>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Światowa 2013

Status
Zamknięty.
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Mecz oglądałem od trzeciego seta. Moim zdaniem trener popełnił błąd w czwartym partii. Bartman spisywał się w tym meczu słabo i powinien zostać zmieniony przez Jarosza. Kompletnie niezrozumiała była dla mnie decyzja o wprowadzeniu na parkiet Kubiaka za Winiara. Mieliśmy w tym momencie problemy z przyjęciem, więc logicznym by się wydawało wprowadzenie Ruciaka. Tak się jednak nie stało i Toniutti nas niemiłosiernie karcił.
Mam nadzieję, że nasi siatkarze pokażą dobrą i skuteczną grę przeciwko Francji w niedzielę.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
O ile zostawienie Zbyszka na boisku jestem w stanie zrozumieć bo może nie grał cudów, ale grał swoje to zmiana w 4 secie którą zrobił Andrea to apogeum wszystkiego. Ja się zaczynam zastanawiać czy on jest ślepy czy głupi? Wszedł jego &quot;kochany&quot; Kubiak po czym pierwszego floota przyjął słabo, a potem mocną zagrywkę puścił i wpadła w boisko. Wszedł natomiast Ruciak i skończył 3 ataki na 3 tylko, że sędzia popełnił błąd (ewidentnie było widać zewnętrzną część linii w powtórce) i w statach ma 2 na 3. Dlaczego Ruciak nie dostanie szansy w tej reprezentacji? Wszyscy widzą co daje zespołowi oprócz trenera... Szkoda, że nie umiem Angielskiego bo wystosowałbym apel na twitterze... Jeśli ktoś umie na tyle Angielski to prosiłbym żeby to zrobił bo jak patrzę na tą sierotę Kubiaka na boisku w koszulce repry, a Ruciaka na ławce to krew się we mnie gotuje...

Edit: Drożdżu z Żygadłą to Cię trochę poniosło. Akurat w porównaniu do meczu z Brazylią sypa wyglądała o niebo lepiej. Przy Francuzach blado, ale i tak te pajpy były imponujące a i przez chwile środek nieźle funckjonował
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
W tej drużynie nie widać ognia jaki był rok temu, skoro sam Anastasi mówi głośno o złej kondycji nie tylko fizycznej ale i psychicznej. Następna kwestia to nasza taktyka, gdy „nie ma&quot; Kurka zostaje tylko ZB9 przy złym przyjęciu, a niestety on nie da rady kończyć trudnych piłek regularnie. I tutaj widać brak zmiennika dla Bartka, Kubiak to nie jest gracz na tym poziomie, a z jedynego zawodnika o takich umiejętnościach, i który jest od 4 lat jedną z najjaśniejszych gwiazd Plusligi rezygnuje Prezes... no cóż, jego (zła) decyzja. Wejście Kubiaka na przyjęcie za Winiara jest bezsensowne, jeśli ktoś tu ma poprawiać przyjęcie to Ruciak! spróbować z Kubą Jaroszem na ataku też by nie zaszkodziło, bo Zibiego trzeba czasami odciążyć. Ale gdy ze stanu 16:11 w krótkim odstępie czasu robi sie 18:22, czyli jak łatwo wywnioskować stoimy w miejscu i dostajemy bardzo szybko w tym fragmencie 2:11 to wszelkie analizy zawodzą, bo takie sytuacjw nie mogą mieć miejsca w siatkówce na tym poziomie
 
S 1

szymek6786

Użytkownik
Zmiany które zrobił Anastasi w 4 secie przy stanie bodajże 22:18 były zrobione za późno i nie wiem w jakim celu wszedł Kubiak za Kurka wtedy? Widzę że w krytycznych sytuacjach Anastasi nie ma pojęcia co robi i czepia się wtedy zmiany na raz dwóch przyjmujących...
Ruciak który wszedł dosłownie na kilka piłek w końcówce seta nieźle się zaprezentował... I dlaczego on nie jest pierwszym zmiennikiem tylko ten oszołom Kubiak ?
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
O ile zostawienie Zbyszka na boisku jestem w stanie zrozumieć bo może nie grał cudów, ale grał swoje to zmiana w 4 secie którą zrobił Andrea to apogeum wszystkiego. Ja się zaczynam zastanawiać czy on jest ślepy czy głupi? Wszedł jego &quot;kochany&quot; Kubiak po czym pierwszego floota przyjął słabo, a potem mocną zagrywkę puścił i wpadła w boisko. Wszedł natomiast Ruciak i skończył 3 ataki na 3 tylko, że sędzia popełnił błąd (ewidentnie było widać zewnętrzną część linii w powtórce) i w statach ma 2 na 3. Dlaczego Ruciak nie dostanie szansy w tej reprezentacji? Wszyscy widzą co daje zespołowi oprócz trenera... Szkoda, że nie umiem Angielskiego bo wystosowałbym apel na twitterze... Jeśli ktoś umie na tyle Angielski to prosiłbym żeby to zrobił bo jak patrzę na tą sierotę Kubiaka na boisku w koszulce repry, a Ruciaka na ławce to krew się we mnie gotuje...

Edit: Drożdżu z Żygadłą to Cię trochę poniosło. Akurat w porównaniu do meczu z Brazylią sypa wyglądała o niebo lepiej. Przy Francuzach blado, ale i tak te pajpy były imponujące a i przez chwile środek nieźle funckjonował
Mam dokładnie takie samo zdanie na temat Kubiaka, zwykły przeciętniak, nie wiem dlaczego Anastasi go tak promuje, od Ruciaka nie jest lepszy w żadnym elemencie. Nie trawie go też jako człowieka po tej jego żałosnej i dziecinnej akcji z końcówki sezonu ligowego kiedy to po tym jak część kibiców go wygwizdała wygrażał się, że nie wybaczy i &quot;nie wie co teraz będzie&quot;. Ja nie wiem co sobie myśli ten gość, dostaje co miesiąc na konto kilkadziesiąt średnich krajowych i chce mieć jeszcze jakiś parasol ochronny przed presją i krytyką? Takich rarytasów to w żadnym zawodzie świata nie ma.
Jak powszechnie wiadomo kibicowanie siatkarzom w Polsce polega na ich koronowaniu na królów Polski, nieustannym porównywaniu do &quot;beznadziejnych kopaczy&quot;, natomiast mówić, że ktoś słabo zagrał nie wypada bo &quot;to nie jest prawdziwe kibicowanie&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Co do meczu Rosja-Wlochy uwazam ze nic nie zdarza sie dwa razy,i jak to czesto bywa szczegolnie na tym poziomie wygraja gospodarze
Rosja(-1,5)-Wlochy 1 2,25 Fortuna
A wiesz w ogóle jakim składem gra Rosja w tej LŚ :?: Czy po prostu widzisz Rosja o to pewnie Maxim Michajłow i wszystkie pozostałe gwiazdy więc pewnie przypadkowo przegrali z takimi słabymi Włochami, prawda :?:
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Z Makarovem na rozegraniu to oni znowu baty dostaną
Wydaje mi się, że dzisiaj postawi trener na Grankina. Rosjanie przegrywając dzisiaj skomplikują sobie mocno szanse na awans, a więc myślę, że wyjdą zmotywowani dzisiaj podwójnie ;)
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Rosja - Włochy
typ: 1 ✅
1.77
Pinnacle
&quot;Nic dwa razy się nie zdarza&quot; Lubie tę maksymę, może się odnosić do tego meczu. Włosi wczoraj kontrolowali cały mecz i jak by nie wielokrotna ilość błędów i ponad 30 oddanych punktów serwisem było by 3:0 dla nich. Oczywiście Rosja bez Michajłowa i Muserskiego wiele traci ale kto powiedział że obecny skład nie jest dobry? Jak na mecz u siebie z Włochami myślę że wystarczająco, wczoraj to goście kontrolowali przebieg meczu ale gospodarze to zbyt utytułowana drużyna żeby dać się jak tłamsić we własnet hali. Wczoraj pierwszy atak na fatalnej skuteczności, a kiwki to im wczoraj wychodziłi jak Kurkowi z Francją. Jakieś wnioski muszą zostać wyciągnięte, może dzisiaj Grankin zamiast Makarova? Co do Spirodonova to wczoraj ewidentnie mu nie szło, na plus Pavlov i jego gra na skrzydle. Jak już pisałem jakieś wnioski po wczorajszym meczu będą wyciągnięte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Z Makarovem na rozegraniu to oni znowu baty dostaną
Makarov może nie jest wirtuozem, ale warto zwrócić uwagę na to jakie przyjęcie mają Rosjanie. Momentami to on naprawdę nie może zbyt wiele zrobić.
Wydaje mi się, że dzisiaj postawi trener na Grankina. Rosjanie przegrywając dzisiaj skomplikują sobie mocno szanse na awans, a więc myślę, że wyjdą zmotywowani dzisiaj podwójnie ;)
Grankin ostatnio jak się pojawiał to grał słabo. Podejrzewam, że w optymalnej formie nie jest. Chociaż może Woronkow będzie chciał coś zmienić i będzie to właśnie sypacz.
Rosjanie przegrywając trochę sobie skomplikują szanse na awans, ale z drugiej strony Włosi będą jeszcze grać z Serbami i tam ktoś punkty pogubi.
Za to Włosi wygrywając dzisiaj (np. za 3 punkty) będą już mieli awans na wyciągnięcie ręki. Będą pewnie tak samo zmotywowani jak Rosjanie.

Przed pierwszym meczem miałem trochę obaw co do tego jak zagrają Włosi na tle rezerw (ciągle mocnych, ale jednak rezerw) reprezentacji Rosji. Wyglądało to jednak naprawdę dobrze. Tak jak pisałem wcześniej. Obie drużyny mają problemy w przyjęciu. Tylko, że u Rosjan trochę to wszystko gorzej wygląda na wysokiej piłce. Mnie jakoś szczególnie para Spiridonow-Siwożelez nie przekonuje. Zwłaszcza Siwożelez gra jak na razie słabo. Parę Parodi-Savani stawiam zdecydowanie wyżej.
Pewnie znowu będzie zacięte spotkanie, bo Rosjanie łatwo nie odpuszczą. Tylko, że to Włosi powinni dyktować warunki w tym starciu. Większość elementów jest po ich stronie. Jedyna rzecz do której bym się przyczepił to rozkład gry w ataku. Świetnie wyglądało to w meczach z Kubą i w jednym spotkaniu z Niemcami (3:0). Parodi czy Savani atakować potrafią i to bardzo dobrze, więc nie ma sensu posyłać mnóstwa piłek do Zaytseva.
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
gospodarze to zbyt utytułowana drużyna żeby dać się jak tłamsić we własnet hali
No ok ale jak sam napisałeś
Włosi wczoraj kontrolowali cały mecz i jak by nie wielokrotna ilość błędów i ponad 30 oddanych punktów serwisem było by 3:0 dla nich
&quot;Nic dwa razy się nie zdarza&quot; - to chyba jedyny powód żeby grać w stronę Rosjan, bo przecież jakieś punkty muszą zdobyć w dwóch meczach u siebie ;) Pewnie jakieś wnioski wyciągnęli, ale Włosi pewnie też nie oddadzą takiej ilości punktów po własnych błędach, wczoraj pierwsze dwa sety były na styk tylko z powodu gigantycznej ilości błędów w zagrywce Włochów. Z takimi kursami nie wiem co zrobić, zaryzykujmy:

