co do meczu Iran - Rosja.
Iran będzie grał na maxa i co do tego nie ma wątpliwości. Przed własną publicznością nawet jakby o nic nie grali to i tak nie odpuszcza. A szansę na awans jeszcze maja.
Trochę jednak spadli na jakości w meczach z Polakami. Trochę przypominało to ich pierwsze mecze w tym sezonie Ligi Światowej, a były to mecze znacznie poniżej ich mozliwosci. Po pierwszym meczu myślałem, że to brak Mirzajanpoura w niektórych setach wpływał na ich słabą postawę, ale drugi mecz pokazał, że coś jednak jest nie tak.
Patrząc już przez pryzmat tych 10 spotkań to trochę jednak podopieczni Kovaca faluja. 4 mecze ponizej możliwości, 4 mecze naprawdę świetne (ciężko się było o coś przyczepic) i potem znowu 2 słabe mecze z Polakami (a przede wszystkim bardzo nierowne, szarpane).
Co do Rosjan. To są profesjonaliści, więc też nie ma mowy, że odpuszcza. Chociaż z drugiej strony gra przez jeden sezon w II dywizji to tez nie jest nic strasznego (może potem coś więcej o tym napisze, ale większość chyba wie o co mi chodzi).
Voronkov w kadrze jakoś nigdy mnie nie przekonywał. Widać, że stawiał głównie na kolektyw i jak coś nie funkcjonowało w tej układance to automatycznie zespół strasznie traci na jakości. Tak było przecież w Nowosybirsku jak wygrywali Ligę Mistrzow (a wcale tam wielkich nazwisk przecież nie było).
Wróci Alekno to jakoś to poukłada, bo to kapitalny trener, a Rosja ma naprawdę ogromny potencjał. Ci co oglądali Igrzyska Europejskie widzieli jakie zaplecze maja Rosjanie (Poletaev, Kliuka, Vlasov, Volkov to zawodnicy z rocznika 1995, którzy już niedługo znajdą się pewnie w pierwszym zespole).
Inna sprawą, że Rosjanie wcale nie maja wybitnych zawodników na przyjęciu. Birjukow i Siwozelez to pewnie będzie pierwsza para na przyjęciu (jak nie wróci Tietiuchin). Siwozelez zbilansowany, ale strasznie nierówny. Birjukow chyba największy potencjał z przyjmujących, ale ma takie momenty w sezonie, że się nie da na niego patrzeć. A szkoda, bo patrząc pod kątem umiejętności czysto siatkarskich to zawodnik z najwyższej półki.
Zresztą Grankin czy Muserski czy Mikhaylov w optymalnej formie to sa zawodnicy z czołówki światowej, którzy z automatu podniosa poziom Sbornej.

Zaden wynik mnie tutaj nie zdziwi.
Wszystko jednak jest po stronie Iranu.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Polska - USA
Polacy maja wszystko przed tym weekendem w swoich rękach. Świetnie spisali się w Teheranie i wykorzystali jednak nie najlepszą dyspozycję Iranu (strasznie słabo na zagrywce grali).
Co do Polaków. Po pierwszym przegranym spotkaniu w Teheranie (trochę jednak na własne życzenie) Polacy też lepiej zagrali w drugim spotkaniu.
Bardzo dobra zmianę dał Drzyzga, który Łomacza wciąga nosem. Pomimo tego, że doceniam Gregora za to, że sezon klubowy miał naprawdę dobry. Po trochę słabszym początku do dobrego grania wrócił Kubiak, który też mentalne napędza ten zespół. Mika ma lekki dołek (takie wrażenie sprawia), Nowakowski chyba powinien odpocząć (w ostatnich meczach mało daje drużynie). Wraca Kurek, który podobno ma zacząć od początku. Do kadry dołączyli Konarski i Szalpuk, którzy ostatnio byli w Baku na IE.
Amerykanie już awansowali do Final Six. Teraz tylko kwestia tego czy z 1 czy z 2 miejsca. Mogą grać trochę luźniej, ale nie ma szans, że odpuszcza. Do Krakowa przylecieli w najmocniejszym zestawieniu.
Ciekawe jak zaczną, bo trener Speraw z Troya jakoś szczególnie zadowolony chyba nie jest. Ostatnio więcej grali w ustawieniu z Andersonem na ataku i para Sander - Russell na przyjęciu.
Nie da się ukryć, że Amerykanie to zespół, który ma chyba najwięcej argumentow, zeby przeciwstawić się siatkówce, która preferuje duet Antiga-Blain. Jako jedynie byli w stanie pokonać Polaków na Mistrzostwach Świata, w tej edycji Ligi Światowej jak na razie dwukrotnie pokonali Polskę na własnym parkiecie (chociaż to Polacy mogli czuc się jak u siebie).
Pisalem juz o tym przy okazji wcześniejszych spotkań Amerykanów. Jest to obecnie zespół z największym potencjałem atletycznym. Świetnie wyglądają w zagrywce, w ataku, w bloku, a przy tym wcale nie są słabi technicznie. Zwłaszcza w obronie sporo piłek podbijają. Najsłabszym elementem jest chyba jednak przyjęcie.
Trzeba też zwrócić uwagę na to, ze Amerykanie pomimo tych 8 zwycięstw to nie grają swojej najlepszej siatkówki i maja spore rezerwy. Popelniaja sporo błędów własnych i czasami te błędy ich pogrążają tak jak w meczach z Iranem.
Nie maja ustawienia, w którym jakąś strefę ataku można odpuścić. Sporo grają pajpem.
Polska u siebie. Do awansu potrzeba jednego zwycięstwa (albo dwóch porażek 2:3), ale łatwo nie będzie.
Techniczna, poukladana siatkówka Polaków może się podobac (kawał dobrej roboty wykonuje duet Antiga-Blain), ale w starciu z Amerykanami więcej argumentów siatkarskich maja obecnie goście.
Dużo będzie zależeć od zagrywki. Nawet bardzo dużo. Można tak pisać o każdym spotkaniu, ale naprawdę zarówno Polacy jak i Amerykanie bardzo będą ryzykować w tym elemencie.
Value w kursie na Amerykanów jest, lekko można próbować. Presja będzie po stronie Polaków, Amerykanie mogą grać na luzie, ale ten luz akurat im pomaga.
Lekko w Amerykanów.
Typy:
USA @ 3.58 MarathonBet ⛔
USA +1.5 seta @ 2.15 MarathonBet ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom