>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Światowa 2013

Status
Zamknięty.
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Kursy takie bo zarówno Finowie jak i Francuzi dostali po dupie w pierwszym meczu. Mam pytanie. Widział ktoś może pierwszy mecz USA? Bo Francja nieźle po dupie dostała i są wysokie kursy. Zastanawiam się czy nie pobrać. Tylko chciałem się dowiedzieć jak grały oba zespoły. Czy to Francuzi grali słabo czy Amerykanie jakoś wybitnie. Za analizę będę bardzo wdzięczny.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Kursy takie bo zarówno Finowie jak i Francuzi dostali po dupie w pierwszym meczu. Mam pytanie. Widział ktoś może pierwszy mecz USA? Bo Francja nieźle po dupie dostała i są wysokie kursy. Zastanawiam się czy nie pobrać. Tylko chciałem się dowiedzieć jak grały oba zespoły. Czy to Francuzi grali słabo czy Amerykanie jakoś wybitnie. Za analizę będę bardzo wdzięczny.
Siemasz, wrzocam Ci analizę z siatka.org
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2013-06-15-ls-gr-a-brazylia-umacnia-sie-na-fotelu-lidera
wg nich, choć sam meczu nie obejrzałem, zagrał dobrze blok i Anderson zaskoczył, a Francja bieda w ataku.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Kursy takie bo zarówno Finowie jak i Francuzi dostali po dupie w pierwszym meczu. Mam pytanie. Widział ktoś może pierwszy mecz USA? Bo Francja nieźle po dupie dostała i są wysokie kursy. Zastanawiam się czy nie pobrać. Tylko chciałem się dowiedzieć jak grały oba zespoły. Czy to Francuzi grali słabo czy Amerykanie jakoś wybitnie. Za analizę będę bardzo wdzięczny.
Nie ma sensu Ivvan, zdecydowanie lepiej pójść w stronę USA. Sytuacja wygląda tak, że u Amerykanów do składu wrócili Holmes i Holt, wreszcie w podstawowym wyszedł Lotman i Shoji. Ogólnie to ich gra wyglądała naprawdę dobrze. Zniszczenie siał Anderson, robił regularne serie kilku punktowe na zagrywce, w ataku bił sobie luźno nad blokiem. Francuzi zagrali tragiczne. Ngapeth dwa razy siadał na ławie, dostał z 6-7 soczystych czap, nie potrafił ogarnąć flota. Ogólnie ogromne problemy z przyjęciem u Francuzów.

Amerykanie wyglądali bardzo dobrze, nawet atakujący Clark który wydawał się najsłabszym punktem zespołu rozegrał świetny mecz. Ogólnie gdyby nie dekoncentracja w drugiej partii to Francja w żadnym secie do 20 by nie weszła. Dlatego dziś już zdecydowanie:

USA (1.38) Pinnacle ✅


Tu też nie szukałbym niespodzianki. Wczoraj gładziutko Rosjanie rozjechali Serbów i dziś powinno być podobnie.

Rosjanie wczoraj bez Ilinycha i Musera, byli poza kadrą meczową, być może dziś już ich zobaczymy (w co jednak wątpię). Do składu wrócił Apalikov.

Serbowie kompletnie bez przyjęcia, Rosjanie rozbili ich wczoraj zagrywką. Jak zwykle na swoim marnym poziomie sypie Petkovic, nie ułatwiając zadania swoim atakującym.

W bardzo dobrej dyspozycji znajduje się Siwożelez, który trzyma atak na lewym skrzydle. Kolejne bardzo dobre spotkanie zaliczył Pavlov.

Sądzę, że set to maks co dziś stracą gospodarze.

Rosja (1.35) Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stallion 23

stallion

Użytkownik
Oglądałem cały mecz. Francja grała jak amatorzy. Nie postawiłbym na nich nawet złotówki. Takiej padaki to dawno w męskiej siatce nie widziałem. W ataku dno, w przyjęciu to już w ogóle tragedia, dużo błędów na zagrywce, nawet floty były psute. Blok w ogóle nie istniał. Jednym słowem jedna wielka tragedia i amatorszczyzna. USA wcale dobrze nie zagrało, wystarczyło by trochę więcej regularności i bez problemu można było ich pokonać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
We Francji przede wszystkim nie ma płynności, wszystko co punktowali tydzień temu miało miejsce pod wpływem przestoju Bułgarów, gdy Sokołow miał przestoje. W Trójkolorowych nie ma lidera, który byłby w stanie zdobyc więcej niż 15 punktów w meczu. W nocy z Amerykanami sytuacja była identyczna, gra nadal kiepska z tą różnicą, ze USA zagrali naprawdę porządnie, nie dali się rywalom rozkręcic i z wyraźnym MOTM Andersonem nie dali kompletnie argumentów. Popieram przedmówców, nie szedłbym w kierunku Francji kusząc się wysokim kursem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Kursy takie bo zarówno Finowie jak i Francuzi dostali po dupie w pierwszym meczu. Mam pytanie. Widział ktoś może pierwszy mecz USA? Bo Francja nieźle po dupie dostała i są wysokie kursy. Zastanawiam się czy nie pobrać. Tylko chciałem się dowiedzieć jak grały oba zespoły. Czy to Francuzi grali słabo czy Amerykanie jakoś wybitnie. Za analizę będę bardzo wdzięczny.
ogladalem calosc i na nieporadność Żab nie dało sie patrzeć po prostu. pierwszy set pogrom, w drugim do stanu 3-2 dla francji grali &quot;na równi&quot; hehe, wszedl Anderson na zagrywce i nie były to jakies kosmiczne bobmy,tlyko takie zagrywki na 85%. Efekt 8-3 na TO dla USA. Toniutti na szkydlach rzucal solidne kartofle, kompletnie omijał w wystawach Morea (nie wiadomo dlaczego), wszedl Redwitz probowal na sile srodkiem, za duzo sie nie zmienilo. W koncowce drugiego seta USA troszke pokpilo sprawe, Francuzo doszli jako tako na kotankt USA (ten kontakt to było 22-24 ???? ) Francja skonczyla swoja pierwsza akcje, nastepnie Moreau na zagrywce calkiem przylozyl, Francuzi wyblokowali dwie akcje pod rzad i zrobilo sie 25-24 dla Francji ???? . Trzeba przzynac ze wtedy dwie pilki trudne skonczyl Ngapeth ktory powrocil z lawki. Cóż z tego gdy przy stanie 25-25 i przyjeciu Francji dostal od Redwitza pilke na pojedynyczm i zaladował w aut, na zagrywce nastepnie tez załadował w aut, USA wyblokowało jedna akcje ze srodka i wygrali. Francja cały mecz m iała ogromne problemy z pierwszą akcją, z kolei po drugiej stronie świetnie grał Anderson, zarówno w ataku jak i zagrywce ciągnął USA, inni dokładali swoje. Czy jest szansa zeby cos sie zmieniło w meczu nr2? Wszystko jest mozliwe, tylko czy w jeden dzien Francuzi sa w stanie sie tak ogarnać? Szczerze nie wiem.
jak ktos ma ochote brac USA, to expekt ma fajne promocje ???? czysty win 1.45, -1,5 1.9 ;] zdecydowanie wiecej jak inni.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Były lepsze kursy na zwycięstwo Finów, ale nie udało się złapać. Do 1.50 myślę, że można grać.
Przebieg pierwszego meczu myślę, że był zaskoczeniem dla większości oglądających. Japończycy zagrali bardzo dobrze. Z drugiej strony jak mieli grać skoro po drugiej stronie była tak dysponowana Finlandia.
Wszyscy Japończycy zagrali na wysokim poziomie. Po raz pierwszy w tej edycji LŚ podobała mi się postawa rozgrywającego Kondoha. Bardzo fajny rozkład ataku, ale naprawdę nie ma co się dziwić, bo w większości piłki miał dogrywane idealnie (nie wiem kto sporządza statystyki dotyczące przyjęcia na FIVB, ale stawiam na Stevie Wondera).
Finlandia nie grała swojej siatkówki. Słaba zagrywka (dopiero od trzeciego seta zaczęło to jakoś wyglądać, ale i tak bez szału), którą w poprzednich meczach straszyli rywali. Kiepskie przyjęcie, tylko jeden przyjmujący grał na dobrym poziomie w ataku, sporo nieporozumień. Wpadały im w obronie naprawdę dziwne piłki, trochę gubił się momentami Esko.
Jakieś drobne problemy z łokciem ma Mikko Oivanen, ale w drugim meczu wydaje mi się, że powinien zagrać.
Nie mam wątpliwości co do tego, że w drugim meczu Finowie zagrają lepiej. Dzisiaj dostali lanie i gdyby jakimś cudem udało im się doprowadzić do piątego seta to byłoby to po prostu niesprawiedliwe. Zwyczajnie na to nie zasługiwali.
Ważny mecz dla Finów. 3 punkty już z Japonią (dalej uważam, że to najsłabszy zespół w Grupie C, obok Portugalii) stracili i więcej po prostu nie mogą jeśli chcą awansować do Final Six. Finlandia ma doświadczonych zawodników, wyciągną wnioski i zagrają na normalnym poziomie.
Typ:
Finlandia @ 1.50 Bet365 ⛔
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Kanada - Korea​

W tym wypadku zdecydowanie nie ma co szukać niespodzianki. Korea wczoraj została potwornie zlana, wyglądali jak dzieci we mgle w tym spotkaniu. Po takich batach dziwnym byłoby gdyby ugrali chociaż seta.

Nie wiem jak sytuacja ze Schmittem, ale prawdopodobnie znów go nie zobaczymy. Wczoraj jego braku nie było kompletnie widać, bo leworęczny Soonias rozegrał bardzo dobry mecz i nabił 12 punktów. Ogólnie skrzydła Kanady na bardzo fajnym poziomie się prezentowały, dobre mecze Perrina i Wintersa. Skuteczność w ataku Kanadyjczyków to było aż 62%, przy jedynie 40% Koreańczyków.

Wczoraj Azjaci strasznie porozbijali się o blok gospodarzy, aż 15 punktów zdobytych bezpośrednio blokiem przez Kanadyjczyków.

Ogólnie Korea wyrwana z własnej hali to już nie ta sama drużyna, miejscowi kibice nie dodają im energii i przez to gra im się bardzo ciężko. Nie ma też podstawowego libero co też jest dosyć sporą stratą.

Kurs na kolana nie powala, ale myślę że to bezpieczna opcja.

Kanada (1.22) Expekt ✅

Zgadzam się też z Redwitzem odnośnie meczu Finów. Po 1.50 to już naprawdę nie można tego nie zagrać. Dzisiejszy słabszy mecz niczego tutaj nie zmienia, każdemu może zdarzyć się wpadka. Finowie to na tyle mocna i doświadczona ekipa, że na pewno wyciągną wnioski z porażki i odprawią jutro słabą (nie ma co tutaj przebierać w słowach, Japończycy są w tym roku bardzo słabi) Japonię.

Finlandia (1.50) B365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – Liga Światowa
Spotkanie: Włochy - Kuba
Typ: under 160,5 punktu ✅
Kurs: 2,00
Buk: Unibet
Godzina i data: 16.06.13 20:00

Dziś o godz. 20:00 we Florencji odbędzie się mecz w grupie B Ligi Światowej między Włochami a Kubą. Gospodarze zgromadzili do tej pory 8 punktów w ciągu 3 spotkań. Goście nie zdobyli ani jednego punktu.

W pierwszym meczu między obiema reprezentacjami, który odbył się przedwczoraj w hali w Turynie przy dopingu niemalże 5 tysięcy kibiców, padł wynik 3:0 dla Włochów (-20,-17,-23). W 1h i 17 minut gry gospodarze rozbili ekipę gości, którzy nie potrafili im w żaden sposób zagrozić. Najlepszymi punktującymi dla zespołu Kuby byli Cepeda Abreu Rolando, Bisset Astengo Yordan oraz Mesa Sandobal Isbel. Ta trójka zdobyła dla swojej reprezentacji po 9 punktów. Dla Włochów aż 19 punktów zdobył gracz Lube Banca Macerata - Ivan Zaitsev. Niedawny Pan Młody (Zaitsev w maju wziął ślub) jest tego lata w kapitalnej formie, co potwierdził w tym meczu zdobywając 12 punktów z ataku i 6 z asów serwisowych. 13 punktów dla Włochow zdobył Simone Parodi – przyjmujący Lube Banca Macerata zdobył 9 punktów z ataku, 3 z bloku i raz z zagrywki. Włosi w trakcie tego spotkania popełnili 16 niewymuszonych błędów, Kubańczycy 15.

- Zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie. Nasza zagrywka funkcjonowała na wysokim poziomie. Dobrze ustawialiśmy się także w defensywie oraz blokowaliśmy ataki przeciwników. Naprawdę jestem zadowolony, gdyż dorastamy jako drużyna. Piątkowy wynik był możliwy dzięki ciężkiej pracy w tygodniu – powiedział po meczu trener Włochów Mauro Berruto.

Składy zespołów i ilość punktów w pierwszym spotkaniu Włochy-Kuba:
Włochy: Zajcew (19), Savani (7), Birarelli (9), Beretta (4), Travica (6), Parodi (13), Giovi (libero) oraz Fedrizzi (1), Piano i Rossini
Kuba: Bisset (9), Fundora (3), Cepeda (9), Fiel (7), Mesa (9), Macias, Gutierrez (libero) oraz Gavilan (6), Estrada (2) i Guerra

Kubańczycy w ciągu całej LŚ ugrali tylko 2 sety – u siebie z Serbami. Sandobal to 7. w rankingu blokujący LŚ 2013 – 0,73 bloku na set.

Włosi w całej LŚ stracili tylko 2 sety – w spotkaniu z Niemcami. Ivan Zaitsev to na chwilę obecną najlepszy serwujący LŚ 2013 z średnią 0,73 punktu z serwisu na set. Zaitsev jest także 2. w kolejności najlepszym atakującym LŚ ze skutecznością 56%. Birarelli to najlepszy blokujący LŚ – 1,18 skutecznego bloku na set, ósmy w tej klasyfikacji jest Parodi – 0,73 bloku na set.

Myślę, że jeśli gospodarze utrzymają koncentracje i formę na podobnym poziomie powinni ponownie wysoko pokonać osłabioną Kubę. Szansa na zdobycie kompletu punktów jest wyśmienita, rywal mimo ambicji jest chłopcem do bicia. Stawiam na zwycięstwo w trzech setach podopiecznych Mauro Berruto.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Włochy - Kuba

Ostatni mecz tego weekendu Ligi Światowej, Włosi nie powinni mieć tutaj absolutnie żadnych problemów z wypunktowaniem rywali.

Dla mnie osobiście ogromnym zaskoczeniem byłoby, gdyby Kubańczycy wywieźli z Włoch chociażby jednego zdobytego seta, obecnie są po prostu za słabi aby wygrać nawet jedną partię z Italią.

W pierwszym spotkaniu Włosi wbili w ziemie Kubańczyków głównie atomowym serwisem. Przyjęcie ekipy z Karaibów jest naprawdę marniutkie, tutaj można ruszyć ich nawet banalnym flotem a o przyjęciach petard Zajcewa nawet nie ma mowy. Nie ma sensu pisać po raz kolejny o brakach kadrowych zespołu z Kuby, ale te są oczywiście ogromne. Samo to, że nominalny atakujący Cepeda musi męczyć się na przyjęciu o czymś świadczy.

Ogólnie jestem zdania, że Kuba to w tym sezonie powinna występować raczej w grupie C bo do tej grupy jest po prostu za słaba. Oczywiście ranking zrobił swoje, ale ta ekipa w niczym nie przypomina zespołu sprzed chociażby sezonu i dosłownie i w przenośni. To raczej drużyna U21 i mniej więcej na takim poziomie gra, jeśli Włosi pozwoliliby sobie tracić sety z takim zespołem na własnym parkiecie to byłby to po prostu wstyd.

Bardzo bezpieczna opcja:

Włochy -1.5 (1.28) Unibet ✅

Trzeba było w obu spotkaniach grać Włochów na 3:0. Kuba to jest kompletnie nie ten poziom, trzeba łapać te zawyżone kursy przeciwko nim, dopóki marka i nazwa zespołu jeszcze robi swoje :razz:
 