Włochy -1,5 seta @2,70 betsson, @2,30 WilliamHill ⛔
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Oczywiście Rosja bez Michajłowa i Muserskiego wiele traci ale kto powiedział że obecny skład nie jest dobry? Jak na mecz u siebie z Włochami myślę że wystarczająco, wczoraj to goście kontrolowali przebieg meczu ale gospodarze to zbyt utytułowana drużyna żeby dać się jak tłamsić we własnet hali. Wczoraj pierwszy atak na fatalnej skuteczności, a kiwki to im wczoraj wychodziłi jak Kurkowi z Francją. Jakieś wnioski muszą zostać wyciągnięte, może dzisiaj Grankin zamiast Makarova? Co do Spirodonova to wczoraj ewidentnie mu nie szło, na plus Pavlov i jego gra na skrzydle. Jak już pisałem jakieś wnioski po wczorajszym meczu będą wyciągnięte.
No a kto powiedział, że nie jest dobry? . No jak widać na mecz z Włochami u siebie wystarczający nie jest bo Włosi to dali Ruskim wczoraj ostrą lekcje gry i po takich batach to gospodarzy nie dotykałbym w ogóle, chyba że występowaliby w roli doga a tak to mamy doga na lepszy zespół i trzeba z tego skorzystać, tak wiec:

Włochy (2.19) Pinnacle ⛔ Gdyby Zajcew nie wypadł...

Wystarczająco o obu drużynach było napisane przed pierwszym spotkaniem. Personalnie Rosja w obecnym składzie nawet nie ma co się równać do Włochów, których pirwszy skład w 90% tworzą gwiazdy Maceraty
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Rosja - Włochy / over 46,5 w pierwszym secie. (1.85) - Betsson ✅ (25:23)
Proszę wybaczyć, że tak późno, ale nie mogłem wcześniej.
Dziś widzę również emocjonujący mecz, z dwóch stron, w którym żadna z ekip nie będzie się oszczędzać. Zważając, na fakt to Rosjanie będą lekko pod presja po wczorajszej przegranej na swoich śmieciach, ale myślę, że dzisiaj nie co role mogą się odwrócić.
Mimo tego, że nie stawiam na czysty win, jakiegoś zespołu idę w stronę punktów.
Powinno być dobrze... ✅ ✅ ✅
// Sorka, za &#39;literówkę&#39;
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

I mecz.
Holendrzy są w dobrej sytuacji. Po tym weekendzie mogą odskoczyć reprezentacji Kanady i reprezentacji Finlandii.
Składu Holendrów nie widziałem, ale będzie na pewno zbliżony do tego co było w spotkaniach z Japonią. Wrócili do składu Maan i Klapwijk (dużo w meczach z Japonią nie pograł, wraca po kontuzji do optymalnej formy).
Skład Portugalii również bez żadnych niespodzianek. Brakuje z tego co czytałem Idiego, ale on akurat zbyt wiele nie pograł jak na razie w tej edycji LŚ.
Holendrzy są faworytami. Mają całkiem niezły skład, bardzo dobre warunki fizyczne przekładają się na grę na siatce. Ciekawe czy trener Oranje dalej będzie stawiał na ataku na Kooistrę, który jak na razie grał bardzo dobrze czy będzie już grał nominalny atakujący, leworęczny Niels Klapwijk. W spotkaniach z Japonią na przyjęciu grała para Maan-Rauwerdink. Takie zestawienie gwarantuje dobre przyjęcie i całkiem niezły atak. Holendrzy mają dobrych środkowych, ale trochę za rzadko z nich korzystają.
Portugalczycy na razie strasznie falowali. Pierwsze mecze były nieudane, ale w drugich potrafili się podnieść i pokonać Finów i Kanadyjczyków. Skład może na kolana nie rzuca, ale nie wygląda też tragicznie. Sequeira na ataku wiadomo. Całkiem niezły zawodnik, ale potrafi się też zablokować. Na przyjęciu Lopes i Ferreira (Alex). Lopes bardziej defensywny zawodnik. Ferreira ma naprawdę spory potencjał, którego do końca jeszcze nie zaprezentował. Do tego dysponuje świetnym serwisem. Nie do końca podoba mi się rozgrywający Pinheiro, trochę to wszystko takie wymuszone, na siłę. Przyzwoity środek siatki. Joao Jose to oczywiście klasa sama w sobie, drugi środkowy Rui Santos bez szału.
Porażka Holendrów byłaby pewnie niespodzianką. Portugalczycy w starciach z Finami i Kanadyjczykami fatalnie grali w pierwszych spotkaniach i gładko przegrywali.
Portugalię na pewno stać na wygranie seta w tym starciu. Holandia grała w poprzednich spotkaniach całkiem nieźle i mogła się podobać. Portugalia szarpała, ale ta ekipa grać potrafi. Do tego mają świetnego szkoleniowca jakim jest Flavio Gulinelli.
Typ:
Portugalia (+2.5 seta) @ 1.60 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
anzelmo 198K

anzelmo

Użytkownik
Niemcy ₋ Kuba Siatkówka Liga Światowa 22 Cze -19:00
Niemcy (-1.5)✅luzno
1,8
Williamhill.com

Reprezentacji Kuby gra w takim samym skaldzie jak w meczu z Włochami, gdzie zaprezentowali sie bardzo przeciętnie- reprezentacja notorycznie osłabiana; bez takich graczy jak Simon, Leala czy Juantoreny i Marshalla. Ogrywają młodzież na pewno jest tam potencjal na przyszłość.Reprezentacja naszych zachodnich sąsiadów gra bardzo solidnie. Niemcy jak na razie grali tylko dwa mecze wyjazdowe z reprezentacją Włoch.Szalu nie było, ale pozytywnie zagrał Kaliberda- zdecydowanie więcej należy sie spodziewać po Schopsie, który dzisiaj powinien błyszczeć i wziąć ciężar gry na siebie. Zdobywać dużo pkt i kończyć kluczowe piłki.Niemcy u siebie będą na pewno groźniejsza drożyną, jeśli chcą coś ugrać w tej edycji ls to muszą wygrać oba spotkania za 3pkt.Na tle Włochów lepiej zaprezentowali sie Niemcy- Kuba gra chaotycznie popełnia sporo błędów na przyjęciu i oddaje dużo pkt seriami najlepiej czuja sie w ataku i zagrywce. Podtrawi cos wyciągnąć w obronie, ale dzisiaj liczę na solidność Niemców, którzy powinni wypunktować mało ograny jeszcze zespól kubański- myślę ze maks 1 set Kuba może dzisiaj ugrać.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Muszę przyznać, że dzisiejszy mecz Rosjan, z Włochami nie co różnił się od początku od tego co był wczoraj. Wygrywając 24 do 19, Ruscy zlekceważyli Włochów skutkując tym przegranego seta. Tak jak wspomniałem, nikt się tu nie będzie oszczędzał, bardzo fajnie się ogląda taki mecz, w którym jest walka do samego końca.
Choć mecz się jeszcze nie skończył, wolałbym, żeby Włosi to wygrali.. i to co zrobili kiedy przegrywali, szacun. Sam Mauro Beruto, nie dowierzał, że można z tego wszystkiego jeszcze przechylić szale na swoją korzyść. (Jego mina do kamery bezcenna)
Gram teraz na Włochów na żywo. 2.15 - Betsson ! ⛔ Było blisko, ale źle nie jest.
Także, po wygraną Makarony ;) - Makaroniarze ! ????
 
S 1

szymek6786

Użytkownik
3,00 na zwycięstwo Francji z Polską jutro (bet-at-home, bet365). To jaka różnica poziomów jest między tym co prezentowała Polska wygrywając LŚ rok temu a tym co jest teraz jest widoczna gołym okiem. Bardzo mnie korci ten kurs na francuzów którzy wydają się aktualnie na równym poziomie z polakami. Co sądzicie o tym żeby postawić trochę na Francję ?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

II mecz. Przed I meczem pisałem TAK !
Wczoraj Portugalczycy wygrali 3:2 i zaprezentowali się całkiem dobrze.
Holandia zagrała całkiem nieźle, ale popełniali za dużo błędów. Popełnić więcej błędów od Portugalczyków łatwo nie jest. Pierwszy raz w tym sezonie na ataku grał Klapwijk. Nie było źle, ale trochę do optymalnej dyspozycji brakuje. Bardzo, bardzo dobry mecz rozegrali Jeroen Rauwerdink i Wytze Kooistra (tym razem na środku siatki).
Portugalia pokazała naprawdę niezłą siatkówkę. Dosyć dobrze zagrywali, fajnie wyglądali środkowi. Pinheiro może szału nie grał, ale tym razem podobała mi się jego gra. Świetny mecz rozgerał Alex Ferreira. Ma naprawdę spory potencjał i widać, że może grać jeszcze lepiej. Największym zaskoczeniem było dla mnie przyjęcie Portugalczyków. Myślałem, że w tym elemencie będą spisywać się słabiej od Holendrów, a wyglądało to naprawdę bardzo dobrze.
Dzisiaj drugi mecz. W poprzednie weekendy Portugalczyków było stać tylko na jedno dobre spotkanie. Wydaje mi się jednak, że im dłużej będą trwały te rozgrywki to Portugalczycy mogą grać lepiej.
Nie spodziewam się tutaj łatwego zwycięstwa którejś z ekip. Cztery sety powinniśmy zobaczyć. A kurs jest bardzo zachęcający.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.67 Pinnacle ⛔

EDIT: Dzisiaj więcej szczęścia w końcówkach mieli Holendrzy...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Pierwszy mecz wygrali Francuzi 3:2, którzy dzięki swojej trochę lepszej grze i dzięki dziwnej postawie Polaków wygrali czwartego seta (przegrywali 11:16 ?), a potem piątą partię.
Francuzi w starciach z Bułgarią i USA jakoś nie zachwycali. W meczu z Polakami było lepiej, ale trzeba przyznać, że to też nie było jakieś wybitne spotkanie Trójkolorowych. Znowu był problem z atakującymi. Sidibe grał tragicznie i zmienił go Moreau, który reż nie grał zbyt dobrze. Strasznie podoba mi się od początku tej edycji LŚ gra Lyneela. Widać, że myśli na parkiecie i potrafi wykorzystać to, że jest leworęczny. N&#39;Gapeth wiadomo, świetne fragmenty przeplatał dziwnymi błędami. Środek Francuzów nie zachwycał. Mogła podobać się gra Redwitza w tym meczu, ale Toniutti dał świetną zmianę.
Odnośnie atakujących. Nie wiem jak to tam wygląda, ale chyba jest możliwość, żeby dzisiaj w meczowym składzie pojawił się Rouzier, z którego trener Tillie zrezygnował przed pierwszym meczem. Swoją drogą w jakiej formie musi być Rouzier skoro przegrywa rywalizację z Sidibe i Moreau.
Polacy nie są w optymalnej dyspozycji i to widać na pierwszy rzut oka. Kurek jak na razie nie zagrał chyba dobrego spotkania. Winiarski trochę niepewny w przyjęciu. Bartman jak gra wiadomo. Sporo osób krytykowało Zbyszka, a to on ciągnął grę Polaków na skrzydłach. Skuteczność najgorsza też nie była. Żygadło mi się znowu nie podobał, ale na pewno było lepiej niż w spotkaniach z Brazylią. Nowakowski ciągle w ataku przeciętnie, nawet Możdżonek wygląda obecnie od niego lepiej.
Trzeba podkreślić świetną postawę obu drużyn w defensywie. Skuteczność w ataku poszczególnych zawodników wygląda słabo, bo mnóstwo piłek było podbijanych.
Po raz kolejny nie rozumiem niektórych decyzji trenera Anastasiego. Jaki jest sens w ściągnięciu Winiarskiego i wstawieniu Kubiaka w momencie kiedy mamy problemy z przyjęciem ? Dlaczego do drugiej linii nie wszedł Ruciak, który wszedł za chwilę do pierwszej linii za Kurka ? Trochę to dziwne.
Trzeba też Polakom pogratulować posyłania zagrywek w Grebennikova, który przyjmował po prostu perfekcyjnie. Niesamowity mecz zagrał Jenia. Ogromny talent.
Generalnie zagrywka Polaków (oprócz Bartka Kurka i zmienników) wyglądała bardzo, bardzo słabo.
Powinien być znowu twardy mecz. Francuzów na pewno stać na ugranie przynajmniej jednego seta. Zwycięstwo którejś z drużyn 3:0 byłoby chyba jednak zaskoczeniem. Kurs na to, że będą przynajmniej 4 sety całkiem niezły.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.50 Pinnacle ✅

Iran - Serbia

Przed pierwszym meczem pisałem TAK !
Zwycięstwo Serbów w pierwszym meczu było trochę szczęśliwe. Generalnie ten mecz miał dziwny przebieg. Pierwsze dwa sety bardzo zacięte i ostatecznie wygrane przez Serbię (Iran miał swoje szanse w tych partiach). Trzeciego seta dobrze zaczęli Serbowie, prowadzili nawet kilkoma punktami, ale wtedy coś się zacięło i ich gra się posypała. W piątym, decydującym secie też mieli trochę szczęścia.
Iran zagrał nieźle. Widać jednak, że trochę brakuje im ogrania. Świetnym przykładem są tutaj końcówki pierwszego, drugiego i piątego seta. Gdyby zachowali chłodną głowę to spokojnie mogliby wygrać to spotkanie.
Dobry mecz Ghaemiego, doskonały Mousaviego. Leworęczny Ghaemi straszy zagrywką, całkiem fajnie spisuje się w ataku. Mousavi to naprawdę klasowy zawodnik. Gdyby tylko grał w dobrej, europejskiej lidze to mógłby być jednym z lepszych środkowych. Mógł się podobać rozgrywający Marouf. Niektóre rozegrania naprawdę w świetnym tempie. Iran strasznie nierówno. Sporo zmian w wykonaniu Velasco. Trochę problemów z kończeniem ataków na skrzydle.
Serbowie zagrali średnio. Pierwsze dwa sety to była taka stara reprezentacja Serbii, która potrafiła grać na stojąco i w końcówkach wykańczać rywala. Trzeba napisać o beznadziejnej postawie Petkovica, który od trzeciego seta tylko przeszkadzał swoim kolegom z drużyny. Wcześniej było trochę lepiej. Dobry mecz w ataku zagrali przyjmujący Kovacevic i Petric. Średnio grał Atanasijevic, który oddał mnóstwo punktów rywalom (zablokowane ataki i błędy w tym elemencie). Na duży plus zagrywka u Atanasijevica.
Obie drużyny ze sporymi problemami w przyjęciu. Nawet najprostsze zagrywki sprawiały im problemy.
Serbia jest ekipą lepszą, bardziej ograną, doświadczoną i to procentuje w trudnych momentach. Iran mógł się podobać, grali ciekawie, udane akcje ich nakręcały. Do tego ta publiczność.
Ciężko mi się przekonać do Iranu. W pierwszym meczu zagrali fajnie, szarpali, ale to nie wystarczyło na średnio grającą Serbię z beznadziejnym rozgrywającym. O czymś to jednak świadczy.
Porażka w tym meczu może przekreślić szanse Serbii na awans do Final Six. O ten awans będzie i tak ciężko, ale bez zwycięstwa w dzisiejszym meczu będzie to tak naprawdę niemożliwe.
Czy Serbia znowu będzie popełniać tyle prostych błędów ? W pierwszym meczu Iran zdobył aż 43 darmowe punkty, Serbowie tylko 21 (nie jestem w 100% przekonany do tych statystyk).
Nie wydaje mi się, żeby Iran po raz drugi zagrał na tak małej ilości błędów własnych. Petkovic jest słabym rozgrywającym, ale aż tak źle jak w pierwszym meczu też zagrać nie powinien.
Wszystko tak naprawdę leży w rękach Serbii.
Typ:
Serbia @ 1.71 Pinnacle ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom