>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka

K 14K

kubaion

Użytkownik
Anita sama przyznała, że MŚ traktuje przejściowo przed IO. O medal może być potwornie ciężko, na listach w tym sezonie brylują zawodniczki z kontynentu Ameryki Płn. Może nas zaskoczyć, ale nie ma co wymagać, ważne żeby przynajmniej pokazała się z dobrym wynikiem i sama była zadowolona. To ma być występ który da nadzieję, że Anita wraca.
Największe szanse zdecydowanie ma Natalia, nieobecność Sydney z pewnością jeszcze bardziej przybliża do krążka. Liczę, że Kaczmarek pokaże ten pazur. Jest dobrze przygotowana co widać dlatego trzeba jak najmocniej trzymać za nią kciuki!
Pia - raczej w obecnej dyspozycji nie będzie w stanie powalczyć o brąz, ciężki sezon, kontuzja też nie pomogła w przygotowaniach.
Jeszcze z takich gdzie można liczyć chociaż na walkę o medal, zbliżone miejsca mam nadzieję, że będzie to chód + sztafeta 4x400 k.
Dr House Dr House też czekamy na mistrza tego tematu, bo robiłeś zawsze niezłą robotę w sprawie królowej sportu
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Swoboda awansuje do finału @2,35 LVBET

Swoboda jest w świetnej formie. W eliminacjach wygrała swój bieg, a w całych eliminacjach uzyskała drugi czas. W pierwszym półfinale zmierzy się z broniącą tytułu Jamajką Shelly-Ann Fraser-Pryce, Amerykanką Tamari Davis czy Brytyjką Daryll Neitą. O ile Jamajka jest poza zasięgiem, to pozostałe spokojnie Ewa może pokonać. Do finału wchodzą po dwie najlepsze z półfinałów i dwie z najlepszymi czasami. Na innych bukmacherach kurs na to zdarzenie wynosi 1,5, tutaj mamy fajne value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +946
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Swoboda awansuje do finału @2,35 LVBET

Swoboda jest w świetnej formie. W eliminacjach wygrała swój bieg, a w całych eliminacjach uzyskała drugi czas. W pierwszym półfinale zmierzy się z broniącą tytułu Jamajką Shelly-Ann Fraser-Pryce, Amerykanką Tamari Davis czy Brytyjką Daryll Neitą. O ile Jamajka jest poza zasięgiem, to pozostałe spokojnie Ewa może pokonać. Do finału wchodzą po dwie najlepsze z półfinałów i dwie z najlepszymi czasami. Na innych bukmacherach kurs na to zdarzenie wynosi 1,5, tutaj mamy fajne value.
Az taki kurs byl? Obecnie juz 1.55
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Raczej był to błąd Buka, kursy są odwrotne, ale niech się wypowie autor posta czy nie anulowali mu tego zakładu.

Szanse Skrzyszowskiej na medal to jakieś 2% ( ;) )

Kaczmarek pobiegnie po medal, nie ma Bol, McLaughlin, Miller Uibo odpadła bez formy
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Drugi półfinał Sasha Zhoya - Cordell Tinch 2.10 unibet
Po mojemu kurs wystawiony na podstawie biegu eliminacyjnego. Biegli tam razem i Sasha był lepszy. Tylko że tam chodziło o awans obaj z mega przeciętnymi wynikami skończyli. Cordell Tinch to wicemistrz USA z przed miesiąca z czasem 13.08, w półfinale 13.04, w biegu eliminacyjnym 13.07 Schodził w tym seszonie poniżej 13 sekund . To co on biega regularnie to Sasha tylko raz zrobił taki wynik na mistrzostwach Francji. Tutaj mamy już poważne bieganie bo do finału bezpośrednio awansuje dwójka. Jedno miejsce zarezerwowane dla Hollowaya a drugie moim zdaniem zgarnie Tinch
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Tinch bardzo dużo błędów w eliminacjach, zahaczał o kilka płotków - to akurat na plus dla typu, bo nie powinien powtórzyć tych błędów.

Z drugiej strony Amerykanie startujący w USA, a w Europie to często 'całkiem inni' zawodnicy i wyniki zza Oceanu nie mają przełożenia
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Próbujcie reklamować ale ja tak czułem że mogą to rozliczyć jako zwrot bo wystawiając kursy biorą pod uwagę awans zgodnie z przepisami , bez dzikich kart
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Z tym Lvbet to w ogóle jest dziwna sprawa. barti2000 barti2000 - u ciebie jak rozumiem to samo jest rozliczone na plus? Bo jak tak to zastanawiam się w jaki sposób to reklamować - jest opcja że mi dadzą wygraną ale jest też opcja że wszystkim innym wlepią ten zwrot i to jakoś wydaje mi się bardziej prawdopodobne (może się mylę, ale mam wrażenie że Lvbet nie idzie na rękę zbyt często) Póki co nic nie piszę żeby właśnie nie zaszkodzić innym którym się udało, ale może ktoś ma dobry pomysł co można w takiej sytuacji zrobić - bo jednak też bym chciał dostać wygraną :)
A przyznam że nie spotkałem się z sytuacją gdzie jeden buk rozlicza identyczne zdarzenie z identycznym kursem... na różne sposoby. Ale może ktoś ma już takie doświadczenie albo po prostu jest ode mnie mądrzejszy i wie co najlepiej zrobić :)
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Z tym Lvbet to w ogóle jest dziwna sprawa. barti2000 barti2000 - u ciebie jak rozumiem to samo jest rozliczone na plus? Bo jak tak to zastanawiam się w jaki sposób to reklamować - jest opcja że mi dadzą wygraną ale jest też opcja że wszystkim innym wlepią ten zwrot i to jakoś wydaje mi się bardziej prawdopodobne (może się mylę, ale mam wrażenie że Lvbet nie idzie na rękę zbyt często) Póki co nic nie piszę żeby właśnie nie zaszkodzić innym którym się udało, ale może ktoś ma dobry pomysł co można w takiej sytuacji zrobić - bo jednak też bym chciał dostać wygraną :)
A przyznam że nie spotkałem się z sytuacją gdzie jeden buk rozlicza identyczne zdarzenie z identycznym kursem... na różne sposoby. Ale może ktoś ma już takie doświadczenie albo po prostu jest ode mnie mądrzejszy i wie co najlepiej zrobić :)
Generalnie LVBET wczoraj wieczorem rozliczył mi zakład na plus. Pieniądze z konta wypłaciłem
Dziś rano loguje się i widzę minus na koncie. Oba kupony jako zwrot dali 😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Betclic daje bardziej optymistycznie - tylko opcję na 49,27s. lub lepszy Kaczmarek po 1,70 (a nie jak w STS aktualnie 2,54). W mojej opinii Kaczmarek pobiegnie lepiej niż w półfinale (49,50) to jest w STSie po 1,42 pewniejsze niż granie powyżej 49,27s. Nawet bym się skłaniał w kierunku lepiej niż 49,39 po 1,94. Myślę że czas zakręci się w okolicach 49,30-49,40. Srebro i rekord Polski są jak najbardziej w zasięgu bo wiemy że Polka jest w świetnej formie, ale sama powiedziała w wywiadzie zaraz po biegu że za bardzo się nie oszczędzała przy 49,50 i nie czuje że może bardzo dużo z tego urwać nawet jeśli ma dzień przerwy i będzie wypoczęta na finał.
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Betclic daje bardziej optymistycznie - tylko opcję na 49,27s. lub lepszy Kaczmarek po 1,70 (a nie jak w STS aktualnie 2,54). W mojej opinii Kaczmarek pobiegnie lepiej niż w półfinale (49,50) to jest w STSie po 1,42 pewniejsze niż granie powyżej 49,27s. Nawet bym się skłaniał w kierunku lepiej niż 49,39 po 1,94. Myślę że czas zakręci się w okolicach 49,30-49,40. Srebro i rekord Polski są jak najbardziej w zasięgu bo wiemy że Polka jest w świetnej formie, ale sama powiedziała w wywiadzie zaraz po biegu że za bardzo się nie oszczędzała przy 49,50 i nie czuje że może bardzo dużo z tego urwać nawet jeśli ma dzień przerwy i będzie wypoczęta na finał.
W forbet, że pobiegnie lepiej niż 49,50 jest kurs 1,70. Myślę do gry ;)
 
Do góry Bottom