>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka

G 9,3K

golyy

Użytkownik
ForBet daje @2.80 ❌ na to, że Pia Skrzyszowska awansuje do finału. Nie chcę się tutaj zachwycać, że promocja czy coś, ale fakty są takie, że weszła do półfinału z dziesiątym czasem. Z tym, że jak sama powiedziała bieg był raczej kontrolowany, bez spiny na wynik - awansować i zostawić jak najmniej siły. Skoro ona sama czuje zapas, to ja jej zaufam, a i obok takiego kursu nie można przejść obojętnie ;)
 
Ostatnia edycja:
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
ForBet daje @2.80 na to, że Pia Skrzyszowska awansuje do finału. Nie chcę się tutaj zachwycać, że promocja czy coś, ale fakty są takie, że weszła do półfinału z dziesiątym czasem. Z tym, że jak sama powiedziała bieg był raczej kontrolowany, bez spiny na wynik - awansować i zostawić jak najmniej siły. Skoro ona sama czuje zapas, to ja jej zaufam, a i obok takiego kursu nie można przejść obojętnie ;)
W STS 2,89 aktualnie ;)
 
G 5,7K

gabry5

Użytkownik
Oj ciężko będzie miała awansować do finału Pia. Biegnie w 3 biegu półfinałowym z Williams byłą mistrzynią świata w tym roku (SB) 12.51, Nia Ali też byłą mistrzynią świata SB 12.30 i Quinn obecną mistrzynią olimpijska SB 12.31. Do finału bezpośrednio awansują 2 najlepsze i jeszcze dwie najlepsze z czasami. W ubiegły roku na mistrzostwach w Eugene żeby awansować do finału trzeba było uzyskać wynik 12.50 w półfinale. Żeby Pia awansowała do finału musi pobić swój rekord życiowy 12.51, nie wiem czy jest obecnie na to przygotowana ze względu na kontuzję mięśnia dwugłowego w lutym który zakłócił jej przygotowania do sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
G 9,3K

golyy

Użytkownik
Oj ciężko będzie miała awansować do finału Pia. Biegnie w 3 biegu półfinałowym z Williams byłą mistrzynią świata w tym roku (SB) 12.51, Nia Ali też byłą mistrzynią świata SB 12.30 i Quinn obecną mistrzynią olimpijska SB 12.31. Do finału bezpośrednio awansują 2 najlepsze i jeszcze dwie najlepsze z czasami. W ubiegły roku na mistrzostwach w Eugene żeby awansować do finału trzeba było uzyskać wynik 12.50 w półfinale. Żeby Pia awansowała do finału musi pobić swój rekord życiowy 12.51, nie wiem czy jest obecnie na to przygotowana ze względu na kontuzję mięśnia dwugłowego w lutym który zakłócił jej przygotowania do sezonu.
Oczywiście, że ze względu na kontuzję można mieć obawy o wynik, jednak ta kontrola w półfinale dobrze wyglądała. I tak jak napisałem, mocno zasugerowałem się jej wypowiedziami po biegu.
Jednak od czasu kontuzji, z każdym startem wyglądała lepiej, więc ja nie wykluczam, że jednak udało się przygotować formę na mocne bieganie akurat na tej imprezie.
A to, że rywalki w biegu ma mocne - defacto może pomóc w urwaniu cennych cząstek sekundy ;)
 
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Nie wiem czy po tym jak podawałem nietrafione typy powinienem się wypowiadać :p
Bardzo mocny jest, ale oddał tylko jeden skok. Koala też się mocna wydawała. Tengtoglou niby się męczył i ostatnim skokiem wszedł finału, ale Tamberi też bardzo się męczył w Q. Jak dla mnie 50/50
 
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Skydan H. - Kassanavoid J. 2---2,22
sts

Patrząc na eliminacje część może pomyśleć o tym typie w stylu - co ty chłopie pierdo...sz!? ;) Skydan rzuca rekord Azerbejdżanu 77,10 m., wygrywa eliminacje a Kassanavoid ostatnią trzecią próbą łapie sie na finał. Zbyt proste. Ale myśląc racjonalnie to Hania oddała po prostu tzw. rzut życia, bo jak to inaczej nazwać skoro przed mistrzostwami startowała w 9 mitingach i w 6 z nich nie rzuciła nawet 70 m, mając season best na poziomie 71,86 m. Wczoraj po prostu wszystko siadło idealnie i tyle. Nie nabiorę się (taką mam nadzieję) na nagły wzrost formy, eliminacje a finał to dwie różne rzeczy. Przed eliminacjami nie widziałbym jej nawet w finale a tutaj nagle staje się faworytką do medalu. Amerykanka Kassanavoid pomimo słabych eliminacji nie powinna takiego wyniku już w finale powtórzyć. To zawodniczka, która w tym sezonie regularnie te 74+m. rzuca i te 72,70 m. z wczoraj nie jest raczej powodem do zmartwień. Gdyby ktoś przed eliminacjami zestawił tą parę to kursy na Amerykankę byłyby podejrzewam nie większe niż 1,20 bo przemawiało i jak dla mnie nadal przemawia za nią wszystko. Skydan rzucała raz i mogła się spakować, podejrzewam, że kolejne próby lądowałyby na max 71 m. i taki scenariusz przewiduję dzisiaj od 20:26 bo wtedy rozpoczynamy konkurs, co ciekawe od rzutów omawianych zawodniczek. Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4925
B 12,7K

borkis

Użytkownik
To ja spróbuję jeszcze raz ;)

Totalbet

W. Pinnock - Jianan Wang 1.27
Ciekawa para, jeśli z Pinnockiem nie będzie jak z Koalą i pokaże formę z eliminacji, to powinien wygrać


M. Tentoglou - S. Ehammer 1.30
Męczył się w eliminacjach, ale Vuleta też nie błyszczała jakoś bardzo. Dzisiaj będzie zupełnie inny konkurs.


D. Price - H. Skydan 1.47
Wszystko opisane wyżej przez Dr House Dr House, z tym że Price wydaje się pewniejsza niż Kassanavoid.


M. Hudson-Smith - W. van Niekerk 1.52
Życiowa forma, Niekerk baardzo słabo w półfinale.


S. Little - R. Clayton 1.3
Wydaje się, że biegają w innej lidze





Fuksiarz

Jianan Wang - Marquis Dendy 1.4
Z jamajczykiem przegra, ale z Dendym powinien wygrać


Antonio Watson - Wayde van Niekerk 1.58
Jak wyżej. Watson chyba jeszcze mocniejszy niż Hudson-Smith. Fajny kurs.


Deanna Price - Camryn Rogers 1.93
Może w końcu będzie jej dzień i wygra na MŚ.


Rushell Clayton - Janieve Russell 1.53
Clayton od Little słabsza, ale od Russell wyglądała lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3198
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Forbet:

Shericka Jackson win 1,42.
Gdzie indziej juz po 1.30. Po tym co pokazała w półfinale, można się spodziewać deklasacji

Erriyon Knighton - Zharnel Hughes 1.63
Wyglądał dużo mocniej w półfinale, gdzie zresztą w bezpośrednim pojedynku wygrał wyraźnie zwalniając na końcówce

Letsile Tebogo - Kenneth Bednarek 1.3
Wcale się nie zdziwie jak Tebogo wygra z Lylesem. Kursy na to piękne, a nie jest to jakoś absolutnie wykluczone po tym co pokazuje Tebogo.

Mackenzie Little - Lina Muze 1.4
Muze lepiej w Q o 5cm, ale na przestrzeni sezonu Little wyraźnie lepsza. Kwalifikacje, to kwalifikacje, a finał to finał.


Totalbet:

T. Lafond - K. Orji 1.4
Lafond bardzo ładnie w Q. Nie wygląda to na przypadek, bo po wynikach widać wyraźny wzrost formy przed MŚ ze startu na start.

S. Richardson - G. Thomas 2.0
Strasznie przehypowana Richardson. Wygrała 100m, ale na 200 nie jest najlepsza. Z trudem awans do finału. Do finału 100m tez weszła jako ostatnia, ale tam dlatego, że została na starcie. W drugiej części dystansu nadrobiła i pokazała, że jest główną fawortyką przed finałem (wszystkim tylko nie bukmacherom ;)). Na 200m nie jest chyba taka mocna. Gabby to typowe 200m.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4692
D 109

donbagino

Użytkownik
Piękna skuteczność. Jakieś propozycje na dziś? Ja zastanawiam się nad zagraniem czegoś w stronę naszej 4x100, np h2h z Niemkami 1,63 albo Szwajcarią 2.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska w top6 sztafety 4*400m kobiet @2,3 Forbet, @2,22 sts

Finał sztafety 4*400m kobiet. Polki zawsze w tej konkurencji były mocne. W tym sezonie jednak nie ma naszych aniołków Matusińskiego, bo są kontuzjowane. Skład sztafety więc jest inny niż przeważnie. We wczorajszym półfinale Polki miały siódmy czas. W swoim półfinale zajęliśmy czwarte miejsce po świetnym finiszu Kaczmarek. Nasza srebrna medalista na tym dystansie na ostatniej zmianie jest gotowa doścignąć każdego. W finale startuje 9 ekip, co ważne nie ma Amerykanek, które zostały zdyskwalifikowane, a były głównymi faworytkami. Aktualnie największe szanse na złoto daje się Jamajce i Holandii, potem w notowaniach są Wielka Brytania, Kanada, Belgia czy Polska. Poza nimi startują jeszcze słabe Irlandia, Włochy czy Francja. Myślę, że przy odrobinie szczęścia możemy zakręcić się nawet koło medalu, a taki kurs na TOP6 dla naszej reprezentacji jest dla mnie sporą niespodzianką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1128
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Do składu Irlandii można dodać Adeleke i ze 'słabych' robią się blisko Polek.
Włoszki (wczoraj pobiły krajowy rekord) to też poziom obecnego składu Polski.
Post automatycznie złączony:

"Czas Polek 3:23,99 lub lepszy (rek. Polski)"

Ten kto dodał ten zapis w nawiasie w STS powinien iść się przewietrzyć :LOL:
 
Ostatnia edycja:
G 5,7K

gabry5

Użytkownik
Polska w top6 sztafety 4*400m kobiet @2,3 Forbet, @2,22 sts

Finał sztafety 4*400m kobiet. Polki zawsze w tej konkurencji były mocne. W tym sezonie jednak nie ma naszych aniołków Matusińskiego, bo są kontuzjowane. Skład sztafety więc jest inny niż przeważnie. We wczorajszym półfinale Polki miały siódmy czas. W swoim półfinale zajęliśmy czwarte miejsce po świetnym finiszu Kaczmarek. Nasza srebrna medalista na tym dystansie na ostatniej zmianie jest gotowa doścignąć każdego. W finale startuje 9 ekip, co ważne nie ma Amerykanek, które zostały zdyskwalifikowane, a były głównymi faworytkami. Aktualnie największe szanse na złoto daje się Jamajce i Holandii, potem w notowaniach są Wielka Brytania, Kanada, Belgia czy Polska. Poza nimi startują jeszcze słabe Irlandia, Włochy czy Francja. Myślę, że przy odrobinie szczęścia możemy zakręcić się nawet koło medalu, a taki kurs na TOP6 dla naszej reprezentacji jest dla mnie sporą niespodzianką.
Ja bym dodał od siebie do powyższego jeszcze kurs 1.47 sts na Polskę z Irlandią do jakiegoś dubla i sztafeta 4x400m. K uzyska w finale wynik 3:23.99s. lub lepszy kurs 2.89. Polki w półfinale osiągnęły już 3.24.05, a co do typu na medal Polek to ciężko na medal mamy słaby 2 tor na starcie i po pierwszej zmianie będzie trzeba gonić, a jeszcze fajny typ do grania jest Polki vs Włoszki za 2.13 sts
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Belgia (Polska lepsza) @4,36 fortuna

Czołowa belgijska biegaczka na 400 metrów Cynthia Bolingo nie pobiegnie w finale sztafety 4 x 400 metrów z powodu bólu łydki.
Kontuzja wyklucza także występ innego ważnego ogniwa belgijskiej sztafety - Naomi Van den Broeck.
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Finał DL w Eugene. Słoneczna pogoda, lekki wiatr, nie powinno być większej loterii.

totalbet
S. Morris - W. Murto 1.70
Z Murto jakby uszło powietrze po MŚ. Morris wręcz przeciwnie, wygląda jakby szczyt formy osiągnęła po mistrzostwach (SB 4.80m 3 września)

Chopra N. - J. Vadlejch 1.40
Vadlejch wygrał w Zurichu o 15cm. Raczej ciężko mu będzie drugi raz wygrać z Choprą.

J. Harrison - S. Woo 1.25 Koreańczyk rekord życiowy...
Harrison zdecydowanie bardziej równy. "U siebie" będzie chciał się pewnie pokazać. Ostatni start w Budapeszcie, więc forma jednak trochę stanowi znak zapytania.


forbet
Rai Benjamin - Kyron McMaster 2.07
Ostatnio wygrał nawet z Warholmem. Typ 50/50 ale McMaster wygląda na mocnego.

Shericka Jackson - Marie Josée Ta Lou 1.4
O ile nie uzna, że ważniejszy jest kosmiczny wynik jutro na 200m, to na 100m też powinna dobrze wypaść.

Mackenzie Little - Lina Muze 1.4
Little stabilniej wypadała na przestrzeni całego sezonu. Muze 8 września w Brukseli oddała jeden rzut i odpuściła resztę konkursu.

Shanieka Ricketts - Thea Lafond 1.25
Lafond to chyba jednak jeszcze nie ten poziom.

Nina Kennedy - Wilma Murto 1.25
Murto jak wyżej. Kennedy natomiast cały czas pozytywnie zaskakuje.


sts

Zwyciężczyni skoku o tyczce K uzyska wynik 4.86m. lub lepszy - TAK 1.75
Zarówno Kennedy jak i Moon spokojnie są w stanie tyle skoczyć.

Zwycięzca biegu na 100m. M uzyska wynik 9.89s. lub lepszy- TAK 1.57
Wypadałoby na koniec sezonu 9.90s złamać ;)
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Knighton wygra bieg na 200m @1,90 LV BET

Finałowe zawody Diamentowej Ligi w Eugene. W biegu na 200m idę w zwycięstwo Erriyona Knightona. 18-latek będzie zdecydowanym faworytem tego biegu. Knighton to wicemistrz świata z tego roku. Triumfował wówczas Noah Lyles, ale w tych zawodach on nie wystąpi. Groźni pewnie będą dziś jeszcze Bednarek, Tebogo czy De Grasse, jednak Knighton to obecnie level wyżej. Naprawdę świetny kurs na jego zwycięstwo w tym biegu. Przykładowo to, że będzie wyżej od Bednarka mamy tylko po kursie @1,30.
 
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Copernicus Cup w Toruniu :coffee::coffee::coffee:

P. Skrzyszowska uzyska w finale wynik 7.76s. (rek. Polski) lub lepszy? Nie---1,30
Lisek P. - Thiery B. 1---1,30
Sobera R. - Kujanpaa U. 1---1,40
Koczanowa M. - Sarna A. 2---1,84

sts

Sezon halowy już trwa, zawodnicy mają za sobą pierwsze starty. Pia jest mocna ale na rekord Polski jeszcze za wcześnie, trzeba pobiec idealnie. Lisek i Sobera dobrze rozpoczęli halę i jeśli po drodze nie przytrafią się jakieś zrzutki to wysokość 5,55m będzie chyba dzisiaj decydująca bo wyzej na 5,65 Fin jak i Fracuz nie powinni im zagrozić. Co do Sarny to typ po małym wywiadzie środowiskowym :) Powodzenia!

Live---> https://copernicus.domtel-sport.pl/?dzien=2024-02-06&impreza=6

No to zdrówko i oby tak jak najczęściej 🥂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2861
Do góry Bottom