L 0

lukas7

Użytkownik
Mogłby sie ktos wypowiedziec na temat meczów w najbliższym weekendzie? Chciałbym poznac wasze opinie poniewaz ja musze postawic jutro lub w czwartek
Ja osobiście grałbym Polske 1.30,Bułgarie 1.30,Niemcy 1.50,Serbia 1.35(kursy Totomix)
Polacy po dwóch porażkach z Brazylią musza wygrac z Francuzami jesli chca zając miejsca 1-2,Bułgaria swietnie zaczeła od dwóch wygranych,wydaje sie ze u siebie z Argentyna powinni wygrac po raz trzeci w tegorocznej Lidze Światowej,Niemcy,doświadczona ekipa nie powinna miec problemów z odmłodzona reprezentacja Kuby,Serbowie jeśli marza o awansie do Final Six nie mogą potknąc sie z Iranem(Moze analiza nie jest jakas spektakularna ale to moje zdanie nie kazdy musi sie zgodzic ???? )
Sam nie wiem co myślec o meczu Rosja Włochy,kurs na Włochów bardzo wysoki(3.40 w totomixie ale piszac o tym ze chciałbym poznac wasze opinie miałem na myśli gównie ten mecz
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Rosja raz zmiotła Serbów by potem z nimi się męczyć w 5 setach, Włosi w mojej opinii są drużyną znacznie mocniejszą niż Serbowie, a mecze pomiędzy Rosją i Włochami pewnie zdecydują o kolejności na miejscach 1-2 w tej grupie. Włochy +1,5 seta ✅ @2.00 (Unibet) wg mnie warte uwagi, to będą z pewnością zacięte mecze, Rosja bez gwiazd w składzie ciągle jest straszliwie silna, jest w kim wybierać, a Włosi z pewnością nie przyjadą rezerwami lecz po punkty. Od razu zaznaczam że ostatnich meczów tych ekip nie widziałem, jednak czytając relacje, Serbowie nie mogli zagrozić Rosjanom gdy tylko nie przyjmowali zagrywki, rozegranie z 5-6 metra na rosyjską ścianę kończyło się katastrofą, drugi mecz to masa błędów z obu stron. Włosi z Kubańczykami nie stracili seta i w każdym z setów od początku zdobywali przewagę a potem jedynie kontrolowali grę. Podsumowując, za drobne można na Włochów, a jakiekolwiek handi na gości jest wg mnie do grania.
Co do reszty spotkań pełna zgoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik

Trzeba zacząć od tego, że ten kurs na Rosjan to jakiś kompletny absurd. Nie wiem kto wpadł na pomysł, aby dać na rezerwy (bardzo mocne, ale jednak wciąż rezerwy) Ruskich 1.20 w meczu z Włochami :grin:

Dla mnie ten mecz to 50/50 i jeśli kursy byłyby po 1.80 to nie ruszałbym tego w ogóle, ale obok takiego prezentu na gości nie można przejść obojętnie. Na papierze Włochy to lepsza drużyna od Rosji, która występuje w tegorocznej Lidze Światowej. Skrzydła Italii w ataku są wręcz mocarne, na prawym dzieli i rządzi Zajcew, na lewym Savani i Parodi robią swoje, w przyjęciu aż tak efektownie to nie wygląda, ale u rywali wcale nie jest lepiej. Ruscy też oczywiście dysponują dużym potencjałem, nawet w tym składzie, no ale nikt mi nie wmówi, że trio Pavlov - Spiridonov/Ilinych - Siwożelez to lepsze trio od wspomnianej wcześniej trójki Włochów (bo jest słabsze) . Jeśli chodzi o sype to wyższość Travicy nad Makarowem też raczej nie ulega wątpliwości, być może tym razem zobaczymy już od początku Grankina, ale raczej wątpie.

Do tego dochodzi nie do końca poważny stosunek Woronkowa do tegorocznej LŚ, ostatnio np. dał Muserskiemu 2 dni wolnego i w ogóle nie brał go pod uwagę w meczach z Serbami (jeśli tak będzie i teraz to naprawdę przewaga Włochów stanie się dość oczywista), ostatnio nie było również Ilinycha. Zobaczymy jak ich skład będzie wyglądał teraz. Stosunek Włochów do LŚ widać, że jest zupełnie inny. We wszystkich 4 meczach grał najmocniejszy skład, nie ma mowy o tym aby np. taki Zajcew usiadł sobie na trybunach.

Włochy to lepszy zespół od tego składu Rosji, jednak ci mają po swojej stronie własną halę. Także szanse myślę, że są bardzo wyrównane, zadecyduje dyspozycja dnia. Jeśli Włosi będą mieli dzień na zagrywce to z Rosjan (którzy jak wiadomo bogami przyjęcia nie są) pozostanie mokra plama, oczywiście z zagrywką różnie to bywa, ale tak jak mówiłem wszystko rozpatrujemy przez pryzmat gigantycznego kursu na Italię. Myślę, że możemy mieć bardzo równy pojedynek i tb jest bardzo prawdpodobny, dlatego wybieram opcje:

Włochy +1.5 seta (2.10) Unibet ✅
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ruscy też oczywiście dysponują dużym potencjałem, nawet w tym składzie, no ale nikt mi nie wmówi, że trio Pavlov - Spiridonov/Ilinych - Siwożelez to lepsze trio od wspomnianej wcześniej trójki Włochów (bo jest słabsze) .
Może i to trio jest lepsze teoretycznie na papierze. Ale gdy Ruscy grają u siebie a Savani z Parodim są w kiepskiej formie. To jak dla mnie trio Rosjan jest lepsze + mają jeszcze na ławce wspomnianego przez Ciebie Ilinycha. Włochom ciągnie wózek praktycznie w pojedynkę Zajcev i jak dotychczas Włosi nie mieli ani jednego godnego przeciwnika a punkty już stracili (1 a byli o włos od stracenia 3 pkt). Zgodze się z tym, że lekkie value jest ale gdyby na Rosjan dawali 1.80 to Ja nie musiałbym się na tym betem ani chwili zastanawiać tylko grałbym bez wahania Rosjan.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Tez sie zgadzam z tym i pobrałem Włochów po 3.65✅✅✅ , Włosi bardzo mocny sklad w przeciwienstwie do Rosji ktora cche sie przeslizgnac do final six jak najmniejszym wysiłkiem
Do tego pobrałem Iran u siebie +7.5 ✅✅✅ , Irańczycy u siebie to zupełnie inna drużyna no i jeżeli nic sie nie zmieni rozgrywajacy Serbi to spory hendicap dla Irańczyów.
Niemcy - Kuba 1 @1.48 rzecz jest banalnie prosta Kuba u21 na wyjazdach nie wygra z nikim nawet z osłabionymi Niemcami , a Niemcy bardzo fajnie grali we Włoszech jak przełoza to na gre z Kuba moze byc nawet 3;0
Francja - Polska 1 @ 3.75 ✅✅✅Tutaj zagrałem przeciwko naszym , nie widze zadnych fajerwerkow w ich grze , nie widzialem Francji , wiec typu nie polecam ale jak przegram to bede sie cieszyl ze zwyciestwa naszych Orłów
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Francja - Polska 1 @ 3.75 Tutaj zagrałem przeciwko naszym , nie widze zadnych fajerwerkow w ich grze , nie widzialem Francji , wiec typu nie polecam ale jak przegram to bede sie cieszyl ze zwyciestwa naszych Orłów
Francja gra totalne dziadostwo nie polecam tego typu.
Ja puszczam Iran @ 2,75, Serbia na wyjazdach nie zachwyca, ostatnio z Rosja 2 razy zawiedli grajac w 1 meczu totalna klape. Iran u siebie grozny/
 
dzordzu 6

dzordzu

Użytkownik


Przed nami spotkanie Grupy A Ligi Światowej siatkarzy. Podopieczni Laurenta Tillie zagrają przed własną publicznością z naszą reprezentacją co niewątpliwie jest w małym stopniu atutem.

Francja:

Francuzi jak dotąd w 4 spotkaniach zgromadzili zaledwie 2pkt. Jest to wynikiem dwóch przegranych meczy z Bułgarią i USA. Te mecze dobitnie pokazały iż w chwili obecnej Francuzów stać na rozegranie jednego przyzwoitego spotkania w czasie trwania weekendu. Mimo atutu własnej hali nie sprostali Bułgarii , która przyjeżdżając do Francji nie była stawiana w roli faworyta. Także aspekt własnej hali w przypadku tej reprezentacji nie jest kluczowy. Ma na to wpływ kilka czynników. Po pierwsze bardzo szarpana gra, pojedyncze dobre akcje przeplatane są straconą serią punktów. Dużo niedokładności w ataku - brak tzw dopieszczenia akcji - mam na myśli kontry w momentach setów w których jest to ważne czyli w okolicach 20 pkt.
Głównymi atutami trójkolorowych jest przyjmujący Earvin Ngapeth - wciąż młody zawodnik jednak punktujący w granicach 15 pkt na mecz. Bardzo zwrotny , gibki gracz w dodatku potrafi smyrnąć zagrywką , oraz Sidibe i Julien Lynnel. Co do Sidibe to ten gracz potrafi być równie groźny co nieregularny. Przypomina z gry trochę innego swojego rodaka Antonina Rouzier , który podobnie jak Sidibe czasem traci głowę , nie pamięta o kierunkach i nie realizuje założeń taktycznych. Na pewno wielkim nazwiskiem na karcie gospodarzy jest Rafael Redwitz - gracz ograny w Europie , bardzo inteligentny. Jednak w tej edycji LŚ według mojej opinii nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Może ma na to wpływ gra jego kolegów , lecz widać , że brakuje wiele do pokazania pełni jego umiejętności.
Problemem Francji jest na pewno słaba ławka rezerwowych. Brak zmienników na kluczowych pozycjach więc np. jeśli gra się nie układa pierwszej szóstce i Ngapeth ma zadyszke to momentalnie w reprezentacji Francji pojawia się niebywały chaos , niedokładności. Jedno widać na pewno obecni gracze nie są poza Ngapethem zdolni osiągnąć poziom jaki prezentowali w przeszłości tacy gracze jak Antiga czy Samica , którzy ciągneli wózek o nazwie Francja.

Polska:

Nasza reprezentacja jest po 2 porażkach z Brazylią u siebie , jednak nie mamy się czego wstydzić - w obu meczach była walka. Teraz bardzo potrzebne punkty z Francją(najlepiej 3) gdyż USA w tabeli trochę odjechało. Mamy zespół który udowodnił siłę na arenie międzynarodowej. Na każdej pozycji alternatywa. Atak to bardzo skuteczny Bartman. Zdecydowanie przewyższamy Francję w przyjęciu. Kurek i Winiarski to świetne zestawienie. Kurek gracz bardziej ofensywny , Winiar bardziej trzyma przyjęcia choć i w ataku też jest ważnym ogniwem. Uważam , że w naszej kadrze w porównaniu z Francją lepiej wygląa współpraca na linii blok obrona, mnie niewymuszonych błędów i co ważne mamy dużo lepszą i bardziej urozmaiconą zagrywkę. Nie tylko piekielne bomby lecz takżę kierunkowe floty sieją niepokój w poczynaniach rywali. Jedziemy w mocnym zestawieniu. Wiadomo nie ma Gumy w tej edycji LŚ jednak Żygadło to też dobrej klasy gracz i ma Anastasi Drzyzgę - przyszłość naszej kadry , który potrafi kombinacyjnie grać.
Gra środkiem też jest naszą bronią - jeśli mamy w miarę piłkę do gry to często gramy przez tą strefę.

Na prawde nie wiem czym nas może zaskoczyć Francja. Uważam , że musieliby mieć dzień konia na zagrywce i dużo bardziej ograniczyć błędy własne by wogóle podjąc z nami walkę. Wydaje mi się , że wygramy ten mecz w sposób zdecydowany i oddamy trójkolorowym maksymalnie 1 seta w tym spotkaniu.

Typ:
Polska -1,5 seta @ 1,55 Expekt ⛔:?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Mecze piątkowe już w miarę poopisywane, Polacy we Francji sądzę że zdobędą 6 pkt ale będzie to z pewnością ciężkie zadanie, bo Trójkolorowi mają na koncie tylko 2 pkt po 4 spotkaniach, co stawia ich w bardzo złej sytuacji w grupie A. Rosja - Włochy to kursy z kosmosu, jak pisałem wcześniej +1,5 seta na Włochów to dobra opcja, kurs lekko ponad 2, do tego w mojej ocenie &#39;peffka&#39; : Włochy +2,5 seta @1.30. Zajmijmy się meczem sobotnim, a dokładniej spotkaniem pomiędzy Niemcami a Kubańczykami. Nie ma potrzeby ciągle klepać w klawiaturę opisując sytuację Kuby, wystarczy wspomnieć ze w 4 spotkaniach ugrali 2 sety. Natomiast Niemcy pomimo deklasacji w pierwszym meczu we Włoszech odrodzili się, prowadzili 2-0 i pozwolili graczom z Italii się odrodzić. Kubańczycy w meczach LŚ mogą szukać punktów tylko u siebie, jedyne zagrożenie dla Niemców to oni sami.

Niemcy (-1,5 seta) - Kuba @2,12✅ (sądze że za spokojne stawki można spróbować także -2,5 @4,05 ✅ ✅ oraz underów ) all betsson
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom